Suknia marzeń cz.V - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-01, 13:13   #4621
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez electra02 Pokaż wiadomość
Z tych Twoich zdjęć to najbardziej podoba mi się jak wyglądasz w ostatniej, prześlicznie! tak zgrabnie i w ogóle cudnie. Sama bym taką chciała ale już jednak za późno
mnie też najbardziej podoba się ostatnia
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 13:22   #4622
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Valmai - super relacja, taka szczegółowa
mnie z kolei najbardziej się podobasz w tej pierwszej, myślę, że też by wyglądała pięknie z wiankiem albo z kwiatami we włosach. te krótki są urocze, jednak nie przekonują mnie do końca
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 13:37   #4623
Paulinagm
Zadomowienie
 
Avatar Paulinagm
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 256
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Valmai Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam na pierwszych przymiarkach. Udało mi się zobaczyć w czym mi jest dobrze a w czym niekoniecznie i wgl nawet mi się dwie sukienki mocno spodobały.

W salonie to bardziej mi się ta krótko-długa podobała ale teraz jak p
Przymiarki uważam za udane, dowiedziałam się w których fasonach mi dobrze a w których niekoniecznie. I teraz mam zagwostkę czy kupić któryś z tych modeli sprzedażowych z F&Ż czy iść do Szyjemy Sukienki i stworzyć własny projekt. No i nie wiem co robić. Co Wy myślicie
mi się najbardziej podobasz w tej długo krótkiej, w ostatniej i w chyba pierwszej (ogólnie w tych do ziemi)
w tych krótkich z dużą koronką wyglądasz trochę jak ciocia na imieninach, jakieś takie mało ślubne są... jeśli zależy Ci na krótkiej to szukaj raczej czegoś w drobniejszą koronkę albo żeby ta koronka była tylko na górze a nie na całej sukni

Edytowane przez Paulinagm
Czas edycji: 2015-04-01 o 13:40
Paulinagm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 13:51   #4624
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Valmai- przepieknie Ci w ostatniej sukni! wogóle suknia bardzo piekna!
z pozostałych w 3 tez wg fajnie w tej długosci
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 13:57   #4625
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Suknia marzeń cz.V

valmai Ostatnia sukienka mnie urzekła Idealnie dopasowana do sylwetki, zwiewna, bardzo ładnie odszyta. Wydaje mi się, że do Waszej koncepcji wbrew pozorom będzie pasować. Na drugim miejscu jest asymetryczna z F&Ż, ma coś w sobie.
Natomiast na żywo krótkie sukienki z gipiurową koronką - miałam wrażenie, jakby na pierwszym planie była tkanina, jej sztywność
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 14:30   #4626
Tequila _ Sunrise
Raczkowanie
 
Avatar Tequila _ Sunrise
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 389
Dot.: Suknia marzeń cz.V

VALMAI najpiękniej Ci w ostatniej
__________________
Razem: 5.12.2010
Zareczyny: 26.09.2014
Nasz wielki dzien: 14.05.2016
Tequila _ Sunrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 14:59   #4627
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Valmai czy salon Madonna, w którym byłaś mieści się w Katowicach?

Co do sukienek to dla mnie również najlepsza pierwsza i ostatnia w moim stylu jest bardziej pierwsza, ale myśle, że do klimatu Twojego wesela ostatnia będzie bardziej pasować
denneris jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-01, 16:05   #4628
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Valmai w ostatniej wygladasz PRZEGENIALNIE sliczna suknia

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

i asymetryczna tez super!!! bardzo pozytywnie mnie zaskoczył ten fason (w sumie to nigdy na zywo nie widzialam nikogo w tak asymetrycznej i myslalam ze na modelkach jest mocno przekłamane...a tu prosze)
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 18:41   #4629
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Valmai w ostatniej wygladasz PRZEGENIALNIE sliczna suknia

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

i asymetryczna tez super!!! bardzo pozytywnie mnie zaskoczył ten fason (w sumie to nigdy na zywo nie widzialam nikogo w tak asymetrycznej i myslalam ze na modelkach jest mocno przekłamane...a tu prosze)
to prawda - ta asymetryczna też jest bardzo oryginalna i śliczna ja na żywo widziałam PM w takiej sukni, ale ona akurat wyglądała w tym fasonie nieciekawie.. TY wyglądasz super!!!! Ale i tak najbardziej podoba mi się nr 4
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 21:44   #4630
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Suknia marzeń cz.V

a dla mnie najlepiej w krótkiej ślicznie robi ci talię. poza tym, moim zdaniem odrobinę mniej korzystnie, ale nadal fantastycznie - ostatnia i pierwsza.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 21:52   #4631
Valmai
Rozeznanie
 
Avatar Valmai
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 792
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Dzięki dziewczyny za wszystkie opinie. Wiecie to też ciężko trochę ocenić bo te sukienki były dla mnie dużo za duże i chociaż panie mi je pospinały jak mogły to przy robieniu zdjęcia kiedy nikt mnie nie trzymał z tyłu trochę traciły fasonu.
__________________
The game is... something

All of time and space; everywhere and anywhere; every star that ever was. Where do you want to start?
Valmai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-02, 05:20   #4632
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Valmai Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wszystkie opinie. Wiecie to też ciężko trochę ocenić bo te sukienki były dla mnie dużo za duże i chociaż panie mi je pospinały jak mogły to przy robieniu zdjęcia kiedy nikt mnie nie trzymał z tyłu trochę traciły fasonu.
A Ty w której najlepiej się czułaś ?
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 08:04   #4633
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Valmai, ja bym stawiała na trzy ostatnie i z tych bym którąś wybierała. Podobała mi się tak jak dziewczyny ostatnia i trzecia od końca ale druga od końca też była fajna masz ładne nogi więc bardzo mocno zastanowiłabym się nad krótką.
Pierwsze bym odrzuciła, szczególnie tą drugą.
__________________
Nigdy nie szczekam ale zdarza mi się warknąć.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-02, 13:47   #4634
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Pierwsza i ostatnia super
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 08:33   #4635
100procentbawelna
Raczkowanie
 
Avatar 100procentbawelna
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 289
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez zoeva Pokaż wiadomość
To dobry pomysł, dzieki Znalazłam na stronie internetowej kilku salonów w moim mieście pare sukienek w podobnym kroju, muszę się umówić na przymierzanie, mam nadzieje, że będą tańsze. Myślisz, że krawcowe zechciałyby do siateczkowej bluzki podoszywać małe koraliki przezroczyste (tak jak w sukni Esien) lub małe białe perły (jak w przypadku sukni Berila)? Te małe kuleczki są takie słodkie i dla mnie stanowią zamiennik do tych wszystkich haftowanych czy koronkowych ozdób, których nie lubię.
Przejdź się po salonach i pogadaj. Ja jak w salonach rozmawiałam to wszystko co wymyśliłam do zmienienia to mówiły, że zrobią bez problemu tyle, że niektóre rzeczy za dopłatą ok 100-200zł

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez electra02 Pokaż wiadomość
tak, w rozsypce bo zdj robione było w lutym a za tydzień mam kolejną przymiarkę. Za tydzień się dowiem
Ogólnie suknia bardzo ładnie podkreśla Twoje kształty. Góra jest bardzo mocno zdobiona, ja wolę delikatniejsze suknie. Ale bardzo dużo może się zmienić jak te koronki będą doszyte. Może się dużo uspokoić i wyglądać o niebo lepiej. Napisz po przymiarce jak tam Mam nadzieję, że będziesz zadowolona. W końcu to Twoja suknia ślubna

Ja idę za tydzień na 1 przymiarkę

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Valmai Dużo bardzo ładnych sukienek Takie delikatne, bardzo ładne. Przymierzałam tą drugą z góry sukienkę, bardzo ładna, bliska mojemu ideałowi, ale jednak tym ideałem nie była Ze zdjęć na dole wydaje mi się, że jednak najładniej Tobie w długiej. I taka właśnie delikatna bardzo. Pięknie
__________________
100procentbawelna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 16:57   #4636
electra02
Raczkowanie
 
Avatar electra02
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 41
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Napewno wam wstawie a dla tych, które jeszcze nie mają typów sukni a lubią podążać za modą polecam artykuł http://www.lifestyle.newseria.pl/new...to,p1134706753
__________________
Nasz ślub 25 kwietnia 2015
electra02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 08:25   #4637
sensualna
Zadomowienie
 
Avatar sensualna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez zoeva Pokaż wiadomość
Moje 2 faworyty tego roku to: 1. Esien (La Sposa), 2. Berila (Pronovias), obie Hiszpańskie. Czy myślicie, że łatwo byłoby mi sprzedać którąkolwiek po moim weselu? Ceny zwalają z nóg, obie powyżej 4 tysięcy (i to już w promocyjnej cenie).

Załącznik 5950018

Załącznik 5950019
Mamy ten sam gust moim nr 1 jest właśnie berila, ale pożegnałam się z nią jakiś czas temu jak się dowiedziałam (btw na wizażu), że minimum to 5 tys. za pronovias.
Natomiast byłam wczoraj pochodzić po salonach i co prawda w salonie w którym mają pronovias nie mieli berili to Pani zaproponowała mi abym przymierzyła inną z pronovias o takim samym kroju tylko bez rękawków. Faktycznie cena berili jaką usłyszałam w salonie to 5600zł ale z rabatem wyszło 4360 zł.

Drugą moją faworytką jest Rebecca z lovestory. Tą akurat miała w salonie więc przymierzyłam. Cena 2950 zł. Znaczna różnica, ale bądź co bądź berila jest nr 1 i też wszystkim którym pokazywałam podoba się bardziej.

Póki co nie wykluczamy berili mimo jej ceny ;-)

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
gdyby na mnie pasowała dałabym 2 tysie za używana
nie ma co liczyć "o boże używana powinna byc za 800zł"
są używane pronovias i używana chociażby moja gdzie to juz na starcie 2k różnicy
gdybym sie w tej zakochała i uznała TO TA! to chetnie dałabym Ci 2000niż w salonie 4000 nawet gdyby wymagała troche poprawek
ale generalnie wez pod uwagę, że szczegolnie ta z dekoltem na prost jest bardzo standardową suknią, tzn "spód/baza" to proste A z tiulu którego jest pier.dyliard...nawet wlasnie za 1000zł + koszulka, ktore są za 400
moze sama przemysl "stworzenie z prostego modelu takiej sukni"?
Akurat nie zgodzę się, że tego typu sukienek jest od groma, przynajmniej nie w moim mieście. Ja chcę prosty tiulowy dół, w sensie bez żadnych dodatków i jeśli już w salonie którymś były takie to albo nieciekawa góra albo taka zdobna, chyba żeby tylko rekompensowała prosty dół, ale to nie w moim stylu, jak się tak świeci i jest tego dużo. Albo właśnie ten tiul w innych sukienkach był sztywny, nie ładny, taki gruby. A te które mierzyłam, rebecca i szczególnie berila mają mega piękny delikatny tiul.

Cytat:
Napisane przez zoeva Pokaż wiadomość
Masz na myśli uszycie u krawcowej? Myślę o tym, tylko obawiam się czy nie napakują mi jakiegoś sztywnego tiulu i czy nie wyjdzie suknia typu "księżniczka" zamiast lekkiej zwiewnej, delikatnej "A".
No i właśnie o to chodzi, bałabym się o ten tiul, że nie będzie tak ładny jak w oryginale i nie będzie się tak super układał.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10603606_1437634916481054_5588686676067895635_n.jpg (30,2 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lovestore - rebecca.jpg (52,8 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg berila-b.jpg (31,0 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg berila-d.jpg (47,9 KB, 41 załadowań)
__________________
Nasz Wielki Dzień
sensualna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 08:57   #4638
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez sensualna Pokaż wiadomość
Mamy ten sam gust moim nr 1 jest właśnie berila, ale pożegnałam się z nią jakiś czas temu jak się dowiedziałam (btw na wizażu), że minimum to 5 tys. za pronovias.
Natomiast byłam wczoraj pochodzić po salonach i co prawda w salonie w którym mają pronovias nie mieli berili to Pani zaproponowała mi abym przymierzyła inną z pronovias o takim samym kroju tylko bez rękawków. Faktycznie cena berili jaką usłyszałam w salonie to 5600zł ale z rabatem wyszło 4360 zł.

Drugą moją faworytką jest Rebecca z lovestory. Tą akurat miała w salonie więc przymierzyłam. Cena 2950 zł. Znaczna różnica, ale bądź co bądź berila jest nr 1 i też wszystkim którym pokazywałam podoba się bardziej.

Póki co nie wykluczamy berili mimo jej ceny ;-)



Akurat nie zgodzę się, że tego typu sukienek jest od groma, przynajmniej nie w moim mieście. Ja chcę prosty tiulowy dół, w sensie bez żadnych dodatków i jeśli już w salonie którymś były takie to albo nieciekawa góra albo taka zdobna, chyba żeby tylko rekompensowała prosty dół, ale to nie w moim stylu, jak się tak świeci i jest tego dużo. Albo właśnie ten tiul w innych sukienkach był sztywny, nie ładny, taki gruby. A te które mierzyłam, rebecca i szczególnie berila mają mega piękny delikatny tiul.



No i właśnie o to chodzi, bałabym się o ten tiul, że nie będzie tak ładny jak w oryginale i nie będzie się tak super układał.
góra tej pierwszej sukni jest cuuudna
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 09:03   #4639
sensualna
Zadomowienie
 
Avatar sensualna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
góra tej pierwszej sukni jest cuuudna
Tak, bardzo ładna, na żywo również. Z jednej strony delikatna, tak jak lubią a z drugiej coś się dzieje. Ja nie lubię takich drobnych ozdób, jak jest ich tak dużo. Wolę właśnie większe tak jak tutaj. Natomiast dalej berila u mnie wygrywa... ech... rozmarzyć się idzie W każdym razie jak czegoś innego nie znajdę i jak berile nie wybiorę to pewnie zdecyduję się na rebeccę
__________________
Nasz Wielki Dzień
sensualna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-04, 09:29   #4640
zoeva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Rebecca to ta obok Berili? Widzialam ją w sklepie przedwczoraj gdzie mierzyłam inne suknie (i na zdjeciach w internecie tez), dół mi się bardzo podobał, tylko ta zdobna góra mnie odstraszyła, ale skoro mówisz, ze tiul na dole był bardzo delikatny to może skuszę się na przymierzanie, zwłaszcza, że w tym sklepie góre można sobie dobrać w innego modelu i wtedy uszyją zgodnie z życzeniem. A co myślisz o sukni Esien z La Sposa? W jednym z poprzednich moich wpisów jest zdjęcie. Zastanawiam się czy nie kupić Esien lub Berili i zakonczyc poszukiwania tanszej sukni, miałabym już z głowy, niewiele czasu zostalo bo slub za niecale 4 mies.
zoeva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 10:34   #4641
Valmai
Rozeznanie
 
Avatar Valmai
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 792
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
A Ty w której najlepiej się czułaś ?
W 1 i ostatniej bardzo dobrze, ale chyba najfajniej w tej krótko długiej. Dobrze się też czułam w tej krótkiej koronkowej(bodajże 5).

Cytat:
Napisane przez Nameria Pokaż wiadomość
Valmai, ja bym stawiała na trzy ostatnie i z tych bym którąś wybierała. Podobała mi się tak jak dziewczyny ostatnia i trzecia od końca ale druga od końca też była fajna masz ładne nogi więc bardzo mocno zastanowiłabym się nad krótką.
Pierwsze bym odrzuciła, szczególnie tą drugą.
No właśnie mocno się zastanawiam nad krótką, zwłaszcza, że ślub i wesele plenerowo-piknikowe i takie długie sukienki nie wiem czy się do końca sprawdzą. Ale z drugiej strony wszyscy mi mówią, że jest mi dobrze w takich długich lejących się. :P



Cytat:
Napisane przez sensualna Pokaż wiadomość
Mamy ten sam gust moim nr 1 jest właśnie berila, ale pożegnałam się z nią jakiś czas temu jak się dowiedziałam (btw na wizażu), że minimum to 5 tys. za pronovias.
Natomiast byłam wczoraj pochodzić po salonach i co prawda w salonie w którym mają pronovias nie mieli berili to Pani zaproponowała mi abym przymierzyła inną z pronovias o takim samym kroju tylko bez rękawków. Faktycznie cena berili jaką usłyszałam w salonie to 5600zł ale z rabatem wyszło 4360 zł.

Drugą moją faworytką jest Rebecca z lovestory. Tą akurat miała w salonie więc przymierzyłam. Cena 2950 zł. Znaczna różnica, ale bądź co bądź berila jest nr 1 i też wszystkim którym pokazywałam podoba się bardziej.

Póki co nie wykluczamy berili mimo jej ceny ;-)
Bardzo ładne sukienki! Ta pierwsza ma bardzo fajną górę i prosty ładny dół, podoba mi się. Berile widziałam na żywo i też była bardzo ładna. Trudna decyzja przed Tobą.

Cytat:
Napisane przez zoeva Pokaż wiadomość
Rebecca to ta obok Berili? Widzialam ją w sklepie przedwczoraj gdzie mierzyłam inne suknie (i na zdjeciach w internecie tez), dół mi się bardzo podobał, tylko ta zdobna góra mnie odstraszyła, ale skoro mówisz, ze tiul na dole był bardzo delikatny to może skuszę się na przymierzanie, zwłaszcza, że w tym sklepie góre można sobie dobrać w innego modelu i wtedy uszyją zgodnie z życzeniem. A co myślisz o sukni Esien z La Sposa? W jednym z poprzednich moich wpisów jest zdjęcie. Zastanawiam się czy nie kupić Esien lub Berili i zakonczyc poszukiwania tanszej sukni, miałabym już z głowy, niewiele czasu zostalo bo slub za niecale 4 mies.
4 miesiące to już niedużo zostało, musisz się dowiedzieć czy wszystkie te suknie są dostępne w tak krótkim czasie.
__________________
The game is... something

All of time and space; everywhere and anywhere; every star that ever was. Where do you want to start?
Valmai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 11:19   #4642
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Ja swoją wymarzoną już mam

jak ją przymierzyłam to wiedziałam że to TA

zamówiona w salonie w Poznaniu
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 12:02   #4643
Saaheli
Zadomowienie
 
Avatar Saaheli
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 015
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cuddly - będziesz szykowną PMką!

Sensualna - ta góra pierwszej sukni naprawdę jest ładna i nietypowa ja bym trochę odjęła tiulu z dołu i byłaby piękna, ale jeśli ta Berila skradła Ci serce, to myślę, że nie powinnaś już szukać innej
Saaheli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-04, 12:46   #4644
sensualna
Zadomowienie
 
Avatar sensualna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez zoeva Pokaż wiadomość
Rebecca to ta obok Berili? Widzialam ją w sklepie przedwczoraj gdzie mierzyłam inne suknie (i na zdjeciach w internecie tez), dół mi się bardzo podobał, tylko ta zdobna góra mnie odstraszyła, ale skoro mówisz, ze tiul na dole był bardzo delikatny to może skuszę się na przymierzanie, zwłaszcza, że w tym sklepie góre można sobie dobrać w innego modelu i wtedy uszyją zgodnie z życzeniem. A co myślisz o sukni Esien z La Sposa? W jednym z poprzednich moich wpisów jest zdjęcie. Zastanawiam się czy nie kupić Esien lub Berili i zakonczyc poszukiwania tanszej sukni, miałabym już z głowy, niewiele czasu zostalo bo slub za niecale 4 mies.
Tak, ta pierwsza to rebecca (lovestory). A góra nie jest wcale taka mocno zdobna, co prawda elementy ma duże ale one są delikatne, bez zbędnych świecidełek. Musisz zobaczyć na żywo.
Esien z La Sposa też bardzo fajna, no mówię, ja to tylko tiulowy dół biorę pod uwagę więc dla mnie duży plus. Fajne są też te odkryte ramiona, bardzo lubię tak, zresztą w berili też tak jest, ale jednak w trójkąt bardziej mi się podoba niż tak na prosto.

Cytat:
Napisane przez Valmai Pokaż wiadomość
Bardzo ładne sukienki! Ta pierwsza ma bardzo fajną górę i prosty ładny dół, podoba mi się. Berile widziałam na żywo i też była bardzo ładna. Trudna decyzja przed Tobą.

4 miesiące to już niedużo zostało, musisz się dowiedzieć czy wszystkie te suknie są dostępne w tak krótkim czasie.
I o to mi dokładnie chodzi, interesują mnie tylko i wyłącznie suknie z prostym tiulowym dołem bez żadnych ozdób i elementów. A góra jest bardzo fajna i moim zdaniem oryginalna, podoba mi się również to że jest lekko w łódkę, nie duże ale jednak.
Trudna decyzja, ciągnie mnie to berili, to była pierwsza jaką znalazłam i to już dawno temu, jednakże cena odstrasza, ale tak ja mówiłam - nie odrzucamy jej. Zaoszczędziliśmy w obrączkach to może będę mogła zaszaleć na sukience ;-)
4 miesiące to bardzo mało, ja bym się bała... mi zresztą niemal wszystkie Panie z salonów mówiły żeby zamawiać 4-6m przed. Ja na pewno jeszcze w tym roku zamówię, żeby nie być w stresie.

Cytat:
Napisane przez Saaheli Pokaż wiadomość
Cuddly - będziesz szykowną PMką!

Sensualna - ta góra pierwszej sukni naprawdę jest ładna i nietypowa ja bym trochę odjęła tiulu z dołu i byłaby piękna, ale jeśli ta Berila skradła Ci serce, to myślę, że nie powinnaś już szukać innej
Dzięki ale tiulu bym nie odjęła, wcale nie wydaje się dużo, ma chyba 4 warstwy. Widziałam sukienkę z 3 warstwami i jak dla mnie było za mało, nie było tego efektu.
Fakt, tak berila chodzi mi po głowie W sumie tym ludzikom którym pokazywałam podobała się bardziej
__________________
Nasz Wielki Dzień
sensualna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 15:00   #4645
sensualna
Zadomowienie
 
Avatar sensualna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Valmai pisałaś, że widziałaś berilę na żywo. Powiedz mi jakiego ona jest koloru? Tą podobną co mierzyłam nie mogę znaleźć w necie a ona była powiedzmy śmietankowa czy też ivory, w każdym razie to nie była biel. Rebecca to też nie biel, ale berila na zdjęciach wygląda na jasną bardzo.
__________________
Nasz Wielki Dzień
sensualna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 16:43   #4646
Valmai
Rozeznanie
 
Avatar Valmai
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 792
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Nie przyglądałam się jej aż tak dobrze, ale wydaje mi się, że nie była to czysta biel.
__________________
The game is... something

All of time and space; everywhere and anywhere; every star that ever was. Where do you want to start?
Valmai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 17:43   #4647
sensualna
Zadomowienie
 
Avatar sensualna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Suknia marzeń cz.V

uff oby, będę się musiała jeszcze dowiedzieć bo czystej bieli nie mogę mieć, wyglądałabym jak ściana, muszę mieć coś jakby śmietankowy czy jak się nazywa taki kolor, w każdym razie ciepły odcień. Dzięki
__________________
Nasz Wielki Dzień
sensualna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 17:59   #4648
trufles
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Hej!

Dziewczyny trafiłam na forum, bo potrzebuję porady nie mam pojęcia co dobrać do mojej wymarzonej sukni ślubnej we razie niepogody i zimna (szczególnie martwię się o kościół - jest mały ma zimne mury, jest to zabytek z XIV w.). Myślałam o żakiecie, delikatnym sweterku, ale klasyczne bolerko odpada... nie za bardzo jest w moim guście
Moja suknia to Diane Legrand model13em10
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM01591.jpg (71,0 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8b097e6ff9.jpg (75,8 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 88fe399561.jpg (58,8 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cce288bd7b.jpg (60,1 KB, 62 załadowań)

Edytowane przez trufles
Czas edycji: 2015-04-12 o 17:59
trufles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 19:21   #4649
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez trufles Pokaż wiadomość
Hej!

Dziewczyny trafiłam na forum, bo potrzebuję porady nie mam pojęcia co dobrać do mojej wymarzonej sukni ślubnej we razie niepogody i zimna (szczególnie martwię się o kościół - jest mały ma zimne mury, jest to zabytek z XIX w.). Myślałam o żakiecie, delikatnym sweterku, ale klasyczne bolerko odpada... nie za bardzo jest w moim guście
Moja suknia to Diane Legrand model13em10
bialy prosty "żakiecik" konczacy sie przed spodnica
rekaw 3/4 moze

tyle tam sie dzieje ze balabym sie cokolwiek dodawac ale stawiaj na bardzo proste cos

sweterek moze byc zbyt puchaty do takiej spodnicy... stawialabym raczej na prostą sztywną tkanine
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 14:03   #4650
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Suknia marzeń cz.V

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;50924325]Ja swoją wymarzoną już mam

jak ją przymierzyłam to wiedziałam że to TA

zamówiona w salonie w Poznaniu[/QUOTE]
No cudowna jest!!

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez trufles Pokaż wiadomość
Hej!

Dziewczyny trafiłam na forum, bo potrzebuję porady nie mam pojęcia co dobrać do mojej wymarzonej sukni ślubnej we razie niepogody i zimna (szczególnie martwię się o kościół - jest mały ma zimne mury, jest to zabytek z XIX w.). Myślałam o żakiecie, delikatnym sweterku, ale klasyczne bolerko odpada... nie za bardzo jest w moim guście
Moja suknia to Diane Legrand model13em10
masz bogatą suknię, musisz mieć coś delikatnego na górze
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-19 15:50:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.