Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-13, 08:58   #1891
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
chyba właśnie to będzie mój kolejny wybór, jak na dniach skończy mi się Isana...



że się tak wtrące, ja np. mam sporą kolekcję lakierów, a to przez to, że w chwili porywu mam przeogromną chęć pomalowania sobie paznokcie tym oto pięknym kolorem, a jak się zetrze, to ani nie mam czasu malować, ani ochoty i tak potem znajduję na dnie torby multum buteleczek... Ale może właśnie natchnęłyście mnie, by z którejś skorzystać
Ja mam od trzech lat zawsze pomalowane paznokcie, bez lakieru czuję się naga
Garniera wypróbuj, moim zdaniem na prawdę warto

Dobra, pora zbierać się do szkoły
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:05   #1892
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Dzis pierwszy raz z rzepką na skalpie Fajnie mrowiło. Ale ze względu na długi czas przygotowania, raczej nie będę systematyczna
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:14   #1893
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez syla929 Pokaż wiadomość
Dzis pierwszy raz z rzepką na skalpie Fajnie mrowiło. Ale ze względu na długi czas przygotowania, raczej nie będę systematyczna
a ja do tej pory nie widziałam jej nigdzie w sklepach... a mam ochotę spróbować.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:24   #1894
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
a ja do tej pory nie widziałam jej nigdzie w sklepach... a mam ochotę spróbować.
W większych warzywniakach, na bazarku lub często w real'u jest
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:26   #1895
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez syla929 Pokaż wiadomość
W większych warzywniakach, na bazarku lub często w real'u jest
o, dzisiaj skoczę do reala i przetestuję na początek chyba wystarczy nałożyć na pół godzinki przed myciem?
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 09:34   #1896
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
o, dzisiaj skoczę do reala i przetestuję na początek chyba wystarczy nałożyć na pół godzinki przed myciem?
Pewnie Kiedyś nakładałam wieczorem i rano po prostu zmywałam, bo piekło max. 30 min, później nic się nie działo Ale na początek lepiej nie ryzykować.
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 10:14   #1897
sharron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 190
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

hej dziewczyny!! Pamiętacie mnie? Kurcze w wakacje olałam moje włosy... Nie miałam czasu, ciągle imprezy, znajomi. I jakoś dwa razy potraktowałam je prostownicą. Ale teraz wracam. Spłukałam niedawno maskę z miodem naturalnym, bardzo fajne włosy są. Znów zaczynam włosomaniactwo. teraz jestem u rodziny, a jak wrócę to robię laminowanie żelatyną. Założyłam też bloga! Www.blogwlosomaniaczki.blogspot.com na razie jeden post, jak wrócę to kolejne będą. :-* obserwujcie mnie jak chcecie, buziaki, spadam nadrabiać!
__________________
żyjmy chwilą.
Na youtube http://www.youtube.com/user/TheKosmetyka
sharron jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 11:44   #1898
CrimsonGhost
Zadomowienie
 
Avatar CrimsonGhost
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Ja zaraz wybieram się na zakupy. Mam zamiar kupić serum biovaxu i poszukać tej "nowej" isany
CrimsonGhost jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 12:02   #1899
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
ja mam odżywkę.
dzięki
Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
dzięki no to nie ale amla za prawie 60 zl dla mnie tak ;p myslalam, ze to po 25 chodzi. jest jeszcze eclipta i jeden z tych pudrów chyba sobie wezmę, ale nie wiem który ;p

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
U mnie też najlepiej się garnier AiK sprawdza inne odżywki takiego wizualnego "wow" nie dają na moich włosach

Tylko 7? nie widzę powodów do bana zakupowego
Tak z ciekawości, ile masz ogólnie lakierów? Mi się kolekcja cały czas rozrasta i co gorsza ciągle mam długą listę nowych, które koniecznie muszę kupić
ja mam też "kilka" lakierów, ale u mnie każdy schodzi w ciągu 1 dnia, nawet Opi czy Essie. Jaki jest sens?

Cytat:
Napisane przez sharron Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!! Pamiętacie mnie? Kurcze w wakacje olałam moje włosy... Nie miałam czasu, ciągle imprezy, znajomi. I jakoś dwa razy potraktowałam je prostownicą. Ale teraz wracam. Spłukałam niedawno maskę z miodem naturalnym, bardzo fajne włosy są. Znów zaczynam włosomaniactwo. teraz jestem u rodziny, a jak wrócę to robię laminowanie żelatyną. Założyłam też bloga! Www.blogwlosomaniaczki.bl ogspot.com na razie jeden post, jak wrócę to kolejne będą. :-* obserwujcie mnie jak chcecie, buziaki, spadam nadrabiać!
pamiętamy, cześć
Cytat:
Napisane przez CrimsonGhost Pokaż wiadomość
Ja zaraz wybieram się na zakupy. Mam zamiar kupić serum biovaxu i poszukać tej "nowej" isany
zdaj relację jak z Isaną sprawa się ma
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 12:07   #1900
CrimsonGhost
Zadomowienie
 
Avatar CrimsonGhost
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Jak uda mi się znaleźć. Tylko przeczytam skład żeby sprawdzić czy silikonów nie ma Mam ochotę coś do włosów kupić dzisiaj. Zobaczę co ciekawego mają
CrimsonGhost jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 12:15   #1901
k8_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 25
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Wstawiam zdjęcie moich włosów po fryzjerze

Dzisiaj wybieram się do sklepu fryzjerskiego i może uda mi się coś fajnego upolowac
A teraz na głowie mam maske kallosa+alterra granat.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0761[1].jpg (86,1 KB, 73 załadowań)

Edytowane przez k8_
Czas edycji: 2012-09-13 o 12:16
k8_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 12:23   #1902
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez k8_ Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcie moich włosów po fryzjerze

Dzisiaj wybieram się do sklepu fryzjerskiego i może uda mi się coś fajnego upolowac
A teraz na głowie mam maske kallosa+alterra granat.
przepiękne

ja pierwszy raz próbuję lnianego na długość (zwykle wcierałam w głowę), zobaczymy, czy będą mniej spuszone, w końcu jak się nie eksperymentuje, to się nie wie
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 12:37   #1903
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez CrimsonGhost Pokaż wiadomość
Jak uda mi się znaleźć. Tylko przeczytam skład żeby sprawdzić czy silikonów nie ma Mam ochotę coś do włosów kupić dzisiaj. Zobaczę co ciekawego mają
mam nadzieję, że skład okaże się ładny

Cytat:
Napisane przez k8_ Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcie moich włosów po fryzjerze

Dzisiaj wybieram się do sklepu fryzjerskiego i może uda mi się coś fajnego upolowac
A teraz na głowie mam maske kallosa+alterra granat.
fajne włoski


a ja zmyłam olej Johnsonem i mam taką wątpliwość, u mnie domycie jest dopiero za 3 albo i 4 razem, przy 2 pierwszych intensywnie masuję skalp, żeby jakąs piankę wytworzyć i zastanawiam się czy tym jeszcze większej krzywdy sobie nie robie?

Pamiętacie jak się Wam skarżyłam na mocno wypadające włosy po farbowaniu? Teraz jest ich trochę mniej przy myciu, ale więcej niż zawsze miałam, a na szczotce to garść... I teraz tak mi przyszło do głowy (bo teraz więcej krótkich mam przy myciu niż długich, choć na szczotce długich też sporo chyba), że one może się łamią, a nie wypadają? nie wiem jak im pomóc

Z racji tego, że mój weekend zaczął się wczoraj po południu i raczej nie będę nigdzie wychodzić prócz fitness czy coś, ewentualnie wieczorem, to mam zamiar przetestować jeszcze raz maski, które mi nie podeszły. Dziś siedzę z Elseve arginine, zostały mi jeszcze 2 alterry do sprawdzenia przez weekend czy faktycznie do niczego się nie nadają.


Zastanawiam się jeszcze czy lepiej katowac przez jakiś czas 2-3 odżywki i dać im szansę zadziałać przy regularnym stosowaniu czy lepiej jechać wszystkie 14 po kolei i jak skończę "kolejkę" to od nowa z nimi zacząć, żeby to mocniej zróżnicować?

Edytowane przez Dinulka
Czas edycji: 2012-09-13 o 12:44
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 12:40   #1904
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez k8_ Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcie moich włosów po fryzjerze

Dzisiaj wybieram się do sklepu fryzjerskiego i może uda mi się coś fajnego upolowac
A teraz na głowie mam maske kallosa+alterra granat.
Piękne włosy
Miałam zrobić dziś Gluta przed pracą ale ta pogoda mnie dobiła do takiego stopnia, że nic mi się nie chce. Tylko spać.
Jutro po nocce zmobilizuję się
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 12:46   #1905
Lethie
Zadomowienie
 
Avatar Lethie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Jak ja dawno nie wchodziłam na wizaż, przepraszam dalej nie mam czasu ale w październiku będę regularnie Na szczęście przestały mi wypadać już tak włosy, okazało się, że to wina stresu, jak przestałam mieć tyle na głowie to i wypadanie jest w normie.

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
albo nie jestem w temacie albo wydaje mi się, że ta odżywka to od dwóch lat jest w sprzedaży. Z tego co pamiętam to nie mają silikonów a quartenia. Tej Gloss co prawda nie miałam, ale wersja z olejkiem arganowym była bardzo fajna.

o, tę miałam: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...acych-sie.html
Miałam dokładnie tą odżywkę tzn. mam leży już 2 rok w szafce, zużyłam jej pół i resztę odłożyłam bo nic mi nie dawała a teraz o niej mi przypomniałyście, muszę sprawdzić jak tam z jej datą ważności, może teraz by mi służyła.
__________________
20.01.2012 - pierwszy krok do zdrowych, pięknych i długich włosów Typ: 2A
3.12.12 : 44cm CEL: 60 cm


Moje włosy
Lethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 12:50   #1906
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Tylko 7? nie widzę powodów do bana zakupowego
Tak z ciekawości, ile masz ogólnie lakierów? Mi się kolekcja cały czas rozrasta i co gorsza ciągle mam długą listę nowych, które koniecznie muszę kupić
Ze 40, ale wakacje zaczynałam z pięcioma W Krakowie będzie ciężko malować, moja współlokatorka nie cierpi żadnych zapachów
Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
ja mam też "kilka" lakierów, ale u mnie każdy schodzi w ciągu 1 dnia, nawet Opi czy Essie. Jaki jest sens?
Prawdopodobnie potrzebujesz dobrego topu, jak ja
Cytat:
Napisane przez k8_ Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcie moich włosów po fryzjerze

Dzisiaj wybieram się do sklepu fryzjerskiego i może uda mi się coś fajnego upolowac
A teraz na głowie mam maske kallosa+alterra granat.
Wow
Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
a ja zmyłam olej Johnsonem i mam taką wątpliwość, u mnie domycie jest dopiero za 3 albo i 4 razem, przy 2 pierwszych intensywnie masuję skalp, żeby jakąs piankę wytworzyć i zastanawiam się czy tym jeszcze większej krzywdy sobie nie robie?

Pamiętacie jak się Wam skarżyłam na mocno wypadające włosy po farbowaniu? Teraz jest ich trochę mniej przy myciu, ale więcej niż zawsze miałam, a na szczotce to garść... I teraz tak mi przyszło do głowy (bo teraz więcej krótkich mam przy myciu niż długich, choć na szczotce długich też sporo chyba), że one może się łamią, a nie wypadają? nie wiem jak im pomóc
Coś czuję, że masz do nosa technikę mycia, bo to jest poza granicami mojej wyobraźni, żeby zmywać coś więcej niż dwa razy

Włosy prawie na pewno Ci wypadają, pewnie skalp się uwrażliwił na jakiś składnik farby.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 13:07   #1907
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Ze 40, ale wakacje zaczynałam z pięcioma W Krakowie będzie ciężko malować, moja współlokatorka nie cierpi żadnych zapachów

Prawdopodobnie potrzebujesz dobrego topu, jak ja

Wow

Coś czuję, że masz do nosa technikę mycia, bo to jest poza granicami mojej wyobraźni, żeby zmywać coś więcej niż dwa razy

Włosy prawie na pewno Ci wypadają, pewnie skalp się uwrażliwił na jakiś składnik farby.

a znalazłas dobry top? pamiętam, że wstawiałaś z Golden Rose, ale nie widziałam go w sklepach.


Możliwe co do techniki, leję na dłoń, dodaję trochę wody, staram się to "rozetrzeć" i na włosy. Ale pienić się zaczyna przy 3 razie dopiero
w kubeczku próbowałam ale wychodziła mi woda ściekająca z włosów i jeszcze gorzej było.

te króciaki to też włosy, które wypadły? Ja tam cebulek nie widzę, dla mnie one to jakby połamane. Ale skoro po farbie się zaczęło, to faktycznie wypadanie jest bardziej prawdopodobne ale to chyba lepsze, bo jakas wcierka może by pomogła, a na łamanie chyba średnio coś...
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 13:08   #1908
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez k8_ Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcie moich włosów po fryzjerze

Dzisiaj wybieram się do sklepu fryzjerskiego i może uda mi się coś fajnego upolowac
A teraz na głowie mam maske kallosa+alterra granat.
piękne!!
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 13:21   #1909
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
a znalazłas dobry top? pamiętam, że wstawiałaś z Golden Rose, ale nie widziałam go w sklepach.


Możliwe co do techniki, leję na dłoń, dodaję trochę wody, staram się to "rozetrzeć" i na włosy. Ale pienić się zaczyna przy 3 razie dopiero
w kubeczku próbowałam ale wychodziła mi woda ściekająca z włosów i jeszcze gorzej było.

te króciaki to też włosy, które wypadły? Ja tam cebulek nie widzę, dla mnie one to jakby połamane. Ale skoro po farbie się zaczęło, to faktycznie wypadanie jest bardziej prawdopodobne ale to chyba lepsze, bo jakas wcierka może by pomogła, a na łamanie chyba średnio coś...
GR jest u mnie w hurtowni kosmetycznej

Wiesz, do mycia nie jest konieczna piana

Chyba, że końcówki Ci lecą.

Szczerze? Na skalp podrażniony farbą nakładałabym glut lniany albo żel aloesowy, nie bawiła się w inne ziółka.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 13:36   #1910
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

wiesz to nawet nie o pianę chodzi, po prostu czuję, że ten szampon nie przenosi się na skórę obok, żeby myć. Dziś wieczorem nałożę żel aloesowy na skalp w takim razie. Chociaz nie wiem czy więcej na włosach nie wyląduje z moimi umiejętnościami
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 13:43   #1911
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cześć dziewczyny mało czasu ostatnio, męczę pracę mgr, to i rzadko do was zaglądam, ale dbam dzielnie o włosy

Przyłączam się do grona nie rozumiejących fenomenu Isany babassu

Ja ostatnio przesadziłam z gliceryną i miałam puchacza, jak nigdy ale wczoraj naolejowałam Hippem, dzisiaj umyłam, nałożyłam odżywkę Dove, eliksir GP i b/s Joannę i jest super, a włosy tak pięknie mi pachną skończył mi się Bingacz, i nie wiem, czy kupować tego różowego w Tesco, czy jednak jakąś inną maskę?
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 13:44   #1912
CrimsonGhost
Zadomowienie
 
Avatar CrimsonGhost
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

A więc tak :
- nie było w aptece serum biovax
- nie było isany (tej starej)
-nowa isana to nie ta z babassu. ma inny trochę skład (jednak dalej bezsilikonowy)

Za to mam Joannę b/s z pokrzywą i waxa z beaty formulas
CrimsonGhost jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 13:44   #1913
friable
Raczkowanie
 
Avatar friable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 432
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
A jakim porem jesteś? Jeżeli wysokim to gliceryna + wilgoć = puch
Miód nie wszystkim pasuje. Ja go użyłam raz w życiu takiego buszu jeszcze nie miałam. To było jakieś 3 miesiące temu, ale i tak wolę się trzymać od niego z daleka..
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
chciałam odpowiedzieć, ale padła już bardzo fajna odpowiedź

spróbuj może najpierw od jednej - dwóch kropli

ja mam od tej isany przyklap, więc możliwe

dzięki, może się skuszę ale co ja zrobię z dwoma opakowaniami?
Dzieki dziewczyny, tak jak myslalam. Dzisiaj znowu testy, dam trochę mniej i liczę na to że pogoda nie będzie robić sobie ze mnie zartów
friable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 13:47   #1914
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mało czasu ostatnio, męczę pracę mgr, to i rzadko do was zaglądam, ale dbam dzielnie o włosy

Przyłączam się do grona nie rozumiejących fenomenu Isany babassu

Ja ostatnio przesadziłam z gliceryną i miałam puchacza, jak nigdy ale wczoraj naolejowałam Hippem, dzisiaj umyłam, nałożyłam odżywkę Dove, eliksir GP i b/s Joannę i jest super, a włosy tak pięknie mi pachną skończył mi się Bingacz, i nie wiem, czy kupować tego różowego w Tesco, czy jednak jakąś inną maskę?
Na Scandica bananowego jest szał
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 13:53   #1915
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Na Scandica bananowego jest szał
No widziałam ale to jest szał pt. "zamówię jak mi się skończą zapasy" czy szał "użyłam i jest super"? któraś z was ją zamówiła?
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 14:01   #1916
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

ta pierwsza wersja na razie jest w planach dziewczyn
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 14:04   #1917
Frappgold
Rozeznanie
 
Avatar Frappgold
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 812
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Hej !!!
I jak? Odpisali z Rossmanna na maila a propos Isany Babassu?
Kurczę, znowu jakiś wizazowy hit i mi ucieka, nawet nie zdążyłam wypróbować... Przejdę się dzisiaj po swoich rossmannach może znajde tę starą.. (a niedawno była na nia promocja juz wiadomo dlaczego).
Myłam wczoraj włosy Farmoną brzozowym, na noc miałam olejek z Alterry.. po umyciu na pół godziny nałozyłam waxa, b/s gliss kur żółty i dzisiaj już nieświeże. Co się dzieję?
Frappgold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 14:05   #1918
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
No widziałam ale to jest szał pt. "zamówię jak mi się skończą zapasy" czy szał "użyłam i jest super"? któraś z was ją zamówiła?
Póki co to chyba tylko ja ją mam i używam, z resztą ten szał to i chyba ja rozpoczęłam, wrzucając skład i pytając czy są tam wartościowe składniki
Używam od jakiegoś czasu normalnie jako odżywkę, lubię, bardzo ładnie pachnie, fale loki wyglądają dobrze, ot taka prosta i miła
__________________

imbryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 14:06   #1919
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Ooo, nie wspomniałam, że kupiłam termoloki. Już się boję efektu. Btw, widziałam w Naturze olejki łopianowe GP: z papryką i skrzypem.
oo pokaż koniecznie efekt po tremolokach
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
już tak dawno go nie roibiłam, a to przecież taki świetny nawilżacz
a ja nigdy XD typlko płukanke zawsze o nim zapominam

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Ja mam od trzech lat zawsze pomalowane paznokcie, bez lakieru czuję się naga
Garniera wypróbuj, moim zdaniem na prawdę warto

Dobra, pora zbierać się do szkoły
ja juz od wieeelu lat tylko pomalowane i dlugie pazury nosze, inczej czuję sie dziwnie ;D

Cytat:
Napisane przez k8_ Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcie moich włosów po fryzjerze

Dzisiaj wybieram się do sklepu fryzjerskiego i może uda mi się coś fajnego upolowac
A teraz na głowie mam maske kallosa+alterra granat.
ładne
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 14:07   #1920
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Joł
Wróciła i zabieram się za nadrabianie
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.