Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-01-04, 13:45   #3031
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 4 514
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Poka¿ wiadomo¶æ
A jaki odcieñ polecacie ¿eby wyszed³ mi taki na prawdê ciep³y br±z, nawet tak konkretnie w rudy mo¿e wpadaæ? Bo do tej pory wszystkim czym farbowa³am wychodzi³ mi zimny br±z
Jasny ciemny br±z wpadajacy w rudo/z³oty (przy mocnym ¶wietle) wychodzi odcieñ ciemny blond z³ocisty z L'oreala Excellence Creme bardzo ³±dny kolorek- trzyma siê ponad 5 tygodni
__________________

D¿unior maj 2013

Hanna kwiecieñ 2015
gold-fish jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-04, 13:53   #3032
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 7 289
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Gold-fish masz moze zdjecie??
Merys jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-05, 16:13   #3033
malgonia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 8
GG do malgonia20
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez little_beybe Poka¿ wiadomo¶æ
A oto moje farbowane w³oski blond na br±z

Pierwsza fotka w sztucznym ¶wietle, druga na polku ;-)


a czym malowalas w³aoski??
malgonia20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-10, 09:50   #3034
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Czekoladowe i jasnobr±zowe w³osy - W¡TEK ZBIORCZY

Dziewczyny wpad³am na pomys³ ¿eby zalo¿yc watek jak w tytule.
Je¶li pomysl sie nie spodoba proszê Moderatora o skasowanie watku
Przebrnê³am przez "Braz zimny czy popielaty" oraz "Br±zowow³ose farbowane" i dochodzê do wniosku ¿e bardzo wiele dziewczyn marzy o jasnobr±zowych i mlecznoczekoladowych w³osach, ale nie takich co wychodza na poczatku czarne, ciemne itd tylko od razu piekne jasne i czekoladowe.

Zamieszczam przykladowe zdjecie.

Zauwazylam tez wiele watkow o jasny braz, w stylu jaki to kolor i jak uzyskac, moze te wszystkie watki powinny ladowac wlasnie w jednym?

Od siebie dodam ze farbowalam wlosy Castingiem Jasny Braz oraz Majirele jasny braz 5,11 + 5,71 oraz mieszanka 5,11 + 7,1 i za kazdym razem kolor byl ciemny, szary i ponury

By³am dzi¶ w tesco, ogladalam farby maj±ce w nazwie "czekolada", poprzegladalam watki i np Excell 5,15 na poczatku wychodzi czarny, czekolada Castinga jest niby ³adna, sama kiedys nakladalam ale bardzo dawno i juz nie pamietam kompletmie a zdjec nie mam, wydaje mi sie ze wyszla czerwona

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-01-10 o 14:34
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-10, 18:43   #3035
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Czekoladowe i jasnobr±zowe w³osy - watek zbiorczy

A jesli macie wloski w takim kolorze piszcie koniecznie jak go uzyskalyscie
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-11, 11:25   #3036
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomo¶ci: 20 599
Dot.: Czekoladowe i jasnobr±zowe w³osy - W¡TEK ZBIORCZY

no to ja moge sie przylaczyc mam na glowie ciemny braz ale mialam juz rozne kasztany, niestety niegdy nie dobrnelam do mojego wymarzonego jasnego brazu zawsze je przyciemnialam, moze kiedys...
ja farbuje z reguly wellaton, garniej londa joanna bo tam widze najladniejsze kolory typu ciemnej czekolady szkoda ze tsak szybko sie spieraja....
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-11, 12:47   #3037
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Czekoladowe i jasnobr±zowe w³osy - watek zbiorczy

Witaj Fajnie ze watek powoli zaczyna sie rozwijac.
Widzia³am Wellatona mleczna czekolada, ale jest chyba dosc ciemny?

Rowniez garnier color&shine - w reklamie jest niby ze Bar Rafaelli uzywa koloru czekolada, na niej ta czekolada jest piekna, a na probniku bardzo ciemna

A Richesse Loreala? Widzialam tam calkiem ladne kolorki

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-01-11 o 13:22
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 13:16   #3038
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 868
Dot.: Czekoladowe i jasnobr±zowe w³osy - W¡TEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ

By³am dzi¶ w tesco, ogladalam farby maj±ce w nazwie "czekolada", poprzegladalam watki i np Excell 5,15 na poczatku wychodzi czarny, czekolada Castinga jest niby ³adna, sama kiedys nakladalam ale bardzo dawno i juz nie pamietam kompletmie a zdjec nie mam, wydaje mi sie ze wyszla czerwona
Niestety ja tez farbowalam castingiem czekoladowym i nie bylam zadowolona.Im bardziej sie spieral tym bardziej mialam rudo-czerwone wlosy zamiast czekolady...Przez jakis czas szukalam gorzekiej czekolady,jakiegos zimnego odcienia wlasnie zeby uniknac tej rudosci ale poszukiwania nie skonczyly sie sukcesem
domininia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-11, 13:37   #3039
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Czekoladowe i jasnobr±zowe w³osy - watek zbiorczy

No widze ze coraz nas wiecej majacych problem z jasnym brazem lub czekoladk±, przegladalam palete Majirela i Richesse, moze tak by sie cos znalazlo? Richesse ma dosc ladne kolorki, moze jakby dac refleks opalizujacy to ten kolorek nabra³ by g³ebi?
Jak macie kochane to wklejajcie zdjecia, na pewno pomog±, ja niestety po czekoladzie nie mam zdjec. Aha, robilam kiedys jeszcze Pralina, nic ciekawego
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-11, 18:01   #3040
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 1 098
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Poka¿ wiadomo¶æ
bo byæ mo¿e jego wyj¶ciowy kolor by³ podobny do naszego? to wcale nie jest bez sensu...

no wiêc powiem tak: Jestem fryzjerk±, mam w³asny zak³ad od nie dawna bo od nie dawna ale codziennie mam do czynienia z farbowaniem. Raz przysz³y do mnie 3 bli¼niaczki. wszystkie mia³y bardzo podobny kolor naturalny<¿eby nie powiedzieæ taki sam> ¯adna nie mia³a uprzednio farbowanych w³osów. Wszystkie farbowa³y siê na ten sam kolor, papka koloryzuj±ca by³a mieszana w tych samych proporcjach, mimo dok³adno¶ci kolory bardzo siê ró¿ni³y.

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka¿ wiadomo¶æ
Dlatego piszemy na jakie w³osy farbowa³y¶my. A fotki wielokrotnie siê przydawa³y.
Id±c Twoim tokiem my¶lenia bez sensu by³yby pude³ka z farbami obrazuj±ce kolor jaki mo¿emy uzyskaæ.

Zobacz w±tek ma 101 stron i dalej cieszy siê popularno¶ci±, nie nazywaj go proszê bezsensownym.
jestem fryzjerk± i nie potrzebujê pude³ek z obrazem koloru jaki niby ma wyjsc jedna klientka przynios³a w³asn± farbê L'oreal Casting - ¶redni blond. Wyszed³ ciemny br±z Wiêc nie zawsze to co na pude³ku wychodzi na g³owie... Mimo ¿e na odwrocie s± odcienie wyj¶ciowe i efekt jaki ma wyj¶æ.
tofaniutka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-11, 18:23   #3041
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomo¶ci: 3 491
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez gold-fish Poka¿ wiadomo¶æ
Jasny ciemny br±z wpadajacy w rudo/z³oty (przy mocnym ¶wietle) wychodzi odcieñ ciemny blond z³ocisty z L'oreala Excellence Creme bardzo ³±dny kolorek- trzyma siê ponad 5 tygodni

Dziêkujê, na pewno wypróbujê
maddzia007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 18:31   #3042
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez tofaniutka Poka¿ wiadomo¶æ
no wiêc powiem tak: Jestem fryzjerk±, mam w³asny zak³ad od nie dawna bo od nie dawna ale codziennie mam do czynienia z farbowaniem. Raz przysz³y do mnie 3 bli¼niaczki. wszystkie mia³y bardzo podobny kolor naturalny<¿eby nie powiedzieæ taki sam> ¯adna nie mia³a uprzednio farbowanych w³osów. Wszystkie farbowa³y siê na ten sam kolor, papka koloryzuj±ca by³a mieszana w tych samych proporcjach, mimo dok³adno¶ci kolory bardzo siê ró¿ni³y.




jestem fryzjerk± i nie potrzebujê pude³ek z obrazem koloru jaki niby ma wyjsc jedna klientka przynios³a w³asn± farbê L'oreal Casting - ¶redni blond. Wyszed³ ciemny br±z Wiêc nie zawsze to co na pude³ku wychodzi na g³owie... Mimo ¿e na odwrocie s± odcienie wyj¶ciowe i efekt jaki ma wyj¶æ.
Owszem wiemy doskonale o tym bêda na tym watku, ze kolory czêsto ró¿ni± siê od tego co nam wyjdzie na g³owie.

Ten w±tek jest przydatny równie¿ dlatego, ¿ edziewczyny czytaj±, ¿e Casting wychodzi du¿o ciemniej, moja odpowied¼ dotyczy³a tego, ¿e dziewczyna uzna³a ten w±tek za bzdurny.

Mo¿e gdyby Twoja klienta odwiedzi³a ten watek dowiedzia³aby siê, ¿e Casting Ciemny Blond wychodzi czêsto jak br±z bo by³o to tutaj maglowane setki razy.

Ale nie farbuj±c u fryzjera (gdzie dostajê próbki kolorów, które podobnie jak farby drogeryjne zawsze u mnie odbiegaj± od tego co uzyskujê na g³owie) muszê siê czym¶ sugerowaæ, zazwyczaj to nazwa (czy blond czy br±z oraz odcieñ na pude³ku.

Gdyby na pude³kach nie by³o zdjêcia to jak niby mia³abym zakupiæ farbê i czym siê sugerowaæ?
Nie muszê byæ fryzjerk± by wiedzieæ, ¿e kolor wcale nie musi wyj¶æ mi identycznie, zawsze zak³adam sobie ewentualn± ró¿nicê.

Po co krytyka w±tku, który niejednej dziewczynie pomóg³, lepiej po prostu go nie odwiedzaæ (bo i po co? skoro to bez sensowne tracenie czasu?)
__________________
Monika jestem

Króliczki

Edytowane przez MonkaIska
Czas edycji: 2010-01-11 o 18:42
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-11, 19:04   #3043
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 1 098
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Poka¿ wiadomo¶æ
Owszem wiemy doskonale o tym bêda na tym watku, ze kolory czêsto ró¿ni± siê od tego co nam wyjdzie na g³owie.

Ten w±tek jest przydatny równie¿ dlatego, ¿ edziewczyny czytaj±, ¿e Casting wychodzi du¿o ciemniej, moja odpowied¼ dotyczy³a tego, ¿e dziewczyna uzna³a ten w±tek za bzdurny.

Mo¿e gdyby Twoja klienta odwiedzi³a ten watek dowiedzia³aby siê, ¿e Casting Ciemny Blond wychodzi czêsto jak br±z bo by³o to tutaj maglowane setki razy.

Ale nie farbuj±c u fryzjera (gdzie dostajê próbki kolorów, które podobnie jak farby drogeryjne zawsze u mnie odbiegaj± od tego co uzyskujê na g³owie) muszê siê czym¶ sugerowaæ, zazwyczaj to nazwa (czy blond czy br±z oraz odcieñ na pude³ku.

Gdyby na pude³kach nie by³o zdjêcia to jak niby mia³abym zakupiæ farbê i czym siê sugerowaæ?
Nie muszê byæ fryzjerk± by wiedzieæ, ¿e kolor wcale nie musi wyj¶æ mi identycznie, zawsze zak³adam sobie ewentualn± ró¿nicê.

Po co krytyka w±tku, który niejednej dziewczynie pomóg³, lepiej po prostu go nie odwiedzaæ (bo i po co? skoro to bez sensowne tracenie czasu?)
nie napisa³am tego ¿eby siê z kim¶ k³óciæ ale niektóre dziewczyny uwa¿aj± ¿e jak zobacz± fotkê i dowiedz± siê jak± farb± w³osy by³y malowane to my¶l± ¿e bêd± mieæ taki sam je¶li u¿yj± takiej samej farby... nawet jak przychodzi do mnie klientka i pokazuje na palecie jaki chce mieæ kolor to czêsto jest tak ¿e nie u¿ywam wskazanej farby tylko zupe³nie inny odcieñ a wychodzi po¿±dany kolor
Je¶li kogos urazi³am to przepraszam ale forum te¿ jest po to aby pisaæ soje opinie a moja jest taka... Gdybym nie by³a fryzjerk± to mo¿e te¿ bym uwa¿a³a ¿e zdjêcie i nazwa farby mi wystarcz±...
tofaniutka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-11, 19:39   #3044
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ci±gle w drodze :)
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez tofaniutka Poka¿ wiadomo¶æ
nie napisa³am tego ¿eby siê z kim¶ k³óciæ ale niektóre dziewczyny uwa¿aj± ¿e jak zobacz± fotkê i dowiedz± siê jak± farb± w³osy by³y malowane to my¶l± ¿e bêd± mieæ taki sam je¶li u¿yj± takiej samej farby... nawet jak przychodzi do mnie klientka i pokazuje na palecie jaki chce mieæ kolor to czêsto jest tak ¿e nie u¿ywam wskazanej farby tylko zupe³nie inny odcieñ a wychodzi po¿±dany kolor
Je¶li kogos urazi³am to przepraszam ale forum te¿ jest po to aby pisaæ soje opinie a moja jest taka... Gdybym nie by³a fryzjerk± to mo¿e te¿ bym uwa¿a³a ¿e zdjêcie i nazwa farby mi wystarcz±...
Wiec dlatego, ¿e nie jeste¶my fryzjerkami i wiemy, ¿e kolor niekoniecznie musi wyj¶æ taki jak na opakowaniu (bo to wiemy, na prawdê wymieniamy siê tutaj do¶wiadczeniami. Nikt tu jeszcze nie napisa³ "mnie kolor wyszed³ taki wiêc tobie musi wyj¶æ identyczny".

Jako fryzjerka wiesz zapewne, ¿e ciê¿ko jest uzyskaæ wymarzony br±z farbami drogeryjnymi bo azwyczaj wychodz± ciemniejsze na wcze¶niej malowanych w³osach a ¿e nie wszystkie mo¿emy sobie pozwoliæ na fryzjera to czêsto siê siebie radzimy. Zreszt± wiele dziewczyn tutaj maluje w³osy farbami fryzjerskimi oraz u fryzjera i podaj± sobie numery farb oraz tablice odcieni

OK ka¿dy ma prawo do opinii ale ostra krytyka w±tku nie obra¿aj±cego nikogo oraz niczego troszkê mnie zdziwi³a.

Koñczê ju¿ bo to offtopowe troszkê i niewiele wnosi do "Br±zowow³ose farbowane"
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-11, 21:44   #3045
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Czekoladowe i jasnobr±zowe w³osy - watek zbiorczy

A wrzucilasby¶ fotki po Wellatonie?
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-12, 18:55   #3046
Xtase
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 732
Dot.: Czekoladowe i jasnobr±zowe w³osy - W¡TEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny wpad³am na pomys³ ¿eby zalo¿yc watek jak w tytule.
Je¶li pomysl sie nie spodoba proszê Moderatora o skasowanie watku
Przebrnê³am przez "Braz zimny czy popielaty" oraz "Br±zowow³ose farbowane" i dochodzê do wniosku ¿e bardzo wiele dziewczyn marzy o jasnobr±zowych i mlecznoczekoladowych w³osach, ale nie takich co wychodza na poczatku czarne, ciemne itd tylko od razu piekne jasne i czekoladowe.

Zamieszczam przykladowe zdjecie.

Zauwazylam tez wiele watkow o jasny braz, w stylu jaki to kolor i jak uzyskac, moze te wszystkie watki powinny ladowac wlasnie w jednym?

Od siebie dodam ze farbowalam wlosy Castingiem Jasny Braz oraz Majirele jasny braz 5,11 + 5,71 oraz mieszanka 5,11 + 7,1 i za kazdym razem kolor byl ciemny, szary i ponury

By³am dzi¶ w tesco, ogladalam farby maj±ce w nazwie "czekolada", poprzegladalam watki i np Excell 5,15 na poczatku wychodzi czarny, czekolada Castinga jest niby ³adna, sama kiedys nakladalam ale bardzo dawno i juz nie pamietam kompletmie a zdjec nie mam, wydaje mi sie ze wyszla czerwona

Taki kolorek jak w za³±czniku to moje marzenie
Jak na z³o¶æ zawsze jak farbujê wychodz± mi jakie¶ z czerwonymi albo rudymi refleksami.
Ostatnio spodoba³a mi siê farba majirel 5,31 jasny br±z z³ocisto-popielaty. Zamierzam j± kupiæ jak zmyje mi siê mój aktualny kolor, farbowane u fryzjera mieszank± farb wella, trochê widaæ na zdjêciu (nr 1). Reszta to co¶, co chcia³abym uzyskaæ
__________________
Ty masz taki czar
Xtase jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-12, 20:00   #3047
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Czekoladowe i jasnobr±zowe w³osy - watek zbiorczy

A ja pomyslalam ze zrobie pasemko Palette Deluxe (na w nazwie czekolade chyba 655), takie pasemko od spodu i zobacze co wyjdzie. Wiem ze to Palette ale moim wlosom nie szkodzi, a dodam, ze kiedys uzywalam Paleta (ale takiego starszego pare lat temu )

Dziewczyny jak macie czekoladke na glowie piszcie czym ja uzyskalyscie
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-13, 21:07   #3048
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice ¦l.
Wiadomo¶ci: 7 281
Dot.: Czekoladowe i jasnobr±zowe w³osy - watek zbiorczy

Ja farbowa³am w³osy castingiem czekoladowym i wcale nie wyszed³ czerwony, piekny kolor chcialabym taki uzyskac na farbie do trwalej koloryzacji
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-13, 21:38   #3049
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Czekoladowe i jasnobr±zowe w³osy - watek zbiorczy

A wkleisz fotki po czekoladzie? Najlepie w roznych swiatlach ja farbowalam ta czekolada na platyne, doslownie biale wlosy, mo¿e mi sie wydawalo ze sa czerwone
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 22:09   #3050
olivcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wroc³aw
Wiadomo¶ci: 878
Dot.: Czekoladowe i jasnobr±zowe w³osy - watek zbiorczy

Ja kiedy¶ mia³am taki br±zik(jestem na zdjeciu oczywiscie po prawej) i robi³a mi fryzjerka czekoladowy plus kawowy Loreal profesjonalne farby jednak, ju¿ nigdy potem nie wysz³o jej to samo :-( a tak lubi³am ten odcieñ :-(
olivcia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-13, 22:38   #3051
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice ¦l.
Wiadomo¶ci: 7 281
Dot.: Czekoladowe i jasnobr±zowe w³osy - watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
A wkleisz fotki po czekoladzie? Najlepie w roznych swiatlach ja farbowalam ta czekolada na platyne, doslownie biale wlosy, mo¿e mi sie wydawalo ze sa czerwone
ja na biale wlosy nalozylam zwykly braz nr 4 a dopiero potem czekolade z castinga. Najbardziej podobaja mi sie przy naturalnym osiwetleniu bo maja zywy i sliczny kolor, drugie zdjecie niestety z kamerki tylko i przy sloncu(tego chce sie pozbyc dlatego szukam trwalej farby, myslalam nad Safira albo loreal ferie)
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-13, 22:59   #3052
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Czekoladowe i jasnobr±zowe w³osy - watek zbiorczy

olivcia, xxboo bardzo ³adne wloski. Moze wroce do tego Castinga czekolady ale boje sie tego odcienia
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-13, 23:22   #3053
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice ¦l.
Wiadomo¶ci: 7 281
Dot.: Czekoladowe i jasnobr±zowe w³osy - watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
olivcia, xxboo bardzo ³adne wloski. Moze wroce do tego Castinga czekolady ale boje sie tego odcienia
casting szybko sie wyplukuje takze nie ma sie czego bac
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-14, 08:15   #3054
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Czekoladowe i jasnobr±zowe w³osy - watek zbiorczy

xxboo a jak sie czulas po tak drastycznej zmianie?
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-14, 09:45   #3055
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice ¦l.
Wiadomo¶ci: 7 281
Dot.: Czekoladowe i jasnobr±zowe w³osy - watek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
xxboo a jak sie czulas po tak drastycznej zmianie?
wiesz co ja blond wlosy mialam tylko jakies dwa lata wczesniej mialam czarne z taki grubym pasmem blondu, jeszcze wczesniej brazowe a jeszcze wczesniej cale czarne, wiec dla mnie zmiany to nie problem, nie wspominajac ze na wakacje zazwyczaj dekoloryzowalam wlosy na rudy ;D, wlosy zafarbowalam na braz raczej z przymusu, bo kiedy 1 raz robilam blond z czarnych to uzylam rozjasniacza raz za duzo i milam spalone wlosy, sztywne jak kolek ktore przy kazdym dotyku sie lamaly wiec gdy juz je doprowadzilam do stanu uzywalnosci to bylam max przewrazliwiona na ich punkcie;D i niestety kiedy robilam odsrosty to poczulam ze z tylu glowy znow mam max przesuszone wlosy wiec szybko ze strachu zafarbowalam je na braz braz to moj naturalny kolor wiec nie bylo tak zle
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-14, 10:28   #3056
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Czekoladowe i jasnobr±zowe w³osy - watek zbiorczy

Jakbym slyszala siebie, caly czas eksperymenty, raz braz raz blond i tak w kolko. Teraz jestem tez tak przewrazliwiona na pukncie wlosow ze odrosty blond robie co 3 mce (jak mam ok 5 cm odrostu)

Moj naturalny kolor to blond tak na poziomie 7, ale kusi mnie taka piekna mleczna czekoladka

Dziewczyny piszcie jesli macie taki kolor!!! Jak widzicie ciezko go uzyskac
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-14, 13:42   #3057
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 325
Dot.: Czekoladowe i jasnobr±zowe w³osy - watek zbiorczy

a mi sie marzy taki jasny br±zik
http://www.fashioncapital.co.uk/imag...sta%281%29.jpg,
zblizony efekt ale troche ciemniejszy uzyska³am loreal excellence creme 7.1, niestety za szybko sie wyp³uka³
optyma jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-14, 14:51   #3058
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Czekoladowe i jasnobr±zowe w³osy - watek zbiorczy

optyma ja uzywalam tez Loreala 7,1 Majirela ale wyszedl sto razy ja¶niejszy niz ten co pokazujesz.
A ten co pokazujesz jest sliczny A ja waham sie nadal nad tym Castingiem czekolad±, ka¿demu wychodzi co innego po nim
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-14, 15:15   #3059
olivcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wroc³aw
Wiadomo¶ci: 878
Dot.: Czekoladowe i jasnobr±zowe w³osy - watek zbiorczy

Dziekuje bardzo
Teraz kombinuje jak tu z powrotem taki uzyskaæ bo mój naturalny kolor jest ch³odnym,mysim br±zem...

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
olivcia, xxboo bardzo ³adne wloski. Moze wroce do tego Castinga czekolady ale boje sie tego odcienia
nie zacytowa³am a Tobie chcia³am odpisac-pozdrawiam
olivcia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-01-14, 22:59   #3060
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Czekoladowe i jasnobr±zowe w³osy - watek zbiorczy

olivcia a znudzila Ci sie juz czekoladka ze chcesz swoj?

A wogole z tego co patrzymal na farby te co maja w nazwie czekolada:

Casting
Garnier C&S
Shwarzkopf Natural&Easy ma chyba migda³owa czekolade
Na pewno Palette rozne maja czekoladki w nazwie
Wellaton mleczna i gorzka
Londa ma cos z czekolada

Najgorsze jest to, ¿e te "czekolady" to sa raczej takie gorzkie, czarnawe
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.