Jest ktoś z Huddersfield lub okolic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-10, 12:45   #1
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797

Jest ktoś z Huddersfield lub okolic?


Czesc dziewczyny za 40dni wychodze za maz i 16 listpada wyjezdzamy do Anglii do Huddersfield jest ktos stamtad?milo byloby miec jakies znajome wizazanki dodam ze jedziemy tam do znajomych i do brata mojego przyszlego meza. Pozdrawiam
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 19:46   #2
moniniteczka
Raczkowanie
 
Avatar moniniteczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dębica
Wiadomości: 128
Dot.: Jest ktoś z Huddersfield lub okolic?

no to ja sie zglaszam pierwsza.... zapraszam..... west yorkshire czeka.....
__________________
Kobieta jest jak pogoda..... z pięknego słonecznego dnia może
zmienić się w tornado.....
tak nagle....
bez wytłumaczenia.....

Damianuś 03.08.09
Ilonka 22.08.12

moniniteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 07:45   #3
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Jest ktoś z Huddersfield lub okolic?

wow i to na dodatek widze ze masz lokalizacje Debica tez ja jestem jeszcze w Tarnowie czekamy na slub potem podroz poslubna a potem Anglia od 16 listopada. Widze ze w Polsce tez po sasiedzku mieszkalysmybo w sumie Debica to bliziutko. Ile juz jestes w Anglii??i dlugo??i w ogolle jak tam jest w tym Huddersfield?
Ja lece z mezem (juz wtedy to bedzie maz poki co jeszcze narzeczony ) jedziemy do jego brata ktory jest tam z dziewczyna moj facet byl tam przed ponad 2 lata ale rok temu we wakacje wrocil do Polski obronic sie i znalesc zonkeno i sie mu udaloOn mowi ze Huddersfield nie ladne miasto ze kojarzy mu sie z naszymi Katowicami a Ty jak uwazasz? w ogole to bedziemy tam szukac jakiegos domu do wynajecia tzn brat mojego M ma juz szukac ale cosik mu te poszukiwania srednio idaPozdrawiam cieplutko fajnie jakbysmy zlapaly kontakt bo bylaby kolejna Polka tam znana i to z wizazu
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 19:35   #4
moniniteczka
Raczkowanie
 
Avatar moniniteczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dębica
Wiadomości: 128
Dot.: Jest ktoś z Huddersfield lub okolic?

jestem tu dokladnie od 25 listopada 2005 rok...... jak sie zyje - nie jes zle..... zawsze jednak byloby lepiej byc blisko rodziny........ dajemy rade poki co oboje jestesmy zadowoleni.....czasem tylko dopada nas nostalgia....... a jak dlugo zostaniemy - nie wiem..... duzo czynnikow chyba na to sie sklada....

miasto - jak dla mnie - nie za piekne ale blisko stad do Yorku czy innych ladnych miast..... wiec czasem (z moim malzem) wypuszczamy sie na zwiedzanie....... York, Scarborough, Whitby czy Blackpool.....

zycze powodzenia w znalezieniu mieszkania.....zeby cos znalezc trzeba sie nachodzic...... zalezy tez na czym wam zalezy..... na okolicy, czy ma byc to mieszkanie umeblowane czy nie, jak blisko do centrum, jaki standard itp..... zanim znalezlismy nasze gniazdko w ciagu pol roku przeprowadzalismy sie 4 razy...... dopiero wlasnie to 4 mieszkanie bylo ok!!
mieszkamy zaraz kolo dworca autobusowego.....latwo trafic wiec zapraszam na kawe.... fajnie bedzie miec nowych znajomych i to jeszcze z prawie rodzinnych okolic....

pierwszy raz bedziesz w Anglii??? jak twoj angielski??? jak samopoczucie przed wyjazdem??? na dlugo przyjezdzacie???

ps. przyjezdzacie dokladnie w dniu moich urodzin!!
__________________
Kobieta jest jak pogoda..... z pięknego słonecznego dnia może
zmienić się w tornado.....
tak nagle....
bez wytłumaczenia.....

Damianuś 03.08.09
Ilonka 22.08.12

moniniteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 14:42   #5
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Jest ktoś z Huddersfield lub okolic?

Cytat:
Napisane przez moniniteczka Pokaż wiadomość
jestem tu dokladnie od 25 listopada 2005 rok...... jak sie zyje - nie jes zle..... zawsze jednak byloby lepiej byc blisko rodziny........ dajemy rade poki co oboje jestesmy zadowoleni.....czasem tylko dopada nas nostalgia....... a jak dlugo zostaniemy - nie wiem..... duzo czynnikow chyba na to sie sklada....

miasto - jak dla mnie - nie za piekne ale blisko stad do Yorku czy innych ladnych miast..... wiec czasem (z moim malzem) wypuszczamy sie na zwiedzanie....... York, Scarborough, Whitby czy Blackpool.....

zycze powodzenia w znalezieniu mieszkania.....zeby cos znalezc trzeba sie nachodzic...... zalezy tez na czym wam zalezy..... na okolicy, czy ma byc to mieszkanie umeblowane czy nie, jak blisko do centrum, jaki standard itp..... zanim znalezlismy nasze gniazdko w ciagu pol roku przeprowadzalismy sie 4 razy...... dopiero wlasnie to 4 mieszkanie bylo ok!!
mieszkamy zaraz kolo dworca autobusowego.....latwo trafic wiec zapraszam na kawe.... fajnie bedzie miec nowych znajomych i to jeszcze z prawie rodzinnych okolic....

pierwszy raz bedziesz w Anglii??? jak twoj angielski??? jak samopoczucie przed wyjazdem??? na dlugo przyjezdzacie???

ps. przyjezdzacie dokladnie w dniu moich urodzin!!
wow ale cieply post bardzo milo mi sie zrobili z zaproszenia jasne ze skorzystam jak my sie urzadzimy to zapraszamy do nas jesli chcialabys cos z Polski jakis drobny kosmetykalbo co to daj znac to Ci przywioze wiadomo ze nie za wiele bo sama nie wiem jak sie zabiore z tymi szmatami wszystkimi hehe
Super ze w Twoje urodziny przyjezdzamy moze to znak jakiejs fajnej nowej znajomosci
Z angielskim hmmm chyba u mnie dobrze wlasnie koncze filologie angielska wiec sadze ze nie bedzie problemow w zeszle wakacje bylam z IRlandii u znajomych na 2 miesiace dorobic sobie i bylam 2 tygodnie na wycieczce w Londynie a takto nie bylam w Anglii przez moje studia mam taka pasje co do Anglii i angielskiego wiec mam nadzieje ze pozwiedzam troche. Acha zapraszam do mnie na nauke angielskiego mam zamiar dawac tam korepetycje moze sie znajda chetni jak myslisz??
To moj adres email: spokojnysen@poczta.onet.p l a to moj nr gg 9174782
odezwij sie to bedziemy mialy pelen kontakt
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 21:26   #6
moniniteczka
Raczkowanie
 
Avatar moniniteczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dębica
Wiadomości: 128
Dot.: Jest ktoś z Huddersfield lub okolic?

dzieki za propozycje przywiezienia czegos..... ale narazie mam wszystko.... a czego nie mam probuje znalezc w tutejszych sklepach....... nie jest to latwe..... mam z tym czasem duzo zabawy a czasem duzo zlosci ale daje rade..... poza tym w 15 grudnia jake do polski na swieta

moze ja skorzystam z Twoich lekcji...... moj angielski nie najgorszy, ale czasem przydalaby sie dodatkowa wiedza...... nie wiem niestety czy duzo ludzi szuka kogos do nauki angielskiego......

zostawie zaraz wiadomosc na Twoim gg to bedziemy w kontakcie.......


mam nadzieje ze jeszcze ktos zainteresuje sie watkiem o Huddersfield i zagladnie tu czasem......zapraszam.... ....
__________________
Kobieta jest jak pogoda..... z pięknego słonecznego dnia może
zmienić się w tornado.....
tak nagle....
bez wytłumaczenia.....

Damianuś 03.08.09
Ilonka 22.08.12

moniniteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 09:26   #7
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Jest ktoś z Huddersfield lub okolic?

Cytat:
Napisane przez moniniteczka Pokaż wiadomość
dzieki za propozycje przywiezienia czegos..... ale narazie mam wszystko.... a czego nie mam probuje znalezc w tutejszych sklepach....... nie jest to latwe..... mam z tym czasem duzo zabawy a czasem duzo zlosci ale daje rade..... poza tym w 15 grudnia jake do polski na swieta

moze ja skorzystam z Twoich lekcji...... moj angielski nie najgorszy, ale czasem przydalaby sie dodatkowa wiedza...... nie wiem niestety czy duzo ludzi szuka kogos do nauki angielskiego......

zostawie zaraz wiadomosc na Twoim gg to bedziemy w kontakcie.......


mam nadzieje ze jeszcze ktos zainteresuje sie watkiem o Huddersfield i zagladnie tu czasem......zapraszam.... ....
no wlasnie zapraszamy do watku
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 15:20   #8
Monika641
Raczkowanie
 
Avatar Monika641
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 64
GG do Monika641
Dot.: Jest ktoś z Huddersfield lub okolic?

Witam wątek co prawda ma swoje lata ale liczę na jakąkolwiek odpowiedź a mianowicie - mam możliwość wyjazdu do Huddersfield na miesiąc, dwa - czy jest szansa zdobycia tam pracy? Dodam, że nie mam doświadczenia... tzn jakieś tam mam- w pracy sezonowej, przy owocach itp ale takiego na papierze to nie i nie wiem czy opłaca mi się lecieć tam, wynajmować mieszkanie itd. (Bo leciałabym z kolezanką, która zostaje tam na studia). Proszę o odpowiedź, pozdrawiam!
Monika641 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.