Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2007-10-15, 13:18   #1231
Madlenka007
Raczkowanie
 
Avatar Madlenka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 422
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez paulina__89 Poka¿ wiadomo¶æ

Dziêkujê, chyba jednak by³am przewra¿liwiona. Kolor faktycznie ejest bardzo ³adny i przede wszystkim nie ma rudych refleksów . Niestety mam d³ugie w³osy i jedna farba okaza³a siê byæ niewystarczaj±ca i nie pokry³o równo. Ile czasu musi min±æ, ¿ebym mog³a ponownie farbowaæ? I czy teraz jak jj u¿yje to nei wyjdzie jeszcze ciemniejsza?

Racja, kolor jest super, nie spodziewa³am siê, ¿e bêdzie taki wyrazisty przez d³ugi czas, zw³aszcza na rozja¶nianych wcze¶niej w³osach Mysle ¿e powinnas poczekac przynajmniej 2 tygodnie i w tym czasie dobrzeje od¿ywiac ¿eby nie uciepria³y na czêstym farbowaniu kolor nie wyjdzie ciemniejszy, je¶li tak to mo¿e odrobinê i to zejdzie po kilku myciach. Ja by³am zaskoczona ile jest tej farby, bo starczy³o mi bez problemu, a safiry zabrak³o W ogóle farbka jest taniutka, a ¿e jets taka dobra powiedzia³a mi kole¿anka, fryzjerka która mówi ¿e najczê¶ciej pracuje na tych farbach i sa najtrwalsze ze sklepowych.
__________________
A jednak, zakocha³am siê...
Madlenka007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-15, 19:26   #1232
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 442
GG do paulina__89
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Madlenka007 Poka¿ wiadomo¶æ
Racja, kolor jest super, nie spodziewa³am siê, ¿e bêdzie taki wyrazisty przez d³ugi czas, zw³aszcza na rozja¶nianych wcze¶niej w³osach Mysle ¿e powinnas poczekac przynajmniej 2 tygodnie i w tym czasie dobrzeje od¿ywiac ¿eby nie uciepria³y na czêstym farbowaniu kolor nie wyjdzie ciemniejszy, je¶li tak to mo¿e odrobinê i to zejdzie po kilku myciach. Ja by³am zaskoczona ile jest tej farby, bo starczy³o mi bez problemu, a safiry zabrak³o W ogóle farbka jest taniutka, a ¿e jets taka dobra powiedzia³a mi kole¿anka, fryzjerka która mówi ¿e najczê¶ciej pracuje na tych farbach i sa najtrwalsze ze sklepowych.
w³a¶nie ta pojemno¶æ mnie zmyli³a, jak u¿ywa³am szamponetek które maja po ok 40ml to spokojnie wystarczaly na moe w³osy, a farby 100ml (po wymieszaniu tyle jej jest) brak³o. no ale szamponetke po mokrych w³osach ³atwiej rozprowadziæ. no nic, teraz kupie 2. jeszcze raz dziêkujê za radê nareszcie jestem zadowolona ze swojego koloru w³osów.
paulina__89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-15, 19:44   #1233
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ ¦l±sk ♥
Wiadomo¶ci: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Wróci³am od fryza. Jednak warto wydaæ wiêcej kasy i mieæ kolor o jakim siê marzy³o
__________________

M&M

Sta¶


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-15, 22:11   #1234
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 283
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Witam dziewczynki mam pytanie, otó¿ chcia³abym sobie zrobiæ baleja¿ na w³osach a teraz robi³am sobie szamponem loreala do 28 myæ, i on mi jeszce nie zszed³ i zastanwiam siê czy zeby zrobiæ sobie co¶ trwa³ego musi mi najpierw zej¶æ ca³kowicie ten szampon?? czy nie trzeba?? proszê o odpowied¼
Monisia :) jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-16, 06:13   #1235
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ ¦l±sk ♥
Wiadomo¶ci: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Poka¿ wiadomo¶æ
Witam dziewczynki mam pytanie, otó¿ chcia³abym sobie zrobiæ baleja¿ na w³osach a teraz robi³am sobie szamponem loreala do 28 myæ, i on mi jeszce nie zszed³ i zastanwiam siê czy zeby zrobiæ sobie co¶ trwa³ego musi mi najpierw zej¶æ ca³kowicie ten szampon?? czy nie trzeba?? proszê o odpowied¼
Chcesz robiæ sama czy u fryzjera??
__________________

M&M

Sta¶


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-16, 08:19   #1236
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 283
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Poka¿ wiadomo¶æ
Chcesz robiæ sama czy u fryzjera??
u fryzjera, sama to bym siê ba³a
Monisia :) jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-16, 08:29   #1237
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ ¦l±sk ♥
Wiadomo¶ci: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Poka¿ wiadomo¶æ
u fryzjera, sama to bym siê ba³a
Powiem Ci tak na "¶wie¿o" - wczoraj by³am u fryzjera: farbowanie + kilka pasemek. Wcze¶niej jakie¶ 3 tygodnie temu farbowa³am ca³e w³osy L'orealem i... za pierwszym podej¶ciem kolor nie wyszed³ taki o jaki nam chodzi³o. Potrzebne by³o drugie farbowanie i jest OK. Farby L'oreala trzymaj± do¶æ mocno
Skoro Ty masz w³osy robione szamponem (a nie farb±) to my¶lê ¿e nie powinno byæ takich cyrków Dobry fryzjer powinien sobie poradziæ Tym bardziej ¿e pewnie bêdzie Ci w³osy rozja¶niaæ a na to nak³adaæ ewentualnie farbê.
__________________

M&M

Sta¶


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-10-16, 09:07   #1238
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 283
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Poka¿ wiadomo¶æ
Powiem Ci tak na "¶wie¿o" - wczoraj by³am u fryzjera: farbowanie + kilka pasemek. Wcze¶niej jakie¶ 3 tygodnie temu farbowa³am ca³e w³osy L'orealem i... za pierwszym podej¶ciem kolor nie wyszed³ taki o jaki nam chodzi³o. Potrzebne by³o drugie farbowanie i jest OK. Farby L'oreala trzymaj± do¶æ mocno
Skoro Ty masz w³osy robione szamponem (a nie farb±) to my¶lê ¿e nie powinno byæ takich cyrków Dobry fryzjer powinien sobie poradziæ Tym bardziej ¿e pewnie bêdzie Ci w³osy rozja¶niaæ a na to nak³adaæ ewentualnie farbê.
bojê siê ¿e jak zrobie to pózniej ten stary siê wyp³uka i bede mieæ 10 kolorów na g³owie,a chcia³abym bardziej jednoloty,chyba sie jeszce wstrzymam, pozatym takto musilabym robiæ na ca³ych co mo¿e mi bardzo zniszczyæ w³osy,a takto zrobiê sobie odrosty i gdzieniegdzie po ciemniejszych przeciagne,ale jestem niecierpliwa ju¿ bym najchetniej dzi¶ lecia³a do fryzjera
Monisia :) jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-16, 09:29   #1239
mogru
Raczkowanie
 
Avatar mogru
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: B±belkowo
Wiadomo¶ci: 135
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Hej odkry³am szmponete firmy MARION orzech laskowy jest suuper. Mia³am ju¿ lekko wyp³owia³y kolor wieæ rzuci³a szamponetke po 30 min troche ciemne by³y ale 2-3 mycia i jest super kolorek w³oski s± lsni±ce, miekkie. Postaram sie za³±czyæ zdjêcie ale wieczorem;-)
__________________
wait....wait.. ...for....
mogru jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-16, 10:11   #1240
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 611
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Poka¿ wiadomo¶æ
Wróci³am od fryza. Jednak warto wydaæ wiêcej kasy i mieæ kolor o jakim siê marzy³o
¦wiête s³owa! Ja te¿ niedawno by³am u fryzjera - rezyltat: ch³odny, be¿owy, ¶redni br±z, zero rudo¶ci, dok³adnie tak jak chcia³am Gdybym sama kombinowa³a, to znów bym mia³a czarne w³osy. Do br±zów zdecydowanie polecam dobrych fryzjerów.
__________________
"A prayer for the wild at heart, kept in cages"
Tennessee Williams
lilianaX jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-16, 10:22   #1241
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ ¦l±sk ♥
Wiadomo¶ci: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Poka¿ wiadomo¶æ
bojê siê ¿e jak zrobie to pózniej ten stary siê wyp³uka i bede mieæ 10 kolorów na g³owie,a chcia³abym bardziej jednoloty,chyba sie jeszce wstrzymam, pozatym takto musilabym robiæ na ca³ych co mo¿e mi bardzo zniszczyæ w³osy,a takto zrobiê sobie odrosty i gdzieniegdzie po ciemniejszych przeciagne,ale jestem niecierpliwa ju¿ bym najchetniej dzi¶ lecia³a do fryzjera
Je¶li nie chcesz mieæ ró¿nych kolorów (choæ w przypadku pasemek ró¿ne tony s± wskazane) to zrób sobie 60:40 lub 70:30. Fryzjer wiêkszo¶æ w³osów pokry³by jednokolorow± farb± a reszta do rozja¶niania na pasemka.

Cytat:
Napisane przez lilianaX Poka¿ wiadomo¶æ
¦wiête s³owa! Ja te¿ niedawno by³am u fryzjera - rezyltat: ch³odny, be¿owy, ¶redni br±z, zero rudo¶ci, dok³adnie tak jak chcia³am Gdybym sama kombinowa³a, to znów bym mia³a czarne w³osy. Do br±zów zdecydowanie polecam dobrych fryzjerów.
No ja siê skusi³am na trochê pasemek z przodu aby buzie o¿ywiæ ale za to br±z z ty³u - super! Czekoladka
__________________

M&M

Sta¶


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-16, 10:44   #1242
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez lilianaX Poka¿ wiadomo¶æ
¦wiête s³owa! Ja te¿ niedawno by³am u fryzjera - rezyltat: ch³odny, be¿owy, ¶redni br±z, zero rudo¶ci, dok³adnie tak jak chcia³am Gdybym sama kombinowa³a, to znów bym mia³a czarne w³osy. Do br±zów zdecydowanie polecam dobrych fryzjerów.
a ja siê nie mogê podpisaæ pod tymi s³owami co prawda tylko dwa razy farbowa³am u fryzjera na ciemno, ale za ka¿dym razem - pora¿ka za pierwszym razem salon goldwella, 140 PLN za wyrównanie koloru, bo strasznie mi siê sp³ukiwa³a farba [po³o¿ona na rozja¶nione]. kolor wyszed³ za ciemny, choæ ³adny. dwa tygodnie pó¼niej go nie by³o :P [fryzjerka nie zastosowa³a trwa³ej farby tylko jakie¶ co¶ delikatne.. i efekt taki ¿e za 140 PLN mia³am kolor 2 tygodnie :/], za drugim razem z salonu welli wysz³am z ja¶niejszymi odrostami od reszty [nawet ja teraz wiem ¿e farba nie rozja¶ni farby.. szkoda ¿e fryzjerka tego nie wiedzia³a], upaækana farb± na uszach i szyi [co zobaczy³am dopiero w domu :P] i w ogóle niezadowolona. mo¿liwe, ¿e ¼le trafi³am ale po takich do¶wiadczeniach [jeszcze gorszych z farbowaniem na jasno u fryza] wybieram koloryzacjê domow±. po 1,5 roku u¿ywania farb fryzjerskich popróbujê tych drogeryjnych, bo fryzjerskie nie powali³y mnie na kolana, chyba ¿e cen± i k³opotliwo¶ci± dostania

a propos. chyba dzisiaj kupiê tego jasnego szatyna z belle color. bojê siê ¿e wyjdzie czarno zielony, ale nie mogê patrzeæ na swojego spranego castina
za³±czam w koñcu zdjêcia tego co mi wysz³o.. po 4 myciach ten casting trochê siê spra³, na zdjêciach dziwnie jasno wysz³o. nie wygl±da najlepiej, powinnam poczekaæ jeszcze trochê z farb±, ale jutro wychodzê do ludzi i nie mogê z zielonkawymi w³osami i bardziej rud± gór± i¶æ niech mi ten szatyn jasny i wyjdzie ciemno byle nie czarny
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (69,9 KB, 104 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg kolor2.jpg (57,7 KB, 71 za³adowañ)
black_sun jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-16, 19:52   #1243
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ ¦l±sk ♥
Wiadomo¶ci: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny wklejam na szybko fotki efektu ostatniego farbowania u fryza. Pewnie was nie zainteresuj± bo teraz nie do koñca s± "br±zowe" - zosta³o tylko "farbowane" hehe
Jak pisa³am wy¿ej - jestem szalenie zadowolona z efektów. Naprawde fryzjer (ch³opak w moim wieku) stara³ siê, 2 razy forbowa³ a¿ wyszed³ ten w³a¶ciwy kolor a p³aci³am za jedno farbowanie + pasemka i takie tam.

img_9722m.jpg img_9728mn.jpg
__________________

M&M

Sta¶


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-16, 20:53   #1244
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 7 490
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny,dodajê fotkê mojej spranej farby joanna orzechowy br±z.
Chcia³abym co¶ g³êbokiego i ciut ciemniejszego,
Joannê podobno odradzaj± wszystkie fryzjerki,a ja u¿ywa³am jej 2 lata i ju¿ nie chcê ryzykowaæ
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie (16)ah.jpg (100,5 KB, 165 za³adowañ)
__________________


pink69 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-16, 21:00   #1245
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 5 333
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez pink69 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny,dodajê fotkê mojej spranej farby joanna orzechowy br±z.
Chcia³abym co¶ g³êbokiego i ciut ciemniejszego,
Joannê podobno odradzaj± wszystkie fryzjerki,a ja u¿ywa³am jej 2 lata i ju¿ nie chcê ryzykowaæ
a ja myslalam ze to palette wszyscy fryzjerzy odradzaj±
__________________
blue_mysecka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-17, 06:14   #1246
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ ¦l±sk ♥
Wiadomo¶ci: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Poka¿ wiadomo¶æ
a ja myslalam ze to palette wszyscy fryzjerzy odradzaj±
Heh bo odradzaj± i chyba nie znosz± mi zada³ od razu pytanie: czym Pani farbowa³a w³osy? Odpowiedzia³am: Lorealnem. A on: Ufff chocia¿ tyle dobrze ¿e nie Palette.
__________________

M&M

Sta¶


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-17, 15:18   #1247
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 283
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny wklejam na szybko fotki efektu ostatniego farbowania u fryza. Pewnie was nie zainteresuj± bo teraz nie do koñca s± "br±zowe" - zosta³o tylko "farbowane" hehe
Jak pisa³am wy¿ej - jestem szalenie zadowolona z efektów. Naprawde fryzjer (ch³opak w moim wieku) stara³ siê, 2 razy forbowa³ a¿ wyszed³ ten w³a¶ciwy kolor a p³aci³am za jedno farbowanie + pasemka i takie tam.

Za³±cznik 1140916 Za³±cznik 1140917

super ten kolorek i ciêcie bardzo mi siê podoba
Monisia :) jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-17, 16:22   #1248
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 7 490
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Palette to swoj± drog±.
Jaka farb± uzyskam taki ciemny br±zik?
__________________


pink69 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-19, 11:42   #1249
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ ¦l±sk ♥
Wiadomo¶ci: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Poka¿ wiadomo¶æ
super ten kolorek i ciêcie bardzo mi siê podoba
Dziêkujê ¶licznie
__________________

M&M

Sta¶


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-19, 15:18   #1250
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Hej Zastanawialm sie dlugo czy farbowac az postanowilam zrobic to dzis Kupilam Casting- ciemny blad! Bo ponoc wychodza te kastingi duzo ciemniejsze. Brazowe wyszly by mi czarne Jestem szatynka wiec mam nadzieje ze bedzie ten kolos sie pieknie u mnie prezentowac
ewakuacja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-19, 15:23   #1251
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 2 175
GG do izuu
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny wklejam na szybko fotki efektu ostatniego farbowania u fryza. Pewnie was nie zainteresuj± bo teraz nie do koñca s± "br±zowe" - zosta³o tylko "farbowane" hehe
Jak pisa³am wy¿ej - jestem szalenie zadowolona z efektów. Naprawde fryzjer (ch³opak w moim wieku) stara³ siê, 2 razy forbowa³ a¿ wyszed³ ten w³a¶ciwy kolor a p³aci³am za jedno farbowanie + pasemka i takie tam.

Za³±cznik 1140916 Za³±cznik 1140917
piêkny kolorek jaka farba potraktowano Ci wloski??
izuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-19, 18:56   #1252
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ ¦l±sk ♥
Wiadomo¶ci: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez izuu Poka¿ wiadomo¶æ
piêkny kolorek jaka farba potraktowano Ci wloski??
Dziêki Niestety nie wiem jaki to kolor ani nie znam numary bo by³y to farby profesjonalne nieznanej mi marki
__________________

M&M

Sta¶


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-20, 09:27   #1253
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Dziewczyny a czy mozecie polecic jakis ladny ciemny cieply braz?
Zrobilam sobie garnier natural colors 5 jasny braz. nie wyszedl rownomiernie, bo wczesniej mialam troszke ciemniejsza farbe i nie calkiem sie wyplukala. w tej chwili musze odczekac dluzszy czas, zey nie niszczyc wlosow, ale juz mysle nad kolorem. Moze 5.1 z tej samej serii - zlocisty, bedzie cieply? albo opalizujacy szatyn 100%color? zainteresowalyscie mnie safira - nigdy nia nie farbowalam.
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-20, 12:04   #1254
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 9 487
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Do³±czam siê to br±zowow³osych farbowanych)

I mam do Was pytanie: jak dbacie o kolor?
Aby nie sp³owia³ i nie spra³ siê w ekspresowym tempie?

Farbowa³am siê u fryzjera, dziewczyna obieca³a ¿e nie bêdzie zadnej rudo¶ci (mia³am wcze¶niej rozja¶nione samodzielnie na rudo , pora¿ka).
No i by³o ³adnie - przez 2 tygodnie. Znowu ruuuudooo. Farba siê zmy³a

U¿ywacie jaki¶ konkretnych szamponów, od¿ywek, masek, sprayów?
beoneself jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-20, 12:11   #1255
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 361
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Mi tez siê rude zrobi³y mogi³a normalnie a najgorsze jest to ,¿e ka¿dy my¶li ,¿e to mój naturalny odcieñ
__________________

wampirek6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-20, 12:49   #1256
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

czy kto¶ moze odpowiedziec na moj post?

a farbowalyscie moze orientalna czekolada safiry?
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-20, 14:43   #1257
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 7 490
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

zafarbowa³am dzisiaj w³oski Marionem farb± w zaszetce (t± raz kupujesz 2 razy farbujesz).Kolor jak na opakowaniu-ciemny br±z.Jestem bardzo zadowolona.

O kolor nie dbam bo mi siê d³ugo trzymaj± farby mimo,¿e myjê codziennie.
__________________


pink69 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-21, 12:54   #1258
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomo¶ci: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

pink69 jaki byl twoj wyjsciowy kolor?? jaki kolor wyszed³ ciep³y czy zimny??

A opalizuj±cy szatyn jest zdecydowanie zimnym odcieniem.

Czy która¶ z was dziewczyny niechcacy zafarbowa³a sie na brazowo rudy ktora farba zakryje ten ochydny kolor mi jest dobshe tylko w zimnych odcienicach to jest kompletna porazka....
zuni jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-21, 13:14   #1259
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 929
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez beoneself Poka¿ wiadomo¶æ
Do³±czam siê to br±zowow³osych farbowanych)

I mam do Was pytanie: jak dbacie o kolor?
Aby nie sp³owia³ i nie spra³ siê w ekspresowym tempie?

Farbowa³am siê u fryzjera, dziewczyna obieca³a ¿e nie bêdzie zadnej rudo¶ci (mia³am wcze¶niej rozja¶nione samodzielnie na rudo , pora¿ka).
No i by³o ³adnie - przez 2 tygodnie. Znowu ruuuudooo. Farba siê zmy³a

U¿ywacie jaki¶ konkretnych szamponów, od¿ywek, masek, sprayów?
ja uzywam szamponu Nivea do brazowych wlosow, nazywa sie chyba Brilliant Brown. Taki w niebieskim opakowaniu z brazowym zamknieciem. Swietnie sie po min wlosy rozczesuja, a i mam wrazenie ze kolor dluzej sie trzyma

dzisiaj bede farbowac Wellatonem mleczna czekolada, ciekawe co mi wyjdzie...
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-21, 21:29   #1260
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 212
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez zuni Poka¿ wiadomo¶æ
pink69 jaki byl twoj wyjsciowy kolor?? jaki kolor wyszed³ ciep³y czy zimny??

A opalizuj±cy szatyn jest zdecydowanie zimnym odcieniem.

Czy która¶ z was dziewczyny niechcacy zafarbowa³a sie na brazowo rudy ktora farba zakryje ten ochydny kolor mi jest dobshe tylko w zimnych odcienicach to jest kompletna porazka....
Feria jasny popielaty kasztan. Idealna dla mnie. I wyszla jak na opakowaniu Wlosy piêknie b³yszcz±.
__________________
efka
centus jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.