Jak zrobić z tym porządek? System 3 kroków Clinique - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-29, 16:37   #1
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478

Jak zrobić z tym porządek? System 3 kroków Clinique


Kosmetyki z tej linii zostały zgłoszone wszystkie razem, a więc mydełka, toniki i krem.
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=785

Powstało z tego wielkie zamieszanie, które fałszuje rzeczywisty obraz tych produktów- np. mierna ocena toniku zbija ocenę innego kosmetyku. W ocenach czasem nie jest dokładnie podany używany produkt, trzeba się domyślać, o który recenzentce chodzi. Drażni mnie to, bo np. chcę sobie coś z tej linii sprezentować, a nie mogę się za bardzo sugerować oceną zestawu.
Jeśli wg Was istnieje potrzeba zrobienia z tym porządku, to jak to zgłaszać? Każde mydełko, tonik (jest ich kilka rodzajów) osobno, czy np. 3 mydełka razem?
Jeśli macie składy tych produktów, to możecie je przykleić do tego wątku?
Maga, a co Ty myślisz na ten temat?
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-29, 22:59   #2
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Jak zrobić z tym porządek? System 3 kroków Clinique

Ja mysle o tym to samo co TY
ale nic nie zrobię - na te ponad 8 tys. pozycji w katalogu mamy jakieś 20 grzeszków młodości ..
Nie da się przenosic recenzji; więc jedyna metoda to pozgłaszać każdy kroczek osobno i recenzować .. gdy liczba powielonych (wpisanych przez te same recenzentki) receznji przy produktach zgłoszonych osobno będzie wieksza niż przy zgłoszeniu serii, usunę zgłoszenie serii.
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-29, 23:30   #3
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Jak zrobić z tym porządek? System 3 kroków Clinique

>Jeśli wg Was istnieje potrzeba zrobienia z tym porządku, to jak to zgłaszać? Każde mydełko, tonik (jest ich kilka rodzajów) osobno, czy np. 3 mydełka razem?

wedlug mnie istnieje, i balgam, osobno... strrrasznie mnie irytuja zgloszenia zbiorcze - bo najczesciej te kosmetyki roznia sie nie tylko nazwa, ale i skladem (ZNACZNIE)... Przyklad ostatni: wlasnie zabralam sie za Lancomowe Zen, mam kremik ktory mi sluzy, i probke bomby do cery suchej, ktora mnie zapycha... I jak to ocenic? Jak dla mnie, to to dwa rozne kremy... widzialam,z e ktos juz sie "pospieczyl" i zglosil nowego Clinique - a co, jak leci, wszystkie trzy razem... Prosze, rozdzielajmy zgloszenia... To mniej wiecej tak, jakby zglaszac szmpony po serii - w koncu i tak obojetne, do jakich sa wlosow...

Jutro moge podeslac sklady moich trzech krokow, i zglosznia tez, bo dzis juz padam na twarz...
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-30, 19:01   #4
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: System 3 kroków Clinique--> wklejajcie tu składy, pliz :*

Maga, ja mogę to pozgłaszać, nie jest to dla mnie problem, chciałabym to zrobić porządnie i poczekam na składy, może Wizażanki coś podeślą
Joannea, będę wdzięczna za te składy
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-31, 20:30   #5
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: System 3 kroków Clinique--> wklejajcie tu składy, pliz :*

Rzastin Kocie, jak już wklepałam te składy i nazwy, posiłkując się stroną Clinique, żeby na pewno ustalić co ma jaki numerek [bo lotion mam "2"-kę, ale mydełko "(I/II)", to i już od razu dodałam zgłoszenia, bo to i tak prawie cała robota była ...

także jest już:

-Facial Soap Mild (I/II) -> zostanie jeszcze Oily (III/IV) i Extra Mild, czyli cera wrażliwa

-Clarifying Lotion 2 -> zostanie jeszcze Clarifying Lotion Mild oraz 1, 3, 4.

-Dramatically Different Moisturizing Lotion i tu już nic nie zostanie, bo on jest pojedyńczy (poza wypuszczonym właśnie gelem, ale to już inny produkt nawet wg Clinique

wysłałam je przed chwilą, więc pewnie jeszcze jakiś czas się nie pojawią, ale trzymaj kciuki ja je kupiłam nie tak dawno temu, czekają na swoją kolejkę, a chciałam je mieć ze względu na prawdopodobnie bzdurne (ale ja się niestety daję nabrać) gadanie pani, że kremy Clinique działają lepiej razem z trzema krokami... A, że ostrzyłam sobie zęby na Superdefense... Oj, durna ja, durna... :
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-31, 20:45   #6
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: System 3 kroków Clinique--> wklejajcie tu składy, pliz :*

Biję pokłon Dobra Kobieto! Moje pedantyczne zapędy zostaną chociaż trochę zaspokojone
W wolnej chwili zgłoszę resztę kosmetyków.
Dziewczyny, moja prośba o składy jest nadal aktualna!
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-31, 20:48   #7
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: System 3 kroków Clinique--> wklejajcie tu składy, pliz :*

rzastin napisał(a):
> Biję pokłon Dobra Kobieto! Moje pedantyczne zapędy zostaną chociaż trochę zaspokojone

aż się zarumieniłam ja mam takie same zboczenie w kierunku uporządkowania wszystkiego, stąd z gorliwą chęcią przystąpiłam do akcji

mam nadzieję, ze jeszcze ktoś ma 3kroki, i się zlituje...
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-31, 20:57   #8
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: System 3 kroków Clinique--> wklejajcie tu składy, pliz :*

joannea napisał(a):
> >
> mam nadzieję, ze jeszcze ktoś ma 3kroki, i się zlituje...

Swoją drogą, ciekawe dlaczego firmy kosmetyczne nigdzie nie podają składów swoich produktów. Mają na tych stronach cuda- niewidy, a brakuje podstawowych informacji. Mam nadzieje, że nie wynika to z traktowania klientek jak osób za mało 'kumatych' na takie sprawy ...
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-31, 21:33   #9
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: System 3 kroków Clinique--> wklejajcie tu składy, pliz :*

tez sie zastanawiam, malo tego, Clinique nie podaje skladow nawet na probkach... Dziwne to, nieprawdaz? O miniaturkach nie wspominajac - dostalam do zakupow Moisture Surge Extra 15 ml miniaturke-sloiczek (toz to polowa objetosci!!!) - i tam tez nie ma skladu... Az nie wiem, czy sie tym packac, czy nie
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-31, 21:49   #10
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: System 3 kroków Clinique--> wklejajcie tu składy, pliz :*

Joannea, znalazłam stronę ze składami Jutro biorę się do roboty, dziś już ledwo widzę na oczy.
Pzdr
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-31, 22:02   #11
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: System 3 kroków Clinique--> wklejajcie tu składy, pliz :*

rzastin, Ty , ja też szukałam, ale nie tak wyrtwale (albo umiejętnie )

padam na kolana dajże adres!!!!!!!!! dla własnej mojej satysfakcji!!!! i potomności wizażowej
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-04-01, 09:15   #12
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: System 3 kroków Clinique--> wklejajcie tu składy, pliz :*

To ta strona:
http://www.epinions.com/beat-Skincare-Basics-All

Wybierasz sobie markę, potem kosmetyk z tej tabelki ze zdjęciami--> potem klikasz na read reviews--> wyświetlają Ci się krótkie recenzje, klikasz Read full reviews--> wyświetla się długa recenzja i tam jest w niej skład. Nie wszystkie kosmetyki mają podany skład,a czasem trzeba przejrzeć więcej recenzji (np. w jednej jest skład, a w innej nie). Całkiem fajna stronka, to ocenianie jest podobne do naszego KWC, ale te recenzje są takie długaśne, jakby pisał je specjalista.
Pzdr
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-01, 14:04   #13
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: System 3 kroków Clinique

Joannea, zgłosiłam już wszystkie toniki/ lotiony. Nie udało mi sie tylko wyszperać składu do Lotionu nr 1, ale w opisie zaznaczyłam, że zawiera alkohol. Zostały mi jeszcze te dwa mydełka, zgłoszę je na 100% dziś do godziny 22.00
Pzdr
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:12.