Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-23, 11:58   #61
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 577
Dot.: Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :)

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość

szacun. moj kupi, ale z karteczka. bez listy - tylko rzeczy oczywiste....
zakupy....wysłac go samego to koniec swiata. Nawet z kartką. Nie bedzie pamietal za chiny ludowe producenta , którego produkty kupujemy (zwłaszcza nabiał), rzeczy kupuje albo najtansze albo najdroższe i co najmniej ze 3 razy do mnie zadzwoni bo czegos nie ma i czym ma to zastąpić.
Jak mu kazalam kupic kosmetyk na prezent, ktorego sam od roku uzywa, to kupil cos zupelnie innego i wmawiał mi ze to przeciez to samo.
A to ze jego jest marki A a on kupil C to juz niewazne.
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 12:01   #62
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :)

Pralkę to ogarnął. Ale jak nie ugotujesz - to będzie jechał w takiej kolejności:
1 zupki chińskie (pierwszy dzień)
2 słoiki z żarciem, mrożonki (kilka następnych dni)
3 jadłodajnie (i tak już stale)

nawet cięższe czasy w tej kwestii nie zmusiły go do ogarnięcia tematu

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2012-11-23 o 12:05
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 12:05   #63
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :)

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Tylko jak się ma komputer do ... obierania kartofli?
a jak sie ma - w kontekscie ziemniakowym - Twoje porownanie programowania procesora pralki do obslugi kilku przyciskow na niej?!
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015


Edytowane przez pani22ka
Czas edycji: 2012-11-23 o 12:26 Powód: lit.
pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 12:10   #64
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 282
Dot.: Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :)

Cytat:
Napisane przez magda88 Pokaż wiadomość
-(...)
-kolory, np bordowy już nie mieści się w jego słowniku
nie wiesz, że dla facetów istnieją tylko trzy kolory:
- fajny
- ch....wy
- pedalski


Mój facet nie ma orientacji w terenie, jak jedziemy do Wawy np. to czuję się jak nawigacja (- a tu co mam zrobić? a tu gdzie skręcić?) mimo że sama np. jestem gdzieś pierwszy raz

Poza tym wiele rzeczy go po prostu nie interesuje, więc udaje, że nie umie zrobić

Kiedyś poprosiłam go, żeby zrobił pranie (mnie nie było w domu), dodam, że jestem trochę pedantyczna jeśli chodzi o pranie, więc dawałam mu długie i szczegółowe instrukcje. Tak się chłopak zestresował, że mimo że przyszli do niego koledzy on większość czasu spędził w łazience sprawdzając, czy z pralką wszystko w porządku
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 12:12   #65
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :)

Zawsze jak się trochę mocniej umaluję na spacer czy wyjście z TŻ to go pytam czy nie jestem rozmazana. Oczywiście TŻ zawsze uparcie twierdzi, że nie i że wszystko jest idealnie, a jak sprawdzam w lustrze to widzę podkowy z osypanego tuszu Na co mój kochany mężczyzna zawsze mówi, że dla niego to jest smokej i że bardzo ładnie tak wyglądam....
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 12:19   #66
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :)

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
I ma prawo, bo to nie jest wcale, aż takie proste jak się użytkownikom windowsów wydaje. Tylko jak się ma komputer do ... obierania kartofli?
To, że to zupełnie dwie różne dziedziny i jeśli ktoś umie programować to nie znaczy, że pozjadał wszystkie rozumy, więc i operację na otwartym sercu by przeprowadził
Programowanie ma się nijak do znajomości rodzajów tkanin, rozpoznawania zabrudzeń, decydowania o temperaturze/programie prania, rodzaju proszku i innych bzdetach. Nie mam zielonego pojęcia jak znajomość języków programowania ma się do znajomości chociażby tkanin [i od razu, żeby nie było, że mówię o temacie o którym nie mam pojęcia - zarówno programowanie jak i pranie nie jest mi obce ]. Tak samo jeszcze bardziej nie rozumiem, jak znajomość komputera ma dla faceta oznaczać automatyczną podwyższoną skalę umiejętności manualnych, a co za tym idzie - bezproblemowe obieranie ziemniaków Jakby tak było, to dzieci w przedszkolu uczyłyby się wyłącznie przedmiotów takich jak matematyka czy fizyka, a sprawności manualne same z siebie by się rodziły, a tak chyba nie jest
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 12:23   #67
Pia Gizela
Zadomowienie
 
Avatar Pia Gizela
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
Dot.: Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :)

a dla mnie to wszystko kwestia wychowania. mojego chłopaka rodzice się rozeszli i to na niego spadło większość obowiązków domowych więc pierze, prasuje, zakupy robi (widziałam jakie 'listy' robi mu mama - wędliny, mięso. ale jakie i ile to już nie i dziękuję jej strasznie za to że nie jest ciamajdą ) , sprząta, pralkę obsługuje. gotować się uczy (fakt, z moimi wskazówkami i może nie jest to kaczka w cieście ale jest z siebie mega dumny jak mu wyjdzie smaczne danie ). mam z kolei kolegów na uczelni, którym matki robią kanapki (mamy 24 lata) do szkółki i synuś sam butów nie wybierze w sklepie 'bo nie wie jakie/bo matka wie najlepiej jakie będą dobre' to samo z obsługą pralek - gdyby MUSIELI prać swoje rzeczy to metodą prób i błędów by się nauczyli. ja też nie umiałam od razu pięknie prasować ani super gotować, parkować samochodu

mały offtop

wracając do tematu. czego nie ogarnia? czasami nie pomyśli nie pomyśli, żeby sprawdzić wcześniej w necie w jakich godzinach działa dana instytucja, jak ma kilka rzeczy do załatwienia na mieście to się kręci w lewo i prawo a nie zastanowi się jak tu pozałatwiać wszystko 'po drodze'.
__________________

Pia Gizela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-23, 12:31   #68
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :)

Mój mąż ogólnie bardzo dobrze sobie radzi ze sprzętami domowymi, z elektroniką, nawet zaczął zajmować się moim samochodzikiem (jak dobrze, że do starszych aut typu Daewoo Tico były dostępne książki w stylu "jak to naprawić" ), ale ostatnio odkryłam, że nie potrafi ugotować jajka na miękko :P Co najśmieszniejsze, kiedy ja gotuję jajko z jednej partii np. 7 minut, to wyjdzie mi takie, jak chcę, a jak przy tych samych jajkach postępuje wg moich instrukcji, to zawsze wyjdzie mu na twardo :P
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 12:36   #69
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :)

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
a jak sie ma - w kontekscie ziemniakowym - Twoje porownanie programowania procesora pralki do obslugi kilku przyciskow na niej?!
W dwojaki sposób. Każdy informatyk ogarnia ponad setkę klawiszy w większości kilku funkcyjnych więc te parę na pralce to pikuś. W przypadku programisty pralek dochodzi jeszcze coś. Aby napisać program wcześniej trzeba dokonać analizy tematu, wykonać projekt, a programujący nawet jeśli w poprzednich etapach udziału nie brał powinien się zapoznać z tematem, który programuje więc nawet tajniki prania nie powinny mu być obce, bo przecież od tego się zaczyna analiza - co, ile, jak długo, w czym, etc.

A kartofle? No cóż, obierajcie skoro wierzycie, że to aż tak skomplikowane dla Waszych facetów, że musieliby przejść specjalne szkolenie posługiwania się własnymi dłońmi trzymającymi nóż. Nic mi do tego poza tym, że uwielbiam jak bronicie swoich facetów. Takie nieudolne misiaczki, ale kochane.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 12:41   #70
Pia Gizela
Zadomowienie
 
Avatar Pia Gizela
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
Dot.: Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :)

przecież na metkach jest nawet napisane jak to prać im się po prostu nie chce. no i czy na każdej rzeczy z osobna jest mega zabrudzenie wymagające specjalistycznej analizy? wiadomo - czasem się człowiek czymś pobrudzi ale 3/4 prania to po prostu odświeżenie a nie wywabianie plam
__________________

Pia Gizela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 12:46   #71
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :)

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
No cóż, obierajcie skoro wierzycie, że to aż tak skomplikowane dla Waszych facetów, że musieliby przejść specjalne szkolenie posługiwania się własnymi dłońmi trzymającymi nóż. Nic mi do tego poza tym, że uwielbiam jak bronicie swoich facetów. Takie nieudolne misiaczki, ale kochane.
Właśnie tego chciałbyś od swojej kobity, oraz od wszelkich kobit - ale jak tu wpadasz to to krytykujesz.
No kretynizm, innej nazwy na to nie ma
Wylałeś jad, zeszła para? Czy jeszcze posyczysz?

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2012-11-23 o 12:47
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-23, 12:48   #72
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :)

Cytat:
Napisane przez Pia Gizela Pokaż wiadomość
im się po prostu nie chce
Ale najtrudniej zrozumieć najprostsze prawdy. Nie wiesz, że najciemniej pod latarnią?

Jeszcze raz powiem to, co dawałem Wam do zrozumienia wcześniej, a o czym i Normalny Facet wspomniał - my nie jesteśmy głupi, tylko leniwi. To cała prawda Waszych misiaczków. Ale skoro Wy zawsze wiecie lepiej, same zrobicie lepiej, to ... robicie.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 12:50   #73
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :)

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
W przypadku programisty pralek dochodzi jeszcze coś. Aby napisać program wcześniej trzeba dokonać analizy tematu, wykonać projekt, a programujący nawet jeśli w poprzednich etapach udziału nie brał powinien się zapoznać z tematem, który programuje więc nawet tajniki prania nie powinny mu być obce, bo przecież od tego się zaczyna analiza - co, ile, jak długo, w czym, etc..
nie wiem skad tu sie nagle wzial programista pralek. strasznie naginasz. i mocno upraszczasz.
moj facet pracowal, jako programista, dla masy firm (m.in. duze banki, komplesowe wyposazenie lazienek, wytwornia wodek, poducent aparatury rozdzielczej) i wierz mi, ale nie jest specjalista w 'masie' dziedzin...
dla mnie EOT.
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 12:52   #74
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :)

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
nie wiem skad tu sie nagle wzial programista pralek. strasznie naginasz. i mocno upraszczasz.
moj facet pracowal, jako programista, dla masy firm (m.in. duze banki, komplesowe wyposazenie lazienek, wytwornia wodek, poducent aparatury rozdzielczej) i wierz mi, ale nie jest specjalista w 'masie' dziedzin...
dla mnie EOT.
No to pierz skoro on jest do wyższych rzeczy stworzony.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 12:54   #75
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :)

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
To, że to zupełnie dwie różne dziedziny i jeśli ktoś umie programować to nie znaczy, że pozjadał wszystkie rozumy, więc i operację na otwartym sercu by przeprowadził
Programowanie ma się nijak do znajomości rodzajów tkanin, rozpoznawania zabrudzeń, decydowania o temperaturze/programie prania, rodzaju proszku i innych bzdetach. Nie mam zielonego pojęcia jak znajomość języków programowania ma się do znajomości chociażby tkanin [i od razu, żeby nie było, że mówię o temacie o którym nie mam pojęcia - zarówno programowanie jak i pranie nie jest mi obce ]. Tak samo jeszcze bardziej nie rozumiem, jak znajomość komputera ma dla faceta oznaczać automatyczną podwyższoną skalę umiejętności manualnych, a co za tym idzie - bezproblemowe obieranie ziemniaków Jakby tak było, to dzieci w przedszkolu uczyłyby się wyłącznie przedmiotów takich jak matematyka czy fizyka, a sprawności manualne same z siebie by się rodziły, a tak chyba nie jest
Bo rzeczywiście pranie to jest taka straszna filozofia rozpoznawanie tkanin i zabrudzeń, ah, biedy Misiaczek sobie nie poradzi Już ja widzę, jak robisz segregację do prania, np. skarpetki dzielisz na: białe, czarne, w odcieniach czerwieni, niebieskiego i zieleni. Lekko przepocone, mocno przepocone, zabrudzone od chodzenia boso i zafarbowane od zamszowych pantofelków. Bawełniane, syntetyczne i z froty. Oczywiście każde trzeba prać oddzielnie, bo przecież różny materiał i rodzaj zabrudzenia proszę Cię
Porównanie programowania i nastawiania pralki miało raczej na celu pokazanie, że każdy średnio inteligenty człowiek umie zrobić pranie. I jeśli TŻ jest wykształconym człowiekiem na dobrym stanowisku to trudno uwierzyć, żeby sobie z pralką nie mógł poradzić. Jakby ledwo skończył podstawówkę i robił przy łopacie, to ja rozumiem.
Nie wiem jak sobie wyobrazić zaradność takiego faceta, gdy kobieta np. ląduje w szpitalu lub rodzi dziecko. No armagedon w domu. Albo nie, pewnie jakby musiał, to by się nauczył?

Pia Gizela zgadzam się, że to kwestia wychowania, ja odkąd sięgam pamięcią to sama jako dziecko sobie prałam, widocznie nie była to taka filozofia straszna. Jak się raz coś zafarbowało, to miałam nauczkę, żeby drugi raz tego nie robić. Racja, nikt niczego od urodzenia doskonale nie robi. No ale jak mamusia najpierw prała, a teraz pierze narzeczona, to jaki sens próbować się tego nauczyć
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 12:54   #76
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :)

Cytat:
Napisane przez Pia Gizela Pokaż wiadomość
przecież na metkach jest nawet napisane jak to prać
pewnie pila motorowa tez ma instrukcje obslugi, ale to nie znaczy ze mam ja ogarniac.
Temat watku sie klania.
Tez sa, z pozoru banalne, rzeczy ktorych nie ogarniam i nie mam zamiaru ogarniac

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
my nie jesteśmy głupi, tylko leniwi.
moj nie jest leniwy. (z)robi wszystko.
tylko nie ogarnia banalnego urzadzenia pt. pralka. jego prawo.

A napisalam, w swoim pierwszym poscie, ze PIERZE. Tylko recznie. dla mnie to bardziej pracochlonne....
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015


Edytowane przez pani22ka
Czas edycji: 2012-11-23 o 12:56
pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 12:59   #77
Pia Gizela
Zadomowienie
 
Avatar Pia Gizela
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
Dot.: Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :)

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
pewnie pila motorowa tez ma instrukcje obslugi, ale to nie znaczy ze mam ja ogarniac.
i tu jest sedno. nie chce Ci się. umiejętność czytania (na metce to nawet nie jest zdanie złożone ) chyba każdy z nas posiada więc argumentowanie lenistwa - niemożnością ogarnięcia - jest śmieszne


ja zaczęłam prać w wieku nastoletnim (bliżej 14 niż 19) i sobie zapisałam wtedy co i na jakim programie. można? można ale trzeba chcieć
__________________


Edytowane przez Pia Gizela
Czas edycji: 2012-11-23 o 13:01
Pia Gizela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 13:10   #78
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :)

Cytat:
Napisane przez Pia Gizela Pokaż wiadomość
argumentowanie lenistwa - niemożnością ogarnięcia - jest śmieszne
hm jeszcze raz napisze - moj facet nie jest leniem. ja tez sie za lenia nie uwazam (nie mam potrzeby uzywania pily, to byl przyklad - moze glupi). moj facet robi wszystko. ja nie jestem typem mamuski i absolutnie nie wyreczam "Misia".
jestem w zagrozonej ciazy i od 27 lipca do dnia dzisiejszego moj facet robi wszystko. dokladnie i totalnie wszystko.
jesli pralka - prom kosmiczny go przeraza to dla mnie nie jest zadna filozofia zaprogramowanie prania (ktore nie ja pakuje, nie ja rozladowuje...) podczas 'wizyty' w lazience. trwa to 15 sekund.

myslalam ze watek jest z gatunku ""; ze slowo 'banalne' i 'nie ogarniaja' w tytule ma znaczenie....
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015


Edytowane przez pani22ka
Czas edycji: 2012-11-23 o 13:12
pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 13:21   #79
Precious things
Rozeznanie
 
Avatar Precious things
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: praskie klimaty
Wiadomości: 758
Dot.: Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :)

Ja padłam jak się dowiedziałam, że mój ojciec dzwonił do mamy, która była na działce położonej 120 km.od naszego domu i pytał gdzie w Biedronce stoi olej kujawski, bo on nie może znaleźć
__________________




Precious things jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-23, 13:23   #80
Oh Stella_Stellah_huh
Raczkowanie
 
Avatar Oh Stella_Stellah_huh
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Send a message via Skype™ to Oh Stella_Stellah_huh
Dot.: Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :)

Mój facet nie ogarnia samodzielnych zakupów kompletnie. Przede wszystkim nie jest w stanie wydedukować, że na mielone kotlety potrzebne jest mielone mięso :P trzeba mu powiedzieć punkt po punkcie co i w jakich ilościach, po czy następuje gwóźdź programu... zawsze zapomina zabrać ze sobą listę zakupów xD Skutkiem tego za każdym razem jak jesteśmy na wspólnych zakupach, wszystkie ekspedientki śmieją się, że skoro Pan dziś z żoną to w sklepie pojawi się raz, nie dziesięć razy Potrafi wręcz mając do zapamiętania 3-4 produkty o czymś zapomnieć :P
__________________
And time is on your side
Its on your side now
Not pushing you down
And all around, no
It’s no cause for concern


Oh Stella_Stellah_huh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 13:23   #81
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :)

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
jesli pralka - prom kosmiczny go przeraza to dla mnie nie jest zadna filozofia zaprogramowanie prania (ktore nie ja pakuje, nie ja rozladowuje...) podczas 'wizyty' w lazience. trwa to 15 sekund.
Przyznam, że zupełnie tego nie rozumiem. Z czego to wynika, skoro nie z lenistwa? z głupoty? nie chcę urazić Ciebie ani Twojego TŻ, ale próbuję zrozumieć, czemu ktoś NIE MOŻE się nauczyć głupiego programowania pralki? Skoro umie to pranie władować... no nie kumam myślę, że taki sobie wypracowaliście dziwny układ, jakbyś mu kilka razy pokazała jak tą pralkę włączyć to by się nauczył... ale Ty wolałaś sobie przyjać, że dla niego to jest prom kosmiczny, a psychika męska typu "po co się męczyć, kobita Cię wyręczy" działa bez zarzutu
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 13:30   #82
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :)

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Przyznam, że zupełnie tego nie rozumiem. Z czego to wynika, skoro nie z lenistwa? z głupoty?
OK. trudno. jesli nie potraficie, nic to...


zrobilam z mojego chlopa lenia i gUpola. sorry "Misiu", nie chcialam, nawet mi to do glowy nie przyszlo.

ja fizyki tez nie kumalam (mimo dobrego nauczyciela i masy ksiazek). byc moze z lenistwa. i z glupoty.
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 13:39   #83
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :)

Widzę, że mój TŻ nie wyróżnia się na tle pozostałych jeżeli chodzi o rzeczy których nie ogarnia.
-pralka oczywiście jest czarną magią
- nigdy nie wie, który guzik do którego palinka
- z orientacją w terenie jest zdecydowanie na bakier
- kolorów zna może z 10 a i tak czasami mu się mylą
- szminka, pomadka, błyszczyk to jedno i to samo
- włączenie piekarnika graniczy w cudem

No ale prasować umi, komputer, telefon to dla niego pikuś, zakupy zrobi aczkolwiek wielu produktów nie odróżnia
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 13:41   #84
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :)

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
OK. trudno. jesli nie potraficie, nic to...


zrobilam z mojego chlopa lenia i gUpola. sorry "Misiu", nie chcialam, nawet mi to do glowy nie przyszlo.

ja fizyki tez nie kumalam (mimo dobrego nauczyciela i masy ksiazek). byc moze z lenistwa. i z glupoty.
Ale co tu jest do rozumienia? wystarczy się wyuczyć schematu, który guziczek nacisnąć. Nie rozumiesz z fizyki wzoru na drogę S = V x t? Gdy masz podane V i t? bo to na tej samej zasadzie trudne do zrozumienia. Wystarczy wziąć kalkulator i pomnożyć. A przy pralce wystarczy wziąć instrukcję i nacisnąć, a nie ganiać do łazienki żonę w zagrożonej ciąży no, ale właśnie takie społeczeństwo nam rośnie, bo jakie żony, takie matki bo jak Misio władował pranie, to ja już nastawię, i tak jest wspaniały, że sama nie musiałam władowywać. No witki opadają, dziewczyny.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 13:41   #85
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :)

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Bo rzeczywiście pranie to jest taka straszna filozofia rozpoznawanie tkanin i zabrudzeń, ah, biedy Misiaczek sobie nie poradzi Już ja widzę, jak robisz segregację do prania, np. skarpetki dzielisz na: białe, czarne, w odcieniach czerwieni, niebieskiego i zieleni. Lekko przepocone, mocno przepocone, zabrudzone od chodzenia boso i zafarbowane od zamszowych pantofelków. Bawełniane, syntetyczne i z froty. Oczywiście każde trzeba prać oddzielnie, bo przecież różny materiał i rodzaj zabrudzenia proszę Cię
Porównanie programowania i nastawiania pralki miało raczej na celu pokazanie, że każdy średnio inteligenty człowiek umie zrobić pranie. I jeśli TŻ jest wykształconym człowiekiem na dobrym stanowisku to trudno uwierzyć, żeby sobie z pralką nie mógł poradzić. Jakby ledwo skończył podstawówkę i robił przy łopacie, to ja rozumiem.
Nie wiem jak sobie wyobrazić zaradność takiego faceta, gdy kobieta np. ląduje w szpitalu lub rodzi dziecko. No armagedon w domu. Albo nie, pewnie jakby musiał, to by się nauczył?
No wiesz, ja na przykład, jak sama zauważyłaś pranie segreguję, nie mam zwyczaju prać jedwabiu z wełnianymi skarpetkami, czy szmatek z kuchni, zabrudzonych w tłuszczu z białymi koszulami tylko dlatego, że mają taki sam kolor. Ale widzę, że są osoby które tak robią i uważają to za niepotrzebne - ciekawych rzeczy się można na forum dowiedzieć
W każdym razie nie sądzę, żeby każdy facet na świecie był zobowiązany do rozpoznawania tkanin czy znajomości temperatury w jakich je prać, i dalej twierdzę, że porównywanie wykształcenia z umiejętnością wykonania niektórych prac domowych jest z pupy wyciągnięte i naciągane Skoro to takie oczywiste, to kobieta z wyższym wykształceniem ma obowiązek umieć wymienić olej, pasek klinowy, zmienić koło, wymienić akumulator i inne podstawowe czynności przy samochodzie, tak? Bo dla mężczyzn (z reguły) są to zadania absurdalnie proste, jak dla nas ugotowanie zupy. Ale to jest kolejny fajny pogląd kobiet - ja jestem ta słaba i mi trzeba pomagać bo przecież nie będę męskich prac wykonywać, ale facet nie może czegoś nie umieć - on na pewno udaje bo jest leniwy!

Wbijcie sobie do głowy - nie ma umiejętności nabywanych automatycznie w momencie zdobycie danego poziomu wykształcenia i tyle. Facet może być profesorem i jesli nigdy prania nie robił to go nie zrobi, choćby się wypękł.

ps. i nie twoerdzę, że facet nie powinien się tego uczyć, trzeba gnać go do roboty, owszem. Po prostu śmieszy mnie teoria, że istnieją rzeczy, które się umie i już, bo przecież informatyk na pewno obierze kartofle, zrobi pranie, przewinie dzieciaka - bo jest informatykiem! ;]
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2012-11-23 o 13:43
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 13:42   #86
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :)

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Nie wiem jak sobie wyobrazić zaradność takiego faceta, gdy kobieta np. ląduje w szpitalu lub rodzi dziecko. No armagedon w domu. Albo nie, pewnie jakby musiał, to by się nauczył?
Toć wiadomo, że to z wygody jest, a nie głupoty. Eos wyważa otwarte drzwi tylko po to, żeby znowu uprzedzeniom wobec kobiet dać wyraz to stały element programu, nihil novi.

Do rzeczy. Jest w tym zachęcaniu faceta do roboty haczyk: takich czynności warto chcieć od faceta od samego początku.
Bo potem to mu wlaza w krew. Jak opisałam w przykładzie, że jak nie jest ugotowane - to ugotuje on sobie co najwyżej już gotowe rzeczy: słoiki, mrożonki typu pyzy czy pierogi. Coś co tylko trzeba podgrzać. A, ze jeść ciągle to samo jest męczące - to w końcu idzie jeść na miasto I w rezultacie i tak niczego sobie nie ugotuje, co wymaga dwóch czynności (poza jedną: podgrzaniem )

Ciekawam jest, jakby to było z pralką: wiadomo, że idąc po linii najmniejszego oporu będzie taken nosił po kolei wszystkie czyste rzeczy. Następnie ponowne - już brudne - do momentu, kiedy nie ma widocznych plam. A potem co? Może by namaczał w wodzie z mydłem i rozwieszał? A może kupował nowe? Aż sama jestem ciekawa

Chodzi mi o pomysłowość - bo przy lenistwie pomysłowość jest wielka. Zresztą Bill Gates któregoś razu powiedział: że najchętniej zatrudniałby leni. Bo leń przez niechęć do roboty - tak sobie życie ułatwi jakimś wynalazkiem, że dzięki temu firma może mieć odkrycie warte miliardy dolarów

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2012-11-23 o 13:53
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 13:46   #87
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :)

mój zna się na wszystkim ,ale jest leniwym typem i trzeba go poganiać.ostatnio cieszył się,bo po 10 latach nauczył się obsługiwac zmywarkę

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-11-23 o 13:48
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 13:49   #88
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :)

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość

Nie ogarnia....warzyw do studiów myślał, że brokuły rosną w postaci tych takich małych różyczek i wyrastają z ziemi, a jak wyglądają szparagi dowiedział się pół roku temu - wcześniej myślał, że szparagi wyglądają jak cukinia, czy coś w tym guście. Ostatnio zapytał mnie, pokazując palcem, czym jest cykoria. Nie rozróżnia sałat i kapust (pekińska i lodowa to dla niego jeden pieron).
ha ha ha ja mam zupełnie tak samo jak twój tż
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 13:56   #89
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :)

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
Ależ ja się nie obrażam tylko śmieję. Śmieję się z Waszej naiwności i sprytu Waszych facetów. Programista, który jest w stanie napisać program dla procesora pralki, a później nie ogarnia paru guzików??? Dobry żart! Bo co do kolorów, mody, podpasek, kosmetyków, obrusów, firanek, bolerek, bokserek, etc. to zgoda. To już taka przypadłość większości z nas.

Mam dla Was propozycję. Jak już napiszecie czego Wasi faceci nie są w stanie ogarnąć, to podajcie jaki mają wyuczony i wykonywany zawód. Moim zdaniem będzie jeszcze śmieszniej.
Informatyk, pracuje w branży logistycznej.
I ma problem z drogą, tak, kuriozalne
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 13:57   #90
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Banalne rzeczy których wasi faceci nie ogarniają. :)

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
ale macie gamoni matko jedyna
e tam, gamoń nie gamoń ale za to seks z nim to siódme niebo
umie nadrabiać swe "niedociągnięcia"
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.