Panny Młode czerwiec 2007 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-22, 19:36   #301
tina24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 19
GG do tina24
Dot.: Panny Młode z 16.06.2007:)

Cześć my też mamy taki daty ślubu tj. 30.06.07 i 01.07.07 godz. 16 -00. Pozdrawiam serdecznie . Wybrałaś juz suknie slubną ??
tina24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 19:41   #302
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Panny Młode z 16.06.2007:)

Cytat:
Napisane przez tina24 Pokaż wiadomość
Cześć my też mamy taki daty ślubu tj. 30.06.07 i 01.07.07 godz. 16 -00. Pozdrawiam serdecznie . Wybrałaś juz suknie slubną ??

fajnie ,ale czemu podałaś 2 daty ? poprawiny?
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 19:44   #303
tina24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 19
GG do tina24
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
Kurcze, no widzę, że wszystkie panny młode poważnie biorą sie za siebie. My mamy ślub 30 czerwca 0 16.00 . Jedyne co mamy zrobione to rezerwacja sali i od dziś rezerwacja fotografa. Sukni jeszcze żadnych nie oglądałam, nie mówiąc już o przymierzaniu. Ostatnio przytyłam i jakoś nie mogę się zebrać w sobie żeby schudnąć.
Jakoś podchodzimy do tego wszystkiego spokojnie. Robimy przyjęcie na ok. 40 osób, potem podróż poślubna.
Z tego co musimy jeszcze zrobić to:
1. ierzmowanie
2. lista gości
3. zaproszenia
4. suknia, garnitur
5. obrączki
6. podobno jakieś bileciki kto gdzie siedzi
7. wybór menu
8. wybór świadków
9. dziś sobie uśwaidomiłam że jeszcze kwiaty i wystrój kościoła

o matko dużo tego.

A jak jest u Was?

Aha zastanawiam siękiedy kupić obrączki, ile się na nie czeka i ile trwa grawerowanie.
No i co by tu wygrawerować? chyba nasze imiona i datę.
I ta dieta, nie odczuewam żadnej presji ani nawet chęci ,żeby się za siebie wziąć. Jakoś nie wydaje mi się żeby o było takie super ważne wydarzenie. W końcu mieszkamy ze sobą prawie 1,5 roku, mamy już swoje mieszkanie, samochody, melble, pralki i te wszystkie pierdoły. Ślub to tylko formalość , usankcjionowanie tego co już od dawna jest i ma się dobrze.


Witam my tez ślubujemy 30.06.07. o godz.16-00 i jak narazie mamy załatwoine:
1.salę
2. fotografa
3. komerzystę
4. ksiedza
5. kucharza
7. zespół
8. nauki
brak
1. zaproszeń
2.menu
3. sukni i dodatków
4. butów
5. wszystkich paierków
6. garnitura + dodatków
7. bukietu
itp.

Bardzo serdecznie cie pozdrawiam
tina24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 19:45   #304
tina24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 19
GG do tina24
Smile Dot.: Panny Młode z 16.06.2007:)

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
fajnie ,ale czemu podałaś 2 daty ? poprawiny?
hej pierwsza data tak jak u Ciebie to data ślubu druga poprawiny
tina24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 07:43   #305
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Panny Młode z 16.06.2007:)

Cytat:
Napisane przez tina24 Pokaż wiadomość
hej pierwsza data tak jak u Ciebie to data ślubu druga poprawiny

Fajnie , że mamy tę samą datę i godzinę ,pogadamy potem jak poszło?
NO i możemy się konsultować na jakim jesteśmy etapie przygotowań, pozdrawiam
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 11:31   #306
aniołekmisia
Raczkowanie
 
Avatar aniołekmisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 56
GG do aniołekmisia
Dot.: Panny Młode z 16.06.2007:)

Cytat:
Napisane przez tina24 Pokaż wiadomość
Cześć my też mamy taki daty ślubu tj. 30.06.07 i 01.07.07 godz. 16 -00. Pozdrawiam serdecznie . Wybrałaś juz suknie slubną ??
tina 24 witaj wśród czerwcóweczek , macie juz sporo rzeczy załatwionych
aniołekmisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 11:35   #307
tina24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 19
GG do tina24
Dot.: Panny Młode z 16.06.2007:)

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
Fajnie , że mamy tę samą datę i godzinę ,pogadamy potem jak poszło?
NO i możemy się konsultować na jakim jesteśmy etapie przygotowań, pozdrawiam

Też się cieszę a co do etapu przygotowań to ja nadal nie mam sukni ślubnej a nawet nie myslalam jeszcze o czymś na drugi dzień. W salonach nic mi sie nie podoba na tyle zebym sie zachwyciła , szukam sukni z delikatnej tkaniny zwiewnej, ja jestem niską osobą i raczej drobną wiec "wielkie suknie z draperiami czy upięciamu" odpadają . A znowu w bardzo skromnych wyglądam jak do komunii . Ale ostantio przypadkiem weszłam do salonu Giselle (Lublin ul. Fabryczna) i tam spodobała mi sie sukienka z falbankami tzn dopasowana z podkresleniem tali i tak od połowy ud sa te falbanki delikatne,górna część sunki jest pokryta koronką z wyszytymi komyczkami wiec fajnie sie świeci . Podobało mi sie ale teraz po kilku dniach nie wiem czy nie "skraca mnie " ten rodzaj sukni.
może na targach coś znajde bo beda miały pokaz te salony w których znalazłabym cos dla siebie( Giselle i LisaFerrera)
A Ty jak tam masz już wymarzoną suknię?

Pozdrawiam bardzo goraco.
tina24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-23, 12:13   #308
anja79
Raczkowanie
 
Avatar anja79
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 55
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Witam wszystki czerwcowe dziewczyny. My slubujemy 16 czerwca. I też się muszę pochwalić że sporo mamy już sporo załatwione: kościół, suknie dla mnie, fotograf, nierobimy wesela tylko przyjecie salę na obiad zamówiona menu wybrane. Brakuje nauk i garnituru dla mojego Kochanego. Zaproszenia wybrane wzór obrączek też.
anja79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 14:00   #309
senti83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 21
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

hej wszystkie czerwcowe panny młode !!! ja ślubuję 23 czerwca sporo rzeczy mam załatwionych, ale jeszcze duużżooo zostało mam nadzieję że zdążę i że przede wszystkim strach mnie nie zdominuję
senti83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 17:58   #310
aniołekmisia
Raczkowanie
 
Avatar aniołekmisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 56
GG do aniołekmisia
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Cytat:
Napisane przez anja79 Pokaż wiadomość
Witam wszystki czerwcowe dziewczyny. My slubujemy 16 czerwca. I też się muszę pochwalić że sporo mamy już sporo załatwione: kościół, suknie dla mnie, fotograf, nierobimy wesela tylko przyjecie salę na obiad zamówiona menu wybrane. Brakuje nauk i garnituru dla mojego Kochanego. Zaproszenia wybrane wzór obrączek też.
Witaj !! Ja też mam slub 16.06.07

Cytat:
Napisane przez senti83 Pokaż wiadomość
hej wszystkie czerwcowe panny młode !!! ja ślubuję 23 czerwca sporo rzeczy mam załatwionych, ale jeszcze duużżooo zostało mam nadzieję że zdążę i że przede wszystkim strach mnie nie zdominuję
hej hej

Piszcie często co u was bo mały ruch coś w tym naszym wąteczku)
aniołekmisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 17:46   #311
kasiaberlin
Rozeznanie
 
Avatar kasiaberlin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 777
GG do kasiaberlin
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Dziewczyny nie wiedzialam ze sukienki to taki dylemat.Ja juz zdecydowalam sie na jedna (ta 1sza), choc druga tez mi sie podoba ale w salonie byla tylko ecru, nie bylo bialej wiec nie wiem jak wygladalaby na zywo, a juz wiem ze to co na zdjeciu czesto nie odzwierciedla rzeczywistosci i na odwrot
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia 1.jpg (25,9 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia 2.jpg (41,9 KB, 37 załadowań)
kasiaberlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-24, 17:54   #312
ewkast12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 190
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Bardzo ładna ta sukieneczka taka delikatna
ewkast12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 10:20   #313
aniołekmisia
Raczkowanie
 
Avatar aniołekmisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 56
GG do aniołekmisia
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

kasiaberlin bardzo ładna suknia

A my wybralismy i zamówilismy wczoraj zaproszenia
Jak oglądaliśmy w internecie to podobały nam sie zupełnie inne ale tak "na żywo" wybralismy takie:

a1401.jpg

Mam pytanie, kiedy zaczynacie rozwozić zaproszenia?

Edytowane przez aniołekmisia
Czas edycji: 2007-02-25 o 16:37
aniołekmisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 19:04   #314
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Panny Młode z 16.06.2007:)

Cytat:
Napisane przez tina24 Pokaż wiadomość
Też się cieszę a co do etapu przygotowań to ja nadal nie mam sukni ślubnej a nawet nie myslalam jeszcze o czymś na drugi dzień. W salonach nic mi sie nie podoba na tyle zebym sie zachwyciła , szukam sukni z delikatnej tkaniny zwiewnej, ja jestem niską osobą i raczej drobną wiec "wielkie suknie z draperiami czy upięciamu" odpadają . A znowu w bardzo skromnych wyglądam jak do komunii . Ale ostantio przypadkiem weszłam do salonu Giselle (Lublin ul. Fabryczna) i tam spodobała mi sie sukienka z falbankami tzn dopasowana z podkresleniem tali i tak od połowy ud sa te falbanki delikatne,górna część sunki jest pokryta koronką z wyszytymi komyczkami wiec fajnie sie świeci . Podobało mi sie ale teraz po kilku dniach nie wiem czy nie "skraca mnie " ten rodzaj sukni.
może na targach coś znajde bo beda miały pokaz te salony w których znalazłabym cos dla siebie( Giselle i LisaFerrera)
A Ty jak tam masz już wymarzoną suknię?

Pozdrawiam bardzo goraco.
Ja dla odmiany jestem dużą dziewczynką -170 cm wzrostu sukni oczywiście nie mam, nic jeszcze nie przymierzałam , tyle co szukałam w internecie i podoba mi się Lisa Ferrera , sukienka którą załączam ale nie wiem jak bym w niej wyglądała. Zakładam że moja suknia będzie skromna bo taki mam minimalistyczny gust.
Pozdrawiam

Edytowane przez musicman
Czas edycji: 2009-01-13 o 15:47
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 19:48   #315
drama
Raczkowanie
 
Avatar drama
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 344
Dot.: Panny Młode z 16.06.2007:)

hej!
To i ja się pochwalę dalszymi postępami Wybralismy już zaproszenia i właśnie odebrałam moje buciki Teraz z różnych względów będzie mała przerwa w przygotowaniach. Jeszcze tylko 109 dni )

pozdrawiam
drama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 12:57   #316
aniołekmisia
Raczkowanie
 
Avatar aniołekmisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 56
GG do aniołekmisia
Dot.: Panny Młode z 16.06.2007:)

Cytat:
Napisane przez drama Pokaż wiadomość
hej!
To i ja się pochwalę dalszymi postępami Wybralismy już zaproszenia i właśnie odebrałam moje buciki Teraz z różnych względów będzie mała przerwa w przygotowaniach. Jeszcze tylko 109 dni )

pozdrawiam
A jakie wybrałas buciki drama?Pochwal się
aniołekmisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 18:41   #317
drama
Raczkowanie
 
Avatar drama
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 344
Dot.: Panny Młode z 16.06.2007:)

Buciki mam takie jak te, tylko gładkie z atłasu. Niestety nie mam aparatu, żeby zrobić zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (66,6 KB, 18 załadowań)
drama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 09:32   #318
aniołekmisia
Raczkowanie
 
Avatar aniołekmisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 56
GG do aniołekmisia
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

drama bardzo ładne buciki, bardzo eleganckie ,a wygodne są? ja nie lubię butków na tak wysokim obcasie i bede miała na niziutkim z kolekcji slubnej Ryłko.Pokazałam zreszta juz wczesniej jakie będą moje butki

Hmm.... a na moje pytanie kiedy zamierzacie roznoscic zaproszenia chyba się nie doczekam odpowiedzi Zreszta pusto tu jakos na naszym wąteczku od czasu do czasu któras zajrzy wpisze jedno zdanie i tyle no cóż;(

Pozdrawiam
aniołekmisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 09:55   #319
tina24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 19
GG do tina24
Dot.: Panny Młode z 16.06.2007:)

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
Ja dla odmiany jestem dużą dziewczynką -170 cm wzrostu sukni oczywiście nie mam, nic jeszcze nie przymierzałam , tyle co szukałam w internecie i podoba mi się Lisa Ferrera , sukienka którą załączam ale nie wiem jak bym w niej wyglądała. Zakładam że moja suknia będzie skromna bo taki mam minimalistyczny gust.
Pozdrawiam
Cześć bardzo mi się podoba ta suknia ktora wybrałaś brałam ja pod uwage ale mam [podobno za "drobne" ramiona to niej tak stwierdzono] moja sukienak (ta która biore po uwage) to http://www.lisaferrera.pl/product_in...7bdcbcdfb3d7b7
Chociaz przyznam że na tej modelce nie wyglada dobrze nawet powiem ze na niej mi sie nie podoba. Jak sie zdecyduje to chciałabym ja miec w bieli .
Widziałam ją na targach na pokazie sukien ślubnych i nadal mi sie podoba
szkoda ze nie mam zdjecia tej drugiej chetnie bym Ci ja pokazała Pozdrawiam
tina24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-28, 10:21   #320
tina24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 19
GG do tina24
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Cytat:
Napisane przez aniołekmisia Pokaż wiadomość
kasiaberlin bardzo ładna suknia

A my wybralismy i zamówilismy wczoraj zaproszenia
Jak oglądaliśmy w internecie to podobały nam sie zupełnie inne ale tak "na żywo" wybralismy takie:

Załącznik 805628

Mam pytanie, kiedy zaczynacie rozwozić zaproszenia?
CZESC BARDZO ŁADNE TO ZAPROSZENIE TAKIE "WIOSENNE" PODOBA MI SIE JEZELI MOGE ZAPYTAC TO JAKA JEST CENA ZA 1 SZT.?
A CO DO ZAPRASZANIA GOSCI TO MY PLANUJEMY OKOLO POŁTORA MIESIACA PRZED SLUBEM ZEBY GOSCIE ZDAZYLI POTWIERDZIC SWOJA OBECNOSC BO JEDNAK TO JEST WAZNE PLACIMY W KONCU ZA KAZDA OSOBE I WIADOMO CZASAMI ZAPROSIŁO BY SIE JESZCZE KOGOA ALE SA PEWNIE LIMITY CO DO SALI NP. NASZA POMIESCI 200 OS. JEZELI KTOS ZREZYGNUJE BO COS TAM MU WYPADA AKURAT TEGO DNIA TO NA JEGO MIEJSCE MOZNA JESZCZE KOGOS "DOPROSIC".
POZDRAWIAM BARDZO GORACA
tina24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 12:43   #321
aniołekmisia
Raczkowanie
 
Avatar aniołekmisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 56
GG do aniołekmisia
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Cytat:
Napisane przez tina24 Pokaż wiadomość
CZESC BARDZO ŁADNE TO ZAPROSZENIE TAKIE "WIOSENNE" PODOBA MI SIE JEZELI MOGE ZAPYTAC TO JAKA JEST CENA ZA 1 SZT.? .....
Dziekuję , to jest zaproszenie z katalogu firmy itd collection ich stronka:
http://zaproszenia-itd.pl/
My zapłacilismy za sztukę 3zł bez nadruku , z nadrukiem podbnie jak na tej w/w stronie wyszło nam 3,81 za sztukę.

Pozdrawiam
aniołekmisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 15:14   #322
drama
Raczkowanie
 
Avatar drama
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 344
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Cytat:
Napisane przez aniołekmisia Pokaż wiadomość
drama bardzo ładne buciki, bardzo eleganckie ,a wygodne są? ja nie lubię butków na tak wysokim obcasie i bede miała na niziutkim z kolekcji slubnej Ryłko.Pokazałam zreszta juz wczesniej jakie będą moje butki

Hmm.... a na moje pytanie kiedy zamierzacie roznoscic zaproszenia chyba się nie doczekam odpowiedzi Zreszta pusto tu jakos na naszym wąteczku od czasu do czasu któras zajrzy wpisze jedno zdanie i tyle no cóż;(

Pozdrawiam
Dziękuję. Obcas nie jest najwyższy, bo 6 cm. Jak dla mnie taki w sam raz (mam nadzieję ) no i wygodne.

Zaproszenia będziemy mieli dopiero w kwietniu, więc dopiero będziemy zapraszać gości. Mam nadzieję, że ze wszystkim zdążymy

pozdrawiam
drama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 17:44   #323
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Panny Młode z 16.06.2007:)

Cytat:
Napisane przez tina24 Pokaż wiadomość
Cześć bardzo mi się podoba ta suknia ktora wybrałaś brałam ja pod uwage ale mam [podobno za "drobne" ramiona to niej tak stwierdzono] moja sukienak (ta która biore po uwage) to http://www.lisaferrera.pl/product_in...7bdcbcdfb3d7b7
Chociaz przyznam że na tej modelce nie wyglada dobrze nawet powiem ze na niej mi sie nie podoba. Jak sie zdecyduje to chciałabym ja miec w bieli .
Widziałam ją na targach na pokazie sukien ślubnych i nadal mi sie podoba
szkoda ze nie mam zdjecia tej drugiej chetnie bym Ci ja pokazała Pozdrawiam
Tinka to dobra suknia dla drobnej osoby, ja bym wygląda na wielką pewnie. Jutro jade z mamą na wielkie poszukiwania. Ciekawe czy coś wybiorę , bo w Lodzi niestety nie ma Ferrery. Ale jak się uprę to pojadę do CZęstochowy.
Wczorej byłam w 6 salonach na małym rekonesansie - tak jeszcze bez mierzenia. Przy okazji zarobiłam mandat i blokade na koło, ale strażnicy przy okazji polecili mi ulicę , gdzie obok siebie jest 5 salonów z sukniami. Bilans wyjdzie mam nadzieję dodatni. Pozdrawiam
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 15:00   #324
asikkk
Raczkowanie
 
Avatar asikkk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 298
Re: Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Cytat:
Napisane przez aniołekmisia Pokaż wiadomość
Zreszta pusto tu jakos na naszym wąteczku od czasu do czasu któras zajrzy wpisze jedno zdanie i tyle no cóż;(
w środe mam obrone, jestem lekko zestresowana, z tendencja wzrostowa z dnia na dzien do tego zlapala mnie grypa i od 2 dni mam goraczke, ktorej nie moge zbic..

takze jak juz wreszczie bede po tym wszystkim to bede miala pełen luz na zajecie sie slubem, na co zreszta czekam...najpierw wyprawa po buty...bo majty ściagjące juz kupiłam :p az Wam wkleje -> hihihi
no cóz conieco chciałabym ukryc :p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Quelle.JPG (7,6 KB, 11 załadowań)
asikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 16:09   #325
aniołekmisia
Raczkowanie
 
Avatar aniołekmisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 56
GG do aniołekmisia
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

asikkpowodzenia, połamania jezyka na obronie))Trzymam kciuki)
Kuruj sie szybciutko)
Majty superowe )Ja tez palnuje włożyć takie bardziej szortowe majeczki ale takie :
m_fashionstyle09hipster.jpg f09hx.jpg
Szukam tez już jakiegos fajnego bistonosza z odpinanymi ramiaczkami lub bez ramiaczek nie spłaszczającego
aniołekmisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 20:09   #326
ewkast12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 190
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Asikkk no to trzymam kciuki, ja juz to przezylam i tylko wiecej sie nastresowalam niz powinnam bo bylo bardzo przyjemnie. No ale adrenalina musi bycBuziaki
ewkast12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 20:53   #327
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Witam.
My właśnie czekamy na zaproszenia zakupione na allegro ktore już do nas jadą. Poniżej zamieszczam ich zdjęcie
Mamy przed sobą jeszcze jedne nauki przedmałżeńskie. Ale to co teraz zaczyna być dla mnie sprawą priorytetową to BUTY Dziewczyny gdzie Wy będziecie kupować lub kupiłyście buty? W salonach ślubnych w necie czy w zwykłym sklepie??? Bo w tych ostatnich trochę już szukałam ale nic tam nie ma

Do połowy kwietnia muszę je znaleźć bo mam wtedy pierwszą przymiarkę. Teraz jak oglądałam wasze majty kupione na tą okazję to zaczynam się też nad takimi zastanawiać bo chciałabym takie zmniejszające a przede wszystkim podnoszące pośladki Gdzie jeszcze można takie dostać poza Triumf'em?

Co do rozdawania zaproszeń to planujemy zacząć w ten weekend 10-11.03 bo teraz jeszcze ich nie mamy a zanim zbiorę wszystkie adresy i je wypiszę to trochę zejdzie.U nas będzie to przebiegłao na raty bo część rozwozimy a cześć rozsyłamy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zaproszenie-super.jpg (16,8 KB, 21 załadowań)
moniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 21:17   #328
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Co do butów to znalazłam w swoich zbiorach takie jakie bym mniej więcej chciała. Może któraś z Was gdzieś takie widziała (chodzi mi głównie o sklepy na śląsku) i może da mi cynk gdzie takie podobne można kupić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (4,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (6,0 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (4,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (8,0 KB, 6 załadowań)
moniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 22:20   #329
aniołekmisia
Raczkowanie
 
Avatar aniołekmisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 56
GG do aniołekmisia
Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Cytat:
Napisane przez moniola Pokaż wiadomość
Witam.
My właśnie czekamy na zaproszenia zakupione na allegro ktore już do nas jadą. Poniżej zamieszczam ich zdjęcie
Mamy przed sobą jeszcze jedne nauki przedmałżeńskie. Ale to co teraz zaczyna być dla mnie sprawą priorytetową to BUTY Dziewczyny gdzie Wy będziecie kupować lub kupiłyście buty? W salonach ślubnych w necie czy w zwykłym sklepie??? Bo w tych ostatnich trochę już szukałam ale nic tam nie ma
Cytat:
Napisane przez moniola Pokaż wiadomość
Co do butów to znalazłam w swoich zbiorach takie jakie bym mniej więcej chciała. Może któraś z Was gdzieś takie widziała (chodzi mi głównie o sklepy na śląsku) i może da mi cynk gdzie takie podobne można kupić
Bardzo ładne zaproszenia takie klasyczne , my też początkowo chcielismy podobne ale wkońcu wybraliśmy innej
Jesli chodzi o butki to zamierzam zakupic w sklepie Ryłko w Krakowie , troche jednak obawiam się kupowania w necie butów , wole przymierzyć na żywo....Wydaje mi się ze w kolekcji slubnej Ryłko jest kilka modeli podbnych do tych które wkleiłaś moniola
Majtaski takie lub podobne ma tez firma wolbar http://www.wol-bar.com.pl/index0.html

Cytat:
Napisane przez ewkast12 Pokaż wiadomość
Asikkk no to trzymam kciuki, ja juz to przezylam i tylko wiecej sie nastresowalam niz powinnam bo bylo bardzo przyjemnie. No ale adrenalina musi bycBuziaki
To fakt, ja obrone też juz mam za sobą , już po stwierdziłam że nie było sie czym tak denerwować ....ale to sie mówi dopiero po... przed to jednak jest stres i to spory))
aniołekmisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 07:22   #330
asikkk
Raczkowanie
 
Avatar asikkk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 298
Re: Dot.: Panny Młode czerwiec 2007

Cytat:
Napisane przez moniola Pokaż wiadomość
Może któraś z Was gdzieś takie widziała (chodzi mi głównie o sklepy na śląsku) i może da mi cynk gdzie takie podobne można kupić
ja pod koniec przyszlego tygodnia pochodze po katowicach za butami, głownie narazie zamierzam odwieddzic salony slubne...ale wydaje mi sie ze tam beda drozsze ze wzgledu na sam fakt ze to salon slubny, no ale zobaczymy. W kazdym razie dam znac, bo chyba podobne chcialabym kupic..

milego dnia
asikkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.