work and travel USA 2015 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-13, 21:57   #1
avadzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 5

work and travel USA 2015


Siemka,
Planuję wyjazd na work and travel w najbliższe wakacje.
Już zdążyłam się zorientować, że jest mega dużo biur oferujących tego rodzaju wyjazdy i jeszcze więcej opinii na ich temat. Do tej pory byłam przekonana do CCUSA (moje siostry były bardzo zadowolone tylko, że było to kilka lat temu), ale ostatnio widziałam różne zdania na ich temat.

Jeśli ktoś ma rozeznanie i np. wyjeżdżał niedawno na program tego typu, proszę o opinie
i może są tu osoby mające podobny plan na przyszłe wakacje?
avadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 13:49   #2
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: work and travel USA 2015

Ja byłam z poznańskiego The Best Way i nie mogę na nic narzekać. A wyjazd polecam
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 15:09   #3
SpaceOddity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 12
Dot.: work and travel USA 2015

Razem z koleżanką myślimy nad wyjazdem na W&T 2015 i właśnie oferta biura The Best Way póki co najbardziej przypadła nam do gustu. Przede wszystkim chodzi nam o to, żeby pracować w tym samym miejscu. Czy jest duża szansa, że znajdziemy pracodawcę, który przyjmie nas obie?
SpaceOddity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 18:10   #4
aleksandra1611
Raczkowanie
 
Avatar aleksandra1611
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 84
Dot.: work and travel USA 2015

Autorko, ja się przymierzam, ale pewnie wyjdzie na to, że będę musiała szukać towarzysza, bo znajomi pewnie się wykruszą
aleksandra1611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 08:20   #5
avadzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 5
Dot.: work and travel USA 2015

Właśnie u mnie jest podobnie kilka osob niby jest chętnych, ale przez koszty itd. sie wykrusza
a którym biurem sie do tej pory interesowalas?
avadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 21:54   #6
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: work and travel USA 2015

Cytat:
Napisane przez SpaceOddity Pokaż wiadomość
Razem z koleżanką myślimy nad wyjazdem na W&T 2015 i właśnie oferta biura The Best Way póki co najbardziej przypadła nam do gustu. Przede wszystkim chodzi nam o to, żeby pracować w tym samym miejscu. Czy jest duża szansa, że znajdziemy pracodawcę, który przyjmie nas obie?
Bez problemu, u mnie sporo było osób, które jechały z kimś
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 10:53   #7
natalab
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 742
Dot.: work and travel USA 2015

Hej! Ja także planuję wyjazd na W&T 2015. Podobnie jak u Was, mam paru znajomych chętnych do wyjazdu, ale na dobrą sprawę tylko ja się tym bardziej interesuję. Czuję, że mogę zostać sama z udziałem w programie Ja jestem z Poznania. Czytałam wiele na forach internetowych i rozważam wyjazd właśnie z The Best Way lub z Fostera, który ma niestety jedyną siedzibę w Warszawie, ale można wszystko załatwiać online
Dokąd chciałybyście wyjechać?
__________________
Odpisuj u mnie

Moja wymiana:
biżuteria/ubrania:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post48358050
książki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post41932564
natalab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-19, 09:23   #8
aleksandra1611
Raczkowanie
 
Avatar aleksandra1611
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 84
Dot.: work and travel USA 2015

Cytat:
Napisane przez avadzia Pokaż wiadomość
Właśnie u mnie jest podobnie kilka osob niby jest chętnych, ale przez koszty itd. sie wykrusza
a którym biurem sie do tej pory interesowalas?
Póki co, przejrzałam kilka stron internetowych, także jeszcze żadne biuro u mnie nie przoduje
aleksandra1611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 04:07   #9
avadzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 5
Dot.: work and travel USA 2015

Czy jest ktoś, kto w ostatnich latach był na W&T z CCUSA?
bo przeglądając strony internetowe biur i oferty oni jakoś najbardziej mi sie spodobali
avadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 07:43   #10
SpaceOddity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 12
Dot.: work and travel USA 2015

Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
Bez problemu, u mnie sporo było osób, które jechały z kimś
No to pocieszyłaś mnie
Niestety również obawiam się, że mogę zostać sama, bo koleżanka jeszcze nie jest na 100% pewna czy pojedzie, a ja chcę, bo to moja ostatnia szansa na tego typu wyjazd, ponieważ kończę już studia. Może jest tu ktoś z Wrocławia, kto również planuje wyjazd na W&T?
SpaceOddity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 14:08   #11
Janeczko1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Szczecin Pogodno!
Wiadomości: 8
GG do Janeczko1993
Dot.: work and travel USA 2015

Witajcie! Ja byłem w tym roku na programie Work and travel za pośrednictwem Camp Leaders Poland.
Tutaj macie namiary na fanpage:

a tutaj na stronę:
Pracowałem na ośrodku kolonijnym w stanie Pensylwania, mega przygoda ,za rok planuje wracać w to samo miejsce. Przebywałem w Usa od czerwca do wrzesnia. Tak się składa ,że jestem teraz ambasadorem Camp Leaders w Szczecinie właściwie na całe województwo zachodniopomorskie.
Pytajcie ,a z chęcią udzielę odpowiedzi na zadane przez Was pytania
Pozdrawiam

Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2014-10-24 o 15:01 Powód: reklama
Janeczko1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-25, 19:45   #12
natalab
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 742
Dot.: work and travel USA 2015

Zapisałam się wczoraj do biura TBW w Poznaniu. Mam nadzieję, że nie będę tego żałować Na razie nikt z moich znajomych się nie zarejestrował... A jak u Was?
__________________
Odpisuj u mnie

Moja wymiana:
biżuteria/ubrania:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post48358050
książki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post41932564
natalab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 08:33   #13
adkaa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 8
Dot.: work and travel USA 2015

po co przeplacac na work&travel? ja bylam w zeszlym roku w stanach z camp america i placilam 3,5tys ze wszysktim (lot, ubezpieczenie,wyzywienie, nocleg,wiza). troszke pozno sie zapisalam stad taka kwota.. za rok planuje wrocic ale przez camp leaders koszt 1760zl ZE WSZYSTKIM! takze sugeruje przemyslec czy warto przeplacac

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

work&travel to jakies 5-6tysięcy na start...
adkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 17:11   #14
aleksandra1611
Raczkowanie
 
Avatar aleksandra1611
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 84
Dot.: work and travel USA 2015

@adkaa90,
możesz coś więcej powiedzieć na temat camp?
jakie były twoje obowiązki, gdzie byłaś, przede wszystkim jak wrażenia?
aleksandra1611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 08:27   #15
adkaa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 8
Dot.: work and travel USA 2015

wrazenia fantastycznie!! nie ma sie co zastanawiac! ja sama bylam pelna obaw przed wyjazdem.. czy sobie poradze z jezykiem, czy poznam jakis "normalnych"ludzi, czy nie trafie do jakiegos obozu pracy.. ale to chyba normalne obawy przed wyjazdem na inny kontynent, zupelnie samemu, 8tys km od domu ja trafilam na super campa! pracowalam oczywiscie jako campower bo moj angielski pozostawia wiele do zyczenia;p pracowalam w kuchni, ale nie moge narzekac! bardziej powiedzialabym ze bylam na wakacjach a nie w pracy... przez 2miesiace nie robilam prawie nic.. tak naprawde u mnie praca zaczela sie 2ostatanie tygodnie przed koncem campa, ale co to jest w porownaniu z ponad 2miesiacami na campie praca w kuchni raczej nie rozni sie od innych prac w tym miejscu na innych campach.. sprzatanie,zmywanie naczyn,przygotowywanie 200hamburgerow na lunch (to i tak nie duzo bo w 2giej kuchni na campie dziewczyny przygotowywaly 900!!). nie bede zdradzala nazwy campa (chyba, ze na priv), ale u mnie bylo baaardzo lajtowo.. co piatek byl pub night dla calego staffu, monopol blisko.. generalnie duzo imprezowalismy i na samym campie jak i poza wiem, ze na innych campach za wypicie jednego piwa mozna wyleciec u nas tak nie bylo.. oczywiscie nikt nie panoszyl sie butelka wodki po campie, ale kiedy przychodzilismy do pracy po pub night badz innej imp w ciagu tygodnia nikt nie robil nam problemow z tego tytulu.. moj szef sam oferowal sie i pozyczal nam auto zebysmy mogli wieczorami pojechac na imprezke duuzy plus no nie oszukujmy sie nie jestesmy dziecmi i fajnie bylo sie odstresowac i potanczyc w pobliskiej dyskotece poza plywaniem w jeziorze, graniem w tenisa czy kajakami przez ponad 2miesiace... dla mnie wyjazd jak najbardziej na +!!

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

ja bylam na wschodnim wybrzezu miedzy bostonem a NY pogoda fantastyczna przez caly pobyt na campie! nawet jesli padalo bylo mega cieplo
adkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 15:31   #16
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: work and travel USA 2015

Cytat:
Napisane przez adkaa90 Pokaż wiadomość
po co przeplacac na work&travel? ja bylam w zeszlym roku w stanach z camp america i placilam 3,5tys ze wszysktim (lot, ubezpieczenie,wyzywienie, nocleg,wiza). troszke pozno sie zapisalam stad taka kwota.. za rok planuje wrocic ale przez camp leaders koszt 1760zl ZE WSZYSTKIM! takze sugeruje przemyslec czy warto przeplacac

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

work&travel to jakies 5-6tysięcy na start...
Tyle, ze na w&t zarabiasz normalnie, a nie tylko kieszonkowe. Mając dwie prace można zarobić naprawdę dużo pieniędzy

Dodatkowo, z tego co czytałam przed zapisaniem się, na campach jednak są jakieś zasady, których trzeba się trzymać. Wiadomo, że są wyjątki (jak koleżanka wyżej, która mogła imprezować) ale to trzeba trafić. A ja nie mam 12 lat żeby spędzać całe wakacje jak na kolonii z regulaminem nad głową. To nie dla mnie

Edytowane przez 69love69
Czas edycji: 2014-10-28 o 15:36
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 09:10   #17
adkaa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 8
Dot.: work and travel USA 2015

no oczywiscie ze kasa na typowym work&travel jest lepsza lepsza kasa bo wiecej kasy trzeba wylozyc na poczatek jakbym miala 6tysiecy na start to tez pewnie pojechalabym sobie pracowac na Time Square w jakims hotelu pisalam o opcji kiedy mozna wyjechac do stanow za naprawde male pieniadze dla osob ktorych nie stac zeby wylozyc pieniadze na typowy W&T

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

dodatkowo na typowym W&T trzeba sie samemu utrzymac tj. wyzywienie, zakwaterowanie.. a na campie nie ja nie mowie, ze camp to spelnienie marzen, ale ja trafilam za☠☠☠iscie wiec dla to bylo mozna powiedziec W&T.. pracowalam wtedy kiedy musialam.. pozatym moglam opuszczac campa kiedy mi sie podoba, imprezowac.. generalnie robic co chce jeden i drugi program ma swoje plusy i minusy
adkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 15:30   #18
aleksandra1611
Raczkowanie
 
Avatar aleksandra1611
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 84
Dot.: work and travel USA 2015

69love69, (fajny nick )
a mogłabym Cię prosić, żebyś napisała mi więcej szczegółów właśnie dot.tego gdzie pracowałaś, czy zaryzykowałaś i jechałaś sama? a powiesz, ile orientacyjnie włożyłaś $$$(raczej PLN :P) na początek? Ciężko było znaleźć mieszkanie?
aleksandra1611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 20:07   #19
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: work and travel USA 2015

Cytat:
Napisane przez aleksandra1611 Pokaż wiadomość
69love69, (fajny nick )
a mogłabym Cię prosić, żebyś napisała mi więcej szczegółów właśnie dot.tego gdzie pracowałaś, czy zaryzykowałaś i jechałaś sama? a powiesz, ile orientacyjnie włożyłaś $$$(raczej PLN :P) na początek? Ciężko było znaleźć mieszkanie?
Pracowałam jak ratownik w kompleksie parków wodnych. Praca ogólnie ok, ale na dłuższą metę strasznie nużąca. Po 3 miesiącach chodziłam tam już trochę jak za karę, ale teraz oczywiście chętnie przeszłabym się trochę posterczeć nad basenem w pełnym słoneczku Ale tylko na kilka godzin :P

Na program zapisywałam się sama, potem dowiedziałam się, że zapisały też dwie dziewczyny, które znam ze studiów. The Best Way przed wyjazdem pisał do nasz wszystkich i wśród osób, które zgodziły się przesłał nasze wzajemne namiary więc jeszcze przed wyjazdem mieliśmy grupę na facebooku, bo w ok 13 osób jechaliśmy do pracy w tym samym miejscu. Z kilkoma osobami się nawet spotkałam u mnie w mieście, a z jedną dziewczyną ostatecznie leciałam i mieszkałam.

Jeżeli chodzi o mieszkanie o miejscu, to ja miałam trochę utrudnioną sprawę, bo w kwietniu zmieniono nam umowę i miejsce pracy na zupełnie inny stan. Było to już późno i zbyt wielkiego wyboru mieszkań nie było, ale ostatecznie udało się znaleźć naprawdę fajne zakwaterowanie. Cenowo 85-100 dolarów na tydzień, zależy czy motel/mieszkanie.

Co do finansów to w pewnym momencie już przestałam liczyć to wszystko. Jadąc tam miałam ze sobą, a raczej na koncie około 1000$. Niby są wymogi żeby jadąc mieć ze sobą co najmniej 800$, ale tego raczej nikt nie sprawdza. Miałam tyle, bo wolałam w razie jakiś awaryjnych sytuacji mieć ze sobą pieniądze. Zwłaszcza, że pierwsza wypłata po 2 tygodniach dopiero, a za mieszkanie i zakupy trzeba czymś zapłacić.

Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz, bo nie wiem co jeszcze może Cię ineteresować
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-29, 21:25   #20
natalab
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 742
Dot.: work and travel USA 2015

Trochę mnie śmieszy takie zachwalanie Campa, skoro z tego co wnioskuję na W&T nie byłaś, więc nie masz porównania, a poza tym, jak sama przyznałaś, trafiłaś na mega fajny obóz, co raczej regułą nie jest. Moi znajomi z Campa wrócili nie do końca zadowoleni, oczywiście nie żałowali wyjazdu, ale nie wróciliby do tego samego miejsca, na takich samych warunkach następnym razem. Ja zdecydowałam się na W&T, już rok temu nastawiłam się na wyjazd, więc to co zarobiłam, starałam się odkładać i mam nadzieję, że żałować nie będę
__________________
Odpisuj u mnie

Moja wymiana:
biżuteria/ubrania:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post48358050
książki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post41932564
natalab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 08:25   #21
adkaa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 8
Dot.: work and travel USA 2015

najpierw proponowalabym przeczytac ze zrozumieniem to co napisalam a potem wyrazac opinie co Cie smieszy a co nie napisalam tylko o opcji TANSZEGO wyjazdy niz W&T jezeli kogos nie stac zeby wylozyc duze pieniadze na start. Zreszta kolezanka wyzej pytala mnie o wrazenia po campie wiec jej napisalam swoje odczucia Pozatym po co Ty w takim razie tez sie wypowiadasz na temat campow jak i W&T skoro nie bylas ani tu ani tu a mi zwracasz uwage ze cos tam zachwalam? lol. Twoja wypowiedz zabrzamiala jak z polskiego filmu "znam kogos kto byl i wiem to i owo" haha Zachwalam bo bylo super! Twoi znajomi wrocili niezadowoleni z campow.. a moi zas wracali bardzo zadowoleni dlatego zdecydowalam sie pojechac. Pozatym mam tez znajomych, ktorzy byli na W&T i nie kazdy z nich wracal super usatysfakcjonowany....tak wiec reguly nie ma zarowno co do campow jak i typowych W&T pozdrawiam.

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

pozatym pieniadze i na campie i na W&T sa adekwatne do wlozoznego hajsu na poczatek (mowie tutaj o campie dla pierwszorocznych). No chyba, ze dla kogos 4tys dolarow za 10tyg pracy na campie jako osoba powracajaca jest malo i tutaj juz nie ma mowy o pieniedzach za zakwaterowanie czy nocleg jak w przypadku W&T pozdrowka!

Edytowane przez adkaa90
Czas edycji: 2014-10-30 o 11:48 Powód: blad.
adkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 11:53   #22
myowndisaster
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: work and travel USA 2015

Hey
Myślę o wyjeździe na W&T w te wakacje i mam kilka pytań do tych którzy już na takim wyjeździe byli.
Jak w waszym przypadku było z sesją ?
Kiedy rozpoczynaliście pracę ?
Czy po zakończeniu pracy wróciliście prost do Polski czy jeszcze podróżowaliście jeszcze trochę po USA ?
Z góry dziękuję za odpowiedź
myowndisaster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 23:56   #23
avadzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 5
Dot.: work and travel USA 2015

Dołączam się do pytania ja studiuję kierunek medyczny i oprócz sesji muszę wyrobić sie z praktykami
Mniej więcej do kiedy musieliście ustalić termin przylotu? I rozpoczęcia pracy?
Cytat:
Napisane przez myowndisaster Pokaż wiadomość
Hey
Myślę o wyjeździe na W&T w te wakacje i mam kilka pytań do tych którzy już na takim wyjeździe byli.
Jak w waszym przypadku było z sesją ?
Kiedy rozpoczynaliście pracę ?
Czy po zakończeniu pracy wróciliście prost do Polski czy jeszcze podróżowaliście jeszcze trochę po USA ?
Z góry dziękuję za odpowiedź
avadzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 10:20   #24
agas0107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 36
Dot.: work and travel USA 2015

Cześć! Ja rownież wybieram sie na w&t. Myslalam nad agencja tbw z Poznania. Bardzo chciałabym pracować nad oceanem, połączyć przyjemne z pożytecznym;P jaka formę pracy polecacie? Myślałam o pokojowce?
agas0107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 10:45   #25
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: work and travel USA 2015

Cytat:
Napisane przez myowndisaster Pokaż wiadomość
Hey
Myślę o wyjeździe na W&T w te wakacje i mam kilka pytań do tych którzy już na takim wyjeździe byli.
Jak w waszym przypadku było z sesją ?
Kiedy rozpoczynaliście pracę ?
Czy po zakończeniu pracy wróciliście prost do Polski czy jeszcze podróżowaliście jeszcze trochę po USA ?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Ja sesję zaliczyłam przed wyjazdem, nie zdążyłam się obronić,ale to ze względu na wczesny wyjazd, bo już 23 maja. Pracę skończyłam 7 września, a do Polski wrociłam 2 października. Nie rozumiem osób, które wracają od razu do domu, przecież sensem tego wyjazdu jest właśnie ta podróż po Stanach
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 07:29   #26
natalab
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 742
Dot.: work and travel USA 2015

Pójdźcie najlepiej do dziekanatu swojego wydziału i zapytajcie o przyspieszoną sesję Pani z dziekanatu niestety nie wiedziała, jak to dokładnie wygląda, ale skierowała mnie do opiekuna roku. Ja mam ten problem, że studiuję 2 kierunki dzienne równolegle i muszę 2 sesje zdać już w maju
__________________
Odpisuj u mnie

Moja wymiana:
biżuteria/ubrania:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post48358050
książki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post41932564
natalab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 08:27   #27
agas0107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 36
Dot.: work and travel USA 2015

Natalalb, czy w tym roku tez wybierasz sie na w&t? masz jakieś doświadczenie z biurami? Wciąż waham sie jaka prace wybrać, może ktoś doradzi?
agas0107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 18:06   #28
aleksandra1611
Raczkowanie
 
Avatar aleksandra1611
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 84
Dot.: work and travel USA 2015

a w ogóle to planuje ktoś jechać z pierwszego roku czy tylko ze mnie taki chojrak?
aleksandra1611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 13:58   #29
Xechiko
Raczkowanie
 
Avatar Xechiko
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37
Dot.: work and travel USA 2015

Ja mam zamiar jechać w tym roku z koleżanką pierwszy raz, z Warszawy. Ale zastanawiamy się jakie biuro wybrać, w zasadzie i oferty i pieniądze są podobne. Znalazłam, przeglądając strony internetowe - 6 biur (BTC, IECenter, TBW, 1Globe, Foster oraz CCUSA), miałyście doświadczenia, z którymś z nich, polecacie?
__________________
czekam na coś nowego.
Xechiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 19:33   #30
bett22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 13
Dot.: work and travel USA 2015

Ja w tym roku byłam z łódzkiego biura goglobal i wybieram się w tym roku jeszcze raz Dziewczyny nie przejmujcie się, że nikt z waszych znajomych nie chce jechać z wami ja byłam sama ale i tak to były najlepsze wakacje w moim życiu

Edytowane przez bett22
Czas edycji: 2015-02-10 o 19:41
bett22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-12 20:52:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.