Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-30, 07:27   #181
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez weronka19 Pokaż wiadomość
Może to były drożdże domowe?? One podobno się nie chcą rozpuszczać. Ja zawsze kupuję drożdże babuni i żadnych grudek nie ma
Nie no standard żółte opakowanie z babcią. Wczoraj myślałam, że oddam wszystko z powrotem :/

Kurde coś mi się wydaje, że jakieś zepsute mam może. Wywalę i kupię w porządniejszym sklepie
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 07:27   #182
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
wiecie co, znalazłam pozytywną stronę zawieszającego się wizażu od kilku dni starałam się zebrać w sobie żeby w końcu zacząć ćwiczyć z Ewą no i dziś się zmobilizowałam (jestem padnięta - moja kondycja = 0) i jeszcze ugotowałam sobie żelik lniany - będzie dodatek do maski do włosów i maska na twarz (super mi łagodzi buzię po masce algowo-glinkowej)
I ja też ćwiczyłam wczoraj z Ewą wycisk nie z tej ziemi ja do tej pory czasami robiłam 8 min abs, arms, legs ale te ćwiczenia to kpina
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 07:33   #183
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Widać ogromną różnicę mogłaś jeszcz wstawić fotkę porównawczą sprzed 2 miesięcy


I właśnie wpadłam na genialny pomysł, a mianowicie kupie sobie tą odżywkę w psikaczu i będę jej używać po spłukaniu masek bez silikonów, np. Bingo ha! co świeży wypoczęty umysł, to świeży wypoczęty umysł
Słowa godne zapisania

To tak na szybko, przerobione:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (118,0 KB, 71 załadowań)
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 07:40   #184
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
To tak na szybko, przerobione:
Włosy super, a różnica kolosalna
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 08:03   #185
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzięki za opinie dotyczące dodawania olejów do masek

say-hello wariacie, przecież mama zamówiła Ci olejek

Ja dzisiaj po farbowaniu, kolor cu-dow-ny!!! ale wlosy dostały po tyłku niestety, suche na wiór
koniecznie pokaż zdjęcia wariacie
Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
może garnier AiK, on jest bardzo chwalony i chyba nie ma protein, ja jestem wysokim porem () i mnie pasuje


wiecie co, znalazłam pozytywną stronę zawieszającego się wizażu od kilku dni starałam się zebrać w sobie żeby w końcu zacząć ćwiczyć z Ewą no i dziś się zmobilizowałam (jestem padnięta - moja kondycja = 0) i jeszcze ugotowałam sobie żelik lniany - będzie dodatek do maski do włosów i maska na twarz (super mi łagodzi buzię po masce algowo-glinkowej)
a ja wczoraj poszłam biegać

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Słowa godne zapisania

To tak na szybko, przerobione:
super! na prawdę, bardzo duży postęp i bardzo ładny kolor
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 08:09   #186
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
jeszcze odnośnie ilości, ja w sumie robiłam na oko, tak aby olej był trochę ponad poziom łupin, więc może też zobaczysz przy zalewaniu jak to będzie wyglądało


ja olej nie podgrzewałam do wrzątku ale był dość gorący bo jak łupiny zalałam to aż skwierczało
Robiłam olej łopianowy, ale okrutnie śmierdział, nie dałam rady nakładać go na włosy
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 08:16   #187
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez syla929 Pokaż wiadomość
Robiłam olej łopianowy, ale okrutnie śmierdział, nie dałam rady nakładać go na włosy
Zapach ma znaczenie. Przyjaciółka chciała mi dać trochę oleju musztardowego. Jak powąchałam to grzecznie odmówiłam
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 08:26   #188
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez syla929 Pokaż wiadomość
Robiłam olej łopianowy, ale okrutnie śmierdział, nie dałam rady nakładać go na włosy
zawsze można dodać kropelkę olejku eterycznego np. z drzewa herbacianego ma tak mocny zapach, że chyba przeżre wszystko a w miarę go lubię (kojarzy mi się z kosmetykami na pryszcze )
napiszesz, jak robiłaś?
poza tym widziałam, że pisałaś w wątku o wcieraniu soku z rzepy - dobrze kojarzę? jak efekty?
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 08:41   #189
santi santi
Raczkowanie
 
Avatar santi santi
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/warszawa
Wiadomości: 399
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
wiecie co, znalazłam pozytywną stronę zawieszającego się wizażu od kilku dni starałam się zebrać w sobie żeby w końcu zacząć ćwiczyć z Ewą no i dziś się zmobilizowałam (jestem padnięta - moja kondycja = 0) i jeszcze ugotowałam sobie żelik lniany - będzie dodatek do maski do włosów i maska na twarz (super mi łagodzi buzię po masce algowo-glinkowej)
dzięki awarii wizażu poszłam wcześniej spać, jednak wszystko ma swoje dobre strony

chciałam się wczoraj pochwalić psikadłem z jedwabiu, wczoraj nałożyłam pierwszy raz i dzisiaj mam uroczo miękkie włosy mam tylko nadzieję, że z nim nie przesadzę, nie chcę "kaczuszki"

za godzine wyjeżdżam i już boję się ilości stron do nadrabania. tym razem dam radę, nie ma wyjścia
__________________
United We Stand!

Jedna santi wystarczy
santi santi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 08:44   #190
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
ja tak offtopowo polecicie mi jakas baze pod lakier witaminowa, do zdrowych paznokci ? albo co wy uzywacie jako baze?
ja mam jakaś baze z paese, w sumie to mojej mamy ale uzywam




kaveri - teraz widze foty, super ruloniki i jaka cera!
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 08:54   #191
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ja tanglee teezer bardzo lubię, ale nie mam porównania z grzebieniem bo nie uzywalam
Ja z kolei mam grzebień a nie mam TT Jak dla mnie grzebień jak każdy inny, zdecydowanie nie wart tych 16zł, ale może dlatego, że ja zawsze się szczotką czesałam to się nie znam
TT chcę kiedyś kupić, chociażby dla zaspokojenia ciekawości

Co do bazy pod lakier to ja używam odżywki Delii chyba z ceramidami, kupionej w Carrefourze za szałowe 3,99
__________________


Edytowane przez adzia2223
Czas edycji: 2012-08-30 o 08:59
adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 09:00   #192
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Iskra14 - dziękuję.
say-hello - dzięki, a kolor to strasznie już wypłukany, choć cieszę się, że aż tak nie rzucają się w oczy odrosty
karmazynka99 - dziękuję! Jeśli chodzi o cerę, to zaczęłam się leczyć Choć dziś znów idę do dermatologa, bo powyskakiwały mi jakieś cholerstwa

Znowu coś Wizaż szaleje. Dziś mam zamiar umyć włosy BD, później Glorię (muszę ją zużyć, skoro we wrześniu robię napad na sklepy ), b/s joaśka i piankę Isany
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 09:20   #193
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
zawsze można dodać kropelkę olejku eterycznego np. z drzewa herbacianego ma tak mocny zapach, że chyba przeżre wszystko a w miarę go lubię (kojarzy mi się z kosmetykami na pryszcze )
napiszesz, jak robiłaś?
poza tym widziałam, że pisałaś w wątku o wcieraniu soku z rzepy - dobrze kojarzę? jak efekty?
To już było bardzo dawno, Kupiłam korzeń łopianu, z Herbapolu, robiłam najprawdopodobniej na o.z pestek słonecznika, lub tym zwykłym kuchennym. Podgrzałam dosyć mocno, a te ziarenka z paczki jeszcze starałam się utrzec na mniejsze częsci. Dodałam je do oleju - aż skwierczały (olej nie był jakoś baaardzo gorący) i wlałam do słoja Robiłam gdzieś zdjęcia, może uda mi się znaleźć. Pamiętam tylko tyle, że smród był okrutny! Nie wiem czy cokolwiek da radę to zabic, a może mi po prostu nie wyszedł.

Co do rzepki, to bardzo fajnie mrowiła na skalpie, ale co do działania - nie pamiętam. Ale kurację niedługo powtórzę, efekty (o ile będą) z chęcią opiszę.
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 09:36   #194
Aleksandra_6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 59
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Dziewczyny chciałam się zapytać bo myje włosy szamponem johnnson z rumiankiem (a mam włosy ciemnobrązowe) od jakiś 2 tyg co2/3 dzień. Wczoraj nakładając olej zauważyłam, że trochę mi się rozjaśniły Jak myślicie czy jak zmienie szampon to włosy wrócą do mojego koloru czy muszę sobie kupić jakiś szampon, który ma z kolei jakieś takie zioła przyciemniające??:confuse d:
Aleksandra_6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 09:43   #195
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
karmazynka99 - dziękuję! Jeśli chodzi o cerę, to zaczęłam się leczyć Choć dziś znów idę do dermatologa, bo powyskakiwały mi jakieś cholerstwa
a czym zaczełaś się leczyć?
mi tez cały czas cosik wyskakuje :P
wczoraj byłam sie kwasić :P
Cytat:
Napisane przez Aleksandra_6 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałam się zapytać bo myje włosy szamponem johnnson z rumiankiem (a mam włosy ciemnobrązowe) od jakiś 2 tyg co2/3 dzień. Wczoraj nakładając olej zauważyłam, że trochę mi się rozjaśniły Jak myślicie czy jak zmienie szampon to włosy wrócą do mojego koloru czy muszę sobie kupić jakiś szampon, który ma z kolei jakieś takie zioła przyciemniające??:confuse d:
mozesz spróbowac najierw normalnym bez zioł przyciemniejacych, chociaż w sumie to nie problem myc takim który przyciemnia wiec i po taki mozesz od razu sięgnąc
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 09:47   #196
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a czym zaczełaś się leczyć?
mi tez cały czas cosik wyskakuje :P
wczoraj byłam sie kwasić :P

mozesz spróbowac najierw normalnym bez zioł przyciemniejacych, chociaż w sumie to nie problem myc takim który przyciemnia wiec i po taki mozesz od razu sięgnąc
Karmazynka - na noc dostałam maść Taconal, a na dzień żel Davercin. Ostatnie takie ropne gule udało mi się wyleczyć, miało nic nie wyskakiwać, a znów mi się zrobiło coś takiego i to na dodatek 4!
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 09:48   #197
Aleksandra_6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 59
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a czym zaczełaś się leczyć?
mi tez cały czas cosik wyskakuje :P
wczoraj byłam sie kwasić :P

mozesz spróbowac najierw normalnym bez zioł przyciemniejacych, chociaż w sumie to nie problem myc takim który przyciemnia wiec i po taki mozesz od razu sięgnąc
Dziękuję za odpowiedź. A czy wiecie może jakie szampony mają właściwości przyciemniające? albo chociaż nie rozjaśniają ciemnych włosów?
Aleksandra_6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 09:52   #198
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Aleksandra_6 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. A czy wiecie może jakie szampony mają właściwości przyciemniające? albo chociaż nie rozjaśniają ciemnych włosów?
Szampony z olejkiem rycynowym, sam olejek rycynowy. No i serie do włosów brązowych z drogeryjnych szamponów i odżywek. Płukanki z kawy i kory debu.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 10:05   #199
Aleksandra_6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 59
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Szampony z olejkiem rycynowym, sam olejek rycynowy. No i serie do włosów brązowych z drogeryjnych szamponów i odżywek. Płukanki z kawy i kory debu.
Aha, bardzo dziękuję To teraz muszę poszukać takich szamponów no i żeby były bez sls itp. Czekają mnie długie godziny w drogerii...

No i chyba dziś się odważę i może wstawię zdjęcie swoich włosów. Swoją pielęgnację zaczęłam jakieś 2 tyg. temu. Włosy myję co 2/3 dni i staram się najpierw olejować olejkiem kokosowym (1h lub 2h) potem myję szamponem bez sls itp. i nakładam na godzinkę kallosa latte. Teraz jeszcze zakupiłam biovaxa a+e na końcówki.
Dziś zaszalałam, bo nałożylam kokosa na noc, teraz umyłam włoski i ok godzinę chodziłam z maską kallosa, no i serum biovaxa na koniec. Jak wyschną zrobię zdjęcie i Wam pokażę. Ciekawe jak ocenicie stan moich włosków
Aleksandra_6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 10:10   #200
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Aleksandra_6 Pokaż wiadomość
Aha, bardzo dziękuję To teraz muszę poszukać takich szamponów no i żeby były bez sls itp. Czekają mnie długie godziny w drogerii...

No i chyba dziś się odważę i może wstawię zdjęcie swoich włosów. Swoją pielęgnację zaczęłam jakieś 2 tyg. temu. Włosy myję co 2/3 dni i staram się najpierw olejować olejkiem kokosowym (1h lub 2h) potem myję szamponem bez sls itp. i nakładam na godzinkę kallosa latte. Teraz jeszcze zakupiłam biovaxa a+e na końcówki.
Dziś zaszalałam, bo nałożylam kokosa na noc, teraz umyłam włoski i ok godzinę chodziłam z maską kallosa, no i serum biovaxa na koniec. Jak wyschną zrobię zdjęcie i Wam pokażę. Ciekawe jak ocenicie stan moich włosków
Jak chcesz bez SLS to raczej nie znajdziesz. Jak sama widzisz, wszystkie polecane bez SLS to szampony dziecięce lub płyn do higieny Ale powodzenia i daj znać jeśli jednak się mylę i takie są dostępne
Limone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 10:18   #201
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Mimi1985 Pokaż wiadomość
Błagam polećcie mi jakąś odżywke ktora nie zawiera protein i ktora by sie wzglednie nadawała do włosów wysokoporowatych, plissss.... kupiłam dziś żóltego glisskura w psikaczu, ale szału nie robi.. z początku mega gładkość ale za godzinke włosy robią sie znowu szorstkie i lekkie..to przez tą keratyne pewnie
Alterry?
Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
no nareszcie...;p

dobijam się tu od kilku godzin, żeby napisać Wam, że maska zielona Romantic po pierwszym użyciu przypadła mi do gustu:P
Nie obciąża włosów, włoski są miękkie, gładkie,błyszczące, sypkie po prostu Mam nadzieję, że kolejne razy z nią będą równie udane Także po pierwszym razie jak najbardziej polecam
Super, czuję się skuszona
Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
AAAAAAAAAAAAA jeszcze jedno: czy tym z Was, które piją drożdże (z wrzątkiem lub mlekiem) rozpuszczają się one całkowicie? Ja wczoraj piłam pierwszy raz i miałam pełno grudek (wypić się tego nie dało) :/ jak piekę i rozpuszczam w ciepłym mleku to się rozpuszczają, a wczoraj w wodzie się nie rozpuściły... Może jakieś zepsute kupiłam?
Prawie na pewno kupiłaś drożdże domowe
Przypomniałam sobie, jak kiedyś na chama chciałam wypić te grudziole
Cytat:
Napisane przez isi rici Pokaż wiadomość
Dzień Dobry
Wczoraj na noc nałożyłam masełko Isany ( powinno nazywać się Kascyskowe) plus eliksir GP. Zaraz zmywamy i nakładamy po raz drugi Bingacza
Dziewczyny, proszę Was o nienazywanie żadnej metody moim imieniem/nickiem czy czymś podobnym, dobrze?

Wizaż ożył, yeah Ciekawe, co było przyczyną awarii
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 10:18   #202
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez syla929 Pokaż wiadomość
To już było bardzo dawno, Kupiłam korzeń łopianu, z Herbapolu, robiłam najprawdopodobniej na o.z pestek słonecznika, lub tym zwykłym kuchennym. Podgrzałam dosyć mocno, a te ziarenka z paczki jeszcze starałam się utrzec na mniejsze częsci. Dodałam je do oleju - aż skwierczały (olej nie był jakoś baaardzo gorący) i wlałam do słoja Robiłam gdzieś zdjęcia, może uda mi się znaleźć. Pamiętam tylko tyle, że smród był okrutny! Nie wiem czy cokolwiek da radę to zabic, a może mi po prostu nie wyszedł.

Co do rzepki, to bardzo fajnie mrowiła na skalpie, ale co do działania - nie pamiętam. Ale kurację niedługo powtórzę, efekty (o ile będą) z chęcią opiszę.
dziękuję kurację sokiem chcę zacząć jak wrócę do swojego mieszkania od połowy września, bo rodzice już teraz myślą, że jestem wariatką
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 10:23   #203
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość

Dziewczyny, proszę Was o nienazywanie żadnej metody moim imieniem/nickiem czy czymś podobnym, dobrze?

Wizaż ożył, yeah Ciekawe, co było przyczyną awarii
Dobrze Proszę Pani. Wiem o co chodzi. To się już nie powtórzy.
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 10:23   #204
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Aleksandra_6 Pokaż wiadomość
Aha, bardzo dziękuję To teraz muszę poszukać takich szamponów no i żeby były bez sls itp. Czekają mnie długie godziny w drogerii...

No i chyba dziś się odważę i może wstawię zdjęcie swoich włosów. Swoją pielęgnację zaczęłam jakieś 2 tyg. temu. Włosy myję co 2/3 dni i staram się najpierw olejować olejkiem kokosowym (1h lub 2h) potem myję szamponem bez sls itp. i nakładam na godzinkę kallosa latte. Teraz jeszcze zakupiłam biovaxa a+e na końcówki.
Dziś zaszalałam, bo nałożylam kokosa na noc, teraz umyłam włoski i ok godzinę chodziłam z maską kallosa, no i serum biovaxa na koniec. Jak wyschną zrobię zdjęcie i Wam pokażę. Ciekawe jak ocenicie stan moich włosków
Alterra Perfumfrei żel pod prysznic + szampon - dziewczyny na lokowym od dawna nim myją
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 10:26   #205
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
no nareszcie...;p

dobijam się tu od kilku godzin, żeby napisać Wam, że maska zielona Romantic po pierwszym użyciu przypadła mi do gustu:P
Nie obciąża włosów, włoski są miękkie, gładkie,błyszczące, sypkie po prostu Mam nadzieję, że kolejne razy z nią będą równie udane Także po pierwszym razie jak najbardziej polecam
Zachęciłaś, ale zapytam: inne maski podobnie na Ciebie działają, masz włosy mało wymagające, czy ta maska może być tą ulubioną?

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
I ja też ćwiczyłam wczoraj z Ewą wycisk nie z tej ziemi ja do tej pory czasami robiłam 8 min abs, arms, legs ale te ćwiczenia to kpina
Nie mów, że a 8 min abs, to kpina, bo mi się przykro zrobi Dobra, legs to pikuś, ale na brzuch trochę dokopuje Pewnie się okaże, że jestem leniem
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 10:28   #206
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Kupiłam Naturię Len i Rumianek B/S.
Muszę jeszcze odebrać 2xJantar, Kapsułki A+E, kupic eliksir GP, jeden duży olej (chyba będzie to biedronkowy winogronowy) + może Maskę Romantica. Po tych zakupach do DDD nic nie kupię
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 10:30   #207
Krrem
Wtajemniczenie
 
Avatar Krrem
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 410
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Ja raczkująca dopiero jestem.. Mogę się przyłączyć do wątku?
__________________
Zapuszczamy! Cel: Do łokci.

14.02.14

Blogowanko - Biochemia Urody, Serum - olejek z 10% witaminy C, DIY
Krrem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 10:31   #208
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Czy ja wiem czy tak dużo olejki Alterry nie są dużo tańsze ale ten zapach
no tak, ale ja np. lubie olej z orzechów włoskich który kosztuje 12 zł za 0,5 l i to juz jest rożnica
ale to prawdqa zapach ma nieziemski

w ogóle ostatnio zaczełam myc włosy Pottersem i jestem mega zadowolona chyba przestawie się na niego zamiast Isanki

użyłam odzywki z Alverde z amarantusem i włosy po zmyciu mega miękkie zobaczymy co będzie jak wyschne

Maneo i SoBetterSoSweet obiecuje że dzisiaj wysle do Was paczuszki i napisze wiadomośc jak to wyszło z pieniążkami
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."

Edytowane przez alex1989
Czas edycji: 2012-08-30 o 10:33
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 10:34   #209
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Krrem - witaj pokaż zdjęcie włosów!


Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
no tak, ale ja np. lubie olej z orzechów włoskich który kosztuje 12 zł za 0,5 l i to juz jest rożnica
ale to prawdqa zapach ma nieziemski

w ogóle ostatnio zaczełam myc włosy Pottersem i jestem mega zadowolona chyba przestawie się na niego zamiast Isanki

użyłam odzywki z Alverde z amarantusem i włosy po zmyciu mega miękkie zobaczymy co będzie jak wyschne
moje włosy jedynie po myciu pottersem mają jako taką objętość ale niestety nie potrafię domyć nim olejów, jak za dużo masuję to włosy zaczynają mi lecieć także używam jedynie raz - dwa razy w tygodniu jak nic nie mam na noc nałożone.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 10:37   #210
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Słowa godne zapisania

To tak na szybko, przerobione:
jaki postęp super!

Cytat:
Napisane przez Krrem Pokaż wiadomość
Ja raczkująca dopiero jestem.. Mogę się przyłączyć do wątku?
witaj
pokażesz włoski?
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.