Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer. 2011 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Na kolejny tytuł nowego wątku wybieram:
"Raz jest synek, raz córeczka - wiosną wskoczą do wózeczka" 23 37,10%
"Kurtka za mała, brzuszek już duży, a nam do wiosny czas się dłuży" 6 9,68%
"Wielkie brzuchy, duże dzieci, do porodu szybko zleci" 1 1,61%
"Mamusie zaczynają wyprawkę kupować, a dzidzie na naszych brzuszkach trenować" 2 3,23%
"Dzieciaczki w brzuszkach buszują, a mamusie wyprawki kupują" 3 4,84%
"Z uśmiechem na twarzy na wiosnę czekamy, by przywitać się z naszymi maluszkami" 3 4,84%
"Płeć maluszków już znamy i wyprawkę im szukamy" 1 1,61%
"Chłopiec czy dziewczynka - to już wiemy i piękną wyprawkę kompletujemy!" 5 8,06%
"Coraz większe mamy brzuszki - uśmiechnięte w nich maluszki" 18 29,03%
Głosujący: 62. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-17, 13:25   #1171
Agnieszka.M
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka.M
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 813
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Jak myślicie, czy ta sukienka nadaje się na Sylwestra? Chciałabym kupić na Sylwestra taką sukienkę, żebym potem mogła w niej pójść na ślub cywilny mojej siostry w styczniu.
http://www.pieknamama.pl/2921-Sukienka-Larissa.htm
Myślałam jeszcze o takiej
http://www.elpasa.pl/kolekcja/sukienki/bella_2011.html
__________________
Antoś ur. 30.04.2011 r. 2890 g 53 cm


Edytowane przez Agnieszka.M
Czas edycji: 2010-12-17 o 13:29
Agnieszka.M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:35   #1172
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Agnieszka.M Pokaż wiadomość
Jak myślicie, czy ta sukienka nadaje się na Sylwestra? Chciałabym kupić na Sylwestra taką sukienkę, żebym potem mogła w niej pójść na ślub cywilny mojej siostry w styczniu.
http://www.pieknamama.pl/2921-Sukienka-Larissa.htm
Myślałam jeszcze o takiej
http://www.elpasa.pl/kolekcja/sukienki/bella_2011.html
Dzianinowa jest wspaniała, ale ja bardzo lubię dzianinę, wiec stąd moje zdanie. Druga natomiast jest bardzo elegancka i jeśli ślub - chyba byłaby bardziej odpowiednia. I ten fiolet... Też mój kolor...
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:45   #1173
kaorlak
Zadomowienie
 
Avatar kaorlak
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 1 086
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cześć Dziewczyny!
Ja proszę o dopisanie do mnie CÓRECZKI o imieniu Hania
kaorlak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 13:55   #1174
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Agnieszka.M Pokaż wiadomość
Jak myślicie, czy ta sukienka nadaje się na Sylwestra? Chciałabym kupić na Sylwestra taką sukienkę, żebym potem mogła w niej pójść na ślub cywilny mojej siostry w styczniu.
http://www.pieknamama.pl/2921-Sukienka-Larissa.htm
Myślałam jeszcze o takiej
http://www.elpasa.pl/kolekcja/sukienki/bella_2011.html
Ta druga elegancka, bardzo mi się podoba śliczna
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:16   #1175
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Łaaa padam dosłownie, ale się zabralismy z synkiem za porządki, prawie skończyliśmy Jeszcze muszę z odkurzaczem trochę polatać, podłóg już dziś nie dam rady umyć zrobię to jutro bo mnie już znowu całe pośladki bolą, za bardzo sie uskakałam.

Cytat:
Napisane przez Kwiatecek Pokaż wiadomość
Waga dziecka w ciąży

Kobiety w ciąży często zastanawiają się, ile aktualnie waży dziecko i czy jest to za dużo lub za mało. Należy pamiętać, że każde dziecko rozwija się w indywidualnym tempie i nie ma sztywnych wartości dotyczących prawidłowej wagi płodu.

Tymczasem waga dziecka, którą można poznać podczas badania USG, jest tylko wartością przybliżoną.
Ile przeciętnie waży dziecko w kolejnych tygodniach ciąży?

Poniżej średnia waga dziecka dla 9-39 tygodnia ciąży.
9-10 tydzień - 5 g
11-12 tydzień - 12 g
13-14 tydzień - 25 g
15-16 tydzień - 80 g
17-18 tydzień - 150 g
19-20 tydzień - 260 g
21-22 tydzień - 350 g
23-24 tydzień - 540 g
25-26 tydzień - 900 g
27-28 tydzień - 1100 g
29-30 tydzień - 1360 g
31-32 tydzień - 1800 g
33-34 tydzień - 2250 g
35-36 tydzień - 2750 g
37-38 tydzień - 3100 g
39-40 tydzień - 3600 g
No to się wcale już nie dziwię czemu mam taki brzuchol jak takie dwa małe klocki naszę w brzuchu, pewnie maja po 300g

Cytat:
Napisane przez Catia88 Pokaż wiadomość

Eweska musisz mieć choć jedną dziewczynkę! W czwartek wszystko się okaże...

A w ogóle jak się dzisiaj śmiałam sama do siebie. leżałam sobie rano w łóżku, położyłam rękę na brzuchu i nagle.. dwa kopniaki dostałam w rękę . Ale później mały łobuz się uspokoił, za to sie przeraziłam,bo ewidentnie mój szanowny synuś ułożył się po prawej str tak,że miałam po jeden str taka bulwę Całe szczeście,że kiedys któraś z Was załączyła podobną fotkę,bo inaczej bym się zestresowała

A i witam nową mamusię
Jak wszystkie tak kciuki trzymacie to na bank musze mieć dziewczynkę
Moje się juz tak ruszaja, że czuję je codziennie o każdej porze dnia.
Cytat:
Napisane przez kaorlak Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Ja proszę o dopisanie do mnie CÓRECZKI o imieniu Hania
Gratuluję córeczki
No to teraz jest po równo jak na razie

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
Dzianinowa jest wspaniała, ale ja bardzo lubię dzianinę, wiec stąd moje zdanie. Druga natomiast jest bardzo elegancka i jeśli ślub - chyba byłaby bardziej odpowiednia. I ten fiolet... Też mój kolor...
Oby dwie piękne, ja bym nawet dzianinową wolała bo później na każdą okazję ją wykorzystasz, ta druga już bardziej elegantsza więc nie do wszystkiego
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:19   #1176
Agnieszka.M
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka.M
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 813
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Oby dwie piękne, ja bym nawet dzianinową wolała bo później na każdą okazję ją wykorzystasz, ta druga już bardziej elegantsza więc nie do wszystkiego
Też tak myślę ... tylko się zastanawiam, czy ta dzianinowa pasuje na takie okazje.
__________________
Antoś ur. 30.04.2011 r. 2890 g 53 cm

Agnieszka.M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:23   #1177
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Agnieszka.M Pokaż wiadomość
Też tak myślę ... tylko się zastanawiam, czy ta dzianinowa pasuje na takie okazje.
Zawsze mozesz podnieść poziom elegancji biżuterią, fryzurą i dobrym żakietem, coś w końcu na rączki musisz narzucić i bedzie pięknie eweska ci podeśle wzór pięęęęęęęęęęknego makijaża i hejo
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 14:27   #1178
the_sania
Wtajemniczenie
 
Avatar the_sania
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 2 990
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

witajcie
nie ma szans na nadrobienie was

stęskniłam się nawet za moimi wirtualnymi koleżankami

w końcu dziś mnie wypisali. oczywiście żadnych konkretów nie usłyszałam z szyjką niby troszkę lepiej. dzidziuś ma 13cm.
leżąc w szpitalu praktycznie, ani jednego ruchu nie czułam dopiero teraz w domu, jakby Maluszek wiedział, gdzie jest lepiej
brzuch mi urósł przez te 3dni hehe, w koszuli nie było tak widać, a tu w normalnych ciuchach bum!

będę brać nadal luteinę i no-spę. poza tym wyszło też że mam anemię i żelazo dostawałam. zwolnienie dostałam na 2tyg, a za tydzień do kontroli. jeśli mam być szczera, to znowu jak przyszłam do domu, pochodziłam trochę i siedzę, to czuję... taki napięty jest ten brzuch...
pozdrawiam wszystkie i dzięki za ciepłe słowa mam teraz tylko nadzieję, że będzie dalej wszystko dobrze. nie wyobrażam sobie, że mogłabym stracić nasze Maleństwo
__________________
Jedynym wytłumaczeniem bezinteresowności, poświecenia , lojalności i ciepła macierzyństwa jest miłość.

Marcelek 30.05.2011

the_sania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:29   #1179
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

the-sania będzie dobrze wiesz ile my tu kciuków za Wasze zdrówko trzymamy? Las rąk, po prostu las rąk...
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:32   #1180
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez the_sania Pokaż wiadomość
witajcie
nie ma szans na nadrobienie was

stęskniłam się nawet za moimi wirtualnymi koleżankami

w końcu dziś mnie wypisali. oczywiście żadnych konkretów nie usłyszałam z szyjką niby troszkę lepiej. dzidziuś ma 13cm.
leżąc w szpitalu praktycznie, ani jednego ruchu nie czułam dopiero teraz w domu, jakby Maluszek wiedział, gdzie jest lepiej
brzuch mi urósł przez te 3dni hehe, w koszuli nie było tak widać, a tu w normalnych ciuchach bum!

będę brać nadal luteinę i no-spę. poza tym wyszło też że mam anemię i żelazo dostawałam. zwolnienie dostałam na 2tyg, a za tydzień do kontroli. jeśli mam być szczera, to znowu jak przyszłam do domu, pochodziłam trochę i siedzę, to czuję... taki napięty jest ten brzuch...
pozdrawiam wszystkie i dzięki za ciepłe słowa mam teraz tylko nadzieję, że będzie dalej wszystko dobrze. nie wyobrażam sobie, że mogłabym stracić nasze Maleństwo
Kochana jak dobrze, że już jesteś w domu, oby już do porodu (sama też się o to modlę). Jeżeli macica się stawia staraj się jak najwięcej leżec, tylko nie na wznak, bo wtedy jest ona naprężona, ale na boku - tak usłyszałam od gina w szpitalu i naprawdę to działa.
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:34   #1181
the_sania
Wtajemniczenie
 
Avatar the_sania
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 2 990
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
the-sania będzie dobrze wiesz ile my tu kciuków za Wasze zdrówko trzymamy? Las rąk, po prostu las rąk...
kochane jesteście
a teraz poleżę i pooglądam gotowe na wszystko... buziaki

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Kochana jak dobrze, że już jesteś w domu, oby już do porodu (sama też się o to modlę). Jeżeli macica się stawia staraj się jak najwięcej leżec, tylko nie na wznak, bo wtedy jest ona naprężona, ale na boku - tak usłyszałam od gina w szpitalu i naprawdę to działa.
też mam nadzieję, że oby już do porodu. I trymestr czułam się rewelacyjnie, nie przypuszczałam nigdy, że mnie też to spotka "ciąża zagrożona"...
na wznak i tak nie lubię leżec, to dobrze
__________________
Jedynym wytłumaczeniem bezinteresowności, poświecenia , lojalności i ciepła macierzyństwa jest miłość.

Marcelek 30.05.2011

the_sania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 14:37   #1182
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

hej dziewczynki!
ja oczywiscie musialam dzisiaj isc do pracy grrr... na szczescie udalo mi sie wyrwac wczesniej, bo mialam wizyte u lekarza, ale i tak mnie wnerwiali, bo normalnie nei mozna sobie wolnego wziac! nie daja rady leniuchy jedne mowie wam jakaa jestem wsciekla. Bylam na kontrolnej comiesiecznej wuzycie, przypominam, u nas niestety u lekarza rodzinnego nie ginekologa ale mocz w normie, wielkosc macicy tez podobno, serduszko ladnie bilo, choc uciekalo i pani doktor sie smiala, ze dzidzia sie bardzo ruszala, pobrali mi mnostwo krwi na badanie glukozy, proby watrobowe itp.
chca mnie tez zaszczepic taka szczepionka kojarzona na grype zwykla plus swinska, tu wszystkie kobiety w 2 i 3 trymestrze szczepia, kurcze ja sama nie wiem...co myslicie?

Cytat:
Napisane przez elis5 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Brzuszki
Podczytuję Was od jakiegoś czasu i... wessało mnie normalnie. Dziś, po tym jak pierwszą rzeczą po przebudzeniu było włączenie laptopa, żeby sprawdzić co u Was słychać stwierdziłam, że nadszedł czas na dołączenie do wątku, oczywiście jeśli mnie przyjmiecie do swego grona.
Kurczę, to forum gorzej wciąga niż seriale
Witamy No forum wciaga strasznie ja juz od roku tu siedze i nie moge sie oderwac
Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
jak widzisz na kupuje uniwersalne hehe tez nie che non stop smigajacego dziecka w rozu albo niebieskim hehe tymbardzij ze chce miec 3 dzieci to bedzie jak znalazl
ja tez kupillam tylko troche rozowych, tak naprawde uwielbiam ubranka zielone, zolte, tez mam odruch wymiotny jak dzieci sa cale albo tylko rozowe albo tylko niebeiskie, nie mam nic przeciwko tym kolorom, ale wiem ze moja coreczka bedzie miala sliczne niebieskie spioszki bo sobie wlasnie upatrzylam
Cytat:
Napisane przez Siasiek Pokaż wiadomość
Chciałam schować statyw, gdy moje dziecko od razu zauważyło i ustawiło się do zdjęcia Uwielbia być fotografowany...
Więc nie miałam wyjścia zrobiłam Wam fotkę
Że jeszcze prawie ranek jest to w piżamkach
Nasza trójeczka
Ale masz fajny brzuszio! taki zgrabny i okraglutki! a Twoj synus jest przeslodki! slodziak normalnie i widac, ze ewidentnie uwielbia byc fotografowany
Cytat:
Napisane przez kruczaa Pokaż wiadomość
Cześć kobietki
po wizycie wszystko dobrze, szyjka wysoko, słuchaliśmy bicia serduszka, ale usg nie miałam Lekarz się nie zgodził, powiedział ze z dzidzią dobrze, bo serduszko bije i nie ma potrzeby robić usg, mam cierpliwie czekać na usg połówkowe.
Violisia ciuszki super A ja jeszcze nic nie kupuje, poczkeam do usg, może sie w końcu dowiemy kto w moim brzuszku siedzi
nie martw sie, ja tez mialam USG w 7 i 10 tyg bo mialam plamienia a potem w 12 w PL bo tu w Norwegii nie robia I tu jedno jedyne mi przysluguje w 17-18 tygodniu, teraz tez planuje raz tylko isc albo dwa do konca ciazy prywatnie, mysle ze wystarczy, jak cos bede czula, ze nei tak to wtedy pewnie zrobie czesciej
Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny... Maluszek się rusza
noo gratulacje!
Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
Cześć baby!

No dobra, w końcu wrzuciłam filmik i mogę się Wam pochwalić:
Iguśka 20w. 2D i 3D
Moria filmik cuudny!! a jaka cudna muzyczka, jejuu na 3d/4d ide na pewno pod koniec stycznia , kurcze warte to jest chyba kazdych pieniazkow!
Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Witam kobitki .
Odkąd wrociłam ze szpitala tylko Was podczytuje, coś czuję się jakoś nie tak. Zdołowanie nie minęło, do tego cały czas pobolewają mnie plecy, czasami brzuch i mam dreszcze (gorączki nie ma) - nie wiem już co o tym wszystkim myślec

kochana, trzymam kciuki, zeby jednak wszystko z Toba bylo dobrze
nie przemeczaj sie, lez oszczedzaj sie, a bedzie dobze
Cytat:
Napisane przez Kwiatecek Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, wrocilam od gina z Tz i uwaga.................... .... KOLEJNY SIUSIAK, BEDZIE SYNECZEK
Lekarz powiedzial,ze siusiak jest tak duzy ze tu sie nie da nic pomylic. Fajnie maly lezal z raczka na glowie i ciagle otwieral usta. Wazy 400 gram i ma 16 cm od glowki do pupy. Lekarz mowi,ze wszystko prawidlowo jak na ten wiek ciazy, wiec to nic ,ze malo przytylam.

Powiedzialam o tych bolach po prawej stronie pepka, to lekarz stwierdzil,ze to moja pepowina( jak bylam w brzuchu) zrobila takie wiezadlo i przy pewnej wadze macicy jakis odsetek kobiet go czuje. Wiec nic groznego.
Na skurcze miesni dostalam Aspargin3x1 to potas z magnezem.

I nadal nie moge uwierzyc ,ze intulicja mnie nie zawiodla, ze to maly chlopczyk...
gratuluje intuicji i chlopczyka! macie juz imie? A skurcze masz w brzuchu czy w ogole skurcze meisni? bo ja mam slkurcze w lydkach, czesto w nocy i tez mysle nad zakupieniem magnezu.
Cytat:
Napisane przez spice1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukając czegoś w necie, przypadkiem natknęłam się na forum "kafeteria"...jestem w szoku po przejrzeniu kilku tematów...Nie uważacie że te kobiety tam są wredne i sfrustrowane jakieś? Normalnie pojechanka taka po każdym że aż mi oczy na wierzch wychodziły...Skąd to się bierze...Czy tam siedzą same małolaty z gimnazjum i podstawówki i robią sobie z tego zabawę, czy kwestia tego że nie trzeba się rejestrować żeby pisać tak działa. Wizaz jest na prawdę 100 razy lepszy!
ja tez czytalam kilka razy kafeterii jak szukalam jakies informacji i mam dokladnie takie samo wrazenie jak ty! WIZAZ jednak jest bez dwoch zdan najlepszy!
Cytat:
Napisane przez Agnieszka.M Pokaż wiadomość
Jak myślicie, czy ta sukienka nadaje się na Sylwestra? Chciałabym kupić na Sylwestra taką sukienkę, żebym potem mogła w niej pójść na ślub cywilny mojej siostry w styczniu.
http://www.pieknamama.pl/2921-Sukienka-Larissa.htm
Myślałam jeszcze o takiej
http://www.elpasa.pl/kolekcja/sukienki/bella_2011.html
podobaja mi sie obie, ale z mysla o sylwestrze i slubie chyba wolalabym ta druga

a ja musze robic obiad, ale jakos nie mam sily, mial to byc wolny dzien a w sumie wclae nie odpoczelam, praca, lekarz i zlecialo, na szczescie jak przyjdzie TZ ubieramy choinke

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

the sania jak dobrze cie widziec!! trzymalysmy kciuki, wiedzialam ze musi byc dobrze Najwazniejsze, ze jestes juz w domku, buziaki
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:40   #1183
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

elis5 witaj kochana!

Anulinka2009 ulzylo mi jak przeczytalam ze twoj Tż wrocil caly i zdrowy, mimo przykrej sytuacji jaka go spotkala...

Cytat:
Napisane przez Siasiek Pokaż wiadomość
Chciałam schować statyw, gdy moje dziecko od razu zauważyło i ustawiło się do zdjęcia Uwielbia być fotografowany...
Więc nie miałam wyjścia zrobiłam Wam fotkę
Że jeszcze prawie ranek jest to w piżamkach
Nasza trójeczka
kochana przez ciebie a raczej przez twojego synka jeszcze bardziej chce miec w brzuszku siusiaka!!! normalnie to za spojrzenie bedzie mial branie jak dorosnie brzuszek slodki jak zawsze

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Byłam z synkiem na zakupkach więc już nie musze wychodzić na ten mróz nawet jutro, zakupy na weekend zrobione, aaaaaaaaaa jutro witam mężula
kurde ale to zlecialo, jutro juz bedzie ciesze sie razem z toba!!

Cytat:
Napisane przez Kwiatecek Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, wrocilam od gina z Tz i uwaga.................... .... KOLEJNY SIUSIAK, BEDZIE SYNECZEK
Lekarz powiedzial,ze siusiak jest tak duzy ze tu sie nie da nic pomylic. Fajnie maly lezal z raczka na glowie i ciagle otwieral usta. Wazy 400 gram i ma 16 cm od glowki do pupy. Lekarz mowi,ze wszystko prawidlowo jak na ten wiek ciazy, wiec to nic ,ze malo przytylam.

Powiedzialam o tych bolach po prawej stronie pepka, to lekarz stwierdzil,ze to moja pepowina( jak bylam w brzuchu) zrobila takie wiezadlo i przy pewnej wadze macicy jakis odsetek kobiet go czuje. Wiec nic groznego.
Na skurcze miesni dostalam Aspargin3x1 to potas z magnezem.

I nadal nie moge uwierzyc ,ze intulicja mnie nie zawiodla, ze to maly chlopczyk...
po prostu szczere gratulacje!!! nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo bym chciala wrocic do domu z taka wiadomoscia!!! super

Cytat:
Napisane przez Agnieszka.M Pokaż wiadomość
Jak myślicie, czy ta sukienka nadaje się na Sylwestra? Chciałabym kupić na Sylwestra taką sukienkę, żebym potem mogła w niej pójść na ślub cywilny mojej siostry w styczniu.
http://www.pieknamama.pl/2921-Sukienka-Larissa.htm
Myślałam jeszcze o takiej
http://www.elpasa.pl/kolekcja/sukienki/bella_2011.html
mi sie oby dwie podobaja... ale ta druga chyba bardziej pasuje na slub i sylwestra. najlepiej jak kupisz i jedna i druga

Moria44 obejrzalam i sie poplakalam... tez chce miec filmik!!
a najlepiej juz moja dzidzie przy sobie....
trzeba poczekac. Poki co jeszcze raz gratuluje Igusi

spice1985 czytalam ja w niedziele, ale dzisiaj odpisalam...wybacz ze tak dlugo


ale mialam dzisiaj dzien- zgubilam klucze od domu a w tym od szafki z pracy i skrzynki pocztowej. Przyjechal Tż z pracy zeby mi drzwi otworzyc i sie smial... wiem niezdara ze mnie

poza tym glowa mnie boli i nie mam cos humoru...jutro do szkoly bleeeeeeeeeeee
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:43   #1184
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Sania,
dobrze, że jesteś już w domku
Podejrzewam, że psychicznie inaczej się czujesz, lepiej.
Z dzidziusiem na pewno wszystko będzie dobrze, w ogóle nie myśl o tym że mogłabyś go stracić.
Oszczędzaj się i szybciutko reaguj, gdyby coś Ciebie niepokoiło
No a my tu wszystkie kciuki mocno zaciśnięte trzymamy. Z takim wsparciem musi być dobrze
Cytat:
Napisane przez spice1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukając czegoś w necie, przypadkiem natknęłam się na forum "kafeteria"...jestem w szoku po przejrzeniu kilku tematów...Nie uważacie że te kobiety tam są wredne i sfrustrowane jakieś? Normalnie pojechanka taka po każdym że aż mi oczy na wierzch wychodziły...Skąd to się bierze...Czy tam siedzą same małolaty z gimnazjum i podstawówki i robią sobie z tego zabawę, czy kwestia tego że nie trzeba się rejestrować żeby pisać tak działa. Wizaz jest na prawdę 100 razy lepszy!
Kafeteria? Kilka razy natrafiłam na tamte forum. Tragedia. Jedne wielkie chamstwo. W życiu nie chciałabym się tam udzielać

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnieszka.M Pokaż wiadomość
Jak myślicie, czy ta sukienka nadaje się na Sylwestra? Chciałabym kupić na Sylwestra taką sukienkę, żebym potem mogła w niej pójść na ślub cywilny mojej siostry w styczniu.
http://www.pieknamama.pl/2921-Sukienka-Larissa.htm
Myślałam jeszcze o takiej
http://www.elpasa.pl/kolekcja/sukienki/bella_2011.html
Na sylwestra pasuje zarówno jedna, jak i druga sukienka, ale na ślub bardziej ta druga
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:44   #1185
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Agnieszka.M tak spodobała mi się ta twoja dzianinowa, ze natychmiast kupiłam sobie podobną na święta. Szara, ale to też lubię. O taka:
http://allegro.pl/nowa-modna-sukienk...368156763.html
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:54   #1186
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

dziewczyny w jakim programie moge zmniejszyc zdjecie, tak samo kolor itp??... dalismy laptopa do "czyszczenia" i gosciu usunal mi manager'a
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 14:59   #1187
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez violisia Pokaż wiadomość
wiem co to za bol jak czekasz czekasz a nie ma..:/


jaaaaaa zapomnialam sie pochwalic moimi zakupami wczorajszymi: co prawda tanie byly, ale nei moglam sie oprzec:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1368825186
żółty kolor

http://allegro.pl/show_item.php?item=1325881834
nr2

http://allegro.pl/show_item.php?item=1363248932
nr4

http://allegro.pl/show_item.php?item=1366970720
nr7

http://allegro.pl/show_item.php?item=1352785744
nr4

oczywiscie cichaczem przed mezem:P hehe bo zakupy ubrankowe mialy byc w styczniu, jak zreszta reszta rzeczy
kochana super zakupy
Cytat:
Napisane przez Siasiek Pokaż wiadomość
Chciałam schować statyw, gdy moje dziecko od razu zauważyło i ustawiło się do zdjęcia Uwielbia być fotografowany...
Więc nie miałam wyjścia zrobiłam Wam fotkę
Że jeszcze prawie ranek jest to w piżamkach
Nasza trójeczka
swietna foteczka
brzunio rosnie
a synek mega



ja jestem wykonczona
hiper zakupy w intermarche
latanie za choinka, ktorej nie kupilismy, bo albo przesadnie drogie albo brzydkie....
teraz bobo kopie jak szalone

a my chyba do swiat auta naprawionego nie dostaniemy
w du.pe z taka robota
moze jakis cud nastapi
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 15:03   #1188
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
dziewczyny w jakim programie moge zmniejszyc zdjecie, tak samo kolor itp??... dalismy laptopa do "czyszczenia" i gosciu usunal mi manager'a
Do zmniejszania rozmiaru zdjęć używam Irfan View
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 15:12   #1189
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Do zmniejszania rozmiaru zdjęć używam Irfan View
tego tez nie mam, a chcialam fote brzuszka stawic
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 15:20   #1190
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

24kasia a masz zwykłego painta? Tam też zmniejszysz
__________________
Karolinka 03-06-2011
Wiktoria 18-10-2006
moje królewny
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 15:22   #1191
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dzien dobry!!!
Ja juz po pracy!!!! Jestem ogromnie zmeczona, ale przede mna jeszcze sprzatanko... kibelek i musze zupke jakas ugotowac, bo mi sie chce Grochowej mniaaaaaam
Jutro mam zamiar robic pierogi z kapusta i grzybami... macie jakis sprawdzony przepis by ciasto wyszlo?

Cytat:
Napisane przez Siasiek Pokaż wiadomość
Chciałam schować statyw, gdy moje dziecko od razu zauważyło i ustawiło się do zdjęcia Uwielbia być fotografowany...
Więc nie miałam wyjścia zrobiłam Wam fotkę
Że jeszcze prawie ranek jest to w piżamkach
Nasza trójeczka
Siasiek pikny brzuszek A maly ma rozbrajajacy usmiech i kedziorki

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
No dobra, w końcu wrzuciłam filmik i mogę się Wam pochwalić:
Iguśka 20w. 2D i 3D
Ale sie napatrzylam Slodka ma buzke ta Twoja Ksiezniczka

Cytat:
Napisane przez kruczaa Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Tak prywatnie, ale mimo tego i tak sie nie zgodził. Powiedział że przez usg przegrzewa sie dzidzie i nie powinno siego nadużywać. Nie ma potrzeby więc nie robi. A jak powiedziałam że inni lekarze robią co wizytę to powiedział że to bardzo źle, że nie długo ma wejść jakaś zmiana, że każde dodatkowe usg lekarz będzie musiał uzasadnić, dlaczego je zrobił. On jest przeciwny i już. Może i dobrze, w końcu za jakieś 2-3 tyg będę miała to połówkowe.
W Anglii nie masz szans na wiecej usg niz 2 lub 3., bo sa takiego samego zdania jak Twoj lekarz. Tutaj tez nie robia badan ginekologicznych, bo boja sie uszkodzen. Do ciazy podchodza bardzo naturalnie i wiesz co? Mam mnostwo znajomych dziewczyn, ktore byly tu w ciazy i zadna nie miala jakichkolwiek problemow z dzidziusiem.

Cytat:
Napisane przez Kwiatecek Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, wrocilam od gina z Tz i uwaga.................... .... KOLEJNY SIUSIAK, BEDZIE SYNECZEK
Lekarz powiedzial,ze siusiak jest tak duzy ze tu sie nie da nic pomylic. Fajnie maly lezal z raczka na glowie i ciagle otwieral usta. Wazy 400 gram i ma 16 cm od glowki do pupy. Lekarz mowi,ze wszystko prawidlowo jak na ten wiek ciazy, wiec to nic ,ze malo przytylam.

Powiedzialam o tych bolach po prawej stronie pepka, to lekarz stwierdzil,ze to moja pepowina( jak bylam w brzuchu) zrobila takie wiezadlo i przy pewnej wadze macicy jakis odsetek kobiet go czuje. Wiec nic groznego.
Na skurcze miesni dostalam Aspargin3x1 to potas z magnezem.

I nadal nie moge uwierzyc ,ze intulicja mnie nie zawiodla, ze to maly chlopczyk...
Gratuluje Syneczka

Cytat:
Napisane przez Agnieszka.M Pokaż wiadomość
Jak myślicie, czy ta sukienka nadaje się na Sylwestra? Chciałabym kupić na Sylwestra taką sukienkę, żebym potem mogła w niej pójść na ślub cywilny mojej siostry w styczniu.
http://www.pieknamama.pl/2921-Sukienka-Larissa.htm
Myślałam jeszcze o takiej
http://www.elpasa.pl/kolekcja/sukienki/bella_2011.html
Numer 2

Cytat:
Napisane przez the_sania Pokaż wiadomość
witajcie
nie ma szans na nadrobienie was

stęskniłam się nawet za moimi wirtualnymi koleżankami

w końcu dziś mnie wypisali. oczywiście żadnych konkretów nie usłyszałam z szyjką niby troszkę lepiej. dzidziuś ma 13cm.
leżąc w szpitalu praktycznie, ani jednego ruchu nie czułam dopiero teraz w domu, jakby Maluszek wiedział, gdzie jest lepiej
brzuch mi urósł przez te 3dni hehe, w koszuli nie było tak widać, a tu w normalnych ciuchach bum!

będę brać nadal luteinę i no-spę. poza tym wyszło też że mam anemię i żelazo dostawałam. zwolnienie dostałam na 2tyg, a za tydzień do kontroli. jeśli mam być szczera, to znowu jak przyszłam do domu, pochodziłam trochę i siedzę, to czuję... taki napięty jest ten brzuch...
pozdrawiam wszystkie i dzięki za ciepłe słowa mam teraz tylko nadzieję, że będzie dalej wszystko dobrze. nie wyobrażam sobie, że mogłabym stracić nasze Maleństwo
The_saniu dobrze, ze juz jestes w domku!!! Odpoczywaj i nie stresuj sie

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki!
ja oczywiscie musialam dzisiaj isc do pracy grrr... na szczescie udalo mi sie wyrwac wczesniej, bo mialam wizyte u lekarza, ale i tak mnie wnerwiali, bo normalnie nei mozna sobie wolnego wziac! nie daja rady leniuchy jedne mowie wam jakaa jestem wsciekla. Bylam na kontrolnej comiesiecznej wuzycie, przypominam, u nas niestety u lekarza rodzinnego nie ginekologa ale mocz w normie, wielkosc macicy tez podobno, serduszko ladnie bilo, choc uciekalo i pani doktor sie smiala, ze dzidzia sie bardzo ruszala, pobrali mi mnostwo krwi na badanie glukozy, proby watrobowe itp.
chca mnie tez zaszczepic taka szczepionka kojarzona na grype zwykla plus swinska, tu wszystkie kobiety w 2 i 3 trymestrze szczepia, kurcze ja sama nie wiem...co myslicie?
Mi proponowali, ze owszem moge... jednak sie nie zgodzilam. Jakos nie widza mi sie jakiekolwiek zastrzyki w ciazy.

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
dziewczyny w jakim programie moge zmniejszyc zdjecie, tak samo kolor itp??... dalismy laptopa do "czyszczenia" i gosciu usunal mi manager'a
Ja zmniejszam w paincie
A co do tego wapnia to polozna zapytala sie mnie ile mleka dziennie wypijam. Powiedzialam, ze miske mleka, a ona na to ze to malo i zapisala mi ten wapn.
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 15:42   #1192
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Łooo matko uffff, posprzątałam dwie komody i szafę i padam na pysk. Po prostu masakra, jaka ja słaba jestem - jak ja dam radę urodzic to dziecko, po tylu miesiącach leżenia . Dobrze, że mój Tż dzisiaj w delegacji, bo znowu by na mnie krzyczał i gonił do łóżka
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 15:45   #1193
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dziewczynki dziękuję za wszystkie miłe słowa Serce mi rośnie gdy czytam Wasze komentarze Ja chyba 10 razy już ten filmik obejrzałam i za każdym razem chce mi się płakać

Ja wiem, że ona się jeszcze zmieni ale już teraz widać, że jest do męża podobna więc TŻ chodzi jak paw dumny


Cytat:
Napisane przez Dziewczonka Pokaż wiadomość
Witam kobitki .
Odkąd wrociłam ze szpitala tylko Was podczytuje, coś czuję się jakoś nie tak. Zdołowanie nie minęło, do tego cały czas pobolewają mnie plecy, czasami brzuch i mam dreszcze (gorączki nie ma) - nie wiem już co o tym wszystkim myślec
Dziewczonka ja też mam czasem gorsze dni, tak jak dziś. Nie pojechałam nawet na ćwiczenia bo a to jakoś mnie tak lekko ciągną jajniki (chyba), plecy mnie bolą, nie wiem jak usiąść albo się położyć i też się jakoś tak chorobowo czuję więc popijam herbatkę z sokiem malinowym i rumianek z miodem

Cytat:
Napisane przez Kwiatecek Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, wrocilam od gina z Tz i uwaga.................... .... KOLEJNY SIUSIAK, BEDZIE SYNECZEK
Kwiatecku gratuluję! Super, że jest po Twojej myśli Masz jakąś fotkę z usg?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka.M Pokaż wiadomość
Jak myślicie, czy ta sukienka nadaje się na Sylwestra? Chciałabym kupić na Sylwestra taką sukienkę, żebym potem mogła w niej pójść na ślub cywilny mojej siostry w styczniu.
http://www.pieknamama.pl/2921-Sukienka-Larissa.htm
Myślałam jeszcze o takiej
http://www.elpasa.pl/kolekcja/sukienki/bella_2011.html
Aga obie piękne ale myślę, że druga zdecydowanie bardziej pasuje na ślub no i na Sylwestra też. Cudna

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
the-sania będzie dobrze wiesz ile my tu kciuków za Wasze zdrówko trzymamy? Las rąk, po prostu las rąk...
Dokładnie Podpisuję się pod tym rękami i nogami

Miałam dziś sprzątać w mieszkaniu ale coś nie mam chęci, zrobiłam tylko dwa prania, zmywanie i popakowałam prawie wszystkie prezenty. Uwielbiam to robić Za tydzień święta
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 15:55   #1194
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cześć Dziewczyny,
ja tylko na chwilę pochwalić się, że nie plamię i że byliśmy już po choinkę. Obiecuję jutro Was nadrobić
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 15:59   #1195
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

grochowej nici nie mam boczku ale nie ma co sie lamac... jest goracy kubek GROCHOWA!!!

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Taverney To super wiadomosc!!! Oby tak dalej
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 16:01   #1196
Agnieszka.M
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka.M
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 813
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
Agnieszka.M tak spodobała mi się ta twoja dzianinowa, ze natychmiast kupiłam sobie podobną na święta. Szara, ale to też lubię. O taka:
http://allegro.pl/nowa-modna-sukienk...368156763.html
No też śliczna i jaaaaka cena
__________________
Antoś ur. 30.04.2011 r. 2890 g 53 cm

Agnieszka.M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 16:07   #1197
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
24kasia a masz zwykłego painta? Tam też zmniejszysz
dziekuje, zaraz zobacze..

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Ja zmniejszam w paincie
A co do tego wapnia to polozna zapytala sie mnie ile mleka dziennie wypijam. Powiedzialam, ze miske mleka, a ona na to ze to malo i zapisala mi ten wapn.
no nie gadaj, ze tak ci powiedziala... bo ja w ogole mleka nie pije. Podaj mi dokladna nazwe tego co ci przepisala i czy to jest na recepte.
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 16:09   #1198
Dziewczonka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dziewczonka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 628
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
ja tylko na chwilę pochwalić się, że nie plamię i że byliśmy już po choinkę. Obiecuję jutro Was nadrobić
Super . Tylko się nie forsuj za bardzo
Dziewczonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 16:11   #1199
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

e tam nie umiem nawet zdjecia skopiowac na painta
Tav super wiesci!!

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnieszka.M Pokaż wiadomość
No też śliczna i jaaaaka cena
pewnie ze ladna a cena jeszcze ladniejsza
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 16:26   #1200
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Pierwsze ruchy, większe brzuszki - pięknie rosną nam Maluszki. Mamusie maj-czer

Dobry wieczór

Jak tak piszecie o płci, to ja już się nie mogę doczekać poniedziałku

Dziś cały dzień w domu. Wzięłam się za przygotowanie i pakowanie prezentów. Najbliższym oprócz większego prezentu, daję buteleczkę domowego Baileysa [jest pyszny, a ja nawet się napić nie mogę!] i pudełko pierniczków. Napiekłam się dziś, jak wściekła. Zrobiłam pierniki z witrażykami, pierwsza porcja się zjarała

Nawet nie mam jak Wam pokazać fotek

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Tav, super wieści))
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.