"Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie! - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-07, 11:58   #1591
Ninexa
Raczkowanie
 
Avatar Ninexa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 104
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez mente_captus Pokaż wiadomość
Wlasciwie to nie wiadomo jakie mam wlosy. Zyją swoim życiem, w zależności od dnia tygodnia, pogody czy układu konstelacji gwiazd
Ale są w kazdym razie bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez martii_czarna Pokaż wiadomość
Dziewczyny a tak abstrahując trochę od tych waszych "emocjonalnych" fryzurek... jak myślicie dobrze by mi było w czarnych włosach z platynowymi pasemkami jak na fotce... i czy by mi w ogule taki blond wyszedł ...:|
Hmm...Mysle ze by Ci pasowala ta fryzurka,nawet nie wiem czy nie bardziej niz dziewczynie na fotce,bo masz ciemniejsza cere A co do blondu to mozliwe,ze by wyszedl,ale musialabys bardzo mocno rozjaśnic

Cytat:
Napisane przez czarne_pazurki Pokaż wiadomość
Mam identyczny kolor co Martii i dzisiaj sie robie na czarno...A te pasemka platynowe to możesz w piąć we włosy, albo najpierw pofarbować na platyne a reszte na czarno..No nie wiem..Ja robie pasemka różowe :P
Czekamy na efekty Ahhh rózowe włoski <3
Ninexa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 12:13   #1592
Ninexa
Raczkowanie
 
Avatar Ninexa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 104
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

No i wczoraj zrobilam to co planowalam...Umyłam łepek,wysuszylam wloski na okraglej szczotce,zeby troche je wyprostowac.No i zrobilam tapirka,grzywka na ukos..No i chyba jednak bede scinac te wlosy,bo cholernie mi sie podoba!! Tyle,ze teraz mam za długie górne włosy i jest to szopa No ale jeszcze dojdzie prostownica do tego,bo nie zabralam ze soba nad morze.. (przepraszam ze na speedyshare znowu)

http://www.speedyshare.com/925958188.html
Ninexa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 12:35   #1593
the_kasias
Zadomowienie
 
Avatar the_kasias
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 421
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Ninexa wiesz, myślę że masz zbyt okrągłą buźkę do tej fryzurki nie wygląda to zbyt dobrze, przynajmniej na foto... ale takie jest tlyko moje zdanie.
the_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 12:48   #1594
Ninexa
Raczkowanie
 
Avatar Ninexa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 104
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez the_kasias Pokaż wiadomość
Ninexa wiesz, myślę że masz zbyt okrągłą buźkę do tej fryzurki nie wygląda to zbyt dobrze, przynajmniej na foto... ale takie jest tlyko moje zdanie.
Czytalam we wczesniejszych postach,ze wlasnie takie fryzurki wyciągają buźke A tutaj to wyglada kiepsko,dlatego bo to jest zrobione na moich wlosach,bez specjalnego ciecia
Ninexa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 12:53   #1595
the_kasias
Zadomowienie
 
Avatar the_kasias
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 421
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

teoretycznie tak, jesli ma sie idealnie proste włoski, a Twoje sie pusza i nie ma przez to zamierzonego efektu
the_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 12:58   #1596
Ninexa
Raczkowanie
 
Avatar Ninexa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 104
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez the_kasias Pokaż wiadomość
teoretycznie tak, jesli ma sie idealnie proste włoski, a Twoje sie pusza i nie ma przez to zamierzonego efektu
Dlatego chce sciac tak,zeby dlugosc byla odpowiednia i dopiero potem prostowac i takie rozne bo na moich wlosach obecnie nie moze byc zadnego efektu
Ninexa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 13:44   #1597
martii_czarna
Raczkowanie
 
Avatar martii_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Piękny Gdańsk
Wiadomości: 120
GG do martii_czarna
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Ninexa co do tej fryzurki na fotce co dodałam to może by mi pasowała (mi raczej chodziło o kolor a nie fryz :P) ale mam za krótkie włosy a nie chce mi się już zapuszczać :P... teraz chcę coś krótszego jak na fotce... a że fryz będzie mi pasować to wiem bo już od ok 2 lat jestem szczęśliwą posiadaczką zwanej przez was "EMO".. tylko teraz zapuszczałam i nie byłam pół roku u fryzjera no i całą fryzurę szlak trafił :P


Ja też myślałam o kolorowych pasemkach np. fioletowych tylko że taka farba kosztuje ze 40zł .... nie wiem czy są tańsze... bo ponoć takie można tylko w necie kupić a tu są właśnie za 40 ziko :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 49e7b4c2.jpg (72,0 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 57a09ce5.jpg (28,5 KB, 76 załadowań)
__________________
"Wszystkie argumenty na podparcie ludzkiej wyższości nie są w stanie zaprzeczyć jednej niezaprzeczalnej prawdzie: w cierpieniu zwierzęta są nam równe"
martii_czarna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-07, 15:20   #1598
glan_oowa
Raczkowanie
 
Avatar glan_oowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 130
GG do glan_oowa
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

martii_czarna - masz piękną fryzurę i włosy! W "emo" Ci do twarzy Czytam, że chcesz zmienić trochę to uczesanie, ale błagam na kolanach - zostaw grzwykę bo wygląda świetnie Zdjęcia wyżej są fajne, myślę, że na Twojej głowie będą równie fajne Pozdrawiam i trzymam kciuki za farbowanie (chociaż myślę, że Twój naturalny kolor jest piękny i nie wiem czemu chcesz go zmieniać) i cięcie!
glan_oowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 15:35   #1599
glan_oowa
Raczkowanie
 
Avatar glan_oowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 130
GG do glan_oowa
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Drogie Panie - oto moje fryzury. Tak jak przez długie lata nosiłam zwykłe proste, długie włosy - tak po ich obcięciu chodzę do fryzjera (albo sama się obcinam ) średnio co miesiąc, a nawet i częściej Na zdjęciu pierwszym jest moje pierwsze obcięcie i mam jeszcze dready, które już ścięłam. Na drugim zdjęciu następne cięcie, podobne do teraźniejszego. Na trzecim i czwartym zdjęciu jest moja najaktualniejsza fryzura - rozpuszczone i spięte włosy. Może Was to zainspiruje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ekhm.JPG (31,8 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ekhm2.JPG (20,2 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ekhm3.JPG (14,4 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ekhm4.JPG (32,7 KB, 91 załadowań)
glan_oowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 15:49   #1600
martii_czarna
Raczkowanie
 
Avatar martii_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Piękny Gdańsk
Wiadomości: 120
GG do martii_czarna
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

glan_oowa ... grzywki nie mam zamiaru zmieniać! Po wielu próbach doszłam do wniosku że w prostej mi najlepiej..... a ja bez grzywki to już tragedia.. :|:p
Chyba jednak nie skusze się na ten czarny... nie lubię takiej sztuczności w tym odcieniu... może zaryzykuje z bardzo ciemnym naturalnym brązem


Na 2 fotkach jest mój powiedzmy naturalny kolor (ja już chyba sama nie wiem jak on wygląda)... a na jednej jest czekoladowy brąz który z resztą bardzo mi się podoba ...


glan_oowa gratuluje odwagi... ja bym nie mogła się tak sama " obciąć "
__________________
"Wszystkie argumenty na podparcie ludzkiej wyższości nie są w stanie zaprzeczyć jednej niezaprzeczalnej prawdzie: w cierpieniu zwierzęta są nam równe"
martii_czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 16:11   #1601
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

A ja sie wkurzam strasznie bo bardzo podoba mi sie jak sie obciełam ale..
Nie potrafie ich usniesc na dłuzszy czas poprostu mi oklapuja tapiruje je od samej nasady układam, uzywam gumy i zelu w spray z fructisa ale wychodzi mi taka kopułka a nie poprostu uniesione kosmyki moze mi ktos doradzi bo naprawde juz chyba próbowałam wszystkiego

Niby okej ale nie "stoją" tak jak trzeba i szykbo klapną przy wzmocnieniu guma i lakierem
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-07, 16:15   #1602
martii_czarna
Raczkowanie
 
Avatar martii_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Piękny Gdańsk
Wiadomości: 120
GG do martii_czarna
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez mysza89 Pokaż wiadomość
A ja sie wkurzam strasznie bo bardzo podoba mi sie jak sie obciełam ale..
Nie potrafie ich usniesc na dłuzszy czas poprostu mi oklapuja tapiruje je od samej nasady układam, uzywam gumy i zelu w spray z fructisa ale wychodzi mi taka kopułka a nie poprostu uniesione kosmyki moze mi ktos doradzi bo naprawde juz chyba próbowałam wszystkiego

Niby okej ale nie "stoją" tak jak trzeba i szykbo klapną przy wzmocnieniu guma i lakierem
Może pryskaj lakierem u nasady.... nie wiem...
__________________
"Wszystkie argumenty na podparcie ludzkiej wyższości nie są w stanie zaprzeczyć jednej niezaprzeczalnej prawdzie: w cierpieniu zwierzęta są nam równe"
martii_czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 16:28   #1603
glan_oowa
Raczkowanie
 
Avatar glan_oowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 130
GG do glan_oowa
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

mysza89 - też mam ten problem - dlatego z lenistwa spinam włosy :P Ale ja robię to tak - umyję rano włosy, albo zmoczę, wcieram pinkę i suszę z głową w dole. Następnie wcieram troszkę gumy - u nasady włosów! Potem ewentualnie trochę lakieru do włosów. Niestety nie pocieszę Cię. Po kilku godzinach wszytko oklapuje i jakbym tego nie szarpała, tapirowała, czesała - leży i podnieść się nie chce. Jedynym rozwiązaniem jest chyba skrócenie włosów, bo zbyt ciężkie szybciej oklapują.
martii_czarna - oj, czarny faktycznie wygląda sztucznie, dlatego odradzam. Myślę, że czekoladowy, ciemny brąz będzie najlepszym kompromisem.
Jeżeli chodzi o obcinanie sobie włosów, to nie jest to takie trudne, trzeba sobie tylko zaufać i nie bać się. I mieć oczywiście dobre nożyczki i lusterko A jak się nie uda, to przecież fryzjer jest tak blisko i uratuje sytuację :P

Pozdrawiam wszytkich serdecznie
glan_oowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 16:32   #1604
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Własnie oto chodzi ze juz byłam je skracac i sa którsze u góry niz własnie miałam na poczatku a przeciez nie mozliwe zeby odrosły po 2 tygodniach
Własnie juz wszystkiego próbowałam a znowu nie chce zeby zamiast takiego bałaganu wyszła mi "nie ruchoma kopułka"
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 16:34   #1605
glan_oowa
Raczkowanie
 
Avatar glan_oowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 130
GG do glan_oowa
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

A możesz wkleić jakieś fotki owej fryzury? Może tak będzie łatwiej.
__________________
Gdziekolwiek jesteś - czekam.
***
Powstała w wyniku koincydencji.
glan_oowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 17:00   #1606
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Prosze sie nie smiac z fotek nie są najlepiesz jakosc a ja tez nie wygladam na nich najlepiej

Tutaj włosy są nawet ale to jest zaraz po ptarganiu ich rękami a znowu nie moge robic tego co 15 mniut bo bedzie tłuszcz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 07-07-07_1742.jpg (66,4 KB, 276 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Rotation of 07-07-07_1610.jpg (64,2 KB, 381 załadowań)
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 17:11   #1607
Ninexa
Raczkowanie
 
Avatar Ninexa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 104
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez martii_czarna Pokaż wiadomość
Ninexa co do tej fryzurki na fotce co dodałam to może by mi pasowała (mi raczej chodziło o kolor a nie fryz :P) ale mam za krótkie włosy a nie chce mi się już zapuszczać :P... teraz chcę coś krótszego jak na fotce... a że fryz będzie mi pasować to wiem bo już od ok 2 lat jestem szczęśliwą posiadaczką zwanej przez was "EMO".. tylko teraz zapuszczałam i nie byłam pół roku u fryzjera no i całą fryzurę szlak trafił :P

Ja też myślałam o kolorowych pasemkach np. fioletowych tylko że taka farba kosztuje ze 40zł .... nie wiem czy są tańsze... bo ponoć takie można tylko w necie kupić a tu są właśnie za 40 ziko :/
Ślicznie Ci w tym kolorze,który masz na zdjęciu w ciemno-brązowych włoskach! Ja na Twoim miejscu bym do niego wrocila jesli nie chcesz pozostac przy rownie fajnym naturalnym kolorze.


Cytat:
Napisane przez glan_oowa Pokaż wiadomość
Drogie Panie - oto moje fryzury. Tak jak przez długie lata nosiłam zwykłe proste, długie włosy - tak po ich obcięciu chodzę do fryzjera (albo sama się obcinam ) średnio co miesiąc, a nawet i częściej Na zdjęciu pierwszym jest moje pierwsze obcięcie i mam jeszcze dready, które już ścięłam. Na drugim zdjęciu następne cięcie, podobne do teraźniejszego. Na trzecim i czwartym zdjęciu jest moja najaktualniejsza fryzura - rozpuszczone i spięte włosy. Może Was to zainspiruje
W spietych włoskach tak bardzo kobieco wygladasz,w rozpuszczonych bardziej młodzieżowo - uniwersalna fryzurka!

Cytat:
Napisane przez mysza89 Pokaż wiadomość
A ja sie wkurzam strasznie bo bardzo podoba mi sie jak sie obciełam ale..
Nie potrafie ich usniesc na dłuzszy czas poprostu mi oklapuja tapiruje je od samej nasady układam, uzywam gumy i zelu w spray z fructisa ale wychodzi mi taka kopułka a nie poprostu uniesione kosmyki moze mi ktos doradzi bo naprawde juz chyba próbowałam wszystkiego

Niby okej ale nie "stoją" tak jak trzeba i szykbo klapną przy wzmocnieniu guma i lakierem

Jezeli je prostujesz to sprobuj prostowac je do góry (te górne,ktore chcesz aby stały) - moze to cos da
Ninexa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 17:31   #1608
agniuszka87
Rozeznanie
 
Avatar agniuszka87
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 737
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez mysza89 Pokaż wiadomość
Prosze sie nie smiac z fotek nie są najlepiesz jakosc a ja tez nie wygladam na nich najlepiej

Tutaj włosy są nawet ale to jest zaraz po ptarganiu ich rękami a znowu nie moge robic tego co 15 mniut bo bedzie tłuszcz

swietnie wygladasz
__________________
Aguniaaaa....











agniuszka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 17:34   #1609
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

agniuszka87 dziekuje
Zdjęcia były zrobione raptem jakies pól godziny tematu a mi włosy juz odmówiły posłyszeństwa i sobie oklapły
A z tym prostowaniem to ja chyba tak nie umiem bo jakos nie chca sie postawic do góry.
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-07, 17:38   #1610
agniuszka87
Rozeznanie
 
Avatar agniuszka87
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 737
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 774a21be90ff8cfd.jpg (29,3 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11706522sg3.jpg (18,7 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg raibowkidpollylargemsg1qi5.jpg (38,1 KB, 84 załadowań)
__________________
Aguniaaaa....











agniuszka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 17:40   #1611
agniuszka87
Rozeznanie
 
Avatar agniuszka87
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 737
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez mysza89 Pokaż wiadomość
agniuszka87 dziekuje
Zdjęcia były zrobione raptem jakies pól godziny tematu a mi włosy juz odmówiły posłyszeństwa i sobie oklapły
A z tym prostowaniem to ja chyba tak nie umiem bo jakos nie chca sie postawic do góry.
hmm no nie wiem co Ci poradzic... duzo lakieru i tapiru no i podnos je raczkami Ja i tak mam takie zboczenie ze wiecznie macam se wlosy bo nie lubie jak mam je ulizane i oklepane i zawsze wygladam jakby piorun we mnie szczelil hehe
__________________
Aguniaaaa....











agniuszka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 18:01   #1612
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Własnie niby jest wporządku ale wkurza mnie ze po tapirowaniu układaniu utrwalaniu i tak potem oklapują czasem jak mam mozliwoc to je poprawiam grzebieniem i guma
Ale własnie im częsciej je dotkam tym bardziej sie przetłuszczają
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 18:26   #1613
agniuszka87
Rozeznanie
 
Avatar agniuszka87
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 737
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

No z tym przetluszczaniem dupa:P ale wiesz co ja uzywam Lakieru Tafta tego czarnego i jak natapiruje polakieruje to moge wlosow nawet tydzien nie myc serio jakos trzyma mi ten lakier sie nie przetluszczaja ani nic sama sie dziwie bo zawsze musialam dziennie myc:d i dalej je gniote i macam:P
__________________
Aguniaaaa....











agniuszka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 19:09   #1614
Ninexa
Raczkowanie
 
Avatar Ninexa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 104
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez agniuszka87 Pokaż wiadomość
hmm no nie wiem co Ci poradzic... duzo lakieru i tapiru no i podnos je raczkami Ja i tak mam takie zboczenie ze wiecznie macam se wlosy bo nie lubie jak mam je ulizane i oklepane i zawsze wygladam jakby piorun we mnie szczelil hehe
Hehe najlepsze sa fryzurki,jak to mawia moja mama - jakby piorun strzelił w szczypiorek

Cytat:
Napisane przez mysza89 Pokaż wiadomość
Własnie niby jest wporządku ale wkurza mnie ze po tapirowaniu układaniu utrwalaniu i tak potem oklapują czasem jak mam mozliwoc to je poprawiam grzebieniem i guma
Ale własnie im częsciej je dotkam tym bardziej sie przetłuszczają
Moze one oklapują bo są az ciezkie od tego lakieru,gumy,wosku i innych ?? A przetluszczac sie moga bo jesli nakladasz np. gume od samej nasady przy skórze to napewno sie beda szybciej przetłuszczac
__________________
Przyszła Fryzjerka <3
Ninexa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 10:31   #1615
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

No to chyba pójde je jeszcze skrócic na górze hehe
Wczoraj jak je ułozyłam to mega spryskałam lakierem ale własnie zrobiła sie taka mega sztywna kopułka...
Jeszcze mam w planach zrobic sobie kilka zielonych pasm na grzywce ale obawiam sie reakcji w szkole hehe
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 12:14   #1616
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

mysza89 super fryzura i efektownie w niej wygladasz ehehe nie ma to tamto, uzywasz prostownicy do wlosow? czy z natury masz juz proste, widac ze super sa podatne na ukladanie
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 12:42   #1617
martii_czarna
Raczkowanie
 
Avatar martii_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Piękny Gdańsk
Wiadomości: 120
GG do martii_czarna
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

mysza89 a powiedz jakiej gumy używasz? Ja od ok 2 lat używam gumy Joanny takiej w jasnym opakowaniu i jest bardzo dobra. Nie polecam gum takich co nie wysychają co po nałożeniu i później włosy są całe klejące... takie gumy w ogóle nie usztywniają... ja biorę moją cudowną gumę Joanny i jak ją nałożę to susze włosy głową na dół żeby ta guma wyschła i wtedy efekt jest znaczne lepszy... jeszcze trochę lakieru i fryz cacy... naprawdę polecam tą gumę... jest najlepsza... już próbowałam wszystkie... welli, taft, fructis i do Joasi tej zawsze wracam... i do tego jest dosyć tania...
__________________
"Wszystkie argumenty na podparcie ludzkiej wyższości nie są w stanie zaprzeczyć jednej niezaprzeczalnej prawdzie: w cierpieniu zwierzęta są nam równe"
martii_czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 12:45   #1618
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

suwa89,dziękuje
Mało są poddatne a ułozenie ich zajmuje mi około 30 mniut, a z natury sa lekko falowane i jak ich nie wyprostuje to sie wywijają te z góry wiec musiałam zaopatrzyc sie w dobra prostownice
Mam własnie problem z dobrym utrwaleniem ich bez efektu kopyły
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 12:47   #1619
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

martii_czarna, tez uzywam tej z Joanny jest dobra tez ja lubie
Do tego uzywam tez żelu w sprayu z Frucitsa na całosc
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 12:50   #1620
martii_czarna
Raczkowanie
 
Avatar martii_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Piękny Gdańsk
Wiadomości: 120
GG do martii_czarna
Dot.: "Emo" fryzurka? Jak ją zrobić? Jak ułożyć? Pomóżcie!

Wklejam fotke mojej niezawodnej gumy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg guma.jpg (40,1 KB, 111 załadowań)
__________________
"Wszystkie argumenty na podparcie ludzkiej wyższości nie są w stanie zaprzeczyć jednej niezaprzeczalnej prawdzie: w cierpieniu zwierzęta są nam równe"
martii_czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.