Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-03, 21:20   #4171
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
to chyba jutro go kupię... Bo już nie wiem co robic może ktoś się jeszcze wypowiedzieć?


Kasieńko, moze dalej to jest to podrażnienie nie wiem, ale oby to się już skończyło, dopiero kępę włosów z dywanu pozbierałam( co sądzisz o tym radicalu ? warto ?
Szampon trzymany max minutę Ci pomoże? Sama sobie odpowiedź.

Oczyszczałaś ostatnio łebek czymś mocniejszym? Czymkolwiek?
Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
jak nie pomoże ci lotion zesboradinu to mają jeszcze ampułki na przewlekłe wypadanie włosów. Myślę że to marka w którą warto zainwestować.
http://www.sklep.i-f.com.pl/pl/o/NOW...padaniu-Wlosow
te lotiony oba są super
http://www.sklep.i-f.com.pl/pl/o/Seb...i-modelowaniem
http://www.sklep.i-f.com.pl/pl/o/Seb...h-do-wypadania
Wiesz, ejzii ma dobre wyniki. Nie sądzę więc, żeby ziółka pomogły.

Szczególnie, że możliwe, iż cebulki zostały podrażnione/podniszczone henną/farbą.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 21:40   #4172
affbe
Raczkowanie
 
Avatar affbe
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: nie wiem
Wiadomości: 191
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Rece mi opadaja.
Staram sie dbac o wlosy dobre pol roku!!
Zanim zaczelam sie interesowac tym tematem nie zwracalam uwagi na zadne kosmetyki jakich uzywalam, a do tego prostowalam, tapirowalam, suszylam i wszystko i mimo to wlosy byly w lepszej formie niz teraz, ale ja chcialam jeszcze lepiej i sie zaglebilam, czasami nawet je pochwalono ,uzywalam tych roznych specyfikow co reklamuja w telewizji.
A teraz?
Ciagle jest cos nie tak, odkad sie wpakowalam w ten temat chyba jakims cudem je skaleczylam?Wydaje mi sie ze jestem nazbyt delikatna dla moich wlosow, staram sie je odzywiac, nie uzywam prostownicy nie susze, dobrze sie odzywiam, stresow zadnych nie posiadam, jest mnostwo baby hair, jednak wlosy sa liche jak nie wiem takie , placzace sie, nie sliskie a matowe, bez zycia, ogolnie mam wlosy falowane i kazdy odstaje od reszty, nie chca sie ukladac , sa TAKIE delikatne, ze obchodze sie z nimi jak z jajkiem.
Rozpoczynajac przygodę z wlosami, uparlam sie ze dla moich wlosow najlepsze bedzie odstawienie silikonow i tak kulalam bez nich przez dobre kilka miesiecy, po czym pomyslalam ze to nie dla mnie i teraz , niedawno, kupilam sobie maske sleek line, regenerujaca z jedwabiem i wyciagiem z pestek winogron, i po niej moje wlosy odzyly, jest tam jakis silikon prawda? Ale to jednak jest za malo... wydaje mi sie ze moje wlosy potrzebuja ich duuuzooo. Jest tutaj jakas falowana ktora ma podobnie do mnie bez uzycia silikonow i lubuje sie w porządnych silikonach? I moze cos polecic?

Ehh mam juz dosyc czuje sie tak brzydko i nieatrakcyjnie przez te wlosy Niech ktos doradzi, pomoze

Aha i jeszcze jedno , wlosy falowane powinnam czesac dopiero po wyschnieciu czy na mokro po nalozeniu odzywki?

Edytowane przez affbe
Czas edycji: 2012-10-03 o 21:41
affbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 21:52   #4173
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez affbe Pokaż wiadomość
Rece mi opadaja.
Staram sie dbac o wlosy dobre pol roku!!
Zanim zaczelam sie interesowac tym tematem nie zwracalam uwagi na zadne kosmetyki jakich uzywalam, a do tego prostowalam, tapirowalam, suszylam i wszystko i mimo to wlosy byly w lepszej formie niz teraz, ale ja chcialam jeszcze lepiej i sie zaglebilam, czasami nawet je pochwalono ,uzywalam tych roznych specyfikow co reklamuja w telewizji.
A teraz?
Ciagle jest cos nie tak, odkad sie wpakowalam w ten temat chyba jakims cudem je skaleczylam?Wydaje mi sie ze jestem nazbyt delikatna dla moich wlosow, staram sie je odzywiac, nie uzywam prostownicy nie susze, dobrze sie odzywiam, stresow zadnych nie posiadam, jest mnostwo baby hair, jednak wlosy sa liche jak nie wiem takie , placzace sie, nie sliskie a matowe, bez zycia, ogolnie mam wlosy falowane i kazdy odstaje od reszty, nie chca sie ukladac , sa TAKIE delikatne, ze obchodze sie z nimi jak z jajkiem.
Rozpoczynajac przygodę z wlosami, uparlam sie ze dla moich wlosow najlepsze bedzie odstawienie silikonow i tak kulalam bez nich przez dobre kilka miesiecy, po czym pomyslalam ze to nie dla mnie i teraz , niedawno, kupilam sobie maske sleek line, regenerujaca z jedwabiem i wyciagiem z pestek winogron, i po niej moje wlosy odzyly, jest tam jakis silikon prawda? Ale to jednak jest za malo... wydaje mi sie ze moje wlosy potrzebuja ich duuuzooo. Jest tutaj jakas falowana ktora ma podobnie do mnie bez uzycia silikonow i lubuje sie w porządnych silikonach? I moze cos polecic?

Ehh mam juz dosyc czuje sie tak brzydko i nieatrakcyjnie przez te wlosy Niech ktos doradzi, pomoze

Aha i jeszcze jedno , wlosy falowane powinnam czesac dopiero po wyschnieciu czy na mokro po nalozeniu odzywki?
A stylizujesz kłaczki? Jakieś pianki, żele itp?

Spróbuj przeczesać włosy TYLKO wtedy, jak będziesz mieć na nich odżywkę d/s. Ciekawe, jaki to da efekt.

Pamiętaj, że włosy są dla Ciebie, a nie Ty dla włosów

Edytowane przez kascysko
Czas edycji: 2012-10-03 o 21:56
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 21:57   #4174
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

affbe

a może problem leży w całkowitym porzuceniu jakiejkolwiek stylizacji?

Anwen TUTAJ o tym wspomina

Niestety nie każde włosy pozostawione same sobie do wyschnięcia ładnie wyglądają. Ja np mimo że zrezygnowałam z prostownicy to nie potrafię się obejść bez suszenia włosów na szczotce, inaczej mam na głowie jakąś bezkształtną masę.

To zrozumiałe że jak się wkręci we włosomaniactwo to chce się wykluczyć całe zło jakie może na nie działać, ale chyba po to się dba o włosy żeby były ładne, jeśli lepiej wyglądają wysuszone to czemu z tego zrezygnować (oczywiście używając chłodnego/średniego nawiewu). Można też znaleźć inny sposób układania, jakieś koczki ślimaczki lub skarpetowe do wydobycia ładnych fal czy jakieś inne sposoby układania, zastanowić się czy są odpowiednia obcięte i czy fryzura jest dopasowana do typów włosów.

Włosy są dla nas a nie my dla włosów i mają być naszą ozdobą

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

o Kasiu widzę że myślimy podobnie
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 21:59   #4175
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
U mnie na roku baby boom, a ja się czuję jak zakonnica conajmniej.
Jak już nie wytrzymam to sobie profil na hercklekoty.pl trzasnę.
ej myslałam że te hercklekoty to tak dla jaj napisałaś... wpisuje w wujka google a to jednak nie żart
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 22:13   #4176
affbe
Raczkowanie
 
Avatar affbe
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: nie wiem
Wiadomości: 191
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

hmm wczesniej uzylam zelu lnianego na mokre wlosy , czy jakiegos tam innego żelu, ale po wyschnieciu one jakos tracily na objetosci i watpie zeby byla wtedy wina obciazenia czy cos takiego, teraz zawsze po wyschnieciu wlosy rozczesuje(to dobrze czy zle?) Bo wtedy jakos robi ich się o wieeeele wiecej , gdy ich nie rozczesze to wydaje sie ich tak malusio, jednak po tym jest niesamowity pusz i jak takie wlosy wystilizowac?Czym? Bo jak dam pianke albo zel na suche wlosy to to bedzie tragedia, czy tam na lekko zwilzone prawda

Edytowane przez affbe
Czas edycji: 2012-10-03 o 22:24
affbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 22:22   #4177
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez affbe Pokaż wiadomość
hmm wczesniej uzylam zelu lnianego na mokre wlosy , czy jakiegos tam innego żelu, ale po wyschnieciu one jakos tracily na objetosci i watpie zeby byla wtedy wina obciazenia czy cos takiego, teraz zawsze po wyschnieciu wlosy rozczesuje, bo wtedy jakos robi ich się wiecej , i jak takie wlosy wystilizowac?Czym? Bo jak dam pianke albo zel na suche wlosy to to bedzie tragedia, czy tam na lekko zwilzone prawda
Pianka Isana Locken z Rossa i/lub żel Isana męska czarno-pomarańczowa, Bielenda z Czarną Rzepą...
Dajesz po myciu na odsączone włosy, wgniatasz, i schną Może być po czesaniu

Żel lniany to odrębna kategoria, działa jednak trochę inaczej od kupnych stylizatorów
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 22:25   #4178
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

no może napisz jakie masz włosy: długość, jak obcięte? - prosto, półkole, trójkąt, cieniowane czy nie, jak bardzo falują. A najlepiej wstaw zdjęcie bo ciężko tak bez niczego coś doradzić. I czy wolisz dążyć do większego falowania/kręcenia czy raczej do prostszych włosów?

A tak ogólnie to już napisałam, możesz je układać podczas suszenia, możesz je kręcić w różnych koczkach, parę postów temu chyba Kaveri napisała jak uzyskała fajne loczki.


W sumie jak cię interesuje podążanie w kierunku fal/loków to myślę że zakręcone forum będzie skarbnica wiedzy jak takie włosy stylizować.
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 07:16   #4179
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez affbe Pokaż wiadomość
Rece mi opadaja.
Staram sie dbac o wlosy dobre pol roku!!
Zanim zaczelam sie interesowac tym tematem nie zwracalam uwagi na zadne kosmetyki jakich uzywalam, a do tego prostowalam, tapirowalam, suszylam i wszystko i mimo to wlosy byly w lepszej formie niz teraz, ale ja chcialam jeszcze lepiej i sie zaglebilam, czasami nawet je pochwalono ,uzywalam tych roznych specyfikow co reklamuja w telewizji.
A teraz?
Ciagle jest cos nie tak, odkad sie wpakowalam w ten temat chyba jakims cudem je skaleczylam?Wydaje mi sie ze jestem nazbyt delikatna dla moich wlosow, staram sie je odzywiac, nie uzywam prostownicy nie susze, dobrze sie odzywiam, stresow zadnych nie posiadam, jest mnostwo baby hair, jednak wlosy sa liche jak nie wiem takie , placzace sie, nie sliskie a matowe, bez zycia, ogolnie mam wlosy falowane i kazdy odstaje od reszty, nie chca sie ukladac , sa TAKIE delikatne, ze obchodze sie z nimi jak z jajkiem.
Rozpoczynajac przygodę z wlosami, uparlam sie ze dla moich wlosow najlepsze bedzie odstawienie silikonow i tak kulalam bez nich przez dobre kilka miesiecy, po czym pomyslalam ze to nie dla mnie i teraz , niedawno, kupilam sobie maske sleek line, regenerujaca z jedwabiem i wyciagiem z pestek winogron, i po niej moje wlosy odzyly, jest tam jakis silikon prawda? Ale to jednak jest za malo... wydaje mi sie ze moje wlosy potrzebuja ich duuuzooo. Jest tutaj jakas falowana ktora ma podobnie do mnie bez uzycia silikonow i lubuje sie w porządnych silikonach? I moze cos polecic?

Ehh mam juz dosyc czuje sie tak brzydko i nieatrakcyjnie przez te wlosy Niech ktos doradzi, pomoze

Aha i jeszcze jedno , wlosy falowane powinnam czesac dopiero po wyschnieciu czy na mokro po nalozeniu odzywki?
U mnie bez silikonów również nie da rady, dla mnie najlepsza jest odżywka Dove oil care a najlepszy efekt jest, jak oczyszcze włosy, nałożę maskę bez silikonów na 30min, spłuczę i nałożę jeszcze odżywkę Dove na chwilę i spłuczę maska ładnie nawilży a odżywka wygładzi Włosy też mam falowano-kręcone, ale ja susze na prosto.

No, ale powiem wam, że dawno żadnej maski nie kładłam i jest masakra, nawet mimo, że olejuję. Ostatnio po Vatice miałam puch, gdzie wcześniej mi bardzo pasowała więc dzisiaj chyba kliknę tą maskę bananową. No i nie mogę ciągle wyjść z przesuszu po farbowaniu, szkoda bo ta londa dała świetny kolor, ale już niebawem będę farbować Majirelem, zobaczymy czy będzie różnica...
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 08:11   #4180
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

dzień dobry moje włosy na noc zostały zaolejowane oliwką babydream dla mam, zaraz je umyję i zobaczę efekty.

a po pierwszym spojrzeniu w lustro rano ujrzałam wielką niespodziankę na środku czoła. super!
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 08:38   #4181
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Mam trzy dzieciate koleżanki
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
A ja czuję się jak ufoludek, gdzie same "koleżanki" starsze i młodsze ode mnie o zaledwie rok albo chodzą z dziećmi za rączkę, albo dopiero co czekają na poród
Ten świat schodzi na psy.
Wiadomo, liceum to liceum, inna kategoria. Jak, przepraszam jeśli kogoś urażę, dzieci robią sobie dzieci to można powiedzieć, że coś nie gra. Sama w liceum miałam parę takich koleżanek.
Tyle, że mając już powyżej 20 lat można to uznać za całkiem normalne. Ja po prostu wpadam w małą depresję, patrząc na dziewczyny z brzuszkiem, mające obrączkę na palcu i nierzadko już kredyt mieszkaniowy (!), podczas gdy ja mam trądzik na twarzy, paraduję po mieście w trampkach, wszystkie zarobione pieniądze wydaję na kino, ciuchy i kosmetyki i czuję się totalnie jak gówniara. No nie wyobrażam sobie, żebym w ciągu pięciu następnych lat miała zmądrzeć na tyle, by być przykładną żoną i matką, a do cholery, metryka wskazuje, że to powinnien być ten czas, by zacząć już cokolwiek o tym myśleć.
No pardon, rozpisałam się.


Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
ej myslałam że te hercklekoty to tak dla jaj napisałaś... wpisuje w wujka google a to jednak nie żart
'Portal randkowy hercklekoty.pl stosuje metodę kojarzenia partnerów według całkowitego przypadku.'


Dzisiaj z rana maska z awokadem. Będę piękna.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 08:40   #4182
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Lethie Pokaż wiadomość
Dziekuję, kupiłam męską isanę więc jutro będę wydobywać skręt


dziękuję no właśnie jak wyżej pisałam, jutro będę coś kombinować, dzisiaj mnie pofalowało bardziej niż zwykle a to dlatego, że suszyłam włosy na heavymetalowca, czyli włączyłam muzykę i machałam głowa, wyschły szybciej niż przy suszarce


Oj współczuję, przechodziłam kiedyś to, co zjadłam to mnie opuszczało, na wymioty dostałam taki syrop po którym spałam cały dzień i w ogóle wstać z łóżka nie mogłam aż doczytałam, że na butelce pisze, że brać tylko na noc
no to teraz masz dietę cud, ja po tych sucharkach i papkach tak schudłam, że mi się rozstępy na udach zrobiły i mam pamiątkę po chorobie
z tą dietą - akurat od 1.10 mialam się odchudzać
Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Wiesz co, owszem włosy najpierw mogły lecieć przez farbę i w zasadzie nadal mogą. Ale z tego co wyszukałam w Twoich postach bierzesz Medinette, a tam w skutkach ubocznych jest :
Więc równie dobrze winne mogą być te tabletki, ale nie muszą. Czy też połączenie ich działania i farby. A przez anty miałaś w ogóle jakieś badania hormonalne? Jakąś diagnozę przyczyny trądziku?
Dała mi te anty bez badań. Generalnie poszłam do niej przez problemy z miesiączkami, na usg mi wyszły pęcherze na jajnikach, co ponoć jest przyczyną problemów z cerą i dała mi te tabletki. Faktycznie na cerę powoli,bo powoli, ale działają. Nie mam też żadnych innych skutków ubocznych, zero depresji i innych takich na co się skarżą koleżanki przy swoich tabletkach, u mnie wręcz lepszy humor (nie wiem czy się złożyło czy przez tabletki ), więc byłam zadowolona i nie łączyłam tego z hormonami. Teraz mam tę 7dniową przerwę między opakowaniami i zaczęłam sie zastanawiać i nie wiem już co robic w sobotę byłam u gina i dostałam receptę na 2 kolejne opakowania, nie połączyłam wtedy wypadania i jej powiedziałam, że nic złego się nie dzieje, bo serio tak myślałam. A teraz już nie wiem czy wykupować te leki czy nie, zasiałyście we mnie jakiś taki niepokój i jestem w kropce ;p

Edytowane przez Dinulka
Czas edycji: 2012-10-04 o 08:50
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 09:00   #4183
affbe
Raczkowanie
 
Avatar affbe
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: nie wiem
Wiadomości: 191
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

wlosy mam lekko falowane, taka centralna fala przy lepszym dniu gdzies od polowy glowy zaczyna sie robic, wlosy mam troche poza ramiona z przodu krotsze z tylu dluzsze, bo mam je sciete w ksztalcie U. Nie cieniowane. Kascyko Hmm mowisz ze powinnam wlosy rozczesac przy odzywce d/s a pozniej na mokre wlosy stylizowac? Tylko juz wiem ze tu bd problem, bo juz mialam z tym doswiadczenie, ja wlosy zazwyczaj myje glowa w dol i gdy naloze jakis recznik albo koszulke zeby je z wody odsaczyc to zdejmujac ją pozniej wlosy mam na czubku glowy takie wszystkie ze soba zbite, chodzi mi o to ze sa ulozone w takim samym kierunku jak przy myciu, ze przydaloby sie je znowu rozczesac jesli chcialabym nalozyc jakis zel bo na taki sztywny szpic bez sensu klasc zel i co z tym zrobic? MAm nadzieje ze wiecie o co mi chodzi? JA nie mam takich wlosow ze sa takie sliskie, ciezkie i zaraz mi same opadna na dol dobrze sie uloza i od razu bedzie mozna stylizowac One sa jakies nieusluchane.

Edytowane przez affbe
Czas edycji: 2012-10-04 o 09:20
affbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 10:16   #4184
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Wiadomo, liceum to liceum, inna kategoria. Jak, przepraszam jeśli kogoś urażę, dzieci robią sobie dzieci to można powiedzieć, że coś nie gra. Sama w liceum miałam parę takich koleżanek.
Tyle, że mając już powyżej 20 lat można to uznać za całkiem normalne. Ja po prostu wpadam w małą depresję, patrząc na dziewczyny z brzuszkiem, mające obrączkę na palcu i nierzadko już kredyt mieszkaniowy (!), podczas gdy ja mam trądzik na twarzy, paraduję po mieście w trampkach, wszystkie zarobione pieniądze wydaję na kino, ciuchy i kosmetyki i czuję się totalnie jak gówniara. No nie wyobrażam sobie, żebym w ciągu pięciu następnych lat miała zmądrzeć na tyle, by być przykładną żoną i matką, a do cholery, metryka wskazuje, że to powinnien być ten czas, by zacząć już cokolwiek o tym myśleć.
No pardon, rozpisałam się.




'Portal randkowy hercklekoty.pl stosuje metodę kojarzenia partnerów według całkowitego przypadku.'


Dzisiaj z rana maska z awokadem. Będę piękna.

Eee tam. Mam TŻ, a dalej czuję się jak gówniara. Wydatki również na kino, kosmetyki i ciuchy Do tego oboje wyglądamy jak gówniarze. 23 mi stuknie tuż-tuż, ostatni rok studiów, a ja panikuję czy znajdę przyzwoitą robotę i to bez koszmarnych dojazdów. A nie przejmuję się ślubem, który jak już to w dalekiej przyszłości, a dzieci w ogóle nie planuję


W tym tygodniu moje włosy przeżywają raczej bad hair week, no cóż, równowaga musi być Przez 2 tygodnie w miarę przyzwoicie się prezentowały. Wczoraj szorowałam je 2 razy Alterrą morelową, na to maska MariColor do farbowanych. Za to buźkę staram się wyprowadzić na prostą i idzie dobrze.

Polecam gorąco krem nawilżający tradycyjny Fitomed Zero zapychania i buźka gładziutka.
Tylko już się martwię co znaleźć na chłodne dni włącznie z tymi poniżej zera Może jakieś propozycje?
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 12:11   #4185
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Wiadomo, liceum to liceum, inna kategoria. Jak, przepraszam jeśli kogoś urażę, dzieci robią sobie dzieci to można powiedzieć, że coś nie gra. Sama w liceum miałam parę takich koleżanek.
Tyle, że mając już powyżej 20 lat można to uznać za całkiem normalne. Ja po prostu wpadam w małą depresję, patrząc na dziewczyny z brzuszkiem, mające obrączkę na palcu i nierzadko już kredyt mieszkaniowy (!), podczas gdy ja mam trądzik na twarzy, paraduję po mieście w trampkach, wszystkie zarobione pieniądze wydaję na kino, ciuchy i kosmetyki i czuję się totalnie jak gówniara. No nie wyobrażam sobie, żebym w ciągu pięciu następnych lat miała zmądrzeć na tyle, by być przykładną żoną i matką, a do cholery, metryka wskazuje, że to powinnien być ten czas, by zacząć już cokolwiek o tym myśleć.
No pardon, rozpisałam się.




'Portal randkowy hercklekoty.pl stosuje metodę kojarzenia partnerów według całkowitego przypadku.'


Dzisiaj z rana maska z awokadem. Będę piękna.
Witaj w klubie, miszczu mój
Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
z tą dietą - akurat od 1.10 mialam się odchudzać

Dała mi te anty bez badań. Generalnie poszłam do niej przez problemy z miesiączkami, na usg mi wyszły pęcherze na jajnikach, co ponoć jest przyczyną problemów z cerą i dała mi te tabletki. Faktycznie na cerę powoli,bo powoli, ale działają. Nie mam też żadnych innych skutków ubocznych, zero depresji i innych takich na co się skarżą koleżanki przy swoich tabletkach, u mnie wręcz lepszy humor (nie wiem czy się złożyło czy przez tabletki ), więc byłam zadowolona i nie łączyłam tego z hormonami. Teraz mam tę 7dniową przerwę między opakowaniami i zaczęłam sie zastanawiać i nie wiem już co robic w sobotę byłam u gina i dostałam receptę na 2 kolejne opakowania, nie połączyłam wtedy wypadania i jej powiedziałam, że nic złego się nie dzieje, bo serio tak myślałam. A teraz już nie wiem czy wykupować te leki czy nie, zasiałyście we mnie jakiś taki niepokój i jestem w kropce ;p
Powiem tak: ja p****ole. I niech to będzie za cały mój komentarz.

Zmień ginekologa i nie daj sobie więcej wcisnąć jakikolwiek hormonów bez badań, szczególnie przy prawdopodobnym PCM.
Cytat:
Napisane przez affbe Pokaż wiadomość
wlosy mam lekko falowane, taka centralna fala przy lepszym dniu gdzies od polowy glowy zaczyna sie robic, wlosy mam troche poza ramiona z przodu krotsze z tylu dluzsze, bo mam je sciete w ksztalcie U. Nie cieniowane. Kascyko Hmm mowisz ze powinnam wlosy rozczesac przy odzywce d/s a pozniej na mokre wlosy stylizowac? Tylko juz wiem ze tu bd problem, bo juz mialam z tym doswiadczenie, ja wlosy zazwyczaj myje glowa w dol i gdy naloze jakis recznik albo koszulke zeby je z wody odsaczyc to zdejmujac ją pozniej wlosy mam na czubku glowy takie wszystkie ze soba zbite, chodzi mi o to ze sa ulozone w takim samym kierunku jak przy myciu, ze przydaloby sie je znowu rozczesac jesli chcialabym nalozyc jakis zel bo na taki sztywny szpic bez sensu klasc zel i co z tym zrobic? MAm nadzieje ze wiecie o co mi chodzi? JA nie mam takich wlosow ze sa takie sliskie, ciezkie i zaraz mi same opadna na dol dobrze sie uloza i od razu bedzie mozna stylizowac One sa jakies nieusluchane.
Też myję z głową w dół

Rozczesz je z głową w dół, spłucz, nałóż odżywkę b/s i/lub stylizator, zarzuć fryzem do tyłu i przeczesz palcami
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 12:32   #4186
Lethie
Zadomowienie
 
Avatar Lethie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość

Eee tam. Mam TŻ, a dalej czuję się jak gówniara. Wydatki również na kino, kosmetyki i ciuchy Do tego oboje wyglądamy jak gówniarze. 23 mi stuknie tuż-tuż, ostatni rok studiów, a ja panikuję czy znajdę przyzwoitą robotę i to bez koszmarnych dojazdów. A nie przejmuję się ślubem, który jak już to w dalekiej przyszłości, a dzieci w ogóle nie planuję
Ja mam tak samo z Tżetem jestem już prawie 5 lat, mam 22, kasa idzie na ciuchy, kosmetyki i wypady, no może coś tam odkładam a miliony to to nie są, dzieci nie chcę, do ślubu też mi nie prędko, czuję się jak nastolatka

Idę zmyć olej i się stylizować żelem, ciekawe co z tego wyjdzie
__________________
20.01.2012 - pierwszy krok do zdrowych, pięknych i długich włosów Typ: 2A
3.12.12 : 44cm CEL: 60 cm


Moje włosy
Lethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 12:39   #4187
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Też myję z głową w dół

Rozczesz je z głową w dół, spłucz, nałóż odżywkę b/s i/lub stylizator, zarzuć fryzem do tyłu i przeczesz palcami
O, mam inny problem. Mianowicie włosy zawsze myte wieczorem, co najmniej parę godzin przed spaniem, ale myte głową w dół nad wanną. Na to turban, ściągam go i nie ma bata, muszę rozczesać na mokro, bo są poplątane, zwłaszcza, że przy tej długości (do ramion) inaczej być nie może. Przy czesaniu zawsze dużo włosów mi wyłazi, a nie wyobrażam sobie ich nie czesać na mokro bo będą potem strączkowate.
Czy pozostaje mi w takim razie mycie włosów przy myciu się pod prysznicem, na stojąco bez turbanowania?
Miałam raz balsam z Apteczki babuni b/s Joaśki z miodem i proteinami mlecznymi, ale włosy były nieprzyjemne po niej i czasem się puszyły.
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 14:26   #4188
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Wiecie może czy z aktualnej gazetki Rossmana jest coś, czym mogłabym zabezpieczać końcówki? Bądź bomba silikonowa, którą dostanę w Rossie, ponieważ chciałabym jakoś je ochronić, inaczej nigdy nie uda mi się zapuścić włosów
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 14:32   #4189
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Ja po prostu wpadam w małą depresję, patrząc na dziewczyny z brzuszkiem, mające obrączkę na palcu i nierzadko już kredyt mieszkaniowy (!), podczas gdy ja mam trądzik na twarzy, paraduję po mieście w trampkach, wszystkie zarobione pieniądze wydaję na kino, ciuchy i kosmetyki i czuję się totalnie jak gówniara.
A propos 'gówniary' : nie chcecie wiedzieć jak się czułam jak na jazdach usłyszałam od instruktora, że 'jestem beznadziejną gówniarą, która do niczego w życiu nie dojdzie takim zachowaniem i że powinnam się nad sobą poważnie zastanowić' Dalej nie mogę pojąć co takiego zrobiłam...


kascysko jeżeli komuś, kto całe życie używa silikonów, nałoży się na włosy jakąś mega mieszankę (oleje, maska, krem, półprodukty itp.) to będą efekty czy najperw trzeba 'spłukać' silikony?
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 14:50   #4190
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Witaj w klubie, miszczu mój

Powiem tak: ja p****ole. I niech to będzie za cały mój komentarz.

Zmień ginekologa i nie daj sobie więcej wcisnąć jakikolwiek hormonów bez badań, szczególnie przy prawdopodobnym PCM.

Też myję z głową w dół

Rozczesz je z głową w dół, spłucz, nałóż odżywkę b/s i/lub stylizator, zarzuć fryzem do tyłu i przeczesz palcami
tylko jeszcze nie spotkałam lekarza, który by te badania robił... Juz tyle razy byłam u roznych i dostawałam od ręki tabsy (ale nigdy nie wykupowałam ich), znajomych się pytałam, każdy dostawał ot tak, bez badań...
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 14:54   #4191
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
tylko jeszcze nie spotkałam lekarza, który by te badania robił... Juz tyle razy byłam u roznych i dostawałam od ręki tabsy (ale nigdy nie wykupowałam ich), znajomych się pytałam, każdy dostawał ot tak, bez badań...
większości lekarzy trzeba powiedzieć wprost, żeby najpierw zbadali hormony, a potem przepisywali anty, bo nie wiem dlaczego, ale najczęściej mają w to wylane, co może się dość przykro skończyć
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 14:54   #4192
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Tak jak obiecałam, będzie recenzja maski bananowej
Zostawiłam tylko na jakieś 7-10minut, po wyschnięciu mega mięciutkie włosy Maska obłędnie pachnie Musze wypróbować jak działa, zostawiona pod czepkiem na dłużej.
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 14:57   #4193
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
tylko jeszcze nie spotkałam lekarza, który by te badania robił... Juz tyle razy byłam u roznych i dostawałam od ręki tabsy (ale nigdy nie wykupowałam ich), znajomych się pytałam, każdy dostawał ot tak, bez badań...
Taka rzeczywistość. Będąc u dermatologa 2 lata temu chciała mi dać tabsy anty na przetłuszczające się włosy, bez badań.
U ginekologa też dostałam receptę na tabsy bez badań, wypisała mi też skierowanie na badania. Chciała chyba żebym brała tabsy przez miesiąc, a przy kolejnej wizycie sprawdzić wyniki. Sprawdziła wyniki, prolaktyna podwyższona więc tabletki (Bromocorn) na zbicie tego...
Nie wykupiłam ani razu.
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 15:03   #4194
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

o dermatologu nie wspomnę, leczyli mnie 10 lat chyba, łącznie z myśleniem o izoteku. Badań zero. Sama raz zrobiłam na własną rękę.
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 15:12   #4195
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
W przyszłym tygodniu czwartek i piątek będę w Krakowie jest jakieś ciekawe miejsce w pobliżu rynku do którego można udać się nocą (i nie tylko)?
idz sobie posiedz na ławke nad wisłe

a o jakie miejsce co chodzi konkretnie , jakis klub?





a ja z kokosem sobie siedze :P
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 15:38   #4196
CrimsonGhost
Zadomowienie
 
Avatar CrimsonGhost
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez syla929 Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam, będzie recenzja maski bananowej
Zostawiłam tylko na jakieś 7-10minut, po wyschnięciu mega mięciutkie włosy Maska obłędnie pachnie Musze wypróbować jak działa, zostawiona pod czepkiem na dłużej.
Działa jeszcze lepiej a zapach wtedy zostaje na cały dzień
CrimsonGhost jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 15:43   #4197
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
idz sobie posiedz na ławke nad wisłe

a o jakie miejsce co chodzi konkretnie , jakis klub?
Cokolwiek ciekawszego od McDonalda i chodzenia wokoło Sukiennic przez 2 godziny może być klub


Moje włosy są tak niskoporowate, śliskie i błyszczące, że mimo że nic po myciu w nie nie wsmarowałam, koleżanka stwierdziła, że są chyba tłuste

1000
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 15:47   #4198
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Dzień dobry Nie wiem czy jeszcze ktoś mnie tu pamięta? Widzę też dużo nowych nicków

Ostatnio borykam się z suchą skórą głowy, ale obawiam się, że jest to łupież suchy, dodatkowo ten świąd głowy... Nie wiem już, co mam robic
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 16:06   #4199
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Jejku, witajcie nie miałam internetu, z powodu studenckiej przeprowadzki, jestem biedna jak mysz kościelna, ale najważniejsze, że mam podstawowe kosmetyki

Teraz w najbliższym czasie muszę im to jakoś wynagrodzić, nadrobić wszystko, ale nie będzie łatwo
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 16:14   #4200
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XIII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Witaj w klubie, miszczu mój

Powiem tak: ja p****ole. I niech to będzie za cały mój komentarz.

Zmień ginekologa i nie daj sobie więcej wcisnąć jakikolwiek hormonów bez badań, szczególnie przy prawdopodobnym PCM.
Amen
Limone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.