Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro. - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-02, 20:04   #1201
StillYoung
Raczkowanie
 
Avatar StillYoung
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 195
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Hej dziewczyny! Mam pytanie do Was. Ja mam swoje wesele w sierpniu i niedawno znalazłam śliczną sukienkę na allegro. Mam stracha przed zamawianiem sukienki, której nie przymierzyłam, ale jeśli zdecydowałabym się na nią (czas realizacji do 40 dni) to mogę ją w ciągu kilku dni od odebrania zwrócić bez podania przyczyny. Pomyślałam, że jeśli zamówiona sukienka nie spełniłaby moich oczekiwań i mogłabym ją zwrócić, wtedy zamówiłabym już sukienkę u krawcowej szytą na miarę. Rozmawiałam kilka tygodni temu z krawcową z polecenia i ona mi powiedziała, że jeśli chciałabym u niej szyć na sierpień to musiałabym się zdecydować do końca grudnia. I tu moje pytanie: czy naprawdę suknię ślubną trzeba zamawiać u krawcowej z takim wyprzedzeniem?

Rozważam najpierw kupno na allegro ze względu na cenę, allegrowicz ma pozytywne komentarze. Ta sama sukienka u krawcowej będzie 2 razy droższa
StillYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 20:41   #1202
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Jeśli krawcowa jest "wzięta" to znaczy, że trzeba, bo ma w takim razie multum klientek, nie tylko Ciebie. Jedną suknię to się szyje krótko, ale jak klientek jest dużo, na każdą trzeba znaleźć czas. I to wyjaśnia też cenę. O.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 22:19   #1203
in_90s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Hej, Dziewczyny
Parę minut temu specjalnie założyłam tu konto, żeby móc poprosić Was o radę
I mój Wielki Dzień zbliżasz się, co raz, większymi krokami, a co za tym idzie- czas odnaleźć tę jedyną, niepowtarzalną suknię
Sporo już obejrzałam, trochę pomierzyłam i wiem, że moją idealną jest biała, bogata hiszpanka z dużą ilością falban (tak, wiem, pewnie Wiele z Was pomyśli, że kicz, ale cóż, ja się zakochałam )
xxxxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-12-05 o 09:51 Powód: Nieopłacona reklama
in_90s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 17:21   #1204
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

in_90s
Mnie osobiście nie przekonują salony lub sprzedawcy internetowi sprzedający suknie szyte na wzór tych drogich za 1/5, 1/4 oryginalnej ceny. Kup sukienkę po przymiarce lub zobaczeniu na żywo, bo to jeszcze zweryfikuje , czy do Twojej urody będzie pasował ten model. Swoją drogą 3 tys. za suknię salonową to nie jest rozbój w biały dzień.

W klimacie sukienek chińskich sprzedawców znalazłam na all coś wyjątkowego (bowiem rzadko można znaleźć zdjęcia bez photoshopa i gotowej sukienki). Jak bym zakupiła kierując się zdjęciami katalogowymi, byłabym bardzo rozczarowana . Ku przestrodze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg T2aEWsXkhbXXXXXXXX_869967483_zps4b9b2dc1.jpg (59,5 KB, 286 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg T2LyHJXmpaXXXXXXXX_869967483_zpsbff0fa46.jpg (60,0 KB, 300 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 790584988_728_zps8b1904c3.jpg (45,8 KB, 317 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 790584975_618_zpsfd90b005.jpg (26,2 KB, 284 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 790585007_663_zpscf892111.jpg (27,4 KB, 251 załadowań)
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 18:33   #1205
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cały czas "odkrywacie Amerykę".

Cornflower, dobre. Zamiast koderu najtańsza bieliźniana "koronka"
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 18:44   #1206
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Cornflower, dobre. Zamiast koderu najtańsza bieliźniana "koronka"
A ile wg Ciebie może kosztować uszycie takiej sukienki z takich materiałów?
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 00:16   #1207
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Biorąc pod uwagę płace tu, czy w Chinach? Bo jeśli szwaczka zarabia ok 350zł na miesiąc w Chinach (oczywiście NIKT tu nad tym się nie zastanawia) to ja myślę, że jakieś 50zł?
Zresztą, co za różnica. Nawet 2 złote wywalone w błoto, to jest pieniądz wwalony do kosza. No chyba, że ktoś chce ufundować sobie pomnik naiwności lub chciwości, lub głupoty, lub wszystkiego na raz.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-05, 10:35   #1208
Brzydal82
Raczkowanie
 
Avatar Brzydal82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraina wiecznych śniegów... :D
Wiadomości: 257
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Każdy ma prawo do swojego zdania i swojego wyboru- wiadomo, suknia z Chin, szyta na miarę, to ryzyko, 50%/50%. W tym temacie na wcześniejszych stronach było dużo mądrych porad, na co zwracać uwagę szukając sukni. Polecam poczytać i oczywiście jeśli ktoś się zdecyduje zamawiać wcześniej.
Co do tutejszych wypowiedzi negatywnych- nie dziwię się salonom, że tak namawiają na kupno u nich, bo marże jakie sobie narzucają są kosmiczne- przykłady: bielizna- biustonosz ślubny jest droższy o drugie tyle albo i więcej niż zwykły, biały, fryzura ślubna u fryzjera ok 250 zł, wieczorowa ok 60 zł, buty ślubne kilkakrotnie droższe niż zwykłe białe. Wg mnie ludzie nauczyli się na ślubach robić złoty biznes. No w końcu na czymś trzeba... Niestety nie każdego stać przy tylu ślubnych wydatkach aby sobie kupić suknię w salonie za 3000 zł i więcej, żeby ją założyć na jeden wieczór i przy ogromnym szczęściu sprzedać za 1/4 ceny. Poza tym idąc tym tropem, musielibyśmy się nieźle nagimnastykować, żeby się ubrać, bo teraz ciężko znaleźć cokolwiek wyprodukowanego w innym kraju niż Chiny lub inne, nawet marki typu Adidas, Nike itp produkują w tych krajach.
Ot taka moja jesienno-zimowa refleksja... Ale mi się zaraz dostanie.
__________________
"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."
Brzydal82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 19:29   #1209
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez Brzydal82 Pokaż wiadomość
Każdy ma prawo do swojego zdania i swojego wyboru- wiadomo, suknia z Chin, szyta na miarę, to ryzyko, 50%/50%. W tym temacie na wcześniejszych stronach było dużo mądrych porad, na co zwracać uwagę szukając sukni. Polecam poczytać i oczywiście jeśli ktoś się zdecyduje zamawiać wcześniej.
Co do tutejszych wypowiedzi negatywnych- nie dziwię się salonom, że tak namawiają na kupno u nich, bo marże jakie sobie narzucają są kosmiczne- przykłady: bielizna- biustonosz ślubny jest droższy o drugie tyle albo i więcej niż zwykły, biały, fryzura ślubna u fryzjera ok 250 zł, wieczorowa ok 60 zł, buty ślubne kilkakrotnie droższe niż zwykłe białe. Wg mnie ludzie nauczyli się na ślubach robić złoty biznes. No w końcu na czymś trzeba... Niestety nie każdego stać przy tylu ślubnych wydatkach aby sobie kupić suknię w salonie za 3000 zł i więcej, żeby ją założyć na jeden wieczór i przy ogromnym szczęściu sprzedać za 1/4 ceny. Poza tym idąc tym tropem, musielibyśmy się nieźle nagimnastykować, żeby się ubrać, bo teraz ciężko znaleźć cokolwiek wyprodukowanego w innym kraju niż Chiny lub inne, nawet marki typu Adidas, Nike itp produkują w tych krajach.
Ot taka moja jesienno-zimowa refleksja... Ale mi się zaraz dostanie.
Nie. Ale wyprowadzę Cię z błędu - marża na sukniach w porównaniu do innej odzieży: płaszczy, jeansów a nawet t-shirtów jest żałosna. A takie podejście jak Ty wyznaje większość właścicieli lokali użytkowych, z miastem włącznie : śluby to złoty biznes, więc salony płaca kosmiczne czynsze i stąd się biorą np. wyższe ceny butów czy czegoś tam jeszcze. I to wszystko
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2013-12-05 o 19:30
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 09:49   #1210
monique432
Raczkowanie
 
Avatar monique432
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 332
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Witam, czy któraś z Pań ma doświadczenia z firmą Indigo z allegro? szyja suknie na miarę, wszystko wygląda ok poza komentarzami tej pani... nie ma tam nic nt.sukien, nikt nie napisał, że suknia ładna/brzydka, pasuje/nie pasuje... Trochę dziwne mi się to wydaje, jednak wszystkie komantarze sa pozytywne, jednak ich treśc to przeważnie "Transkacja przebiegła pomyślnie". Co sądzicie?
__________________
MOJA WYMIANKA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=742219
monique432 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 21:43   #1211
StillYoung
Raczkowanie
 
Avatar StillYoung
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 195
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez monique432 Pokaż wiadomość
Witam, czy któraś z Pań ma doświadczenia z firmą Indigo z allegro? szyja suknie na miarę, wszystko wygląda ok poza komentarzami tej pani... nie ma tam nic nt.sukien, nikt nie napisał, że suknia ładna/brzydka, pasuje/nie pasuje... Trochę dziwne mi się to wydaje, jednak wszystkie komantarze sa pozytywne, jednak ich treśc to przeważnie "Transkacja przebiegła pomyślnie". Co sądzicie?
Tak, ja kupiłam przez poprzez allegro sukienkę od tego sprzedawcy. Nie polecam. Sukienka ze zdjęcia z aukcji była moim zdaniem inna niż ta, która została dla mnie uszyta... Nie miałam jednak żadnego kłopotu ani z tym, żeby skontaktować się z allegrowiczem, ani ze zwrotem pieniędzy.

Podsumowując, nie zdecydowałabym się więcej na zakup sukienki ślubnej, której nie widziałam na żywo.
StillYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 22:59   #1212
monique432
Raczkowanie
 
Avatar monique432
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 332
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Dziękuję, poza forum uzyskalam podobne informacje nt.tego sprzedawcy. Na pewno tam nie zamówię.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
MOJA WYMIANKA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=742219

Edytowane przez monique432
Czas edycji: 2014-02-26 o 23:00
monique432 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 18:59   #1213
Johanna1705
Raczkowanie
 
Avatar Johanna1705
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mansfield-Wrocław
Wiadomości: 36
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Hej dziewczyny, czy któraś z was może wysłać mi na maila asia1705@op.pl swoją suknię ślubną, która została zamówiona właśnie z Chin. Interesują mnie oryginalne zdjęcia. Z góry dziękuję! A dla zainteresowanych dziewczyn polecam stronę z chin http://www.aliexpress.com/ można właśnie tam zamówić suknie ( i nie tylko ) za śmieszne pieniądze . Pozdro!
__________________
Time for us to become one ! <3
Johanna1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 12:25   #1214
ciurlatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez Johanna1705 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, czy któraś z was może wysłać mi na maila asia1705@op.pl swoją suknię ślubną, która została zamówiona właśnie z Chin. Interesują mnie oryginalne zdjęcia. Z góry dziękuję! A dla zainteresowanych dziewczyn polecam stronę z chin http://www.aliexpress.com/ można właśnie tam zamówić suknie ( i nie
tylko ) za śmieszne pieniądze . Pozdro!
Hej, zamawiałaś suknie z tej strony?? Jesteś zadowolona?
ciurlatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 09:23   #1215
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Ku przestrodze - zdjęcia sukien wzorowanych na znanych modelach w niższej cenie.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-28, 10:07   #1216
izunka7
Przyczajenie
 
Avatar izunka7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Podlaskie/Mazowieckie
Wiadomości: 9
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Hej dziewczyny
Ja swoją suknie ślubna zamówiłam na stronie suknia24.pl. Czytałam, opinie, długo się zastanawiałam i zaryzykowałam. Cały czas ciekawa jestem jaką suknie jakościowo mi wyślą. Wiem, że nie będę wyglądała w niej jak modelka ze zdjęcia, ale jestem dobrej myśliBiegałam po salonach, przymierzałam suknie różnego rodzaju, ale dzięki temu wiedziałam jaki krój będzie mi pasował. Szkoda było mi zapłacić za suknię ponad 3 tysiące, nie licząc do tego dodatków... i to na jedną noc. Pomyślałam, ze zaoszczędzając na kreacji, wolę kupić droższe obrączki które zostają na całe życie. Póki co nie zadręczam se pytaniami; co to przyjdzie, czy dobre na wymiar, czy jakościowo w miarę dobre... Będę się denerwowała jak już suknia doleci i okaże się kiepska A Wy macie jeszcze jakieś przeżycia, doświadczenia w związku z zakupem sukni przez internet?
izunka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 19:32   #1217
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez izunka7 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Ja swoją suknie ślubna zamówiłam na stronie suknia24.pl. Czytałam, opinie, długo się zastanawiałam i zaryzykowałam. Cały czas ciekawa jestem jaką suknie jakościowo mi wyślą. Wiem, że nie będę wyglądała w niej jak modelka ze zdjęcia, ale jestem dobrej myśliBiegałam po salonach, przymierzałam suknie różnego rodzaju, ale dzięki temu wiedziałam jaki krój będzie mi pasował. Szkoda było mi zapłacić za suknię ponad 3 tysiące, nie licząc do tego dodatków... i to na jedną noc. Pomyślałam, ze zaoszczędzając na kreacji, wolę kupić droższe obrączki które zostają na całe życie. Póki co nie zadręczam se pytaniami; co to przyjdzie, czy dobre na wymiar, czy jakościowo w miarę dobre... Będę się denerwowała jak już suknia doleci i okaże się kiepska A Wy macie jeszcze jakieś przeżycia, doświadczenia w związku z zakupem sukni przez internet?
trzymam zatem kciuki, żeby wszystko było ok
zdaj relację jak suknia już do Ciebie dotrze.
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 21:49   #1218
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

cisza na forum, więc wrzucę zbiór perełek z sieci

http://joemonster.org/art/30756/26_a...przez_internet
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 12:30   #1219
Lianca
Zadomowienie
 
Avatar Lianca
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 118
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

To mnie powaliło:
https://www.facebook.com/BridesBewar...type=1&theater
__________________
Fresh Princess of Wizaz ...  

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015



Lianca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-27, 08:38   #1220
ciurlatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Także przymierzam się do zakupu sukni przez neta, dlatego bardzo proszę o info / zdjęcia sukni jakie zamawiałyście czy są ok? jaka jakość ?
ciurlatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 13:44   #1221
izunka7
Przyczajenie
 
Avatar izunka7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Podlaskie/Mazowieckie
Wiadomości: 9
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Ja odważyłam się i zamówiłam suknię na stronie internetowej, która oferuje te szyte w Chinach. Założyłam sobie zapas 300 zł na poprawki. Suknia przyszła w niecały miesiąc, w małej paczce. Aż bałam się rozpakować... Oczywiście nie była idealna... za duża, za długa, ale gorset mimo wszystko uszyty poprawnie, sztywny. Zawiozłam suknię do krawcowej, a ta zwęziła mi ją, skróciła i na moją prośbę doszyła jeszcze jedną warstwę brokatowego tiulu. Suknia po poprawkach wygląd świetnie. Za nową sukienkę z poprawkami zapłaciłam niecałe tysiąc złotych, a w niczym nie ubywa jej w porównaniu do sukienek za 3 tysie Muisz jednak pobiegać wcześniej po salonach, żeby dobrać odpowiedni krój do swojej sylwetki i nie oczekiwać, że suknia zamówiona przez internet będzie od razu szyta jak na Ciebie. Bez poprawek się nie obejdzie, ale masz sukienkę własną, świeżutką i nową, za przyzwoite pieniądze
izunka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 15:54   #1222
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez izunka7 Pokaż wiadomość
Ja odważyłam się i zamówiłam suknię na stronie internetowej, która oferuje te szyte w Chinach. Założyłam sobie zapas 300 zł na poprawki. Suknia przyszła w niecały miesiąc, w małej paczce. Aż bałam się rozpakować... Oczywiście nie była idealna... za duża, za długa, ale gorset mimo wszystko uszyty poprawnie, sztywny. Zawiozłam suknię do krawcowej, a ta zwęziła mi ją, skróciła i na moją prośbę doszyła jeszcze jedną warstwę brokatowego tiulu. Suknia po poprawkach wygląd świetnie. Za nową sukienkę z poprawkami zapłaciłam niecałe tysiąc złotych, a w niczym nie ubywa jej w porównaniu do sukienek za 3 tysie Muisz jednak pobiegać wcześniej po salonach, żeby dobrać odpowiedni krój do swojej sylwetki i nie oczekiwać, że suknia zamówiona przez internet będzie od razu szyta jak na Ciebie. Bez poprawek się nie obejdzie, ale masz sukienkę własną, świeżutką i nową, za przyzwoite pieniądze
gratuluje odwagi i dobrze że wszystko jest ok pochwalisz się zdjęciem przed i po?
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 17:05   #1223
nataszka270
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 4
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Zawsze myślałam, że kupno sukni ślubnej wiąże się z dużym wydatkiem. Miałam to szczęście, że wybrałam właściwą pracownię. Pani Kasia Nonckiewicz jest mistrzynią w każdym calu. Moja suknia ślubna była jak z bajki nawet o takiej nie marzyłam. Koleżanki zazdrościły mi takiej drogiej sukni i to był mój luksus, bo nie wierzyły że zapłaciła za nią tak niedużo. Suknia uszyta była bardzo starannie. Dziękuję Pani Kasiu.
xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-03-18 o 08:58 Powód: reklama
nataszka270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 19:43   #1224
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez edelweiss Pokaż wiadomość
gratuluje odwagi i dobrze że wszystko jest ok pochwalisz się zdjęciem przed i po?
no właśnie pochwal się
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-12, 22:23   #1225
DontGiveUp1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 13
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Dziewczyny zamawiałyście coś na dhgate?
Są tam przepiękne suknie plus size a ja właśnie potrzebuję!
Podzielcie się Waszymi opiniami
DontGiveUp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 09:58   #1226
toufoufou
Przyczajenie
 
Avatar toufoufou
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 18
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

No to podzielę się moim pozytywnym doświadczeniem

Kupiłam sukienkę na allegro tzn. szycie sukienki na miarę u krawcowej w Polsce. W normalnych sklepach nie mogłam znaleźć nic co by odpowiadało mojej wizji i mieściło się w moim budżecie. I trochę tak z desperacji, po przeszukaniu allegro, zamówiłam sukienkę, która na obrazku wyglądała tak jak coś czego szukałam. Zapłaciłam, wysłałam wymiary i zaczęło się czekanie (w sumie bardzo krótkie). W między czasie pani krawcowa dzwoniła kilka razy, żeby się upewnić co do szczegółów. Po mniej więcej trzech tygodniach sukienka przyszła i wow
Musiałam tylko jeszcze dokupić bardotkę bo z tego wszystkiego nie powiedziałam, że chce tę sukienkę bez stanika nosić i była trochę za duża w biuście...

Wrzucę jakieś zdjęcie jak tylko butki znajdę
__________________
13/07/2015
pampamparam

Czekolada - moja miłość
toufoufou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 09:15   #1227
Evvelcia_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 44
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Cytat:
Napisane przez toufoufou Pokaż wiadomość
No to podzielę się moim pozytywnym doświadczeniem

Kupiłam sukienkę na allegro tzn. szycie sukienki na miarę u krawcowej w Polsce. W normalnych sklepach nie mogłam znaleźć nic co by odpowiadało mojej wizji i mieściło się w moim budżecie. I trochę tak z desperacji, po przeszukaniu allegro, zamówiłam sukienkę, która na obrazku wyglądała tak jak coś czego szukałam. Zapłaciłam, wysłałam wymiary i zaczęło się czekanie (w sumie bardzo krótkie). W między czasie pani krawcowa dzwoniła kilka razy, żeby się upewnić co do szczegółów. Po mniej więcej trzech tygodniach sukienka przyszła i wow
Musiałam tylko jeszcze dokupić bardotkę bo z tego wszystkiego nie powiedziałam, że chce tę sukienkę bez stanika nosić i była trochę za duża w biuście...

Wrzucę jakieś zdjęcie jak tylko butki znajdę
Czekam na zdjęcia Gratuluje, że udało się łatwo znaleźć suknie . Ja dopiero zaczynam poszukiwania i kompletnie nie wiem od czego zacząć... Czy mogę prosić o namiary u kogo zamówiłaś swoją?
__________________
`i pamiętaj księżniczko, że łobuz kocha bardziej.`

20.08.2016
Evvelcia_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 09:53   #1228
izunka7
Przyczajenie
 
Avatar izunka7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Podlaskie/Mazowieckie
Wiadomości: 9
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Ja już jestem po ślubie, oraz po zdjęciach w plenerze. Sukni nie oszczędzałam wcale. Teraz nadaje sie już tylko do wyrzucenia, ale nawet mi jej nie szkoda Dla tej sesji warto było ją poświęcić Skakałam po górach, wodzie i śniegu. Przeszłam w niej z 20km pieszą, a samochodem przejechalam w niej conajmniej 300
Jeśli chcecie, mogę wysłać zdjęcia sukni na maila. Dzieki temu, że była moja, a nie wypożyczona i za taką cenę nie musiałam się niczym przejmować, denerwować i myśleć czy przypadkiem nie zrobie w niej dziurki, nie ubrudzę. Poza tym gdyby było inaczej nie pozwoliłabym sobie na tak daleką i zwariowaną sesje
izunka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 12:23   #1229
Evvelcia_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 44
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Ja poproszę o zdjęcia A gdzie znalazłaś i kupiłaś swoją?
__________________
`i pamiętaj księżniczko, że łobuz kocha bardziej.`

20.08.2016
Evvelcia_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 17:15   #1230
Malykrokodylek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 9
Dot.: Zakup sukni ślubnej przez internet_?? Ebay,Allegro.

Ma ktoś może namiar na suknię ślubną (używaną) podobną jak ta w filmiku?
https://www.youtube.com/watch?v=RHts1nschOk
Zakochałam się w tej sukni i szukam podobnej, znalazłam kilka fajnych z nowych kolekcji ale ceny są przerażające....Nasz budżet z narzeczonym jest raczej skromny....Jak ktoś wie gdzie moge znaleźć podobną używaną to piszcie.
Malykrokodylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-25 16:14:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.