Kosmetyki w ciąży (do twarzy i ciała) - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-07, 11:44   #271
ninkaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki w ciąży

Witajcie!

Jestem w tej chwili w 22tc. Zaczyna mnie łapać cholerny cellulit. Walczę z tym, ale sportu uprawiać nie mogę. Bardzo nad tym boleję bo do tej pory sport był moim życiem i pasją.

Ostatnio na TVN oglądałam program, że można w domu zrobić sobie studio urody. Trzeba tylko zakupić odpowiedni preparat, po jego nałożeniu owinąć się folią, wygrzać, spłukać i gotowe.

Preparat ten to:


MASKA ALGA-TALASO DERMIKA
PRODUKT PROFESJONALNY
Specjalna mieszanka mikronizowanych alg morskich o wyjątkowym działaniu antycellulitowym, do stosowania na ciało.
Dzięki zawartości dużej ilości mikro- i makroelementów, między innymi jodu, maska charakteryzuje się dużą aktywnością lipolityczną (tzn. rozkład tłuszczów) i redukowaniem tkanki tłuszczowej.
Stymuluje matabolizm tłuszczów, aktywuje przemianę materii, reguluje eliminację cholesterolu i gromadzenie tłuszczów w organizmie, stymuluje przepływ krwi.

Efekty działanie maski po serii zabiegów:

wyszczuplenie
wymodelowanie
redukcja cellulitu
nawilżenie
ujędrnienie
gładkość skóry

Czy mogę stosować takie zabiegi w ciąży. Oczywiście tylko na uda, pośladki i ramiona. Pomijając brzuszek. Dzięki za odpowiedz.
ninkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 16:51   #272
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: Ciąża a kosmetyki

Dziewczyny a gdzie znajdę informacje o olejkach eterycznych zawartych w kosmetykach? Jak to w końcu jest?

Kupiłam sobie odżywczy krem do stóp z Yves Rocher z serii lawendowej (z tego co wiem zawiera olejek eteryczny z lawendy) i nie wiem czy mogę go używać

Jak olejki wplywają na dziecko?

Jestem w 5 albo 6 tygodniu (jeszcze przed wizytą u lekarza )
moniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 17:39   #273
paola_ola_la
Raczkowanie
 
Avatar paola_ola_la
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 267
Balsam ujędrniający...

Witam
Jestem 3 tyg. po porodzie i chciałabym używa jakiegoś balsamu ujędrniającego.
Czy te wszystkie ogólno dostępne (zawierające kofeine) nadają się?
Czy można tylko te specjalne dla mam, np mustela ?

Pozdrawiam
paola_ola_la jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 13:22   #274
monia_k16
Przyczajenie
 
Avatar monia_k16
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 13
GG do monia_k16
Dot.: kremy w czasie ciązy

Witam. Niedawno wyczytałam na forum internetowym ze w czasie ciąży nie można używać kremów ujędrniających. Ja używam GARNIER - Intensywna pielęgnacja-ujędrniający (żółty), czasem nawet GArnier-skóra muśnięta słońcem oraz mleczka do demakijażu Garnier - Podstawa pielęgnacji - Mleczko do demakijażu do skóry suchej i wrażliwe oraz kremu do twarzy johnson's 3 oznaki suchości skóry .
Bardzo proszę niech mi ktoś odpowiedz czy to można stosować? Z góry dziękuję za odpowiedzi
monia_k16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 13:26   #275
monia_k16
Przyczajenie
 
Avatar monia_k16
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 13
GG do monia_k16
Dot.: Ciąża a kosmetyki

Witam. Niedawno wyczytałam na forum internetowym ze w czasie ciąży nie można używać kremów ujędrniających.
Ja używam GARNIER - Intensywna pielęgnacja-ujędrniający (żółty), czasem nawet GArnier-skóra muśnięta słońcem oraz mleczka do demakijażu Garnier - Podstawa pielęgnacji - Mleczko do demakijażu do skóry suchej i wrażliwe oraz kremu do twarzy johnson's 3 oznaki suchości skóry oraz antyperspirantu w sztyfcie Rexona Aloe Vera
Bardzo proszę niech mi ktoś odpowiedz czy to można stosować? Z góry dziękuję za odpowiedzi
monia_k16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 20:42   #276
kakti
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 135
Dot.: Balsam ujędrniający...

ja się po ciąży smarowałam kremem na rozstępy gerbera - super nawilża i naprawdę zapobiega rozstępom przy regularnym stosowaniu.
kakti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 09:26   #277
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Balsam ujędrniający...

Kofeinę zawierają przeważnie balsamy wyszczuplające i antycellulitowe. ujędrniające raczej nie. ale zaraz po porodzie najlepiej kupić coś ze specjalnych serii dla młodych mam - dużo ich się teraz pojawiło i niekoniecznie są drogie. wtedy będziesz miała pewność że kosmetyk jest bezpieczny.
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-08, 15:34   #278
p0lianna
Raczkowanie
 
Avatar p0lianna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Balsam ujędrniający...

kosmetyki ujędrniające też często mają kofeinę, bo zazwyczaj mają podwójne działanie (ujędrnianie + wyszczuplanie), zapewne po porodzie obie rzeczy się przydadzą
kosmetyków z kofeiną możesz używać zaraz po porodzie, ale pod warunkiem , że nie karmisz. Choć ilość przedostającej się przez skórę kofeiny pewnie jest niewielka (z pewnością mniejsza niż po wypiciu kawy), ale nie ma potrzeby ryzykowania nadmiernego pobudzenia dziecka.
Kremy apteczne nie są doskonałe, bo to w zasadzie marketing, że w aptece są "cudowne kremy".
Ja raczej polecałabym profesjonalne firmy kosmetyczne, które mają w swojej ofercie szeroką ofertę na różne przypadłości, a składniki mają odpowiednio skuteczne stężenie. Polecam z serii na ciało firmę Clarena Spa sorbet Anty-stretch - ujędrniający. Ma bardzo dobre działanie nawilżające, ujędrniające, uelastyczniające skórę, bez kofeiny, ale za to z wysokim stężeniem alg morskich. Idealne dla kobiet w ciąży i w czasie karmienia, z powodzeniem stosuję do ciała, łącznie z piersiami, o której trzeba dbać szczególnie.
__________________
"robię to, czego by nie robił nikt, gdyby robił to, co ja robię"
p0lianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 14:22   #279
legumina80
Raczkowanie
 
Avatar legumina80
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszowskie klimaty
Wiadomości: 58
Dot.: Balsam ujędrniający...

a jak ktoś nie lubi tego algowego zapachu to co byś poleciła?
legumina80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 11:59   #280
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Balsam ujędrniający...

a co z biustem??karmilam coreczke 16 miesiecy ale doszlam do wnoisku ze to i tak dlugo i ja odstawialm nie karmie jej juz ponad 3 tygodnie ale moje piersi sa jak flaki :-/znacie jakies dobre mazidlo ??pozdrawiam
agadus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 10:59   #281
perelkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 7
Dot.: kremy w czasie ciązy

zastanawiam się dlaczego nie wskazane jest używanie kremów z retinolem? przenika z krwią??? jaki czynnik jest szkodliwy?
perelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-17, 13:21   #282
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: kremy w czasie ciązy

Kremów z retinalem raczej można używać, bo działa w obrębie naskórka (aczkolwiek znalazłam też opinie, by go ograniczać). Zupełnie bezpieczny jest palmitynian retinolu (forma estrowa wit. A). Natomiast przenikają inne, silniejsze formy wit. A. Na pewno należy unikać retinoidów (są to leki na trądzik np. RetinA) i kremów zawierających retinaldehyd (np. Istheal, Eluage Avene).

Podaję link do fajnego artykułu:
http://www.wizaz.pl/images/ciaza/
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 19:14   #283
perelkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 7
Dot.: kremy w czasie ciązy

a może doświadczone mamy polecą mi czym smarować ciało, aby ustrzeć się rozstępów?
perelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 08:32   #284
Seviljanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 417
Dot.: kremy w czasie ciązy

Witam cieplutko bo to mój pierwszy post

Zaczeliśmy starania o dzidziusia i tu moje pytanie... Jak to jest z kwasem azelinowym? Spotkałam się z różnymi opiniami na forum (podczytuję od pewnego czasu). Niektórzy polecają dla ciężarnych i karmiących, jako właśnie nieszkodliwy a niektórzy przestrzegają. Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co tu chodzi
Seviljanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 10:44   #285
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: kremy w czasie ciązy

Tego kwasu lepiej nie używać w czasie karmienia i ciąży. Przenika do pokarmu. Ja bym nie ryzykowała.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 11:33   #286
Seviljanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 417
Dot.: kremy w czasie ciązy

Dzięki Armika za odpowiedź
Posłucham Twojej rady i nie będę ryzykować
Seviljanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 21:03   #287
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Arrow smarowidła a ciąża

Witam wszystkie mamusie Podzielcie się proszę swymi opiniami i doświadczeniami związanymi ze stosowaniem różnych balsamów i kremów do ciała w okresie ciąży. Co wolno, czego nie?Czy samoopalacze są szkodliwe?A balsamy na cellulit z kofeiną? Napiszcie, co słyszałyście na ten temat, czego używacie.
Ja ze swojej strony mogę zacząć od oliwki Bambino, którą stosowałam przez pierwszy trymestr bo wszystko inne zaczęło mnie uczulać a po tym czasie to ta oliwka mnie uczuliła:/ teraz, w 7 miesiącu stosuję oliwkę sporadycznie i jest ok. od czasu do czasu pozwalam sobie tez na samoopalacz( sun ozon z rossmana) ale tylko nogi i ramiona i chusteczka samoopalająca do twarzy choć nawiasem mówiąc, nie wiem czy nie zaszkodze w jakiś sposób dziecku, choć w sumie niby jak?Przecież do krwiobiegu to nie przechodzi...aa i czasem smaruje nogi balsamem antycellulit takim z mentolem, cudo, szczególnie na opuchnięte i obolałe nogi( tylko ta kofeina....). Do biustu i na rozstępy fajna jest seria perfecta mama, polecam bardzo-tanie, wydajne,przyjemne i chyba skuteczne bo póki co ani jednej krechy nie zauważyłam. A Wy co polecacie?
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 15:50   #288
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: smarowidła a ciąża

mysle ze jest wiele watkow o podobne tematyce. a po drugie kosmetyki drogeryjno-perfumeryjne dzialaja na naskorek a nie skore wlasciwa i przedostanie si eczegokolwiek do lozyska jest srednio mozliwe ,co innego zabiegi w gabinecie kosmetycznym -tutaj trzeba powiedziec o ciazy.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 16:31   #289
misiaczek187
Zadomowienie
 
Avatar misiaczek187
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 084
Kosmetyki,a ciąża ??

Witam Panie
Od czerwca zaczynam starania o ciąże jednak mam skórę naczynkową i używam kremów do niej przeznaczonych. Czy są jakieś składniki w kosmetykach,które mogą zaszkodzić ?? Jeśli jest już taki temat to proszę o połączenie gdyż ja nie znalazłam
__________________
MOJA WYMIANKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=338589
misiaczek187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 19:37   #290
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Lightbulb Dot.: Kosmetyki,a ciąża ??

Czesc. Jest watek o bezpiecznych kosmetykach w ciazy i tam mozesz rozwiac swoje watpliwosci: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=197804
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 10:57   #291
Karrla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
kosmetyki w ciąży

wiem, że nie wszystkie kosmetyki można stosować w ciąży
proszę o doradę odnośnie kosmetyków na:
- cellulitis,
- pękające naczynka na nogach i brzuchu
- opuchnięte nogi
- cienie i worki pod oczami

A może można normalne kosmetyki, nie tylko te megadrogie z serii dla ciężarówek, zwracając uwagę na skład. Podobno trzeba unikać kofeiny i witaminy A.
Karrla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 13:20   #292
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Dot.: kosmetyki w ciąży

Hej
Ja moge polecic z włąsnego doswiadczenia, działało wiec chyba warto
stosowałąm przez pierwsze 3 miesiace oliwke bambino do całego ciałą

potem:

fissan-tłusty, smierdzi ale skuteczny jak mało co

stosowałam tez oliwke z serii rossman dla kobiet ciezarnych ale bez rewelacji, nie mniej wiele osób sobie chwali

chwale sobie tez i bardzo bardzo polecam serie perfecta mama dax cosmetics, łącznie z kremem do twarzy, uwazam ze to rewelacyjna seria, zel do nóg też

elastiQ tez rewelacja, oj przydał się na końcu kiedy brzuch mi tak bardzo wystrzelił


generalnie wiele rzeczy przenika do łozyska wiec na zioła tez uwazaj, mysle ze najbezpieczniej stosowac preparaty dla mam lub dzieci, ja do mycia ciałą uzywałam zelu z serii babydream rossman i nivea baby, lactacyd do intymnej


a jesli o cere chodzi to zaopatrz sie w cos do wrazliwej cery, fajna jest ta błękitna seria garniera, tez mi pomogła w ciazy bo mi sie troszke profil cery zmienił (a potem wrocił do stanu poprzedniego )


jesli chodzi i te drogie apteczne kosmetyki to jesli cie stac, kupuj, ale moim zdaniem te tansze wcale nie sa gorsze jesli o działanie chodzi, mnie np mustela uczuliłą, miałam czerwone swedzace plamy na brzuchu, na szczescie mądrze poprosiłam o próbki zanim zdecydowałam sie na zakup


a i jeszcze jedno, bardzo skuteczny jest tez masaz oliwa z oliwek ale ja tez zabieg lux stosowałam 2 razy w tyg


trzymam kciuki, powodzenia


ps. i jeszcze jedno, jesli ktos ma tendencje do cellulitu, rozstepów to najlepsze kosmetyki nie zdziałaja cudów, znam takie osoby, nic sie z tym nie zrobi, tym bardziej ze hormony robią swoje a tego sie juz nie przeskoczy
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 14:17   #293
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: kosmetyki w ciąży

W ciazy narazonym jest sie bardziej na reakcje uczuleniowe dlatego warto korzystac z esprawdzonychkosmetyków i uzywanych wczesniej.

Większosc ogolnodostepnych nie ma szans dotrzec do skory wlasciwej a jedynie pielegnuje naskórek w wiec z tym przenikaniem gdziekolwiek bym nie przesadzała.

oliwa z oliwek zwykla spozywcza dobrze pielgnuje cialo, plus kosmetyki dla mam.

warto zapytac w aptece o kosmetyki i np. żele z wyciagiem z kasztanowca do nóg sa swietne na naczynka ,obrzeki ,nie sa drogie .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 21:06   #294
Violette_24
Zakorzenienie
 
Avatar Violette_24
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 266
Dot.: kosmetyki w ciąży

a jednak wiele substancji przenika do łożyska podobnie jak do mleka, warto spradzić, skonsultowac sie z lekarzem prowadzącym ciąże czy poradzic sie jakiegos mądrego farmaceuty, co do kasztanowca to też bym to sprawdziła, kiedy chciałąm kupic cos na spuchniete nogi niedawno, to powiedziano mi ze cos tam w nich, jakis skłądnik juz nie pamietam co, do mleka przenika, wiec nie będę spierac sie z ludzmi, którzy na tym akurat temacie znają sie lepiej niz ja

mysle, ze jesli przeszukasz forum, znajdziesz watki o tej tematyce, nie ty jedna masz tak problem.

pozdrawiam
Violette_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 18:38   #295
grudzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 21
Dot.: kosmetyki w ciąży

W ciąży należy równiez zrezygnować z kosmetyków zawierających substancje aktywne, takie jak retinol.
__________________
bielizna sportowa
grudzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 21:46   #296
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: kosmetyki w ciąży

fissan - dla mnie masakra.. moze i działa ale smród dla mnie nie do zniesienia, dodatkowo wiekszośc mojej ciązy przypadala na lato i mialam wrazenie ze skóra wogole pod nim nie oddycha... gdy posmarowalam się na noc ..cala noc i ranek do prysznica czulam sie jak spocona owca...bleee

moj kwc na ciąze to seria DAX COSMETICS dla mam http://www.dax.com.pl/s/katalog/szukaj/page/1 polecam wszystko z tej serii..

na brzuszek zamiennie z daxem uzywalam kremu Gerbera tez bardzo fajny i mily w użyciu

dodam ze nie mialam i nie zanotowalam po ciązy zadnych nowych rozstępów, popekanych naczynek itp
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 17:36   #297
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w ciąży (do twarzy i ciała)

Cytat:
Napisane przez malypaz Pokaż wiadomość
Dołączam się do wątku, choć widzę, że umarł śmiercią naturalną.jestem po porodzie.szukałam czegoś od dawna na rozstępy po ciąży, takie, które jeszcze są nowe i można z nimi coś zrobić.tutaj jest coś też http://przepieknie.pl/forums/24-Kosm...i%C4%85%C5%BCy

i czytałam, że na czerwone rozstępy jest oliwka z Weledy.jest też mustela, ale wcześniej w ciąży mi nie pomagała.koleżanka mi mówiła, że można jakąś mieszankę samemu przygotować w domu póki jeszcze są świeże.muszę jeszcze poszukać.
Zgadza sie, oto ona: http://www.weleda.co.uk/Mummy-Too/Pr...ml/invt/606160
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 19:46   #298
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Kosmetyki w ciąży (do twarzy i ciała)

hello dziewczynki Naszła mnie taka wątpliwość...

Mam zestaw Serum LEMON z tamanu, który zawiera kwas salicylowy w stężeniu 2%. Napisano na nim, że nie może być stosowany przez kobiety w ciąży. Ja się staram o dziecko i teoretycznie przez dwa tygodnie po owulacji muszę się uważać za kobietę w ciąży.

Nie zamierzam lemonka używać codziennie, najczęściej trzy razy w tygodniu. I tu mam pytanie- mogę go używać przez cały czas (czy stężenie kwasu zagraża ewentualnej ciąży), czy lepiej poczekać i stosować w pierwszej połowie cyklu..?

Wiem, że pytanie z kosmosu, ale naprawdę już nie wiem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 07:33   #299
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Kosmetyki w ciąży (do twarzy i ciała)

malypaz- ja to wszystko wiem, masz racje. Tylko ja się staram już rok, więc jestem tak naprawdę w permanentnej ciąży teoretycznej, a jeszcze nie byłam w faktycznej... używam kosmetyków dla dzieci i dla ciężarnych, zwracam uwagę na składy, wiem co i jak.

Ale mam 26 lat i nie mogę się do trzydziestki smarować po ryjku kremem dla dzieci
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 10:35   #300
Karrla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Dot.: Re: Rozstepy

podobno ten preparat może być używany w czasie ciązy i połogu. http://www.farmona.pl/pielegnacja-ci...zuplajacy.html
Mam wątpliwości..przecież ma kofeinę. To rónie dobrze mogę sobie robic peeling kawowy?
Karrla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-29 10:22:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.