Dorastające dzieci, a były mąż - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-12, 07:50   #31
jocelyne mary
Raczkowanie
 
Avatar jocelyne mary
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 354
Dot.: Dorastające dzieci, a były mąż

Jeśli dziewczynki pytają, to dlaczego nie powiesz, że ojciec biologiczny jest w Polsce? A Twój obecny partner, mimo że ojcem nie jest, to się teraz nimi opiekuje i wychowuje? (Tak na ich rozum to wytłumacz, bo nie wiem, ile teraz mają lat)
Jak będziesz mataczyć, to po latach może się to odbić niekorzystnie na Twoich relacjach z córkami. Kłamstwem nic nie osiągniesz.
jocelyne mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 08:19   #32
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: Dorastające dzieci, a były mąż

Powiedz im prawdę. Mają ojca w Polsce. Ojczyma w Kanadzie.
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 10:03   #33
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Dorastające dzieci, a były mąż

Cytat:
Napisane przez new woman in town Pokaż wiadomość
Powiedz im prawdę. Mają ojca w Polsce. Ojczyma w Kanadzie.
prawda broni sie sama.

A co do calej reszty, to dziwi mnie tutaj ten 'pojazd' na autorke watku. O rany, zycie sie moze ulozyc roznie. Owszem, to co zrobila i jak wyszlo, nie brzmi zbyt dojrzale, ale stalo sie - koniec, kropka. Z tego co wnioskuje, to kobieta wydaje sie byc szczesliwa. Nic juz nie wniesiecie teraz wylewajac jad saczacy sie z kacikow waszych ust na nia. Dziwia mnie te hasla o tym, ze sie sprzedala za lepsza kase, itd. Widze, ze tutaj to same wrozki i wrozbici... skad wy wiecie jak bylo w jej malzenstwie, jak do calego tematu podchodzil jej maz? Tak malo informacji, ale kazdy dopisal sobie do tematu wlasna ideologie.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2012-10-12 o 10:05
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 10:12   #34
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Dorastające dzieci, a były mąż

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;37034642]Z tego co wnioskuje, to kobieta wydaje sie byc szczesliwa.[/QUOTE]
I to wystarczy? To ją usprawiedliwia?

Powiesz to samo, gdy kiedyś Twój facet powie Ci - 'Wiesz zdradziłem Cię i właśnie odchodzę do innej, ale za to teraz będę szczęśliwy'?
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 10:27   #35
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Dorastające dzieci, a były mąż

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Powiesz to samo, gdy kiedyś Twój facet powie Ci - 'Wiesz zdradziłem Cię i właśnie odchodzę do innej, ale za to teraz będę szczęśliwy'?
Nie no lepiej żeby powiedział "Nie kocham Cię i nie chcę z Tobą być, ale zostanę dla dobra (?) dzieci, może jakoś wytrzymamy." To jest dopiero rewelacyjne wyjście być z osobą, która nas nie chce, no szczęście bez granic w takiej rodzinie to na pewno się nie wychowa szczęśliwych dzieci.
No, ale tu każdy pisze ze swojej perspektywy, porzuceni mieszają z błotem, porzucający nie jest sporo sytuacji w życiu, w których wydaje nam się, że tak byśmy nie postąpili, ale czasami życie to weryfikuje <- takie moje zdanie, nikt nie musi się z tym zgadzać. I dopóki taka sytuacja nas nie spotka, to uważam, że nie mamy prawa mieszać kogoś z błotem, "bo ja bym tak nie postąpił".
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 10:36   #36
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Dorastające dzieci, a były mąż

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Nie no lepiej żeby powiedział &quot;Nie kocham Cię i nie chcę z Tobą być, ale zostanę dla dobra (?) dzieci, może jakoś wytrzymamy.&quot; To jest dopiero rewelacyjne wyjście być z osobą, która nas nie chce, no szczęście bez granic w takiej rodzinie to na pewno się nie wychowa szczęśliwych dzieci.
No, ale tu każdy pisze ze swojej perspektywy, porzuceni mieszają z błotem, porzucający nie jest sporo sytuacji w życiu, w których wydaje nam się, że tak byśmy nie postąpili, ale czasami życie to weryfikuje <- takie moje zdanie, nikt nie musi się z tym zgadzać. I dopóki taka sytuacja nas nie spotka, to uważam, że nie mamy prawa mieszać kogoś z błotem, &quot;bo ja bym tak nie postąpił&quot;.
No to życzę Ci, aby ktoś Ci kiedyś tak powiedział.
Autorka nic o miłości nie pisała, bo skupiła się tylko na biedzie, kasie, zapieprzaniu przez jej faceta na dwóch etatach i błogim życiu w Kanadzie.
Nikt, mnie nigdy nie porzucił, a mimo to piszę jak piszę.
Nigdy również nie zamordowałem, ani nie zostałem zamordowany, a jednak uważam to za zło. Dobrze robię? Może aby oceniać powinienem najpierw kogoś zamordować?
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 10:40   #37
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Dorastające dzieci, a były mąż

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
I to wystarczy? To ją usprawiedliwia?

Powiesz to samo, gdy kiedyś Twój facet powie Ci - 'Wiesz zdradziłem Cię i właśnie odchodzę do innej, ale za to teraz będę szczęśliwy'?
Rozumiem, że gdyby Twoje uczucia do kogoś się wypaliły do zera i spotkałbyś w tym czasie osobę, do której poczułbyś prawdziwą miłość, to dalej siedział byś w starym związku bo odejścia są nieetyczne?
No same matki Teresy, czuję się taka brudna i niegodna przy Was być
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-12, 10:43   #38
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Dorastające dzieci, a były mąż

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Rozumiem, że gdyby Twoje uczucia do kogoś się wypaliły do zera i spotkałbyś w tym czasie osobę, do której poczułbyś prawdziwą miłość, to dalej siedział byś w starym związku bo odejścia są nieetyczne?
No same matki Teresy, czuję się taka brudna i niegodna przy Was być
Nie, ale nie zachowywałbym się jak świnia.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 11:03   #39
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Dorastające dzieci, a były mąż

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Nie, ale nie zachowywałbym się jak świnia.
Zdefiniuj bycie świnią.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 11:06   #40
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Dorastające dzieci, a były mąż

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Zdefiniuj bycie świnią.
Zdradliwa, egoistyczna, materialistycznie nastawiona do życia karierowiczka traktująca instrumentalnie swoich bliskich.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 11:08   #41
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Dorastające dzieci, a były mąż

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Zdradliwa, egoistyczna, materialistycznie nastawiona do życia karierowiczka traktująca instrumentalnie swoich bliskich.
I wywnioskowałeś to po słowach 'pojechałam, zakochałam się w innym, rozprawa była szybka'? Bo nic innego na temat stosunków autorki do męża czy ich relacji przed i po rozwodzie nie zauważyłam. Aczkolwiek rozumiem - każdy kto ośmieli się porzucić partnera z definicji jest egoistyczny i traktuje innych instrumentalnie - mentalność ludzi, zawsze trzeba zgnoić osobę podejmującą decyzję o rozstaniu, niezależnie od tego jakie były jej powody i jak przebiegało rozstanie.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-12, 11:14   #42
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Dorastające dzieci, a były mąż

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
No to życzę Ci, aby ktoś Ci kiedyś tak powiedział.
Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Nie, ale nie zachowywałbym się jak świnia.
Nie zachowywałbyś się jak świnia, za to życzysz źle komuś, kto jedynie wyraził swoją opinię nie ma sensu dyskutować, argument z morderstwem jest dla mnie śmieszny

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
I wywnioskowałeś to po słowach 'pojechałam, zakochałam się w innym, rozprawa była szybka'? Bo nic innego na temat stosunków autorki do męża czy ich relacji przed i po rozwodzie nie zauważyłam. Aczkolwiek rozumiem - każdy kto ośmieli się porzucić partnera z definicji jest egoistyczny i traktuje innych instrumentalnie - mentalność ludzi, zawsze trzeba zgnoić osobę podejmującą decyzję o rozstaniu, niezależnie od tego jakie były jej powody i jak przebiegało rozstanie.
Dokładnie
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 11:19   #43
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Dorastające dzieci, a były mąż

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
I wywnioskowałeś to po słowach 'pojechałam, zakochałam się w innym, rozprawa była szybka'? Bo nic innego na temat stosunków autorki do męża czy ich relacji przed i po rozwodzie nie zauważyłam. Aczkolwiek rozumiem - każdy kto ośmieli się porzucić partnera z definicji jest egoistyczny i traktuje innych instrumentalnie - mentalność ludzi, zawsze trzeba zgnoić osobę podejmującą decyzję o rozstaniu, niezależnie od tego jakie były jej powody i jak przebiegało rozstanie.
Nie. To wywnioskowałem z całości jej posta.

Zdradliwa, bo zdradziła męża w Kanadzie.
Egoistka, bo miała w d..ie to co jej córki będą czuły, gdy jej nie będzie przez rok, jak również swojego męża, gdy go zdradzała.
Materialistka, bo w poście główną rozkminą jest kasa. A to, że za mało zarabiał pomimo dwóch etatów, a to, że ona miała staże za marne grosze, a to, że pojawiły się widoki na kasiorkę w Kanadzie, a to, że z nowym tatusiem córki będą miały dostatniejsze życie, a to, że w Polsce bieda, a to ...
Karierowiczka, bo dla własnej kariery zostawiła dwoje malutkich dzieci i widziała się z nimi jeden raz w roku.
Traktująca instrumentalnie, bo tak naprawdę tytuł wątku powinien brzmieć - 'Pomocy! Chcę okłamać moje córki, a nie wiem jak!'
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 11:26   #44
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Dorastające dzieci, a były mąż

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Nie. To wywnioskowałem z całości jej posta.

Zdradliwa, bo zdradziła męża w Kanadzie.
Egoistka, bo miała w d..ie to co jej córki będą czuły, gdy jej nie będzie przez rok, jak również swojego męża, gdy go zdradzała.
Materialistka, bo w poście główną rozkminą jest kasa. A to, że za mało zarabiał pomimo dwóch etatów, a to, że ona miała staże za marne grosze, a to, że pojawiły się widoki na kasiorkę w Kanadzie, a to, że z nowym tatusiem córki będą miały dostatniejsze życie, a to, że w Polsce bieda, a to ...
Karierowiczka, bo dla własnej kariery zostawiła dwoje malutkich dzieci i widziała się z nimi jeden raz w roku.
Traktująca instrumentalnie, bo tak naprawdę tytuł wątku powinien brzmieć - 'Pomocy! Chcę okłamać moje córki, a nie wiem jak!'
Cytat:
Na początku ciężko się na prządło, ponieważ ja dostawałam tylko nisko płatne staże, a mój TŻ1 też nie miał super płatnej pracy. Po jakimś czasie pojawiła się jedna, a potem druga córka. Mój TŻ1 zaczął pracować na dwie zmiany, przez co nie było go całymi dniami w domu.

Wtedy jak gwiazdka z nieba spadła dla mnie propozycja rocznej pracy w Kanadzie. Pieniążki były spore do zarobienia, więc mój TŻ1 nawet mnie zachęcał do tego wyjazdu. No więc pojechałam i zostawiłam go z dziewczynkami, przy których pomagały mu jego mama i moja babcia.
W dalszym ciągu nie widzę większego powodu zrzucania całej odpowiedzialności na autorkę, a zwłaszcza zarzucania jej materialistycznego podchodzenia do życia. No chyba, że kobieta wyjeżdżająca do pracy to k*rwa którą rządzą pieniądze, a facet który nie pojawia się w domu bo siedzi w robocie, dzieci nie widuje bo kiedy i własną żonę pcha za granicę dla pieniążków to prawdziwy samiec zapewniający byt Trochę obiektywizmu w wypowiedziach, bo widzę, że przemawia solidarność plemników a nie rozsądek.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 11:31   #45
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Dorastające dzieci, a były mąż

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
W dalszym ciągu nie widzę ...
To ja już Ci na to nic nie poradzę.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 11:33   #46
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Dorastające dzieci, a były mąż

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
To ja już Ci na to nic nie poradzę.
Wystarczyło napisać 'masz rację, nie mam pojęcia jak obalić Twój argument', nie trzeba było szukać innego sformułowania
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 11:40   #47
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Dorastające dzieci, a były mąż

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Wystarczyło napisać 'masz rację, nie mam pojęcia jak obalić Twój argument', nie trzeba było szukać innego sformułowania
Jakie argumenty? Że nie widzisz faktów, że przemawia przeze mnie solidarność plemników, że brak mi rozsądku? To wg Ciebie argumenty? Zapamiętaj - żeby obalać argumenty, to najpierw trzeba je na swojej drodze napotkać. Jak zaczniesz dostrzegać fakty, to pogadamy.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 11:41   #48
Paulunia8713
Zadomowienie
 
Avatar Paulunia8713
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 451
Dot.: Dorastające dzieci, a były mąż

Cytat:
Napisane przez Emilka505 Pokaż wiadomość
Jak już mówiłam, kierowałam się tylko i wyłącznie dobrem moich dzieci...
Dobrem dzieci? Chyba tylko i wyłącznie swoim
Rozdzieliłaś dzieci z ojcem dla ich dobra. No nie wierze
__________________
31.01.2009 Julia
28.05.2013 Antoś
Paulunia8713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 11:43   #49
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Dorastające dzieci, a były mąż

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Jakie argumenty? Że nie widzisz faktów, że przemawia przeze mnie solidarność plemników, że brak mi rozsądku? To wg Ciebie argumenty? Zapamiętaj - żeby obalać argumenty, to najpierw trzeba je na swojej drodze napotkać. Jak zaczniesz dostrzegać fakty, to pogadamy.
Ale nie wiem gdzie mam szukać faktów jak nie w dosłownych cytatach, które przytoczyłam, zaznaczyłam ważne fragmenty oraz je skomentowałam - czego więcej Ci potrzeba do uznania faktów?
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-12, 11:53   #50
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Dorastające dzieci, a były mąż

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Ale nie wiem gdzie mam szukać faktów jak nie w dosłownych cytatach, które przytoczyłam, zaznaczyłam ważne fragmenty oraz je skomentowałam - czego więcej Ci potrzeba do uznania faktów?
Nic z nich nie wynika, jak również żaden z nich nie obala ani jednego sformułowania, którego użyłem w stosunku do niej.

'Mój TŻ1 zaczął pracować na dwie zmiany, przez co nie było go całymi dniami w domu.' To co? Miał siedzieć w domu, a one miały przymierać głodem? Żona, dwoje dzieci na utrzymaniu, to chyba dobrze, że się starał? Czy niedobrze? Może ona chciała, żeby i super forsę przynosił i w domu siedział, i jeszcze ją wyręczał?

'mój TŻ1 nawet mnie zachęcał do tego wyjazdu' Jakby nie chciała, to by nie wyjechała. Widocznie chciała, bo ... 'Wtedy jak gwiazdka z nieba spadła dla mnie propozycja rocznej pracy w Kanadzie. Pieniążki były spore do zarobienia'. Widocznie chciała, bo mogła kontynuować karierę, bo nareszcie miałaby te swoje 'pieniążki', bo ... nie musiałby siedzieć z dziećmi w domu, bo w miejsce pieluch otwierał się przed nią świat. Wielki świat, a dzieci? Co tam dzieci!
JAKBY NIE CHCIAŁA JECHAĆ, TO BY NIE WYJECHAŁA!
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 11:55   #51
niunia16504
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: Dorastające dzieci, a były mąż

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Jasne

Zostałaś tam przez kochanka. Chyba, że w ogóle wyjechałaś tam, żeby poznać lepszą partię na męża i ojca dla twoich córek.

Prędzej czy później one dowiedzą się prawdy, a wtedy twój autorytet runie.
moge ci tylko powiedzieć że cie znienawidzą za sam fakt tego że je okłamywałaś przez tyle czasu i nie miały kontaktu z prawdziwym ojcem
a jak byś ty sie poczuła jakby ktoś cie zdradził zabrał ci dzieci za granice i nie miała byś możliwości kontaktu z nimi??
lecz sie kobieto
niunia16504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 11:55   #52
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Dorastające dzieci, a były mąż

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Nic z nich nie wynika, jak również żaden z nich nie obala ani jednego sformułowania, którego użyłem w stosunku do niej.

'Mój TŻ1 zaczął pracować na dwie zmiany, przez co nie było go całymi dniami w domu.' To co? Miał siedzieć w domu, a one miały przymierać głodem? Żona, dwoje dzieci na utrzymaniu, to chyba dobrze, że się starał? Czy niedobrze? Może ona chciała, żeby i super forsę przynosił i w domu siedział, i jeszcze ją wyręczał?

'mój TŻ1 nawet mnie zachęcał do tego wyjazdu' Jakby nie chciała, to by nie wyjechała. Widocznie chciała, bo ... 'Wtedy jak gwiazdka z nieba spadła dla mnie propozycja rocznej pracy w Kanadzie. Pieniążki były spore do zarobienia'. Widocznie chciała, bo mogła kontynuować karierę, bo nareszcie miałaby te swoje 'pieniążki', bo ... nie musiałby siedzieć z dziećmi w domu, bo w miejsce pieluch otwierał się przed nią świat. Wielki świat, a dzieci? Co tam dzieci!
JAKBY NIE CHCIAŁA JECHAĆ, TO BY NIE WYJECHAŁA!
aha, czyli jednak kobieta wyjeżdżająca do pracy to k*rwa którą rządzą pieniądze, a facet który nie pojawia się w domu bo siedzi w robocie, dzieci nie widuje bo kiedy i własną żonę pcha za granicę dla pieniążków to prawdziwy samiec zapewniający byt. Nie mam więcej pytań i nie sądzę żeby dalsza dyskusja przyniosła jakieś zrozumienie, bo takie światopogląd jest mi raczej daleki .
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 11:57   #53
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Dorastające dzieci, a były mąż

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
aha, czyli jednak kobieta wyjeżdżająca do pracy to k*rwa którą rządzą pieniądze, a facet który nie pojawia się w domu bo siedzi w robocie, dzieci nie widuje bo kiedy i własną żonę pcha za granicę dla pieniążków to prawdziwy samiec zapewniający byt. Nie mam więcej pytań i nie sądzę żeby dalsza dyskusja przyniosła jakieś zrozumienie, bo takie światopogląd jest mi raczej daleki .
To pa.

I jeszcze jedno. Nikt jej tego samca za nią nie wybrał i to z tym samcem zdecydowała się na ślub i dzieci.

Edytowane przez eos50
Czas edycji: 2012-10-12 o 12:01
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 12:21   #54
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Dorastające dzieci, a były mąż

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
To pa.

I jeszcze jedno. Nikt jej tego samca za nią nie wybrał i to z tym samcem zdecydowała się na ślub i dzieci.

Czy Ty jesteś człowieku taki głupi, czy tylko sfrustrowany?

Nie czaję Twojego pełnego nienawiści, czarno-białego podejścia do świata.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 12:24   #55
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Dorastające dzieci, a były mąż

Mam mieszane odczucia. Nie umiem postawić się po jednej stronie.

Założycielka wątku nie pytała Nas o to: "Czy zrobiłam, źle czy dobrze?" Tylko jak ma powiedzieć dzieciom, że ich ojciec został w PL.

To uważam za karygodne mówienie, że ich prawdziwym ojcem jest ojczym... Powinnaś powiedzieć prawdę.

Co do tych Waszych standardowych kłótni to:
1. Dzieci były małe - mniej tęskniły (taka prawda)
2. Dzieci nie zostały same - 3 osoby dorosłe, w tym 2 kobiety
3. Założycielka zabrała dzieci ze sobą, czyli myśli tylko o sobie, tak?
4. Nieładnie zrobiła jadąc i w trakcie tylko 1 rocznego kontraktu znalazła sobie nowego.
5. Mąż mógł wyjechać albo mogli razem wyjechać. Już zapewne wtedy między nimi nie było dobrze.
6. Pary czasem decydują się na dzieci, żeby posklejać tę rozrywającą się więź

Tylko ode mnie. Gdybać można.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 12:26   #56
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Dorastające dzieci, a były mąż

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Czy Ty jesteś człowieku taki głupi, czy tylko sfrustrowany?

Nie czaję Twojego pełnego nienawiści, czarno-białego podejścia do świata.
Sugerujesz, że w swej głupocie i frustracji przeoczyłem fakt, iż ona została do ślubu i rodzenia dzieci zmuszona siłą?
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 12:44   #57
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Dorastające dzieci, a były mąż

No tak, znowu na forumowiczce mści się jednorazowy, ogólnikowy post, Wizażanki i Wizażankowie miszczami dorabiania ciągu dalszego do niedopowiedzeń. Przerażające.

Podpisuję się pod słowami dziuba85.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 12:46   #58
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Dorastające dzieci, a były mąż

Zgadzam sie z eosem,nawet niezalezni od tego ze uwazam, ze ten watek to jedna wielka sciema. Odwracajac sytuacje mozna wyobrazic sobie faceta, ktory zyje sobie z kobieta, wyjezdza za chebem i lepsza przyszloscia rodziny. Zona w tym czasie musi zostac z dziecmi i radzic sobie z wychowaniem dwoch malutkich corek. Kto ma dzieci wie,jak wyglada opieka nad 2 i 3 letnimi dziecmi, poskrobac sie po pupie za przeproszeniem nie ma czasu, plus do tego dwa etaty pracy, no zyc nie umierac. W tym samym czasie maz sobie super zyje, uklada na nowo zycie, olewa dzieci, no sorry jedna wizyta w roku to jakis zart i sobie luzacko wraca tylko po to by pozbyc sie chwasta i zabrac dzieci. Ciekawe ktora by bronila takiego faceta? No bo przeciez zone by zdradzal i zabral na drugibkoniec swiata dzieci dla ich dobra, no nie?zart roku,
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 12:52   #59
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Dorastające dzieci, a były mąż

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z eosem,nawet niezalezni od tego ze uwazam, ze ten watek to jedna wielka sciema. Odwracajac sytuacje mozna wyobrazic sobie faceta, ktory zyje sobie z kobieta, wyjezdza za chebem i lepsza przyszloscia rodziny. Zona w tym czasie musi zostac z dziecmi i radzic sobie z wychowaniem dwoch malutkich corek. Kto ma dzieci wie,jak wyglada opieka nad 2 i 3 letnimi dziecmi, poskrobac sie po pupie za przeproszeniem nie ma czasu, plus do tego dwa etaty pracy, no zyc nie umierac. W tym samym czasie maz sobie super zyje, uklada na nowo zycie, olewa dzieci, no sorry jedna wizyta w roku to jakis zart i sobie luzacko wraca tylko po to by pozbyc sie chwasta i zabrac dzieci. Ciekawe ktora by bronila takiego faceta? No bo przeciez zone by zdradzal i zabral na drugibkoniec swiata dzieci dla ich dobra, no nie?zart roku,
Nie chcę żeby ktoś odebrał, że ją bronię - zaznaczyłam w pierwszej swojej wypowiedzi w tym temacie, że dla mnie przysięga małżeńska stanowi pewną wartość i nie uważam, że autorka zachowała się etycznie. Mówię jedynie, że nazywanie jej k*rwą i wieszanie na niej psów jest niepotrzebne, bo w całej sytuacji zachowała się najbardziej jak według mnie mogła żeby jakoś to ogarnąć i za wiele nie namieszać. Za uczucie nikt nie odpowiada, to że się zakochała - trudno. Natomiast zakończyła jeden związek zanim rozpoczeła drugi, nie porzuciła córek tylko wzięła je do siebie. Nie zasłużyła na bycie k*rwą.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 12:55   #60
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Dorastające dzieci, a były mąż

eos powinien się cieszyć, że gwiazdeczka napisała ten post, bo już się zapętlił znów w te bzdury, zamiast trzymać się tematu.
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.