Czy przytyłyście za granicą? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-05, 11:13   #151
nervica
Raczkowanie
 
Avatar nervica
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Antwerpia, Belgia
Wiadomości: 190
Dot.: Czy przytyłyście za granicą?

Od dwóch lat mieszkam w Belgii - krainie wspomnianych frytek i czekoladek właśnie
__________________


Ludzi poznaje się po ich śmieciach.


(Oliver Brown)
nervica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 13:27   #152
moniniteczka
Raczkowanie
 
Avatar moniniteczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dębica
Wiadomości: 128
Dot.: Czy przytyłyście za granicą?

zauwazylam ostatnio ze po kazdym 2 tygodniwoym pobycie w polsce mam kolo 4-5 kilo mniej..... opychajac sie wszystkim co popadnie.....probojac nadrobic czas ktory mnie tam nie ma......

po powrocie do angli historia sie powtarza i znow odzyskuje moje stracone kilogramy......

szkoda ze do polski jezdze 2 razy w roku.... i ze moich kilogramow tam nie zostawiam na zawsze

Edytowane przez moniniteczka
Czas edycji: 2007-05-08 o 21:05
moniniteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 13:11   #153
lillyblue
Raczkowanie
 
Avatar lillyblue
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 101
GG do lillyblue
Dot.: Czy przytyłyście za granicą?

Wyjeżdżam do angli każdego lata na 4-5 miesięcy i zawsze tyję!! nie wiem co jest z tamtym jedzeniem ze tak tuczy! zeszlego lata jadlam malo i bawilam sie w gotowanie roznego rodzaju zupek, salatek itd malo pizzy i frytek ale i tak przytylam najgorsze ze w anglii jakos tak tego nie bylo widac (albo ja nie zwracalam uwagi ) ale po przyjeździe do Polski od razu to sie rzucilo w oczy!

Na szczescie w Polska jakos dziala odchudzajaco bo mimo zajadania sie polskimi wypiekami i kielbasami wrócilam do stanu wyjsciowego!!
__________________
Otwietam oczy i patrze na świat.

Kim jesteś?
Jestem wariat bo świat widzę w kolorowych barwach...

lillyblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 16:17   #154
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Czy przytyłyście za granicą?

Ja mieszkam w Anglii i tez niestety przytyłam, zawzielam sie i zaczelam sie odchudzac troche przegielam z dieta i koncowy skutek taki ze znowu musze sie odchudzac. Jak jestem w Polsce moja mama stara mi sie dogadzac wszystkim wlacznie z typowymi mamusimi obiadkami jak i pelno róznymi ciastami do kawy i oczywiscie widze ze nie tyje po takich ilosciach jedzenia. Kiedys czytalam artykul, ze w Angli jedzenie jest strasznie przetworzone, niektore produkty sa nawet kilka razy tlusciejsze niz te polskie. Dlatego tez unikam ich chleba, fast foodow na szczescie nie lubie, jem tylko ich warzywa i owoce no i mieso. Nabial staram sie kupowac w polskich sklepach a wedline przywoze z Polski albo tez kupuje w polskim sklepie.
styska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 16:37   #155
nervica
Raczkowanie
 
Avatar nervica
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Antwerpia, Belgia
Wiadomości: 190
Dot.: Czy przytyłyście za granicą?

Ta Anglia coś w sobie chyba ma. Większość z Was jeśli już tyje za granicą, to właśnie tam
__________________


Ludzi poznaje się po ich śmieciach.


(Oliver Brown)
nervica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 18:43   #156
Camomile
Zadomowienie
 
Avatar Camomile
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Czy przytyłyście za granicą?

Cytat:
Napisane przez nervica Pokaż wiadomość
Ta Anglia coś w sobie chyba ma. Większość z Was jeśli już tyje za granicą, to właśnie tam
Niestety, jedzenie tu nie jest ani dobre ani zdrowe.

Tez mi sie przytylo w Anglii, w kulminacyjnym momencie moja waga wynosila 67 kg (przy 178 cm wzrostu) . Ale wzielam sie za siebie, chodze na silownie, jem w miare zdrowo (u mnie problem to chipsy, wiem, tluste i ohydne ale mimo to je lubie, i lody), i teraz waze 63 kg. Mam zamiar dojsc do 58-60, wtedy czuje sie najlepiej sama ze soba, chociaz ostatnio cos ciezko mi to idzie...

Zycze wiec wam (i sobie ) powodzenia w zrzucaniu emigranckich nadprogramowych kilogramow .
__________________
Nadienka - ur. 12/05/11


Camomile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 19:30   #157
adwoa1
Raczkowanie
 
Avatar adwoa1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: szmaragdowa wyspa
Wiadomości: 141
Dot.: Czy przytyłyście za granicą?

wiecie co ja tez przytylam w irlandii i to duzo az za... i teraz cwicze, ograniczam jedzenie i co...? nic nie da sie za chiny ludowe sie nie da....czy juz zawsze zostane taka pumba? a i dodam jeszcze ze jestem tu wiecznie glodna (to powietrze jakies dziwne...)!
adwoa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 19:54   #158
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Czy przytyłyście za granicą?

Cytat:
Napisane przez Camomile Pokaż wiadomość
Niestety, jedzenie tu nie jest ani dobre ani zdrowe.

Tez mi sie przytylo w Anglii, w kulminacyjnym momencie moja waga wynosila 67 kg (przy 178 cm wzrostu) . Ale wzielam sie za siebie, chodze na silownie, jem w miare zdrowo (u mnie problem to chipsy, wiem, tluste i ohydne ale mimo to je lubie, i lody), i teraz waze 63 kg. Mam zamiar dojsc do 58-60, wtedy czuje sie najlepiej sama ze soba, chociaz ostatnio cos ciezko mi to idzie...

Zycze wiec wam (i sobie ) powodzenia w zrzucaniu emigranckich nadprogramowych kilogramow .
Camomile, ja tez mam 178cm i 63 kilo. I tez chce zejsc do 58
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 21:12   #159
moniniteczka
Raczkowanie
 
Avatar moniniteczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dębica
Wiadomości: 128
Dot.: Czy przytyłyście za granicą?

to i ja dodam ze stan obecny mi sie nie podoba i codziennie po pracy CWICZONKA!! a ze najbardziej widac wszystko w udkach i pupie to na tym sie skupiam........ chce jeszcze namowic TZ na tenisa (tyle ze zawsze jak mamy czas to pada!!!) zobaczymy jakie beda efekty.....

nie pamietam kiedy jadlam wedlinke taka pyszna..... ze "spozywczaka" za rogiem.....

aha.... i chyba musze kupic sobie wage..................... ........a moze lepiej sie nie zalamywac??
moniniteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 21:43   #160
94098
Raczkowanie
 
Avatar 94098
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Wiadomości: 218
Dot.: Czy przytyłyście za granicą?

ja przytylam w irlandii od pazdziernika 8 kilo-od 45kg do 53....probuje dobic do 55 bo wciaz wygladam na malutka........
__________________
mijaja chwil tysiace bezpowrotnie...glupi tepy czas...odchodza w przeszlosc wszystkie chwile nim rozpoznasz kazdej smak...
94098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 22:39   #161
lila1
Raczkowanie
 
Avatar lila1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: GB Ware
Wiadomości: 31
Dot.: Czy przytyłyście za granicą?

Ale wam zazdroszcze Ja niestety chudne, jestem w Anglii od 6 miesięcy i z 56 kg zleciałam do 50 kg. Koszmar juz mnie prawie nie widać.
lila1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-08, 23:40   #162
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Czy przytyłyście za granicą?

Cytat:
Napisane przez lila1 Pokaż wiadomość
Ale wam zazdroszcze Ja niestety chudne, jestem w Anglii od 6 miesięcy i z 56 kg zleciałam do 50 kg. Koszmar juz mnie prawie nie widać.
Spoko, ja jak przyjechalam do UK to tez bardzo schudlam choc i tak bylam bardzo szczupla. Zeszlam do 54 kg przy 178cm Stres robi swoje. Teraz - po 3 latach waze 63 Ale pracuje nad tym
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 19:03   #163
iziz08
Zadomowienie
 
Avatar iziz08
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Tucson,Arizona
Wiadomości: 1 007
GG do iziz08
Dot.: Czy przytyłyście za granicą?

no coz ja tez zaliczam sie go grona ktore przytyly i minmo ze cwicze i raczej nie narzekam na brak ruchu to i tak mam problem z waga
__________________
Żyj z poczuciem spokojnej wyższości nad życiem, nie bój się biedy, nie żałuj straconego szczęścia, przecież nigdy nie jest tak, że ani goryczy do dna, ani słodyczy do pełna...

iziz08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 19:24   #164
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Czy przytyłyście za granicą?

Co roku po stanach jest to samo ...To główny powód dla którego tam nie jeżdzę już! Zresztą nie znam osoby, która by tam nie przytyła (nie ma to jak się pocieszać ). Wszystko przez syrop kukurydziany, który jest dodawany dosłownie do wszystkiego! W ostatnie wakacje biegałam i zamiast niektórych posiłków piłam Shake proteinowy i nic to nie dało ...
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 19:40   #165
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Czy przytyłyście za granicą?

to prawda, ten syrop jest prawie we wszystkim.. Ale mozna znalezc mnostwo produktow, ktore tego nie maja..np w Trader Joe's. Tam sa produkty w Europy i w ten sposob mozna uniknac tego dziadostwa
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 19:51   #166
iziz08
Zadomowienie
 
Avatar iziz08
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Tucson,Arizona
Wiadomości: 1 007
GG do iziz08
Dot.: Czy przytyłyście za granicą?

wiem ze mozna wiele produktow kupic w tych sklepach i tam tez niektore kupuje ale nie da sie wszystkiego kupic
__________________
Żyj z poczuciem spokojnej wyższości nad życiem, nie bój się biedy, nie żałuj straconego szczęścia, przecież nigdy nie jest tak, że ani goryczy do dna, ani słodyczy do pełna...

iziz08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 13:18   #167
Camomile
Zadomowienie
 
Avatar Camomile
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Czy przytyłyście za granicą?

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Camomile, ja tez mam 178cm i 63 kilo. I tez chce zejsc do 58


Cytat:
Napisane przez lila1 Pokaż wiadomość
Ale wam zazdroszcze Ja niestety chudne, jestem w Anglii od 6 miesięcy i z 56 kg zleciałam do 50 kg. Koszmar juz mnie prawie nie widać.
A ja zazdroszcze Tobie.
U mnie przybieranie na wadze niestety jest oznaka dobrobytu. Gdy mialam okres wzmozonego stresu (praca, trzy lata temu) schudlam 7 kg w 2 miesiace, i przynajmniej z figury bylam wtedy zadowolona . A teraz stresu praktycznie nie mam, ale za to cialka przybywa .
__________________
Nadienka - ur. 12/05/11


Camomile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 22:55   #168
alinarda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Czarnadziura
Wiadomości: 96
Dot.: chudniecie czy tyjecie???

Cytat:
Napisane przez moniniteczka Pokaż wiadomość
a ja mam takie male pytanko.... jak emigrantki radza sobie z utrzymaniem wagi??? chudniecie czy tyjecie????

mi niestety przybylo pare kilo po przyjezdzie do Anglii.... dodam ze nie jadam slodyczy, ciasteczek ani zadnych chipsow...raczej zdrowo sie odzywiam....sery i warzywa i owoce..... i nie wiem co teraz jesc by wiecej mi nic nie przybylo tu i tam......

moze wy macie jakies pomysly???


pozdrawiam mn
Troche schudlam na poczatku, ale generalnie trzymam stala wage. Staram sie odzywiac tak, jak to robilam w Polsce.
Nawet w Anglii mozna kupic bardzo dobre pieczywo (naturalne, na zakwasie, razowe). Najbardziej smakuja mi tutaj swieze owoce morza

Co poradzic Tobie? Nie jedz smieci, uprawiaj sport i bedzie dobrze.
__________________
Just a perfect day...
alinarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 08:15   #169
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
Dot.: chudniecie czy tyjecie???

Cytat:
Napisane przez alinarda Pokaż wiadomość
o poradzic Tobie? Nie jedz smieci, uprawiaj sport i bedzie dobrze.
rany, ja nie chce przytyc w 2 miesiace tyle,ze nie bede w stanie zrzucic tego w 5m.
TO jest chyba dobra rada.
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-08, 15:41   #170
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Czy przytyłyście za granicą?

Cytat:
Napisane przez iziz08 Pokaż wiadomość
wiem ze mozna wiele produktow kupic w tych sklepach i tam tez niektore kupuje ale nie da sie wszystkiego kupic
To prawda, ale niestety te wszystkie naturalne produkty są przeważnie droższe ja kiedy miałam 9 lat przytyłam za granicą około 10 kg Ale co roku już jest mniej W zeszłe wakacje 'tylko' 4kg w miesiąc Potem zrzucam to co przytyłam i za rok od nowa to samo
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 17:21   #171
Lara Croft
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 307
Dot.: chudniecie czy tyjecie???

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
to jest dosc charakterystycznym zjawiskiem przy zmianie srodowska, klimatu, trybu zycia i jedzenia... nie martw sie... jak bedziesz sie pilnowac to to samo sie rozejdzie po kosciach... tylko wlasnie trzeba uwazac i nie objadac sie smakolykami... potem gdy organizm sie przystosuje mozna sobie troszke pozwolic...
ja tez tak mialam... 3 razy w zyciu... przy trzech sporych przeprowadzkach...

moze troche jakiegos sportu... troche ruchu dobrze zrobi... pomoze organizmowi sie dostroic...
A ja nie przytylam ani grama! Wrecz walcze o kazdy dekagram jak niemowle po prostu! Jem slodycze, tluste sery, biale pieczywo, mieso i tylko cholesterol mi sie troche podniosl! Waga jaka byla taka jest (juz ja wymienialam na nowa z mysla, ze sie zaciela i nic!).
__________________
Moze nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze!
Lara Croft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 21:13   #172
moniniteczka
Raczkowanie
 
Avatar moniniteczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dębica
Wiadomości: 128
Dot.: chudniecie czy tyjecie???

Cytat:
Napisane przez alinarda Pokaż wiadomość
Co poradzic Tobie? Nie jedz smieci, uprawiaj sport i bedzie dobrze.

"smieci" nie jadam...... wyzucilam z diety praktycznie wszystko..... jedynie lodow raz na miesiac nie moge sobie darowac.....

sport jest..... i owszem...... tenis co weekend i codzienne cwiczonka w domu.....

niestety nic nie jest w stanie zatrzymac mojej wagi...... proces owszem sie spowolnil...... jednak niestety sie nie zatrzyma........ pomalu trace nadzieje ze kiedykolwiek wroce do swojej wagi!!
__________________
Kobieta jest jak pogoda..... z pięknego słonecznego dnia może
zmienić się w tornado.....
tak nagle....
bez wytłumaczenia.....

Damianuś 03.08.09
Ilonka 22.08.12

moniniteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 21:20   #173
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Czy przytyłyście za granicą?

Moja droga to moze to nie w jedzeniu klopot a w jakis hormonach czy czyms?? badalas sie?
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 21:22   #174
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: chudniecie czy tyjecie???

Cytat:
Napisane przez alinarda Pokaż wiadomość
Troche schudlam na poczatku, ale generalnie trzymam stala wage. Staram sie odzywiac tak, jak to robilam w Polsce.
Nawet w Anglii mozna kupic bardzo dobre pieczywo (naturalne, na zakwasie, razowe). Najbardziej smakuja mi tutaj swieze owoce morza.
ja rowniez trzymam sie wagi - jedynie cm mi ciut ubylo poprzez silownie. ale generalnie to stale w tym samym miejscu wskazowka, chwala Bogu. jem jak w Polsce, mam siedzaca prace ale jednak jakos daje rade...
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 21:27   #175
stokrotka007
Rozeznanie
 
Avatar stokrotka007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 544
Dot.: Czy przytyłyście za granicą?

AfroJazz a powiedz mi- czy w Dublinie można łatwo trafić na bary wegetariańskie, sklepy ze zdrową żywnością, targi warzywne itp?
Bo tak straszą rodacy stamtąd, że jedyne co pod ręką tłuste "irish breakefast" z kiełbasą, puchnący tostowy chleb, ziemniaki z tłustym mięsem, podejrzane hinduskie garkuchnie i tony fastfoodów. A ja jestem ciekawa( i mam nadzieje) że może irlandia posiada też zdrowszą i jaśniejszą stronę kulinarną
__________________
"...Dun Laoghaire. To tutaj w powietrzu czuje się energię, a ludzie wciąż jeszcze mają dla siebie czas. Wciąż jeszcze ze sobą rozmawiają..."

stokrotka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 21:46   #176
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Dot.: Czy przytyłyście za granicą?

Cytat:
Napisane przez stokrotka007 Pokaż wiadomość
AfroJazz a powiedz mi- czy w Dublinie można łatwo trafić na bary wegetariańskie, sklepy ze zdrową żywnością, targi warzywne itp?
Bo tak straszą rodacy stamtąd, że jedyne co pod ręką tłuste "irish breakefast" z kiełbasą, puchnący tostowy chleb, ziemniaki z tłustym mięsem, podejrzane hinduskie garkuchnie i tony fastfoodów. A ja jestem ciekawa( i mam nadzieje) że może irlandia posiada też zdrowszą i jaśniejszą stronę kulinarną
Stokrotko a czy w Polsce az tyle mamy tych barow wegetarianskich? mmozna by powiedziec ze u nas to wszedzie bigoch i pierogi - a przeciez tak nie jest.
Wszystko zalez jak bardzo komus zalezy:P
ja nie narzekam, jest mnostwo warzyw i tych popularnych i tych mniej, do tego mnooostwo azjatyckich sklepow a tam jak wiesz mnooostwo warzywnych cudow i przypraw wiec napewno poradzisz sobie!
jesli bedziesz sie skupiac na tym co mowia Rodacy to moglabys uwierzyc tez w slonia na lancuchu w butelce- na wszysto trzeba brac poprawke kochana! jedni widza tylko mcdonalda a inni widza tez restauracjie wloskie, hiszpanskie, brazylijskie itd...
widzisz, ja lubie wegetarianskie jedzonko, aczkolwiek rzadko je gotuje -ale jest mnooostwo sklepow z azjatyckim towarem a takze sklepy typu health store gdzies sa siemienia i soczewice i inne produkty. Moze w malych miasteczkach nie ma, nie wiem - wiec nie wypowiem sie ale za Dublin moge
Poza tym ci ktorzy opowiadaja o Irish Breakfast zapominaja dodac ze to sniadanie rowniez dla Irlandczykow jest bardzobogatym sniadaniem i jesli je jedza to zazwyczaj w niedziele i to w porze okolo 11 aby do wieczora nic nie jesc...
napewno znajda sie tacy ktrozy jedza je codziennie-ale recze ze w PL tez znajda sie tacy co moga golonke jesc codziennie.
Owszem, irlandzka kuchnia nie jest popularna ani tez chuda, ale nie oznacza to ze wszyscy musimy tak jesc.
owszem, mlodziez napycha sie fastfoodami, a ci ktorzy zyja w pospiechu rowniez maja malo czasu na posilku. Ale no u mnie w pracy w pore lunchu mozna zobaczyc wszystko - salatki greckie i inne ich wersje, tzw wrapy znadzieniem tyu kurczak itd, ale tez takie smieci jak chipsy w kanapce. frytki z octem - smierdzace na kilometr. ale co mne to obchodzi - ja wiem czego mi potrzeba. Ja niczego nie krytykuje. ja to poprostu przyjmuje za nature tych ludzi tak jak ktos inny mogl by nam powiedziec cos na temat czarniny itd.

edit:acha, targi warzywne jeden duzy jsest w samym centrum, innych nie znam -acha jest jeden tez na Thomas street ale to dziwna dzielnica.
Generalnie jednak warzywa sa wszedzie-nie tak zdrowe jak w pL ale wynika to z norm EU a nie irlandzkiego widzimisie.
__________________
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 22:40   #177
alinarda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Czarnadziura
Wiadomości: 96
Dot.: chudniecie czy tyjecie???

Cytat:
Napisane przez moniniteczka Pokaż wiadomość
"smieci" nie jadam...... wyzucilam z diety praktycznie wszystko..... jedynie lodow raz na miesiac nie moge sobie darowac.....

sport jest..... i owszem...... tenis co weekend i codzienne cwiczonka w domu.....

niestety nic nie jest w stanie zatrzymac mojej wagi...... proces owszem sie spowolnil...... jednak niestety sie nie zatrzyma........ pomalu trace nadzieje ze kiedykolwiek wroce do swojej wagi!!
Chwila, chwila...Nawet nie wspomnialam o lodach. Wszystko dla ludzi. Niewinne 500 ml Haagen-Dazs nie moga zaszkodzic.
Moze powinnas udac sie do lekarza. Tycie moze byc spowodowane wieloma czynnikami (cukrzyca, tarczyca- ?)
__________________
Just a perfect day...
alinarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 11:16   #178
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: chudniecie czy tyjecie???

ja po przyjezdzie do Anglii przytylam okropnie ze sie w swoje spodnie nie moglam zmiescic, wiec zapisalam sie na silownie dokladnie rok temu i chodze do tej pory 5-6 razy w tyg i schudlam tak ze te spodnie sa teraz na mnie za duze. ale oczywiscie nadal objadam sie slodyczamy ale juz nie tyje bo zaraz spalam. sport jest najlepszy
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 21:07   #179
moniniteczka
Raczkowanie
 
Avatar moniniteczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dębica
Wiadomości: 128
Dot.: Czy przytyłyście za granicą?

Cytat:
Napisane przez AfroJAzz Pokaż wiadomość
Moja droga to moze to nie w jedzeniu klopot a w jakis hormonach czy czyms?? badalas sie?

tak tak tak..... badania wszystkie mialam robione...... wyniki w normie...... widocznie musze przyzwyczaic sie do angielskiego jedzenia.......

bedzie ok......
__________________
Kobieta jest jak pogoda..... z pięknego słonecznego dnia może
zmienić się w tornado.....
tak nagle....
bez wytłumaczenia.....

Damianuś 03.08.09
Ilonka 22.08.12

moniniteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 18:21   #180
SK77
Raczkowanie
 
Avatar SK77
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 77
Send a message via Skype™ to SK77
Dot.: Czy przytyłyście za granicą?

Ja tam przytylam,nie wiem ile i nie chce wiedziec.Wychodzi mi pozne,hiszpañskie kolacjowanie i do tego ponad rok temu rzucilam palenie.Mam tez przyjaciolke ktora od 2 lat mieszka w Anglii.Przytyla....12KILO !!!!!
SK77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.