Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-23, 23:17   #211
Nusi@
Raczkowanie
 
Avatar Nusi@
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
Dot.: zmasakrowana twarz ...

zrobilam sobie maseczke nawilzajacą ale to niewiele dalo - tam teraz tak wysuszona skóre i cala sciagnieta w strone strupow blee wiec nasmarowalam sie alantanem. Sudocrem tez mam w domku wiec zastosuje go na nocke. Ale jutro bede wygladac na koncercie Stinga
Dzieki za rady jestescie kofane
Nusi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 23:37   #212
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: zmasakrowana twarz ...

Ja tez polecam Sudocrem, mnie pomaga na wycisniete syfki. Ale nawet bardziej chyba od niedawna pomaga mi Tribiotic, to jest antybiotyk w saszetkach, az mi glupio, bo na ktoryms juz watku go 'reklamuje', ale naprawde pomaga!Daje gruba warste i zaklejam rozdrapane miejsce plasterkiem na noc, i ladnie sie zalecza. T. podobno dziala tak, ze odciaga rope, i pomaga sie skorze zregenerowac, i nie zostaja po nim strupki takie okropne, tylko tak jakby sie skora zluszczala. Takze ja polecam, nie jest drogi, 1,50zl za saszetke
Aha, i jeszcze polecam krem z wyciagiem z owsa, Dermalibour z A-dermy
A jak masz wysuszona skore, to musisz nawilzyc!! Dobry jest Physiogel, dobrze nawilza!! Ja psikam tez twarz Panthenolem, i bardzo pomaga, szczegolnie na wyschnieta, sciagnieta skore.
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 22:30   #213
aska_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1
Dot.: Iść czy nie iść-doradźcie proszę!!!

Ja proponuje oczyścić twarz ,mimo bólu i napuchniętej twarzy jest później efektSkóra jest na pewno zdrowsza i milsza w dotykuPozdrawiam...
aska_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 11:20   #214
Alice.soul.
Raczkowanie
 
Avatar Alice.soul.
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z dOmQ nAd MoRzEm:)
Wiadomości: 283
Wyślij wiadomość przez ICQ do Alice.soul. GG do Alice.soul.
Dot.: Iść czy nie iść-doradźcie proszę!!!

Bardzo jestem zainteresowana tym oczyszczaniem laserowym. Jednak przyznam sie szczerze ze cena troszq mnie przeraza. Gdyby to byl zabieg jednorazowy i starczajacy na jakis dłuzszy okres czasu to moze bym i sie skusila, ale tak jeszcze doplacac co miesiac po 40 zl ;/ troszq duzo by wyniosło. Pytam sie zatem czy to juz jest ustalona kwota czy moze zalezy to od salonu kosmetycznego?? I czy obowiazkowe jest chodzenie potem na doczyszczanie co miesiac.... czy szybko byl by ''nawrot'' gdybym nie poszla na nie??Bardzo prosze o udzielenie mi info bo jestem w stanie chyba mimo wysokiej (jak dla mnie ) ceny pojsc.
__________________
.....bo wiesz....za tysiąc lat nie będzie nikt pamiętał nas........ tym jednym życiem trzeba żyć, beztrosko śnić i iść dopóki płynie nasza krew dopóki Ciebie mam Ty Mnie nikt nie pokona NIGDY nas... nie mają szans...
Alice.soul. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 17:33   #215
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: Iść czy nie iść-doradźcie proszę!!!

no wiec.. to czy chodzic co miesiac czy co dwa , a moze nawet co 3.. to juz jest indywidualna sprawa kazdej osoby , chociaz ja osobiscie chodze co miesiac dla lepszych efektow. No i mysle, ze jesli ktos ma cere sklonna do szybkiego zanieczyszczania , no to powinien chodzic najpozniej co miesiac.. bo znam takie osoby, co chodza i co dwa tyg. (zreszta mnie moja kosmetyczka kiedys tez powiedziala, ze najlepiej byloby jakbym tak przychodzila ) mimo ze az tak szybko cera mi sie nie zanieczyszcza.. no ale dzieki temu miala bym czysta caly czas praktycznie , tyle, ze nie mam tyle kasy zeby chodzic az tak czesto niestety. No a jak juz sie zacznie, no to powinno sie chodzic regularnie... No a jesli chodzi o kwestie pieniedzy , no to owszem to zalezy napewno od salonu kosmetycznego, aczkolwiek w takim naprawde dobrym (do jakiego chodze ja) jest wlasnie tak, ze pelne oczyszczanie koszt. ok150 i robi sie je tak co pol roku/8 miesiecy ,tzn. powinno sie dla lepszych efektow, a w miedzy czasie doczyszczanie.. No fakt, troszke to wyniesie, ale czego sie nie robi dla super cery
No a slyszalam , ze w niektorych gabin. kosmetycz. taki zabieg zawsze koszt. 80zl , i tam nie ma podzialu na pelne czy doczyszczanie. No ale co komu odpowiada
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 11:52   #216
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: Iść czy nie iść-doradźcie proszę!!!

Ja uważam,że powinno sie chodzic do kosmetyczki na oczyszczanie,ale raz na pół roku.Sama się wybiorę wkrótce.Kosmetyczka dobiera odpwiednie peelingi i maseczki i skóra jest potem super.Ale za często nie powinno sie chodzić.
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 14:06   #217
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: Iść czy nie iść-doradźcie proszę!!!

Cytat:
Napisane przez SandraBullock
Ale za często nie powinno sie chodzić.
No tak, ciekawe kto ci to powiedzial? heh... ja chodze do bardzo dobrej kosmetyczki, ktora powiedziala, ze osoby z przetluszczajaca sie cera powinny PRZYNAJMNIEJ chodzic raz na miesiac ;/ co pol roku.. owszem, ale osoby z cera normalna, tak po prostu zeby sie dobrze czuc..
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-04, 14:23   #218
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Iść czy nie iść-doradźcie proszę!!!

Cytat:
Napisane przez blue18
No tak, ciekawe kto ci to powiedzial? heh... ja chodze do bardzo dobrej kosmetyczki, ktora powiedziala, ze osoby z przetluszczajaca sie cera powinny PRZYNAJMNIEJ chodzic raz na miesiac ;/ co pol roku.. owszem, ale osoby z cera normalna, tak po prostu zeby sie dobrze czuc..
No i co z tego, że osby z przetłuszczającą cerę powinny według Twojej kosmetyczki chodzić często? Ja mam rozszerzone naczynka i wrażliwą cerę i chyba już nigdy w życiu nie pójdę na mechaniczne oczyszczanie, bo jestem potem 2 tygodnie czerwona jak burak. Po doczyszczaniu, kiedy nie ma tych wszystkich łagodzących masek to pewnie też byłabym czerwona ze 3-4 dni. Zupełnie mi to nie pasuje.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 14:34   #219
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Iść czy nie iść-doradźcie proszę!!!

Cytat:
Napisane przez blue18
No tak, ciekawe kto ci to powiedzial? heh... ja chodze do bardzo dobrej kosmetyczki, ktora powiedziala, ze osoby z przetluszczajaca sie cera powinny PRZYNAJMNIEJ chodzic raz na miesiac ;/ co pol roku.. owszem, ale osoby z cera normalna, tak po prostu zeby sie dobrze czuc..
a ja nie chodzę wcale, bo uważam, że to może mi przynieść więcej szkody niż pożytku - ciekawe, dlaczego kosmetyczka się ze mną nie zgodzi, czyżby chodziło o kasę?
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 16:26   #220
Alice.soul.
Raczkowanie
 
Avatar Alice.soul.
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z dOmQ nAd MoRzEm:)
Wiadomości: 283
Wyślij wiadomość przez ICQ do Alice.soul. GG do Alice.soul.
Dot.: Iść czy nie iść-doradźcie proszę!!!

No cóz bede musiala isc osobiscie do kosmetyczki i sie popytac co i jak Mam nadzieje ze nie wyjdzie drogo i ze moja cera po takim zabiegu nie bedzie sklonna do szybkiego zanieczyszczaniaPozyjem y zobaczymy, ale sie i tak wyrbiore:d Bo czego sie nie robi dla ładnego wygladu
Thx za odpisanie (juz myslałam,ze nikt sie niezaintersuje bo wciaz czekalam na inf... i dziekuje dobrym duszyczkom)
__________________
.....bo wiesz....za tysiąc lat nie będzie nikt pamiętał nas........ tym jednym życiem trzeba żyć, beztrosko śnić i iść dopóki płynie nasza krew dopóki Ciebie mam Ty Mnie nikt nie pokona NIGDY nas... nie mają szans...
Alice.soul. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 08:08   #221
Nusi@
Raczkowanie
 
Avatar Nusi@
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
Dot.: zmasakrowana twarz ...

@siu powiem Ci że pierwsze słysze o Trybiotyku wiec sie nie powtarzasz bynajmniej Zakupiłam sobie go w aptece i musze przynać rację że jest bardzo dobry - wyciąga syfka i łagodzi po wyciskaniu.
Mi buzia już sie wyleczyła a to dzięki waszym poradom Użyłam suducremu na noc a na dzień jak siedzialam w domku smarowalam buzke alantanem, gdy wychodziłam nakładałam maść pudrową na twarz która dobrze kryła podrażnioną skórę a jednocześnie działała leczniczo (kupiona w aptece ale nie pamiętam nazwy - jakaś niemiecka, w domu mam wiec jak kogos interesuje to mogę później podać).
Nusi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-07, 10:09   #222
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: zmasakrowana twarz ...

A ja mam jeszcze pytanko odnośnie tego triboticu Czy koniecznie trzeba go czymś zakleić? Właśnie z apteki wróciłam zaopatrzona w 2 saszetki, a w domu żadnego plastra nie ma Leń ze mnie straszny i nie chce mi się drugi raz do apteki lecieć
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 16:55   #223
Nusi@
Raczkowanie
 
Avatar Nusi@
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
Dot.: zmasakrowana twarz ...

Wydaje mi sie że jak napisali ze zaklejać go to należy tak robić. Ta maść nie zasycha (tak mi sie przynajmniej wydaje) i aby jej działanie było dobre tzn by dobrze sie wchłoneło i sie nie wytarła np o poduszke kiedy nakładasz ją na noc to nalezy nakleić plasterek. Ja jak nie miałam plasterków opatrunkowych to uciełam sobie malutki kawałek wacika i przykleiłam go zwykłym plastrem bez opatrunku - zwykle są w takie w domowej apteczce
Nusi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 20:18   #224
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: zmasakrowana twarz ...

Moim zdaniem to powinno się żadać jakiegoś zwrotu pieniążków czy cuś za taka masakre na twarzy...Mi kosmetyczka tez kiedys wyciskała stan ropny i robiła mase innych rzeczy niewłaściwych...Teraz mam dzięki niej pare przebarwień i "dziurki" w buzi.Musiało minąć troche czasu zanim zdecydowałam się na kolejną kosmetyczkę, która na wiosne zrobi mi porządek po działaniach tamtej jędzy
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 19:04   #225
Nusi@
Raczkowanie
 
Avatar Nusi@
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
Dot.: zmasakrowana twarz ...

Cytat:
Napisane przez destiny666
Moim zdaniem to powinno się żadać jakiegoś zwrotu pieniążków czy cuś za taka masakre na twarzy...Mi kosmetyczka tez kiedys wyciskała stan ropny i robiła mase innych rzeczy niewłaściwych...Teraz mam dzięki niej pare przebarwień i "dziurki" w buzi.Musiało minąć troche czasu zanim zdecydowałam się na kolejną kosmetyczkę, która na wiosne zrobi mi porządek po działaniach tamtej jędzy
wydaje mi się że z moim problemem skóry nie da sie inaczej. Ślady znikają do tygodnia (tak przynajmniej udało mi sie teraz) i sa lekkie przebarwienia które acne dermem wyeliminuje sie. Mam tak gleboko w skórze zaskórniki i grudki że nie da sie ich wydostać bez śladu chybaze pozostawić je samopas a przeciez tego nie chce by mi sie rozrastaly jeszcze. Nie mam łatwej skory ale z chęcia bym poszla do innej kosmetyczki by sie przekonac czy da sie mniej inwazyjniej oczyscic mi twarz. Jak to okreslila moja kosmetyczka - niewiele widac u mnie jak sie spojrzy ale jak sie rozciagnie skore i zacznie wyciskac to jest juz masakra ile tego siedzi
Nusi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 19:20   #226
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: zmasakrowana twarz ...

Moze piling kawitacyjny, stosowany systematycznie pomoglby Ci w oczyszczeniu cery? Jest nieinwazyjny. Wpisz haslo w wyszukiwarke, bylo o nim na forum. Moze nie oczysci za pierwszym razem wszystkiego, ale po kilku zabiegach raz w miesiacu?
Do grubej zanieczyszczonej mocno cery powinien sie nadac Lysanel Active - zwlacza tez pieknie wszelkie wypryski.Ale moze troche piec.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 09:13   #227
Dorota_F
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 26
Dot.: zmasakrowana twarz ...

Cytat:
Napisane przez Nusi@
@siu powiem Ci że pierwsze słysze o Trybiotyku wiec sie nie powtarzasz bynajmniej Zakupiłam sobie go w aptece i musze przynać rację że jest bardzo dobry - wyciąga syfka i łagodzi po wyciskaniu.
Mi buzia już sie wyleczyła a to dzięki waszym poradom Użyłam suducremu na noc a na dzień jak siedzialam w domku smarowalam buzke alantanem, gdy wychodziłam nakładałam maść pudrową na twarz która dobrze kryła podrażnioną skórę a jednocześnie działała leczniczo (kupiona w aptece ale nie pamiętam nazwy - jakaś niemiecka, w domu mam wiec jak kogos interesuje to mogę później podać).
Cześć!

Jestem bardzo zainteresowana nazwą tej maści pudrowej. Czy możesz mi ją podesłać na priva? No i gdzie to można kupic?

Pozdrawiam,

Dorota
__________________
A oto mój kramik z kosmetykami na wymianę:


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=74940
Dorota_F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 18:45   #228
Nusi@
Raczkowanie
 
Avatar Nusi@
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
Dot.: zmasakrowana twarz ...

Cytat:
Napisane przez Dorota_F
Cześć!

Jestem bardzo zainteresowana nazwą tej maści pudrowej. Czy możesz mi ją podesłać na priva? No i gdzie to można kupic?

Pozdrawiam,

Dorota
Jasne - poleciła mi ją kosmetyczka bo zwykłe pudry w kremi zatykają pory i w ogole zle działaja na cere tradzikowa.
ta maść pudrowa to EXCIPIAL Pigmentcreme. Jest w dwóch kolorach - jasny i ciemny. W necie znalam taki jego opis:
" Krem kryjący zmiany trądzikowe 20 ml
Wysokiej jakości krem o właściwościach kryjących przeznaczony dla osób z różnymi postaciami trądziku. Bardzo dobrze maskuje widoczne zmiany trądzikowe. Łatwo rozprowadza się na skórze i pozwala jej oddychać. Nie posiada właściwości zaskórnikotwórczych. Może być stosowany punktowo lub jako podkład pod makijaż.
Krem jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych, które można ze sobą łączyć w celu uzyskania pożądanego odcienia.
Przeznaczenie: pielęgnacja cery trądzikowej."

Nusi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 18:54   #229
Nusi@
Raczkowanie
 
Avatar Nusi@
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
Dot.: zmasakrowana twarz ...

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Moze piling kawitacyjny, stosowany systematycznie pomoglby Ci w oczyszczeniu cery? Jest nieinwazyjny. Wpisz haslo w wyszukiwarke, bylo o nim na forum. Moze nie oczysci za pierwszym razem wszystkiego, ale po kilku zabiegach raz w miesiacu?
Do grubej zanieczyszczonej mocno cery powinien sie nadac Lysanel Active - zwlacza tez pieknie wszelkie wypryski.Ale moze troche piec.
Właśnie sie zastanawiam nad takim pilingiem. Rozmawiałam juz o tym z dermatologiem i też mi poleciła zabiegi kwasowe i wiele jeszcze innych rzeczy ale najpierw ide do endokrynologa - już zrobilam sobie badania hormonów - zobaczymy co powie. Dermatolog powiedziala ze moze mi wygładzić skórę ale nie zapewnia te zabiegi tego ze mi juz nic sie nie bedzie rozmnażać wiec musze cos zrobic z hormonami
Nusi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-12, 10:28   #230
Lenna30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: zmasakrowana twarz ...

Cytat:
Napisane przez Justy
możesz używać maści Vita-merfen; zawiera składniki przyspieszające gojenie oraz dezynfekujące.
Justy, a jakie jest podłoże tej maści? są tam jakieś zapychacze?
Pewnie tak
Lenna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 11:49   #231
Nusi@
Raczkowanie
 
Avatar Nusi@
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
Dot.: zmasakrowana twarz ...

Cytat:
Napisane przez Lenna30
Justy, a jakie jest podłoże tej maści? są tam jakieś zapychacze?
Pewnie tak
sorry ze sie wcinam bo pytanie nie do mnie bylo ale ta masc jest na rany a nie leczy tradziku wiec nie ma chyba znaczenia czy zapycha pory bo stosuje sie ja na oparzenia :
"Vita-Merfen jest zalecany do odkażania różnych rodzajów drobnych ran (zadrapań, ran szarpanych, ran ciętych), pęknięć skóry i popękanego naskórka, drobnych oparzeń (pierwszego i drugiego stopnia na ograniczonej powierzchni), a także oparzeń słonecznych."
Nie wiem moze sie myle ale tak na logike sobie wydedukowalam
Nusi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 14:17   #232
Lenna30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: zmasakrowana twarz ...

Dzięki Niusi@, ale mi nie chodziło o lek na trądzik, tylko o jakiś super gojący specyfik na awaryjne sytuacje Wolałabym jednak, żeby nie masakrował mi porów przy okazji
Lenna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 16:35   #233
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: zmasakrowana twarz ...

Ja ci polecam żel do maycia buzi taki z kwasami BHA i AHA... kupiłam go u kosmetyczki i... rewelacja... żadne oczyszczanie...dotknęłam buzi tak przetarłam ręką i wsztstkie zaczopowce zostały mi na dłoni...rewelacja !!!!
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 17:58   #234
issunka_html
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 380
GG do issunka_html
Dot.: zmasakrowana twarz ...

NIGDY więcej nie pójdę do kosmetyczki na oczyszczanie. Tobie radzę to samo, bo po co, żeby sobie blizn narobić? (jeszcze ból i zmarnowana kasa)
issunka_html jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 19:03   #235
netiaa
Raczkowanie
 
Avatar netiaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: -
Wiadomości: 449
Dot.: zmasakrowana twarz ...

taaaak... mi tez zrobila pole bitwy na twarzy... dluuuugo po tym dochodzilam do swojego normalnego stanu
__________________
'Dłużej nie trzeba bać się słów i lęk przysypać garścią gwiazd'
netiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 20:35   #236
Nusi@
Raczkowanie
 
Avatar Nusi@
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
Dot.: zmasakrowana twarz ...

Cytat:
Napisane przez miiee
Ja ci polecam żel do maycia buzi taki z kwasami BHA i AHA... kupiłam go u kosmetyczki i... rewelacja... żadne oczyszczanie...dotknęłam buzi tak przetarłam ręką i wsztstkie zaczopowce zostały mi na dłoni...rewelacja !!!!
zdradź nazwe tego żelu to jakis cudowny srodek ale ja juz chyba w nic nie wierze - zostało mi jeszcze wierzenie w urodzenie dziecka podobno wszystko mija choc tez nie bylabym taka pewna
Nusi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 15:36   #237
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: zmasakrowana twarz ...

Cytat:
Napisane przez issunka_html
NIGDY więcej nie pójdę do kosmetyczki na oczyszczanie. Tobie radzę to samo, bo po co, żeby sobie blizn narobić? (jeszcze ból i zmarnowana kasa)

Ja proponuje zrobić liste takich wstrętnych kosmetyczek, które zrobiły nam krzywde na buzi i się na nie zaczaić na ciemnej uliczce...
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 08:41   #238
lepa
Przyczajenie
 
Avatar lepa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Olsztyn/Gdańsk
Wiadomości: 6
Unhappy Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Chciałabym sie dowiedzieć czy oczyszczanie twarzy jest naprawdę takim wspaniałym zabiegiem. Mam kłopoty z czołem, tam ma zawsze krostki, ale reszta twarzy jest w najlepszym porządku. Chciałabym dogłębnie oczyścić skórę czoła, ale byłam już u 3 kosmetyczek na oczyszczaniu i tak właściwie nic się nie zmieniło. Może to już trzeba do dermatologa? Bo oprócz bólu i rozwalenia cery na 2 tygodnie to nie ma to chyba innych efektów...
lepa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 08:55   #239
mujer
Zadomowienie
 
Avatar mujer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 976
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Jestem zdania, że oczyszczanie to tylko zabieg pomocniczy. Jeśli masz problem z krostkami, to trzeba zrobić coś, żeby nie wychodziły, a nie tylko usuwać je, kiedy już sie pojawią - bo to ma na celu oczyszczanie twarzy. A poza tym walka z niedoskonałościami cery to głównie codzienna pielęgnacja i styl życia. Myślę, że zabiegi tego typu nigdy nie dadzą trwałego efektu, jeśli nie robi się nic ponadto. Sama się na sobir przekonałam.
A jeśli chodzi o dermatologa, to zależy od tego, jakiego rodzaju masz zmiany, czy są nasilone, jak często się pojawiają itp. Być moze wystarczy dobranie sobie odpowieniej metody pięlegnacji skóry. A do dermatologa iść nie zaszkodzi, nawet dobrze to zrobić, jednak mając przykre doświadczenia z lekarzami, radzę do terapii podejśc ostrożnie i zweryfikować proponowane przez lekarza metody
mujer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 10:41   #240
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Moja pani dermatolog kategorycznie zabronila mi oczyszczania u kosmetyczki. Patrzac na moje kolezanki mysle, ze miala racje, bo faktycznie rzdko kiedy kosmetyczka jest w stanie pomoc, zwykle twarz wyglada jak zmasakrowana.
Wiec najwyrazniej oczyszczanie to faktycznie nie jest osmy cud swiata. Zreszta wlasciwie jest mi juz niepotrzebne, bo cere doprowadzilam do porzadku za pomoca lekow, a nie jakis doraznych srodkow, a oczyszczanie wlasnie jako taki dorazny mi sie jawi.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-22 00:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.