Mamusie Listopadowe :-) część I! - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-20, 21:19   #421
beautifuldream
Rozeznanie
 
Avatar beautifuldream
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 987
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Super, że pęcherzyk jest. Teraz tylko czekac na zarodek

Ciągnięcie w pachwinach jest normalne. Nie przejmuj się



Piękna beta. Zastanawiam sie jak to jest, że różne kobiety mają różne wyniki bety. O czym to świadczy i z czego wynika...
Jaki masz OM?
W becie chyba o to chodzi, że u każdej kobiety jest inna taki to cudowny stan nie ważne czy większa czy mniejsza, ważne, że rośnie


Przepraszam, ale nie wiem co to jest OM

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Jeżeli chodzi o ostatni dzień miesiączki, to był to 15luty. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam
__________________
23.07.2007r. --> 01.05.2011r. --> 28.07.2012r. --> 08.10.2013r. --> 21.11.2015r.


Wojtuś jest już z nami
beautifuldream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 21:34   #422
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Raczej początek ostatniej miesiączki.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-20, 21:41   #423
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Poziom bety jest mniej ważny niż jej wzrost. Tutaj link, gdzie możemy sprawdzić czy wzrost jest prawidłowy:
http://www.babymed.com/tools/hcg-calculator

Edytowane przez wonderka
Czas edycji: 2015-03-21 o 18:26
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 06:40   #424
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Dzień Dobry

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Nie wiem wlasnie co z moja owulacją.
To moze Bedzie dziewczynka

Rwa to niestety swoją droga mi doskwiera.
Miłej imprezy
Hehe, być może dowiem się tego w listopadzie przy porodzie (daj Boże!)
Współczuję rwy, nie przechodziłam, ale słyszałam, że to paskudny ból

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Poziomkowa89, my próbowaliśmy na dziewczynke przez 3 cykle no i nie wychodzilo, w 4 olałam temat i zaskoczylo, hmm marze o księżniczce ale jak będzie drugi chlopczyk to i tak będę się cieszyć, byle zdrowe
To kciuki za marzenia zawsze mieliście 50% szans

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Ja czuję że będę miała dziewczynkę. Za mojego Aniołka
Nie wiem czemu, ale mnie też się wydaje, że u Ciebie będzie dziewczynka....
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 06:44   #425
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

dzień dobry wszystkim z rana
Ja bety nie robiłam,nie robie,lekarz nic mi o tym nie mówił... Dzisiaj za to idę na inne badania- te wirusowe,gr krwi, tsh,morfologia. Natomiast już wiem co mi jeszcze lekarz kazał brać i trochę zglupialam- lactovaginal. Nigdy nie miałam problemów z grzybami,nigdy żadnej nawet infekcji, teraz tez lekarz mówił ze wszystko czyściutko... To tak profilaktycznie? Mam stosować co drugi dzień... Tak się wczoraj tym przyjęłam że aż jakieś głupie sny miałam
Co do płci dziecka tez marze o dziewczynce i czuje ze to będzie dziewczynka- moja logika ->kolej na dziewczynkę w rodzinie :p poza tym zauważyłam że i u mnie i u chłopaka pierwsze rodzą się córki ;p chłopak oczywiście wolałby syna

Edytowane przez fasterka90
Czas edycji: 2015-03-21 o 06:48
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 06:51   #426
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
dzień dobry wszystkim z rana
Ja bety nie robiłam,nie robie,lekarz nic mi o tym nie mówił... Dzisiaj za to idę na inne badania- te wirusowe,gr krwi, tsh,morfologia. Natomiast już wiem co mi jeszcze lekarz kazał brać i trochę zglupialam- lactovaginal. Nigdy nie miałam problemów z grzybami,nigdy żadnej nawet infekcji, teraz tez lekarz mówił ze wszystko czyściutko... To tak profilaktycznie? Mam stosować co drugi dzień... Tak się wczoraj tym przyjęłam że aż jakieś głupie sny miałam
Co do płci dziecka tez marze o dziewczynce i czuje ze to będzie dziewczynka- moja logika ->kolej na dziewczynkę w rodzinie :p poza tym zauważyłam że i u mnie i u chłopaka pierwsze rodzą się córki ;p chłopak oczywiście wolałby syna
To powodzenia na badaniach, samych dobrych wyników co do lacotvaginalu to się nie wypowiem, mnie nie kazał nigdy brać zapobiegawczo.
W takim razie życzę zdrowej córeczki, jednak co geny to geny i może faktycznie będzie pierwsza córa Mojemu chyba też po cichu marzy się synek
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 06:58   #427
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Fasterka90 bo beta to zaden obowiazek. Ja w pierwszej ciazy tez nie robilam. Tym razem tak bo testy nie byly dla mnie jednoznaczne. Kreseczka na tych bardziej czulych byla ledwo widoczna i mialam dosyc niepewności więc poszłam do labo i tutaj wynik byl jednoznaczny
Odnosnie badan to ja robilam jeszcze przed zaciazeniem tsh,ft4 oraz toxo i cytomegalie. Niestety tych dwoch chorob nie przechodziłam wiec nie mam przeciwcial. A robilam igG i igM. Lekarka mowi,zeby sie nie martwic tym, bede musiala toxo i cmv za jakis czas powtorzyc.

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Jeszcze odnosnie plci - na to rowniez w necie sa kalkulatory No wiem ze to bardziej na zasadzie wrozenia z fusow ale mi wyszla dziewczynka. Zobaczymy w listopadzie.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-21, 07:44   #428
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Hej

Tak jak Wonderka pisała beta jest nieobowiązkowa. Ja w poprzedniej ciąży tez nie robiłam. A teraz testy wychodziły bardzo słabe wiec dla własnego spokoju zrobiłam betę.

Amelia udanej imprezy

My za chwilę rozpoczynamy akcje wielkie sprzątanie

Tylko kawę wypije
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 07:54   #429
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Ja wierzę w chiński kalendarz płci! Raz mi sie sprawdził i wielu dziewczynom z innego watku. Teraz mi wychodzi dziewczynka

Cynamon tez marzę o dziewczynce

Amelia z poznaniem płci czekacie do porodu? Wczesniej tez tak robiłaś? Ja bym nie wytrzymała chociaz jakbym juz miala syna i córkę to byłoby łatwiej.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 08:13   #430
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cześć laski ja spalam 12h masakra, i jeszcze się nie wyspalam. My mamy dzisiaj zakupy i wizytę u znajomych, troszke mam mieszane uczucia, bo ta para stara się o dziecko prawie rok, i będą napewno pytac jak nasze starania, będzie im napewno przykro no ale co zrobię...

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Mi z kalendarza chinskiego, wychodzila dziewczynka a urodzilam chlopca, teraz pokazuje tez ze dziewczynka hehe zobaczymy może teraz się nie pomyli, chcialabym
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 08:37   #431
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Ja to jakaś dziwna jestem. Śpiąca prawie wcale. Tak jak zawsze po pracy drzemalam tak teraz mam nadmiar energii. Objawów brak póki co
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-21, 11:18   #432
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cześć
Mogę dołączyć? Widze tu kilka znajomych PM i żon z 2014
Mam 28 lat, udało nam się w 1 cyklu starań, co uważam za cud. To nasze pierwsze dziecko. Mam niedoczynność tarczycy i Hashimoto, wyniki są poza normami (ciąża je podbiła). Jestem też pod kontrolą endokrynolog (ta naprawdę mnie uspokaja na każdym kroku) i ginekolog, chyba jestem w dobrych rękach. Z wyliczeń tp wychodzi mi na 23.11 - będzie prezent urodzinowy dla mojego taty

srebrna_smuga Ja jestem skorpionem (ale nie wierzę w to :P), jako dziecko byłam bezproblemowa. Mam w swoim otoczeniu kilka małych skorpioników i te dzieci są naprawdę różne - jedne spokojne, inne z ADHD. Wierzę w dobry wpływ nastawienia matki na dziecko (dbanie o siebie podczas ciąży, brak stresów itp.)

Elisabeth26 Faktycznie tak jest na zachodzie i w Skandynawii Póki to tylko plamienia, nie nakręcaj się. Bliźniakom przydadzą się dobre myśli.

Cytat:
Napisane przez Ol Ka Pokaż wiadomość
A ja dziewczyny dalej chora Wczoraj piłam mleko z czosnkiem i z miodem na noc , mąż ode mnie uciekał haha
Czuję się rozbita, mam trochę zatkany nos, dzisiaj będę leżeć pod kołdrą cały dzień.
Nie mam ochoty na jedzenie. Tym bardziej z rana ale wmuszam w siebie chociaż jedna bułkę z dżemem( jakoś słodkie u mnie dominuje od dłuższego czasu) bo muszę wziąć folik.

Chciałabym już być po lekarzu ale muszę jakoś wytrzymać do środy. Po Waszych historiach troche się boje, żeby wszystko było ok
Ja dopiero teraz wyszłam z infekcji (nie ma jak dobry początek ciąży), lekarka polecała spray z wody morskiej do nosa, dentosept do płukania gardła, syrop z bluszczu na kaszel + tantum verde do psikania. Prenalen kompetentni farmaceuci odradzają - sam syrop glukozowo-fruktozowy, skład niepolecany dla kobiet w ciąży, plus sok malinowy.
Co do suplementów - gin powiedziała, że na ten czas tylko folik i dobre odżywianie. Tego się będę trzymać.
Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
A co do imienia mam fazę na Anastazję
Też to imię chodzi mi po głowie (ale na fazie popularności 50 twarzy Greya nie wiem, czy to dobry pomysł). Trzymam kciuki Tp mam 2 dni po Tobie

Poziomkowa89 Też mam nadzieję, że to późniejsza owulacja lub zagnieżdżenie.

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Jeszcze odnosnie plci - na to rowniez w necie sa kalkulatory No wiem ze to bardziej na zasadzie wrozenia z fusow ale mi wyszla dziewczynka. Zobaczymy w listopadzie.
Bardziej wierzę w to, co mówili na kursach NPR-u - dziewczynki częściej pojawiają się, gdy para kocha się kilka dni przed owu, chłopcy - w dzień owu.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia

Edytowane przez cornflower_girl
Czas edycji: 2015-03-21 o 11:20
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 11:35   #433
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cześć cornflower_girl, witaj wśród nas tez kiedyś leczylam niedoczynność,pewnego dnia dr stwierdził że wyleczona (a wcześniej mówił że przypadek tragiczny i nigdy w normie nie będę...) szczerze mówiąc trochę to potem oolalam i nie kontrolowalam i aż się boje jak wyniki będą.
Co do badan- przeżyłam szok jak mi pani w laboratorium cenę podała!chyba będę musiała lekarza jednak zmienić na takiego co mi chociaż skierowania i recepty na NFZ pisał.... Wiem ze na ciąży, na dziecku oszczędzać nie można ale po co płacić 300zl za coś co inne kobiety mają zadarmo albo za dużo mniejsze pieniądze...

Co do imion u mnie jak będzie córa to na 1000% Basia a dla chłopca to mi Paweł chodzi po głowie. Lubię proste,zwykle imiona ale nie takie żeby potem pół szkoły się nazywało tak samo
Ja juz prawie skończyłam sprzątać,jeszcze tylko mopem podłogę przyjadę. Teściowie dziś nas odwiedzają,chyba im dziś powiemy chociaż mój dziś rano wymyślił że niby do 3 msc to zapeszanie...
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 11:37   #434
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Cześć laski ja spalam 12h masakra, i jeszcze się nie wyspalam. My mamy dzisiaj zakupy i wizytę u znajomych, troszke mam mieszane uczucia, bo ta para stara się o dziecko prawie rok, i będą napewno pytac jak nasze starania, będzie im napewno przykro no ale co zrobię...

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Mi z kalendarza chinskiego, wychodzila dziewczynka a urodzilam chlopca, teraz pokazuje tez ze dziewczynka hehe zobaczymy może teraz się nie pomyli, chcialabym
A sama obliczałas czy przez kalkulator? Bo łatwo sie pomylić.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 12:39   #435
misiak17
Wtajemniczenie
 
Avatar misiak17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 559
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Hej.

Ja niestety chciałam się pożegnać. Nie będę mama listopadowa. Doszło do samoistnego poronienia. Niestety to już drugie.

Życzę Wam bezproblemowych ciąż, szczęśliwych rozwiązań. Mam nadzieje ze będę jedyna której się nie udało. Buziaki.
__________________
szczęśliwa żona swojego Małżona

Rok 2016 będzie lepszy, musi być lepszy

1.12.2014
21.03.2015
14.06.2015
07.2018 cp usunięty lewy jajowód
12.2018 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny
misiak17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 12:59   #436
Ol Ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 143
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość


Ja dopiero teraz wyszłam z infekcji (nie ma jak dobry początek ciąży), lekarka polecała spray z wody morskiej do nosa, dentosept do płukania gardła, syrop z bluszczu na kaszel + tantum verde do psikania. Prenalen kompetentni farmaceuci odradzają - sam syrop glukozowo-fruktozowy, skład niepolecany dla kobiet w ciąży, plus sok malinowy.
Co do suplementów - gin powiedziała, że na ten czas tylko folik i dobre odżywianie. Tego się będę trzymać.
Właśnie jakoś nie jestem przekonana co do tego typu suplementów reklamowanych jako jedyne, najlepsze. Wezmę pod uwagę te inne, które podałaś. Tyle, że w zasadzie ani mnie gardło nie boli, ani nie mam kaszlu, katar już przechodzi pomału, wczoraj jedynie miałam 37,1 temp. a dzisiaj juz nic.nie mam się więc co faszerować.

Cytat:
Napisane przez misiak17 Pokaż wiadomość
Hej.

Ja niestety chciałam się pożegnać. Nie będę mama listopadowa. Doszło do samoistnego poronienia. Niestety to już drugie.

Życzę Wam bezproblemowych ciąż, szczęśliwych rozwiązań. Mam nadzieje ze będę jedyna której się nie udało. Buziaki.
Bardzo mi przykro

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

A tak swoją drogą, zauważyłyście u siebie może gęsty śluz od czasu do czasu? U mnie czasem ma taki lekko żółtawy kolor. Zastanawiam się czy to nie jakiś stan zapalny ale nic innego mi nie dolega, żadnego pieczenia, świądu itp.
Ol Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 13:39   #437
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez misiak17 Pokaż wiadomość
Hej.

Ja niestety chciałam się pożegnać. Nie będę mama listopadowa. Doszło do samoistnego poronienia. Niestety to już drugie.

Życzę Wam bezproblemowych ciąż, szczęśliwych rozwiązań. Mam nadzieje ze będę jedyna której się nie udało. Buziaki.
Przytulam wirtualnie. Obyś szybko wróciła do dobrego stanu psycho i fizycznego.





Cytat:
Napisane przez Ol Ka;
[/COLOR
A tak swoją drogą, zauważyłyście u siebie może gęsty śluz od czasu do czasu? U mnie czasem ma taki lekko żółtawy kolor. Zastanawiam się czy to nie jakiś stan zapalny ale nic innego mi nie dolega, żadnego pieczenia, świądu itp.
A i owszem. Bardzo gesty z tym ze u mnie raczej kremowy.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 13:51   #438
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez misiak17 Pokaż wiadomość
Hej.

Ja niestety chciałam się pożegnać. Nie będę mama listopadowa. Doszło do samoistnego poronienia. Niestety to już drugie.

Życzę Wam bezproblemowych ciąż, szczęśliwych rozwiązań. Mam nadzieje ze będę jedyna której się nie udało. Buziaki.
Przykro mi powodzenia w dalszych staraniach
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 13:54   #439
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez Ol Ka Pokaż wiadomość
Właśnie jakoś nie jestem przekonana co do tego typu suplementów reklamowanych jako jedyne, najlepsze. Wezmę pod uwagę te inne, które podałaś. Tyle, że w zasadzie ani mnie gardło nie boli, ani nie mam kaszlu, katar już przechodzi pomału, wczoraj jedynie miałam 37,1 temp. a dzisiaj juz nic.nie mam się więc co faszerować.



Bardzo mi przykro

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

A tak swoją drogą, zauważyłyście u siebie może gęsty śluz od czasu do czasu? U mnie czasem ma taki lekko żółtawy kolor. Zastanawiam się czy to nie jakiś stan zapalny ale nic innego mi nie dolega, żadnego pieczenia, świądu itp.
Kremowy śluz jest normalny w ciąży. Mam taki lub często bardzo wodnisty.
Uważam, że póki nic nie piecze, nie swędzi jest






Cytat:
Napisane przez misiak17 Pokaż wiadomość
Hej.

Ja niestety chciałam się pożegnać. Nie będę mama listopadowa. Doszło do samoistnego poronienia. Niestety to już drugie.

Życzę Wam bezproblemowych ciąż, szczęśliwych rozwiązań. Mam nadzieje ze będę jedyna której się nie udało. Buziaki.
Kochana strasznie, ale to strasznie jest mi przykro :-( rozumiem Twój ból... Oj rozumiem...


Dziewczyny jestem odsprzatana. Okna lśnią, czyste firanki powiewaja na wietrze.
Czuję się dzisiaj super. Parę razy tylko mnie zamdlilo i bardzo chce mi się spać.
Zaraz jedziemy do mojej Mami na grochowke :-P

Czy Wy też jesteście ciągle głodne?
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-21, 14:00   #440
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Ja również po sprzątaniu i zakupach. Teraz relaksuje się przy YouTube
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 14:10   #441
Ol Ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 143
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

No to z tym śluzem pewnie normalne
Z ciekawości robiłam ten test na płeć i wyszła dziewczynka hahah, a ja tak bym chciała chłopca! i mój mąż też

Mierzyłam teraz temp i mam 37,3 więc to raczej stan podgorączkowy. Takie nie wiadomo co, ale nie mam siły na nic a na jedzenie jak nie miałam ochoty tak dalej nie mam, właśnie wypiłam szklankę maślanki naturalnej, ale idę robić obiad bo zaraz mąż z pracy wraca
Ol Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 14:48   #442
Sysska
Zadomowienie
 
Avatar Sysska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 781
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez misiak17 Pokaż wiadomość
Hej.

Ja niestety chciałam się pożegnać. Nie będę mama listopadowa. Doszło do samoistnego poronienia. Niestety to już drugie.

Życzę Wam bezproblemowych ciąż, szczęśliwych rozwiązań. Mam nadzieje ze będę jedyna której się nie udało. Buziaki.
Trzymaj się kochana



Ja dziś wysprzatałam całą chatę, pachnie czystością ^_^ Piękny pierwszy dzień wiosny!!!
__________________
I chihuahua
Sysska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 15:06   #443
dzikasliwka
Rozeznanie
 
Avatar dzikasliwka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 569
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez Ol Ka Pokaż wiadomość
A tak swoją drogą, zauważyłyście u siebie może gęsty śluz od czasu do czasu? U mnie czasem ma taki lekko żółtawy kolor. Zastanawiam się czy to nie jakiś stan zapalny ale nic innego mi nie dolega, żadnego pieczenia, świądu itp.
U mnie tak samo, jak powiedziałam w szpitalu o tym lekarzowi to powiedział, że to normalne. Dopóki nie piecze, nie swędzi i nie ma nieprzyjemnego zapachu nie ma się co martwić. Ponoć nadmiar progesteronu
dzikasliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 15:54   #444
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

U mnie dziś szaroburo i pada deszcz Właśnie skończyłam druga drzemkę
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 16:05   #445
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
U mnie dziś szaroburo i pada deszcz Właśnie skończyłam druga drzemkę
U nas dzisiaj piękny, słoneczny dzień. 15 st.
Nie miałam czasu jeszcze na drzemke... Się wieczorkiem się położę
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 16:30   #446
beautifuldream
Rozeznanie
 
Avatar beautifuldream
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 987
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Też to imię chodzi mi po głowie (ale na fazie popularności 50 twarzy Greya nie wiem, czy to dobry pomysł). Trzymam kciuki Tp mam 2 dni po Tobie

A czy to imię pojawiło się w tym filmie? Wstyd się przyznać, ale ani nie czytałam, ani nie oglądałam

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez misiak17 Pokaż wiadomość
Hej.

Ja niestety chciałam się pożegnać. Nie będę mama listopadowa. Doszło do samoistnego poronienia. Niestety to już drugie.

Życzę Wam bezproblemowych ciąż, szczęśliwych rozwiązań. Mam nadzieje ze będę jedyna której się nie udało. Buziaki.
Bardzo mi przykro życzę dużo zdrówka!

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Kremowy śluz jest normalny w ciąży. Mam taki lub często bardzo wodnisty.
Uważam, że póki nic nie piecze, nie swędzi jest








Kochana strasznie, ale to strasznie jest mi przykro :-( rozumiem Twój ból... Oj rozumiem...


Dziewczyny jestem odsprzatana. Okna lśnią, czyste firanki powiewaja na wietrze.
Czuję się dzisiaj super. Parę razy tylko mnie zamdlilo i bardzo chce mi się spać.
Zaraz jedziemy do mojej Mami na grochowke :-P

Czy Wy też jesteście ciągle głodne?
Myłaś okna? Ja jakoś się boję Straszą mnie przed podnoszeniem rąk do góry. Moja mama ma mi umyć


Ja jestem ciągle głodna. Masakra!! Mogłabym co chwilę coś jeść. Dziś przez 5 godzin na uczelni zjadłam 2 kanapki i porcję frytek, gdzie zawsze wystarcza mi 1 kanapka. Teraz też jestem po rosole a już myślę o jakiejś kanapeczce No i ciągle chce mi się spać tylko mdłości nie mam i to mnie martwi
__________________
23.07.2007r. --> 01.05.2011r. --> 28.07.2012r. --> 08.10.2013r. --> 21.11.2015r.


Wojtuś jest już z nami
beautifuldream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 16:52   #447
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez Ol Ka Pokaż wiadomość
No to z tym śluzem pewnie normalne
Z ciekawości robiłam ten test na płeć i wyszła dziewczynka hahah, a ja tak bym chciała chłopca! i mój mąż też

Mierzyłam teraz temp i mam 37,3 więc to raczej stan podgorączkowy. Takie nie wiadomo co, ale nie mam siły na nic a na jedzenie jak nie miałam ochoty tak dalej nie mam, właśnie wypiłam szklankę maślanki naturalnej, ale idę robić obiad bo zaraz mąż z pracy wraca
Tez mam chęć na maslanke
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 17:29   #448
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Beautifuldream Ty się nie martw ze nie masz mdłości : ciesz się jak najdłużej dobra kondycja.

Nie bałam się myć okien. Choć słyszałam ten zabobon. Chyba trochę prawdy w nim jest. Się chyba chodzi o duuuzo wyższą ciążę ;-)

Wiesz, co? Ja już pisałam. Tez mi się chce non stop jeść... I ciągle burczy mi w brzuchu.

Ja będę miała Hanię ale Mąż nie chce się zgodzić bo my się źle kojarzy :-P
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 17:31   #449
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez misiak17 Pokaż wiadomość
Hej. (...)
Bardzo mi przykro.

Cytat:
Napisane przez Ol Ka Pokaż wiadomość
Właśnie jakoś nie jestem przekonana co do tego typu suplementów reklamowanych jako jedyne, najlepsze. Wezmę pod uwagę te inne, które podałaś. Tyle, że w zasadzie ani mnie gardło nie boli, ani nie mam kaszlu, katar już przechodzi pomału, wczoraj jedynie miałam 37,1 temp. a dzisiaj juz nic.nie mam się więc co faszerować.
A ta temperatura nie jest podwyższona przy okazji ciąży? Wg mnie chyba bardziej Ci pomoże odpoczynek i nawadnianie się.
Z lekami dla ciężarnej jest dziwnie. Jeden lekarz mówił, że wszystko można brać w pierwszym miesiącu, jedynie szkodzi chemioterapia; drugi poleca takie preparaty z substancjami niezalecanymi dla ciężarnej, inny zapisze coś bezpiecznego. Można zgłupieć

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
A czy to imię pojawiło się w tym filmie? Wstyd się przyznać, ale ani nie czytałam, ani nie oglądałam
Główna bohaterka ma na imię Anastasia. Ale w przypadku poprzedniego hitu "Zmierzch" nie zauważyłam popularności imion z tej książki. Zależy nam na tym, żeby imiona dla przyszłych dzieci nie były z "topowej" listy - mam szczęście mieć popularne imię w swoim roczniku i to jest straszne - szkoła, studia.

A propos mdłości - w którym tygodniu się Wam zaczęły? Ja jestem w miarę bezproblemowa, nic poza sennością i rozkojarzeniem.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia

Edytowane przez cornflower_girl
Czas edycji: 2015-03-21 o 17:32
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-21, 17:57   #450
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cornflower_girl ja mam termin z om dzień przed tobą 22.11 i nie mam mdłości póki co.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-24 10:19:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.