Mamusie wrześniowo-październikowe 2012 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-12, 20:10   #121
Choco Mademoiselle
Zadomowienie
 
Avatar Choco Mademoiselle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cherry Smaruje się na razie na zmianę różnymi.Mam balsam kozie mleko-ziaja,zwykłą wazelinę,krem dla dzidziusiów-nivea,i balsam imbirowy z body shopu(jest cudowny,ślicznie pachnie i rozgrzewa co o tej porze roku jest dla mnie błogosławieństwem),oliwkę .Zainwestowałam też w krem do pielęgnacji biustu-mustela,lecz na razie go nie używam ale to kwestia czasu bo piersi zaczynają mnie bolec i się powiększać

Ale uważam że jak mam miec rozstępy to i tak będe miała i nic mi nie pomoze.Nie będę miała tylko do siebie pretensji że nic w tej sprawie nie zrobiłam
Choco Mademoiselle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 21:38   #122
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

ale ze mnie gapa.. od 3 dni zaglądam na wątek i stwierdzam "ale cisza..." (licząc, ze się rozkręci). Przed chwilą dopiero zauważyłam, że naklepałyście 5 stron.. i tak się zastanawiam, jak ja mogłam nie zauważyć...

i jak Dziewczyny co z tymi przytulankami na początku? Można czy nie? mąż mi tu marudzi, ja też bym chciała, ale boję się, żeby nie zaszkodzić. Wizyta z usg u gina dopiero 20.01... chyba do tego czasu się wstrzymamy, zanim nie zaciągnę fachowej wiedzy



Cytat:
Napisane przez jagoda9283 Pokaż wiadomość
Przerażają mnie te badania
Masz córeczkę o imieniu Zuzia? Ja bym tak chciała dać swojej córce. Mam to imię upatrzone już od dawnaA Wy jakie macie typy? Gdyby miał być syn to chcę dać na imię Michał
Sliczne imię Jagódko. Jak u nas będzie córcia to właśnie Zuzankę bym chciała albo ewentualnie Adrianę Anastazję sobie wymyśliłam. Dla chłopaczka jeszcze nie mamy swojego typu (liczę na dziewczynkę)



Cytat:
Napisane przez RedSweetCherry Pokaż wiadomość
Andzia, Sandra witajcie
A ja kurczę nie mam żadnych mdłości ( może jeszcze nadejdą), jedynym objawem u mnie to ból podbrzusza, takie ciągnięcie też tak macie? no i cycuchy mnie trochę bolą, i się powiększyły, i nic mi się nie chce ( ale to miałam też przed ujrzeniem dwóch kresek )
Cytat:
Napisane przez jagoda9283 Pokaż wiadomość
hej a ja zaczynam się martwić bo boli mnie tylko podbrzusze...wiem, że wymioty to nic przyjemnego ale to by mnie uspokoiło. To dziwne chyba, że nic mi nie jest?
RedSweetCherry też mam podobnie. Poza bolącymi piersiami (ostatnio jakby trochę mniej), giga sutkami, mega zmęczeniem po zrobieniu nawet drobiazgu nie mam żadnych objawów. No jeszcze ból brzucha, który mnie niepokoi (choć gin powiedział, że mam się tym nie przejmować, bo przy mojej torbieli na lewym jajniku to może być normalne na początku ciąży). Lykam zapisany duphaston zastanawiając się kiedy przyjdą mdłości (nie żebym chciała, ale to chyba tez by mi potwierdziło, że wszystko z naszą Dzidzią jest w porządku).
Cytat:
Napisane przez RedSweetCherry Pokaż wiadomość
A rodzicom i rodzinie i przyjaciołom mówicie od razu? My czekamy do Świąt Wielkanocnych, boję się tych pierwszych 13tyg, dlatego nie chce rozgadywać na około, chociaż nosi mnie strasznie ale będę twarda.
Ja bym nie wytrzymała tyle czasu. Rodzicom powiedzieliśmy po pierwszej wizycie u gina (30.12), który potwierdził ciążę dając jednocześnie skierowania na wszystkie możliwe badania. Moi przeszczęśliwi, a do Teściów chyba nie dotarło, bo bez żadnego komentarza, słowa "gratuluję" nawet. Widziałam, że mojemu tż przykro sie trochę zrobiło, bo zarówno założenie własnej działalności, jak również zmianę przez nas samochodu na bardziej rodzinny teściowie komentowali długo. a tu nic. cisza... Może jeszcze do Nich dotrze...
Cytat:
Napisane przez magdaef Pokaż wiadomość
Cześć Mamuśki, serdecznie gratuluję Wam fasolek Na razie podczytuję, bo dopiero zaczęliśmy się starać po stracie poprzedniego Dzieciątka, ale mam dobre przeczucia. Na dniach owulacja, także życzcie mi powodzenia i mam nadzieję, że dołączę do Was jako Mama październikowa Pozdrawiam!
magdaef mam nadzieję, że niedługo dołączysz do naszego grona




Cytat:
Napisane przez 201804160904 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
gratulacje!

marta1986222 serdecznie gratuluje i mocno trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku. 17 cykli - podziwiam szczerze. Ja po 3 zaczęłam się zastanawiać, czy wszystko w porządku
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 07:53   #123
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cześć dziewczyny!

Jestem mamusią listopadową 2011. Po ciąży zostało mi kilka ciuszków dla kobietki z brzuszkiem - 5 sztuk bluzeczek z H&Mu ( 1 sztuka nie założona w ogóle, 2 założone po jednym razie a 2 kilka razy) do tego sukienka na ramiączkach ( nie założona ani razu). Chciałabym je odsprzedać za jakąś fajną cenę. Nie miałam dużego brzuszka więc calą ciążę przechodziłam w "normalnych" ciuchach. Planowałam stworzyć aukcję, ale tak sobie pomyslałam ze jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana to możecie śmiało pisać do mnie na priva i ew. później zrobię aukcję grzecznościową. Pozdrawiam! Fotki wyślę na priva!

Mam rozmiar M/L z przewagą na L

Pozdrawiam!
__________________
Szymuś


75, 0 kg < ~~~~ jest 11.04
72,0
70,0
68,0
66,0
64,0
62,0
60,0
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 07:59   #124
jagoda9283
Raczkowanie
 
Avatar jagoda9283
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Inowrocław/Bydgoszcz/Żagań
Wiadomości: 495
GG do jagoda9283
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cześć mamusie!

maggie123- ja na razie daję sobie spokój z przytulankami. Również 20.01 mam wizytę i jeśli będzie wszystko ok to wtedy męża zbałamucę.
__________________
dziewczyna od 19.04.2007.
narzeczona od 02.04.2010.
żona od 12.06.2010.(cywilny)
12.05.2012. (kościelny)
mama od 23.09.2012.
jagoda9283 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 08:06   #125
Agnus21
Zadomowienie
 
Avatar Agnus21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 1 473
GG do Agnus21
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
i jak Dziewczyny co z tymi przytulankami na początku? Można czy nie? mąż mi tu marudzi, ja też bym chciała, ale boję się, żeby nie zaszkodzić. Wizyta z usg u gina dopiero 20.01... chyba do tego czasu się wstrzymamy, zanim nie zaciągnę fachowej wiedzy
No właśnie... jedni mówią że można, drudzy żeby się wstrzymać. Mój ginekolog powiedział, żeby delikatnie, a najlepiej to się wstrzymać. Tyle, że to starsza kobieta, która nawet do usg nie ma za bardzo zaufania.
Szukam nowego ginekologa, mam nadzieję że będzie miał inne zdanie na ten temat

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Puk,puk można?


Po wczorajszym teście wyszły dwie grube krechy,jeszcze z tż nie możemy uwierzyć tym bardziej ze staraliśmy się 17 cykli,wydawało mi się ze to cała wieczność ale teraz to nie ma znaczenia.

Jestem najszczęśliwszą osobą na świecie.
Martwię się tylko czy wszystko będzie w porządku,już bym chciała żeby było za 2 tygodnie a wtedy wizyta
Gratuluje!!! 17 cykli to na prawdę dużo... pewnie już bym zwątpiła.
Życzę Tobie i Twojemu dzieciaczkowi dużo zdrowia.
Masz piękny wierszyk w podpisie!
__________________
15 minut dziennie codziennie
Agnus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 08:41   #126
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

dzień dobry - witam się cichutko ... i spokojnego dnia życzę
to ja dopisuje się do mamuś ... imię moje to Dorota lat 27 i starań hmm powiedzmy że 6 lat ... z poronieniem 13 lipca ale teraz wiem że będzie dobrze i tego sie trzymam


Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Puk,puk można?


Po wczorajszym teście wyszły dwie grube krechy,jeszcze z tż nie możemy uwierzyć tym bardziej ze staraliśmy się 17 cykli,wydawało mi się ze to cała wieczność ale teraz to nie ma znaczenia.

Jestem najszczęśliwszą osobą na świecie.
Martwię się tylko czy wszystko będzie w porządku,już bym chciała żeby było za 2 tygodnie a wtedy wizyta
marta gratuluję z całego serducha i życzę spokojnych kolejnych wspólnych miesięcy

Co do przytulanek w pierwszych tygodniach to ja jestem jednak za tym aby poczekać troszkę zresztą u nas sytuacja zupełnie inna i mąż nawet nie wspomni o takim zamiarze ... więc my na pewno nie będziemy nawet próbować

__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 09:46   #127
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
dzień dobry - witam się cichutko ... i spokojnego dnia życzę
to ja dopisuje się do mamuś ... imię moje to Dorota lat 27 i starań hmm powiedzmy że 6 lat ... z poronieniem 13 lipca ale teraz wiem że będzie dobrze i tego sie trzymam


Konczitko gratuluję z całego serca !!!!! : jupi:
Ależ się cieszę z tej wiadomości
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-13, 09:50   #128
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Konczitko gratuluję z całego serca !!!!! : jupi:
Ależ się cieszę z tej wiadomości
miss dziękuje bardzo ...
18 mamy kolejną wizytę i już z niecierpliwością wyczekuję jej
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 09:52   #129
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
miss dziękuje bardzo ...
18 mamy kolejną wizytę i już z niecierpliwością wyczekuję jej
Będzie dobrze, musi być
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 09:55   #130
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Będzie dobrze, musi być

jestem dobrej myśli i innych nie mam przy sobie za dużo tego złego było i teraz będzie dobrze
teraz tylko czekać aż się wąteczek zapełni fasolkami
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 09:57   #131
moniniteczka
Raczkowanie
 
Avatar moniniteczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dębica
Wiadomości: 128
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Bafi@Home Pokaż wiadomość
Moni - ślinotok - to najgorsze ustrojstwo jakie może być - ja tak miałam przy pierwszej ciąży trzymał mnie do 6 miesiąca. I najgorsze jest to że nie wiele pomagało, lekarz zalecił mi spożywanie witaminy B6 i płukanie rumiankiem ale slinotok jak był tak był. Później zauważyłam zależność - jak jem jest mniej śliny więc znalazłam złoty środek. Żucie gumy - to mi pomogło egzystować. Powiem szczerze w pierwszej ciąży miałam duże mdłości, wymioty i ten ślinotok - do dzisiaj nie cierpię żuć gumy,
dzięki za rade to prawda że nic na to nie pomaga.... przy pierwszej ciąży nic nie skutkowało a po gumie wymiotowałam jak kot... tylko wtedy jakoś było łatwiej bo nie pracowałam a teraz przy stałym kontakcie z ludzmi nie chce bełkotać z buzią pełną śliny albo siedzieć przy biurku wyglądając tak --> narazie twarde suchary zdają egzamin ale nie wiem jak długo

Cytat:
Napisane przez Bafi@Home Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiem Wam co do lekarza. Ja chodzę do ginekologa prywatnie od wielu lat. Jednak mimo że prowadził moją ciążę, nie rodziłam w jego szpitalu tylko w zupełnie innym. I te dziewczyny, które już rodziły wiedzą, że tak a prawdę całą robotę odwala położna, lekarz przychodzi tylko w punkcie kulminacyjnym. Dlatego ja nie szukałam doktora czy coś w tym stylu, nie zależało mi na tym. Jednak ważniejsze dla mnie było wybranie dobrej położnej, która będzie mnie prowadzić i tak samo zamierzam w drugim przypadku.
święta prawda!!

gratuluje nowym mamom
__________________
Kobieta jest jak pogoda..... z pięknego słonecznego dnia może
zmienić się w tornado.....
tak nagle....
bez wytłumaczenia.....

Damianuś 03.08.09
Ilonka 22.08.12


Edytowane przez moniniteczka
Czas edycji: 2012-01-13 o 10:53
moniniteczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-13, 10:37   #132
jagoda9283
Raczkowanie
 
Avatar jagoda9283
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Inowrocław/Bydgoszcz/Żagań
Wiadomości: 495
GG do jagoda9283
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
dzień dobry - witam się cichutko ... i spokojnego dnia życzę
to ja dopisuje się do mamuś ... imię moje to Dorota lat 27 i starań hmm powiedzmy że 6 lat ... z poronieniem 13 lipca ale teraz wiem że będzie dobrze i tego sie trzymam




marta gratuluję z całego serducha i życzę spokojnych kolejnych wspólnych miesięcy

Co do przytulanek w pierwszych tygodniach to ja jestem jednak za tym aby poczekać troszkę zresztą u nas sytuacja zupełnie inna i mąż nawet nie wspomni o takim zamiarze ... więc my na pewno nie będziemy nawet próbować

__________________
dziewczyna od 19.04.2007.
narzeczona od 02.04.2010.
żona od 12.06.2010.(cywilny)
12.05.2012. (kościelny)
mama od 23.09.2012.
jagoda9283 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 11:34   #133
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Dziewczyny serdecznie Wam gratuluje.....zycze Wam wspanialych 9 miesiecy, bez mdlosci i innych ciazowych dolegliwosci....

Wrzesniowa mamusia 2011
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 12:56   #134
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
dzień dobry - witam się cichutko ... i spokojnego dnia życzę
to ja dopisuje się do mamuś ... imię moje to Dorota lat 27 i starań hmm powiedzmy że 6 lat ... z poronieniem 13 lipca ale teraz wiem że będzie dobrze i tego sie trzymam


Konczita gratuluję i mocno trzyma kciuki, żeby wszystko było w porządku.
Jak dziś samopoczucie u Was? Też tak zasypiacie? Ja w pracy ledwo żywa...
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 13:27   #135
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
dzień dobry - witam się cichutko ... i spokojnego dnia życzę
to ja dopisuje się do mamuś ... imię moje to Dorota lat 27 i starań hmm powiedzmy że 6 lat ... z poronieniem 13 lipca ale teraz wiem że będzie dobrze i tego sie trzymam




marta gratuluję z całego serducha i życzę spokojnych kolejnych wspólnych miesięcy

Co do przytulanek w pierwszych tygodniach to ja jestem jednak za tym aby poczekać troszkę zresztą u nas sytuacja zupełnie inna i mąż nawet nie wspomni o takim zamiarze ... więc my na pewno nie będziemy nawet próbować

aaaaaaa Konczita podczytywałam Was na staraczkowym - jeszcze jak Anisia się starała

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
Konczita gratuluję i mocno trzyma kciuki, żeby wszystko było w porządku.
Jak dziś samopoczucie u Was? Też tak zasypiacie? Ja w pracy ledwo żywa...
Ja zasypiam na stojąco - teraz jakoś zwalczyłam mdłości, może inaczej zmienił mi się posmak w ustach - oj czuję, że i w tej ciąży będą częste rozmowy z wodnikiem szuwarkiem. ^ tydzień zleci - jazda zacznie się za tydzień kole 8 tygodnia na bank

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Konczito to znaczy, że nadzieje cały czas trzeba mieć nie poddawać się - jesteś tego przykładem
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 15:45   #136
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez jagoda9283 Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
Konczita gratuluję i mocno trzyma kciuki, żeby wszystko było w porządku.
Jak dziś samopoczucie u Was? Też tak zasypiacie? Ja w pracy ledwo żywa...

U mnie senność to chyba porządek każdego dnia od tygodnia - zasypiam nawet jak rozmawiam z szefostwem oraz piersi sa bardzo wrażliwe .... i zapachy - masakra !

Cytat:
Napisane przez Bafi@Home Pokaż wiadomość
aaaaaaa Konczita podczytywałam Was na staraczkowym - jeszcze jak Anisia się starała

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------



Ja zasypiam na stojąco - teraz jakoś zwalczyłam mdłości, może inaczej zmienił mi się posmak w ustach - oj czuję, że i w tej ciąży będą częste rozmowy z wodnikiem szuwarkiem. ^ tydzień zleci - jazda zacznie się za tydzień kole 8 tygodnia na bank

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Konczito to znaczy, że nadzieje cały czas trzeba mieć nie poddawać się - jesteś tego przykładem
Bafi@Home nie wolno tracić nadziei ale czasmi ona sama się zatraca ... mimo chęci, starań czy silnej woli, kazda inaczej to przeżywa i nie ma jednej konkretnej sposobnosci na wytrwałość


grzecznie podczytuję wąteczek i trzymam kciuki za każdą dziewczynę, która pragnie mieć swoje maleństwo
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...

Edytowane przez Konczita
Czas edycji: 2012-01-13 o 16:25
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 16:22   #137
siobhan1
Zadomowienie
 
Avatar siobhan1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 103
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
dzień dobry - witam się cichutko ... i spokojnego dnia życzę
to ja dopisuje się do mamuś ...
Dorotko! Gratulacje!!!
Widziałam Cię na styczniówkach/lutówkach!
Bardzo się cieszę z Twojej wiadomości. Znam Cie jeszcze z wiara, nadzieja 2009. Gratuluję i gorąco kibicuje. Życzę zdrówka. Trzymajcie sie ciepło.

S
siobhan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 16:33   #138
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez siobhan1 Pokaż wiadomość
Dorotko! Gratulacje!!!
Widziałam Cię na styczniówkach/lutówkach!
Bardzo się cieszę z Twojej wiadomości. Znam Cie jeszcze z wiara, nadzieja 2009. Gratuluję i gorąco kibicuje. Życzę zdrówka. Trzymajcie sie ciepło.

S
siobhan kochana tez Cię pamiętam !!
Oj niestety dokałdnie pół roku temu czar prysnął ale tym razem wierze że jest dobrze i tego się trzymam ... we wrześniu będziemy tulić naszego bobaska
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 16:42   #139
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
dzień dobry - witam się cichutko ... i spokojnego dnia życzę
to ja dopisuje się do mamuś ... imię moje to Dorota lat 27 i starań hmm powiedzmy że 6 lat ... z poronieniem 13 lipca ale teraz wiem że będzie dobrze i tego sie trzymam




marta gratuluję z całego serducha i życzę spokojnych kolejnych wspólnych miesięcy

Co do przytulanek w pierwszych tygodniach to ja jestem jednak za tym aby poczekać troszkę zresztą u nas sytuacja zupełnie inna i mąż nawet nie wspomni o takim zamiarze ... więc my na pewno nie będziemy nawet próbować


KONCZITKO SŁOŃCE GRATULACJE RAAAAANY CO ZA WSPANIAŁA WIADOMOŚĆ dlaczego nam sie nei pochwaliłaś albo ja nie kumata nie umiem czytać ze zrozumieniem
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-13, 17:11   #140
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
KONCZITKO SŁOŃCE GRATULACJE RAAAAANY CO ZA WSPANIAŁA WIADOMOŚĆ dlaczego nam sie nei pochwaliłaś albo ja nie kumata nie umiem czytać ze zrozumieniem
napisałam że się do mnie uśmiecha to moje życie czasami ... ale nie chciałam zawracać gitary teraz się rozpakowywać macie i to istotne
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 17:42   #141
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
napisałam że się do mnie uśmiecha to moje życie czasami ... ale nie chciałam zawracać gitary teraz się rozpakowywać macie i to istotne

zawracać gitary???? żartujesz?????nigdy kochana nawet nei wiesz jak sie ciesze kochana twoim szczęściem teraz bedzie wszystko dobrze musi być w końcu los wynagrodzi ci te wszystkie cierpienia tak jak mi ale się ciesze jak taki głupol hahaha siuuuuuuuuuuuuuuper!!!!!! !
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 17:54   #142
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
zawracać gitary???? żartujesz?????nigdy kochana nawet nei wiesz jak sie ciesze kochana twoim szczęściem teraz bedzie wszystko dobrze musi być w końcu los wynagrodzi ci te wszystkie cierpienia tak jak mi ale się ciesze jak taki głupol hahaha siuuuuuuuuuuuuuuper!!!!!! !
Moniś dziękuję ... a jak synuś ??? pochwal się proszę dzidziolem
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 18:05   #143
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

synuś choć od kilku dni wieczorami troszke daje się we znaki - kolki- jest przecudny przynajmniej w nocy daje mamie pospac bo co 3-4 lub4-5 godzinek sie budzi na flache wiec nie jest źle ogólnie jest kochanym grzecznym dzieckiem dużo śpi a jak nie śpi to chętnie słucha co mama mu opowiada

pierwsze zdjęcie to jest kilka godzinek po przyjściu na świat Michasia cąły poród trwał 16 godzinek i był dosc cięzki miałam problem z wypchnięciem tego małego klopsika połowy porodu nie pamiętam bo traciłam przytomność no ale dałam radę udało sie naturalnie i synek jest już z nami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdj_cie010.jpg (25,0 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg plpl.jpg (89,4 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oioio.jpg (55,8 KB, 44 załadowań)
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 18:07   #144
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

no i synuś to cały JA urodę po mamusi ma po tatusiu harrrrakterek i jedna dolną część
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 18:19   #145
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Monia - Michas jest przecudny życzę samych uśmiechniętych chwil
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 18:26   #146
MMONIKA9
Wtajemniczenie
 
Avatar MMONIKA9
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
Monia - Michas jest przecudny życzę samych uśmiechniętych chwil

dziękuję
tez kochana za niebawem będziesz mieć dużo uśmiechniętych chwil tak jak ja - jeszcze troszke zobczysz jak to szybko zleci mi to przeleciało baaaardzo szybko tydzień za tygodniem leciał jak szalony napewno będe często tu zaglądać by zobaczyć co u ciebie jak sie czujesz i jak dzidzia zdrowo rośnie
__________________
"SYNECZEK" MAJKEL 23.12.2011 4,5kg 60cm
MMONIKA9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 18:33   #147
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
dziękuję
tez kochana za niebawem będziesz mieć dużo uśmiechniętych chwil tak jak ja - jeszcze troszke zobczysz jak to szybko zleci mi to przeleciało baaaardzo szybko tydzień za tygodniem leciał jak szalony napewno będe często tu zaglądać by zobaczyć co u ciebie jak sie czujesz i jak dzidzia zdrowo rośnie

dziękuję ja Was podczytywałam i mocno dopingowałam ... a teraz Was prosze o moc pozytywnych mysli i kciuki

a teraz czekam na kolejne brzuszki ... z dnia na dzień będzie tu więcej wspaniałych mamuś
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 23:17   #148
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

aż mi się oczy zaświeciły jak zobaczyłam Wasz wątek.. życzę Wam spokojnych 9 miesięcy. korzystajcie z tego pięknego czasu ciąży-bo szybko mija! a za brzuszkiem i kopniaczkami się tęskni potem

pozdrawiam Was serdecznie.pogłaszczcie brzuszki od mamy wrześniowej 2011 i 4miesięcznej Sary
__________________
Sara


Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie uśmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"





stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 00:04   #149
morenica
Zakorzenienie
 
Avatar morenica
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z domu :-)
Wiadomości: 3 454
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

No to i ja witam
Właśnie dzisiaj z Mężem dowiedzieliśmy się, że będziemy rodzicami. Na teście wyszły dwie kreski Jeszcze nie wiem co i jak dokładnie, w poniedziałek na wizytę u lekarza się zapisuję, ale jeśli dobrze liczę to we wrześniu powinno być z Nami Nasze Maleństwo.
@ nie mam i to mnie zaniepokoiło i mam takie delikatne bóle brzucha jak przy okresie... I po prostu czuję, że coś tam zaczyna kiełkować...

Oby test się nie mylił
morenica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 06:37   #150
RedSweetCherry
Raczkowanie
 
Avatar RedSweetCherry
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 170
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2012

Choco ja właśnie chyba dzisiaj wybiorę się na zakupy po jakieś mazidła też czytałam o tej Musteli i chyba ją zakupię, ale w początkowych tygodniach będę stosowała oliwkę, a dopiero potem się przerzucę na tą mustele.

Konczita gratuluję

Morenica witaj

Kurczę wy już wszystkie umówione do lekarzy tylko ja jakaś taka nie zorganizowana, w poniedziałek dzwonię i mam nadzieję, że mnie jeszcze gdzieś tam wciśnie w przyszłym tygodniu
RedSweetCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.