Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka? - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-12, 16:40   #2371
Wedelka
Raczkowanie
 
Avatar Wedelka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 417
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
masz rację, w ogóle to zawsze powinno być tak,że to facet powinien być bardziej zaangażowany i to jemu powinno bardziej zależeć
zgodzę się z tym w 100%.
ehhh a ja czuje, że wszystko związane z miłością mnie ominie kurcze jak ktoś ze znajomych ma problem sercowy to rpzychodzi do mnie i potrafimy go rozwiązac a jak jest coś związane ze mną to dupa totalna
Wedelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 17:22   #2372
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

co ma być to będzie, trzymajcie kciuki i miłego wieczoru
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 17:46   #2373
bagera
Rozeznanie
 
Avatar bagera
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 786
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez ulf Pokaż wiadomość
behindblueeyes - ja bym jednak porozmawiała zamiast dawć list. Może zaptaj po prostu pwiedz, że miałabyś ochotę częściej go widywać i co on na to, zamiast wdawać się w dyskusję o statusie relacji, bo dla faceta może być stanowczo za wcześnie. Bo my, kobiety, byśmy chciały zaraz wszystko wiedzieć, mieć ustalone... a oni jakoś tak nie bardzo..^^'

mandragona - może jednak upomniesz się o ten spacer, co? Powiedz, że taka łądna pogoda, a Ty mu kiedyś obiecałaś spacer, więc czemu nie dziś?

bagera - trzeba było napisać, jak będzie dostępny i pociągnąc rozmowę...
Chciałabym żeby to było takie proste, postaram się, ale nie wiem czy znajde tyle odwagi i tyle tematów żeby pociuągnąc rozmowe, może to dlatego że kompletnie nie rozumiem jego postępowania

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
heh..to,że mają inicjatywę to racja,ale patrząc na moje 'doświadczenia' ostatnie nie byłabym taka pewna co do ich działania wydaje mi się,że takie preteksty do zagadania to my,kobitki wykorzystujemy..oni sa prości jak budowa cepa niekoniecznie oznacza to koniec..jak będzie jakaś okazja to zagadaj,zapytaj co u niego i takie tam zobaczysz jak z Toba rozmawia,jak tak oschle i obojętnie to go olejesz i już

dla mnie napisanie listu to nie problem..ale nie sądze,że jego reakcja byłaby jakaś super pozytywna..właśnie tak jak piszesz mogloby go to odstraszyć
wiecie..ja z godziny na godzinę mam inne pomysły co do rozpoczęcia tego tematu..heh..coś czuje,że na impr i tak plany legną w gruzach i zupelnie co innego powiemnormalka
chyba z tym olewaniem zawsze mam problem , no ale spróbuje pogadać, a nóż może on bedzie mieć duży entuzjzm i tematy same wyjdą trezba byc dobrej myśli, bo jeśli to nie podziała to już tylko pozostaje wbić sobie to głowy że trzeba go zapomnieć

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
co ma być to będzie, trzymajcie kciuki i miłego wieczoru
Behind trzymam kciuki, mam nadzieje,że to bedzie jeden z tych który jest wart naszych starań i w pełni odwzajemni to co czujesz

Dzięki za wasze rady dziewuszki nie podołałabym sama
bagera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 17:48   #2374
monk111
Raczkowanie
 
Avatar monk111
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 242
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

dawno nic nie pisałam, choć czytam wątek na bieżąco... ale dzis po prostu zrobilo mi sie smutno i mialam taka wewnetrzna potrzebę się wyżalic.
są swieta, wszyscy sparowani u rodziny, najpierw u jednej potem u drugiej. nawet młodsi ode mnie... (mam 20 lat) ile to bedzie jeszcze trwać?
czemu to jest takie trudne
zawsze jak się mną zainteresuje jakis chloopak ja zaczynam sie bac ze go zawiode, ze nie pasujemy do siebie i w rezultacie wszystko pssuje. nic mi nie wychodzi... nawet jesli widzie ze sie komus podobam to nie ummiem tego wykorzystać.
pzrepraszam za takie smuty ale chyba znowu wpadam w depresje....:/
monk111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 18:48   #2375
zte
Zadomowienie
 
Avatar zte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 856
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez monk111 Pokaż wiadomość
dawno nic nie pisałam, choć czytam wątek na bieżąco... ale dzis po prostu zrobilo mi sie smutno i mialam taka wewnetrzna potrzebę się wyżalic.
są swieta, wszyscy sparowani u rodziny, najpierw u jednej potem u drugiej. nawet młodsi ode mnie... (mam 20 lat) ile to bedzie jeszcze trwać?
czemu to jest takie trudne
zawsze jak się mną zainteresuje jakis chloopak ja zaczynam sie bac ze go zawiode, ze nie pasujemy do siebie i w rezultacie wszystko pssuje. nic mi nie wychodzi... nawet jesli widzie ze sie komus podobam to nie ummiem tego wykorzystać.
pzrepraszam za takie smuty ale chyba znowu wpadam w depresje....:/
Spokojnie. Wiesz juz gdzie popełniasz błąd, więc łatwiej bedzie Ci go wyeliminować przy najbliższej okazji. Tez tak mam, ze zaraz uciekam-boje sie-robie głupoty jak widze chłopaka, ktory jest mna zainteresowany. Teraz totalnie olewam te sprawy.(matura) Trzeba wyluzowac i juz. Łatwo sie mówi, ale trzeba się przełamać, bo tak to ciagle bedziemy narzekać, ze jestesmy takie i owakie bla bla bla i ciagle same. Trzeba zacząc od siebie. (a to nie jest takie łatwe mimo wszystko)
zte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 21:41   #2376
simcha
Zakorzenienie
 
Avatar simcha
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 423
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
oczywiście ni zaczęłam tematu..nie dałam rady no
rozmawialiśmy o wszystkim i o niczym w sumie mowiłam coś,ze dzisiaj to trzeba wszystko robić za facetów itd a on,że to jest tak jak moim opisie z gg ('spytaj siebie czego pragniesz'),że czasem nie wiadomo czego się chce tak do końca..wyczulam tu pewną aluzję ale nie umiałam tego pociągnąć dalej..heh..
byliśmy na dlugaśnym spacerku, potem posiedziliśmy i mnie..w sumie zeszło 6h a i dostałam żonkila z jego ogrodu i czekolaadowego zająca na do widzenia buziak w policzek i po jakimś czasie sms,że dzieki za miły wieczór i buziaka w policzek..hehe
szkoda,że nie wyszło nic z moich planow ale i tak było milusio
jutro widzimy się na imprezie..czy myślicie,że dobrym pomysłem będzie powiedzenie mu pod wpływem % co mi na sercu leży? coś takiego,że może lepiej będzie ograniczyć kontakty..bo ja czuję coś wiecej i że z jego str też mi się wydaje,że tak jest..a spotykanie się raz na ruski rok mnie męczy?może nie tak dokładnie to,ale wiecie o co mi chodzi czy to będzie glupie?bo już sama nie wiem z jednej str to trochę pokazywanie jak mi zalezy itd ale z drugiej to nie wiem kiedy teraz się zobaczymy i będzie okazja do rozmowy..a jednak po % będzie mi łatwiej..o wiele
nie mówiłabym ważnych rzeczy pod wpływem % bo facet może nie wziąć tego na poważnie list też odpada, jakoś mi to do tej sytuacji nie pasuje..
na twoim miejscu wypisałabym sobie 'przykłady rozmowy i po prostu spytała co tak właściwie jest między wami, jeżeli cokolwiek jest. na prawdę chcesz się nadal męczyć, albo kończyć wszystko bez słowa, bez poznania jego zdania na ten temat?

Cytat:
Napisane przez bagera Pokaż wiadomość

Napisałam do R. życzenia:
Hej
"Gdy nadejdą święta niech nadzieja i radość zastukają do Twoich drzwi, a Wielkanoc przyniesie pomyślność, szczęście i piękny uśmiech każdego dnia." może nie są jakieś super ale jak na paraliżujący mnie strach nie są złe
R. odpisał, jak zwykle bogato " Dzięki Monika, tobie też życze Wesołych świąt". No i co teraz?
Czy to koniec naszej historii? Kurcze wydawałoby się ,że gdyby coś chciał to by zagadał, wykorzystał moje życzenia czy można być tak nieśmiałym? Nam się to zdarza, ale przeciez od wieków faceci mają inicjatywe
faktycznie, wylewny nie jest, ale podobno oni nie potrafią okazywać uczuć.
z tą inicjatywą nie byłabym taka pewna, faceci też momentami są bardzo nieśmiali chociaż byśmy się tego nawet nie spodziewały

Cytat:
Napisane przez zte Pokaż wiadomość
Spokojnie. Wiesz juz gdzie popełniasz błąd, więc łatwiej bedzie Ci go wyeliminować przy najbliższej okazji. Tez tak mam, ze zaraz uciekam-boje sie-robie głupoty jak widze chłopaka, ktory jest mna zainteresowany. Teraz totalnie olewam te sprawy.(matura) Trzeba wyluzowac i juz. Łatwo sie mówi, ale trzeba się przełamać, bo tak to ciagle bedziemy narzekać, ze jestesmy takie i owakie bla bla bla i ciagle same. Trzeba zacząc od siebie. (a to nie jest takie łatwe mimo wszystko)
tak, to właśnie zacząć od siebie jest najtrudniej ja ciągle szukam tej rzeczy przez którą nie podobam się facetom i zamiast wyciągnąć jakieś wnioski to ja znajduje multum rzeczy które trzeba zmienić - może wtedy... kiedyś na jakiś tam zajęciach było ćwiczenie na samoocenę: dzielisz kartkę na pół, na jeden połowie wypisujesz swoje wady, na drugiej zalety, na każdą połowę masz minutę czasu. no cóż wad zdążyłam wypisać dużo, a zanim zdążyłam wymyślić jakąś zaletę sporo czasu zleciało
__________________

zapuszczam włosy



Pomóż Bronkowi Lopez zostać w Polsce z mamą!
podpisz PETYCJĘ
simcha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 03:01   #2377
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez simcha Pokaż wiadomość
nie mówiłabym ważnych rzeczy pod wpływem % bo facet może nie wziąć tego na poważnie list też odpada, jakoś mi to do tej sytuacji nie pasuje..
na twoim miejscu wypisałabym sobie 'przykłady rozmowy i po prostu spytała co tak właściwie jest między wami, jeżeli cokolwiek jest. na prawdę chcesz się nadal męczyć, albo kończyć wszystko bez słowa, bez poznania jego zdania na ten temat?
kurcze..nie umiem się przełamać było świetnie, mnóstwo wspólnych tańców..np.przy Paulli aż normalnie miałam dreszcze jak z nim tańczyłam..heh..
ale powiedziałam mu tylko tyle,że chciałam z nim pogadać ale chyba to nie jest odpowiednia atmosfera na taką rozmowę..on po czasie odp,że chyba wiem o czym chcę pogadać..no i że za 3tyg będzie miał wolny weekend to wpadnie do mnie żeby pogadać nie dam rady tyle wytrzymać..naprawde.. a jak wsiadałam do taxi to oczywiście buzi,choć juz nie tak centralnie w policzek tylko bliżej ust..hihi i powiedziałam,że mu smsa wyślę..on zapytał czy jeszcze dziś..a ja,że nie wiem było bosko i nie chciałam psuć całej atmosfery..chyba po prostu mu napiszę na gadu wszystko..
aaa i oczywiście M. prowadził impr i się obudził z setką pozdrowien dla mnie..a co najlepsze?po raz pierwszy od 2 lat-od zerwania-widziałam mojego eks! norlanie szok..heh..widział mnie na parkiecie z R wiec super sie złozyło udawałam,ze go nie widze i się dobrze bawiłam

własnie dostałam od niego smsa,że fajnie było i takie tam, odpisałam tak neutralnie, ze mi sie podobalo i dobranoc. a w ogole,to odezwał się na gg przed chwilą ale byłam niewidoczna i nie chciałam z nim gadać

chyba mu jutro na gadu napiszę,że wolę teraz wiedziec co i jak itp. a Wy czekałybyście te 3 tyg na moim miejscu?
__________________

Edytowane przez behindblueeyes
Czas edycji: 2009-04-13 o 03:21
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 09:35   #2378
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
kurcze..nie umiem się przełamać było świetnie, mnóstwo wspólnych tańców..np.przy Paulli aż normalnie miałam dreszcze jak z nim tańczyłam..heh..
ale powiedziałam mu tylko tyle,że chciałam z nim pogadać ale chyba to nie jest odpowiednia atmosfera na taką rozmowę..on po czasie odp,że chyba wiem o czym chcę pogadać..no i że za 3tyg będzie miał wolny weekend to wpadnie do mnie żeby pogadać nie dam rady tyle wytrzymać..naprawde.. a jak wsiadałam do taxi to oczywiście buzi,choć juz nie tak centralnie w policzek tylko bliżej ust..hihi i powiedziałam,że mu smsa wyślę..on zapytał czy jeszcze dziś..a ja,że nie wiem było bosko i nie chciałam psuć całej atmosfery..chyba po prostu mu napiszę na gadu wszystko..
aaa i oczywiście M. prowadził impr i się obudził z setką pozdrowien dla mnie..a co najlepsze?po raz pierwszy od 2 lat-od zerwania-widziałam mojego eks! norlanie szok..heh..widział mnie na parkiecie z R wiec super sie złozyło udawałam,ze go nie widze i się dobrze bawiłam

własnie dostałam od niego smsa,że fajnie było i takie tam, odpisałam tak neutralnie, ze mi sie podobalo i dobranoc. a w ogole,to odezwał się na gg przed chwilą ale byłam niewidoczna i nie chciałam z nim gadać

chyba mu jutro na gadu napiszę,że wolę teraz wiedziec co i jak itp. a Wy czekałybyście te 3 tyg na moim miejscu?
Ja bym nie czekała w takiej sytuacji .jeśli on jeszcze nie wyjechał to bym się umówiła i porozmawiała z nim .

Z tym 'moim' też sie muszę rozprawić wrrrrr aż mnie trzęsie no ale to nie na gg
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 09:46   #2379
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Ja bym nie czekała w takiej sytuacji .jeśli on jeszcze nie wyjechał to bym się umówiła i porozmawiała z nim .

Z tym 'moim' też sie muszę rozprawić wrrrrr aż mnie trzęsie no ale to nie na gg
no wiem,że najlepiej na żywo..cholernie trudno ale gg to nie to samo kurcze najlepiej gdybym napisała w smsie coś takiego co go sprowokuje zeby sam wyszedł z propozycją,że wpadnie..
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 09:56   #2380
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
no wiem,że najlepiej na żywo..cholernie trudno ale gg to nie to samo kurcze najlepiej gdybym napisała w smsie coś takiego co go sprowokuje zeby sam wyszedł z propozycją,że wpadnie..
Sama prawda ja czekam na spotkanie z tym 'moim' moze sie kiedyś doczekam Oj Ci faceci
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 11:12   #2381
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

coś wymyslę..bylo cudnie wczoraj a mi dziś smutno jakoś wiem,że moge wszystko zepsuć pisząc do niego..no ale ja się męczyć tak nie zamierzam dłużej
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 11:49   #2382
bagera
Rozeznanie
 
Avatar bagera
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 786
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez monk111 Pokaż wiadomość
dawno nic nie pisałam, choć czytam wątek na bieżąco... ale dzis po prostu zrobilo mi sie smutno i mialam taka wewnetrzna potrzebę się wyżalic.
są swieta, wszyscy sparowani u rodziny, najpierw u jednej potem u drugiej. nawet młodsi ode mnie... (mam 20 lat) ile to bedzie jeszcze trwać?
czemu to jest takie trudne
zawsze jak się mną zainteresuje jakis chloopak ja zaczynam sie bac ze go zawiode, ze nie pasujemy do siebie i w rezultacie wszystko pssuje. nic mi nie wychodzi... nawet jesli widzie ze sie komus podobam to nie ummiem tego wykorzystać.
pzrepraszam za takie smuty ale chyba znowu wpadam w depresje....:/
Każdej z nas zdarzają się takie chwile,kiedy widzi mnóstwo par i w myślach zadaje sobie pytanie, czy mnie to kiedyś spotka? ja mam 21 lat i mam to samo, tak się boje że wole w ogóle nic nie zaczynać, bo jeśli to nie ten, to jak mu powiem ,że to koniec. A nasza nieśmiałość potraja emocje związane ze stosunkami damsko męskimi. Naszczęście tutaj możemy się wyżalić i wszytsko powiedziec licząc na wsparcie i dobrą rade. Mam nadzoieje,że ta depresja to tylko chwilowa,a taką radą na przyszłość to Uśmiechaj się szczerze, a być może ktoś przejmie inicjatywe i nie bedziesz musiała się tak martwić na zapas. Pierwsza zasada to myśl pozytywnie, a wszystko się odmieni, trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez simcha Pokaż wiadomość
tak, to właśnie zacząć od siebie jest najtrudniej ja ciągle szukam tej rzeczy przez którą nie podobam się facetom i zamiast wyciągnąć jakieś wnioski to ja znajduje multum rzeczy które trzeba zmienić - może wtedy... kiedyś na jakiś tam zajęciach było ćwiczenie na samoocenę: dzielisz kartkę na pół, na jeden połowie wypisujesz swoje wady, na drugiej zalety, na każdą połowę masz minutę czasu. no cóż wad zdążyłam wypisać dużo, a zanim zdążyłam wymyślić jakąś zaletę sporo czasu zleciało
Dokładnie połowa sukcesu to wiara w siebie. Niestety właśnie najczęsciej to jest przyczyną naszej nieśmiałości. Naszych kompleksów. Dlatego najlepiej jak coidziennie sobie wypiszesz swoje zalety i na nich się skupisz. Z dnia na dzień odkryjesz że masz ich więcej, a o kompleksach narazie nie myśl
Cytat:
Napisane przez simcha Pokaż wiadomość
faktycznie, wylewny nie jest, ale podobno oni nie potrafią okazywać uczuć.
z tą inicjatywą nie byłabym taka pewna, faceci też momentami są bardzo nieśmiali chociaż byśmy się tego nawet nie spodziewały
Ja niestety bardzo często zupełnie odwrotnie rozumiem facetów, albo przynajmniej ich sygnały. Jak poznałam R. tak bliżej na rajdzie,kiedy gadaliśmy o błachych sprawach ale jakoś tak szczerze, jak z obcą osobą się nie gada, to wydawał się taki m dobrym i tak bardzo nieśmiałym chłopakiem, chyba bardziej odemnie. Ale jak mi jego kumpel powiedział, że zastanawia się nad trzema dziewczynami ma rozterki, to zastanawiałam się czy to był ten sam chłopak którego poznałam, który wydawałą się alienowac i miec słabe kontakty miedzy ludzkie. Dlatego jestem trochę zagubiona i kiedy udaje mi isę o nim zapomniec, on się pojawia, jak ten zły duch z uśmiechem na twarzy, z tym który w nim tak uwielbiam
Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
coś wymyslę..bylo cudnie wczoraj a mi dziś smutno jakoś wiem,że moge wszystko zepsuć pisząc do niego..no ale ja się męczyć tak nie zamierzam dłużej
Behind nie martw się na zapas ( tak swoją drogą to nas kiedyś zgubi, nie potrafimy czasem , przynajmniej ja, żyć spontanicznie , nie domyślać się co się stanie tylko poczekac aż się stanie, bez dokłądania scenariuszy). Ja jestem dobrej myśli, pewnie chłopak jest niesmiały uczuciowo, albo miał jakies przejścia z wcześniejsza dziewczyną i myśli tak jak Ty:"Nic nie powiem, nie chce popsuć chwili". Może napisz coś w stylu, smutno mi jakoś dzisiaj,mam ochote wypić z kimś kawe, ale wszyscy zajęci a mi się nudzi. trzymam kciuki
__________________
nikt nie przytula jej i nikt nie ma jej
nie zdobyta wciąż od tylu lat
nie pamięta już czego tak jej brak
bagera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 11:59   #2383
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Poproszę sposób na niezdecydowanego faceta !!!!!!!!!! najlepiej w kapsułce
Jakby fajnie było gdyby wszystko było takie proste echhh
Ja już sama nie wiem jak mam zacząc rozmowe na temat czy cos jest czy nie
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 14:13   #2384
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Poproszę sposób na niezdecydowanego faceta !!!!!!!!!! najlepiej w kapsułce
Jakby fajnie było gdyby wszystko było takie proste echhh
Ja już sama nie wiem jak mam zacząc rozmowe na temat czy cos jest czy nie
i mi by się coś takiego przydało
sama siedzę teraz gapiąc się w gg i nie wiem jak zacząć moją wiadomość..niby tylko zwykłych pare słów,do tego niemowionych wprosty tylko napisanych..a jaki problem..heh
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 14:52   #2385
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
i mi by się coś takiego przydało
sama siedzę teraz gapiąc się w gg i nie wiem jak zacząć moją wiadomość..niby tylko zwykłych pare słów,do tego niemowionych wprosty tylko napisanych..a jaki problem..heh
Ja dałam właśnie opis na gg :Albo chodź przytul mnie albo odejdź i przebacz ...
chociaż wiem ze go teraz nie ma ale opis jest i postanowiłam ze jakiś czas mu dam na przemyślenia czyli brak kontaktu na jakiś czas
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:12   #2386
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Ja dałam właśnie opis na gg :Albo chodź przytul mnie albo odejdź i przebacz ...
chociaż wiem ze go teraz nie ma ale opis jest i postanowiłam ze jakiś czas mu dam na przemyślenia czyli brak kontaktu na jakiś czas
hahaha..serio? a ja mam opis 'albo chodź przytul mnie..' spodobał mi sie ten kawałek-to była osttania piosenka,która wczoraj tańczyliśmy..mmm
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:18   #2387
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
hahaha..serio? a ja mam opis 'albo chodź przytul mnie..' spodobał mi sie ten kawałek-to była osttania piosenka,która wczoraj tańczyliśmy..mmm
Naprawdę dałam taki opis nie wiem jaki będzie skutek tego no ale raz się żyje
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:43   #2388
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Naprawdę dałam taki opis nie wiem jaki będzie skutek tego no ale raz się żyje
pewnie czasem najlepiej działac opisami
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 17:33   #2389
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Wariatkija tam jestem zwolenniczką wypisywania tego,o co chodzi-nawet na gg jak nie da się osobiście.Kilka zalet:
-człowiekowi od razu lepiej
-wiadomo,na czym się stoi
-zawsze łatwiej dobrać słowa.
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 18:04   #2390
jenny1234
Wtajemniczenie
 
Avatar jenny1234
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu:)))))))))
Wiadomości: 2 709
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez monk111 Pokaż wiadomość
dawno nic nie pisałam, choć czytam wątek na bieżąco... ale dzis po prostu zrobilo mi sie smutno i mialam taka wewnetrzna potrzebę się wyżalic.
są swieta, wszyscy sparowani u rodziny, najpierw u jednej potem u drugiej. nawet młodsi ode mnie... (mam 20 lat) ile to bedzie jeszcze trwać?
czemu to jest takie trudne
zawsze jak się mną zainteresuje jakis chloopak ja zaczynam sie bac ze go zawiode, ze nie pasujemy do siebie i w rezultacie wszystko pssuje. nic mi nie wychodzi... nawet jesli widzie ze sie komus podobam to nie ummiem tego wykorzystać.
pzrepraszam za takie smuty ale chyba znowu wpadam w depresje....:/

mam tak samo ;( byłam wczoraj na chrzcinach (zostałam chrzestną jedyna radość w życiu) i wszyscy w parach.. tylko ja sama... a dziś yłam u rodziny w gościach i co?? - wuja dobił mnie tekstem ty to zostaniesz starą panną ciągle mi to powtarza i chyba niedługo mu uwierze ;((
jenny1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 18:12   #2391
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez jenny1234 Pokaż wiadomość
mam tak samo ;( byłam wczoraj na chrzcinach (zostałam chrzestną jedyna radość w życiu) i wszyscy w parach.. tylko ja sama... a dziś yłam u rodziny w gościach i co?? - wuja dobił mnie tekstem ty to zostaniesz starą panną ciągle mi to powtarza i chyba niedługo mu uwierze ;((
Brzydko napiszę,że masz głupiego wujka-masz 19/20lat i już stara panna?Co się z tymi ludźmi dzieje,no...
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 18:38   #2392
jenny1234
Wtajemniczenie
 
Avatar jenny1234
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu:)))))))))
Wiadomości: 2 709
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Brzydko napiszę,że masz głupiego wujka-masz 19/20lat i już stara panna?Co się z tymi ludźmi dzieje,no...
wiem, że mam głupiego... on dobija mnie tym wszystkim... czasami nie mam argumentów na niego. a i mówi, że jak mi się jakiś trafi to i tak po tygodniu mnie odstawi ((
jenny1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 19:37   #2393
monk111
Raczkowanie
 
Avatar monk111
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 242
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez jenny1234 Pokaż wiadomość
wiem, że mam głupiego... on dobija mnie tym wszystkim... czasami nie mam argumentów na niego. a i mówi, że jak mi się jakiś trafi to i tak po tygodniu mnie odstawi ((
no własnie. mam podobnie. bo nie dosc ze tak trudno się przelamac i zaczac jakaś znajomość to potem ciagle rozczarowania. i jak tu się nie bać nowych związków? fakt moze po prostu to wina facetów, sa nieodpowiedni, nie pasują do nas... no cóż. ale moze w niektorych przypadkach szukanie tego jedynego polega na tym aby wykreślić wszystkich nieodpowiednich. choć to troche glupie wytłumaczenie.

tak czy inaczej nie nalezy sie przejmować innymi ludzmi, którzy nie wiem czemu ale cieszą(!) się z czyjegos nieszczescia, sa niedelikatni i niewrażliwi :/
monk111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 19:41   #2394
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

teksty o starych pannach są 'cudne' ale nie ma co się przejmować i na siłe kogoś szukać żeby nie być samemu
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 20:15   #2395
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
kurcze..nie umiem się przełamać było świetnie, mnóstwo wspólnych tańców..np.przy Paulli aż normalnie miałam dreszcze jak z nim tańczyłam..heh..
ale powiedziałam mu tylko tyle,że chciałam z nim pogadać ale chyba to nie jest odpowiednia atmosfera na taką rozmowę..on po czasie odp,że chyba wiem o czym chcę pogadać..no i że za 3tyg będzie miał wolny weekend to wpadnie do mnie żeby pogadać nie dam rady tyle wytrzymać..naprawde.. a jak wsiadałam do taxi to oczywiście buzi,choć juz nie tak centralnie w policzek tylko bliżej ust..hihi i powiedziałam,że mu smsa wyślę..on zapytał czy jeszcze dziś..a ja,że nie wiem było bosko i nie chciałam psuć całej atmosfery..chyba po prostu mu napiszę na gadu wszystko..
aaa i oczywiście M. prowadził impr i się obudził z setką pozdrowien dla mnie..a co najlepsze?po raz pierwszy od 2 lat-od zerwania-widziałam mojego eks! norlanie szok..heh..widział mnie na parkiecie z R wiec super sie złozyło udawałam,ze go nie widze i się dobrze bawiłam

własnie dostałam od niego smsa,że fajnie było i takie tam, odpisałam tak neutralnie, ze mi sie podobalo i dobranoc. a w ogole,to odezwał się na gg przed chwilą ale byłam niewidoczna i nie chciałam z nim gadać

chyba mu jutro na gadu napiszę,że wolę teraz wiedziec co i jak itp. a Wy czekałybyście te 3 tyg na moim miejscu?
zobaczycie się dopiero za 3 TYGODNIE ?? no przepraszam, ale dla mnie to jest troche... nie tak jak powinno być. nie mówię, żeby się widywać dzień w dzień, ale 3 tygodnie.. jakby się chciał postarać to znalazłby czas wcześniej.. takie moje odczucie.. ale życzę powodzenia w każdym razie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=461849 ciuchy na wymiane
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 20:18   #2396
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
teksty o starych pannach są 'cudne' ale nie ma co się przejmować i na siłe kogoś szukać żeby nie być samemu
Skad ja to znam moja własna mamcia mówi czasem na mnie stara panna chociaż mam dopiero 23 lata
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 20:37   #2397
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez aniad61 Pokaż wiadomość
zobaczycie się dopiero za 3 TYGODNIE ?? no przepraszam, ale dla mnie to jest troche... nie tak jak powinno być. nie mówię, żeby się widywać dzień w dzień, ale 3 tygodnie.. jakby się chciał postarać to znalazłby czas wcześniej.. takie moje odczucie.. ale życzę powodzenia w każdym razie
pewnie,masz rację..jak komuś zalezy to zawsze znajdzie czas
ale ja w śr wyjezdzam już, a on z kolei wyjeżdza w pt i nie będzie go ponad tydz i dopiero w nast weekend nam pasuje żeby się spotkac..
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 20:45   #2398
aniad61
Zadomowienie
 
Avatar aniad61
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 247
GG do aniad61
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
pewnie,masz rację..jak komuś zalezy to zawsze znajdzie czas
ale ja w śr wyjezdzam już, a on z kolei wyjeżdza w pt i nie będzie go ponad tydz i dopiero w nast weekend nam pasuje żeby się spotkac..
mhm no to chyba jest okej w każdym razie życzę powodzenia ! mam nadzieję, że Ci ( Wam ) się uda


a tak w ogóle to polecam wszystkim ebooka : Greg Behrend, Liz Tucillo - 'Nie zależy mu na tobie' - niby podane są banalne przykłady w tym ebooku, ale dają do myślenia
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=461849 ciuchy na wymiane
aniad61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 20:59   #2399
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez aniad61 Pokaż wiadomość
mhm no to chyba jest okej w każdym razie życzę powodzenia ! mam nadzieję, że Ci ( Wam ) się uda
no chyba także albo jutro do mnie wpadnie żeby pogadać albo dopiero za 3 tyg..a w zasadzie ponad 3
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 21:30   #2400
numb05
Zadomowienie
 
Avatar numb05
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 230
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

mhm. przepraszam, może nie ma tu zwyczaju wchodzenia w temat. ale nie mam pojęcia co robić. raczej nie jestem nieśmiała, ale wygląda to tak, że do obcych ludzi łatwo mi powiedzieć coś durnego-śmiesznego, ale zacząć znajomość na poważnie - nie. idąc korytarzem szkoły mogę krzyknąć, zażartować, wszystko - o ile jest to zabawa, nie zależy mi na poważnie. nie jestem z tych którzy analizują każdy ruch i boją się cokolwiek zrobić. robię naprawdę głupie rzeczy z późniejszego punktu widzenia, ale się za nie nie wstydzę - to JA. ale teraz... nigdy nie miałam czegoś takiego żeby całkiem nieznajoma osoba, tylko z wyglądu na tyle zapadła mi w pamięć, żeby zaczęło mi na niej "zależeć" jasne, podobali mi się, lubiłam ich oglądać, może to nawet było coś bliskiego zauroczeniu, bo wiem, że gdyby coś w moim kierunku zrobili to byłabym pszeszczęśliwa. ale z róznych powodów nigdy do takiej osoby nie czułam potrzeby zrobienia pierwszego kroku - czegokolwiek, byleby tylko go poznać. gdyby był kontakt, byłaby radość, nie ma - trudno, właściwie po co? ale teraz? nie znam chłopaka, całkowicie, definitywnie nic. nie jest dużo starszy, zajęty czy nie należy do grona bubków co to mają jakieś wymagania wygórowane. z tego co wiem, dziewczyny go lubią bo jest w porządku, ale nie "pociąga" ich. i wiem, że może miałabym szanse, puki go nie poznam nic nie będzie przekreślone (jak jest w przypadku takich, jakie cechy wypisałam wyżej, lub po prostu macho którzy uważają się za 7 cód świata) i wiem, że mam szanse. (o ile mnie polubi, ale tego sama z siebie nie urodzę) . co mam robić?!?! nie znam żadnych jego bliższych znajomych. ale CHCĘ dziwnie POTRZEBUJĘ żeby w jakichś sposób go poznać. tylko co? podejść i powiedzieć: cześć, jestem monika, a ty? pewnie odpowie że michał, ale co do cholery dalej?! o czym gadać, jak rzucić jakiś temat? podejść tak po prostu w szkole?! a jak otaksuje mnie wzrokiem i od razu palnie coś z ironią?! to będzie bolało. co robić? helphelphelp!!! jestem już nawet gotowa na pierwszy krok, ale jaki?? proszę Was wizażystki
__________________
Playing it safe is the most popular way to fail.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?
numb05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.