Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-16, 11:27   #541
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Tak, zamieszczałam zdjęcie ulotki do stacjonarki.
To oferta, z której można też skorzystać w sklepie on-line.
Prezentem była niespodzianka, czyli mleczko do ciała CuE.
Nie mam pojęcia czy dalej w stacjonarce je dają czy też skończył im się zapas.
mysle ze zapas sie nie skonczyl, bo jest nadal w ofercie sklepu i w wysylkowej, wiec jesli nie wysylaja, to ... pewnie skonczyla sie partia z krotką datą?
Gdyby było inaczej normalnie by realizowali zamówienia a nie robili cyrków i nie wysyłali tego co oferowali-no nie łudzmy się w tej cenie są mleczka wiec jak skonczyl sie evidence to mogli wysłać po prostu inne mleczko w tej cenie i byłoby po sprawie!

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ale od "zatwierdzenia" pktów? Toż to dramat jakiś.
Mari, coś drgnęło?

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Zła jestem zrobiłam sobie małe zamówienie z kodem niespodziankowym i co ?? niespodzianka zniknęła z zamówienia Ale to, jak czytam, normalna sprawa.
Zadzwoniłam do BOK - niespodzianki nie dołożą do paczki, bo nie widnieje w potwierdzeniu, kod stracił ważność, a nowego mi nie dadzą; poza tym zamówienie zostało automatycznie anulowane, bo oprócz kodu (którego podobno nie widać w systemie !!!) użyłam bonu a punkty (wykorzystałam rabat 20zł) wrócą na moje konto po 40 dniach Chaos, to mało powiedziane Jedno zaprzecza drugiemu Mam szczerze dość
Pannawiosna, nie dziwie sie ze jestes zła... zwłaszcza że Turmania twierdzi że dają inne mleczko... można wiedzieć czy zamawiałaś coś z sezonówki że anulowali?
Mam pytanie czy płaciłaś wcześniej czy brałaś pobraniowe?
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-16, 11:35   #542
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Tak, dostałam mleczko QNdA, ważne do 2023 roku.
Dziś zajrzałam na stronę i "produkt niedostępny", natomiast CuE znów jest
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-16, 11:45   #543
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Tak, dostałam mleczko QNdA, ważne do 2023 roku.
Dziś zajrzałam na stronę i "produkt niedostępny", natomiast CuE znów jest
a kiedy zamawialas i na jaka kwote?Bo moze to ma znaczenie dlaczego niektorych olewają...

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

A krem dostalas z ruskiej partii czy jeszcze stary z lepszym skladem?
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-16, 12:16   #544
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Luna1818 Pokaż wiadomość
No jesli dobilas do kwoty 14,90 to chyba sobie jaja robia?
To juz ich problem, ze maja bledy i kiepski system, ktory im nie pokazuje gratisow?
Bardzo nieladnie Yves...

Wzięłam dwa duże żele, w tym jeden za punkty, razem około 20zł. Nie kłóciłam się, olałam. Zresztą kobieta z BOK była tak nieoragnięta, że brak mi słów.



Cytat:
Napisane przez Juneczka20 Pokaż wiadomość
No chyba ich... ja dzwoniłam kiedyś i "przemiła" Pani zapewniła, że doślą później...
Mnie zapewniła, że mi się nie należy zresztą, skoro anulowali, to i tak nic nie zdziałam


Cytat:
Napisane przez amorito Pokaż wiadomość
to nie jest normalne traktowanie klienta! paranja, jak maja taki nędzny system, niech coś z tym zrobią
Chyba pierwszy raz mnie to spotkało. Ale czytając ten wątek wiem, że podobne historie się czasem zadarzają


Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Pannawiosna, nie dziwie sie ze jestes zła... zwłaszcza że Turmania twierdzi że dają inne mleczko... można wiedzieć czy zamawiałaś coś z sezonówki że anulowali?
Mam pytanie czy płaciłaś wcześniej czy brałaś pobraniowe?

Wzięłam tylko dwa żele ze stałej oferty, oba dostępne. Opłaciłam z góry.
Czytałam kilka stron wcześniej, że jest jakiś problem z tymi niespodziankami, że wyskakują z koszyka - może kobieta, na którą trafiłam w BOK nie była zaznajomiona z sytuacją, może nowa, może PMS A może się powoli zabierają za nasze zamówienia, bo zbyt korzystnie kupujemy
Tak czy inaczej moje zamówienie wciąż na koncie widnieje jako "przetwarzane" i ciekawi mnie, czy aby go nie wyślą wtedy dopiero się wkurzę

Chciałam jeszcze coś kliknąć w tym roku, ale chyba poczekam na styczniowy mailing... apotem stracę golda i się skończą zakupy w YR
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-16, 12:39   #545
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość



Czytałam kilka stron wcześniej, że jest jakiś problem z tymi niespodziankami, że wyskakują z koszyka - może kobieta, na którą trafiłam w BOK nie była zaznajomiona z sytuacją, może nowa, może PMS A może się powoli zabierają za nasze zamówienia, bo zbyt korzystnie kupujemy
Tak czy inaczej moje zamówienie wciąż na koncie widnieje jako "przetwarzane" i ciekawi mnie, czy aby go nie wyślą wtedy dopiero się wkurzę

Chciałam jeszcze coś kliknąć w tym roku, ale chyba poczekam na styczniowy mailing... apotem stracę golda i się skończą zakupy w YR
A jak ze zwrotem na konto kasy? ja tak miałam, chyba opisywałam tutaj, że podobnie opłaciłam wcześniej, po czym po 2 tygodniach zobaczyłam zwrot na konto.

Co lepsze wtedy wykorzystałam bon za pkty i pani ze stanowiska Natalia napisała że bon przepada!!! mimo że nie wykorzystałam tego, więc ostudzili mnie do zakupów na długo !!!
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-16, 13:03   #546
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
a kiedy zamawialas i na jaka kwote?Bo moze to ma znaczenie dlaczego niektorych olewają...

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

A krem dostalas z ruskiej partii czy jeszcze stary z lepszym skladem?
Zamówienie za niecałe 50zł, złożyłam je 10 grudnia, czyli przed tym zamieszaniem z niespodzianką.
Mleczko ma na opakowaniu naklejkę, więc to chyba jeszcze ta stara wersja..?
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-16, 13:04   #547
amorito
Amorito
 
Avatar amorito
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 382
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Prezentem była niespodzianka, czyli mleczko do ciała CuE.
Nie mam pojęcia czy dalej w stacjonarce je dają czy też skończył im się zapas.
Czekaj, ale piszesz za godzinę, że dostałaś zamówienie z innym mleczkiemQNdA? Twoje zamówienie na potwierdzeniu miało kod QNDA? tak?



Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość

Wzięłam tylko dwa żele ze stałej oferty, oba dostępne. Opłaciłam z góry.


Spełniłaś warunki zakupu,
massakra takie traktowanie klienta VIP..



Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość


A krem dostalas z ruskiej partii czy jeszcze stary z lepszym skladem?
Jak to ruski krem?? To śą jakieś zauważalne różnice, ktoś może potwierdzić?


Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Tak, dostałam mleczko QNdA, ważne do 2023 roku.
Dziś zajrzałam na stronę i "produkt niedostępny", natomiast CuE znów jest

Miałaś je na zamówieniu?


Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
mysle ze zapas sie nie skonczyl, bo jest nadal w ofercie sklepu i w wysylkowej, wiec jesli nie wysylaja, to ... pewnie skonczyla sie partia z krotką datą?
Gdyby było inaczej normalnie by realizowali zamówienia a nie robili cyrków i nie wysyłali tego co oferowali-no nie łudzmy się w tej cenie są mleczka wiec jak skonczyl sie evidence to mogli wysłać po prostu inne mleczko w tej cenie i byłoby po sprawie!
też tak myślę...
to jest brak szacunku dla klienta!
Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość

A może się powoli zabierają za nasze zamówienia, bo zbyt korzystnie kupujemy

w punkt!


Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Co lepsze wtedy wykorzystałam bon za pkty i pani ze stanowiska Natalia napisała że bon przepada!!! mimo że nie wykorzystałam tego, więc ostudzili mnie do zakupów na długo !!!
masakra
amorito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-16, 13:09   #548
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
A jak ze zwrotem na konto kasy? ja tak miałam, chyba opisywałam tutaj, że podobnie opłaciłam wcześniej, po czym po 2 tygodniach zobaczyłam zwrot na konto.

Co lepsze wtedy wykorzystałam bon za pkty i pani ze stanowiska Natalia napisała że bon przepada!!! mimo że nie wykorzystałam tego, więc ostudzili mnie do zakupów na długo !!!
Na zwrot kasy wciąż czekam, to 20 zł, nie spieszy mi się aż tak. Natomiast zwrot punktów powinien nastąpić do 40 dni, także ten, trochę sobie poczekam na punkty, na które już kiedyś też 40 dni czekałam Zachęcają do zakupów ostatnio tak, że aż się odechciewa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-16, 13:14   #549
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
mysle ze zapas sie nie skonczyl, bo jest nadal w ofercie sklepu i w wysylkowej, wiec jesli nie wysylaja, to ... pewnie skonczyla sie partia z krotką datą?
Gdyby było inaczej normalnie by realizowali zamówienia a nie robili cyrków i nie wysyłali tego co oferowali-no nie łudzmy się w tej cenie są mleczka wiec jak skonczyl sie evidence to mogli wysłać po prostu inne mleczko w tej cenie i byłoby po sprawie!

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------



Mari, coś drgnęło?

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------



Pannawiosna, nie dziwie sie ze jestes zła... zwłaszcza że Turmania twierdzi że dają inne mleczko... można wiedzieć czy zamawiałaś coś z sezonówki że anulowali?
Mam pytanie czy płaciłaś wcześniej czy brałaś pobraniowe?
Tak, mam juz golda, ale chyba zmieniony z ręki, bo pani Drozdzik mi odpisała, że mam i ze status jest aktualizowany raz w miesiącu, ktora to informacji nie wnosi nic do mojego życia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-16, 13:16   #550
pchelek831
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 152
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Coraz bardziej mam ich dość. Dla czterech produktów może mi teściowa sakładać zamówienia z wysyłkowej. Tylko wykorzystam te punkty co mam i spadam.

Wysłane z mojego QUEST przy użyciu Tapatalka
pchelek831 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-16, 13:56   #551
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez pchelek831 Pokaż wiadomość
Coraz bardziej mam ich dość. Dla czterech produktów może mi teściowa sakładać zamówienia z wysyłkowej. Tylko wykorzystam te punkty co mam i spadam.

Wysłane z mojego QUEST przy użyciu Tapatalka
Mam podobne odczucia.
Zlewają klienta, anulują zamówienia, Vip średnio korzystny (kiedys byl bardziej na +), przy niektórych kodach prezenty za progi sie usuwają...

Ehh.. gdzie te czasy ze czlowiek wydawal w YR 300-400 zl na swieta a i nawet kilka razy w miesiacu po 50-90 zł
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-16, 14:17   #552
amorito
Amorito
 
Avatar amorito
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 382
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Luna1818 Pokaż wiadomość
Mam podobne odczucia.
Zlewają klienta, anulują zamówienia, Vip średnio korzystny (kiedys byl bardziej na +), przy niektórych kodach prezenty za progi sie usuwają...

Ehh.. gdzie te czasy ze czlowiek wydawal w YR 300-400 zl na swieta a i nawet kilka razy w miesiacu po 50-90 zł

Wydał kasę to mało, bo jeszcze był zadowolony i wszystkim agitował Rośka i polecał produkty...



Martwi mnie ta informacja o kremach Richie z rosyjskiej fabryki, czy ktoś porównywał jak to się zmieniło?Bo to że są inne normy to wiemy... ale czy zepsuli tę linię?
amorito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-16, 14:19   #553
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez amorito Pokaż wiadomość
Czekaj, ale piszesz za godzinę, że dostałaś zamówienie z innym mleczkiemQNdA? Twoje zamówienie na potwierdzeniu miało kod QNDA? tak?

Miałaś je na zamówieniu?
Składałam zamówienie 10 grudnia, gdzie nie było jeszcze zamieszania z prezentem niespodzianką.
Normalnie miałam go w podsumowaniu zamówienia.
Kod przypisany do prezentu wskazywał mleczko do ciała CuE a w paczce miałam mleczko do ciała QNdA.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-16, 14:24   #554
amorito
Amorito
 
Avatar amorito
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 382
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Składałam zamówienie 10 grudnia, gdzie nie było jeszcze zamieszania z prezentem niespodzianką.
Normalnie miałam go w podsumowaniu zamówienia.
Kod przypisany do prezentu wskazywał mleczko do ciała CuE a w paczce miałam mleczko do ciała QNdA.
Dzieki za info, czyli byla prawdziwa niespodzianka, ale miło że w ogóle wysłali a nie anulowali...tak jak tu dziewczynom
amorito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-16, 17:45   #555
Benita5
Raczkowanie
 
Avatar Benita5
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 360
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Dawno mnie tu nie było.

Ostatnio robiłam zamówienie z kodem z ulotki i anulowało mi, podobnie jak Wam. Napisałam do ND:

"Jesli to jest jakis blad techniczny to prosze link do platnosci, wykorzystalam kod . jednorazowego uzytku, wiec nie z mojej winy, nie mam mozliwości wykorzystania ponownie."

Na co po paru dniach odpowiedziała ND:
"
Szanowna Pani


W imieniu Yves Rocher serdecznie dziękuję za kontakt oraz przekazaną informację.

Uprzejmie informuję, iż przekierowaliśmy Pani zgłoszenie do odpowiedniego działu.

Po uzyskaniu wiadomości zwrotnej niezwłocznie się z Panią skontaktujemy.

Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności.


W razie wątpliwości prosimy o ponowny kontakt na adres e-mail: bok@yves-rocher.pl lub pod numer telefonu 32 7 700 700



Życzymy miłego dnia

Natalia Droździk

Yves Rocher Polska sp. z o.o"


Oczywiście podobnie jak u Pannawiosna, moje punkty tez zostały zablokowane!!! Kod mi przeszedl koło nosa, żadnych wyjaśnień...
Nikt mi nie odpowiedział, nie przeprosił!
Zamówienie anulowano a ja to odczytuje, idz do innego sklepu...


Odechciewa się zakupów po takich akcjach ...
Czytam Wasze opinie i widzę że sklep schodzi na psy...
Benita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 11:55   #556
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Po ostatnich problemach z niespodziankami, YR rozsyła maile na styczeń... z niespodzianką + rękawicą do demakijażu Oczywiście kody indywidualne.

(1) Prezent za 1 gr. Klient może otrzymać 1 prezent niespodziankę oraz rękawice do demakijażu przy zakupie od 14,90 zł. (2) Prezent za 1 gr. Klient może otrzymać orientalny zestaw do ciała przy zakupie od 69 zł. (3) Rabat 50% na 1 dowolny kosmetyk udzielany od ceny maksymalnej sugerowanej (nie dotyczy produktów oznaczonych zielonym punktem). (4) Rabat 50% na 2. dowolny kosmetyk udzielany od ceny maksymalnie sugerowanej (nie dotyczy produktów oznaczonych zielonym punktem). (5) Klient może otrzymać 100 punktów gratis przy zakupie min. 3 kosmetyków. : 6) Klient może kupić zestaw: szampon i odżywka w promocyjnej cenie 29,90 zł (do wyboru spośród zestawów szamponów i odżywek w cenie regularnej 19,90 zł). Kliknij tutaj aby zobaczyć dostępne zestawy. (7) Klient może kupić 2 dowolne balsamy do ust 4,8 g w cenie 15,90 zł. Balsamy można wybrać tutaj. Kod ważny do 31.01.2021 lub do wyczerpania zapasów. Promocje nie łączą się.
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 12:30   #557
rinah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 120
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Po ostatnich problemach z niespodziankami, YR rozsyła maile na styczeń... z niespodzianką + rękawicą do demakijażu Oczywiście kody indywidualne.

(1) Prezent za 1 gr. Klient może otrzymać 1 prezent niespodziankę oraz rękawice do demakijażu przy zakupie od 14,90 zł. (2) Prezent za 1 gr. Klient może otrzymać orientalny zestaw do ciała przy zakupie od 69 zł. (3) Rabat 50% na 1 dowolny kosmetyk udzielany od ceny maksymalnej sugerowanej (nie dotyczy produktów oznaczonych zielonym punktem). (4) Rabat 50% na 2. dowolny kosmetyk udzielany od ceny maksymalnie sugerowanej (nie dotyczy produktów oznaczonych zielonym punktem). (5) Klient może otrzymać 100 punktów gratis przy zakupie min. 3 kosmetyków. : 6) Klient może kupić zestaw: szampon i odżywka w promocyjnej cenie 29,90 zł (do wyboru spośród zestawów szamponów i odżywek w cenie regularnej 19,90 zł). Kliknij tutaj aby zobaczyć dostępne zestawy. (7) Klient może kupić 2 dowolne balsamy do ust 4,8 g w cenie 15,90 zł. Balsamy można wybrać tutaj. Kod ważny do 31.01.2021 lub do wyczerpania zapasów. Promocje nie łączą się.
Nawet nie wygląda źle. Odpowiednie zamówienie i można trafić wszystkie punkty
Szkoda tylko, że nie dostaję już maili od YR
rinah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 12:33   #558
ewamewatralala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 362
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Po ostatnich problemach z niespodziankami, YR rozsyła maile na styczeń... z niespodzianką + rękawicą do demakijażu Oczywiście kody indywidualne.

(1) Prezent za 1 gr. Klient może otrzymać 1 prezent niespodziankę oraz rękawice do demakijażu przy zakupie od 14,90 zł. (2) Prezent za 1 gr. Klient może otrzymać orientalny zestaw do ciała przy zakupie od 69 zł. (3) Rabat 50% na 1 dowolny kosmetyk udzielany od ceny maksymalnej sugerowanej (nie dotyczy produktów oznaczonych zielonym punktem). (4) Rabat 50% na 2. dowolny kosmetyk udzielany od ceny maksymalnie sugerowanej (nie dotyczy produktów oznaczonych zielonym punktem). (5) Klient może otrzymać 100 punktów gratis przy zakupie min. 3 kosmetyków. : 6) Klient może kupić zestaw: szampon i odżywka w promocyjnej cenie 29,90 zł (do wyboru spośród zestawów szamponów i odżywek w cenie regularnej 19,90 zł). Kliknij tutaj aby zobaczyć dostępne zestawy. (7) Klient może kupić 2 dowolne balsamy do ust 4,8 g w cenie 15,90 zł. Balsamy można wybrać tutaj. Kod ważny do 31.01.2021 lub do wyczerpania zapasów. Promocje nie łączą się.
Jak wpisujesz kod do koszyka to jaka wyskakuje sygnatura oferty?
Jestem ciekawa jaki kod na styczeń będzie ogólny. Ja oczywiście mailingu na oczy nie widziałam 😭 chociaż nawet do boka napisałam...
Oczywiście przekazali moje zgłoszenie do odpowiedniego działu...
ewamewatralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 12:40   #559
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez ewamewatralala Pokaż wiadomość
Jak wpisujesz kod do koszyka to jaka wyskakuje sygnatura oferty?
Jestem ciekawa jaki kod na styczeń będzie ogólny. Ja oczywiście mailingu na oczy nie widziałam 😭 chociaż nawet do boka napisałam...
Oczywiście przekazali moje zgłoszenie do odpowiedniego działu...
Sygnatura oferty pojawia aię dopiero po złożeniu zamówienia w podsumowaniu.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-17, 12:57   #560
rinah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 120
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Same here. Przekazane do odpowiedniego działu i zero reakcji. Ani mailingu, ani SMSów :/
rinah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 12:59   #561
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 646
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez ewamewatralala Pokaż wiadomość
Jak wpisujesz kod do koszyka to jaka wyskakuje sygnatura oferty?
Jestem ciekawa jaki kod na styczeń będzie ogólny. Ja oczywiście mailingu na oczy nie widziałam �� chociaż nawet do boka napisałam...
Oczywiście przekazali moje zgłoszenie do odpowiedniego działu...
ARGAN2
To się pojawia w koszyku
Jak chcesz to wyślę Ci kod indywidualny, ja dostaje podwójnie zawsze
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 13:26   #562
pchelek831
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 152
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

To pewnie ogólny będzie argan5

Wysłane z mojego QUEST przy użyciu Tapatalka
pchelek831 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 14:27   #563
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Coś im się ostro z tymi kodami popie... Pomieszało. Halo halo, YR, macie tam samych studentów programistów? U mnie kod z grudniowej ulotki papierowej nagle wchodzi jako styczniowy (wcześniej była kosmetyczka i mleczko). Akurat nie chciałam korzystać z grudniowej no ale halo, tak wyłączać ofertę w połowie miesiąca?
Myjka wygląda tak sobie ale złożyłam zamówienie, co mi tam 😁 teoretycznie powinny przyjść 3 prezenty: prezent niespodzianka i zestaw (drugi prezent + myjka). Ciekawe czy nie anulują.
amy93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 14:52   #564
Antyllopka
Raczkowanie
 
Avatar Antyllopka
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Wyłaczyli w połowie?! SERIO?! :O
Antyllopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 14:56   #565
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez amy93 Pokaż wiadomość
Coś im się ostro z tymi kodami popie... Pomieszało. Halo halo, YR, macie tam samych studentów programistów? U mnie kod z grudniowej ulotki papierowej nagle wchodzi jako styczniowy (wcześniej była kosmetyczka i mleczko). Akurat nie chciałam korzystać z grudniowej no ale halo, tak wyłączać ofertę w połowie miesiąca?
Myjka wygląda tak sobie ale złożyłam zamówienie, co mi tam 😁 teoretycznie powinny przyjść 3 prezenty: prezent niespodzianka i zestaw (drugi prezent + myjka). Ciekawe czy nie anulują.
Mnie wyświetla dwa prezenty z grudniowej ulotki i dwa prezenty ze styczniowej...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png yr_sprzm.png (125,8 KB, 110 załadowań)
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej

Edytowane przez tuRmaNIA
Czas edycji: 2020-12-17 o 15:04
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 15:04   #566
ewamewatralala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 362
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

[1=1ce31337bafe4ce50f62519 e721d2985132c01a5_6111b3a 307338;88368099]ARGAN2
To się pojawia w koszyku
Jak chcesz to wyślę Ci kod indywidualny, ja dostaje podwójnie zawsze [/QUOTE]

Dzięki! Teraz sprawdziłam maila i dostałam mailing na styczeń! Może jednak przekazali sprawę do właściwego działu
ewamewatralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 15:24   #567
KikiEs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 162
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

[1=1ce31337bafe4ce50f62519 e721d2985132c01a5_6111b3a 307338;88368099]ARGAN2
To się pojawia w koszyku
Jak chcesz to wyślę Ci kod indywidualny, ja dostaje podwójnie zawsze [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez ewamewatralala Pokaż wiadomość
Dzięki! Teraz sprawdziłam maila i dostałam mailing na styczeń! Może jednak przekazali sprawę do właściwego działu
A ja mogłabym prosić o kod? Nie dostałam niestety mailingu
KikiEs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 15:44   #568
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 646
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez KikiEs Pokaż wiadomość
A ja mogłabym prosić o kod? Nie dostałam niestety mailingu
Wysłałam


A ja dostałam sexy pulp czarny zamiast maskary do brwi - ponoć się im skończyly

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Mnie wyświetla dwa prezenty z grudniowej ulotki i dwa prezenty ze styczniowej...
Kupowałabym!
1ce31337bafe4ce50f62519e721d2985132c01a5_6111b3a307338 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 16:31   #569
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Mnie wyświetla dwa prezenty z grudniowej ulotki i dwa prezenty ze styczniowej...
Ty te kody jakos polaczylas? czy wpisalas jeden?
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 16:36   #570
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 23

Cytat:
Napisane przez Luna1818 Pokaż wiadomość
Ty te kody jakos polaczylas? czy wpisalas jeden?
Wpisałam kod z papierowej grudniowej ulotki.

Styczniowej oferty jeszcze nie dostałam żadną drogą.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-19 11:28:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.