Cała Prawda O Grzywkach - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-25, 17:18   #121
sambrija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: woj lubelskie
Wiadomości: 261
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

hej swietny ten watek.ja tez mysle nad grzywka(mam wysokie czolo).mam dluzsze wloski i prawie zawsze nosze je w kucyku.czasami tylko rozpuszczone.i zastanawiam sie nad grzywka na bok.ale jak tam czytam wasze wypowiedzi to jednak sie zdecyduje.bo tak wogole to ja boje sie eksperymentow.

a widzialm tu pytanie dotyczace jak dlugo odrasta grzywka? wiec moja kolezanka m taka na bok i przycina sobie sama ostatnio co 2 tyg. pozdrawiam was buziaki!
sambrija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 21:33   #122
Ester =]
Raczkowanie
 
Avatar Ester =]
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 44
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Bardzo proszę o pomoc!! Chcialabym sobei zrobic taka prosta grzywke dlugą





do lini brwi, ale nei wiem czy mi będzie pasowac...A więc mam wysokie czoło i troche pryszczy na czole i zastanawiam się czy grzywka nie pogorszyła by jeszcze sprawy (chodzi o pryszcze) mam gęste włosy i gdy jest wilgotno to sie troszku podkręcaja, noi mam jeszcze okrągla twarz i nei wiem czy grzywka mi tak jakby nie pogrubi twarzy?? a noi jeszcze okulary nosze. Jezeli taka grzywka nie pasuej a jakas inna tak to bardzo prosze o poradzenie jaka inna, Prosze o pomoc!!
Ester =] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 21:49   #123
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Zdjęcie.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 22:06   #124
Ester =]
Raczkowanie
 
Avatar Ester =]
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 44
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

kurcze nie umiem, ale chwileks ie ejscze pomecze moze mi się uda
Ester =] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 07:57   #125
tajemnica
Raczkowanie
 
Avatar tajemnica
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Krzeszowice
Wiadomości: 147
GG do tajemnica
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

jeśli chodzi o pryszcze to ja sie moge wypowiedziec. Nigdy na czole pryszczy nie miałam, po zrobieniu sobie grzywki na całe czoło pojawiła sie masakrycznie duzoa ilosc małych krostek. teraz staram sie nosic grzywke do gory jak nigdzie ni ewychodze a jak wychodze to zaczesuje ja na bok. Po dwoch miesiacach nienoszenia grzywki wiekszosc pryszczy znikneła. Jak np. odpisywałam coś z tablicy w szkole i miałam grzywke na cała głowe to wytrzymac nie mogłam tak mnie oczy bolały...teraz obcinam grzywke tylko na bok.
__________________

tajemnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 08:02   #126
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

A jakich środków używacie do układania grzywki??
daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 11:36   #127
madarynka
Zadomowienie
 
Avatar madarynka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 127
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

pod waszym wplywem, decyduje sie qrde na grzywke
nie straszne mi juz nawet codzienne jej prostowanie, hehe
tylko boje sie jak ciecie wyjdzie fryzjerowi
i dla tego chciala bym tam pojsc z fota grzywki ktora mi pasuje ... przygladalam sie wszystkim fotkom zamieszczonym na wizau i nie umiem sama wybrac
mysle ze taka na skos bedzie najlepsza ... POMOCY!
zalaczam moje fotki jakie udalo mi sie znalesc na skrzynce mailowej, bo jestem na wakacjach, wiec wybor byl ograniczony... jedna jest z przed dwoch lat, no ale geba mi sie chyba nie za bardzo zmieniala
druga fotka to fryzura jaka mam teraz

Edytowane przez madarynka
Czas edycji: 2005-09-28 o 08:42
madarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-28, 11:20   #128
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Cytat:
Napisane przez madarynka
pod waszym wplywem, decyduje sie qrde na grzywke
nie straszne mi juz nawet codzienne jej prostowanie, hehe
tylko boje sie jak ciecie wyjdzie fryzjerowi
i dla tego chciala bym tam pojsc z fota grzywki ktora mi pasuje ... przygladalam sie wszystkim fotkom zamieszczonym na wizau i nie umiem sama wybrac
mysle ze taka na skos bedzie najlepsza ... POMOCY!
zalaczam moje fotki jakie udalo mi sie znalesc na skrzynce mailowej, bo jestem na wakacjach, wiec wybor byl ograniczony... jedna jest z przed dwoch lat, no ale geba mi sie chyba nie za bardzo zmieniala
druga fotka to fryzura jaka mam teraz
Wiesz co tak szczerze mowiac (piszac) to wygladasz naprawde ladnie bez grzywki.
mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 11:23   #129
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Cytat:
Napisane przez daphne81
A jakich środków używacie do układania grzywki??
Ja do ukladania grzywki uzywam (w niewielkich ilosciach) kremu do modelowania i wosku. Kremu zeby grzywce nadac jakiegos konkretnego ksztaltu (zeby nie zyla wlasnym zyciem), wosku zeby nadac jej odrobiny blasku.
mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 15:37   #130
sambrija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: woj lubelskie
Wiadomości: 261
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Ładnie wygladasz bez gzrywki,ale jesli zdecydowalas sie na grzywke to mysle ze mozesz zrobic sobie taka na skos,albo taka nad linia brwi. ja tez nie bylam pewna czy zrobic sobie grzywke,po pierwsze namawialam nie na nia kolezanka juz od dluzszego czasu,a po drugie czytalam forum na tej swietnej stronce w watkach o gzrzyweczkach-no i skusilam sie!
sambrija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 21:21   #131
Madzia K
Raczkowanie
 
Avatar Madzia K
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kuba ;)
Wiadomości: 52
GG do Madzia K
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Teraz jako posiadaczka grzywki moge cos napisac na ten temat.Moja grzywencja przetluszcza sie tak samo jak reszta wloskow,tylko mam maly problem z jej ulozeniem poniewaz przez caly czas mialam przedzialek przez srodek a teraz mam na bok,wiec jak nie naloze odpowiedniej ilosci zelu,wosku,pianki idt. to rozchodzi sie nabok .ale mam nadziej ze to kwestia czasu.Co do ksztaltu twarzy to bylam pewna ze ma okragla twarz,ale moja fryzjerka powiedzial mi ze mam owalna.Ogolnie jestem zadowolona ze zrobila sobie grzyweczke,wiec uwazam ze jesli ktoras z was nie jest pewna co do grzyweczki to lepiej zrobic sobie taka na skos i wtedy mozna zobaczyc czy pasuje mi czy nie ,a jesli nie to szybciutko odrosnie i bedzie po klopocie.Aha nie potrafe dolaczyc zdjec .jak bede wiedziec to dolacze fotki
__________________
życiem rządzą przypadki, zbiegi okoliczności i nieoczekiwane zwroty akcji
Madzia K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-28, 21:57   #132
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

gdy dajesz odpowiedz zjezdzasz na dol i w dodatkowych opcjach masz zarzadzaj zalacznikami, klikasz wybierasz i ladujesz zdjecie a potem wysylasz odpowiedz
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 23:46   #133
e_w_u
Raczkowanie
 
Avatar e_w_u
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

co prawda ostatnio pozbylam sie grzywki (i bardzo mnie to sieszy) juz nawet przyzwyczailam sie do siebie bez niej a do pozbywania miałam pare powodów, ten najgorszy to to ze grzywka przetłuszczała mi sie koszmarnie szybko, na zwiazanych włosach teraz tego tak nie widac i moge myś co drugi dzien ale wczesniej codziennie i to rano bo inaczej popoludniu juz miałam grzywke w straczkach... poza tym nie mogłam nosic czapki z daszkiem czy w zimie bo miałam taka puszysta zakrecaną i załozenie czapki powodowało masakre

ukladałam ją sobie zwyczajnie po myciu "na mokro" jak zalezało mi na pewniejszym efekcie to traktowałam suszarą a czasem przy brzydszej pogodzie lakierem.

co do pasowania do twarzy i fryzury to trzeba tez zauwazyc ze jest wiele rodzajow grzywek i jak sie chce to nie ma siły zeby nie znaleźć czegos dla siebie
ja mimo wszystko jestem zadowolona z decyzji i mimo ze jeszcze całkiem nie odrosła to juz spokojnie zaczesuje sie do tyłu
e_w_u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 14:54   #134
Dominiqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

1. Ponieważ jeden dzień po umyciu moich włosów są one już przetłuszczone kilka cm od głowy - tym samym jest przetłuszczona cała grzywka... Kiedy nie umyję włosów przez 2 dni i odpowiednio je uczeszę - nie jest najgorzej, ale grzywkę umyć trzeba.

2. Bardzo rzadko noszę rozpuszczone włosy, bo jest mi wtedy okropnie gorąco, a grzywkę mam od zawsze.

4. Okulary noszę od niedawna i nie mam jeszcze w nich zdjęcia, ale nie uważam, że jedno drugiemu może 'przeszkadzać'.

5. Zawsze miałam cienkie włosy - odpowiednio przycięta grzywka sprawia, że objętość włosów wydaje się optycznie większa.

Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie zima - uwielbiam czapki, kapelusze, husteczki na głowie itp, ale nie znoszę ich ściągać! Grzywka wywija się na zewnątrz albo jest POGNIECIONA... Co robić??
Dominiqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 18:24   #135
kuki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 17
Smile Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

kolor: no problem

okulary: mam i nie widzę problemu, ale dam dwie rady - długość grzywki ponad brwi i koniecznie delikatne oprawki

upinanie: ja wolę rozpuszczone, ale gdy upinam zostawiam po prostu dłuższe kosmyki po bokach

przetłuszczanie: grzywkę myję codziennie (mam cerę mieszaną i to źródło problemu), a resztę włosów co 2 dni

cera: mnie wbrew pozorom grzywka pomogła... czego nie widać, o tym się nie myśli... przestałm "manipulować" przy cerze, więc paradoksalnie grzywka uzdrowiła sytuację. Jednak mimo wszystko przy dużych problemach z cerą - nie polecam

układanie: nie było większych problemów (mimo wieloletniego noszenia różnych przedziałków i przez rok grzywki na bok)

ostatnia rada: nie polecam grzywki na bok przy wielogodzinnej pracy przy komputerze.... nosiłam ją przez rok na studiach i było OK, ale po 2 tyg. pracy zawodowej miałam jej serdecznie dość.... Nic tak nie denerwuje jak wiecznie spadające na oczy kosmyki... Sciełam ją na prosto i jestem bardzo zadowolona!!!!!!!!!!!
kuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 11:22   #136
ktoscosmis
Raczkowanie
 
Avatar ktoscosmis
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 200
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

a moja grzywka ma się dobrze w ogóle mi nie przeszkadza
ktoscosmis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 12:23   #137
ktoscosmis
Raczkowanie
 
Avatar ktoscosmis
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 200
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

:p
ktoscosmis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 14:01   #138
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

hmm...troszke sie wetne w watek, ale mam zamiar sobie zrobic grzywke...ale nie mam pojecia czy bedzie mi ona pasowac...mam raczej okragla twarz, ostatnio nawet upielam sobie wlosy na gorze tak by stworzyly grzywke, zalaczam kilka zdjec, jak myslicie, lepiej mi z grzywka czy moze bez ?

Edytowane przez elly2
Czas edycji: 2005-09-21 o 12:35
elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 16:02   #139
Anecik15
Raczkowanie
 
Avatar Anecik15
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 145
Question Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Mam pytanko
Nie zauwazyłyście ze po grzyweczka czesciej wyskakuja pryszcze itp. ??? Mam 15 lat wiec czesto mam na twarzy rozne niespodzianki Boje sie ze grzyweczka moze pogorszyc stan mojego czoła:|
__________________
Anecik15
Anecik15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-16, 16:40   #140
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Cytat:
Napisane przez elly2
hmm...troszke sie wetne w watek, ale mam zamiar sobie zrobic grzywke...ale nie mam pojecia czy bedzie mi ona pasowac...mam raczej okragla twarz, ostatnio nawet upielam sobie wlosy na gorze tak by stworzyly grzywke, zalaczam kilka zdjec, jak myslicie, lepiej mi z grzywka czy moze bez ? blagam doradzcie
Kurcze, mi sie podoba i w grzywce i bez . Wiec trudno powiedziec..
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 17:22   #141
didi_d
Raczkowanie
 
Avatar didi_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 290
GG do didi_d
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Cytat:
Napisane przez Anecik15
Mam pytanko
Nie zauwazyłyście ze po grzyweczka czesciej wyskakuja pryszcze itp. ??? Mam 15 lat wiec czesto mam na twarzy rozne niespodzianki Boje sie ze grzyweczka moze pogorszyc stan mojego czoła:|
moze bo pod grzywka nie ma w ogole przewiewu powietzra tylko spocone czolo tam sie kisi.
jesli masz klopoty z cera nie polecam gestej grzywki,moze jakis lżejszy wariant
__________________



didi_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 15:06   #142
Dominiqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

"Mam pytanko
Nie zauwazyłyście ze po grzyweczka czesciej wyskakuja pryszcze itp. ??? Mam 15 lat wiec czesto mam na twarzy rozne niespodzianki Boje sie ze grzyweczka moze pogorszyc stan mojego czoła:|"

Też mam ten problem i... grzywka świetnie zasłania to, co powinno pozostać niewidoczne Grzywkę mam od zawsze, więc nie potrafię powiedzieć, czy wspomaga wyskakiwaniu "przykrych niespodzianek".
pozdrawiam, Dominiqa
Dominiqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 15:21   #143
azyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 312
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

w grzywce zdecydowanie lepiej...
azyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 17:00   #144
Anecik15
Raczkowanie
 
Avatar Anecik15
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 145
Wink Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

---> elly2 tez mysle ze lepiej wygladasz w grzyweczce
__________________
Anecik15
Anecik15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 17:07   #145
M_ileczka
Rozeznanie
 
Avatar M_ileczka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 589
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

mi rownież Elly2 podobasz sie bardziej w grzyweczce, choć bez niej także wyglądasz bardzo ładnie
M_ileczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 18:01   #146
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Talking Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Dziekuje Wam i prosze jeszcze o jakies opinie bo jestem troszke niezdecydowana...ale chcem jakos zmienic swoj wyglad przez rozpoczeciem roku na uczelni ;*****
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 17:03   #147
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Cytat:
Napisane przez elly2
hmm...troszke sie wetne w watek, ale mam zamiar sobie zrobic grzywke...ale nie mam pojecia czy bedzie mi ona pasowac...mam raczej okragla twarz, ostatnio nawet upielam sobie wlosy na gorze tak by stworzyly grzywke, zalaczam kilka zdjec, jak myslicie, lepiej mi z grzywka czy moze bez ? blagam doradzcie
Mnie bardzo podobasz sie bez grzywki. Szczegolnie ladne jest zdjecie gdzie masz wlosy pocieniowane, rozpuszczone, oczywiscie bez grzywki.
Decyzj
a nalezy do ciebie.
mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 13:43   #148
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Talking Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Cytat:
Napisane przez mloda71
Mnie bardzo podobasz sie bez grzywki. Szczegolnie ladne jest zdjecie gdzie masz wlosy pocieniowane, rozpuszczone, oczywiscie bez grzywki.
Decyzj
a nalezy do ciebie.

ja juz sama nie wiem;-) rodzina mi odradza i moj mezczyzna rowniez...ale ogolnie faceci to sie boja zmian;P ciagle mam watpliwosci bo juz dlugo zapuszczam swoje wlosy no i obawiam sie ze z grzywka nie bedzie mi do twarzy, w koncu na tych zdjciach to tylko taka prowizorka a jak bedzie w rzeczywistosci to nie wiem musze sie powaznie zastanowic
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 14:25   #149
Anecik15
Raczkowanie
 
Avatar Anecik15
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 145
Wink Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Elly2 a co Ci szkodzi, jakby cos nie pasowalo to przeciez wlosy odrosna Ale przeciez dobrze wygladasz w grzywce Nie ma co sie zastanawiac przynajmniej troche odmiany bedzie dobrze ze nie masz takich problemow jak ja bo mam krecone wlosy i zastanawiam sie nad grzywka ale musialabym je ciagle prostowac i przy wilgoci na pewno bym sie pokrecila ale mimo wszystko i tak chyba sobie zrobie grzyweczke na bok
__________________
Anecik15
Anecik15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 14:51   #150
elewinkaa
Przyczajenie
 
Avatar elewinkaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Pasowałaby mi tka grzywka?? Bardzo mi się takie grzywki podobają....tylko nie weim czy będzie to odpowiednie dla mojego kształtu twarzy....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg EWELA19.JPG (24,2 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EWELKA.JPG (9,8 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EWELA7.JPG (31,1 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jj.jpg (9,0 KB, 169 załadowań)
elewinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-18 11:44:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.