Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;)))) - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-23, 12:59   #2131
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Wiem, że niektóre z Was mają jakieś wesela w wakacje. Macie jakieś kiecki? Ja się powoli załamuje. Normalnie w tych sklepach ciążowych, które są w Lublinie nie ma żadnych sukienek, które nadawałyby się na taką uroczystość. No porażka normalnie!
Ja tez mam wesele w sierpniu - to bedzie 6 miesiac, ale sukienki nie kupuje, bo nie dosyc ze mam problem ze spodniami ciazowymi, to za sukienka nie chce mi sie biegac.
Upatrzylam sobie spodnie zwykle, nie ciazowe, ale niskie w pasie, wiec po powrocie z urlopu pojde przymierzyc jeszcze raz czy nadal sie mieszcze i jesli tak to kupie.
A na gore jakas bluzka albo tunika.
W sukience doszlam do wniosku, ze bede sie zle czula.
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 13:16   #2132
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez niobe7 Pokaż wiadomość
Ja tez mam wesele w sierpniu - to bedzie 6 miesiac, ale sukienki nie kupuje, bo nie dosyc ze mam problem ze spodniami ciazowymi, to za sukienka nie chce mi sie biegac.
Upatrzylam sobie spodnie zwykle, nie ciazowe, ale niskie w pasie, wiec po powrocie z urlopu pojde przymierzyc jeszcze raz czy nadal sie mieszcze i jesli tak to kupie.
A na gore jakas bluzka albo tunika.
W sukience doszlam do wniosku, ze bede sie zle czula.
No a ja mam odwrotnie. Wolałabym właśnie sukienkę, bo mam wrażenie, że w spodniach będę się źle czuła, jak wszyscy będą w sukienkach. A poza tym... jeśli będzie tak ciepło, to w sukience chłodniej.
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 13:36   #2133
agabi
Rozeznanie
 
Avatar agabi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 682
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Hej Mamusie
Dawno mnie tu nie było.obchodzilismy od czwartku z mężem naszą 4 rocznicę ślubu.Bylismy z tej okazji w Zamościu i Lublinie.I strasznie było fajowo, bardzo mi sie podobają te miasta,a w Lublinie są rewelacyjne restauracje na starym rynku.pycha jedzonko.wróciłam wczoraj strasznie padnięta, ale warto było.Pozdrawiam Mamuśki z Lublina
buziaczki
agabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 13:50   #2134
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez agabi Pokaż wiadomość
Hej Mamusie
Dawno mnie tu nie było.obchodzilismy od czwartku z mężem naszą 4 rocznicę ślubu.Bylismy z tej okazji w Zamościu i Lublinie.I strasznie było fajowo, bardzo mi sie podobają te miasta,a w Lublinie są rewelacyjne restauracje na starym rynku.pycha jedzonko.wróciłam wczoraj strasznie padnięta, ale warto było.Pozdrawiam Mamuśki z Lublina
buziaczki
To pochwal się dokładnie, gdzie byłaś i co robiliście. Dobre pomysły zawsze w cenie. A i w temacie będę, bo moje okolice.
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 14:13   #2135
agabi
Rozeznanie
 
Avatar agabi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 682
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość
To pochwal się dokładnie, gdzie byłaś i co robiliście. Dobre pomysły zawsze w cenie. A i w temacie będę, bo moje okolice.
piątek i sobota -zwiedzaliśmy Zamość-głównie starówkę i jej okolice. Łaziliśmy po muzeach(mój mąż to mgr historii,tak więc miałam przymusowe muzealne wycieczki z przewodnikiem), spędzilismy sporo czasu w parku i w lokalach na rynku().Byliśmy też w zoo.Ostatnio w zoo byłam jak byłam malutka tak więc miałam niezłą frajdę.Całą niedzielę chodziliśmy po Lublinie, głównie po centrum i po starówce.fajny klimat ma te miasto a jak się wejdzie wgłąb kamiennic-szczena opada-obrazki jak z filmów z czasów PRL-u. mój mężuś zrobił setki zdjęć i jako historyk był pod ogromnym wrażeniem. ja zresztą też.Moje miasto jest młodziutkie dosyć więc nie mamy na co dzień takich klimatów.No i te jedzonko....
agabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 14:29   #2136
becia_leszno
Zadomowienie
 
Avatar becia_leszno
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Leszno (wlkp.)
Wiadomości: 1 062
GG do becia_leszno
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość

becia_leszno zazdroszczę kopniaczków. Ja nic nie czuję, pewnie jeszcze za wcześnie trochę, ale martwię się, czy wszystko jest ok, a wizyta dopiero 30.06...

Dziewczyny! Wiem, że niektóre z Was mają jakieś wesela w wakacje. Macie jakieś kiecki? Ja się powoli załamuje. Normalnie w tych sklepach ciążowych, które są w Lublinie nie ma żadnych sukienek, które nadawałyby się na taką uroczystość. No porażka normalnie!
kopniaczki byly i się zmyly ... jakiśjednorazowy wyskok Lena miala chyba ... ale mam nadzieje, że sie rozkręci jeszcze i te 2 dni ciszy to przed burzą

Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy jest czego zazdrościć. Ja tam wcale się nie cieszę. O 21:00 padam zazwyczaj już i marzę o tym, żeby położyć się spać. Tańczyć nie mogę, bo mnie od razu boli brzuch. I jak ja mam się niby dobrze bawić na tych weselach??
mam to samo dlatego we wrześniu raczej nie pójde na ślub kuzynki ... pewnie i tak lekarz mi zabroni jesli nic sie nei zmieni do tej pory.

Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość
No a ja mam odwrotnie. Wolałabym właśnie sukienkę, bo mam wrażenie, że w spodniach będę się źle czuła, jak wszyscy będą w sukienkach. A poza tym... jeśli będzie tak ciepło, to w sukience chłodniej.
ja mam problem innej natury :/ spodnie sukienka wsio rowno ... ale nie ma nic na mnie wszystko takie malusieńkie robią a jak już jest duże to takie workowate że szok grrrr
becia_leszno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 14:38   #2137
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

w Lublinie i Zamościu jest bardzo ładnie już co prawda dawno tam nie byłam ale mam nadzieje że jak dzidzia podrośnie to pojedziemy i pokaże mężusiowi tamte rejony! moja cała rodzina pochodzi z Lubelszczyzny no i w sumie mieszkałam w Lublinie jak miałam jakieś 2 latka a późnej jeździło się pare razy w roku do dziadków na ferie wakacje i świeta to były czasy!!!!!!!!a moim ulubionym miasteczkiem jest Nałęczów i Kazimierz Dolny mam w tych 2 miasteczkach ciocie więc często tam bywałam i polecam jest naprawde super klimat!


aż się rozmarzyłam .........
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 14:41   #2138
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez agabi Pokaż wiadomość
piątek i sobota -zwiedzaliśmy Zamość-głównie starówkę i jej okolice. Łaziliśmy po muzeach(mój mąż to mgr historii,tak więc miałam przymusowe muzealne wycieczki z przewodnikiem), spędzilismy sporo czasu w parku i w lokalach na rynku().Byliśmy też w zoo.Ostatnio w zoo byłam jak byłam malutka tak więc miałam niezłą frajdę.Całą niedzielę chodziliśmy po Lublinie, głównie po centrum i po starówce.fajny klimat ma te miasto a jak się wejdzie wgłąb kamiennic-szczena opada-obrazki jak z filmów z czasów PRL-u. mój mężuś zrobił setki zdjęć i jako historyk był pod ogromnym wrażeniem. ja zresztą też.Moje miasto jest młodziutkie dosyć więc nie mamy na co dzień takich klimatów.No i te jedzonko....
Cytat:
Napisane przez Paula Szyszka Pokaż wiadomość
w Lublinie i Zamościu jest bardzo ładnie już co prawda dawno tam nie byłam ale mam nadzieje że jak dzidzia podrośnie to pojedziemy i pokaże mężusiowi tamte rejony! moja cała rodzina pochodzi z Lubelszczyzny no i w sumie mieszkałam w Lublinie jak miałam jakieś 2 latka a późnej jeździło się pare razy w roku do dziadków na ferie wakacje i świeta to były czasy!!!!!!!!a moim ulubionym miasteczkiem jest Nałęczów i Kazimierz Dolny mam w tych 2 miasteczkach ciocie więc często tam bywałam i polecam jest naprawde super klimat!


aż się rozmarzyłam .........
Miło słyszeć, że moje okolice tak się podobają.
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 16:08   #2139
siobhan1
Zadomowienie
 
Avatar siobhan1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 103
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

dziewczyny, czy wy tez sie tak stresowalyscie USG genetycznym?
Mam jutro i chcyba z paniki mam juz biegunke....

Jak bedzi cos nie tak, to chyba umre tam na miejscu...
Badanie mam jutro...
siobhan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 17:05   #2140
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez siobhan1 Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy wy tez sie tak stresowalyscie USG genetycznym?
Mam jutro i chcyba z paniki mam juz biegunke....

Jak bedzi cos nie tak, to chyba umre tam na miejscu...
Badanie mam jutro...
Kochana nie denerwuj się naprawdę, ja na początku chodziłam do tak "fantastycznego" lekarza że wcale nie miałam tego usg robionego, albo nic mi nie powiedział. Nie wiedziała nawet, że trzeba bo to moja pierwsza ciąża. Wierzę, że jest wszystko dobrze. Gdybym musiała zamartwiać się te wszystkie miesiące osiwiałabym a moja dzidzia miałaby ciężką nerwicę. Będzie dobrze! Nie ma innej siły, więc nosek do góry a jutro zdasz dziewczynom relację, jak bardzo jesteś szczęśliwa i że dzidziunia pięknie się rozwija!
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 17:15   #2141
siobhan1
Zadomowienie
 
Avatar siobhan1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 103
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Kochana nie denerwuj się naprawdę, ja na początku chodziłam do tak "fantastycznego" lekarza że wcale nie miałam tego usg robionego, albo nic mi nie powiedział. Nie wiedziała nawet, że trzeba bo to moja pierwsza ciąża. Wierzę, że jest wszystko dobrze. Gdybym musiała zamartwiać się te wszystkie miesiące osiwiałabym a moja dzidzia miałaby ciężką nerwicę. Będzie dobrze! Nie ma innej siły, więc nosek do góry a jutro zdasz dziewczynom relację, jak bardzo jesteś szczęśliwa i że dzidziunia pięknie się rozwija!
Mam nadzieje, bo jak nie to zaleje lezkami klawiature i nic nie napisze....
ale jak to mówi moja mama uszy do góry
siobhan1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-23, 18:24   #2142
Petitka4
Rozeznanie
 
Avatar Petitka4
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 502
GG do Petitka4
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

siobhan1 ciuszki super a usg genetycznego tez nie mialam i to nie przez lekarza. Nie chcialam robic tego badania po prostu. Wierze ze wszystko jest w porzadku i nie zamartwiam sie na zapas.

Ja dzisiaj mialam straszne krwawienie dziasel. Pierwszy raz w zyciu ale z tego co czytalam to normalne w tym wieku ciazowym. Mam tylko nadzieje ze nie bedzie sie to powtarzalo zbyt czesto. Chcialam wkleic zdjatka ciuszkow ale oczywiscie zalacznikow nie moge zaladowac. No nic poczekam.
__________________
Amelka

Od 14.12.2008 Nasza Kochana Amelka jest z nami


Petitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 21:21   #2143
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

siobhan1 nie martw się wszytko będzie dobrze trzymamy za Ciebie kciuki!
ja nie miałam czasu się denerwować tym badaniem bo specialnie lekarz mi nie mówił że będe miała na kolejnej wizycie robione żebym się nie denerwowała chyba przewidział jaka jestem ! napisz jutro koniecznie jak było i wklej zdjęcie dzidzki jak będziesz miała
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 08:18   #2144
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

dziewczyny spokojnie.. usg genetyczne to tylko takie bardziej szczeólowe usg..

nic nie mowi na 100% poprostu jak jakieś wymiary zaniepokoja doktora to moze zlecic prenatalne..

moim zdanie lepiej je zrobić bo jesli nawet z dzidzia coś nie tak to można ją leczyć jescze w brzuszku...


co do wesel to miałam jechac w lipcu ale sie wymiksowaliśmy bo to drugi koniec Polski (prawie 500 km w jedną stronę) bez sensu męczyć mnie i dzidzie..

i mam spokój..


za to wczoraj bylam nad morzem.. byl bosko.. ale wrocilam padnieta.. tylko malutka zadowolona bofikała jak szalona
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 09:29   #2145
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Witam Mamuski
My z kolei zrobiliśmy sobie fajową wycieczkę do Leśniowa. Jest tam klasztor i źródełko z wodą, z którym związana jest ciekawa legenda (wielu ludzi wierzy w cudowną moc tej wody ) Pojechaliśmy sobie z rodzicami na niedzielną mszę bo było cieplutko a jest to tylko ok 100 km od naszego domu. Wchodzimy na plac kościelny, jak patrzę a tam pełno ciężarnych Dopiero po chwili moja mama gdzieś wyczytała że akurat tego dnia, po mszy, będzie udzielane błogosławieństwo dla matek noszących w łonie dziecko A już myślałam że mnie "brzuchy" prześladują Nie wiedzieliśmy o tym i tak trafiliśmy Cała msza a głównie kazanie było skierowane do przyszłych matek. Na koniec ksiądz poprosił aby wszystkie kobiety w stanie błogosławionym podeszły pod ołtarz. Najpierw z mężem mieliśmy uklęknąć i ksiądz, trzymając Eucharystię nas blogosławił robiąc znak krzyża a potem mieliśmy podejść do drugiego księdza, który podarował nam obrazki z Matką Boską Leśniowską oraz wręczył mi taką taśemkę, z wyszytą prośbą o modlitwę, którą przyszłe matki mogą obwiązywać brzuszki
To wszystko było niesamowiete. Tak niespodziewane i spontaniczne że bardzo się wzruszyłam. Nawet na własnym ślubie nie byłam tak poruszona
Bardzo mi się podobala ta wycieczka. Było super
moniola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 11:01   #2146
KaSiaEG
Raczkowanie
 
Avatar KaSiaEG
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 382
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez moniola Pokaż wiadomość
Witam Mamuski
My z kolei zrobiliśmy sobie fajową wycieczkę do Leśniowa. Jest tam klasztor i źródełko z wodą, z którym związana jest ciekawa legenda (wielu ludzi wierzy w cudowną moc tej wody ) Pojechaliśmy sobie z rodzicami na niedzielną mszę bo było cieplutko a jest to tylko ok 100 km od naszego domu. Wchodzimy na plac kościelny, jak patrzę a tam pełno ciężarnych Dopiero po chwili moja mama gdzieś wyczytała że akurat tego dnia, po mszy, będzie udzielane błogosławieństwo dla matek noszących w łonie dziecko A już myślałam że mnie "brzuchy" prześladują Nie wiedzieliśmy o tym i tak trafiliśmy Cała msza a głównie kazanie było skierowane do przyszłych matek. Na koniec ksiądz poprosił aby wszystkie kobiety w stanie błogosławionym podeszły pod ołtarz. Najpierw z mężem mieliśmy uklęknąć i ksiądz, trzymając Eucharystię nas blogosławił robiąc znak krzyża a potem mieliśmy podejść do drugiego księdza, który podarował nam obrazki z Matką Boską Leśniowską oraz wręczył mi taką taśemkę, z wyszytą prośbą o modlitwę, którą przyszłe matki mogą obwiązywać brzuszki
To wszystko było niesamowiete. Tak niespodziewane i spontaniczne że bardzo się wzruszyłam. Nawet na własnym ślubie nie byłam tak poruszona
Bardzo mi się podobala ta wycieczka. Było super
no to faktycznie takie tro9che niesamowite, trafiłas tam przypadkiem , ale jakby tak własnie miało być , ja jeszcze niespotkałam sie nigdy z czymś takim

siobhan1 będzie dobrze niemasz sie czym martwic , daj znac po wizycie, moze jakies zdjątko brzdąca dostaniesz

ja mam jutro USG połówkowe po raz drugi bo na nie juz od trzech tygodni byłam zapisana , ale jak ostatnio byłam w szpitalu to tez mi przy okazji pomierzyli małą, a 3 lipca juz jestem zapisana na 3D/4D ma trwac około godziny i oczywiście dostane płytke i zdjęcia , mam nadzieje ze wszystko będzie w porządku napewno
pozdrawiam mamusie
__________________
GŁOSIKI NA KACPERKA :

http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/9...b609505b1af6d9
KaSiaEG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 11:01   #2147
Mbu83
Raczkowanie
 
Avatar Mbu83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 454
Send a message via Skype™ to Mbu83
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez siobhan1 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, bo jak nie to zaleje lezkami klawiature i nic nie napisze....
ale jak to mówi moja mama uszy do góry
I jak usg?, a zreszta na pewno wszystko super.
Ja też sie stresowałam, a później gin powiedział ze nawet nie musze robić testu PAPPa bo napewno nic nie wykaże. Za to nagrałam sobie płytkę i teraz z meżem oglądamy i zgadujemy ile od tamtej pory niunio urosło
__________________
Razem
Gabriela
Mbu83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 11:08   #2148
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Ja od soboty jestem na mini-wakacjach w Łebie. Niestety trafiła się nieprzyjemna pogoda, bo ciągle wieje silny wiatr, szkoda nawet pochodzic nie można.
Ale ja martwię się czyms innym. Ruchy dziecka czuje dopiero od tygodnia, ale od wczoraj tak jakby troszkę mniej- nie wiem czy mam tu w Łebie szukać lekarza, czy dzidzia postanowiła spać tylko w dzień, czasami coś tam czuje, ale wydaje mi się, że wcześniej było jakby intensywnej, chyba, że mnie juz ogarnia panika.
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 11:15   #2149
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

KaSiaEG ja mam 3D/4D 2.07 i juz jestem zestresowana bo to u inego lekarza a ja nie lubie obcych
anytsuj
ie stresuj sie dzidzia moze czasem caly dzień przespać zwlascza jak dużo spacerujesz i sie ruszasz.. dopiero ok 26-28 tyg ruchy mozna uznac za regularne..
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 11:17   #2150
KaSiaEG
Raczkowanie
 
Avatar KaSiaEG
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 382
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez anytsuj Pokaż wiadomość
Ja od soboty jestem na mini-wakacjach w Łebie. Niestety trafiła się nieprzyjemna pogoda, bo ciągle wieje silny wiatr, szkoda nawet pochodzic nie można.
Ale ja martwię się czyms innym. Ruchy dziecka czuje dopiero od tygodnia, ale od wczoraj tak jakby troszkę mniej- nie wiem czy mam tu w Łebie szukać lekarza, czy dzidzia postanowiła spać tylko w dzień, czasami coś tam czuje, ale wydaje mi się, że wcześniej było jakby intensywnej, chyba, że mnie juz ogarnia panika.

ja tez tak mam ze nawet nieczuje czasem małej przez 3 dni pytałam swojej lekarki o to i na USG było widac że mała odwróciła sie pupa do brzuszka i ginekolog powiedziała , ze dlatego moge jej nieczuc bo na USG było widac jak macha raczkami i nóżkami, więc chyba nie masz się o co martwic może maleństwo po prostu odwróciło sie tak jak u mnie i dlatego mniej je czujesz

scorpionec ja tez mam u "obcego" lekarza bo tylko on jeden ma w elblągu z tego co wiem takie USG i mam nadzieje , ze będzie w miare normalny i miły , bo z tego co wiem specjalista jest bardzo dobrym , to będzie czym sie wkrótce chwalic
__________________
GŁOSIKI NA KACPERKA :

http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/9...b609505b1af6d9
KaSiaEG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 11:22   #2151
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez KaSiaEG Pokaż wiadomość
ja tez tak mam ze nawet nieczuje czasem małej przez 3 dni pytałam swojej lekarki o to i na USG było widac że mała odwróciła sie pupa do brzuszka i ginekolog powiedziała , ze dlatego moge jej nieczuc bo na USG było widac jak macha raczkami i nóżkami, więc chyba nie masz się o co martwic może maleństwo po prostu odwróciło sie tak jak u mnie i dlatego mniej je czujesz
Troszkę mi lżej, bo już chciałam wyruszyć na Łebę w poszukiwaniu ginekologa, troszkę zdrowy rozsądek podpowiada, że jestem w 21 tc, to czasami mogą się zdarzyć takie dni, że mniej czuję maluszka, ale panika wzięła górę.
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 11:23   #2152
"Magdalena"
Rozeznanie
 
Avatar "Magdalena"
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 661
GG do "Magdalena"
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Witam wszystkie mamuski

Ja toche was opuscilam i przyznam sie ze nawet na bierzaco nie jestem, ale ostatnie dni mialam bardzo pracowite, konczylismy remont w duzym pokoju byli tescie, no i w sobote mialam urodziny, teraz mamy kilka dni spokoju a w niedziele przylatuje moja siostra ze szwagrem wiec znowu pelna chata,
chcialam sie pochwalic ze mam juz kilka ciuszkow dla malenstwa, zdjecie 1 to prezent urodzinowy od znajomej a 2 kupila tesciowa, wiec tyle juz mam

A zaraz do doktorka ale pewnie jeszcze nie bedzie USG, albo bedzie kazal przyjsc za 2 tygodnie albo na nastepnej wizycie a ja juz niemoge sie doczekac
__________________
"Magdalena" jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 11:26   #2153
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
anytsuj [/B]ie stresuj sie dzidzia moze czasem caly dzień przespać zwlascza jak dużo spacerujesz i sie ruszasz.. dopiero ok 26-28 tyg ruchy mozna uznac za regularne..
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 11:30   #2154
KaSiaEG
Raczkowanie
 
Avatar KaSiaEG
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 382
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Magdalena śliczne ciuszki ja juz sie niemoge doczekać jak pójdę na wieksze zakupy dla maleństwa, też juz mam pare sztuk body , skarpeteczki, czapeczkę, kocyki takie mięciusieńkie, bluzeczkę , ale jeszcze sporo zakupów przede mną, najchetniej kupiłabym wszystko juz teraz, ale jednak jeszcze troszkę poczekam

Antysuj napewno jest wszystko w porzadku ale ja tez na początku sama sie martwiłam tym , czy wszystko jest w porządku
__________________
GŁOSIKI NA KACPERKA :

http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/9...b609505b1af6d9
KaSiaEG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 11:32   #2155
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez "Magdalena" Pokaż wiadomość
Witam wszystkie mamuski

Ja toche was opuscilam i przyznam sie ze nawet na bierzaco nie jestem, ale ostatnie dni mialam bardzo pracowite, konczylismy remont w duzym pokoju byli tescie, no i w sobote mialam urodziny, teraz mamy kilka dni spokoju a w niedziele przylatuje moja siostra ze szwagrem wiec znowu pelna chata,
chcialam sie pochwalic ze mam juz kilka ciuszkow dla malenstwa, zdjecie 1 to prezent urodzinowy od znajomej a 2 kupila tesciowa, wiec tyle juz mam

A zaraz do doktorka ale pewnie jeszcze nie bedzie USG, albo bedzie kazal przyjsc za 2 tygodnie albo na nastepnej wizycie a ja juz niemoge sie doczekac
Śliczności! Cudne!
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 11:43   #2156
Petitka4
Rozeznanie
 
Avatar Petitka4
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 502
GG do Petitka4
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Magdalena slodkie ciuszki sliczne

A ja zalaczam zdjecia tuniczki i spodenek ciazowych jakie sobie zakupilam ostatnio. Nastepne rzeczy kupie juz w PolsceZa pare dni
__________________
Amelka

Od 14.12.2008 Nasza Kochana Amelka jest z nami


Petitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 11:55   #2157
KaSiaEG
Raczkowanie
 
Avatar KaSiaEG
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 382
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez Petitka4 Pokaż wiadomość
Magdalena slodkie ciuszki sliczne

A ja zalaczam zdjecia tuniczki i spodenek ciazowych jakie sobie zakupilam ostatnio. Nastepne rzeczy kupie juz w PolsceZa pare dni

Petitka super ubrania a ta bluzeczka jest prześliczna , musze chyba sie tez juz wybrac na te zakupy , ale przez te upały boje sie troche z domu wyjść , bo zaraz słabo sie robi.
__________________
GŁOSIKI NA KACPERKA :

http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/9...b609505b1af6d9
KaSiaEG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 11:56   #2158
siobhan1
Zadomowienie
 
Avatar siobhan1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 103
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez Paula Szyszka Pokaż wiadomość
siobhan1 nie martw się wszytko będzie dobrze trzymamy za Ciebie kciuki!
ja nie miałam czasu się denerwować tym badaniem bo specialnie lekarz mi nie mówił że będe miała na kolejnej wizycie robione żebym się nie denerwowała chyba przewidział jaka jestem ! napisz jutro koniecznie jak było i wklej zdjęcie dzidzki jak będziesz miała
Mnie lekarz tez nic nie powiedzial, ale ja cwana lisica jestem i wiem o co sie rozchodzi
Jeszcze tylko pare godzin i wszystko bede wiedziala.
Plytki chyba nie dostane, ale fotosy na 100%

Cytat:
Napisane przez Mbu83 Pokaż wiadomość
I jak usg?, a zreszta na pewno wszystko super.
Ja też sie stresowałam, a później gin powiedział ze nawet nie musze robić testu PAPPa bo napewno nic nie wykaże. Za to nagrałam sobie płytkę i teraz z meżem oglądamy i zgadujemy ile od tamtej pory niunio urosło
Ale zazdroszcze moj gin chyba nie robi an plytke i bede sie musiala zadowolic fotosami.
Badanie dzis o 18.00

Cytat:
Napisane przez "Magdalena" Pokaż wiadomość
chcialam sie pochwalic ze mam juz kilka ciuszkow dla malenstwa, zdjecie 1 to prezent urodzinowy od znajomej a 2 kupila tesciowa, wiec tyle juz mam
Slodnie slicznosci!!!!

Cytat:
Napisane przez Petitka4 Pokaż wiadomość
A ja zalaczam zdjecia tuniczki i spodenek ciazowych jakie sobie zakupilam ostatnio. Nastepne rzeczy kupie juz w PolsceZa pare dni
Kurcze gdzie ty taka fantastyczna tuniczke wypatrzylas, ja tez taka chce!!!!
siobhan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 12:03   #2159
Petitka4
Rozeznanie
 
Avatar Petitka4
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 502
GG do Petitka4
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez KaSiaEG Pokaż wiadomość
Petitka super ubrania a ta bluzeczka jest prześliczna , musze chyba sie tez juz wybrac na te zakupy , ale przez te upały boje sie troche z domu wyjść , bo zaraz słabo sie robi.
Cytat:
Napisane przez siobhan1 Pokaż wiadomość
Kurcze gdzie ty taka fantastyczna tuniczke wypatrzylas, ja tez taka chce!!!!
Dzieki dziewczyny Ma sie to oko A tuniczke kupilam w UK. Korzystam bo jeszcze pare dni tu bede a tu taniej. Nie wiem moze znasz taki sklep "Matalan". Bardzo fajne rzeczy tam sa.
__________________
Amelka

Od 14.12.2008 Nasza Kochana Amelka jest z nami


Petitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-24, 12:03   #2160
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez Petitka4 Pokaż wiadomość
Magdalena slodkie ciuszki sliczne

A ja zalaczam zdjecia tuniczki i spodenek ciazowych jakie sobie zakupilam ostatnio. Nastepne rzeczy kupie juz w PolsceZa pare dni
Ale extra!
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.