...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana... - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-18, 18:28   #2131
Spinka25
Raczkowanie
 
Avatar Spinka25
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 132
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cześć dziewczynki!
Wątek czytam już od paru dni i chciałabym do Was dołączyć, bo od dzisiaj jestem na diecie proteinowej, a wiem, że w grupie zawsze raźniej
Dietę znam dzięki internetowi, bo książki dra Dukana nie czytałam, ale mam nadzieję, że Wy, jako bardziej już doświadczone dietowiczki, rozwiejecie moje ewentualne wątpliwości. Ja mam do zrzucenia tylko 4-5 kg i mam nadzieję, że dość szybko się z tym uporam
Napiszcie mi proszę jak czułyście się na początku diety, bo ja w sumie jogurty i nabiał bardzo lubię i mogę jeść na okrągło (chude mięsko i ryby też), ale jakoś bardzo brakuje mi węglowodanów, a szczególnie słodkości po obiedzie Miałam taki kryzys poobiedni, że zjadłam serek homogenizowany waniliowy (zdecydowanie za słodki i za tłusty ).
Jakie zastępcze "słodycze" aplikowałyście sobie w I fazie? Mam nadzieję, że z czasem odzwyczaję się od słodkiego, ale teraz jak nie zjem, to jestem wściekła i źle się czuję
Poza tym zjadłam dziś: jajko, szklankę mleka, kostkę twarogu, jogurt naturalny, dwa płaty morszczuka na parze, kilka plasterków polędwicy drobiowej. Wypiłam już 1,5 l wody. Jeszcze planuję na kolację tuńczyka z jajkiem na twardo. Chyba ok taki jadłospis, jak myślicie?
Poza tym mam pytanie odnoście długości I fazy, bo znalazłam na jednej stronie informację, że jej długość zależy od ilości planowanych kg do zrzucenia. Że jak chce się zrzucić mniej niż 5 kg, to faza I powinna trwać 2-3 dni, a potem od razu przechodzimy do fazy II. Czy tak jest napisane w książce Dukana? Bardzo proszę o odpowiedź, bo nie wiem kiedy będę mogła włączyć warzywka.
Pozdrawiam Was serdecznie!
Spinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 18:39   #2132
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Spinka25 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki!
Wątek czytam już od paru dni i chciałabym do Was dołączyć, bo od dzisiaj jestem na diecie proteinowej, a wiem, że w grupie zawsze raźniej
Dietę znam dzięki internetowi, bo książki dra Dukana nie czytałam, ale mam nadzieję, że Wy, jako bardziej już doświadczone dietowiczki, rozwiejecie moje ewentualne wątpliwości. Ja mam do zrzucenia tylko 4-5 kg i mam nadzieję, że dość szybko się z tym uporam
Napiszcie mi proszę jak czułyście się na początku diety, bo ja w sumie jogurty i nabiał bardzo lubię i mogę jeść na okrągło (chude mięsko i ryby też), ale jakoś bardzo brakuje mi węglowodanów, a szczególnie słodkości po obiedzie Miałam taki kryzys poobiedni, że zjadłam serek homogenizowany waniliowy (zdecydowanie za słodki i za tłusty ).
Jakie zastępcze "słodycze" aplikowałyście sobie w I fazie? Mam nadzieję, że z czasem odzwyczaję się od słodkiego, ale teraz jak nie zjem, to jestem wściekła i źle się czuję
Poza tym zjadłam dziś: jajko, szklankę mleka, kostkę twarogu, jogurt naturalny, dwa płaty morszczuka na parze, kilka plasterków polędwicy drobiowej. Wypiłam już 1,5 l wody. Jeszcze planuję na kolację tuńczyka z jajkiem na twardo. Chyba ok taki jadłospis, jak myślicie?
Poza tym mam pytanie odnoście długości I fazy, bo znalazłam na jednej stronie informację, że jej długość zależy od ilości planowanych kg do zrzucenia. Że jak chce się zrzucić mniej niż 5 kg, to faza I powinna trwać 2-3 dni, a potem od razu przechodzimy do fazy II. Czy tak jest napisane w książce Dukana? Bardzo proszę o odpowiedź, bo nie wiem kiedy będę mogła włączyć warzywka.
Pozdrawiam Was serdecznie!
Witaj, jak poczytasz wątek to sama rozwiejesz swoje wątpliwości. Pomyśl trochę o dziewczynach, które poraz setny odpowiadają na te same pytania..
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 19:14   #2133
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Mamoniny ale się zdenerwowałaś.
spinka25 myślę, że w Twoim wypadku wystarczy 3 dni.

Dziewczyny mam pierwsze grzechy na koncie. Od piątku jestem znowu na proteinach - w sobote się ratowałam 2 kostkami czekolady bo się słabo poczułam a wieczór zjadłam kawałek leguminy i karczek z grila wczoraj loda świderka. Dzisiaj waga pokazała i tak mniej niż w piątek (kiedy to dostałam okres) wiec chyba wszystko ok. Do piątku czyste proteiny!
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 19:16   #2134
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Klaudynka1225 Pokaż wiadomość
nie chce znów popełnić jakiegoś błędu he he jedyne jogurty jakie mam tu w sklepie to Zott lub Danone ewentualnie Bakoma masakra nawet o chudy twaróg jest trudno... amożna zamiast jogurtu kefir lub maślankę?? ulżyło mi tylko w jednej kwestii że można doprawiać mięsko oczywiście bez przesady ale można jupi!!!
Danone ma 3%, też może być Kefir i maślankę jak najbardziej Mięsko można też przed duszeniem wysmarować musztardą, pychotka


Cytat:
Napisane przez kkama134 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy ,można w pierwszej fazie jeść coś w stylu pieczywa lekkiego np. żytniego vasa??czy to zabronione??Pozdrawiam
Nie! W pierwszym poscie są zamieszczone produkty dopuszczalne i tylko je należy jeść


Spinko, witaj Radzę nie jesc słodyczy, przecież po to stosujemy dietę, żeby schudnąć, prawda Jeżeli tak bardzo bardzo Ci się chce to posłodź sobie jogurt słodzikiem i dodaj cynamonu, świetny deser albo upiecz sernik dukana

Radzę pierwszą fazę pociągnąć 5 dni a potem przejsć na 3/3.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 19:18   #2135
deem76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

jeżeli chodzi o coś słodkiego...też mi tego brakowało. wszelkie tłuste słodkości zastępuję sobie chudym twarogiem zmiksowanym lub poduszonym z jogurtem odtłuszczonym (w jogurcie rozpuszczam słodzik). naprawdę całkiem niezłe...możesz również zrobić sobie budyń na mleku 0%. dodatkowo chęć na słodycze zmniejsza wypicie coli ligt .jest naprawdę słodka i możesz ją pić w dowolnych ilościach..
ps. jestem na diecie Ducana od 20 dni-i mam już 6 kg mniej,ciuszki coraz luzniejsze..

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

a jeszcze naprawdę spoko są te placuszki z otrąb z książki..
deem76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 19:22   #2136
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Dokładnie Zapomniełam o Coli light. Budyniu jeszcze nie robiłam ale kumpela jadła osłodzony słodzikiem. Myślę, że kisiel też można, jak myślicie?
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 19:25   #2137
deem76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

ja się trzymam zasady,że wszystko co nie jest wymienione w książce-jest niedozwolone.o budyniu doktorek napisał-więc można, o kisielu ani słowa...więc ja nie ryzykuję
deem76 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 19:38   #2138
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

No tak, kisiel jest na owocach, chyba jednak nie można.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 19:41   #2139
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
Mamoniny ale się zdenerwowałaś.
spinka25 myślę, że w Twoim wypadku wystarczy 3 dni.

Dziewczyny mam pierwsze grzechy na koncie. Od piątku jestem znowu na proteinach - w sobote się ratowałam 2 kostkami czekolady bo się słabo poczułam a wieczór zjadłam kawałek leguminy i karczek z grila wczoraj loda świderka. Dzisiaj waga pokazała i tak mniej niż w piątek (kiedy to dostałam okres) wiec chyba wszystko ok. Do piątku czyste proteiny!
niestety po wczorajszym dniu czysto proteinowym zaliczyłam przyrost wagi, więc wyżywam się na otoczeniu
zaczynam się łamać, już więcej nie schudnę.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 19:47   #2140
Spinka25
Raczkowanie
 
Avatar Spinka25
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 132
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Dziewczynki! Dziękuję za powitanie

mamoNiny - nie chciałam Cię zdenerwować, ale pomyśl też o dziewczynach, które muszą przeczytać 72 strony wątku, żeby znaleźć interesujące informacje Ja na razie przeczytałam kilkanaście stron i tam akurat nie było odpowiedzi na moje wątpliwości, dlatego zapytałam tutaj
tymena, deem - bardzo dziękuję za odpowiedzi! Oczywiście, że rezygnuję z klasycznych słodyczy, ale słodki smak czasem po prostu MUSZĘ zjeść, na pewno będę używać wtedy słodzika i dosładzać sobie jogurty
Pozdrawiam!
Spinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 19:52   #2141
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

spinka, myślę co to 70 stron? jak chciałam zrobić sobie migdała, to przeczytałam ponad 100 ale ja jestem taka zosia samosia
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 20:37   #2142
pani_sylwia
Raczkowanie
 
Avatar pani_sylwia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 267
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

O losie 5 sklepów odwiedziłam i w żadnym serka homogenizowanego naturalnego ja robię sobie rano te placki owsiane i niestety muszę zamiast serka dawać jogurt light,no i się rozpadają.Ale w smaku ok ,na początku jak wchodziłam do piekarni to mało nie mdlałam z głodu za świeżym chlebem,a teraz już nie.Najlepszą nagrodą jest fakt że wszyscy zauważyli że schudłam i to jest najcudowniejsze jestem teraz w fazie naprzemiennej 5/5 i chyba następna faza to jednak będzie 2/2
pani_sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 20:40   #2143
margo27
Raczkowanie
 
Avatar margo27
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 59
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Czesc dziewczyny. Nie bylo mnie kilka dni, bo bylam na wyjezdzie. Oj nagrzeszylam strasznie...ale wreszcie bylam w toalecie co za cudne uczucie miec lekki brzuch Jestem na 3dniu P+W, waga nadal stoi
Ps. Witam wszystkie nowe proteinki, powodzenia w diecie
margo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 20:43   #2144
sŁoNeCzKo :)
Raczkowanie
 
Avatar sŁoNeCzKo :)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Słoneczny Balkon pod numerem 10
Wiadomości: 250
GG do sŁoNeCzKo :)
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez pani_sylwia Pokaż wiadomość
O losie 5 sklepów odwiedziłam i w żadnym serka homogenizowanego naturalnego ja robię sobie rano te placki owsiane i niestety muszę zamiast serka dawać jogurt light,no i się rozpadają.Ale w smaku ok ,na początku jak wchodziłam do piekarni to mało nie mdlałam z głodu za świeżym chlebem,a teraz już nie.Najlepszą nagrodą jest fakt że wszyscy zauważyli że schudłam i to jest najcudowniejsze jestem teraz w fazie naprzemiennej 5/5 i chyba następna faza to jednak będzie 2/2
a ile chudłaś? No poooochwal się

hmm... dlugo jestes w tej naprzemiennej ?;>
__________________
Lepiej jest być kochaną niż kochać kogoś za mocno
sŁoNeCzKo :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 20:56   #2145
Kornelia74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
niestety po wczorajszym dniu czysto proteinowym zaliczyłam przyrost wagi, więc wyżywam się na otoczeniu
zaczynam się łamać, już więcej nie schudnę.
Witaj
hm nie zalamuj mnie ! sam Dukan napisal ze przychodzi kryzys - kiedy waga stoi jak zaczarowana , wowczas jest najtrudniej i ponad połowa "pada " - masz Kryzys Mamo Niny - wiec miej swiadomosc tego i sie nie poddawaj jesli bedziesz dzielna a musisz byc , czeka Ciebie nagroda!!!!!! Walcz dzienie , badz twarda!!!!!
Organizm twój teraz szaleje, chce uzupełnic swoje magazyny węglowodanów - nie pozwol !!!
Trzymaj sie , pozdrawiam Kornelia

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Dodam , ze bylam 10 dni na I fazie , efekty nie powiem , jakies 2kg, na 2 fazie dramat wlaczyłam sobie warzywka, i co?------ i właczył mi sie ssak, zrobiłam sobie 1 dzien rozpusty !!!!! zjadlam loda (bez wafelka hehhehe ) poprawilam 2 sztukami mozzarelli - i caaaaaaaalym słoiczkiem zurawiny!!!! ahhhhhhhhhhhh jak bylo pysznie )))))))))))) i juz jestem na 1 fazie znow )))))))))))))) pozdrawiam Kornelia
Kornelia74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 21:13   #2146
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

powodzenia wszystkim dziewczynom, wytrwałości życzę

ja dzisiaj miałam kryzys, zjadłam kilka ptasich mleczek i miseczke galaretki z owocami ale jutro powracam do dyscypliny. wiedzialam ze wizyta u babci sie tak skonczy
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 21:29   #2147
pani_sylwia
Raczkowanie
 
Avatar pani_sylwia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 267
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Słoneczko ,dzisiaj jak wskoczyłam na wagę to wyszło mi że 5 kg, niech policzę 5 dni protein ,5 warzyw i protein i jutro kończy mi się 5 dni protein więc wychodzi 15 dni ,może sukces nie oszołamiający ale widoczny
pani_sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 22:53   #2148
sŁoNeCzKo :)
Raczkowanie
 
Avatar sŁoNeCzKo :)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Słoneczny Balkon pod numerem 10
Wiadomości: 250
GG do sŁoNeCzKo :)
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;12363652]powodzenia wszystkim dziewczynom, wytrwałości życzę

ja dzisiaj miałam kryzys, zjadłam kilka ptasich mleczek i miseczke galaretki z owocami ale jutro powracam do dyscypliny. wiedzialam ze wizyta u babci sie tak skonczy [/quote]

Aj tam, nic sie nie stalo i nie stanie, zobaczysz

Cytat:
Napisane przez pani_sylwia Pokaż wiadomość
Słoneczko ,dzisiaj jak wskoczyłam na wagę to wyszło mi że 5 kg, niech policzę 5 dni protein ,5 warzyw i protein i jutro kończy mi się 5 dni protein więc wychodzi 15 dni ,może sukces nie oszołamiający ale widoczny
5 kg ?? bardzo widoczny zakładam ze kolezanki z pracy patrza teraz na Ciebie z jawna zazdroscia
__________________
Lepiej jest być kochaną niż kochać kogoś za mocno
sŁoNeCzKo :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 07:23   #2149
Evick
Raczkowanie
 
Avatar Evick
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witajcie,
5 kg to super. U mnie 3 tygodnie diety i 3 kg mniej... Hm. Trudno. Dobrze że wogóle coś. I nikt nie mówi, że schudłam!!! Ja tylko to widzę??? Bo przecież widzę...
W sobotę miałam imieniny taty, w niedzielę Komunię siostrzenicy. Razem zaliczyłam 2 kawałki tortu, kilka plastrów ciasta, cały normalny obiad, lody i kilka łyków piwa no i niechcący kawa Moccha z czekoladą. W poniedziałek waga pokazała 0,5 kg więcej. Ufff. Kontynuuję dietę jakby nigdy nic i zaraz idę się zważyć.

Próbowałam zrobić chlebek Dukana, wyszedł raczej naleśnik. Ale dobry był. Zawinęłam sobie szynkę z indyka w niego. Powinna to być książka ze zdjęciami, nie?

Naturalne serki homo kupuję Bielucha. Wszystkie mają trochę tłuszczu niestety. Czy może trafiłyście na jakąś inną markę? W sumie zadowalam się rzeczami które mają poniżej 10% tłuszczu, a jak mają mniej to wybieram te "chudsze". Strasznie to wygląda 1/10 tłuszcz...
Z ciekawostek polecam jeszcze słodzik w proszku albo o wyglądzie cukru. Kupiłam w Piotrze i Pawle albo w Almie.
Maizena to mąka kukurydziana, o ile wiem.

Pozdrawiam,
Ewa
__________________
82 **********72,3***** 67 kg
9,7 kg mniej, jeszcze 5,3 kg, 174 cm
(waga sprzed 2 ciąży osiągnięta,
jeszcze 0,3 kg do wagi sprzed 1 ciąży)
dieta od 29.04.2009 do 17.11.2009,
22.02.2010 zaczynam ciąg dalszy!
Evick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 08:00   #2150
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez sŁoNeCzKo :) Pokaż wiadomość
Aj tam, nic sie nie stalo i nie stanie, zobaczysz



5 kg ?? bardzo widoczny zakładam ze kolezanki z pracy patrza teraz na Ciebie z jawna zazdroscia
dzieki za wsparcie dzisiaj to moj 4 dzien, bede robic 1 etap 10 dni, a pozniej chyba bede robic naprzemiennie.
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 08:51   #2151
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez deem76 Pokaż wiadomość
ps. jestem na diecie Ducana od 20 dni-i mam już 6 kg mniej,ciuszki coraz luzniejsze..
zazdroszę ci i gratuluję.Szczęścia ra
Ja od mojej wyjściowej wagi ciężkiej, słonicowej "zeszczuplałam" już w sumie 9kg, ale po ubraniach wogołe tego nie widać
Co jest nie tak
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 09:24   #2152
kkama134
Raczkowanie
 
Avatar kkama134
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

cześć Dziewczyny, dzisiaj mój pierwszy dzień dietki bo jest troszkę kilogramków do zrzucenia hehe w końcu wakacje za pasem....Mam nadzieję że wytrwam chociaż u mnie to że zaczęłam to już jest pół sukcesu bo jakoś zawsze się zebrać nie mogłam na jakąkolwiek dietę.Narazie zjadłam dwa jajka i jogurcik naturalny.Na obiadek będzie rybka <mniam> a na kolację to jeszcze nie wiem.
Proteinek zrobię sobie 5-7dni zobaczę jak szybko mi się warzywek zachce ale ogólnie w tej książce jest dużo ciekawych i smacznych potraw do zrobienia więc jest w czym wybierać ;]
Trzymajcie za mnie kciuki PLEASE hehe
__________________
Moja ukochana Córeczka [*] 21tc.
kkama134 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 09:36   #2153
Efcia11
Przyczajenie
 
Avatar Efcia11
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 22
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

ja kupuje naturalny serek homo w LIDLu marki nie pamiętam, ale mają tam tylko ten jeden...

u mnie efekt to -5kg, teraz jestem w 4tym tygodniu diety. Dąże do 55kg, więc przedemną jeszcze długa droga. Zgubiłam już "boczki", mam wyraźnie mniejszy brzuch, spodnie są luźne, i ... zmniejszył mi się celulit na tyłku i pośladkach - nie wiem tylko czy to zasluga diety czy basenu Na basen chodze 2-3 razy w tygodniu.
__________________
70kg -> 66kg ... -> 67kg -> 65,5kg -> 65kg -> 64kg
Efcia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 10:14   #2154
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez deem76 Pokaż wiadomość
ja się trzymam zasady,że wszystko co nie jest wymienione w książce-jest niedozwolone.o budyniu doktorek napisał-więc można, o kisielu ani słowa...więc ja nie ryzykuję
Doktorek o kisielu nei napisal bo nie wie co to. Pamietam jak bylam aupairka w Paryzu i nawiozlam sobei kisielu z Polandii, zrobilam dzieciakom a one patrzyly jak na wariatke i powiedzialy ze flukow jesc nie beda. Nie to nie, sama zjadlam. Jak mam strasznego gloda na slodkie to robie sobie taki bardzo wodnisty kisielek do picia. Pomaga

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
spinka, myślę co to 70 stron? jak chciałam zrobić sobie migdała, to przeczytałam ponad 100 ale ja jestem taka zosia samosia
Jakiego migdala? Ja tez uwielbiam sie przekopywac przez tony informacji. Zanim sie za cos wezme to najpierw cala teorie musze pochlonac.

Nowe, ktora chce ksiazke to prosze o maila na priva.

Ja wczoraj zrobilam poprawny dzien proteinkowy i waga pokazala mi 0.9kg mniej, czyli powrot do wagi sprzed grzesznego tygodnia. I brzuszek znowu bardziej plaski. Kocham te diete. Pierwsza ktora pozwala mi nie myslec ciagle o jedzeniu i nie chodze glodna.

Zrobilam sobie to udoskonalenie chlebka Dukana (nie pamietam kto je podal na poprzednich stronach) no poezja. Wyszlo takie ciachowate-czekoladowe cos. Z zimnym mlekiem - cudo. Od razu przeszla mi chec na slodkosci.
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 10:26   #2155
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
Doktorek o kisielu nei napisal bo nie wie co to. Pamietam jak bylam aupairka w Paryzu i nawiozlam sobei kisielu z Polandii, zrobilam dzieciakom a one patrzyly jak na wariatke i powiedzialy ze flukow jesc nie beda. Nie to nie, sama zjadlam. Jak mam strasznego gloda na slodkie to robie sobie taki bardzo wodnisty kisielek do picia. Pomaga



Jakiego migdala? Ja tez uwielbiam sie przekopywac przez tony informacji. Zanim sie za cos wezme to najpierw cala teorie musze pochlonac.

Nowe, ktora chce ksiazke to prosze o maila na priva.

Ja wczoraj zrobilam poprawny dzien proteinkowy i waga pokazala mi 0.9kg mniej, czyli powrot do wagi sprzed grzesznego tygodnia. I brzuszek znowu bardziej plaski. Kocham te diete. Pierwsza ktora pozwala mi nie myslec ciagle o jedzeniu i nie chodze glodna.

Zrobilam sobie to udoskonalenie chlebka Dukana (nie pamietam kto je podal na poprzednich stronach) no poezja. Wyszlo takie ciachowate-czekoladowe cos. Z zimnym mlekiem - cudo. Od razu przeszla mi chec na slodkosci.
peeling kwasem migdałowym u mnie -1kg czyli powrót do wagi z opisu , będę wytrwała
Dzięki dziewczynki za wsparcie!
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 12:06   #2156
pani_sylwia
Raczkowanie
 
Avatar pani_sylwia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 267
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez sŁoNeCzKo :) Pokaż wiadomość
Aj tam, nic sie nie stalo i nie stanie, zobaczysz



5 kg ?? bardzo widoczny zakładam ze kolezanki z pracy patrza teraz na Ciebie z jawna zazdroscia
He he Słoneczko ,ja byłam królikiem doświadczalnym,jak zobaczyły efekt ruszyły w moje ślady ,dzisiaj jestem ostatni dzień na proteinach,a na jutro szykuję sobie młodą kapustę,ale zamiast śmietany będzie jogurt 1% ,a do tego rybka.No i zajadałam się kabanosami drobiowymi .ale niestety okazało się że mają w składzie wieprzowinę,czy nie ma już czysto drobiowych kabanosów??????????
pani_sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 12:15   #2157
ania120kg
Raczkowanie
 
Avatar ania120kg
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 183
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez pani_sylwia Pokaż wiadomość
He he Słoneczko ,ja byłam królikiem doświadczalnym,jak zobaczyły efekt ruszyły w moje ślady ,dzisiaj jestem ostatni dzień na proteinach,a na jutro szykuję sobie młodą kapustę,ale zamiast śmietany będzie jogurt 1% ,a do tego rybka.No i zajadałam się kabanosami drobiowymi .ale niestety okazało się że mają w składzie wieprzowinę,czy nie ma już czysto drobiowych kabanosów??????????
Pani Sylwio , ja od dziś dodaje warzywka i powiem pani w tajemnicy ,że od 7 dni myślę tylko o tym,że zrobię sobie młodą kapustkę z jogurcikiem
ania120kg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 14:31   #2158
wiolka12341234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 25
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

hej , gratuluje wyników. Ja jestem na diecie 30 dni i ma wynik 5 kg.

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Z pewnoscia to efekt diety bo u mnie jst podobnie, wcześniej 4 m-ce chodziłam na siłownię , ale od tego celulit mi się nie zmniejszył
wiolka12341234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 15:24   #2159
czekoladoholiczka
Przyczajenie
 
Avatar czekoladoholiczka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Hej,
zcazynając diete z moją mamą , strasznie starsznie ubolewałysmy ze zaczyna sie sezon owocow młodej kapusty itd. ale postanowilysmy sprobowac jak to bedzie zorbic młodą kapustke bez masełka i smeitanki i okazalo sie ze wyslzo rownie smacznie. to mnei podtrzymuje na duchu
narazie jestem 7 dzien na diecie naprzemiennej (po 8 dnaich uderzeniowej). spadlo mi okolo 2,5 kg . W piatek psozlam na impreze i zgrzeszylam wypilam dwa drinki i red bulla, a gdy rano wstalam szok 1 kg mniej. co neistety teraz spowrotem wrocilo.. ja to nie mam sily do tej wagi. ale grunt ze dzisiaj ktos zauwazyl ze shcudlam ;D i juz wysylam wsyztskim kolezankom internetowe ksiazki dukana.
pozdrawiam
a p.s. wczoraj wykupilam wsyztskkie rodzaja jogurtow serkow itd z lidla, jest conajmniej kilka rodzajow np owocowe slodzone jakas tam substancja sloidzaca i majace 0.1% tluszczu.
__________________
167cm || 64 - chwilowo jest 60,5 - ...........- będzie: 54
czekoladoholiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 15:53   #2160
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez czekoladoholiczka Pokaż wiadomość
Hej,
zcazynając diete z moją mamą , strasznie starsznie ubolewałysmy ze zaczyna sie sezon owocow młodej kapusty itd. ale postanowilysmy sprobowac jak to bedzie zorbic młodą kapustke bez masełka i smeitanki i okazalo sie ze wyslzo rownie smacznie. to mnei podtrzymuje na duchu
narazie jestem 7 dzien na diecie naprzemiennej (po 8 dnaich uderzeniowej). spadlo mi okolo 2,5 kg . W piatek psozlam na impreze i zgrzeszylam wypilam dwa drinki i red bulla, a gdy rano wstalam szok 1 kg mniej. co neistety teraz spowrotem wrocilo.. ja to nie mam sily do tej wagi. ale grunt ze dzisiaj ktos zauwazyl ze shcudlam ;D i juz wysylam wsyztskim kolezankom internetowe ksiazki dukana.
pozdrawiam
a p.s. wczoraj wykupilam wsyztskkie rodzaja jogurtow serkow itd z lidla, jest conajmniej kilka rodzajow np owocowe slodzone jakas tam substancja sloidzaca i majace 0.1% tluszczu.

W lidlu jest cała linia produktów dla osób odchudzających się Linesse bodajże
Mnie smakują serki homogenizowane, jogurt naturalny i jogurty owocowe- wiśniowy mniam... ale serek wiejski jest paskudny
Są jeszcze batoniki, soki i nie wiem, co jeszcze bo zbytnio nie sprawdzałam
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.