Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;)))) - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-01, 10:51   #2251
siobhan1
Zadomowienie
 
Avatar siobhan1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 103
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez Paula Szyszka Pokaż wiadomość
scorpioniec nie martw się to dlatego że brzuszek rośnie a wraz z brzuszkiem obwód się zmienia najlepiej sobie kupić stanik gdzie będzie duża regulacja pod biustem ja kupiłam sobie w dziale ciążowym w h&m śliczny szaro różowy staniczek z kokardką i na zewnątrz ma koronkę więc wygląda jak normalny nie jest szmatkowaty ma fajne szersze ramiączka i bardzo dużą regulację pod biustem jestem z niego bardzo zadowolona

ja właśnie siedzę i obmyślam co by tu zrobić z boazerią w przedpokoju bo niestety pod nią są nierówne ściany a że mamy wielki przedpokój byłoby drogo wyrównać to położyć gładzie itd no i znalazłam w necie że można pomalować farbką kryjącą taką z duluxa już sobie nawet kolorki wybrałam jaśniutki beżyk na całość a pawlacze na taką kawe z mlekiem ciekawe tylko czy wyjdzie mój mężuś mówi że już nie nadąża z tym moim wymyślaniem remontowym ale za to niewielkim kosztem można odnowić sobie mieszkanko a już jak się dzidzia urodzi nie będzie czasu i warunków żeby robić takie zmiany .....szkoda że nie moge sama tego pomalować bo chyba już bym zaczeła hehehe
Zawsze mozna pomalowac w takie mazy, albo tynkiem strukturalnym. Przy nierownych scianach wyglada super
siobhan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 11:20   #2252
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

też już o tym myślałam ale są rury pod boazeria w niektórych miejscach zabudowane i trzeba by było jeszcze je obudowywać więc spróbujemy na początek farbkami pomalować tak jak wymyśliłam
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 11:23   #2253
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

mam jeden typowo ciążowy stanik - triumpha ale chodze w nim po domu..

on jest mięciutki ma sporą regulacje itp ale nie podtrzymuje mojego duzego biustu zbyt dobrze..

musze mieć fiszbiny i miękkie miski, szerokie ramiączka itp..

więc te ciązowe u mnie odpadają.. od wczoraj slabo sie czuje (o malo nie zendlalam w sklepie dobrze ze tz byl ze mna)

dziś tez marudze.. jaksie zbiore w sobie to zrobie rundke po sklepach i moze cos znajde....

ide sie chyba zdrzemnąć
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 11:43   #2254
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

dzowniła właśnie do mnie siostra ! robiła porządki i ma dla nas 2 kartony ubranek dla maluszka, wanienke ze stojakiem, wózek, fotelik, leżaczek dla dzidzki, i 2komplety pościeli do wózeczka i nawet 2 kombinezoniki malutkie na zime ale się ciesze w tym dużo ma takich ciuszków które były praktycznie nie noszone bo dostała w prezencie a były już za małe więc nasz Oluś będzie miał sporą wyprawkę od cioci!mało tego jeszcze sterylizator do butelek i laktator nie używany bo nie mogła karmić piersią
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 14:06   #2255
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki!

Będę miała syna! Mój mąż szaleje z radości, a mi tak jakoś dziwnie... Niby się spodziewałam i czułam, że będzie syn. Ale jakoś chyba tak podświadomie chciałam córcię. Dziś rano spytałam się małża: "Kiedy robimy córeczkę?" No ale oczywiście bardzo się cieszę! Najważniejsze, żeby było zdrowe. Póki co wszystko w porządku.

Co do imienia to oczywiście mamy problem, bo mieliśmy wybrane imię tylko dla dziewczynki. A dla chłopca niestety mamy problem...
Wiem co czujesz Mam dokładnie to samo Nawet imienia dla synka jeszcze nie mamy a dla córci było juz wybrane, choć czułam że będzie chłopak

Cytat:
Napisane przez becia_leszno Pokaż wiadomość
gratulacje
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Mbu83 Pokaż wiadomość
Moje gratulacje!!!!! Nie dziwię się mężowi, mój innej opcji póki co nie bierze pod uwagę, ja natomiast mam cichą nadzieje że będzie Gabrysia.
U nas byłaby Ania A tak to mylimy dalej Dobrze jest!
A co do Twojego problemu to niestety nie umiem pomóc bo niestety nie wiem o co chodzi Nie spotkałam się z czymś takim.

Cytat:
Napisane przez Paula Szyszka Pokaż wiadomość
moniola gratulacje super że już znasz płeć i że dzidzia zdrowa jak będzisz mogła koniecznie wklej fotki
Dzieki Postaram się wkleić fotke

Co do biustu to nosze cały czas tesame biustonosze.Narazie nie musialam kupować ani jedego nowego stanika Biust prawie nie drgnął, przynajmniej narazie

Miłego dnia Mamuśki
moniola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 16:31   #2256
Petitka4
Rozeznanie
 
Avatar Petitka4
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 502
GG do Petitka4
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Nareszcie moge cos napisac Dzisiaj w nocy dotarlam do domu prosto z lotniska i już jestem w Polsce Ale byłam padnięta aż mnie brzuch tak bardzo rozbolał jak nigdy. Chyba się dzidzi latanie nie podoba.

Dziewczynki gratuluje ujawnienia się Waszych maluszków Ja mam nadzieję że jak za tydzień będę na wizycie gin już mi powie co tam rośnie. A rośnie baaardzo szybko. Brzuch już mam taki widoczny i dosłownie z dnia na dzień wystrzelił...

Jutro jeszcze na badania. Oj jk ja nie lubię pobierania krwi

I ten upał mnie dobija. Nie mogę się przestawić...
__________________
Amelka

Od 14.12.2008 Nasza Kochana Amelka jest z nami


Petitka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 07:40   #2257
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cześć dziewczynki!

Co myślicie o MIKOłAJU? Myślimy i myślimy nad tym imieniem dla naszego synka i jakoś marnie nam to wychodzi. W końcu stwierdziliśmy, że Mikołaj jest super, bardzo nam się podoba, ale... No właśnie... Termin mam na 10.12, więc w zasadzie w jednym terminie dziecko będzie miało mikołajki, urodziny i imieniny. No kurde, trochę bez sensu. Są co prawda imieniny Mikołaja jeszcze 3 razy do roku, ale i tak każdy kojarzy imieniny mikołaja z 6.12. No i teraz sama już nie wiem. Wkurzam się, bo niby imię wybraliśmy, a tu taka buła trochę... Co byście zrobiły na moim miejscu? Zastanawiamy się jeszcze ewentualnie nad MICHAłEM. Bez sensu to wszystko. Trzeba brać pod uwagę tyle czynników: czy nie ma np. kogoś w rodzinie o tym imieniu, żeby nie było dziwnie, czy pasuje do nazwiska etc...

Pozdrawiam!
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 07:53   #2258
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

hehe dokładnie to samo mój mąż mówił że Mikołaj nie będzie bo bedzie jeden prezent tylko dostawał hehehehehe ale moim zdaniem nie masz się co przejmować imieniny zazwyczaj i tak są dla znajomych a oni raczej o urodzinach nie pamiętaja tylko o imieninach więc jak Wam się podoba to smiało imię jest śliczne szkoda tylko że mój mężuś stwierdził że nie bardzo mu się podoba no i został u nas Oluś ale Mikołaj zdecywodanie bardziej mi się podoba od Michała chciaż też nie ejst brzydkie imię
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 08:00   #2259
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

mam koleżankę EWĘ urodzoną w wigilię...

zawsze dostaje 3 prezenty... na urodziny.. imieniny.. i świąteczny..

wszystko można rozwiązać...

z reszta wydaje mi się ze imieniny to powoili robi się przeżytek..to raczej tradycja pokolenia naszych rodziców..
ani ja ani moi znajomi ich nie obchodzimy..

tym bardziej nasze dzieci nie będą więc nie ma sie co przejmować..

mi żadne imie żeńskie nie wydaje się dość fajne.... narazie jesteśmy przy Iga ale to może się zmenić

proszę o kciuki o 15,00 bo mamy USG 3/4 D ... i stresa bo to inny lekarz...
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 08:31   #2260
Mbu83
Raczkowanie
 
Avatar Mbu83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 454
Send a message via Skype™ to Mbu83
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
mam koleżankę EWĘ urodzoną w wigilię...

zawsze dostaje 3 prezenty... na urodziny.. imieniny.. i świąteczny..

wszystko można rozwiązać...

z reszta wydaje mi się ze imieniny to powoili robi się przeżytek..to raczej tradycja pokolenia naszych rodziców..
ani ja ani moi znajomi ich nie obchodzimy..

tym bardziej nasze dzieci nie będą więc nie ma sie co przejmować..

mi żadne imie żeńskie nie wydaje się dość fajne.... narazie jesteśmy przy Iga ale to może się zmenić

proszę o kciuki o 15,00 bo mamy USG 3/4 D ... i stresa bo to inny lekarz...
Ja mam urodziny i imieninki tego samego dnia dlatego nigdy za bardzo sie nie przejmowałam ani moimi imieninami ani znajomych (oni zreszta z tego co wiem to tez nie obchodzą) jedynie jeszcze moi rodzice i ciotki z wujkami. Także to faktycznie przeżytek. Ja oprócz Gabrieli wymyśliłam sobie Lorettę, a nawet nie wiem czy jest takie polskie imię, bynajmniej imienin nie obchodzi w polskim kalendarzu.

Ja tez poproszę o trzymanie kciuków dziś o 18 bo mam usg i mam nadzieję ze lekarz mi wyjaśni co z tymi wynikam z EKG (boję się) i też mam u innego lekarza, ale tym się akurat nie denerwuję bo do tej pory kazdą wizyte mam u innego gdyż nie moge sie zdecydowac (żaden mi do końca nie odpowiada).
__________________
Razem
Gabriela
Mbu83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 08:42   #2261
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Mabu i scorpioniec trzymam kciuki dajcie znac koniecznie po wizycie!!!!!i jak będziecie miały zdjęcia koniecznie wyklejcie!
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 09:12   #2262
KaSiaEG
Raczkowanie
 
Avatar KaSiaEG
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 382
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Mbu83 , Scorpionec tyrzymamy kciuki , dajcie znac po wizycie
a jutro po 19 trzymajcie kciuki za mnie bo idziemy na USG 3D/4D, mam nadzieje ze z moja córeczka jest wszytko w porządku
Tola i Moniola gratulacje poznania płci i tego ze z maluszkami jest wszytko w porządku.
pozdrawiam Mamusie
__________________
GŁOSIKI NA KACPERKA :

http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/9...b609505b1af6d9
KaSiaEG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 11:36   #2263
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Trzymam kciuki Na pewno wszystko będzie ok, zobaczycie
A Wy trzymajcie za mnie kciuki jutro-12.00 nasz ślub
Mam już stresa jak cholera, ale dzięki temu udało mi się dziś przekonać policjantów, żeby nie dawali mi mandatu Ciężarne nie muszą używać pasów bezpieczeństwa;p a do tego jechałam do kościoła zawieść świece więc dali mi spokój i życzyli powodzenia
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 12:04   #2264
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

ja mam stresa bo nazytałam się ostanio wrześniowo - październikowych.. a tam nabuko ma kłopoty.. (trzymam kciuki za nia i jej małą)

ciekawe czy dzisiejszy lekarz potwierdzi plec.. moze sie okaze ze to nie iga tylko igor?

za 1,5 godzinki jadę...

mała ja pasy zapinam tylko układam pod brzuchem.. podobno bezpieczniej niz bez..

powodzenia jutro i wszystkiego najlepszego
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 12:08   #2265
KaSiaEG
Raczkowanie
 
Avatar KaSiaEG
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 382
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

mała82 to powodzenia życze , jak najmniej stresu oraz udanej uroczystości ślubnej i wesela, oraz duzo szczęścia na nowej drodze zycia i zdrowego maluszka napewno wszystko pójdzie po Twojej mysli
a co do pasów bezpieczeństwa w samochodzie ja staram sie jednak jak narazie zawsze je zapinac tylko ten dolny zawsze umieszczam jak najnizej, co by nie gniótł brzuszka. jakos tak z przyzwyczajenia zawsze go zapinam,
jeszcze raz zycze powodzenia jutro
pozdrawiam
__________________
GŁOSIKI NA KACPERKA :

http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/9...b609505b1af6d9
KaSiaEG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 12:21   #2266
siobhan1
Zadomowienie
 
Avatar siobhan1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 103
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
ja mam stresa bo nazytałam się ostanio wrześniowo - październikowych.. a tam nabuko ma kłopoty.. (trzymam kciuki za nia i jej małą)

ciekawe czy dzisiejszy lekarz potwierdzi plec.. moze sie okaze ze to nie iga tylko igor?
za 1,5 godzinki jadę...
mała ja pasy zapinam tylko układam pod brzuchem.. podobno bezpieczniej niz bez..
powodzenia jutro i wszystkiego najlepszego
Tez czytalam o Nabuko, to straszne. Sama dlatego tez smigalam wczoraj na USG jeszcze raz (mialam 2 genetyczne) bo tak spanikowalam...
Mam nadzieje, ze u Nabuko bedzie dobrze...

Co do pasów, tez uwazam, ze lepiej zapinac. Bez pasów przy wypadku nie mamy szans, lepiej miec zapiete.
Co do przepisow, to myslalam, ze rzeba miec, ale expert nie jestem

Cytat:
Napisane przez mała82 Pokaż wiadomość
A Wy trzymajcie za mnie kciuki jutro-12.00 nasz ślub
Mala, wszystkiego najlepszego!!!!!
Trzymaj sie i zazdroszcze, moj wspominam z lezka w oku i chcialabym to powtorzyc Przed Toba wspanialy dzien.
Gratulacje!!!!
siobhan1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 12:31   #2267
KaSiaEG
Raczkowanie
 
Avatar KaSiaEG
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 382
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

własnie juz na 100% sie zarejestrowałam na jutro na USG 3D/4D na godzine 20.10 , juz sie niemoge doczekac
__________________
GŁOSIKI NA KACPERKA :

http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/9...b609505b1af6d9
KaSiaEG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 12:32   #2268
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

wg kodeksu drogowego..

pasów mogą nie które grupy zawodowe.. np policjanci.. i osoby ze wskazań zdrowotnych min kobiety w ciąży

ale ja zapinam..

kasiaeg
ja mam za 1,5 godz
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 12:34   #2269
siobhan1
Zadomowienie
 
Avatar siobhan1
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 103
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
wg kodeksu drogowego..

pasów mogą nie które grupy zawodowe.. np policjanci.. i osoby ze wskazań zdrowotnych min kobiety w ciąży

ale ja zapinam..
A nie jest to tak, ze od ktoregos tam miesiaca?
Zawsze tak myslalam???

Lepiej zapinac masz racje
siobhan1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 12:56   #2270
KaSiaEG
Raczkowanie
 
Avatar KaSiaEG
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 382
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Scorpionec to wklej jakies zdjątko maluszka później jak będziesz mogła no i życze zeby wszystko poszło dobrze na badaniu uwielbiam oglądac zdjęcia USG, jak dostane filmik z moja mała to chyba codziennie bede go oglądać
__________________
GŁOSIKI NA KACPERKA :

http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/9...b609505b1af6d9
KaSiaEG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 13:00   #2271
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Dziewczyny! Czekam z niecierpliwością na wieści!

Mała82 a od Ciebie z niecierpliwością czekam na fotki! Trzymam kciuki, żeby ten dzień był dokładnie taki, jak sobie wymarzyłaś! Żeby wszystko poszło po Twojej myśli i żeby pogoda była super!
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 13:02   #2272
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

mam nadzieje ze cwaniara w brzuszku pokaże buźke bo ostatnio na połówkowym zasłoniła się ramieniem i tylko co ma między nogami pokazała


siobhan1 dokladnie wnikalam w przepisy bo i takk zapinam

moja kumpela jechala w ciązy bez pasów zatrzymala ją policja i jak nie mogli za pasy jej wlepic mandatu to zaraz wyszukali co innego i tak dostała
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 13:17   #2273
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

ale super dziewczynki że już macie to usg ja nie mogę się doczekać i odliczam ehehe jeszcze 11 dni zostało ale szybko zleci i też zobacze swoje maleństwo!!!ja odliczam ciągle tylko żeby chociaż na chwilke zobaczyć dzidzke

mała żeby ten dzień był dla Was wyjątkowy i pełny szczęśćia najserdeczniejsze życzonka z okazji nowej drogi życia i gratulacje! tak w zasadzie to dla waszej trójki bo będziecie przecież razem składać przysięgę maleństwo w brzuszku

ja też czytałam o nubuku ((( aż się popłakałam tak to przeżyłam mam nadzieje że jakoś się ułoży że jakiś cud ocali maleństwo i okaże się że usg coś nie tak wskazało bardzo jej tego życzę!!!!
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 13:28   #2274
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez mała82 Pokaż wiadomość
A Wy trzymajcie za mnie kciuki jutro-12.00 nasz ślub
Mam już stresa jak cholera
Wszystkiego najlepszego mała 82, nie stresuj się wszystko będzie dobrze, ja sie mocno stresowałam i całkiem niepotrzebnie. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!!
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 16:26   #2275
KaSiaEG
Raczkowanie
 
Avatar KaSiaEG
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 382
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Scorpionec i jak po wizycie ? czekamy na relacje i może jakies zdjęcia maluszka ciekawość mnie zżera bo jutro wieczorem czeka mnie to samo
pozdrawiam
__________________
GŁOSIKI NA KACPERKA :

http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/9...b609505b1af6d9
KaSiaEG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 17:52   #2276
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

dopiero wróciłam bo zajechaliśmy do moich rodziców na obiad

dzidzia zdrowiutka i śliczna .. na początku badania spała przytulona do macicy.. przesłodki widok

potem chyba sie wkurzyła bo sie obudziła i wierzgała..


lekarz badal ją dokładnie , wszystkie pomiary itp... przepływy krwi z i do serduszka itp wszystko gra


mala wazy 520 g czyli 140 wiecej niz 2 tyg temu..

udawaliśmy ze nie znamy płci i lekarz potwierdził dziewczynkę

musze odac kompa męzowi więc zdjątk beda późiej jak uda sie je wyciąć z filmu..



badanie z płytka cd koszt 200 zł..
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 18:10   #2277
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

super że dzidzia jest zdrowa nie mogę się doczekać zdjęć!!!!!
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 19:03   #2278
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

skorpioniec! To super, że wszystko ok!
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 22:42   #2279
bandola18
Zadomowienie
 
Avatar bandola18
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 347
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez tola3804 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki!

Co myślicie o MIKOłAJU? Myślimy i myślimy nad tym imieniem dla naszego synka i jakoś marnie nam to wychodzi. W końcu stwierdziliśmy, że Mikołaj jest super, bardzo nam się podoba, ale... No właśnie... Termin mam na 10.12, więc w zasadzie w jednym terminie dziecko będzie miało mikołajki, urodziny i imieniny. No kurde, trochę bez sensu. Są co prawda imieniny Mikołaja jeszcze 3 razy do roku, ale i tak każdy kojarzy imieniny mikołaja z 6.12. No i teraz sama już nie wiem. Wkurzam się, bo niby imię wybraliśmy, a tu taka buła trochę... Co byście zrobiły na moim miejscu? Zastanawiamy się jeszcze ewentualnie nad MICHAłEM. Bez sensu to wszystko. Trzeba brać pod uwagę tyle czynników: czy nie ma np. kogoś w rodzinie o tym imieniu, żeby nie było dziwnie, czy pasuje do nazwiska etc...

Pozdrawiam!
Oj TOLA z tym terminem to różnie bywa, z tego co pamiętam to wcześniejsza wersja był gdzies koło 20-stego. U mnie wersja z terminem z usg się nie potwierdziła. Synek będzie wiedział kiedy przyjść na świat i akurat nie na Mikołajki, nie na święta tylko pomiędzy albo nawet w styczniu albo w listopadzie- nie przewidzisz. Jeśli Ci się podoba Mikołaj to bym tak zostawiła, nie rezygnuj z niego jeśli czujesz, że to właśnie to imię. Moja koleżanka nazwała córę Weronika Anna, uległa presji i teraz ciągle mówi, że żałuje, że nie jest odwrotnie.
Zresztą decyzje możesz podjąć do 2 tygodni po porodzie ale jednak fajnie mówić do brzuszka zwracając się po imieniu
__________________
bandola18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-03, 06:14   #2280
KaSiaEG
Raczkowanie
 
Avatar KaSiaEG
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 382
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
dopiero wróciłam bo zajechaliśmy do moich rodziców na obiad

dzidzia zdrowiutka i śliczna .. na początku badania spała przytulona do macicy.. przesłodki widok

potem chyba sie wkurzyła bo sie obudziła i wierzgała..


lekarz badal ją dokładnie , wszystkie pomiary itp... przepływy krwi z i do serduszka itp wszystko gra


mala wazy 520 g czyli 140 wiecej niz 2 tyg temu..

udawaliśmy ze nie znamy płci i lekarz potwierdził dziewczynkę

musze odac kompa męzowi więc zdjątk beda późiej jak uda sie je wyciąć z filmu..



badanie z płytka cd koszt 200 zł..

u mnie tez tyle zapłace 200zł. fajnie ze z malutka wszystko ok i że jest zdrowa
ja juz się niemoge doczekac wieczoru, mam nadzieje ze mi da prócz płytki jakies zdjęcie małej bo nieumiem wycinac zdjęć z filmu.
pozdrawiam
__________________
GŁOSIKI NA KACPERKA :

http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/9...b609505b1af6d9
KaSiaEG jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.