Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;)))) - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-08, 17:11   #2371
poisone
Rozeznanie
 
Avatar poisone
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 730
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Tola, a jak Cię bolą te kolana? Kiedy, w jakich sytuacjach?
poisone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 18:18   #2372
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez niobe7 Pokaż wiadomość
no to kicha jak sie nie dalo najprostsza metoda...
własnie sparwdzilam i glukoze rzeczywiscie mam 75, wiec bede siedziec 2 godz

ja mialam dwa razy pobieana krew przed wypićiem i godzinę po.. ta laska co miala 75gr miala tak ja tzn przed, 1 godz po i 2 godz po..

moze wez kolezanke albo tz niektórym sie robi slabo po wypiciu tego..

i koniecznie weź cytrynę ... mozna wcisnąć do glukozy.. albo potem lizac.. pomaga..
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 18:44   #2373
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Jeszcze raz dzięki za gratulacje
Ja teraz nie mam tak swobodnego dostępu do kompa bo mój mężuś ciągle siedzi no i jeszcze piesek miał dziś operację, sprząam też o nasze nowe mieszkanko, więc rochę mam na głowie...dlatego rzadko u wpadam,ale czytam Was od deski do deski o wózku to nawe jeszcze nie myślę...
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 19:38   #2374
lisey
Zadomowienie
 
Avatar lisey
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 078
GG do lisey
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

hej mamusie
troszke mnie nie było ale byłam w polsce na urlopie całe 3 tygodnie
wyleniłam się za wszystkie czasy,dziewczyny polecam taki urlopik przed porodem
nic nie robiłam,aż miło
u nas wszytsko dobrze
maluszek sie rozwija prawidłowo,rośnie,kopie
bede miec chyba zwariowane dziecko
fika cały czas a najlepsze jest to,ze lubi sie bawic w chowanego,skubany maluszek
jak zaczyna kopac to chce poczuc a gdzie tam,chowa sie i przestaje
dzis na scanie biedna pani dr musiala sie nabiegac za nim
dalej nie chcemy znac płci i nawet nie byloby ot mozliwe bo nozki skrzyzowane byly
czuje sie super dzis
a to moje malenstwo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maluch 2 scan.jpg (79,5 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_3456.jpg (147,3 KB, 68 załadowań)
__________________
Gabrielek 15/11/2008

Fasolinka
lisey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 21:03   #2375
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

lisey ślicznie wyglądasz..

dzidzia słodka i jaki ma super nosek cudenko gratuluję
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 07:00   #2376
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

lisey super foteczka i śliczny dzidziuś
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 08:11   #2377
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez poisone Pokaż wiadomość
Tola, a jak Cię bolą te kolana? Kiedy, w jakich sytuacjach?
Bolą mnie praktycznie cały czas. Jak siadam, jak wstaję, jak chodzę po schodach (i w górę i w dół), ostatnio nawet z bólu budzę się w nocy... Dzisiaj, jak chciałam zapiąć buty i przykucnęłam, to myślałam, że się przekręcę z bólu... Nie mogę się już doczekać poniedziałku. Wtedy pójdę do ortopedy i mam nadzieję, że się czegoś dowiem. Ale powiem szczerze, że zaczynam się bać, że to jest coś poważnego...

lisey! Zazdroszczę urlopu i wypoczynku! Wyglądasz kwitnąco!
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 08:36   #2378
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Scorpioniec – dzieki za rade z cytryna, wezme w takim razie na pewno, to jakos zmecze ta glukozeJ
Linsey – slicznie wygladacie J
Paula – współczuje Co remontu, ale lepiej teraz niz potem jak sie pojawi DzidziolekJ

Ale mam dzisiaj spiacy dzien, pogoda taka smutna, a tutaj trzeba pracowac.
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 08:38   #2379
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

tola to niedobrze że Cie tak kolana bolą biedna jesteś ja wiem co to znaczy bo miałam problemy z kolanami nawet miałam na jedno operację ale ja mam bardzo delikatne stawy i miałam mocno popękaną łękotkę w kolanie i ona mi uszkodziła więzadła i tak się wszytko skomplikowało że musieli robić mi operację ale ja miałam troszkę inny problem więc się nie przejmuj że wypisuje ci tu o jakiejś operacji bo nie bolało cały czas kolano tylko jak byłam w ruchu nagle się blokowało i kolano ani nie chciało się zgiąć ani rozgiąć zostawało w jednej pozycji... a teraz już wszytko dobrze przed ciążą biegałam śmigałam na rowerze pływałam pozostała tylko mała blizna
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 09:03   #2380
KaSiaEG
Raczkowanie
 
Avatar KaSiaEG
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 382
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Kolejne Mamusie gratulacje ruchów
lisey pieknie wyglądasz, śliczne zdjęcia dzidzi
Mój synus juz cały czas mocno kopie , ciesze sie z tego bo wtedy czuje , ze wszystko jest w porządku, zreszta juz od dłuższego czasu moje dziecię jest takie silne
ja z kolei wyczułam , ze mam jakis guzek pod pachą, w dodatku bardzo boli , w piatek mam wizyte u swojej ginekolog to jej o tym powiem.może cos zaradzi
pozdrawiam
__________________
GŁOSIKI NA KACPERKA :

http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/9...b609505b1af6d9
KaSiaEG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 10:39   #2381
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Witam Mamuśki
Scorpionec z tą cytryną to podobno prawda, szkoda że o tym nie wiedziałam jak przed ciążą byłam w szpitalu na oddziale endokrynologicznym i musiałam ją wypić tego na czczo a potem chyba co 30 min. 5x pobierali mi krew aż za 5 razem mało nie zemdlałam Teraz jak będę miała badanie to na pewno wezmę cytrynę

Paula, rozmumiem Twoją sytuację, bo sama mam remont gruntowny łazienki juz od początku czercwca. Na dodatek kafelkarz wyjechał nam na 2 tygodniowy urlop i przez ten czas korzystamy z łazienki na piętrze, od teściów.Wprawdzie wiedzieliśmy o tym urlopie ale i tak kicha. Na szczęście jutro już przychodzi z powotem dokończyć dzieła

Mój Dzidziolek od jakiegoś czasu puka mnie z taką samą intensywnością, bez żadnych mocnych kopniaków Okresy aktywności też ma różne, alebo wieczór, albo w ciągu dnia jak coś zjem. Brzuch cały czas mam niewielki choć już zdaje się zaczęliśmy 6 miesiąc Nie pamiętam dokładnie jak to było wg tych tygodni.
Jakby któraś znalazła to na poprzednich stronach to bardzo proszę o ponowne wklejenie. Mamy zaczęty 23 t.c wg USG i aż 26 wg o.m (to przez długie cykle)

Odkąd tydzień temu lekarz potwierdził nam że będzie synuś, cały czas zastanawiam się nad imieniem i tylko bombarduję małżonka kolejnymi propozycjami. Narazie mamy dwa typy które nam obojgu się w miarę podobają: Adrian albo Wojtuś. Co o nich sądzicie? Myślałam też o Szymonie albo Bartusiu ale mężowi sie nie podobają. Jemu podoba sie Dawid a mnie nie. Maciuś, Kubuś i Filip odpadają na starcie bo wprawdzie ładnie brzmią, ale jako że od dziecka mam zawsze w domu jakąś papużkę falistą i w moim otoczeniu też były, to zawsze te imiona kojarzyłyby mi się z imionami papug moich i znajomych, które tak się nazywały Oczywiście nie chciałałbym nikogo urazić.To ładne i popularne imiona.

Pogoda u mnie fatalna, pada strasznie, choć może to dobrze bo przynajmniej nadrobię zaległości w prasowaniu

Ale się zaś rozpisałam
moniola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 10:52   #2382
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

dziewczyny czy wam też twardnieje brzuch????bo ja juz dzisiaj sie tak wsytraszylam nie boli mnie w tym momecie co twardnieje ale takie uczucie dziwne tak ciagnie bo twardy jak kamien sierobi i za jakas minute juz jest oki lekarz kiedy mowil ze jak by mi twardnial lub jak bedzie mnie bolal mam wizasc sobie nospe wiec wzielam dobrze ze w poniedzialek o 8 rano wizyta bo boję się ... w dodatku mały takie rzeczy wyprawia w brzuszku, że szok wcisnął mi się na jakieś 5 min tak mocno po praweij stronie ze jak dotykałam czułam gdzie siedzi a jak pomacałam go to mnie kopnął co za urwis jeden
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 11:26   #2383
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Nie martw się Paula ja na porządku dziennym mam takie twardnienia, czasem towarzyszy im ból a czasem nie. Mam je juz od bardzo dawna. Lekarz powiedział mi że jeśli bóle będą utrzymywać się nawet kilka minut to mam brać no-spę. Wcześniej brałam jej z powodu tych bóli i twardnień nawet 3x dziennie po 2 tabl. Teraz mam brać doraźnie jak mnie boli i tak wychodzi że czasem biorę 1 lub 2 tabl. na cały dzień. Dobrze że niedługo masz wizytę bo najważniejsze przy takich twardeniniach jest sprawdzenie czy szyjka macicy mocno się trzyma tzn nie rozwiera i nie skraca, ale jestem pewna że nic takiego sie u Ciebie nie dzieje skoro ja przy tak częstych tego typu dolegliwościach mam wszystko dobrze jak narazie z szyjką. Mam nadzieję że tak będzie jak najdłużej


Trzymam kciuki i nie martw się na zapas tylko dużo odpoczywaj i nie biegaj po schodach .
moniola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 11:29   #2384
becia_leszno
Zadomowienie
 
Avatar becia_leszno
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Leszno (wlkp.)
Wiadomości: 1 062
GG do becia_leszno
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez Paula Szyszka Pokaż wiadomość
dziewczyny czy wam też twardnieje brzuch????bo ja juz dzisiaj sie tak wsytraszylam nie boli mnie w tym momecie co twardnieje ale takie uczucie dziwne tak ciagnie bo twardy jak kamien sierobi i za jakas minute juz jest oki lekarz kiedy mowil ze jak by mi twardnial lub jak bedzie mnie bolal mam wizasc sobie nospe wiec wzielam dobrze ze w poniedzialek o 8 rano wizyta bo boję się ... w dodatku mały takie rzeczy wyprawia w brzuszku, że szok wcisnął mi się na jakieś 5 min tak mocno po praweij stronie ze jak dotykałam czułam gdzie siedzi a jak pomacałam go to mnie kopnął co za urwis jeden
Cytat:
Napisane przez moniola Pokaż wiadomość
Nie martw się Paula ja na porządku dziennym mam takie twardnienia, czasem towarzyszy im ból a czasem nie. Mam je juz od bardzo dawna. Lekarz powiedział mi że jeśli bóle będą utrzymywać się nawet kilka minut to mam brać no-spę. Wcześniej brałam jej z powodu tych bóli i twardnień nawet 3x dziennie po 2 tabl. Teraz mam brać doraźnie jak mnie boli i tak wychodzi że czasem biorę 1 lub 2 tabl. na cały dzień. Dobrze że niedługo masz wizytę bo najważniejsze przy takich twardeniniach jest sprawdzenie czy szyjka macicy mocno się trzyma tzn nie rozwiera i nie skraca, ale jestem pewna że nic takiego sie u Ciebie nie dzieje skoro ja przy tak częstych tego typu dolegliwościach mam wszystko dobrze jak narazie z szyjką. Mam nadzieję że tak będzie jak najdłużej


Trzymam kciuki i nie martw się na zapas tylko dużo odpoczywaj i nie biegaj po schodach .
z tego powodu jestem na zwolnieniu właśnie ... zalecenie lekarza na te przypadłość leżeć i nic nie robić
becia_leszno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 11:48   #2385
KaSiaEG
Raczkowanie
 
Avatar KaSiaEG
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 382
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez moniola Pokaż wiadomość
Witam Mamuśki
Scorpionec z tą cytryną to podobno prawda, szkoda że o tym nie wiedziałam jak przed ciążą byłam w szpitalu na oddziale endokrynologicznym i musiałam ją wypić tego na czczo a potem chyba co 30 min. 5x pobierali mi krew aż za 5 razem mało nie zemdlałam Teraz jak będę miała badanie to na pewno wezmę cytrynę

Paula, rozmumiem Twoją sytuację, bo sama mam remont gruntowny łazienki juz od początku czercwca. Na dodatek kafelkarz wyjechał nam na 2 tygodniowy urlop i przez ten czas korzystamy z łazienki na piętrze, od teściów.Wprawdzie wiedzieliśmy o tym urlopie ale i tak kicha. Na szczęście jutro już przychodzi z powotem dokończyć dzieła

Mój Dzidziolek od jakiegoś czasu puka mnie z taką samą intensywnością, bez żadnych mocnych kopniaków Okresy aktywności też ma różne, alebo wieczór, albo w ciągu dnia jak coś zjem. Brzuch cały czas mam niewielki choć już zdaje się zaczęliśmy 6 miesiąc Nie pamiętam dokładnie jak to było wg tych tygodni.
Jakby któraś znalazła to na poprzednich stronach to bardzo proszę o ponowne wklejenie. Mamy zaczęty 23 t.c wg USG i aż 26 wg o.m (to przez długie cykle)

Odkąd tydzień temu lekarz potwierdził nam że będzie synuś, cały czas zastanawiam się nad imieniem i tylko bombarduję małżonka kolejnymi propozycjami. Narazie mamy dwa typy które nam obojgu się w miarę podobają: Adrian albo Wojtuś. Co o nich sądzicie? Myślałam też o Szymonie albo Bartusiu ale mężowi sie nie podobają. Jemu podoba sie Dawid a mnie nie. Maciuś, Kubuś i Filip odpadają na starcie bo wprawdzie ładnie brzmią, ale jako że od dziecka mam zawsze w domu jakąś papużkę falistą i w moim otoczeniu też były, to zawsze te imiona kojarzyłyby mi się z imionami papug moich i znajomych, które tak się nazywały Oczywiście nie chciałałbym nikogo urazić.To ładne i popularne imiona.

Pogoda u mnie fatalna, pada strasznie, choć może to dobrze bo przynajmniej nadrobię zaległości w prasowaniu

Ale się zaś rozpisałam
to sa te tygodnie , przeliczane na miesiace , wg róznych żródeł , które juz kiedys wklejałam

Kilka różnych sposobów na obliczanie miesięcy:

1. Wg książki "W oczekiwaniu na dziecko"

1 miesiąc - 1-4 tygodzień,
2 miesiąc - 5-8 tygodzień,
3 miesiąc - 9-13 tydzień,
4 miesiąc - 14-17 tydzień,
5 miesiąc - 18-22 tydzień,
6 miesiąc - 23-27 tydzień,
7 miesiąc - 28-31 tydzień,
8 miesiąc - 32-35 tydzień,
9 miesiąc - 36-40 tydzień.

2. Sposób ściągnięty z innego forum

1 miesiąc - 0-4,5 tyg.
2 miesiąc - 4,5-9 tyg.
3 miesiąc - 9-13,5 tyg.
4 miesiac - 13,5-18 tyg.
5 miesiąc - 18-22,5 tyg.
6 miesiąc - 22,5-27 tyg.
7 miesiąc - 27-31,5 tyg.
8 miesiąc - 31,5-36 tyg.
9 miesiąc - 36-40 tyg.

3. Wg gazety Claudia dodatek "Ciąża":

1 m-c : 1 - 4 tydzień
2 m-c : 5 - 8 tydzień
3 m-c : 9 - 12 tydzień
4 m-c : 13 - 16 tydzień
5 m-c : 17 - 20 tydzień
6 m-c : 21 - 24 tydzień
7 m-c : 25 - 28 tydzień
8 m-c : 29 - 32 tydzień
9 m-c : 33 - 38 tydzień

4. Wg encyklopedii Larousse:

1mc - 1-4tyg
2mc - 5-8tyg
3mc - 9-13tydz
4mc - 14-18tydz
5mc - 19-23tydz
6mc - 24-27tydz
7mc - 28-31tydz
8mc - 32-35tydz
9mc - 36-39tydz
__________________
GŁOSIKI NA KACPERKA :

http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/9...b609505b1af6d9
KaSiaEG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 11:48   #2386
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

dziękuje Wam dziewczynki przynajmniej nie będę teraz tak panikować no ja niestety mam dość krótką szyjkę więc lekarz kazał dużo odpoczywać i mówił że nie jest źle że powinnam po prostu więcej leniuchować więc od ostatniej wizyty staram się nie biegać za dużo i sporo odpoczywać mam nadzieje że w poniedziałek powie że wszytko dobrze mogę nawet się poświecić i leżeć plackiem tylko żeby dzidzia dobrze miała i zdrowo rosła
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 12:26   #2387
moniola
Raczkowanie
 
Avatar moniola
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 310
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Dzięki Kasiaeg za wklejenie tych tygodni. jakby nie liczyć mamy zaczęty 6 miesiąc

Ja też z powodu tych twardnień jestem na zwolnieniu niemal od początku ciąży. I dobrze, przynajmniej porządnie odpocznę a przede wszystkim brak stresu związanego z pracą na pewno lepiej sluży Dzidziolkowi. Zależy też jaką kto ma pracę ale w moim przypadku lepiej że odpoczywam w domu.

Szyjkę też mam krótszą bo musiałam się poddać zabiegowi na niej, po niezbyt dobrym wyniku cytologii Na szczeście szyjka dzielnie się trzyma i oby tak dalej

A co myślicie o tych moich imionach? Adrian czy Wojtek?
moniola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 12:52   #2388
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez moniola Pokaż wiadomość
Dzięki Kasiaeg za wklejenie tych tygodni. jakby nie liczyć mamy zaczęty 6 miesiąc

Ja też z powodu tych twardnień jestem na zwolnieniu niemal od początku ciąży. I dobrze, przynajmniej porządnie odpocznę a przede wszystkim brak stresu związanego z pracą na pewno lepiej sluży Dzidziolkowi. Zależy też jaką kto ma pracę ale w moim przypadku lepiej że odpoczywam w domu.

Szyjkę też mam krótszą bo musiałam się poddać zabiegowi na niej, po niezbyt dobrym wyniku cytologii Na szczeście szyjka dzielnie się trzyma i oby tak dalej

A co myślicie o tych moich imionach? Adrian czy Wojtek?
Bartuś
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 12:54   #2389
an.ka.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 261
GG do an.ka.b
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez moniola Pokaż wiadomość

A co myślicie o tych moich imionach? Adrian czy Wojtek?

Ja typuję na Wojtka, ale wybór i tak należy do Was. Pozdrawiam!
an.ka.b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 14:59   #2390
agi_kn
Rozeznanie
 
Avatar agi_kn
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Konin/ Londyn
Wiadomości: 921
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

hej dziewczyny, ale ładnie wam rosną pociechy no i brzuszki rzecz jasna

Widze że przerabiacie temat wózków. Tyle na ile moge wam doradzic to kupcie tania gondole bo wykorzystacie ją zimą potem dzieci tak szybko rosną, że bedziecie musiały przejsc na gondole. Po sobie wiem i po dziewczynach z mojego wątku, że prawie każda kupila nową spacerówkę nie tą którą miała po zdjęciu gondoli (teraz prawie każdy wózek ma 3 w 1)

Tak jak Niobe wspomniała ja na spacerwóke, albo wózek dla dzieci urodzonych w cieplejszych miesiacach propnuje maclaren'a- naprawde jest super. Mysle, że kazdej zalezało bedzie na wygodzie dla malca, ale równiez dla siebie. Ten wózek rozkłada sie do leżenia (co wazne do spania na spacerkach), jest lekki, szybko sie składa, rewelacja do samochodu

an.ka.b- Adrian
__________________
od 20 października szczęśliwi rodzice Hubisia
http://www.suwaczek.pl/users/myitems...a6a73a6c3b.png
agi_kn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 15:09   #2391
poisone
Rozeznanie
 
Avatar poisone
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 730
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Scorpioniec, jak byś mogła to napisz o co chodzi z tym piciem glukozy bo ja jeszcze takiego badania nie miałam. Wiem tylko, że mam iść na czczo.

Tola - co do kolanek, hmm.. mam nadzieję, że to nie to o czym myślę, ale póki co unikaj kucania i klękania. Ja już kilka lat z tym walczę.

Co do wózków, to ja też zastanawiam się nad tym, zeby kupić tylko porządną spacerówkę. W zimie będziemy dzidzię nosić w nosidełku/foteliku, a później i tak będzie pod kocykiem w spacerówce rozłożonej na płasko, poza tym już będzie się podnosić.

Pozdrawiam wszystkie brzuszki - moja dzidzia też już do mnie puka
poisone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 15:33   #2392
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Przylaczam sie do watku choc termin mam na 30 pazdziernika. Mam cos przeczucie, ze urodze po terminie.

Skorpioniec, widze ze nasze bobasy sa dokladnie w tym samym wieku.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 15:49   #2393
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

super widzę że jest nas coraz więcej witamy aaliyah i dzidzke

ja się troszkę uspokoiłam znowu mi zaczął twardnieć brzuch więc zadzwoniłam do mojego lekarza i powiedział że jak nie boli to żebym się nie martwiła i brała teraz 3 razy dziennie nospe forte i jak najwięcej odpoczywała i w poniedziałek na wizycie wszystkie wątpliwości mi rozjaśni a jak by po nospie jutro działo się tak samo i nic nie będzie pomagać mam przyjechać do niego bez kolejki od 8-19 będzie ale najważniejsze że powiedział że to nic groźnego jak bólu nie ma i jestem spokojniejsza
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 16:07   #2394
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Przylaczam sie do watku choc termin mam na 30 pazdziernika. Mam cos przeczucie, ze urodze po terminie.

Skorpioniec, widze ze nasze bobasy sa dokladnie w tym samym wieku.
witamy

podaj dane.. imię, miasto ile masz lat ew imie twojego maluszka lub płeć jeśli znasz i zaraz wpisze cie na listę

poisone po prostu idziesz na czczo do lab.. pobieraja ci krew potem dostajesz do wypicia taki słodki kisiel.. niektórych aż mdli więc dobrze miec cytrynę

czekasz godzinę i pobieraja znów krew...

jesli masz większą dawke to 2 razy pobierają po wypiciu..


jutro jade kupić wózek

promocja sie kończy a chcę się wyrobić.. kupuje qeenie speedi sx z fotelikiem cabrio maxi cosi

niech sie dzieje co chce...
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 16:11   #2395
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Cytat:
Napisane przez Paula Szyszka Pokaż wiadomość
super widzę że jest nas coraz więcej witamy aaliyah i dzidzke
Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
witamy
Dziekuje za mile powitanie.

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
podaj dane.. imię, miasto ile masz lat ew imie twojego maluszka lub płeć jeśli znasz i zaraz wpisze cie na listę
OK, podaje ciurkiem : Magda, Londyn, 29, Dziewczynka
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 16:49   #2396
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))


Nasze mamuśki ......................... . Planowany termin porodu / kogo ?


Mamusie listopadowe 2008


1. aaliyah /Magda / lat 29 / Londyn ...................... 30. 10. 2008 - CÓRECZKA

2. scorpionec / Justyna/ lat 28 / Olsztyn .......................02 . 11. 2008 - IGA ?

3. niobe7/ Magda / lat 27 / Konin ...02.11.2008

4. neljka / Nela / lat 25 / Wrocław / 02. 11. 2008

5. moniola / Monika / lat 27 / ......................... ...........04. 11. 2008 - SYNEK

6.
becia_leszno
/ Beata / lat 27/ Leszno.......................05 . 11. 2008 - LENA

7. anytsuj / Justyna / lat 26 / Słupsk ......................... .05.11.2008 - SYNEK

8. madzik1000 / magda / lat 29 / Opole ...08. 11. 2008

9. asiak1981 / Asia / lat27 / Inowrocław .......................09 .11.2008 - KASIA

10. lisey / Aga / lat 29 / Chełm-Basildon ...10. 11. 2008

11. mala82 / Agnieszka / lat 26 / Racibórz ...11. 11. 2008

12. KaSiaEG / Kasia / lat 22 / Elbląg ......................... .....11. 11. 2008 - IGOR

13.
molka86 / Mariola / lat 22 / Warszawa .............11. 11. 2008 - CÓRECZKA

14. anikarenina /............ / lat 32 / Gdańsk ...11. 11. 2008

15. anbar77 / Anka / lat 31 / Sosnowiec .....................12. 11. 2008 - SYNEK

16. cerisecerise / Julia / lat 26 / Brighton ...13.11.2008

17. abirsz / Agnieszka / lat26 / Lublin ...18.11.2008

18. madziar5 / Magda / lat 29 / Warszawa ... 18. 11. 2008

19. kafetka / Iwona / lat 22 / Lublin......................... ......19.11.2008 - SYNEK


20. logest / Aneta / lat 30 / Nowy Jork ..................... 19. 11. 2008 - ADRIAN

21. Kbaga / Kamila / lat 29 / Londyn ...21. 11. 2008

22. Paula Szyszka / Paulina / lat 23 /Bydgoszcz.. 26. 11. 2008-ALEKSANDER

23.
Snieżynka21 / Kasia / lat 25 / Niemcy ... 27. 11. 2008

24. aniak2888 / Ania / lat 30 / Poznań .....................29. 11. 2008 - MARCIN

Naja84 / Dorota / lat 24 /Gliwice ...30. 11. 2008 aniołek [*]
mamz / Anna / lat 31/ Kraków ...14.11.008 aniołek [*]




Mamusie grudniowe 2008

1. Agabi / Agnieszka / lat 28 / Białystok ................01.12.200 8 - TYMOTEUSZ

2. poisone / Agnieszka / lat 29 / Konin ... 02.12.2008

3.
salomea1 / Aleksandra / lat 27 / Warszawa ...03. 12. 2008

4. "Magdalena" / Magda / lat 24 / Niemcy ...03. 12. 2008

5. Asiek / Asia / lat 25 / Nowy Sącz ...03. 12. 2008

6. LookMeHeart / Ewelina / lat 19 / Ełk ...04. 12. 2008

7.
tola3804
/ Agnieszka / lat 25 / Lublin ................ 7-8. 12. 2008 - MIKOŁAJ

8. an.ka.b / Ania / lat 26 / Wielkopolskie ...14. 12. 2008

9. Kamilka86 / Kamila / lat 21 / Irlandia ...15. 12. 2008

10. brandia / Asia / lat 31 / Warszawa ...15. 12. 2008

11. Petitka4 / Karolina / lat 24 / Kielce ...18. 12. 2008

12. Mbu83 / Gosia / lat 24 / Wrocław ...27. 12. 2008

13. siobhan1 / Joanna / lat 29 / Dublin ... 30. 12. 2008



syla39 / sylwia / lat 29 / Norwegia ...18. 12. 2008 ...aniołek[*]


czekamy na kolejne kandydatki



jeśli kogoś pominełam to przepraszam.. proszę to uzupełnienia i inne reklamacje zglaszać na pw

na liscie występuje też kolor biały...

scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 17:26   #2397
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

a oto obiecane pierwsze ciuszki mojej malutkiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020089.jpg (33,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020090.jpg (23,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020091.jpg (29,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020092.jpg (23,9 KB, 10 załadowań)
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 17:27   #2398
LookMeHeart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 204
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Hej Mamusie
Mam pewne pytanko, bo zauwazylam u siebie ze z sutkow wyplywac zaczął mi przezroczysty plyn. Czy to normalne?? Czy wy tez tak macie??
A jak patrząc na ta tabele to mi sie zaczął 5 miesiąc ))) Pozdrawiam wszystkie Mamusie i ich malenstwa.


aaliyah Witamy Cie
LookMeHeart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 17:32   #2399
LookMeHeart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 204
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

Ojej Scorpionec śliczniusie te ciuszki Ja jeszcze nic niemam tylko buciki i skarpetki
LookMeHeart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 17:33   #2400
agi_kn
Rozeznanie
 
Avatar agi_kn
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Konin/ Londyn
Wiadomości: 921
Dot.: Mamusie listopadowo-grudniowe 2008 ;))))

sorki, ze wycinam, ale napisałam jako Szwagierka
__________________
od 20 października szczęśliwi rodzice Hubisia
http://www.suwaczek.pl/users/myitems...a6a73a6c3b.png
agi_kn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.