Trądzik - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-05, 15:00   #4771
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
No to fotki sa tutaj w tym poscie, wklejalam w 100dniowkowym watku:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=5292


A u mnie JAKBY lepiej... na plecach nic sie nie robi Jutro kwasy, poprosze o cos mocnego.. i bede siedziec w domu i sie luszczyc Na policzkach tez troche lepiej... ehh ciekawe na jak dlugo, ale jestem dobrej mysli.

A ja jako korektora uzywam DERMACOLU. Wczesniej uzywalam tez tego Mabelline'a, ale dermacol pomieszany z odrobinka podkladu wyglada o niebo lepiej. I tez nic mi sie od niego nie robi
Nic nie widać, żadnego trądziku!! Wyglądałaś cudnie! Makijaż rewelacja
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 15:38   #4772
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik

A jakich kosmetyków ta osoba używała?? Ja miałam robiony makijaż na Lancomie i trzymał się całą noc
No ja też bym się pochwaliła jak kiedyś moja buzia wyglądała a jak teraz, ale zdjęcia mam na telefonie, a nie mam kabla
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 16:13   #4773
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

bral ktos kwarcowke? moze byc pozniej po tym wysyp? :/ moze wzielabym na sprobowanie tylko na jeden policzek
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 16:52   #4774
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
mdz śliczne wyglądałaś i te włosy
Cytat:
Napisane przez magdaa_j Pokaż wiadomość
Nic nie widać, żadnego trądziku!! Wyglądałaś cudnie! Makijaż rewelacja
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez marika22 Pokaż wiadomość
A jakich kosmetyków ta osoba używała?? Ja miałam robiony makijaż na Lancomie i trzymał się całą noc
Napewno Kryolan, IsaDora, nie pamietam co wiecej, zbyt podekscytowana bylam tymi przygotowaniami zeby jeszcze patrzec na 'szczegoly' hehe
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 17:03   #4775
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
bral ktos kwarcowke? moze byc pozniej po tym wysyp? :/ moze wzielabym na sprobowanie tylko na jeden policzek
moja koleżanka, wysuszyło ją strasznie i potem miała wysyp.
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 17:10   #4776
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
No to fotki sa tutaj w tym poscie, wklejalam w 100dniowkowym watku:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=5292
Wyglądałaś fenomenalnie, naprawdę! Pięknie, cera wyygląda ślicznie, tak świeżo. A jaką masz świetną figurę
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 17:42   #4777
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Trądzik

Vivienne powiem szczerze, że jak kiedyś trafiłam na jakieś Twoje zdjęcia to pomyślałam, jej jaka ta dziewczyna jest śliczna I jestem naprawdę zaskoczona, że borykasz się z takimi problemami jak my.




Edytowane przez *angel1710**
Czas edycji: 2008-02-05 o 18:29 Powód: literówka
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-05, 18:09   #4778
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
Vivienne powiem szczerze, że jak kiedyś trafiłam na jakieś Twoje zdjęcia to pomyślałam, jej taka ta dziewczyna jest śliczna I jestem naprawdę zaskoczona, że borykasz się z takimi problemami jak my.
Nic nie jest takie, na jakie wygląda...
Odrobina fotogeniczności, funkcja "portret" w aparacie i już się jest piękniejszym

A trądzik to moja zmora od kilku lat. Z niewielkimi przerwami.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 20:41   #4779
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
Dziekuje


Napewno Kryolan, IsaDora, nie pamietam co wiecej, zbyt podekscytowana bylam tymi przygotowaniami zeby jeszcze patrzec na 'szczegoly' hehe


O Chryste! Gdzie Ty masz ten trądzik?!?!?!?!??! Cudooo :szok:
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 21:15   #4780
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik

mdz zazdroszczę pleców

wyglądałaś cudownie !
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 21:33   #4781
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik

Mdz, dziewczyny mają rację - wyglądasz świetnie i masz prześliczne włosy!

U mnie lepiej, także dzieki Duacowi. Trochę wysusza, ale wazne, ze są jakieś rezultaty. Marika, Vivienne, a jak wasza skóra zachowuje się po tym leku? Vivienne, pytałaś, czy możesz używać raz dziennie AD. Odpowiedź brzmi tak, ale przecież pisałaś, ze masz Duac. Moze najpierw poczekaj az go zużyjesz, a potem zacznij używać kwasów, bo inaczej skóra może być troche podrazniona.
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-05, 21:36   #4782
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
moja koleżanka, wysuszyło ją strasznie i potem miała wysyp.
dobrze,ze powiedzialas. wole nie ryzykowac..
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 21:48   #4783
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik

tissae mnie nie wysusza, a używam codziennie. Moja skóra wygląda dosyć dobrze oprócz gul przy brodzie, niektóre dzisiaj przekształciły mi się w ropne wulkany okropne!!! Szukam czegoś skutecznego na nie, ale tutaj w Norwegii trudno cokolwiek znaleźć w aptekach (jedynie Brevoxyl widziałam).
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 22:01   #4784
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez marika22 Pokaż wiadomość
tissae mnie nie wysusza, a używam codziennie. Moja skóra wygląda dosyć dobrze oprócz gul przy brodzie, niektóre dzisiaj przekształciły mi się w ropne wulkany okropne!!! Szukam czegoś skutecznego na nie, ale tutaj w Norwegii trudno cokolwiek znaleźć w aptekach (jedynie Brevoxyl widziałam).
Te ropne wulkany mogą być wynikiem brania Yasminelle - hormony powoduja czasem wysyp w tym miejscu. Sama niedawno taki miałam, a tabletki biore 2 miesiące. 3 pierwsze miesiace to 'szok' dla organizmu, ale potem sie przyzwyczaja do nowej dawki hormonów. Ja w ogóle jestem bardzo zadowolona z Yasminelle, bo w połączeniu z Duacem i Effaclarem k powodują, ze moja buźka wygląda coraz lepiej.
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 22:32   #4785
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik

Przy pierwszym opakowaniu wszystko mi poznikało, więc myślisz, że to możliwe, że przy drugim wszystko znowu wychodzi???
Mam nadzieję, że poznika, bo znowu nabawię się deprechy
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 07:05   #4786
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Trądzik

Cytat:
mdz zazdroszczę pleców
Ja tez. U mnie niestety wada postawy. Rodzice zaniedbali i zonk. niby nie jest zle,ale...


Napradwe ślicznie wyglądałaś,ani śladu pryszczy :O i ta fiiigura ;O
pięknie, no.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 08:31   #4787
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez marika22 Pokaż wiadomość
Przy pierwszym opakowaniu wszystko mi poznikało, więc myślisz, że to możliwe, że przy drugim wszystko znowu wychodzi???
Mam nadzieję, że poznika, bo znowu nabawię się deprechy
Nie wiem, jak będzie u ciebie, ale mój cykl dzieli się na dwie części - taki, w którym nic mi prawie nie wychodzi (tydzień przerwy i pierwszy tydzień brania tabletek) i taki, w którym wychodzi mi torchę krostek, ale to i tak nic w porównaniu z tym, co było przed braniem. Moze ty tez masz takie fazy, tylko jeszcze tego nie zauważyłaś. Obserwuj dokładnie swoją skórę i na pewno sie zorientujesz. Jeśli chodzi o depresje, to doskonale cie rozumiem. Od sierpnia do listopada zeszłego roku brałam tabletki i miałam piekną cerę (z małymi przerwami, jak juz pisałam ), a kiedy je odstawiłam i miałam wysyp, to strasznie sie załamałam...Po 1,5 miesiaca nie wytrzymałam i pobiegłam do mojej ginekolog-endokrynolog błagać o Yasminelle. Szkoda, ze ładna cerę mogę miec jedynie trujac sie hormonami. Coż, takie życie.
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 09:08   #4788
upgradeu
Raczkowanie
 
Avatar upgradeu
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z dużego pokoju :P
Wiadomości: 112
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
mdz zazdroszczę pleców

wyglądałaś cudownie !
Ojj też zazdroszcze, takie gładziutkie
Ślicznie wyglądałaś ,
piękna biżuteria - zastosowana w umiarze, delikatna, podkreślająca Twoją urodę.
upgradeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 09:35   #4789
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Trądzik

mdz ślicznie wyglądalas moją uwagę przykuł kolor włosów , zdradzisz co to za farba?
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-06, 09:41   #4790
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik

Prowokacjo, jak się sprawuje Dalacin T? Jestem ciekawa, bo od marca zaczynam kurację właśnie tym preparatem oraz Skinorenem.
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 09:50   #4791
nastoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 527
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez daria715 Pokaż wiadomość
ja wlasnie mam uzywac co 2 noc


czy uzywacie pudrow,fluidow,korektorow majac tradzik??czy to czasem nie poarsza skory?? Ja sama uzywam i sie nad tym zastanawiam czy jest sens uzywac duac i np fluid?
Mi jakieś 1,5 roku temu dermatolog zabroniła (byłam głupia że używałam fluidu w tym wieku ) i się odzwyczaiłam. Nie lubię tego, nie mam najgorszej cery, a i przy używaniu Akneroxid i Davercin znacznie słabiej działały, miałam wrażenie że fluid wywołuje nowe pryszcze. Myślę, że to kwestia przyzwyczajenia do koloru skóry Czasem sobie użyję na wysuszoną już, okropną krostkę
__________________
Słodka biżuteria, zapraszam:


www.modelina-art.blogspot.com

nastoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 09:56   #4792
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez nastoletnia Pokaż wiadomość
Mi jakieś 1,5 roku temu dermatolog zabroniła (byłam głupia że używałam fluidu w tym wieku ) i się odzwyczaiłam. Nie lubię tego, nie mam najgorszej cery, a i przy używaniu Akneroxid i Davercin znacznie słabiej działały, miałam wrażenie że fluid wywołuje nowe pryszcze. Myślę, że to kwestia przyzwyczajenia do koloru skóry Czasem sobie użyję na wysuszoną już, okropną krostkę
Wiesz, wydaje mi się, że to, czy fluid zaszkodzi czy nie, zależy wyłącznie od fluidu. Trzeba po prostu kupować te z dobrym składem, tzn. bez żadnych zapychaczy. Najlepsze są te apteczne do skóry tłustej i trądzikowej oraz oil free, jak np. Pure Makeup Maybelline (mój ulubiony ). Ja nie wyobrażam sobie chodzenia bez makijażu, ale to tez zależy od kondycji skóry. Masz szczęście, jesli bez fluidu twoja cera wyglada ładnie.
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 10:25   #4793
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez tissae Pokaż wiadomość
U mnie lepiej, także dzieki Duacowi. Trochę wysusza, ale wazne, ze są jakieś rezultaty. Marika, Vivienne, a jak wasza skóra zachowuje się po tym leku?
Vivienne, pytałaś, czy możesz używać raz dziennie AD. Odpowiedź brzmi tak, ale przecież pisałaś, ze masz Duac. Moze najpierw poczekaj az go zużyjesz, a potem zacznij używać kwasów, bo inaczej skóra może być troche podrazniona.
U mnie Duac sprawuje się naprawdę świetnie. Jego jedynym minusem jest to, że wysusza, ale naprawdę pomaga. Jak dotąd to chyba najlepszy środek na moją buźkę W zasadzie czoło mam już całkiem w porządku, poliki robią się gładkie, najgorzej tylko jest z brodą i okolicami nosa
A jeśli chodzi o AD, to właśnie miałam zamiar zacząć używać jak tylko skończy mi się Duac (niestety, coraz mniej go w tubce...)

Któraś z Was pytała tu o Dalacin.. ja go używałam swego czasu i muszę powiedzieć, że na mnie działał okropnie Podrażnił mi skórę, nie pomógł. Ech.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 10:42   #4794
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
U mnie Duac sprawuje się naprawdę świetnie. Jego jedynym minusem jest to, że wysusza, ale naprawdę pomaga. Jak dotąd to chyba najlepszy środek na moją buźkę W zasadzie czoło mam już całkiem w porządku, poliki robią się gładkie, najgorzej tylko jest z brodą i okolicami nosa
A jeśli chodzi o AD, to właśnie miałam zamiar zacząć używać jak tylko skończy mi się Duac (niestety, coraz mniej go w tubce...)

Któraś z Was pytała tu o Dalacin.. ja go używałam swego czasu i muszę powiedzieć, że na mnie działał okropnie Podrażnił mi skórę, nie pomógł. Ech.
Tak, masz rację, mimo że Duac wysusza, jest świetny na trądzik. Szkoda tylko, ze jak sie przestaje go uzywać, to wszystko wraca. Ja tak przynajmniej miałam w wakacje. A czy AD polecał ci dermatolog? Od paru dni czytam wątek o tym kremie na wizazu i niektóre dziewczyny twierdzą, ze jego baza moze zapychać...Moja skóra jest niestety podatna na zapychanie i dlatego tez moja lekarka przepisała mi Skinoren żel, ktory jest bardzo podobny do AD, ale jest silniejszy i nie powoduje zapychania. Co do Dalacinu, to troche mnie zasmuciła twoja opinia. A uzywałas go na całą twarz? Ja mam go stosować tylko na niespodzianki, bo podobno bardzo wysusza.
A co do twojego wyglądu, Vivienne, to jesteś śliczą dziewczyną i naprawde nie widać, zebyś miała jakiekolwiek problemy z trądzikiem. Widziałam cie na 'Moje Makijaże'.
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 10:58   #4795
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez tissae Pokaż wiadomość
Tak, masz rację, mimo że Duac wysusza, jest świetny na trądzik. Szkoda tylko, ze jak sie przestaje go uzywać, to wszystko wraca. Ja tak przynajmniej miałam w wakacje. A czy AD polecał ci dermatolog? Od paru dni czytam wątek o tym kremie na wizazu i niektóre dziewczyny twierdzą, ze jego baza moze zapychać...Moja skóra jest niestety podatna na zapychanie i dlatego tez moja lekarka przepisała mi Skinoren żel, ktory jest bardzo podobny do AD, ale jest silniejszy i nie powoduje zapychania. Co do Dalacinu, to troche mnie zasmuciła twoja opinia. A uzywałas go na całą twarz? Ja mam go stosować tylko na niespodzianki, bo podobno bardzo wysusza.
A co do twojego wyglądu, Vivienne, to jesteś śliczą dziewczyną i naprawde nie widać, zebyś miała jakiekolwiek problemy z trądzikiem. Widziałam cie na 'Moje Makijaże'.
Przestraszyłaś mnie trochę z tym, że wszystko wraca po odstawieniu Duacu Aż się boję...
Jeśli chodzi o AD, to znalazłam o nim info na Wizażu, potem szperałam trochę w sieci by się czegoś więcej o nim dowiedzieć. Pryszczy powolutku mam coraz mniej, ale z kolei coraz więcej blizn po nich i przebarwień, i mam ogromną nadzieję, że AcneDerm sobie z nimi poradzi.
Dalacin stosowałam kilka lat temu, na całą twarz, bo - jakby nie patrzec- wtedy to cała byłam w "niespodzianki". Bardzo wysuszył moją skórę i podrażnił, potem miałam wysyp. Ale moja kuzynka też stosowała, to na nią miał lepsze działanie (nie spektakularne, ale jednak).

A zdjęcia z MM są stare (no i nie ukrywajmy- mnóstwo podkładu na buźce), wtedy tez miałam lepsze czasy. Od maja zeszłego roku cera drastycznie mi się pogorszyła, co chyba jest przyczyną leków które biorę od tamtej pory.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 11:10   #4796
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik

[quote=Vivienne;6506333]Przestraszyłaś mnie trochę z tym, że wszystko wraca po odstawieniu Duacu Aż się boję...
Jeśli chodzi o AD, to znalazłam o nim info na Wizażu, potem szperałam trochę w sieci by się czegoś więcej o nim dowiedzieć. Pryszczy powolutku mam coraz mniej, ale z kolei coraz więcej blizn po nich i przebarwień, i mam ogromną nadzieję, że AcneDerm sobie z nimi poradzi.
Niestety wraca, bo to kuracja dobra na góra 2 miesiace... AD na pewno poradzi sobie z przebarwieniami, bo kwas w nim zawarty bardzo rozjaśnia skórę. Co do blizn, to juz nie jestem pewna. Chyba ten krem jest troche za łagodny, ale to juz sama zobaczysz. Znam ten ból, ze po kazdej krostce zostaje ślad. To jest koszmar, bo nawet jesli przestaną mi wychodzić krostki, to i tak te okropne ślady pozostają. :/
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 12:07   #4797
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik

A ja sie uczulilam na nadtlenek benzoilupo tylu latach.Na mnie duac tez swietnie dzialal ,ale juz nie bede mogla nigdy go uzyc.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 12:16   #4798
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez podziomka Pokaż wiadomość
A ja sie uczulilam na nadtlenek benzoilupo tylu latach.Na mnie duac tez swietnie dzialal ,ale juz nie bede mogla nigdy go uzyc.
Ale jak to tak? Tak po prostu nagle Cię uczulił, mimo, że wcześniej nie miałaś z tym problemów? Ojej...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 12:28   #4799
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez podziomka Pokaż wiadomość
A ja sie uczulilam na nadtlenek benzoilupo tylu latach.Na mnie duac tez swietnie dzialal ,ale juz nie bede mogla nigdy go uzyc.
Też słyszałam o takich przypadkach. Ale skad wiesz, ze już nigdy nie będziesz mogła go użyć? Moze to minie...
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 12:48   #4800
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

Duac i wysyp po odstawieniu ??

Ja nie odczulam zadnej różnicy po odstawieniu a to było tak z dnia na dzien..heh
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.