Rossmann - część V - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-08, 09:08   #301
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: Rossmann - część V

dzięki za odpowiedź. A w jakiej cenie ta pomarańczowa oliwka?
__________________
Synuś już z Nami

Dietkuje
I 85kg
II 80kg
III 70kg
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 09:08   #302
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Rossmann - część V

Te mydła są w sklepach internetowych Także najszybciej tam je znajdziesz.

np. tutaj http://www.helfy.pl/alepia
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 09:34   #303
anioleczek25
Rozeznanie
 
Avatar anioleczek25
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 895
Dot.: Rossmann - część V

Cytat:
Napisane przez angel109238 Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź. A w jakiej cenie ta pomarańczowa oliwka?
ja kupowałam w promocji, ale oliwka ta pomarańczowa kosztuje w granicach 14-16 zł.
anioleczek25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 14:17   #304
brunetkakasienka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 19
Dot.: Rossmann - część V

dziewczyny mam problem chciałabym kupic bardzo dobry tusz jadę na 2 mies do niemiec i potrzebuję jakiegoś spr tuszu słuszałam że z rimela jest jakiś dobry ale nie wiem co byście mi poleciały .Np colossal jest jak na moje rzęsy przeciętny proszę pomóżcie
brunetkakasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 14:20   #305
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Rossmann - część V

Cytat:
Napisane przez brunetkakasienka Pokaż wiadomość
dziewczyny mam problem chciałabym kupic bardzo dobry tusz jadę na 2 mies do niemiec i potrzebuję jakiegoś spr tuszu słuszałam że z rimela jest jakiś dobry ale nie wiem co byście mi poleciały .Np colossal jest jak na moje rzęsy przeciętny proszę pomóżcie
Dosłownie kilka postów wcześniej była o tym dyskusja. Wysil się trochę i poczytaj. Poza tym jest KWC! Po co to samo pytanie po raz 100?!?!?!
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 14:28   #306
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Rossmann - część V

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Dosłownie kilka postów wcześniej była o tym dyskusja. Wysil się trochę i poczytaj. Poza tym jest KWC! Po co to samo pytanie po raz 100?!?!?!
ja też zapraszam do KWC
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 14:28   #307
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Rossmann - część V

Postanowiłam zrobić sobie odwyk kosmetyczny, bo już mi się w komodzie nie mieszczą gromadzę jak chomik dlatego muszę się opanować i kupować, jak zużyję poprzednie

aleeee, że prawie kończy mi się żel do mycia twarzy Nivea, a byłam dziś w R. to kupiłam z ciekawości piankę do mycia twrzy, delikatną Rival z Rossmana. Nigdy jej nie miałam jeszcze, ale mam nadzieję, że będzie spisywać się dobrze
a drugi zakup to eyeliner - kupiłam Wibo, bo najtańszy, ale tylko dlatego, że chcę nauczyć się nim robić precyzyjne kreski i maziać do woli
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-08, 14:58   #308
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: Rossmann - część V

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
Postanowiłam zrobić sobie odwyk kosmetyczny, bo już mi się w komodzie nie mieszczą gromadzę jak chomik dlatego muszę się opanować i kupować, jak zużyję poprzednie
skąd ja to znam


Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
aleeee, że prawie kończy mi się żel do mycia twarzy Nivea, a byłam dziś w R. to kupiłam z ciekawości piankę do mycia twrzy, delikatną Rival z Rossmana. Nigdy jej nie miałam jeszcze, ale mam nadzieję, że będzie spisywać się dobrze
a drugi zakup to eyeliner - kupiłam Wibo, bo najtańszy, ale tylko dlatego, że chcę nauczyć się nim robić precyzyjne kreski i maziać do woli
taką małą? mam ją.nie wiem czy widziałaś w Rossmnie jest tej samej firmy żel do mycia twarzy z drobinkami peelingującymi w opakowaniu z pompką z coś ok.6-7 zł. Ja go sobie chwalę
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 15:13   #309
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Rossmann - część V

i jak sie spisuje ta pianka? nadaje sie to wrażliwej skóry?
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 15:15   #310
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Rossmann - część V

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
Postanowiłam zrobić sobie odwyk kosmetyczny, bo już mi się w komodzie nie mieszczą gromadzę jak chomik dlatego muszę się opanować i kupować, jak zużyję poprzednie

aleeee, że prawie kończy mi się żel do mycia twarzy Nivea, a byłam dziś w R. to kupiłam z ciekawości piankę do mycia twrzy, delikatną Rival z Rossmana. Nigdy jej nie miałam jeszcze, ale mam nadzieję, że będzie spisywać się dobrze
a drugi zakup to eyeliner - kupiłam Wibo, bo najtańszy, ale tylko dlatego, że chcę nauczyć się nim robić precyzyjne kreski i maziać do woli
Ja też jestem na odwyku. Zrobiłam sobie taki plan za dwa zużyte kosmetyki mogę kupić jeden nowy i tak dopóki mi się poziom kosmetyków nie unormuje .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 15:15   #311
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Rossmann - część V

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
Postanowiłam zrobić sobie odwyk kosmetyczny, bo już mi się w komodzie nie mieszczą gromadzę jak chomik dlatego muszę się opanować i kupować, jak zużyję poprzednie
Następna?? No dzieeewczyny, co Wy?
Cytat:
a drugi zakup to eyeliner - kupiłam Wibo, bo najtańszy, ale tylko dlatego, że chcę nauczyć się nim robić precyzyjne kreski i maziać do woli
Będziesz z niego zadowolona. Jest wspaniały, mój KWC. Musiałam dojść do wprawy, żeby go dobrze używać ale naprawdę jest godny polecenia. Nie rozmazuje się, trwały, intensywna czerń. Ideał
masija jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-08, 15:34   #312
rudalama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: Rossmann - część V

Może i jestem tępa, ale cóż. Próbowałam pobrać ten kod na dzisiaj, ale nie wyświetlało się nic. Jesli któraś z Was ma kod - dzisiaj perfumy celine dion, to bardzo proszę o wklejenie.
P.s. A jak to jest? Można użyć jeden kod 2 razy? Nie wyświetli mi przy kasie że kod jest nieważny?
rudalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 15:40   #313
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Rossmann - część V

wszystkie kody są takie same, ale na jeden produkt. tzn musiałabyś kupować osobno
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 15:40   #314
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: Rossmann - część V

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
i jak sie spisuje ta pianka? nadaje sie to wrażliwej skóry?
wydaje mi się, że tak, jest taka delikatna. mnie nic nie szczypie, ale wiesz osobiście nie mam wrażliwej skóry
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 15:41   #315
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Rossmann - część V

Cytat:
Napisane przez rudalama Pokaż wiadomość
może i jestem tępa, ale cóż. Próbowałam pobrać ten kod na dzisiaj, ale nie wyświetlało się nic. Jesli któraś z was ma kod - dzisiaj perfumy celine dion, to bardzo proszę o wklejenie.
2 000 000 007342
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 15:59   #316
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Rossmann - część V

Cytat:
Napisane przez Agna Pokaż wiadomość
skąd ja to znam




taką małą? mam ją.nie wiem czy widziałaś w Rossmnie jest tej samej firmy żel do mycia twarzy z drobinkami peelingującymi w opakowaniu z pompką z coś ok.6-7 zł. Ja go sobie chwalę
nie mała, duża pianka. A z Rossmana ja uwielbiam do twarzy żel do mycia chyba z ogórkiem i czymś tam ale bez pompki, tylko ostatnio go nigdzie nie widziałam dlatego wzięłam piankę na wypróbowanie

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
i jak sie spisuje ta pianka? nadaje sie to wrażliwej skóry?
jeszcze pianki nie używałam, ale jest napisane, że do wrażliwej skóry, więc chyba delikatna..

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ja też jestem na odwyku. Zrobiłam sobie taki plan za dwa zużyte kosmetyki mogę kupić jeden nowy i tak dopóki mi się poziom kosmetyków nie unormuje .
boski plan 2 zużyte = 1 nowy... ahhh ja teraz niedługo wyjeżdżam, więc mam nadzieję, że zużyje pełno tego, bo nie lubię jak stoją kosmetyki, których nie będę używać cały rok (np. krem do opalania itp.)

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Następna?? No dzieeewczyny, co Wy?

Będziesz z niego zadowolona. Jest wspaniały, mój KWC. Musiałam dojść do wprawy, żeby go dobrze używać ale naprawdę jest godny polecenia. Nie rozmazuje się, trwały, intensywna czerń. Ideał
no muszę bo już mi się nie mieści, mam np. 3 żele do mycia ciała,bo każdy w promocji, więc warto wziąć <-- to moje tłumaczenie ale przecież promocje są non stop tak więc muszę sukcesywnie wszystko zużywać i tak jak wyżej było napisane 2 zużyte kosmetyki = 1 nowy do kupienia to jest boskie
a co do eyelinera, to zaraz będę używać, ale najważniejsze dla mnie to w ogóle nauczyć się prostą kreskę robić, bo ja używam tylko kredki czarnej i z kredką doszłam do perfekcji, ale niestety eyeliner wymaga większej precyzji
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji

Edytowane przez Princeska87
Czas edycji: 2009-09-08 o 16:00
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 16:08   #317
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Rossmann - część V

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
Postanowiłam zrobić sobie odwyk kosmetyczny, bo już mi się w komodzie nie mieszczą gromadzę jak chomik dlatego muszę się opanować i kupować, jak zużyję poprzednie

aleeee, że prawie kończy mi się żel do mycia twarzy Nivea, a byłam dziś w R. to kupiłam z ciekawości piankę do mycia twrzy, delikatną Rival z Rossmana. Nigdy jej nie miałam jeszcze, ale mam nadzieję, że będzie spisywać się dobrze
a drugi zakup to eyeliner - kupiłam Wibo, bo najtańszy, ale tylko dlatego, że chcę nauczyć się nim robić precyzyjne kreski i maziać do woli
Cytat:
Napisane przez Agna Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że tak, jest taka delikatna. mnie nic nie szczypie, ale wiesz osobiście nie mam wrażliwej skóry
odwyk kosmetyczny odwykiem, ale...

czy ta pianka dobrze zmywa wszystko z twarzy? bo ja po niektórych kosmetykach czuję się taka niedomyta na buzi...

(to nic, że mam dwa żele do mycia twarzy, prawda? ja pytam w celach... ee, informacyjnych )
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 16:20   #318
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Rossmann - część V

Rosiek używałam normalnego żelu do mycia twarzy z ogórkiem i czymś tam z Rossmana i byłam mega zadowolona. Teraz mam Nivea jakiś normalny ale z serii młodzieżowej, że usuwa zanieczyszczenia i makijaż i jest nawet OK, a te wszystkie na pryszcze i matujące żele do mycia mam wrażenie, że mnie zatykają bardziej:/ no i dlatego wzięłam tę piankę, ale jak się będzie sprawować to zobaczymy
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 16:49   #319
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Rossmann - część V

Princeska to czekamy na relacje Upatrzyłam sobie tą piankę RdL, ale czaję się i czaję i teraz zastanawiam się czy nie wypróbować żel Garniera z kodów. Z tym, że Garniera boję się by nie był zbyt agresywny a pianka zbyt hmm delikatna Nie używałam jeszcze pianki do mycia cery.
A eyeliner Wibo myślę, że Ci się spodoba To był mój pierwszy liner i byłam zadowolona. Za taką cenę godny uwagi.
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-08, 17:26   #320
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: Rossmann - część V

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
odwyk kosmetyczny odwykiem, ale...

czy ta pianka dobrze zmywa wszystko z twarzy? bo ja po niektórych kosmetykach czuję się taka niedomyta na buzi...

(to nic, że mam dwa żele do mycia twarzy, prawda? ja pytam w celach... ee, informacyjnych )
generalnie nie przepadam za piankami , wolę żele także zawsze nie mam punktu odniesienia
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 17:37   #321
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Rossmann - część V

Cytat:
Napisane przez milkNhoney Pokaż wiadomość
Princeska to czekamy na relacje Upatrzyłam sobie tą piankę RdL, ale czaję się i czaję i teraz zastanawiam się czy nie wypróbować żel Garniera z kodów. Z tym, że Garniera boję się by nie był zbyt agresywny a pianka zbyt hmm delikatna Nie używałam jeszcze pianki do mycia cery.
A eyeliner Wibo myślę, że Ci się spodoba To był mój pierwszy liner i byłam zadowolona. Za taką cenę godny uwagi.
No ja się boję Garniera, bo dużo negatywnych opinii się naczytałam.. i wole chyba zwykły nawilżający niż matujący i na pryszcze,bo tak jak pisałam wyżej, mam wrażenie, że mi blokują pory i mam więcej wyprysków po takich produktach.

Co do pianki to nie wiem, ale jak tylko użyję - dam znać
Ale martwi mnie, czemu nigdzie nie mogę znaleźć normalnego żelu RdL ogórek z czymś tam jeszcze, bez pompki, tak się zwyczajnie go wyciska jak hmmm balsam. Przezroczysty, konsystencja dość gęsta.. nie wiem czy wiecie o który mi chodzi..


a co do eyelinera Wibo to faktycznie fajny, pomalowałam się nim właśnie, nawet nie tak ciężko się nim maluje, ale muszę dojść do lepszej wprawy. Bardzo podobają mi się te dłuuuugie kreski na takie 'skośne' oko, ale nie umiem 2 takich samych zrobić i jak na jednym oku mam ładnie lekko do góry, to na drugim oku zjeżdża mi lekko w dół i wygląda to oko jakby było smutne no ale nic, będę ćwiczyć to mój cel narazie
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 17:42   #322
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Rossmann - część V

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
a co do eyelinera Wibo to faktycznie fajny, pomalowałam się nim właśnie, nawet nie tak ciężko się nim maluje, ale muszę dojść do lepszej wprawy. Bardzo podobają mi się te dłuuuugie kreski na takie 'skośne' oko, ale nie umiem 2 takich samych zrobić i jak na jednym oku mam ładnie lekko do góry, to na drugim oku zjeżdża mi lekko w dół i wygląda to oko jakby było smutne no ale nic, będę ćwiczyć to mój cel narazie
Podajmy sobie ręce- dodam tylko, że u mnie "smutne" jest zazwyczaj prawe oko. Lewe zawsze udaje mi się pomalować bezbłędnie a prawe 'opada' w dół.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 17:46   #323
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Rossmann - część V

Cytat:
Napisane przez anka1709 Pokaż wiadomość
Podajmy sobie ręce- dodam tylko, że u mnie "smutne" jest zazwyczaj prawe oko. Lewe zawsze udaje mi się pomalować bezbłędnie a prawe opada w dół.
dokładnie! Moim obecnym marzeniem jest zrobienie 2 równych kresek i 2 'wesołych' też jeszcze ciężko mi wyczuć kiedy mam zacząć jechać z tą linią lekko do góry..?Jak kończy się tęczówka?
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 18:26   #324
magza
Raczkowanie
 
Avatar magza
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kresy
Wiadomości: 262
Dot.: Rossmann - część V

Ja miałam tą piankę o której piszecie, ale mnie nie zachwyciła. Jest mało wydajna, bo taka jakby wodnista, szybko zamienia się w płyn. I miałam wrażenie, że moja twarz nie jest do końca czysta. Jeśli chodzi o pianki, to polecam piankę tołpy, najlepsza pianka jaką miałam. Ale cieżko dostępna, no i w rossmanie jej nie ma, tak jak zresztą innych kosmetyków tołpy.
magza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 18:29   #325
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Rossmann - część V

Ja mam tę piankę RdL i mimo, że jest bardzo fajna, to raczej nie kupię jej ponownie, bo jest chyba zbyt delikatna. To znaczy pewnie byłaby idealna na poranne mycie twarzy, ale ja nie mam na to czasu i przecieram tylko tonikiem, a na wieczór potrzebuję czegoś mocniejszego.

Tusz Pani Walewska odnaleziony!!! http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1826
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 19:11   #326
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Rossmann - część V

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja mam tę piankę RdL i mimo, że jest bardzo fajna, to raczej nie kupię jej ponownie, bo jest chyba zbyt delikatna. To znaczy pewnie byłaby idealna na poranne mycie twarzy, ale ja nie mam na to czasu i przecieram tylko tonikiem, a na wieczór potrzebuję czegoś mocniejszego.

Tusz Pani Walewska odnaleziony!!! http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1826
już widziałam ale proszę, tusz widmo istnieje!!!
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 21:07   #327
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: Rossmann - część V

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
dokładnie! Moim obecnym marzeniem jest zrobienie 2 równych kresek i 2 'wesołych' też jeszcze ciężko mi wyczuć kiedy mam zacząć jechać z tą linią lekko do góry..?Jak kończy się tęczówka?
Ja to robię intuicyjnie- przy lewym oku intuicja mnie zazwyczaj nie zawodzi.
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-08, 21:32   #328
pliszka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: POLSKA, warmia i maaazuryy :-)
Wiadomości: 119
Dot.: Rossmann - część V

odnośnie malowania eylinerem to kiedyś oglądałam program że twarz składa się z róznych połówek i pokazywali komputerowo przepołowioną twarz .. pózniej dwie prawe połaczyli w jedno i była jakby zupełnie inna osoba ... także nie martwcie się sztuką malowania ...to kwestia genów i układu twarzy
ja np mam jedna brew bardzioej uniesioną i łuk brwiowy jest ładniejszy od grugiego.. ładniej jest przy wyrywaniu brwi je jakoś ułozyć
TAK TO JUZ JEST Z NAMI BABAMI
pliszka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 17:53   #329
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Rossmann - część V

co sie dzieje? czemu nic nie piszecie? straszne nudy tutaj są
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-09, 18:50   #330
annah33
Zakorzenienie
 
Avatar annah33
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 765
Dot.: Rossmann - część V

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
co sie dzieje? czemu nic nie piszecie? straszne nudy tutaj są
Zgadzam się
annah33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.