Problem z forum? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-18, 17:08   #61
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmy i zdjęcia na forum !

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Bardzo podoba mi sie ten pomysl
Dolaczam tez propozycje , ktora juz niejednokrotnie sie na MM pojawiala, o zablokowaniu funkcji kopiowania zdjec prawym przyciskiem myszki... Jak ktos bedzie chcial , to napisze PW do autora makijazu
jest tylko taki problem ze jezeli zostanie zabezpieczone tak całe forum to np nie bede mogla kopiować żadnego zdjęcia które dziewczyny wklejaja z mojego ulubionego wątku american girl nie chodzi mi o zdjecia wizazek albe np jakis ubranek itp
mmm ewentualnie czy jest mozliwosc np zabezpieczenia w taki sposob tylko zdjec na mm no bo w sumie tutaj najwiecej wstawianych zdjec przez wizazanki
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 17:29   #62
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Filmy i zdjęcia na forum !

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
jest tylko taki problem ze jezeli zostanie zabezpieczone tak całe forum to np nie bede mogla kopiować żadnego zdjęcia które dziewczyny wklejaja z mojego ulubionego wątku american girl nie chodzi mi o zdjecia wizazek albe np jakis ubranek itp
mmm ewentualnie czy jest mozliwosc np zabezpieczenia w taki sposob tylko zdjec na mm no bo w sumie tutaj najwiecej wstawianych zdjec przez wizazanki
i na metamorfozach
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 06:51   #63
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: Filmy i zdjęcia na forum !

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Bardzo dobry pomysł Już go biorę pod uwagę i zapisuję.
Bardzo się cieszę że pomysł się spodobał

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
jest tylko taki problem ze jezeli zostanie zabezpieczone tak całe forum to np nie bede mogla kopiować żadnego zdjęcia które dziewczyny wklejaja z mojego ulubionego wątku american girl nie chodzi mi o zdjecia wizazek albe np jakis ubranek itp
mmm ewentualnie czy jest mozliwosc np zabezpieczenia w taki sposob tylko zdjec na mm no bo w sumie tutaj najwiecej wstawianych zdjec przez wizazanki
Racja, sama też czasem zapisywałam sobie zdjęcia fryzur, czy jakiegoś kosmetyku. Nie wiem czy dałoby radę zrobić coś takiego jak wspominała AgaZ, żeby wybrać opcję czy wizażanka ma prawa autorskie do zdjęcia, wtedy może być zabezpieczone napisami i brakiem mozliwości kopiowania, a pozostałe zdjęcia można byłoby wklejać na dotychczasowych zasadach?
Orka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 09:16   #64
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Filmy i zdjęcia na forum !

Na pewno będzie opcja "zabezpiecz" / "nie zabezpieczaj" zdjęcia.

Mam do Was jeszcze jedno pytanie. Mianowicie okazało się, że możemy zamieszczać filmy na naszym forum. Na razie nie mają one funkcji zabezpieczeń.
Czy chcecie abyśmy już teraz włączyli nową funkcję, czy czekamy na zabezpieczenia?

Zaznaczam, że usunięcie filmu (zniszczenie wątku) będzie już karane punktami!


__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 09:41   #65
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Filmy i zdjęcia na forum !

Hmm...
uważam że trzeba poczekać bo potem będzie "płacz i zgrzytanie zębów" () bo ktoś nie doczytał...
Ale moje zdanie najmniej się tu liczy
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 09:50   #66
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Filmy i zdjęcia na forum !

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Na pewno będzie opcja "zabezpiecz" / "nie zabezpieczaj" zdjęcia.

Mam do Was jeszcze jedno pytanie. Mianowicie okazało się, że możemy zamieszczać filmy na naszym forum. Na razie nie mają one funkcji zabezpieczeń.
Czy chcecie abyśmy już teraz włączyli nową funkcję, czy czekamy na zabezpieczenia?

Zaznaczam, że usunięcie filmu (zniszczenie wątku) będzie już karane punktami!


Aga ja bym poczekała na funkcję z zabezpieczeniami, żeby później znowu nie wynikły z tego problemy, że ktoś skopiował nasz filmik i wrzucił na inną stronę. Z zabezpieczeniami będzie wiadomo skąd filmik został ściągnięty i czyja to jest własność, wtedy łatwiej będzie egzekwować usunięcie filmiku z niepożądanej strony.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 11:29   #67
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Filmy i zdjęcia na forum !

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Aga ja bym poczekała na funkcję z zabezpieczeniami, żeby później znowu nie wynikły z tego problemy, że ktoś skopiował nasz filmik i wrzucił na inną stronę. Z zabezpieczeniami będzie wiadomo skąd filmik został ściągnięty i czyja to jest własność, wtedy łatwiej będzie egzekwować usunięcie filmiku z niepożądanej strony.
Zgadzam sie z Eweska.
Czekamy na zabezpieczenia
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 14:00   #68
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Filmy i zdjęcia na forum !

Cytat:
Napisane przez 1141655 Pokaż wiadomość
Bardzo podoba mi sie ten pomysl
Dolaczam tez propozycje , ktora juz niejednokrotnie sie na MM pojawiala, o zablokowaniu funkcji kopiowania zdjec prawym przyciskiem myszki... Jak ktos bedzie chcial , to napisze PW do autora makijazu
To niestety da sie obejsc pewna przegladarka
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 14:50   #69
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Filmy i zdjęcia na forum !

Cytat:
Napisane przez lotta6 Pokaż wiadomość
To niestety da sie obejsc pewna przegladarka
nie kazdy o tym wie
zreszta to wg mnie takie podstawowe zabezpieczenie , proste i czesto dzialajace tak jak powinno, zreszta widze,ze Szefostwo ma dobre pomysly i tylko czekac,az bezpiecznie bedziemy mogly buszowac na MM
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 11:49   #70
ravenger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19
Dot.: Filmy i zdjęcia na forum !

Pytanie do "góry" - rozumiem że znak wodny będzie umieszczany na środku zdjęcia a nie w rogach?

Musi istnieć możliwość wyboru czy dodawane zdjęcie ma być zabezpieczone, bez tego niektóre tematy (jak np. "wyretuszować Ci fotkę") stracą sens bytu.

A co do zabezpieczeń - im więcej tym lepiej.
Minimum które IMO powinno się tu znaleźć:
- znak wodny na środku zdjęcia
- blokada prawego przycisku myszki
- blokada zaznaczania i przeciągania
- rollover
- przykrycie zdjęcia przeźroczystym gifem
- blokada cache przeglądarki
- usunięcie rozszerzenia pliku graficznego

Edytowane przez ravenger
Czas edycji: 2008-09-23 o 11:53 Powód: nie będę pisał posta pod postem :P
ravenger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 12:36   #71
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Filmy i zdjęcia na forum !

Cytat:
Napisane przez ravenger Pokaż wiadomość
Pytanie do "góry" - rozumiem że znak wodny będzie umieszczany na środku zdjęcia a nie w rogach?

Musi istnieć możliwość wyboru czy dodawane zdjęcie ma być zabezpieczone, bez tego niektóre tematy (jak np. "wyretuszować Ci fotkę") stracą sens bytu.

A co do zabezpieczeń - im więcej tym lepiej.
Minimum które IMO powinno się tu znaleźć:
- znak wodny na środku zdjęcia
- blokada prawego przycisku myszki
- blokada zaznaczania i przeciągania
- rollover
- przykrycie zdjęcia przeźroczystym gifem
- blokada cache przeglądarki
- usunięcie rozszerzenia pliku graficznego
Odpowiednio
- znak wodny będzie w rogu zdjęcia, środek zwykle niesie ze sobą jakąś treść, zwykle ważniejszą od rogu zdjęcia
- blokady nie będziemy zakładać, bo to znacznie utrudni w ogóle korzystanie z funkcji przeglądarki, a tego nie chcemy
- rollover? wth?
- przezroczysty gif jest do zrobienia
- cache przeglądarki nie będzie blokowany, forum by na tym znacznie ucierpiało
- plik nigdy nie był propagowany z rozszerzeniem

Ogólnie wiem jak zabezpieczyć zdjęcia i jednocześnie nie zepsuć forum

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-23, 14:47   #72
ravenger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19
Dot.: Filmy i zdjęcia na forum !

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Odpowiednio
- znak wodny będzie w rogu zdjęcia, środek zwykle niesie ze sobą jakąś treść, zwykle ważniejszą od rogu zdjęcia
- blokady nie będziemy zakładać, bo to znacznie utrudni w ogóle korzystanie z funkcji przeglądarki, a tego nie chcemy
- rollover? wth?
- przezroczysty gif jest do zrobienia
- cache przeglądarki nie będzie blokowany, forum by na tym znacznie ucierpiało
- plik nigdy nie był propagowany z rozszerzeniem

Ogólnie wiem jak zabezpieczyć zdjęcia i jednocześnie nie zepsuć forum

- znak wodny w rogu można zbyt łatwo wykasować (wykadrowanie, ramka, przykrycie własnym podpisem etc.)
- blokady można zastosować na jednej podstronie czy też tylko przy konkretnym obiekcie (w tym wypadku zdjęciu), zawsze można zrobić tak by zdjęcie otwierało się w nowym oknie - wtedy żadne funkcje przeglądarki nie są potrzebne, ot - wystarczy obejrzeć zdjęcie i zamknąć okno
- rollover http://ravenger.pl/wizaz/roll.html można zrobić to samo w CSS
ravenger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 10:54   #73
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Filmy i zdjęcia na forum !

Na szybko założyłem prostą warstwę przesłaniającą zdjęcie. W tle pracujemy nad mocniejszym zabezpieczeniem.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 11:17   #74
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Filmy i zdjęcia na forum !

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Na szybko założyłem prostą warstwę przesłaniającą zdjęcie. W tle pracujemy nad mocniejszym zabezpieczeniem.
Właśnie zauważyłam jak wrzuciłam swoje fotki na MM. Super, dodatkowe zabezpieczenie się przyda
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 13:22   #75
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Filmy i zdjęcia na forum !

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Na szybko założyłem prostą warstwę przesłaniającą zdjęcie. W tle pracujemy nad mocniejszym zabezpieczeniem.
Mnie się nie bardzo podoba, bo:

- siedzę ostatnio najwięcej na Hobby - Biżuteria i logo wizaż przesłania całość zdjęcia na tyle, że nie da się obejrzeć szczegółów biżuterii.. bez sensu, bo o to głównie chodzi na tym podforum, żeby obejrzeć zdjęcie! Jeśli już ma być znak wodny, to proszę taki, aby po prostu był, ale nie zasłaniał zdjęcia! Jeden z rogów i nierzucający się tak mocno w oczy.. w końcu oglądam zdjęcie, a nie znak wodny

- zabezpieczenie zamknęło mi drogę do powiększania sobie zdjęć poprzez pokrętło myszy, którym to właśnie powiększałam sobie co ciekawsze zdjęcia (jeden z dodatków FireFox'a) - bardzo przydatna rzecz a teraz figa z makiem

- poza tym, w np. zdjęciach do przekształcenia, typu "wyretuszować Ci fotkę", albo jakiś ciekawy ciuch, zdjęcie kosmetyku - tu blokada mija się z celem
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 14:10   #76
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Filmy i zdjęcia na forum !

O, naila, miłe spotkanie

niestety zgadzam się z nailą, ale oprócz tego zauważyłam coś jeszcze:
znak wodny jest zawsze w samym miejscu na ekranie, a gdy reklama jest troszkę większa, znak wodny w ogóle nie wchodzi na zdjęcie (przykład w załączniku). pewnie ta funkcja będzie jeszcze udoskonalana, ale w razie co informuję.

dla dziewczyn z makijaży to będzie super zabezpieczenie, ale właśnie np. na biżuterii...nie bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pkfj9gh.jpg (36,4 KB, 119 załadowań)
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 15:37   #77
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Filmy i zdjęcia na forum !

Test nowego oprogramowania:
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 17:41   #78
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Filmy i zdjęcia na forum !

Nie mozna zapisywac zdjec?! Przeciez Wizaz to kopalnia ciekawych zdjec
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 18:44   #79
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Filmy i zdjęcia na forum !

jako stała użytkowniczka Mody mam pewne pytanie. czy dałoby się zrobić tak, że załączając zdjęcie wybieramy, czy dodać zabezpieczenie, czy nie? rozumiem, ze dziewczynom na MM jest to bardzo potrzebne, ale na Modzie trochę przeszkadza.
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 20:07   #80
FK
przyczajona tygrysica
 
Avatar FK
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: z czarnego fotela
Wiadomości: 1 445
GG do FK
Dot.: Filmy i zdjęcia na forum !

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Nie mozna zapisywac zdjec?! Przeciez Wizaz to kopalnia ciekawych zdjec
Dokładnie... Nie podoba mi się pomysł zakazu zapisywania zdjęć na dysku. Jeżeli chodzi o znak wodny - pomysł ok, ale może jakiś dyskretniejszy, bo ten wielki napis na środku zdjęcia bardzo przeszkadza. Z drugiej strony wydaje mi się, że w dobie Photoshop'a takie zabezpieczenia to pestka (chociaż mogę się mylić, bo w tym programie jestem zielona jak wiosenna trawa).
FK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-25, 20:52   #81
Ainsel
Zadomowienie
 
Avatar Ainsel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 321
Dot.: Filmy i zdjęcia na forum !

Cytat:
Napisane przez rare bird Pokaż wiadomość
jako stała użytkowniczka Mody mam pewne pytanie. czy dałoby się zrobić tak, że załączając zdjęcie wybieramy, czy dodać zabezpieczenie, czy nie? rozumiem, ze dziewczynom na MM jest to bardzo potrzebne, ale na Modzie trochę przeszkadza.
no właśnie, jak z tym będzie?sama często zapisuję zdjęcia ciekawych fryzur czy ciuchów. Zgadzam się, że takie zabezpieczenie jest potrzebne na MM, gdzie dziewczyny umieszczają zdjęcia swoich twarzy, ale w przypadku zdjęć np. fryzur znalezionych gdzieś w necie już nie tak bardzo.

PS. Czy można by takie zabezpieczenia zastosować też w przypadku zdjęć na forum "fotografia"?nie wiem, co na to inne dziewczyny zamieszczające tam swoje zdjęcia, ale moim zdaniem mogłoby to się przydać.
Ainsel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 07:41   #82
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Filmy i zdjęcia na forum !

Rowniez mi sie nie podobaja nowe zmiany

Po pierwsze - autorem zdjec jestem ja, a nie ktos z redakcji portalu. Umieszczanie na moich zdjeciach swoich oznaczen (zwlaszcza w takiej formie - olbrzymi napis przez sam srodek) jest po prostu nie do przyjecia.

Po drugie - sama czesto szukajac swoich zdjec wchodze w swoj watek i po prostu sciagam je na kompa. Teraz ta opcje mi utrudniono.

Jestem zdania, ze znak wodny, jesli juz musi byc (choc i tak nie wiem po co) ma byc dyskretny, a nie taki krzyczacy i odwracajacy uwage od tresci zdjecia.

Brak zapisywania zdjec to jedna wielka pomylka - jesli dziewczyny obawiaja sie, ze ktos moze wykorzystac ich fotke to albo:
a) maja mozliwosc same naniesc swoj znak wodny
b) po prostu zdjec nie wrzucac.

Bo tak na zdrowy rozum - czy inne portale (np. N-K) uniemozliwiaja zapisywanie zdjec? Wiekszosc z nas jest doroslych/dojrzalych i powinna miec swiadomosc, ze bez nalezytych zabezpieczen ze swojej strony ze zdjeciami moze dziac sie co chce. Tylko po co na sile uszczesliwiac wszystkich? Ja za taki prezent dziekuje, ale wolalabym cos innego.

Moze zamiast blokady zapisu zdjec dodac po prostu dopisek do Regulaminu mniej wiecej ponizszej tresci:
"Jestem swiadom/-a ze umieszczajac zdjecia na forum robie to na wlasna odpowiedzialnosc"?

Czy to by nie bylo lepsze wyjscie?
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 08:56   #83
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Filmy i zdjęcia na forum !

Dotarłam, zdaje się, do sedna tego zamieszania - dziewczynom z MM kradnie się ich zdjęcia i umieszcza gdzie indziej, mimo stosowania znaków wodnych itp zabezpieczeń..

Jestem ZA zabezpieczeniem zdjęć, a widzę to tak (może Szefostwu się przydadzą moje małe przemyślenia? ):

- największe zabezpieczenia proponuję dać na forum MM i Metamorfozy. Oprócz kilku sposobów zabezpieczeń programowych przed kopiowaniem (i printscreen'em?), proponuję również rzucający się (color=red) w oczy napis na górze, pod opisem forum MM i M, taki, jak jest w regulaminie punkt 8.1, ew. skrócony, żeby nie zajmował dużo miejsca, ale był widoczny przy każdym wątku.

" 8.1. Kopiowanie oraz rozpowszechnianie zdjęć i innych utworów stanowiących własność użytkowniczki Wizaż.pl bez jej pisemnej zgody jest zakazane i stanowi przestępstwo. Osoby łamiące ten zakaz będą bezzwłocznie banowane. W uzasadnionych przypadkach będziemy informować prokuraturę o popełnieniu przestępstwa."

- opracować dobry tutorial (na wzór Susanny (Gimp), Agabil1 (AdobePS)) zabezpieczania znakami wodnymi i sposobami ich umieszczania. Umieścić go w łatwo dostępnym miejscu.
Ciekawi mnie też, czy ktoś potrafiłby usunąć napisy ze zdjęcia, które zabezpieczyła Susanna: <klik>. Na moim poziomie znajomości trzeba do tego kilku godzin bardzo żmudnej pracy w progr. graficznym... nie sądzę, żeby się komuś chciało.. chociaż niektóre tzw. "małolaty" naprawdę dużo potrafią

- jakoś uczyć Wizażanki, żeby same zabezpieczały swoje zdjęcia

- forum MM pomogło mnie i kilku moim znajomym przezwyciężyć własną niepewność dot. makijażu, dało mi śmiałość do kolorów, pomysłów, kreowania siebie i obeznania się z możliwościami podkreślania własnej urody. Osobiście znam osobę, która po kilku latach po porzuceniu robienia makijażów (sobie i innym) skierowana przeze mnie na MM tak się zachwyciła nowymi możliwościami, że powróciła do tego i wygląda teraz pięknie i niezwykle atrakcyjnie - forum podsunęło jej wiele pomysłów i wzbudziło na nowo pasję malowania Dlatego jestem zdania, że należy zrobić jak najwięcej, żeby forum nie 'umarło' i dziewczyny czuły się tam bezpiecznie.

- na innych forach proponowałabym zrobić zabezpieczanie dodawanych zdjęć do wyboru, jako opcję do zaznaczenia. Wtedy osoby wrzucające swoje zdjęcia twarz/sylwetka zaznaczałyby tą opcję, a wszelkie inne zdjęcia typu: torebka/kosmetyk/ciuchy mogłyby być do swobodniejszej naszej dyspozycji. Ja np. cenię swój czas i wolę zapisać zdj. kosmetyku do kupienia na flash'u, niż żmudnie zapisywać na karteczkach jego nazwę..

- znak wodny wizaż.pl nie powinien przesłaniać jednak zdjęcia tak, żeby było nieczytelne

Jejku, strasznie skomplikowana sytuacja, bo z jednej strony chciałoby się jednak chronić prawa Wizażanek i ich poczucia bezpieczeństwa, a z drugiej nie utrudniać im pobytu na ulubionej stronie, na której spędza się ogromną ilość czasu
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 10:41   #84
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Filmy i zdjęcia na forum !

Sądzę, że to bardzo dobry pomysł. Zdarzały się tu już kradzieże stepów (np. step Gamegirl) a w ten sposób byłoby to utrudnione.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 10:01   #85
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Filmy i zdjęcia na forum !

Konkluzja nasuwa mi się jedna - jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził Na pewno weźmiemy pod uwagę Wasze sugestie. Rozumiemy jak ważne są to kwestie, ale nie wiem jakie będą ograniczenia techniczne.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 12:43   #86
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Filmy i zdjęcia na forum !

Testujemy watermark (patrz załączniki)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bransoletki.jpg (26,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buty-nike.jpg (20,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dior.jpg (24,9 KB, 40 załadowań)
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 15:31   #87
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Exclamation Masz problemy z dostępem do strony?

Witam

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich znajomych nie może:

- dostać się
- zalogować się (a na pewno hasło jest dobre)

na strony wizaz.pl, bardzo proszę o informację tutaj lub na mojego maila: zlosliwiec@wizaz.pl.

Dziękuję.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 18:53   #88
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Masz problemy z dostępem do strony?

U mnie dzisiaj pojawił się ten problem. Kilka razy otrzymywałam komunikat o błędnie wpisanych danych i konieczności czekania 15 minut,żeby po raz kolejny spróbować się zalogować...
Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 19:01   #89
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Masz problemy z dostępem do strony?

Cytat:
Napisane przez Jackie_S Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj pojawił się ten problem. Kilka razy otrzymywałam komunikat o błędnie wpisanych danych i konieczności czekania 15 minut,żeby po raz kolejny spróbować się zalogować...
To były krótkotrwałe problemy z jednym z nowych serwerów. Teraz logowanie działa już prawidłowo.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 19:13   #90
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Masz problemy z dostępem do strony?

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
To były krótkotrwałe problemy z jednym z nowych serwerów. Teraz logowanie działa już prawidłowo.
No to w porządku
Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.