...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana... - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-14, 09:03   #2041
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez czekoladoholiczka Pokaż wiadomość
ej w ksiazce jest napisane zeby nie uprawiac sportu jakos starsznie, ale mysle ze bieganie raz na jkis czas moim zolwim tempem nie zaszkodzi co?:P
Nie zaszkodzi. Dukan nie poleca forsownych cwiczen bo z powodu braku wegli w diecie. Ja biegam, wlasciwie to przygotowuje sie do pierwszego maratonu i powinnam troche wiecej wegli jesc ale jeszcze troche wytrzymam. Od lipca zaczynam bardziej intensywny trening to wtedy juz powinnam byc na stabilizacji.

Mamcia do mnie przyjezdza za tydzien. A potem na 5 dni jade do Polandii, wiec chyba bede musiala znowu zaczac od poczatku bo jak mam sie oprzec ruskim pierogom? hehe
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 09:50   #2042
Efcia11
Przyczajenie
 
Avatar Efcia11
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 22
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

ja chodze na basen i nawet dobrze mi to robi

ten tydzień jest okropny... przybyło mi 1kg i boje się że zamiast dalej chudnąć to wróce do wagi początkowej
__________________
70kg -> 66kg ... -> 67kg -> 65,5kg -> 65kg -> 64kg
Efcia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 10:34   #2043
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

dziewczynki!gratulacje!
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 11:49   #2044
sŁoNeCzKo :)
Raczkowanie
 
Avatar sŁoNeCzKo :)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Słoneczny Balkon pod numerem 10
Wiadomości: 250
GG do sŁoNeCzKo :)
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Gaga444 Pokaż wiadomość
Halo,

Pozdrawiam wszystkie Panie z naszej restauracji

Właśnie pałaszuję Danonka ..Biała Gratka (nie za bardzo mi smakuje), ale ok.12 mam przewidzianego wędzonego halibuta (uwielbiam)...
Ej, mi tez ta Gratka nie smakuje za bardzo... ale spróbuj może Danone naturalny bez cukru, co? mi po Gratce pasuje jak znalazł^^
__________________
Lepiej jest być kochaną niż kochać kogoś za mocno
sŁoNeCzKo :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 12:42   #2045
margo27
Raczkowanie
 
Avatar margo27
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 59
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez sŁoNeCzKo :) Pokaż wiadomość
Ej, mi tez ta Gratka nie smakuje za bardzo... ale spróbuj może Danone naturalny bez cukru, co? mi po Gratce pasuje jak znalazł^^
Mi rowniez Grakta nie podchodzi, wczoraj go zjadlam na II sniadanie i potem przez reszte dnia mialam dziwnie napeczniały brzuch, poza tym zauwazylam ze ma wiecej wegli i tluszczu niz inne naturalne jogurty ktore sa o niebo lepsze, najbardziej smakuje mi naturalny AKTIVI, jak dla mnie bomba
Obecnie jestem na II fazie, stosuje 5/5, dzisiaj 4 dzien proteinek. W ciagu 28 dni udalo mi sie zgubic 4kg W sumie to wcale sie nie dziwie ze tylko tyle bo ostatnio zdarza mi sie coraz czesciej grzeszyc, ciagle mysle co by tu slodkiego spalaszowac
Dziewczyny czy udalo wam sie pozbyc oponki z brzucha? Mi niestety nie chce ona zejsc Cwiczycie jakos specjalnie?
margo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 13:13   #2046
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez magi777 Pokaż wiadomość
JA jestem drugi dzień w II FAZIE tzw. naprzemiennej... i chce sie pochwalić rezultatami, otóż po I FAZIE tj waga 6 dnia rano wyniosła -6,6kg....efekt niewiarygodny byłam w szoku ale już się oswoiłam z tym spadkiem wagi...uczciwie stosowałam tę dietę; na śniadanie jadłam jajko rozbełtane z mlekiem i smażone na patelni teflonowej, drugie sniadanie to np. serek wiejski 3%, na obiad ryba pieczona w foli lub gotowana na parze lub pierś z kurczaka też pieczona
lub na parze,a na kolację jadłam np. łososia wędzonego lub ser biały chudy rozdrobniony z jogurtemm...i najważniejsze piłam i piję bardzo dużo wody ponad 3litry. Teraz od wczoraj jestem w II fazie i dzis rano wagi mi przybyło +0,4kg ale się tym nie przejmuję bo w książce jest to uwzględnione że na samym początku II Fazy można trochę nawet przytyć ale czuję po ciele że nadal chudnę...ciuchy nagle są za duże wszystke do wymiany.
Muszę powiedzieć że czuję się świetnie wręcz doskonale, w pracy wszyscy przychodza do mnie i mnie podziwiają i nie mogą się na dziwić że tak dużo w tak krótkim okresie schudłam...ale ja przecież nadal chudnę...a jeszcze w planach mam drugie tyle i wiem że teraz proces będzie dłuży bo około 1kg na tydzień.
Dziewczyny ja widzę po sobie że skóra mi się napina jest jędrna...bo to tyle białka i ono to sprawia....polecam uczciwie podejść do tej diety a będziecie tak radosne jak ja
ponad 3 l wody!?
ja mam problem, żeby wypić 1,5 l !!
Taka jestem zalatana wciągu dnia, że nie piję wody regularnie, a potem jak chcę nadrobić zaległości to niestarcza mi reszty dnia by wytrąbić 1,5 l wody

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladoholiczka Pokaż wiadomość
Hej Maggi777 !
Jestem pełna podziwu dla Twoich efektów! !! ja jestem w 9 dniu diety , i dzien na warzywkach. niestety tylko 2 kg schudłam. Czy mogłabyś mi zdradzić jaki masz wzrost wage i czy to Twoje pierwsze odchudzanie? bo ejstem ciekawa co ze mna jest nie tak ze nie chudne, a rowniez przestrzegam dietki.
A Tobie zycze zebys trzymala tak dalej !
ej w ksiazce jest napisane zeby nie uprawiac sportu jakos starsznie, ale mysle ze bieganie raz na jkis czas moim zolwim tempem nie zaszkodzi co?:P
czekoladoholiczka ..można wiedzieć ile Ty ile H2O pijesz dziennie?
Może muszę zwiększyć ilość przyjmowanych płynów to i efekty będą lepsze hmmm...może tutaj jest jakaś wprostproporcjonalna zależność

Kto jeszcze pije więcej niż 1,5l H2O dziennie.....? Przyznać się
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 14:39   #2047
Gosiiaczek
Raczkowanie
 
Avatar Gosiiaczek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ruda śląska/kraków
Wiadomości: 315
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Mime dobra ta lista Dukana i serio fajna zabawa co hhiiii

A ja dzisaj świetuje i nawet torcik kupilam hhhiiii nie bede sie opychac ale Malibu sobie nie odmówię )))
__________________
Będe mamusią
Gosiiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 15:12   #2048
sŁoNeCzKo :)
Raczkowanie
 
Avatar sŁoNeCzKo :)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Słoneczny Balkon pod numerem 10
Wiadomości: 250
GG do sŁoNeCzKo :)
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez margo27 Pokaż wiadomość
Mi rowniez Grakta nie podchodzi, wczoraj go zjadlam na II sniadanie i potem przez reszte dnia mialam dziwnie napeczniały brzuch, poza tym zauwazylam ze ma wiecej wegli i tluszczu niz inne naturalne jogurty ktore sa o niebo lepsze, najbardziej smakuje mi naturalny AKTIVI, jak dla mnie bomba
Obecnie jestem na II fazie, stosuje 5/5, dzisiaj 4 dzien proteinek. W ciagu 28 dni udalo mi sie zgubic 4kg W sumie to wcale sie nie dziwie ze tylko tyle bo ostatnio zdarza mi sie coraz czesciej grzeszyc, ciagle mysle co by tu slodkiego spalaszowac
Dziewczyny czy udalo wam sie pozbyc oponki z brzucha? Mi niestety nie chce ona zejsc Cwiczycie jakos specjalnie?
Mi oponka i boczki zeszły po 6 Weidera (robiłam ponad 4 tygodie) i ostatecznie gnebie je obecnie rolkami ^^ xD i weekendowym bieganiem ;P chyba działa bo siostra nawet mi osttanio powiedziała, ze moje boczki juz nie sa tak "soczyste" jak kiedys kochane, mlodsze rodzenstwo....^^
__________________
Lepiej jest być kochaną niż kochać kogoś za mocno
sŁoNeCzKo :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 15:34   #2049
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Gosiiaczek Pokaż wiadomość
Mime dobra ta lista Dukana i serio fajna zabawa co hhiiii

A ja dzisaj świetuje i nawet torcik kupilam hhhiiii nie bede sie opychac ale Malibu sobie nie odmówię )))
1 00 lat !
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 16:05   #2050
ania120kg
Raczkowanie
 
Avatar ania120kg
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 183
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witam, jestem 3 dzień w 1 fazie. Spadło mi 2 kg to bardzo dużo ,ale liczę się z tym że to raczej woda. bardzo ściśle trzymam się diety, najbardziej brakuje mi musli do mleka i chipsów. teraz piekę suflet z kurczaka! pachnie ładnie.
ania120kg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 16:24   #2051
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Gosiiaczek Pokaż wiadomość
Mime dobra ta lista Dukana i serio fajna zabawa co hhiiii

A ja dzisaj świetuje i nawet torcik kupilam hhhiiii nie bede sie opychac ale Malibu sobie nie odmówię )))

Wszystkiego najlepszego!!!!!
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 21:26   #2052
czekoladoholiczka
Przyczajenie
 
Avatar czekoladoholiczka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Hej
Agna , trudno mi powiedziec ile wody pije, raczej nie udaje mi sie wypijac tych 1,5 litra, pozatym pije duzo coli zero (bo bardzo tesknie za sokami, a to jakis sposob zeby sie napic czegos slodkiego:P ). powoli mnie wkurza to ze nic nie chudne.;p ale moze potem przyjda jakies fajne efekty narazie staram si nie poddawac.
aa i moj brat twierdzi ze jednak troche schudlam , ale tylko z piersi.;/ , (w ogole to jestem typowa gruszka z wielką pupa i grubymi nogami.., i mam nadzieje ze tak jak pisze Dunkan w ksiazce, ze ladnie z tego schudne)
Buziaki
__________________
167cm || 64 - chwilowo jest 60,5 - ...........- będzie: 54
czekoladoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 22:02   #2053
sŁoNeCzKo :)
Raczkowanie
 
Avatar sŁoNeCzKo :)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Słoneczny Balkon pod numerem 10
Wiadomości: 250
GG do sŁoNeCzKo :)
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

wiem, że nie powinnam tego tu pisać, ale potrzebuję szybkiej pomocy ;/ pralka nie wiruje, w ogóle nic a nic, i nie odprowadza wody. Co zrobić?? oprócz otwarcia jej i wyciskania prania ręcznie?;/ nie chce zalać łazienki...

dałam już radę

Jutro wieczorem ważenie ^^ na sniadanie - wiesniak, na drgie sniadanie - jogurt z jakimis otrebami na obiad - jogurt pitny, a kolacja - juz po domowemu
__________________
Lepiej jest być kochaną niż kochać kogoś za mocno

Edytowane przez sŁoNeCzKo :)
Czas edycji: 2009-05-14 o 22:24
sŁoNeCzKo :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 22:40   #2054
Gosiiaczek
Raczkowanie
 
Avatar Gosiiaczek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ruda śląska/kraków
Wiadomości: 315
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Dziękuje Agna i Mamo Niny )))
Buzaki słodkie bo takie chyba moga byc)))
__________________
Będe mamusią
Gosiiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 22:44   #2055
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Gosiiaczek - wszyskiego dobrego - jeszcze zdążyłam z życzeniami
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 06:48   #2056
Evick
Raczkowanie
 
Avatar Evick
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez ania120kg Pokaż wiadomość
Witam, jestem 3 dzień w 1 fazie. Spadło mi 2 kg to bardzo dużo ,ale liczę się z tym że to raczej woda. bardzo ściśle trzymam się diety, najbardziej brakuje mi musli do mleka i chipsów. teraz piekę suflet z kurczaka! pachnie ładnie.
Cześć, spróbuj mleka Łaciatego 0,5%. Jest nawet w 1,5 l butelkach. Ja je piję na zmianę z kawą i wodą. A do kawy używam nawet 2%.

Zauważyłam, że tracę więcej wagi jeśli nie zjem (lub mało zjem) na kolację - Dukan pisał, że pora jedzenia nie ma znaczenia. Czy wy może też to widzicie?
__________________
82 **********72,3***** 67 kg
9,7 kg mniej, jeszcze 5,3 kg, 174 cm
(waga sprzed 2 ciąży osiągnięta,
jeszcze 0,3 kg do wagi sprzed 1 ciąży)
dieta od 29.04.2009 do 17.11.2009,
22.02.2010 zaczynam ciąg dalszy!

Edytowane przez Evick
Czas edycji: 2009-05-15 o 07:19
Evick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 08:49   #2057
Proteinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 7
Smile Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez ;12205912
Wszystko co napisałam gdzieś zniknęlo - wiec jeszcze raz w skrócie.
Przeczytałam w końcu całe forum.

Dziewczyny czy są wśród Was takie, które nie są jeszcze mamami a dużo schudły? Zauważyłam ze wiele forumowiczek ma małe dzieci i tak sie zastanawiam czy w przypadku dużej utraty wagi działa naprawde dieta czy tez zmiania sie gospodarka hormonalna po niedawnym porodzie ?

Dzisiaj trzeci dzien protein - na razie daje rade.

Ponawiam pytanie - czy któraś próbowała żywić sie przez cały dzien jedną grupą produktów? (np jeść cały dzien sery lub jogurty)?

WITAJ zebrawpaski

Ja nie jestem po porodzie ale byłam bliska ciąży spożywczej. W ciągu dwóch miesięcy schudłam 15 kg a tak dla zachęty podam moje wymiary:
w talii - 16 cm
w bioderkach: -11 cm
pod biustem -11cm

także dieta jest świetna, ciągle rozwala mnie energia mam na wiele rzeczy ogromną ochotę po prostu chcę mi się żyć.
Nie polecałabym jedzenia jednego produktu dziennie gdyż tak zbilansowana dieta szybko doprowadzi nas do załamania. trzeba urozmaicać jak tylko się da, a w dni proteiunowe wcinać warzywa, szczególnie ogórki mają najmniej kalorii ze wszystkich warzyw i są smaczne. Ja np robie sobię mizerię z jogurtem naturalnym lub pomidory do jajecznicy. rewelacja. trzymam kciuki
Proteinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 09:17   #2058
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Dzięki. Ja już po pierwszej serii 5/5 od dzisiaj znowu 5 proteinowa.
Co do kolacji to ja je jadam i to dość późno...musze nad tym popracować. Miałam dzisiaj podać oficjalnie nową wagę ale dostałam okres i waga może być przez to zawyżona. Wczoraj wieczór (wskoczyłam na wagę aby udowodnić tatcie, że chudnę i było 62,8 a dzisiaj rano 63,6! Startuje z 66,3 - 11 dzień.
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 11:19   #2059
doridori
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 53
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witam Was wszystkie!

Tak sie skupiłam na tej diecie i ciągłym wczytywaniu sie w wątek, że nawet sie nie przedstawiłam. Ja Was juz znam, więc pora abyście poznały i mnie.

Więc tak:
Waga poczatkowa: 72 kg
Wzrost: 168 cm
Waga docelowa: 62 kg

Od poniedziałku jestem w pierwszej fazie i zaplanowałam jutro rano pierwsze ważenie - żeby było jasne ile tej wody ubyło bo akurat moja waga chce mi pokazywac takie cuda.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i Witam.
I jestem po wrażeniem Waszych pierwszych efektów. Gratuluję.
doridori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 13:31   #2060
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Evick Pokaż wiadomość
Cześć, spróbuj mleka Łaciatego 0,5%. Jest nawet w 1,5 l butelkach. Ja je piję na zmianę z kawą i wodą. A do kawy używam nawet 2%.

Zauważyłam, że tracę więcej wagi jeśli nie zjem (lub mało zjem) na kolację - Dukan pisał, że pora jedzenia nie ma znaczenia. Czy wy może też to widzicie?
jeśli o mnie chodzi, to cokolwiek bym nie robiła to waga stoi jak zaczarowana. Czy przestrzegam diety czy pozwalam sobie na małe odstępstwa-nic. Nie wiem o co chodzi
Chyba się wkurzę
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 13:51   #2061
margo27
Raczkowanie
 
Avatar margo27
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 59
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Agna Pokaż wiadomość
jeśli o mnie chodzi, to cokolwiek bym nie robiła to waga stoi jak zaczarowana. Czy przestrzegam diety czy pozwalam sobie na małe odstępstwa-nic. Nie wiem o co chodzi
Chyba się wkurzę
Mi tez waga utknela w miejscu, wiec nie martw sie nie jestes sama To pewnie chwilowy kryzys. Jestem na II fazie 5 dzien proteinowy wiec powinna leciec w dol a tu nic a nic. To pewnie przec zaparcia na ktore cierpie od kilku dni, czuje sie jak balon i za chwile eksploduje jezeli mi nikt nie pomoze. Jem codziennie otreby z mlekiem albo jogurtem wiec mialam nadzieje ze nie bede miala tego problemu. Pamietam ze Dukan pisal cos o parafinie ale jakos nie mam odwagi aby sprobowac. Znacie jakies inne domowe sposoby?
margo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 14:16   #2062
wiolka12341234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 25
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Jeśli chodzi o parafinę to się nie obawiaj , ja na niej smażę , piekę chleb i jest spoko. Napewno nie mam zaparć, heheh
wiolka12341234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 14:20   #2063
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez margo27 Pokaż wiadomość
Mi tez waga utknela w miejscu, wiec nie martw sie nie jestes sama To pewnie chwilowy kryzys. Jestem na II fazie 5 dzien proteinowy wiec powinna leciec w dol a tu nic a nic. To pewnie przec zaparcia na ktore cierpie od kilku dni, czuje sie jak balon i za chwile eksploduje jezeli mi nikt nie pomoze. Jem codziennie otreby z mlekiem albo jogurtem wiec mialam nadzieje ze nie bede miala tego problemu. Pamietam ze Dukan pisal cos o parafinie ale jakos nie mam odwagi aby sprobowac. Znacie jakies inne domowe sposoby?
Olej rycynowy ale to tez moze Cie przeczyscic za mocno. Ja popijam Figure albo Regulavit i calkiem dobrze dzialaja. Pamietaj by nie kupowac przeczyszczajacych herbatek z kruszyna. ojojojojojojojoj
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 16:20   #2064
Gosiiaczek
Raczkowanie
 
Avatar Gosiiaczek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ruda śląska/kraków
Wiadomości: 315
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Zebra w paski dzięki za życzonka))) słodka jesteś hhiiii
ja dzisaj wszamałam pierś z kurczaka i salatke z paryki sałaty, ogórka i cebulki pychotka !!!!
aaa i chlebek Dunkana podpiekany w piekarniku z pieczarkami i szczypiorkiem wiecie a'la zapiekanka
__________________
Będe mamusią
Gosiiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 17:27   #2065
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...


A ja niestety muszę się pożegnac z Dukanem Siadł mi żołądek we wtorek Musiałam zacząć jeść w miarę normalnie, tzn. chlebek, i tak od wtorku zjadłam 5-6 kromek pełnoziarnistego chleba, 2 lody i do tego dziś sos z pomidorów smażony bez oleju z makaronem, fakt, że nie było go jakoś dużo, ale Mam MEGADOŁA!
Wiem, że już nie schudnę

A teraz jeszcze Juwenalia... i niestety alkohol i żarcie beznadziejne

Trzymajcie się dziewczyny i życzę powodzenia! Ja wracam do świata grubasów... i idę tyc
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 17:54   #2066
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez margo27 Pokaż wiadomość
Mi tez waga utknela w miejscu, wiec nie martw sie nie jestes sama To pewnie chwilowy kryzys. Jestem na II fazie 5 dzien proteinowy wiec powinna leciec w dol a tu nic a nic. To pewnie przec zaparcia na ktore cierpie od kilku dni, czuje sie jak balon i za chwile eksploduje jezeli mi nikt nie pomoze. Jem codziennie otreby z mlekiem albo jogurtem wiec mialam nadzieje ze nie bede miala tego problemu. Pamietam ze Dukan pisal cos o parafinie ale jakos nie mam odwagi aby sprobowac. Znacie jakies inne domowe sposoby?
Trochę mnie pocieszyłaś.
Jeżeli chodzi o zaparcia to slyszałam, że pomaga herbatka z kopru włoskiego. Czy działa? nie wiem , bo piłam na początku diety żeby zapobiec zaparciom, ale przestałąm ją pić, bo w zasadzie nie zauważyłam ,żebym miała problemy z zaparciami na tej diecie Może coś źle robię. Ale ja grzeszę ostatnio, bo coraz bardziej mnie życie rozczarowuje. Poza tym nie jestem do końca wierna Dukanowi, skuszę się co jakiś czas na jakiś mały owoc.
Jeśli Ci herbatka z kopru nie pomoże, to spróbuj do jogurtu naturalnego dodać sobie suszonych śliwek, albo w biedronce jest taki jogurt pitny ze śliwką i błonnikiem w biało fioletowej butelce (coś z serii fit), nie pamiętam teraz nazwy firmy, nie mam go w lodówce, żeby sprawdzić.
Czytałam opinie dziewczyn, że właśnie ten olej parafinowy wcale nie pomaga
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 18:16   #2067
sŁoNeCzKo :)
Raczkowanie
 
Avatar sŁoNeCzKo :)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Słoneczny Balkon pod numerem 10
Wiadomości: 250
GG do sŁoNeCzKo :)
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość

A ja niestety muszę się pożegnac z Dukanem Siadł mi żołądek we wtorek Musiałam zacząć jeść w miarę normalnie, tzn. chlebek, i tak od wtorku zjadłam 5-6 kromek pełnoziarnistego chleba, 2 lody i do tego dziś sos z pomidorów smażony bez oleju z makaronem, fakt, że nie było go jakoś dużo, ale Mam MEGADOŁA!
Wiem, że już nie schudnę

A teraz jeszcze Juwenalia... i niestety alkohol i żarcie beznadziejne

Trzymajcie się dziewczyny i życzę powodzenia! Ja wracam do świata grubasów... i idę tyc
Ale jak możesz przytyć?? Ja nie przestrzegałam w 100% a schudłam w ciągu 2 tyg 1,5 kg
I nie wracasz wcale do świata grubasów Kochana, bo my Ci nei pozwolimy
I jak to - siadł Ci żołądek?? coś się stało??
__________________
Lepiej jest być kochaną niż kochać kogoś za mocno
sŁoNeCzKo :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 18:51   #2068
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

dziuba85 to niedobrze. A jak ci się objawił rozstrój żołądka? To na pewno przez dietę? Może jakiś wirus? Poza tym, główka do góry - jeśli problemy żołądkowe ustaną, to zawsze możesz wrócić do diety. Sposób odżywiania w stylu diety Dukana możesz kontynuować. Wprowadź może na razie tylko chleb pełnoziarnisty i obserwuj co się dzieje. Ziemniaki i ryż możesz sobie darować. Tłuste też chyba możesz ograniczyć. Po prostu wprowadź warzywa, owoce i chleb. Może się poprawi. Ewentualnie możesz na razie spróbować wejśc na III etap, żeby nie było jojo. W każdym razie czekamy na Ciebie. Trzymam kciuki

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

nasunęło mi się właśnie teraz takie pytanie. Gdzieś czytałąm, że I fazę uderzeniową można przejść tylko raz. Ale nie rozumiem - tylko raz w życiu? Czy tylko raz w jednym cyklu odchudzania? Interesuje mnie czy po 5 tygodniu stosowania tej diety można od nowa zrobić sobie fazę uderzeniową i potem znowu II faza....
Pytam , bo ostatnio moje problemy osobiste przytłaczają mnie tak mocno, że ciągle sięgam po coś słodkiego. Niedługo czeka mnie kilka imprez rodzinnych w stylu wesela, komunie etc. Tam nie uświdaczę raczej żadnego serka ani mięcha pieczonego bez tłuszczu...do tego same słodkości..... i rozważam czy nie można by było rozpocząć tej diety od nowa, żeby oczyścić organizm...
Będę wdzięczna za wszelkie sugestie
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 19:32   #2069
Gosiiaczek
Raczkowanie
 
Avatar Gosiiaczek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ruda śląska/kraków
Wiadomości: 315
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Agna ale tak naprawde zawsze masz faze udrzeniowa bo warzywkach bo przeciesz wcinasz same proteiny !!!

Ja własnie zjadlam chlebek Dunkana z jakiem na twardo i troche musztardy pychoka uuummm
__________________
Będe mamusią
Gosiiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 19:59   #2070
margo27
Raczkowanie
 
Avatar margo27
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 59
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Agna Pokaż wiadomość
Trochę mnie pocieszyłaś.
Jeżeli chodzi o zaparcia to slyszałam, że pomaga herbatka z kopru włoskiego. Czy działa? nie wiem , bo piłam na początku diety żeby zapobiec zaparciom, ale przestałąm ją pić, bo w zasadzie nie zauważyłam ,żebym miała problemy z zaparciami na tej diecie Może coś źle robię. Ale ja grzeszę ostatnio, bo coraz bardziej mnie życie rozczarowuje. Poza tym nie jestem do końca wierna Dukanowi, skuszę się co jakiś czas na jakiś mały owoc.
Jeśli Ci herbatka z kopru nie pomoże, to spróbuj do jogurtu naturalnego dodać sobie suszonych śliwek, albo w biedronce jest taki jogurt pitny ze śliwką i błonnikiem w biało fioletowej butelce (coś z serii fit), nie pamiętam teraz nazwy firmy, nie mam go w lodówce, żeby sprawdzić.
Czytałam opinie dziewczyn, że właśnie ten olej parafinowy wcale nie pomaga
wiolqn i Agna dziekuje za rady
Przeczytalam chyba z polowe internetu na temat zaparc i pewnie niedlugo stane sie ekspertem w tej dzidzinie hihi.
Wszyscy polecaja siemie lniane, wiec postanowilam go kupic. Konsystencja straszna ale jakos sie zmusilam zeby to wypic, mam nadzieje ze mi pomoze, a jesli nie to sprobuje tej herbatki o ktorej piszesz Agna. O sliwkach tez czytalam tylko nie wiem czy mozna bo na II fazie nie mozna owocow i tu jest problem...
Najlepsze w tym wszystkim jest to, ze na poczatku diety tez nie mialam zadnych problemow z zaparciami, tylko teraz nagle cos sie zatrzymalo. Jutro dodaje warzywa mam nadzieje ze wszystko wroci do normy.

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Agna Pokaż wiadomość

nasunęło mi się właśnie teraz takie pytanie. Gdzieś czytałąm, że I fazę uderzeniową można przejść tylko raz. Ale nie rozumiem - tylko raz w życiu? Czy tylko raz w jednym cyklu odchudzania? Interesuje mnie czy po 5 tygodniu stosowania tej diety można od nowa zrobić sobie fazę uderzeniową i potem znowu II faza....
Pytam , bo ostatnio moje problemy osobiste przytłaczają mnie tak mocno, że ciągle sięgam po coś słodkiego. Niedługo czeka mnie kilka imprez rodzinnych w stylu wesela, komunie etc. Tam nie uświdaczę raczej żadnego serka ani mięcha pieczonego bez tłuszczu...do tego same słodkości..... i rozważam czy nie można by było rozpocząć tej diety od nowa, żeby oczyścić organizm...
Będę wdzięczna za wszelkie sugestie
Zapomnialam dodac ze ja tez z powodow zdrowotnych zaprzestalam diety i przez tydzien jadlam prawie normalnie - nawet frytki i pizze Spodziewalam sie ze przytyje i wroce do swojej wagi a tu szok okazalo sie ze jeszcze schudlam 0,5kg!!! Po tym tygodniu obzarstwa kontynuuje nadal diete, zaczelam II faze 5/5 od samych protein. Wiec mysle ze ty tez bedziesz mogla spokojnie dietkowac sie dalej bez zadnych obaw
margo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.