schudlam 10kg:) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-21, 07:51   #61
driver1983
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 7
Dot.: schudlam 10kg:)

Osobiście stosowałam już wiele suplementów niby które miały sprawić że w miesiąc schudnę 10 kg głupio w to wierzyłam przyznam .... sporo kasy wydane bo to wcale nie tanie produkty i nie pomogło. Jakej 2 miesiace temu byłam u nas w Poznaniu w centrum strasznie rozkopane to nasze miasto tak na marginesie i musiałam obejść ulice która byłą zamknieta dla ruchu przy św, Marcinie jest uica l Ratajczaka jest sklep konopny nigdy o nim nie słyszałam konopna farmacja Z ciekawości zaszłam tam i kupiłam pare ciekawych produktów yerba mate z konopiami i Muscle Care Green Tea wszystko kosztowało nie całe 40 zł . Sprawdzie u nch na stronce jakie to tanie Yerbe piłam 6 razy dziennie tak polecała mi pani i kapsułkę stosowałam jedna na dzień.
Moja opinia dziewczyny :
W miesiąc może nie schudłam 10 kg , ale 3 kilo ze mnie zeszło
więc jakie wy macie tanie sposoby aby naturalnie gubić z wagę bez całej tej chemii i tych drogich suplementów co nam obiecują w miesiąc idealna wagę ?
driver1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-06, 04:28   #62
Dagmarra1998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 1
Dot.: schudlam 10kg:)

Próbowałam wielu rzeczy i zawsze wracałam do swojej wagi, aż rok temu dowiedziałam się o oknach żywieniowych i to jest najlepsza sprawa na świecie, ja muszę zjeść wieczorem! A większość diet to wyklucza, mało tego muszę dużo zjeść wieczorem No i całe sedno w tym że 16-18 godzin przerwy obojętnie jak i kiedy, więc nie jem śniadań od roku a jem dwa posiłki, z czego wieczorny bardzo duży, tłusty słodki itp, od roku 8kilo w dół! REWELKA
Dagmarra1998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-23, 21:20   #63
gniotkanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 6
Dot.: schudlam 10kg:)

i jeszcze brakuje jednego kilograma do -10 kg nie wiecie nawet jak się ciesze ! planuje sie jeszcze zapisac na fitness bunge Ale troche mnie ten sport przeraza
gniotkanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-06, 18:59   #64
Alegory
Raczkowanie
 
Avatar Alegory
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 283
Dot.: schudlam 10kg:)

Cytat:
Napisane przez diana Pokaż wiadomość
No wiec juz odpowiadanm na te pytania:P stosuje diete 1200kcal nie jem oczywiscie bialego pieczywa(czasem zdarzy sie jakis grzeszek) ziemnieków makaronow kasz ryzu i wieprzowiny nie jem owocow południowych (tylko arbuz i grejfrut) i polskie owoce do 1/2 kg dziennie. Oczywiscie czasami pozwalam sobie na rosolek z kluseczkami czy pomidorowa z ryzem nie mozna dac sie oszalec. ograniczylam slodycze ale nadal jadam niestety
Jesli chodzi o cwiczenia poczatkowo chodzilam na basen ale z braku czasu wybralam cwiczenia w domu pilka fit ball hula hop i od niedawna rowerek. diete stosuje od grudnie moze nie jest to zawrotne tempo ale zapobiega efektowi jo jo wazylam 74,5 kg a dzisiaj w pracy na wadze zobaczylam 64 chce jeszcze schudnac do 58 conajmniej
jesli chodzi o biust to mam niewielki ale nie zauwazylam zeby jeszcze zmalal
buziaki
aha i wiecie co wcale nie bylo tak bardzo ciezko jak myslalam teraz jest gorzej bo chudne wolniej
1200 kcal to zdecydowanie za mało dla dorosłej, aktywnej kobiety. Możesz sobie zafundować poważne problemy z tarczycą. Na stronie NFZ można wyliczyć zapotrzebowanie kaloryczne i bezpłatnie pobrać jadłospis dostosowany do swoich ewentualnych problemów zdrowotnych.
Alegory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-07, 10:03   #65
zabkazabkazabka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-05
Wiadomości: 3
Dot.: schudlam 10kg:)

Też uważam, że 1200 kcal jest zdecydowanie za mało dla dorosłej, aktywnej fizycznie kobiety. Prędzej czy później odbije się to na zdrowiu.
zabkazabkazabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-07 11:03:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.