Fashion Week Poland 2014. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-27, 17:02   #1
TrendHunter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 72

Fashion Week Poland 2014.


Moi drodzy!

Byłam i doświadczyłam i jestem pod wrażeniem.
Organizacja pierwsza klasa, wiele projektantów, inspirujące pokazy, mnóstwo stoisk projektanckich.

Ktoś jeszcze odwiedził Łódź? Co Wam się najbardziej spodobało?
Osobiście, mogę powiedzieć, że dużo się dowiedziałam. Poznałam wiele dotychczas mi nieznanych marek modowych
TrendHunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 20:13   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Fashion Week Poland 2014.

Gratulacje i co dalej?
Przeczytaj wpis na blogu Doroty Wróblewskiej.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 11:27   #3
ada_adusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 24
Dot.: Fashion Week Poland 2014.

ja nie byłam ale są relacje w necie...zazdroszcze moja ulubiona firma tressore miala stoisko piekne sukieneczki...w ogole teraz jest do wygrania rabat, także zachęcam do obejrzenia stronki xxx w ogóle mega sprawa z ta stroną, juz kilka razy wygrałam np zestaw kosmetykow dlatego polecam, moze ktorejs z was też sie poszczesci ))

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-15 o 19:33 Powód: Link.
ada_adusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 17:53   #4
TrendHunter
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 72
Dot.: Fashion Week Poland 2014.

Dzięki za uwzględnienie postaci DOROTY WRÓBLEWSKIEJ, bardzo miło się ją czyta, kobieta piszę z sensem, widać, że zna się na rzeczy. Pisząc o FASHIONWEEKU przedstawiałam swoje subiektywne podejście, byłam po raz pierwszy i jestem zadowolona. Jeśli chodzi o projektantów, tak już jest - są lepsi i gorsi, wachlarz od A do Z, wątpie żeby kiedykolwiek zdarzyło się aby cała śmietanka wybitnych spotkała się w jednym miejscu. Z tego powodu FW może być również miejscem, gdzie początkujący projektanci się wybiją, pokażą się światu! Dajmy im szansę! Do mody podchodzę raczej minimalistycznie, z tego powodu JEMIOŁ po raz kolejny skradł moje serce swoją nową kolekcją, projektanci typu CLAUDIA DANNA są intrygujący aczkolwiek dla mnie zbyt egzotyczni. Poznałam wielu ciekawych artystów, którzy tworzą coś kreatywnego, z pasją i zaangażowaniem, liczne stoiska z ręczną biżuterią - dla mnie bomba albo torby stworzone z pasów bezpieczeństwa! Ponadto miło spędziłam czas konfrontując realność z innymi ludźmi, pełnymi świetnych pomysłów, dowiedziałam się nawet o nowym portalu sprzedażowym WEARDROBE który zaczyna swoje działanie, rozdawali torby, robili zdjęcia z projektantami. Oprócz tego mnie osobiście bardzo spodobały się bluzy NUBEE oraz świetna kolekcja ubrań ONDE, która posiada produkty z cupry i jedwabiu. Reasumując dużo zobaczyłam i jestem zadowolona. A jeśli chodzi o małą ilość wybitnych projektantów, miejmy nadzieję, że nastąpi progres!
TrendHunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-31 18:53:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.