Walka o zdrowe i piękne włosy część XII - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-27, 18:48   #4771
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

To ja mam jeszcze prośbę o ocenę trzech składów. Są to kosmetyki, które od jakiegoś czasu używam i mi bardzo służą. Jedno to mieszanka complex A pH 5.5-5.8 którą raz na tydzień nakładam na skórę głowy od pół roku, czemu zawdzięczam usunięcie problemu ze świądem i wysyp młodych włosków. Kolejne to maska i szampon.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg complex.jpg (87,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maska.jpg (62,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szampon.jpg (134,2 KB, 19 załadowań)
Limone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 18:51   #4772
MesaVerde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 196
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
ładne a gdzie kupić ten zel lniany ? on jest do stylizacji tylko? bo nic nie wiem o tym żelu
Bierzesz łychę siemienia lnianego, gotujesz w szklance wody, przelewasz przez sitko i zostawiasz do ostudzenia. Dodatkowo dobra zabawa przy nakładaniu Nawilża i lekko stylizuje.
__________________
Zdrowo się odżywiam, piję zioła, suplementuję.
Dbam o włosy.
Uczę się dbać o cerę.
Uwielbiam oleje.
Czytam, słucham, jestem szczęśliwa.

Będę:
Ćwiczyć i pływać- kondycja i sylwetka.
Precz z celulitem i naczynkami.
Badania kontrolne.
Zorganizować się i popchnąć życie do przodu.
MesaVerde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 18:59   #4773
JednaNaMilion
Rozeznanie
 
Avatar JednaNaMilion
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 822
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Mnie w końcu udało się dopaść maskę bingo z proteinami kaszmiru i kolagenem. I muszę przyznać że opłaciło się jej tak długo szukać bo włosy gładziutkie, zdefiniowane i lśnią jak szalone. Wcześniej nałożyłam sese na 3 godziny i to będzie moje ulubione połączenie
__________________
nie rozumiesz rzeczy, które mnie bolą.
JednaNaMilion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 19:00   #4774
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez MesaVerde Pokaż wiadomość
Bierzesz łychę siemienia lnianego, gotujesz w szklance wody, przelewasz przez sitko i zostawiasz do ostudzenia. Dodatkowo dobra zabawa przy nakładaniu Nawilża i lekko stylizuje.
a drogie? i gdzie to nabyć
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 19:03   #4775
vanilla_kate
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 961
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
a drogie? i gdzie to nabyć
tanie nie pamiętam ile dokładnie bo dawno kupiłam ale kilka złotych za pół kilo. A kupowałam w taki sklepie zielarskim, ale pewnie w normalnych sklepach czy supermarketach też znajdziesz
__________________
od marca 2012 dbam o włosy

vanilla_kate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 19:05   #4776
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
To ja mam jeszcze prośbę o ocenę trzech składów. Są to kosmetyki, które od jakiegoś czasu używam i mi bardzo służą. Jedno to mieszanka complex A pH 5.5-5.8 którą raz na tydzień nakładam na skórę głowy od pół roku, czemu zawdzięczam usunięcie problemu ze świądem i wysyp młodych włosków. Kolejne to maska i szampon.
Wcierka jest spoko, jeśli kogoś denat nie podrażnia.
Odżywka dość prosta, z silikonem.
Szampon, eee, mocny
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 19:16   #4777
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Wcierka jest spoko, jeśli kogoś denat nie podrażnia.
Odżywka dość prosta, z silikonem.
Szampon, eee, mocny
Denat mnie nie podrażnia A po tej wcierce moja skóra głowy jest w zdecydowanie lepszej kondycji. Szampon faktycznie jest mocny, widzę niestety to po włosach, ale mojej skórze głowy o dziwo bardzo odpowiada Ale po skończeniu go szukam czegoś innego, ale bez SLS się u mnie nie obędzie I nie mam pomysłu na jaki Macie może jakieś propozycje?
Dziękuję za pomoc
I jeszcze jedno. Poza silikonem skład jak oceniasz? Mnie silikony nie przeszkadzają, zwłaszcza gdy w składzie jest jeden tylko.

Edytowane przez Limone
Czas edycji: 2012-08-27 o 19:20
Limone jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 19:20   #4778
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez ladyinreddd Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam, że tak nagle wyskakuję, ale po prostu stał się cud! I muszę się z tym z kimś podzielić. Po jednym myciu metodą OMO + żel lniany moje włosy już wyglądają lepiej! Włosy cudownie się wygładziły... Jeszcze raz wam bardzo dziękuję za pomoc przy wyborze odpowiedniej pielęgnacji dla moich kłaczków Teraz to już na dobre zaczynam dbać o nie jak należy
ogromna zmiana!!
gratulacje




a ja dzisiaj byłam po ro bingo w jasminie z założeniam ze kupię to z glinką ghassoul , ale jakos nie skupiłam się zabardzo tylko wzięłam ta z błotem z morza martwego
jak zobaczyłam że jakaś nowa bingo to zupełnie zapomniałam jaka miałam kupić i wzięłam nie ta co trzeba....

no nic pomęczę to z morza martwego, najwyzej na skalp będe dawac jak sie na długości nie sprawdzi...

kurcze a chciałam tą z glinką ghassoul....

ale nie kupię kolejnej odżywki bo na razie mam ich 5 z czego 4 nieuzywane wcale XD
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 19:29   #4779
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cześć, czołem, kluski z rosołem

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
też mnie ciekawi prostowanie żelatyny.. może ktoś się skusi i wypróbuje?
To czekamy na królika anwen chyba wspomniała na blogu, że będzie siostre do tego namawiać. Ja się nie odważę

Za dużo piszecie poza tym myślę, co by tu dzisiaj na włosy walnąć, może Vatikę bo dawno jej nie było można gliceryny do oleju dodać, czy lepiej do odżywki/maski?
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 19:38   #4780
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Denat mnie nie podrażnia A po tej wcierce moja skóra głowy jest w zdecydowanie lepszej kondycji. Szampon faktycznie jest mocny, widzę niestety to po włosach, ale mojej skórze głowy o dziwo bardzo odpowiada Ale po skończeniu go szukam czegoś innego, ale bez SLS się u mnie nie obędzie I nie mam pomysłu na jaki Macie może jakieś propozycje?
Dziękuję za pomoc
I jeszcze jedno. Poza silikonem skład jak oceniasz? Mnie silikony nie przeszkadzają, zwłaszcza gdy w składzie jest jeden tylko.
Johnsonn 3 w 1

Maska dość lekka, Romantic zielony jest bogatszy
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 19:41   #4781
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Johnsonn 3 w 1

Maska dość lekka, Romantic zielony jest bogatszy
O ten Ci chodzi?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,43088,top-to-toe-bath-wash-lagodny-plyn-do-mycia-3-w-1-nowa-wersja.html

Maska do najlżejszych właśnie nie należy Przynajmniej tak się zachowuje na moich włosach
Limone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 19:46   #4782
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Moja frustracja sięgnęła zenitu, oficjalnie pieprzę denko, biorę w łapę mój kupon z Hebe i idę narobić zapasów na zimę.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 19:48   #4783
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Moja frustracja sięgnęła zenitu, oficjalnie pieprzę denko, biorę w łapę mój kupon z Hebe i idę narobić zapasów na zimę.
Jak to dobrze, że mnie by mąż z domu wyrzucił jakbym zaczęła robić takie zapasy
Limone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 19:59   #4784
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Moja frustracja sięgnęła zenitu, oficjalnie pieprzę denko, biorę w łapę mój kupon z Hebe i idę narobić zapasów na zimę.
udanych zakupów

Ja mam przymusowe denko, bo od września do końca roku będę średnio na trzech osiemnastkach w miesiącu (że też wszyscy moi znajomi muszą mieć urodziny jesienią) i to wykończy mój portfel i wątrobę

Doszłam do wniosku, że moje włosy lubią proteiny, trzymałam Biovaxa z jedwabiem i keratyną ok. godziny i bardzo mi się efekt podoba
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:03   #4785
czarno czarna
Raczkowanie
 
Avatar czarno czarna
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 444
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Aleksandra_6 Pokaż wiadomość
Aha, no to rozumiem. To tego Hipp muszę sprawdzić. Jeszcze teraz mi się przypomniało, że czytałam też o szamponach z Green Pharmacy lub dove repair therapy, może takie też są dobre na zniszczone włosy? Choć GP ma w składzie sls:/
Ja myję płynem do kąpieli BD z aloesem (w baardzo małych ilościach ) nie ma betainy, parabenów, podrażniaczy. Niby jest regulator pH ale nie mam papierków lakmusowych żeby sprawdzić czy to przypadkiem nie jest dalej zasada. W każdym razie mi nic złego się nie dzieje i nie plącze włosów. Tutajlink do KWC https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ja.html&next=1

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
To ja mam jeszcze prośbę o ocenę trzech składów. Są to kosmetyki, które od jakiegoś czasu używam i mi bardzo służą. Jedno to mieszanka complex A pH 5.5-5.8 którą raz na tydzień nakładam na skórę głowy od pół roku, czemu zawdzięczam usunięcie problemu ze świądem i wysyp młodych włosków. Kolejne to maska i szampon.
Pierwsze- alkohol jako rozpuszczalnik, później silny humektant - nieodpowiednio użyty wysuszy. Dalej całkiem ładnie, ekstrakty, mocznik. Co mi się jeszcze nie podoba? Pq na początku składu i 2 silne substancje zapachowe na końcu. No i PEG-i,

Maska. Na początku emulgatory, później glikol proplenowy - humektant, dalej olej kokosowy, silikon cykliczny, jedwab, lecytyna, ekstrakt (ale nie znam się więc nie powiem czego ) i mocznik. Później konserwanty. Skład przyzwoity zwłaszcza, że silikon odparuje z włosa po pewnym czasie. U mnie by nic nie robiła, ale moje włosy są baardzo wymagające. Pewnie wygładzi

Szampone jak już powiedziała Kascysko - mocny detergenty przeplatane ekstraktami ale wiadomo kto tu gra pierwsze skrzypce...
__________________
Fale 2a/b. W skręcie do ramion, proste do łopatek. Kolor ciemny blond, porowatość średnia do wysokiej.
Co by innym ułatwić zadanie :p
czarno czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:03   #4786
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Moja frustracja sięgnęła zenitu, oficjalnie pieprzę denko, biorę w łapę mój kupon z Hebe i idę narobić zapasów na zimę.
Od dziś mówię na Ciebie chomiczek

A ja będę twarda! Zero kosmetyków na jakiś czas, bo bo...no kasy mi niedługo braknie, więc denko srenko przymuszone
Kraina mydła poczeka sobie do listopada
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:08   #4787
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Doszłam do wniosku, że moje włosy lubią proteiny, trzymałam Biovaxa z jedwabiem i keratyną ok. godziny i bardzo mi się efekt podoba
Moje niby nie lubią, bo po tym Biovaxie mam masakre, napuszone siano, ale z kolei na laminowanie zareagowały super, więc... myślę że coś łączy tą maskę z Isaną z Babassu i z odżywkami Gliss Kur, efekt ten sam - przy spłukiwaniu wrażenie mega gładkości i śliskości, a po wysuszeniu włosy matowe, jakby otoczone nieprzyjmną otoczką.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:09   #4788
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez czarno czarna Pokaż wiadomość

Pierwsze- alkohol jako rozpuszczalnik, później silny humektant - nieodpowiednio użyty wysuszy. Dalej całkiem ładnie, ekstrakty, mocznik. Co mi się jeszcze nie podoba? Pq na początku składu i 2 silne substancje zapachowe na końcu. No i PEG-i,

Maska. Na początku emulgatory, później glikol proplenowy - humektant, dalej olej kokosowy, silikon cykliczny, jedwab, lecytyna, ekstrakt (ale nie znam się więc nie powiem czego ) i mocznik. Później konserwanty. Skład przyzwoity zwłaszcza, że silikon odparuje z włosa po pewnym czasie. U mnie by nic nie robiła, ale moje włosy są baardzo wymagające. Pewnie wygładzi

Szampone jak już powiedziała Kascysko - mocny detergenty przeplatane ekstraktami ale wiadomo kto tu gra pierwsze skrzypce...
Bardzo dziękuję Pq i PEG-i jakie mają działanie? Pytam z ciekawości, bo wcierki nie planuję odstawiać, jest do stosowania tylko raz na tydzień przed myciem i tylko na skórę głowy Osobiście ją bardzo polecam, bo przestałam po niej mieć problemy ze świądem i początkiem łojotoku. Efekty widziałam też w mikro kamerze Szampon zauważyłam niestety, że jest mocny, dlatego planuję zmiany. Może na ten Johnsonn choć boję się, że nie domyje mnie. Odżywka fajna, ładny zapach, ale bez rewelacji w sumie.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:13   #4789
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Moje niby nie lubią, bo po tym Biovaxie mam masakre, napuszone siano, ale z kolei na laminowanie zareagowały super, więc... myślę że coś łączy tą maskę z Isaną z Babassu i z odżywkami Gliss Kur, efekt ten sam - przy spłukiwaniu wrażenie mega gładkości i śliskości, a po wysuszeniu włosy matowe, jakby otoczone nieprzyjmną otoczką.
O, to zupełnie odwrotnie jak u mnie. Po masce super a na laminowanie w ogóle nie zareagowały
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 20:14   #4790
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez vanilla_kate Pokaż wiadomość
tanie nie pamiętam ile dokładnie bo dawno kupiłam ale kilka złotych za pół kilo. A kupowałam w taki sklepie zielarskim, ale pewnie w normalnych sklepach czy supermarketach też znajdziesz
dzięki



Czy któraś z was pije żelatynę i możę wypowiedzieć sie o efekcie? http://anwena.blogspot.com/2012/07/a...-zelatyne.html
Zaciekawiła mnie dziś ta akcja, muszę te włosy do wzrostu pobudzić w końcu...
Jessu codziennie czytam o wlosach non stop, już nawet besty i demotywatory opuściłam na rzecz różnych postów na forum (zapuszczanie, walka, picie pokrzywy, picie drożdży etc).
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:14   #4791
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez MesaVerde Pokaż wiadomość
Bierzesz łychę siemienia lnianego, gotujesz w szklance wody, przelewasz przez sitko i zostawiasz do ostudzenia. Dodatkowo dobra zabawa przy nakładaniu Nawilża i lekko stylizuje.
jutro będę testowac glutka z jakąś odżywką muszę wynogrodzic włosom ostatnie prostowanie

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Moja frustracja sięgnęła zenitu, oficjalnie pieprzę denko, biorę w łapę mój kupon z Hebe i idę narobić zapasów na zimę.
satan wcielony
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:14   #4792
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
O, to zupełnie odwrotnie jak u mnie. Po masce super a na laminowanie w ogóle nie zareagowały
tak samo mam
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:16   #4793
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
tak samo mam
A ja ani jednego, ani drugiego jeszcze nie testowałam
Limone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:17   #4794
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
O, to zupełnie odwrotnie jak u mnie. Po masce super a na laminowanie w ogóle nie zareagowały
Ja myślę, że u mnie to nie ma nic wspólnego z proteinami, moje włosy po prostu nigdy nie lubiły biovaxów

Z przerażeniem stwierdzam, że kończy mi się Bingo! Z masek to jeszcze tylko nieszczęsny Biovax i silikonowa Wella mi zostały. Będzie trzeba zrobić wycieczkę do Tesco, tym razem po tą z kaszmirem
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:18   #4795
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Dziewczyny czy chodząc na basen zabezpieczanie w jakiś sposób swoje włosy? Ja korzystam raz na tydzień lub dwa więc wielka krzywda im się nie dzieje. W okresach zimnych korzystam też z sauny i zastanawiam się czy czegoś na nie nie nakładać przynajmniej do sauny. Do wody mam opory, zeby później to wszystko w wodzie nie pływało i nie zanieczyszczało jej.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:19   #4796
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Jak to dobrze, że mnie by mąż z domu wyrzucił jakbym zaczęła robić takie zapasy
jak to dobrze, że nie mam męża.
Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
udanych zakupów

Ja mam przymusowe denko, bo od września do końca roku będę średnio na trzech osiemnastkach w miesiącu (że też wszyscy moi znajomi muszą mieć urodziny jesienią) i to wykończy mój portfel i wątrobę
etam, wątroba. Jaka wątroba? W Twoim wieku?


Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Od dziś mówię na Ciebie chomiczek

A ja będę twarda! Zero kosmetyków na jakiś czas, bo bo...no kasy mi niedługo braknie, więc denko srenko przymuszone
Kraina mydła poczeka sobie do listopada
chomiczek.

Ja już wykończyłam moje ulubione maski, a skoro już dostałam ten kupon to żal nie wykorzystać. Na bank kupię Kallosa Placentę i Stapiza, razem wyjdzie mnie to 30 złotych, a będzie co tuningować.

A propos, macie może jakieś godziwe propozycje w zakresie zamiennika maski Mypa z shea? Brakuje mi jej.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:20   #4797
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Moja frustracja sięgnęła zenitu, oficjalnie pieprzę denko, biorę w łapę mój kupon z Hebe i idę narobić zapasów na zimę.
i racja, co sobie będziesz takiej przyjemności odmawiac
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:22   #4798
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
dzięki



Czy któraś z was pije żelatynę i możę wypowiedzieć sie o efekcie? http://anwena.blogspot.com/2012/07/a...-zelatyne.html
Zaciekawiła mnie dziś ta akcja, muszę te włosy do wzrostu pobudzić w końcu...
Jessu codziennie czytam o wlosach non stop, już nawet besty i demotywatory opuściłam na rzecz różnych postów na forum (zapuszczanie, walka, picie pokrzywy, picie drożdży etc).
Ja tak samo mówię sobie, że przecież czytanie o włosach jest dużo bardziej pożyteczne od oglądania głupich obrazków

Żelatyny nie piłam i raczej nie spróbuję, mam uraz do zapachu po laminowaniu Chyba, żeby tą bezzapachową...
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:24   #4799
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Moja frustracja sięgnęła zenitu, oficjalnie pieprzę denko, biorę w łapę mój kupon z Hebe i idę narobić zapasów na zimę.


Ja też chyba rzucę denko w kąt. We wrześniu muszę się wybrać do tego raju w Sosnowcu, zamówię coś na zsk, pewnie dokupię na dozie i zahaczę allegro oraz Rossa. Nie ma, a co sobie będę żałować
W końcu szykują się stypendia, to i mogę wydawać
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 20:26   #4800
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XII

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość

etam, wątroba. Jaka wątroba? W Twoim wieku?
wątrobą się będę na starość martwić, ale stan portfela to już mniej odległa przyszłość
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.