kolorek help, pliiiis ;-; - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-09, 17:29   #1
Shortcake
Przyczajenie
 
Avatar Shortcake
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 27

kolorek help, pliiiis ;-;


No hejka, to teraz ja poproszę o pomoc. Chciałabym zmienić kolor, bo mój obecny ultraciemny brąz nie za bardzo mi pasuje. Tylko nie wiem, czy nie pasuje mi, bo jest zbyt bury, czy po prostu nie pasuje, bo jest zbyt ciemny. Nie wiem czy zejść do jaśniejszego i o ile. Dwa ostatnie zdjęcia to mój obecny "stan", niestety - jakość kotletowa ;< Pierwsze zdjęcie to mój naturalny kolor (i lipcowa opalenizna), którego nie widziałam 5 lat. Ja to ta duża ;P. Później kolory, które miałam. Byłoby miło, gdybyście pomogły : )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00357.jpg (33,5 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 67ebf4d8eadd11e2bab822000a9f3c25_7.jpg (62,2 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140321_153632.jpg (86,5 KB, 196 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150317_142511.jpg (131,2 KB, 183 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150327_120708.jpg (86,4 KB, 206 załadowań)
Shortcake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 18:01   #2
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: kolorek help, pliiiis ;-;

Najładniej na pierwszej fotce - zdecydowanie długie włosy, grzywka i ten kolor najbardziej Ci pasują. Natomiast trzecie zdjęcie - włosy zbyt krótkie, taka chłopięca fryzurka Cię postarza, a ten blond był zbyt jasny.
Zaś obecna fryzura trochę Cię przytłacza i nadaje, razem z czernią takiego "sztywnego", nienaturalnego wyglądu - jakbyś była postacią z kreskówek czy anime Dlatego radzę Ci: zapuszczaj włosy i powróć do natury
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 20:44   #3
Shortcake
Przyczajenie
 
Avatar Shortcake
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 27
Dot.: kolorek help, pliiiis ;-;

Boję się, że moje naturalki nie będą takie ładne, ale zobaczymy ; ) Dzięki wielkie za doradzenie. Miałam dosyć duży problem z długimi włosami, bo są generalnie ciężkie i płaskie, zwykle nosiłam związane. Trochę mnie zasmuciłaś bobem, bo chciałam zostać przy takim geometrycznym cięciu - bardzo pasuje do mojego stylu ubierania ;P. Nie mniej jednak póki co będę zapuszczać i zejdę kolorem do poziomu 6, bo taki mam naturalny
Ps. już od podstawówki słyszę, że wyglądam, jak postać z kreskówki/komiksu/mangi
Shortcake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 06:16   #4
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: kolorek help, pliiiis ;-;

Też się zgadzam że masz bardzo ładny naturalny kolor i powrót do niego to dobry pomysł
Zaś jeśli chodzi o fryzurę to jestem nieco odmiennego zdania, bo myślę że ten geometryczny bob jest genialny Bardzo fajnie w nim wyglądasz, inaczej niż 3/4 dziewczyn na przechodzących ulicą a jak jeszcze pasuje to do Twojego stylu to zupełnie super
A fryzura typu chłopczyca faktycznie nie za bardzo do Ciebie pasuje
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 07:10   #5
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: kolorek help, pliiiis ;-;

na kazdym zdjęciu wyglądasz jak ktoś inny, fajna uroda taka plastyczna.. i co Ci powiem? podobasz mi się we wszystkich tych kolorach, wybierz ten który sprawia najmniej kłopotów (odrosty itd)

co do boba z grzywką- rzadko kiedy widze kogoś, komu jest tak dobrze w takim cięciu.
jedyne czego szkoda to zasłaniać tak mocno twarz taką ciężką grzywką. masz ladne rysy!
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 10:01   #6
ZanetB
Przyczajenie
 
Avatar ZanetB
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 19
Dot.: kolorek help, pliiiis ;-;

Podobnie jak poprzedniczki uważam, że zdecydowanie najlepiej w naturalnym kolorze z grzywką. Wyglądasz na tym zdjęciu młodo, dziewczęco, naturalnie (tak, wiem, że to zdjęcie ma 5 lat ). Reszta stylizacji cię postarza a czarny bob (dobrze mówię?) taki wymuszony.
ZanetB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 12:57   #7
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 371
Dot.: kolorek help, pliiiis ;-;

Szczerze powiedziawszy to masz tak fajną twarz, że pasują Ci wszystkie kolory, które zaprezentowałaś. Fryzury również Gdybym jednak miała oceniać to podobnie jak poprzedniczki- na pierwszym zdjęciu najlepiej.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 13:48   #8
BiegnijLola
Raczkowanie
 
Avatar BiegnijLola
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 275
Dot.: kolorek help, pliiiis ;-;

Mi z kolei najbardziej podobają się Twoje włoski na 2 fotce Ale co kto lubi - wszystkim nie dogodzisz, najważniejsze żebyś Ty się dobrze czuła
BiegnijLola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 14:24   #9
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: kolorek help, pliiiis ;-;

A mnie się dla odmiany podoba wersja ze zdjęć 4 i 5 Super kolor podkreślający ładne oczy, fajne cięcie- jest nietuzinkowo, koło ostatniego zdjęcia zatrzymałam się na dłużej wzrokiem. Pierwsze jest też okej, ale taka jakby... mniej wyrazista jesteś.

Zalezy, na czym Ci zależy Jeśli na tym, żeby było subtelnie, delikatnie i szło się wtopić w tłum, to zdecydowanie wersja nr 1
__________________
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Każde życie jest tak dobre, jak dobry jest człowiek, który je prowadzi.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 15:54   #10
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: kolorek help, pliiiis ;-;

Cytat:
Napisane przez Shortcake Pokaż wiadomość
Trochę mnie zasmuciłaś bobem, bo chciałam zostać przy takim geometrycznym cięciu - bardzo pasuje do mojego stylu ubierania ;P.
Jeżeli wyrazista fryzura pasuje do Twojego stylu ubierania się nie decyduj się na pospolity image. Wyglądasz rewelacyjnie w geometrycznym cięciu. Taką urodę sprowadzić do pospolitości to grzech

Prócz stylu jaki preferujesz, ważny też jest Twój temperament. Jeżeli jesteś odważna i identyfikujesz się z własną wyrazistością, podkreślaj ją. A wydaje mi się, że jesteś skoro nie ubierasz się tuzinkowo.

Jeśli ktoś o podobnym do Twojego typie urody pragnąłby spokoju i wyciszenia, należałoby mu polecić powrót do image nr 1.

Dobrze też byłoby ustalić typ wg David'a Kibbe. Wyglądasz na któryś z typów Gamine...
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 14:25   #11
Shortcake
Przyczajenie
 
Avatar Shortcake
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 27
Dot.: kolorek help, pliiiis ;-;

Dziękuję wszystkim za wydanie opinii i propozycji, naprawdę wszystkie rozważyłam i zastanowiłam się nad każdą ; ) Dziękuję też za tak wiele przyjemnych słów, jest mi naprawdę bardzo miło Powoli będę wracać do mojego naturalnego koloru, ale też troszkę zatrzymam się przy obecnym cięciu, któremu - póki co - pozwolę rosnąć maksymalnie do ramion. Niewykluczone, że zechcę je zapuścić/zrezygnować z grzywki/cokolwiek innego. Lubię kombinować ze swoim wyglądem, zależało mi najbardziej na wskazówkach dotyczących koloru i dzięki Wam potwierdziłam swoje "przemyślenia" w tej kwestii ; )

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Dobrze też byłoby ustalić typ wg David'a Kibbe. Wyglądasz na któryś z typów Gamine...
Zrobiłam test, wyszło mi coś niezidentyfikowanego - 7C 4A 3D 1B i 1E :P Chyba, że sama się źle interpretuję ; ) Wyszłoby coś a la dramatic classic, ale sylwetka się nie zgadza - mam mocno zarysowaną talię. Jeśli chodzi o ubiór, to dobieram go dosyć instynktownie, przy zmierzeniu umiem ocenić czy jest okej, czy coś zgrzyta
Shortcake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-11, 18:34   #12
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: kolorek help, pliiiis ;-;

Wcięcie w talii nie przesądza sprawy. Najważniejsza jest ogólna aura, jaką roztacza dana osoba. Spróbuj dopasować do siebie np. styl Dramatic Classic lub Soft Classic (bardzo się od siebie różnią) i zastanów się do którego jest Ci bliżej. Czy wolisz dopasowane fasony z androgeniczną nutką, czy też miękkie, opływowe linie stylu nasyconego żeńskim pierwiastkiem Yin.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 20:19   #13
Shortcake
Przyczajenie
 
Avatar Shortcake
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 27
Dot.: kolorek help, pliiiis ;-;

Wolę zdecydowanie te z androgeniczną nutą, ale wyznaję zasadę balansu. U mnie nigdy nie będzie zbyt dziewczęco albo zbyt seksownie. Chętnie noszę boyfriendy, ale też chętnie zakładam dopasowany dół. Jeśli mam spódnicę ołówkową, obcisłe mini czy też rurki - góra będzie luźna - wpuszczona w dół ;> Wtedy jestem w stu procentach sobą, inaczej czuję się nieswojo, nawet, jeśli wyglądam 'mega szekszi' w czymś :P
Jeśli chodzi o opis sylwetki, to nie za bardzo wpasowuję się w soft classic, bardziej dramatic classic ; ) Z kolei drugi rząd (SC) proponowanych zestawów ubrań - za wyjątkiem kolorystyki - mogłabym spokojnie założyć, ewentualnie jeszcze może dwa lub trzy zestawy ze spodniami ;>. Lubię zrelaksowaną sylwetkę. W stylu dramatic classic z kolei niezbyt przemawia do mnie ta seksowność zestawień. Zaadaptowałabym dwa zestawy - te ze sweterkami w paski i dżinsami . Jestem raczej osobą, która na wieczorową imprezę prędzej założy kombinezon z eleganckiego materiału i obcasy niż sukienkę ; )
Shortcake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 20:39   #14
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: kolorek help, pliiiis ;-;

Zestawy ubrań dla Dramatic Classic są tyko przykładowe i mają pokazać ogólny klimat stylu. Żeby każdemu dogodzić musiałabym wrzucić tysiąc zdjęć Kiedy skończę opisywać wszystkie typy, będę kontynuowała opisywanie różnych typów urody oraz garderoby dla nich stosownej. Może kiedyś wstrzelę się w Twój styl

Tak czy inaczej, ewidentnie bliżej Ci do Dramatic niż do Soft.
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 11:02   #15
Shortcake
Przyczajenie
 
Avatar Shortcake
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 27
Dot.: kolorek help, pliiiis ;-;

Masz rację, po prostu z góry założyłam, że Dramatic powinna nosić bardzo dopasowane rzeczy
Też myślę, że bliżej mi dramatic niż soft : ) Dzięki za pomoc ;>
Shortcake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 14:53   #16
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: kolorek help, pliiiis ;-;

A mi z kolei najmniej się podobasz na pierwszym zdjęciu. Może dlatego, że wyglądasz tak bardzo zwyczajnie. Ciężko mi uwierzyć, że to Twój naturalny kolor, wygląda jak farbowany. Na pozostałych zdjęciach jest spoko. W blondzie wyglądasz bardzo ciekawie, inaczej. W bobie i ciemnych włosach też mi się podobasz. Tak, jak już ktoś wcześniej pisał masz bardzo plastyczną urodę, ja na Twoim miejscu nie szła bym w kierunku tego co na pierwszym zdjęciu jeśli możesz wyglądać naprawdę ciekawie .
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 23:43   #17
Shortcake
Przyczajenie
 
Avatar Shortcake
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 27
Dot.: kolorek help, pliiiis ;-;

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
A mi z kolei najmniej się podobasz na pierwszym zdjęciu. Może dlatego, że wyglądasz tak bardzo zwyczajnie. Ciężko mi uwierzyć, że to Twój naturalny kolor, wygląda jak farbowany. Na pozostałych zdjęciach jest spoko. W blondzie wyglądasz bardzo ciekawie, inaczej. W bobie i ciemnych włosach też mi się podobasz. Tak, jak już ktoś wcześniej pisał masz bardzo plastyczną urodę, ja na Twoim miejscu nie szła bym w kierunku tego co na pierwszym zdjęciu jeśli możesz wyglądać naprawdę ciekawie .
Mój stuprocentowo naturalny kolor, pierwszy raz farbowałam włosy szamponetką jakieś półtora roku przed zrobieniem tego zdjęcia, kolejne odbyło się w klasie maturalnej. Tu mam na pewno naturalki
Dziękuję kiedyś od stylisty włosów usłyszałam, że bardzo fajnie bym wyglądała... w prawie białych włosach Przyznam szczerze, że farbowanie jest dla mnie uciążliwe i chciałabym wrócić do swojego koloru, ale zostać przy bobie :3 póki co :P
__________________
Blog -
Shortcake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 15:26   #18
olusia_82
Raczkowanie
 
Avatar olusia_82
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 128
Dot.: kolorek help, pliiiis ;-;

jejkuu, jesteś taka śliczna, że na Twoim miejscu też zupełnie nie wiedziałabym, na co się zdecydować
ale najdłużej moje spojrzenie przyciąga to zdjęcie w krótkich blond włoskach. wyglądasz ultrakobieco.
olusia_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 09:59   #19
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: kolorek help, pliiiis ;-;

Też jestem za podkreślaniem wyjątkowego stylu. Pierwszy kolor jest ładny, bo naturalny, ale... nudny. Czerń i geometryczna fryzura - zakochałam się. Wyglądasz olśniewająco.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-18, 21:03   #20
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: kolorek help, pliiiis ;-;

Kolor: najlepszy z drugiego albo 3. zdjęcia. Fryzura: chyba wszystkie. Poważnie, dziwne to, ale we wszystkim ci do twarzy, chociaż styl ci się zmienia zależnie od cięcia!
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 14:12   #21
kate_w
Raczkowanie
 
Avatar kate_w
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 123
Dot.: kolorek help, pliiiis ;-;

Cytat:
Napisane przez Osterhase Pokaż wiadomość
Kolor: najlepszy z drugiego albo 3. zdjęcia. Fryzura: chyba wszystkie. Poważnie, dziwne to, ale we wszystkim ci do twarzy, chociaż styl ci się zmienia zależnie od cięcia!
moja babcia zawsze mówi, że ładnemu we wszystkim ładnie
kate_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 15:48   #22
hiddendame
Przyczajenie
 
Avatar hiddendame
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10
Dot.: kolorek help, pliiiis ;-;

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
A mnie się dla odmiany podoba wersja ze zdjęć 4 i 5 Super kolor podkreślający ładne oczy, fajne cięcie- jest nietuzinkowo, koło ostatniego zdjęcia zatrzymałam się na dłużej wzrokiem. Pierwsze jest też okej, ale taka jakby... mniej wyrazista jesteś.

Zalezy, na czym Ci zależy Jeśli na tym, żeby było subtelnie, delikatnie i szło się wtopić w tłum, to zdecydowanie wersja nr 1

Ja również tak uważam. Ostatnie dwa zdjęcia, jak dla mnie kolor pasuję jeszcze bardziej niż te wszystkie wcześniejsze. Ale jak autorka się źle czuje, to może o jakieś 1-2 tony rozjaśnić, albo zrobić jakieś refleksy.
__________________
Szczerość to nie kłamstwo
hiddendame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 16:28   #23
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: kolorek help, pliiiis ;-;

najladniej to ta pierwsza fotka i te krótkie jasne włosy rozjasnij do jasnego brązu i może jakieś pasemka ?
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 19:09   #24
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: kolorek help, pliiiis ;-;

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Też jestem za podkreślaniem wyjątkowego stylu. Pierwszy kolor jest ładny, bo naturalny, ale... nudny. Czerń i geometryczna fryzura - zakochałam się. Wyglądasz olśniewająco.
ja też

przecuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu udownie wyglądasz w tym bobie i kolorze

w ogóle przypominasz mi Jessie J, która uwielbiam
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 00:04   #25
Shortcake
Przyczajenie
 
Avatar Shortcake
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 27
Dot.: kolorek help, pliiiis ;-;

Kurczaki, dziękuję strasznie za tyle komplementów, w życiu nie usłyszałam aż tylu nawet od własnego chłopaka
Druga sprawa, opinie są tak skrajne, że ciężko się na coś zdecydować ;> Fakt, że nie potrafię określić swojego typu kolorystycznego wcale nie ułatwia sprawy, po prostu wybrałabym coś z palety włosów, co pasuje, byłoby z głowy
Przeglądając różne zdjęcia najbardziej podobam się sobie w ciemnych i w blond. Na tych pierwszych mniej widać odrosty, także póki co nie będę ruszać koloru ; )
__________________
Blog -
Shortcake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-12, 10:13   #26
ChantelWroc84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: kolorek help, pliiiis ;-;

Jak dla mnie numerek 3 no po prostu wyglądasz rewelacyjnie . Masz Ładną urodę i nawet w najmniejszej zmianie będzie CI dobrze Gdyby mi pasowały takie krótkie włoski to też bym takie nosiła . Przede wszystkim kolor super.
ChantelWroc84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-12 11:13:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.