Wakacyjne Mamy 2012 - część IV - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-10, 16:48   #841
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: !

wrocilismy
miałam taki humor
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 16:55   #842
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Cześć Mamka ! Fajnie, że już w domu
Anna, trochę mnie uraziłaś swoim postem, bo nie uważam się za oszustkę, a tylko matkę, dla której każda godzina więcej z dzieckiem jest na wagę złota zwłaszcza, że tak szybko wracam do pracy. Mój pracodawca akurat na tym nie straci, a ja mogę zyskać choćby tę godzinę, którą spędzam i tak na dojazd.
Tym bardziej że zapewne Twoja praca jest zadaniowa - a nie polega na "odsiedzeniu" ileś tam w biurze. Co będziesz miała do zrobienia i tak zrobisz, w 8 godzin czy w 7 - obojętne. A poza tym - matki są lepiej zorganizowane Muszą być
A i jeszcze: czy to nie Ciebie trzeba było wręcz wyganiać na zwolnienie lekarskie pod koniec ciąży..? Bo inaczej byłabyś skłonna urodzić w pracy

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Depoison super, ze Zosi dopisuje apetyt! Bardzo dobrze

Maciejko w temacie mat zerknij tu

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2012-11-10 o 19:30
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 17:47   #843
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

moja mała jak zobaczyla z ejuz w donku jest to dostała napad smiechu glosnego i "mowila" chał chal akurat pies moj byl obok
i potem ja do Niej chal chal a ta se smiała jak opetana
Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość

G*** ją to obchodzi!!! Mam bojowy nastrój, bo mnie właśnie babcia wkur***
:
tak jest!
Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość
Nadal nie mam czasu na bieżące nadrabianie i jutro pewnie wlece dopiero wieczorem na chwilkę, więc zawiadamiam, że Sara konczy dziś 4 miesiące!

Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
jestem w domu!!!!!!!!!!!!!!!
ale tz mi zepsul klawiatre od lapka i nie wiem jak ja teraz bede pisa!!!!
super ze jestes juz w domku
Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
Ciastek - wcześniej o czymś zapomniałam. Skoro Rozalka tak marznie, to może zamiast przesadzać ją do spacerówki lepiej kupić dużą gondolę?

Ponieważ jednak niedługo może się z tej gondoli wychylać i będziesz musiała wyciągnąć spacerówkę, to nie warto kupować wózka nowego i drogiego.

Nie namawiam Cię, bo nie wiem, czy sama bym się na to zdecydowała. Zwłaszcza, że Rozalka jeszcze się w wózku mieści. Przemyśl to.

Jeśli jednak nie chcesz kupować wózka, który być może posłuży miesiąc, to polecam zakup śpiworka ocieplanego owczą wełną.
Mam ten http://allegro.pl/ekskluzywny-cieply...716315843.html ale na all jest znacznie więcej.
ja o gondoli tez myslalam. Ale musiala byms ama gondole do mojego stelaza? a nie wiem czy jakas pasowąła by taka z wiekszych> bo chyab za sam gleboki cąły dala bym sporo. nawet uzywany? Muze popatrzec ale rozwazam to. Tym bardzije ze mała w spacerówce zamarznie mi chyba bo spacerowka nie rozklada sie na plasko

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
N
Ciastek - na początku nie podaje się jednego dnia jabłka, a następnego marchewki. Organizm musi mieć czas na reakcję, bo nie będziesz wiedziała, co Rozi uczuliło. Podaje się jeden składnik przez kilka dni stopniowo zwiększając ilość, a dopiero później następny w taki sam sposób.
:
nie podąłam dzis marchewki
Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość
\
oczywiście że wiem
to bylo specjalnie?
Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
Poczekaj, aż zejdzie, podaj ponownie i jeśli problem się powtórzy to odstaw na długo, a jak znów wszystko zejdzie, to podaj np. marchewkę. Kolejną próbę podania skonsultuj z pediatrą, żeby tej alergii nie pogłębić.

Cytat:
Napisane przez chmielinka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

udało mi się jak mała dzisiaj spała rano narysować kilka waznych uwag od fizjoterapeutki. Ona mówi że najbezpieczniej jest nosić dziecko w pionie jak skończy 5 m-cy bo inaczej obciąża się miednicę i mięśnie kręgosłupa a osłabia mięśnie brzuszka.
Na razie to jedna część. Jak będe mieć więcej czasu to wrzucę jak podnosić dzieciątko i myślę że tyle wam wystarczy, bo tez nie dajmy się zwariować My mamy dużo ćwiczeń do korekcji, ale tego nie będę tu zamieszczać bo nie olno tego robić na własną rękę.
Pokazała nam jeszcze masaż ciałka ale nie wiem czy będe to umiała narysowac
W załączniku są moje wypociny przepraszam za jakość ryzunków ale plastykiem to ja nie jestem
Na pytania chętne odpowiem o ile będę wiedzieć bo nie ukrywajmy po jednej wizycie moja wiedza nie jest powalająca


dla Saruni
ja tez sobie zapisąlam zaraz
Cytat:
Napisane przez anna99302 Pokaż wiadomość
h
A z czym był ten słoiczek?? Samo jabłuszko??
.
tak smao jabłuszko
Cytat:
Napisane przez ooolllccciiiaaa Pokaż wiadomość
zrobiłam cały skalpel! padam
ja zrobilam wczrja 26 minut i dzis nie moge chdozic. niewiem czy sobie pozrywałam jakies meisnie czy co ale tak mnie boli z enigdy tak niebylo. po schodach niemoge zejsc wejsc ani normalni chodzic!!!!!!!!!! MASAKRA!!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

myslalam o tym wozku ale 400 zł....
http://allegro.pl/klasyczny-lekki-wo...768275453.html
oczywiscie inny kolor,,, ale jest duzo wiekszy
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 17:52   #844
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

ciastek w tym wozku gondola jest podana ze ma 85m, moja ma 82 m i nie jest jakas zaje.bisie duza...
Fakt Amelka sie miesci i mam nadzieje ze zime w nim przejezdzi ale ona jest krotka, startowala z 48 cm teraz ma jakies 62
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 17:56   #845
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
moja mała jak zobaczyla z ejuz w donku jest to dostała napad smiechu glosnego i "mowila" chał chal akurat pies moj byl obok
i potem ja do Niej chal chal a ta se smiała jak opetana

tak jest!



super ze jestes juz w domku

ja o gondoli tez myslalam. Ale musiala byms ama gondole do mojego stelaza? a nie wiem czy jakas pasowąła by taka z wiekszych> bo chyab za sam gleboki cąły dala bym sporo. nawet uzywany? Muze popatrzec ale rozwazam to. Tym bardzije ze mała w spacerówce zamarznie mi chyba bo spacerowka nie rozklada sie na plasko


nie podąłam dzis marchewki

to bylo specjalnie?



ja tez sobie zapisąlam zaraz

tak smao jabłuszko


ja zrobilam wczrja 26 minut i dzis nie moge chdozic. niewiem czy sobie pozrywałam jakies meisnie czy co ale tak mnie boli z enigdy tak niebylo. po schodach niemoge zejsc wejsc ani normalni chodzic!!!!!!!!!! MASAKRA!!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

myslalam o tym wozku ale 400 zł....
http://allegro.pl/klasyczny-lekki-wo...768275453.html
oczywiscie inny kolor,,, ale jest duzo wiekszy
fajny ten wózek.
widzę lepsze to co u mnie jest do d.
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 18:04   #846
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Maciejko zerknęłam na artykuł podesłany przez Linke i tam jest napisane: "Pianka EVA to spieniony kopolimer etylenu i octanu winylu. Ten bardzo elastyczny, wytrzymały na rozciągliwość materiał ma właściwości amortyzujące, ochronne i izolujące. Jest całkowiciebezpieczny dla ludzi i środowiska." - wywaliłam już karteczkę z tych puzzli ale coś kojarzę, że było na nich, że one są właśnie z tej pianki choć głowy za to nie dam sobie uciąć.
A mój małż nie wiem kiedy przyjedzie... Jeszcze nie wyjechał z domu a ma do przejechania 130km - czeka na klientów więc pewnie wyjedzie najwcześniej za godzinę W sumie to dobrze, że jest nadmiar pracy ale tęskno mi do niego...
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 18:06   #847
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Maciejko w temacie mat zerknij tu
ok, zaraz poczytam
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-10, 18:17   #848
ooolllccciiiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ooolllccciiiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 164
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
ja zrobilam wczrja 26 minut i dzis nie moge chdozic. niewiem czy sobie pozrywałam jakies meisnie czy co ale tak mnie boli z enigdy tak niebylo. po schodach niemoge zejsc wejsc ani normalni chodzic!!!!!!!!!! MASAKRA!!
ja przedwczoraj zrobiłam 20 min i padłam a wczoraj miałam takie zakwasy że nie mogłam wysiąść z samochodu a dziś dałam radę cały więc ciekawe jak będę się czuła jutro ale fajne te ćwiczenia,niezły wyciska jak na końcu Ewa mówi "gratuluję,jestem z Ciebie dumna" to aż chce się ćwiczyć jeszcze

Edytowane przez ooolllccciiiaaa
Czas edycji: 2012-11-10 o 18:19
ooolllccciiiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 18:40   #849
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
ciastek w tym wozku gondola jest podana ze ma 85m, moja ma 82 m i nie jest jakas zaje.bisie duza...
Fakt Amelka sie miesci i mam nadzieje ze zime w nim przejezdzi ale ona jest krotka, startowala z 48 cm teraz ma jakies 62
no moja ma 73
Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
fajny ten wózek.
widzę lepsze to co u mnie jest do d.
tzn?
Cytat:
Napisane przez ooolllccciiiaaa Pokaż wiadomość
ja przedwczoraj zrobiłam 20 min i padłam a wczoraj miałam takie zakwasy że nie mogłam wysiąść z samochodu a dziś dałam radę cały więc ciekawe jak będę się czuła jutro ale fajne te ćwiczenia,niezły wyciska jak na końcu Ewa mówi "gratuluję,jestem z Ciebie dumna" to aż chce się ćwiczyć jeszcze
ja poki co nie daje rady nawet siadac i wstawac i chodzic
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 18:42   #850
wanilllka82
Wtajemniczenie
 
Avatar wanilllka82
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 512
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
to bylo specjalnie?
no tak ale bez złośliwości miałam na dysku to dorzuciłam bo dużo miejsca na płytce było

dziewczyny mam pytanie, wymieniamy lodówkę na chłodziarko-zamrażarkę i mam problem, chciałabym już z "no - frost" ale czytam że takie lodówki są głośne, na pewno nie które z Was taką maja, na serio to jest takie uciążliwe? mamy otwartą kuchnię, poradźcie mi coś

Edytowane przez wanilllka82
Czas edycji: 2012-11-10 o 18:48
wanilllka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 18:50   #851
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie, wymieniamy lodówkę na chłodziarko-zamrażarkę i mam problem, chciałabym już z "no - frost" ale czytam że takie lodówki są głośne, na pewno nie które z Was taką maja, na serio to jest takie uciążliwe? mamy otwartą kuchnię, poradźcie mi coś
My mamy taką i faktycznie chodzi ciut głośniej od starej ale nie jakoś tragicznie głośno - możliwe, że zależy to od producenta (mamy beko ale nie pamiętam który model a jestem u mamy więc nie sprawdzę). U nas nieraz słychać takie przelewanie wody.
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-10, 18:50   #852
wanilllka82
Wtajemniczenie
 
Avatar wanilllka82
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 512
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez nitka_88 Pokaż wiadomość
.

Wiecie, tak sobie stałam pod prysznicem i pomyślałam, że skoro tyle mam pracuje nad lepszym wyglądem, to mogłybyśmy się jakoś wzajemnie motywować i tak jak kiedyś pokazywałyśmy sobie w poniedziałki rosnące brzuszki, tak teraz możemy pokazywać, jak one maleją...
hmmm ja nie mam brzuszka tylko chęci do poprawy kondycji i zaniedbanych mięśni
wanilllka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 18:53   #853
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Dobry wieczór


Cytat:
Napisane przez nicki86 Pokaż wiadomość
Nadal nie mam czasu na bieżące nadrabianie i jutro pewnie wlece dopiero wieczorem na chwilkę, więc zawiadamiam, że Sara konczy dziś 4 miesiące!
sto lat dla Sary

Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
jestem w domu!!!!!!!!!!!!!!!
ale tz mi zepsul klawiatre od lapka i nie wiem jak ja teraz bede pisa!!!!
Hej

Cytat:
Napisane przez chmielinka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

udało mi się jak mała dzisiaj spała rano narysować kilka waznych uwag od fizjoterapeutki. Ona mówi że najbezpieczniej jest nosić dziecko w pionie jak skończy 5 m-cy bo inaczej obciąża się miednicę i mięśnie kręgosłupa a osłabia mięśnie brzuszka.
Na razie to jedna część. Jak będe mieć więcej czasu to wrzucę jak podnosić dzieciątko i myślę że tyle wam wystarczy, bo tez nie dajmy się zwariować My mamy dużo ćwiczeń do korekcji, ale tego nie będę tu zamieszczać bo nie olno tego robić na własną rękę.
Pokazała nam jeszcze masaż ciałka ale nie wiem czy będe to umiała narysowac
W załączniku są moje wypociny przepraszam za jakość ryzunków ale plastykiem to ja nie jestem
Na pytania chętne odpowiem o ile będę wiedzieć bo nie ukrywajmy po jednej wizycie moja wiedza nie jest powalająca


dla Saruni
dzięki za rysunki Oczywiście większość rzeczy robimy źle, ale raczej już tego nie zmienimy, zwłaszcza noszenia w pionie

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Hej Ja jak zwykle ostatnio sama z dzieckiem, więc czasu na pisanie brak.
Zaraz biorę siostrę i idziemy na zakupy i spacer
Tż pojechał do pracy, ma podpisać dziś umowę [COLOR="Silver"]
wspaniale!
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 18:56   #854
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez depoison Pokaż wiadomość
Hello Witam się w nowej części
Chciałam was najpierw nadrobić, później napisać, ale widzę, że nie dam rady
Następnego dnia po wyjeździe męża zjawiły się posiłki do walki z Zośką. Więc nawet jak akurat się nią nie zajmowałam, to oddawałam się gruntownym porządkom w mieszkaniu tudzież konwersacji . Na forum wchodziłam może na 10 minut dziennie, by chwilę was ponadrabiać

Zosia ma ostatnio jakąś potworną gastrofazę - zjada dziennie około 1200 ml mleka + około 1/3 słoiczka marchwi. To chyba sporo, nie? wiem, że zaraz za Lusią jest najstarsza na wątku, ale równocześniej jest jedną z najmniejszych - przecież ona ma wciąż niewiele ponad 5kg. Obłęd

lovely
Nasz szanowny kot co prawda w leżaczku nie poleguje, ale jeśli tylko zostawię jakiś kocyk na kanapie czy nawet na stole, o zaraz się tam walnie
nieźle Zosieńka wcina

no tak koty
Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość

jaką, jaką? Medeli? daj znać jak efekty
nie! lovi http://lovi.pl/produkty,butelka_wielofunkcyjna.html tylko mam z różowa koncówką tylko takie coś było, ale licze na efekty
Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość


dziewczyny mam pytanie, wymieniamy lodówkę i mam problem, chciałabym już z "no - frost" ale czytam że takie lodówki są głośne, na pewno nie które z Was taką maja, na serio to jest takie uciążliwe? mamy otwartą kuchnię, poradźcie mi coś
ja mam samsunga z no frostem-ta co mieści słonia i powiem CI że gdy się włączy faktycznie pracuje tak że ją słychac, głośno to nie jest, ale ciuchutko też nie, ale tez mamy otwarta kuchnię i w innych pokojach jej nie słychac, tylko w kuchni



padam na pysk, byłam na zajęciach TBC - Total Body Condition,był mega wycisk
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 19:00   #855
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość
no tak ale bez złośliwości miałam na dysku to dorzuciłam bo dużo miejsca na płytce było

dziewczyny mam pytanie, wymieniamy lodówkę na chłodziarko-zamrażarkę i mam problem, chciałabym już z "no - frost" ale czytam że takie lodówki są głośne, na pewno nie które z Was taką maja, na serio to jest takie uciążliwe? mamy otwartą kuchnię, poradźcie mi coś
yyy nie zauważyłam by chodziła głośniej. Mam LG (osobne drzwiczki od zamrażalnika).

Ciastuś, ta osłonka przed wiatrem tu jest lepsza bo jest inaczej zapinana a u mnie są szpary :/
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 19:08   #856
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
Chyba za wolno podawałam marchewkę, bo dziecina w końcu postanowiła obsłużyć się sama. Wyrwała mi łyżeczkę i nie chciała oddać.
dla Różyczki!
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 19:09   #857
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość
no tak ale bez złośliwości miałam na dysku to dorzuciłam bo dużo miejsca na płytce było

dziewczyny mam pytanie, wymieniamy lodówkę na chłodziarko-zamrażarkę i mam problem, chciałabym już z "no - frost" ale czytam że takie lodówki są głośne, na pewno nie które z Was taką maja, na serio to jest takie uciążliwe? mamy otwartą kuchnię, poradźcie mi coś

a powiedz mi jak mam odtworzyc ten program?
Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość

Ciastuś, ta osłonka przed wiatrem tu jest lepsza bo jest inaczej zapinana a u mnie są szpary :/
ACHA a ja wcle niemam tej oslonki takiej odpinanej mam niziutko i wieje na małą caly czas
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 19:18   #858
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

wpadłam na sekunde, bo czasu brak, mamy gościa od czwartku, przyjaciel TŻta przyleciał.
dziś byliśmy na małej wycieczce i mały był spokojniutki, uwielbia jeżdzic samochodem.
Jestem już w 100% pewna, ze ładuje kolejny level nie dość, ze sie budzi w nocy, marudzi to jeszcze ulewa a nie mielismy z tym nigdy problemu. dziś od rana zaczął nawet na mnie dziwnie patrzeć

prince skądś znam to chau chau
mamcia bardzo fajnie, ze już jestes w domku.

a ćwiczące dziewczyny, niezły wycisk dajecie
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 19:20   #859
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość
hmmm ja nie mam brzuszka tylko chęci do poprawy kondycji i zaniedbanych mięśni
my mamy no frost Gorenje o taką
i faktycznie jest dość głośna
kuchnię mamy zamkniętą ale bez drzwi i lodówkę słychać (jak jest idealna cisza) w całym naszym małym mieszkaniu co prawda minimalnie ale jednak
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-10, 19:23   #860
Kasik_12
Zadomowienie
 
Avatar Kasik_12
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 157
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Wpadłam tylko na chwilkę powiedzieć , że z mojego dziecka wyszedł już diabełek. W Kościele mała troszkę marudziła a potem zasnęła , ale ksiądz mówił tak głośno , że się budziła . W resrauracji przez godzinę było dobrze,a póżniej wieczny płacz jak ją uspokoiliśmy to znowu ktoś podchodził i mała w ryk i tak w kółko , masakra . Po około 2 godzinach tż zawiózł nas do domu bo Nadia nie chciała się uspokoić , aż czerwona była od płaczu...a imprezka trwała nadal...zaraz mąż wróci ....nie zjadłam nawet tortu, a tż oczywiście tortu i ciasta rozdał , a dla mnie nic nie przywiezie ....a ja nic nie zjadłam . Więc chrzciny średnio udane moje dziecko nie lubi tłoku i już

Edytowane przez Kasik_12
Czas edycji: 2012-11-10 o 19:25
Kasik_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 19:23   #861
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez natee Pokaż wiadomość
dziś od rana zaczął nawet na mnie dziwnie patrzeć



phdwao ta butelka Lovi nie nadaje sie do mleczka?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 19:29   #862
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

a co do ćwiczeń moge polecic Cindy Crawford - Nowy Wymiar , trzy bardzo przyjemne zestawy ćwiczeń.

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasik_12 Pokaż wiadomość
Wpadłam tylko na chwilkę powiedzieć , że z mojego dziecka wyszedł już diabełek. W Kościele mała troszkę marudziła a potem zasnęła , ale ksiądz mówił tak głośno , że się budziła . W resrauracji przez godzinę było dobrze,a póżniej wieczny płacz jak ją uspokoiliśmy to znowu ktoś podchodził i mała w ryk i tak w kółko , masakra . Po około 2 godzinach tż zawiózł nas do domu bo Nadia nie chciała się uspokoić , aż czerwona była od płaczu...a imprezka trwała nadal...zaraz mąż wróci ....nie zjadłam nawet tortu, a tż oczywiście tortu i ciasta rozdał , a dla mnie nic nie przywiezie ....a ja nic nie zjadłam . Więc chrzciny średnio udane moje dziecko nie lubi tłoku i już
Natan tak sie rozryczał po samym sakramencie, ze reszte mszy staliśmy z tyłu w przedsionku, bo nas ksiądz wyprosił delikatnie
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 19:30   #863
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
phdwao ta butelka Lovi nie nadaje sie do mleczka?
nadaje sie jaknajbardziej natomiast na ulotce jest napsiane że nie podawać w niej mleka, wody i herbatki zalezy o co dokładnie pytasz? Udało się Twojej mamie wcisnąc butle Martynce?
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 19:34   #864
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez Kasik_12 Pokaż wiadomość
Wpadłam tylko na chwilkę powiedzieć , że z mojego dziecka wyszedł już diabełek. W Kościele mała troszkę marudziła a potem zasnęła , ale ksiądz mówił tak głośno , że się budziła . W resrauracji przez godzinę było dobrze,a póżniej wieczny płacz jak ją uspokoiliśmy to znowu ktoś podchodził i mała w ryk i tak w kółko , masakra . Po około 2 godzinach tż zawiózł nas do domu bo Nadia nie chciała się uspokoić , aż czerwona była od płaczu...a imprezka trwała nadal...zaraz mąż wróci ....nie zjadłam nawet tortu, a tż oczywiście tortu i ciasta rozdał , a dla mnie nic nie przywiezie ....a ja nic nie zjadłam . Więc chrzciny średnio udane moje dziecko nie lubi tłoku i już
Biedna malutka, pewnie za dużo wrażeń miała
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 19:36   #865
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
nadaje sie jaknajbardziej natomiast na ulotce jest napsiane że nie podawać w niej mleka, wody i herbatki zalezy o co dokładnie pytasz? Udało się Twojej mamie wcisnąc butle Martynce?
Jutro jedziemy do rodziców i będą próby Moja mama twierdzi, że da radę, zobaczymy Dziś jej powiedziałam, że jadę do niej z nadzieją że odmieni moje życie

Ja bym chciała właśnie mleko tak podawać, o zupkach jeszcze nie myślę Szukam sposobu (innego niż pierś) by dać jej mleczko.

Kiedy robisz próbę? Rozumiem, ze spróbujesz z mlekiem nie zważając na ulotkę?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 19:46   #866
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
ja o gondoli tez myslalam. Ale musiala byms ama gondole do mojego stelaza? a nie wiem czy jakas pasowąła by taka z wiekszych> bo chyab za sam gleboki cąły dala bym sporo. nawet uzywany? Muze popatrzec ale rozwazam to. Tym bardzije ze mała w spacerówce zamarznie mi chyba bo spacerowka nie rozklada sie na plasko
---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

myslalam o tym wozku ale 400 zł....
http://allegro.pl/klasyczny-lekki-wo...768275453.html
oczywiscie inny kolor,,, ale jest duzo wiekszy
Wiedziałam, że zwrócisz uwagę właśnie na ten! 85 cm ma pewnie na zewnątrz, ale 80 wystarczy.
Tylko jak dziecko się wychyla z gondoli, to trzeba przejść na spacerówkę, a nasze dzieciaczki mogą to robić już za miesiąc lub dwa. Dlatego raczej kupiłabym używany, chociaż ten mi się podoba (szaro-fioletowy). Właściwie to sama nie wiem. No i to 12 kg, które być może rozkłada się trudniej, niż wyciąga gondolę w wózkach 3w1, więc być może trzeba znosić w całości.

Samej gondoli bym nie kupowała, bo może nie pasować.

Pisałaś kiedyś, że byliście w jakimś komisie z wózkami - to było blisko Was? Może tam coś się znajdzie, żeby nie płacić za przesyłkę.

Ja tylko rzuciłam pomysł, a decyzja należy do Was.
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 19:49   #867
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Jutro jedziemy do rodziców i będą próby Moja mama twierdzi, że da radę, zobaczymy Dziś jej powiedziałam, że jadę do niej z nadzieją że odmieni moje życie

Ja bym chciała właśnie mleko tak podawać, o zupkach jeszcze nie myślę Szukam sposobu (innego niż pierś) by dać jej mleczko.

Kiedy robisz próbę? Rozumiem, ze spróbujesz z mlekiem nie zważając na ulotkę?
no ja na razie też chce podawac tylko mleko, będe próbowac ta łyżeczka, pomimo ulotki, bo to pewnie dupochron w razie zachłysnięcia jak mu nie podpasi to bedzie do kaszki kaszkę zamierzam podawac juz niebawem na noc. Moja pediatra nie jest ich zwolenniczka, ale powiedziała, że w przypadku Jasia jedna na noc będzie ok, chociażby po to żeby dłużej pospał, bo ostatnio pobudek ma coraz więcej. Bo jesli chodzi o wartości kaloryczne mówiła że te kaszki nie sa jakies super kaloryczne dla dziecka
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 19:58   #868
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Maciejko zerknęłam na artykuł podesłany przez Linke i tam jest napisane: "Pianka EVA to spieniony kopolimer etylenu i octanu winylu. Ten bardzo elastyczny, wytrzymały na rozciągliwość materiał ma właściwości amortyzujące, ochronne i izolujące. Jest całkowiciebezpieczny dla ludzi i środowiska." - wywaliłam już karteczkę z tych puzzli ale coś kojarzę, że było na nich, że one są właśnie z tej pianki choć głowy za to nie dam sobie uciąć.
A mój małż nie wiem kiedy przyjedzie... Jeszcze nie wyjechał z domu a ma do przejechania 130km - czeka na klientów więc pewnie wyjedzie najwcześniej za godzinę W sumie to dobrze, że jest nadmiar pracy ale tęskno mi do niego...
Dzięki.

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasik_12 Pokaż wiadomość
Wpadłam tylko na chwilkę powiedzieć , że z mojego dziecka wyszedł już diabełek.
Sądząc po opisie imprezy, to chyba tęskni za tym diabełkiem. Natan też.
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 20:07   #869
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
no ja na razie też chce podawac tylko mleko, będe próbowac ta łyżeczka, pomimo ulotki, bo to pewnie dupochron w razie zachłysnięcia jak mu nie podpasi to bedzie do kaszki kaszkę zamierzam podawac juz niebawem na noc. Moja pediatra nie jest ich zwolenniczka, ale powiedziała, że w przypadku Jasia jedna na noc będzie ok, chociażby po to żeby dłużej pospał, bo ostatnio pobudek ma coraz więcej. Bo jesli chodzi o wartości kaloryczne mówiła że te kaszki nie sa jakies super kaloryczne dla dziecka
No właśnie ciekawe jak to z tymi kaszkami jest. Ja się nie śpieszę z wprowadzaniem nowych posiłków jak jabłuszko bo nie chcę zastępować kalorycznego mleka mało kalorycznym jabłkiem itp.
Daj znać jak pójdzie z Lovi.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 20:14   #870
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część IV

Cytat:
Napisane przez natee Pokaż wiadomość
a co do ćwiczeń moge polecic Cindy Crawford - Nowy Wymiar , trzy bardzo przyjemne zestawy ćwiczeń.

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------


Natan tak sie rozryczał po samym sakramencie, ze reszte mszy staliśmy z tyłu w przedsionku, bo nas ksiądz wyprosił delikatnie
ja ma jakąś starą kasetę vhs

mam też ściągnięte z neta ćwiczenia z Jane Fondą jak była baaardzo młodziutka dawno temu były to moje ulubione ćwiczenia. Zaczęłam od 10min a później ten zestaw 40min robiłam po 2x
uwielbiałam też pilates.

a teraz...szkoda mówić
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.