Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-28, 20:58   #4411
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zapisałam, może uda się zdobyć próbki. A z Tołpy masz może żele do mycia twarzy?
Kończę wodę różaną, ale nie mam ochoty na eksperymenty i kupię niebieskiego Garnierka. A co do 2fazy z tej serii to biję się w piersi i przyznaję- słabszy jest niż ten sprzed zmiany opakowań

Ooo, Jelly Kiss jest bardzo fajna i uwielbiam to magnetyczne zapięcie, tak śliczniusio klika
Mam taki w tubie do cery tłustej, ale nie wiem kiedy otworzę. Teraz kończę Eucerin DermoPuryfier - może chcesz odlewkę? W pracy dziewczyny bardzo sobie chwalą żel Lysalpha SVR.
Mogę Ci zrobić jakieś odlewki i wysłać kilka próbek

Ice podobno przedłuża, ale wiesz jak jest - jednemu przedłuży i makijaż będzie się idealnie trzymał, a innemu w ogóle nie pomoże. MAC ma przy kasie pielęgnację w mini opakowaniach - nie wiem czy są miniaturki Fixa, ale może warto sprawdzić
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 21:46   #4412
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Dostała mail z Mydlarni Tuli, że mydełka wysłane
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 05:48   #4413
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość

Podobają mi się z testerków 103 i 301, ale nie kupię, bo amerykańskei opakowania są ładniejsze a ja się nie zadowalam "beleczym" no i wolę upolować z Avonu te z "galaretką"
A widzisz, a do mnie wczoraj konsultantka pisała czy coś chcę z Avonu i odpisałam, że nie, bo nawet od nowego roku nie miałam żadnego katalogu w łapkach.
Teraz zamawiała z kat. 5, więc muszę zobaczyć co fajnego jest w następnym

Czytam właśnie, że wczoraj straszne pożary traw znów były na Ruczaju. Jak szłam z Bonarki to widziałam te kłęby dymu i straże jeździły jak szalone. Ludzie są niepoważni z tym wypalaniem, jeszcze przy takim wietrze
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 06:09   #4414
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Poki co nawet jeszcze nie szukam, powoli sie klimatyzuje (tak to sie mowi w ogole?) i poznaje miasto. Chociaz dzisiaj to z tego poznawania niewiele wyszlo, bo praktycznie caly dzien siedze w domu i wyrabiam chleb. TZ wyhodowal zakwas, wczoraj zrobil zaczyn, a ja dzis sie bawie w maszyne do ciasta i cwicze miesnie rak A ze trzeba bylo odstawiac ciasto do rosniecia 3x, za kazdym razem na godzine, to mam praktycznie areszt domowy Noo, teraz moglabym gdzies isc, bo ostatni etap to 3-4h wyrastania, ale juz mi sie nie chcialo. Zreszta jeszcze 2 godzinki i bedzie mozna piec. Zobaczmy co nam wyjdzie.
Klimatyzować aklimatyzować... nieważne, ważny jest chleb! Ja też ostatnio zaczęłam robić chleb na zakwasie, baaardzo się w to wciągnęłam i mam ochotę piec codziennie Jakiego przepisu używacie?
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
zapomniałabym- co powiecie na fuzzycure? http://www.thepolishaholic.com/2012/...-sweaters.html
Śmieszne, ale ja bym ciągle myślała: jak to zmyć?! To gorsze niż brokat...
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
I w ogóle to TŻ odebrał nasze obrączki i nie mogę się z tego powodu nacieszyć, nie wiem sama czemu.
Ale fajnie Ja też się najbardziej cieszyłam z obrączek (chociaż z sukienki też, ale to było później)
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

A właśnie, macałyście może już tę nową szminkę L`Oreala, którą tak reklamują? Znowu mi się zachciewa jakiejś pomadki, bo wypady na łowy błyszczykowe ciągle kończyły się niczym. Wszystko jakieś takie strasznie błyszczące i z drobinkami, a ja ostatnio wolę moje usta w naturalnych kolorach, bez tego typu dodatków.
Ja macałam, z chęcią zakupu... ale nie kupiłam, bo jakoś kolory mnie nie zachwyciły... Wyglądają na nawilżające, nie mają żadnych drobinek i są pewnie transparentne... No ale chciałam różową jasną, ale jakoś mnie nie przekonała.
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
tak jak pisałam chyba mascarpone z bitą śmietaną żurawina była świeża, mniammmmmm a wczoraj jadłam te bezy z pistacjami - krem jest stały (wg mnie też z mascarpone), ma w sobie wodę różaną (albo jest w bezach) i posypany jest zmielonymi, niesłonymi pistacjami.
A no widzisz, nie zauważyłam No ale... zaczynała mi się choroba, więc dziwię się, że w ogóle coś napisałam Brzmi baaardzo kusząco, będę musiała spróbować tak zrobić, bo krem mascarpone-bita śmietana już kiedyś robiłam i był rzeczywiście fajny.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Myślałam o nim, ale boję się że wysuszy mi skórę, tym bardziej że na naszej sali klimatyzacja sprawna i cąły czas włączona a to dodatkowy czynnik, który mnie wysusza.
Ja kupiłam Skindinavię - skusiła mnie masa pochwalnych filmików na youtubie. Bardzo lubię ten utrwalacz, ale oba jakie mam (jeden dla panien młodych i jeden matujący) mają na pierwszym miejscu w składzie alkohol, więc Ciebie mogłby wysuszyć...
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Chciałam przy okazji ogłosić szlaban na ciuchy. Wydałam dzis prawie 400 zł
Super zakupy Zwłaszcza spódnica mi się podoba, będę musiała się jej przyjrzeć, bo fajnie by było kupić sobie coś nowego na Święta Zwłaszcza, że jedziemy do rodziny TŻta
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja tak mam po mocnej herbacie lub kawie i bardzo często gdy żuję gumę ale tylko wtedy, gdy nie jadłam od 2-3 czy więcej godzin
super, gratuluję! ja wykończyłam małą termalkę, dezodorant, szampon - w jednym czasie, dlatego pamiętam
[...]
sama sprawiłam sobie na wiosnę bluzkę-baskinkę (na kimś ładniej wygląda niż na modelce ze strony, więc wstawiam z bloga Anies), woskowaną spódnicę, miętowe spodnie (bardziej od tych na zdjęciu i z odrobiną błękitu) i miętowy sweterek, ostatnio dokupiłam też zieloną sukienkę
Też tak mam po gumie, widzę, że to normalne

Również gratuluję Fajnie jest tak coś zużyć i z czystym sumieniem kupić coś nowego

Świetne zakupy! Spodnie już chwaliłam A jaka sukienka?
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ooo, Jelly Kiss jest bardzo fajna i uwielbiam to magnetyczne zapięcie, tak śliczniusio klika
[...]
A z peelingów do ciała coś fajnego polecacie ostatnio? Nic do mnie nie przemawia z drogeryjnych półek i w desperacji zaczęłam zbierać fusy kawowe
Też bardzo lubię jelly kiss - to moja ulubiona część nagrody z zeszłego roku Iiii nawet powoli mi się kończy, to będzie moja pierwsza szminka zużyta w całości! No ale używam jej jako balsamu, bo fajnie nawilża usta.


A ja zachorowałam:/ Złapał mnie jakiś wirus, wczoraj byłam u lekarza i dostałam zwolnienie do końca tygodnia. Mam odpoczywać i nic nie jeść Oczywiście wczoraj zaczęłam robić ciasto na croissants Bo mam duuużo masła i muszę je jakoś zużyć... Dziś nawet upiekłam jedną blaszkę zanim TŻ poszedł do pracy i zjedliśmy razem rogaliki na śniadanie (Ja tylko jednego, w końcu nie powinnam nic jeść, no ale co poradzić na głód)
Oczywiście robię ciasto z różnych przepisów - wreszcie będę mogła się przeonać, który jest najlepszy!
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 07:16   #4415
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Dziękuję
Ta biała baskinka bardzo ładna, ale chyba trzeba być szczupłym w talii do takiego fasonu. Ja bym się bała, że mi podkreśli już i tak wystający brzuszek
Ja akurat też szukałam czegoś miętowego, ale zamiast tego kupiłam nowe bluzeczki w kolorze: koralowym, białym, żółtym i pudroworóżowym.

Co do tych szminek, to faktycznie na tym jednym zdjęciu nie wyglądają zachęcająco, ale i tak pójdę je pomacać w najbliższym czasie
ja jestem typową gruszką, górę mam całkiem fajną, ale do tego szerokie biodra

koralowe i pudrowe ubrania też mi się podobają ale chyba nie mam nic takiego w szafie
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Również gratuluję Fajnie jest tak coś zużyć i z czystym sumieniem kupić coś nowego

Świetne zakupy! Spodnie już chwaliłam A jaka sukienka?
oj tak do tego kończy mi się krem, a to nie dobrze - zupełnie nie wiem w co teraz się zaopatrzyć.. chciałam coś z EL, ale jeszcze nic nie testowałam, a w ciemno tyle nie wydam :/
a z kolei Mineral Flowers (który właśnie kończę) już nigdzie nie znajdę

sukienka taka, mój aparat strasznie zżarł kolory, najlepiej chyba to bez lapmy, ale i tak na żywo nie jest aż taka morska
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A ja zachorowałam:/ Złapał mnie jakiś wirus, wczoraj byłam u lekarza i dostałam zwolnienie do końca tygodnia. Mam odpoczywać i nic nie jeść Oczywiście wczoraj zaczęłam robić ciasto na croissants Bo mam duuużo masła i muszę je jakoś zużyć... Dziś nawet upiekłam jedną blaszkę zanim TŻ poszedł do pracy i zjedliśmy razem rogaliki na śniadanie (Ja tylko jednego, w końcu nie powinnam nic jeść, no ale co poradzić na głód)
Oczywiście robię ciasto z różnych przepisów - wreszcie będę mogła się przeonać, który jest najlepszy!
ojej, współczuję.. kuruj się

co do baz, dużo ma w ofercie Smashbox, może warto tam popatrzeć? sama mam kilka próbek, ale jeszcze żadnej nie testowałam, bo nie było takiej potrzeby, także nie mam pojęcia jak się sprawują
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka1.jpg (32,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka2.jpg (30,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka3.jpg (29,3 KB, 12 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-03-29 o 07:26
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 08:12   #4416
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ninuś, fajna kiecka Widziałam podobne w H&M i w TK Maxxx. W ogóle wczoraj obczaiłam w tym sklepie kosmetyki i były jakieś zestawy po 6 lub 8 małych lakierów, ale wszystkie kolory były takie metaliczne. Cena bodajże ok. 30 zł, tylko nie pamiętam jaka to firma. Gdyby były brokatowe, to bym wzięła.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 08:54   #4417
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zobacz GOSHA, oni często zaskakują podejściem do tematu (chociaż nie zawsze na plus )
http://gosh.pl/produkty_id.php?&id=357&i=0
http://gosh.pl/produkty_id.php?&id=292&i=0
Dzięki ale już wczoraj kupiłam nieco kompulsywnie, ale cóż - kliknęłam na All bazę L'oreal Studio Secrets taką w słoiczku, testowałam przedwczoraj w GK i wygląda fajnie tylko zobaczymy jak z wysuszaniem i trwałością.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Od mojego przemeblowania po raz pierwszy chyba mam taki układ łóżka, że wstaję prawą
Na szczęście następny był pewnie za 2 minuty?
Ja ostatnio ciągle wstaję lewą bo niedosypiam i jestem przemęczona. Wiosenne zrówniane + mało snu + zmiana czasu i po mnie. Najgorsze że wyspanie się mam w perspektywnie dopiero w kolejny weekend, nie ten.

Następny za 2 minuty, owszem ale było ryzyko że będzie bez automatu biletowego a do takich czasem nie wsiadam.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Kończę wodę różaną, ale nie mam ochoty na eksperymenty i kupię niebieskiego Garnierka. A co do 2fazy z tej serii to biję się w piersi i przyznaję- słabszy jest niż ten sprzed zmiany opakowań
Też muszę w końcu kupić niebieskiego Garnierka, tonik by mi się bardzo przydał odkąd mam te silikonowe kwasy Pharmaceris, bo teraz rano domywam twarz micelem po nich.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ooo, Jelly Kiss jest bardzo fajna i uwielbiam to magnetyczne zapięcie, tak śliczniusio klika
A ja tak sobie ją lubię, niby jest ok, ale taka śliska i mało trwała, że mnie drażni.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A z peelingów do ciała coś fajnego polecacie ostatnio? Nic do mnie nie przemawia z drogeryjnych półek i w desperacji zaczęłam zbierać fusy kawowe
Ja nie znam nic lepszego niż kawa, ale ja nigdy nie robiłam z fusów tylko po prostu z mielonej. Teraz już nie mogę sobie na to pozwolić bo mamy taki marny odpływ w kabinie, że TŻ by mnie chyba udusił, bo od kawy na bank by się zapchał.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ice podobno przedłuża, ale wiesz jak jest - jednemu przedłuży i makijaż będzie się idealnie trzymał, a innemu w ogóle nie pomoże. MAC ma przy kasie pielęgnację w mini opakowaniach - nie wiem czy są miniaturki Fixa, ale może warto sprawdzić
O dzięki wielkie za info, muszę sie przejść, fajnie by było jakby miniaturka była.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ale fajnie Ja też się najbardziej cieszyłam z obrączek (chociaż z sukienki też, ale to było później)
Z sukienki też się będę cieszyć ale chyba dopiero jak ją odbiorę, a obrączki to taki symbol i fajnie bo tak czuję, że to już niedługo naprawdę będziemy małżeństwem i nawet jak to prawie nic nie zmieni w praktyce naszego codziennego życia to i tak starsznie się cieszę.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja kupiłam Skindinavię - skusiła mnie masa pochwalnych filmików na youtubie. Bardzo lubię ten utrwalacz, ale oba jakie mam (jeden dla panien młodych i jeden matujący) mają na pierwszym miejscu w składzie alkohol, więc Ciebie mogłby wysuszyć...
Nie słyszałam o tym wcześnie, ale jak takie alkoholowe to podobnie jak Kryolan. Boję się takich specyfików, ale nie wiem czy słusznie. Bo z drugiej strony nie wiem czy mój makijaż pozostanie perfekcyjny całą noc jak nie użyję utrwalacza.

Zdrówka życzę

Wczoraj poczyniłam pierwsze zakupy do makijażu ślubnego - tak jak pisałam bazę L'oreal i bazę pod ciebie Lumene. Poza tym jeszcze kliknęłam maseczkę błotną Bingo, muszę się zacząć regularnie maseczkować.

Rozpoczęliśmy z TŻem sezon rowerowy - wczoraj była wprawka 18 km z myciem rowerów i pompowaniem kół. Szkoda że zakończyłabym ją kiepsko, bo na rondzie prawie pod domem się zamyśliłam i wjechałabym prosto pod samochód.

A dzisiaj przyjechałam pierwszy raz na rowerze do pracy, ze względu na pogodę był to chyba średni pomysł. Całą drogę pod wiatr, strasznie się zmęczyłam. Mam nadzieję, że nie będę wracać w deszczu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 09:11   #4418
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Też muszę odkurzyć rower
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 14:05   #4419
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Też muszę odkurzyć rower
Polecam zabrać na myjnię bezdotykową, szybko i skutecznie.

Dostałam maile, że moje drobiazgi kupione wczoraj już wszystkie wysłane. Czekam tylko na awizonosza.


Potrzeba mi kolejnej porady fioletowej kredki do oczu szukam, widocznie fioletowej ale stonowanej, może być z drobinkami. Polecacie coś rozsądnego cenowo co się bardzo długo trzyma?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 17:16   #4420
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Organzza, skąd jest ta sukienka i ile kosztowała? Nie mogę nic znaleźć na wesele mojego brata.

ice, moje ulubione kredki to Long Lasting Essence, w nowościach (są już w Naturach) jest podobno fioletowa właśnie z drobinkami. Możesz jej się przyjrzeć.

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Znalazłam swatche, ale podobno ta jest gorsza od reszty http://violet-lips.blogspot.com/2012...pencil-16.html
Chyba że chodzi Ci o coś takiego jak 08 http://3.bp.blogspot.com/-hYDb08wIpt...cks+swatch.JPG
http://2.bp.blogspot.com/-W7ovZVBh1O...+14+swatch.JPG
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 17:34   #4421
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
ice, moje ulubione kredki to Long Lasting Essence, w nowościach (są już w Naturach) jest podobno fioletowa właśnie z drobinkami. Możesz jej się przyjrzeć.

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Znalazłam swatche, ale podobno ta jest gorsza od reszty http://violet-lips.blogspot.com/2012...pencil-16.html
Chyba że chodzi Ci o coś takiego jak 08 http://3.bp.blogspot.com/-hYDb08wIpt...cks+swatch.JPG
http://2.bp.blogspot.com/-W7ovZVBh1O...+14+swatch.JPG
Em dzięki, ta pierwsza najfajniejsza kolorystycznie, a 08 słaba, nie widać że to fiolet. Szkoda że po 1 warstwie wygląda tak jak wygląda, ja nie znoszę kredek których muszę nakładać więcej niż jedną więc odpada.

Może jeszcze ktoś ma jakieś typy?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 19:19   #4422
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Mi też szminki odrobinę wysuszają usta, ale od pewnego czasu błyszczyki mnie zaczęły wkurzać. Zwłaszcza, gdy mi się do nich przyklejają włosy. Odkąd mam długie coraz częściej mi sie to zdarza.
Ale akurat z L`Oreala miałam już raz pomadkę i byłam zadowolona, bo fajnie nawilżała usta


Chciałam przy okazji ogłosić szlaban na ciuchy. Wydałam dzis prawie 400 zł
I w sumie na co? Kilka zwykłych bluzeczek w wiosennych pastelowych kolorach i z droższych rzeczy: balerinki z H&M za 79,90 zł i spódniczkę z Mango (139,00 zł, ale nie mogłam się oprzeć ). Tę spódniczkę mierzyłam też pudrowo-różową, ale prześwituje i nie wiem za bardzo czy nie byłoby przez nią widać nawet białej czy cielistej bielizny.
Mi wysuszaja bardziej niz odrobine, dlatego z dwojga zlego wole juz przyklejone do blyszczyka wlosy niz szminke na spierzchnietych ustach. A ostatnio to i tak najczesciej uzywalam balsamow do ust, dopiero tu, wraz z nastaniem slonecznej pogody przeprosilam sie z blyszczykami. Niby jeszcze w PL kupilam Essence stay with me w slicznym koralowym odcieniu, ale jakos mi nie wspolgral z pogoda i nie uzywalam. A kupilam, bo dzien przed moim wyjazdem otworzyli mi w miescie Nature. Nie mieli kiedy nooo... Swoja droga mozesz sie przyjrzec tym blyszczykom, jak jeszcze nie znasz, bo drobinek nie maja, w gamie sa tez naturalne kolorki, a wlosy sie do nich zbytnio nie kleja. Nie to co do JT

Ciuchow zazdroszcze. Jak tu widze te wszystkie pastele, to tez mi sie chce takich bluzeczek i mietowych spodni jeszcze, ale poki co trzeba sie wstrzymac z bolami do znalezienia pracy. W koncu niby mam w czym chodzic...
Na pocieszenie kupilam sobie tylko 2 t-shirty z nadrukami i balerinki w Primarku. Balerinki sa koralowe, a na przodzie maja kokardke i 3 guziczki. Sa materialowe, na takiej a la slomkowej podeszwie. Sliczne sa! Nic to, ze mam do nich tylko jedna jedyna bluzeczke. Co prawda byly jeszcze takie granatowe i biale, ale te mnie urzekly

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
MagJu, cieszę się, że dobrze Ci się układa oby tak dalej a pracę na pewno szybko znajdziesz

sama sprawiłam sobie na wiosnę bluzkę-baskinkę (na kimś ładniej wygląda niż na modelce ze strony, więc wstawiam z bloga Anies), woskowaną spódnicę, miętowe spodnie (bardziej od tych na zdjęciu i z odrobiną błękitu) i miętowy sweterek, ostatnio dokupiłam też zieloną sukienkę
Mam taka nadzieje. W sumie juz po niedzieli bede szukac razem ze znajomymi TZ, wiec jak cos znajdziemy, to razem bedziemy dojezdzac do pracy. No i w samej pracy tez bedzie razniej, zwlaszcza ze jedna dziewczyne znam

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A z peelingów do ciała coś fajnego polecacie ostatnio? Nic do mnie nie przemawia z drogeryjnych półek i w desperacji zaczęłam zbierać fusy kawowe
Tez juz mialam zbierac, nawet TZ mi chcial odkladac, ale w koncu kupilam morelowego St Ives'a do ciala. Bo tu i takowy jest, nie tylko do twarzy jak u nas. Ale ogolnie panuje to scrubowo-peelingowa posucha, w zasadzie tylko w Body Shopie maja porzadne drapaki do ciala. Wszedzie pelno jakichs delikatnych zeli peelingujacych i oni to peelingiem nazywaja. Nastepnym razem jak bede w PL, to chyba bede robic zapasy granatowej Bielendy i Daxow. Wlasnie, Bielende polecam, jak jeszcze granacika nie mialas
A co do peelingu kawowego, to nawet moglabym go uzywac i nie wydawac kasy na sklepowe (zwazywszy na ceny w TBS), ale co to za przyjemnosc z kapieli, jak potem trzeba wanne z brazowych zaciekow szorowac

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Klimatyzować aklimatyzować... nieważne, ważny jest chleb! Ja też ostatnio zaczęłam robić chleb na zakwasie, baaardzo się w to wciągnęłam i mam ochotę piec codziennie Jakiego przepisu używacie?

A ja zachorowałam:/ Złapał mnie jakiś wirus, wczoraj byłam u lekarza i dostałam zwolnienie do końca tygodnia. Mam odpoczywać i nic nie jeść Oczywiście wczoraj zaczęłam robić ciasto na croissants Bo mam duuużo masła i muszę je jakoś zużyć... Dziś nawet upiekłam jedną blaszkę zanim TŻ poszedł do pracy i zjedliśmy razem rogaliki na śniadanie (Ja tylko jednego, w końcu nie powinnam nic jeść, no ale co poradzić na głód)
Oczywiście robię ciasto z różnych przepisów - wreszcie będę mogła się przeonać, który jest najlepszy!
Tez prawda
A chlebek z tego przepisu http://notatnikzprzepisami.blogspot....zytnim_17.html Nieskromnie powiem, ze wyszedl pyszny! Jeden zrobilam solo, drugi z pomidorami suszonymi. Jutro zaczynamy zabawe od nowa, tylko chyba tym razem odpuscimy sobie to jedno odgazowywanie. U mnie i tak ciasto roslo dopiero w tej ostatniej 3-4-godzinnej fazie.

Co to za okropne chorobsko Cie dopadlo, ze nawet jesc nie mozesz
Kuruj sie

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Rozpoczęliśmy z TŻem sezon rowerowy - wczoraj była wprawka 18 km z myciem rowerów i pompowaniem kół. Szkoda że zakończyłabym ją kiepsko, bo na rondzie prawie pod domem się zamyśliłam i wjechałabym prosto pod samochód.

A dzisiaj przyjechałam pierwszy raz na rowerze do pracy, ze względu na pogodę był to chyba średni pomysł. Całą drogę pod wiatr, strasznie się zmęczyłam. Mam nadzieję, że nie będę wracać w deszczu.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Też muszę odkurzyć rower
Zazdroszcze Wam tych rowerkow! Tu jest taka piekna pogoda, ze nic tylko smigac. Wczoraj chodzilam juz w spodnicy i sandalkach, o krotkim rekawku nie wspominajac, bo tak chodze od tygodnia.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 06:05   #4423
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Zazdroszcze Wam tych rowerkow! Tu jest taka piekna pogoda, ze nic tylko smigac. Wczoraj chodzilam juz w spodnicy i sandalkach, o krotkim rekawku nie wspominajac, bo tak chodze od tygodnia.
A ja zazdroszczę pogody. W weekend zapowiadają opady deszczu ze śniegiem Ale podobno na święta ma być słonecznie i ciepło, więc nie tracę nadziei, że może moje nowe ciuszki będę mogła już założyć Póki co te nowe balerinki testuję w pracy i nie obtarły póki co, więc jest dobrze.

ice, ja też miałam polecać kredki Longlasting, ale może zajrzyj na stoisko Manhattan. Ja mam brązową wodoodporną kredkę tej firmy i jest super, jedynie pod koniec dnia mi się zbiera trochę w załamaniu powieki, ale na bazie trzyma się bez uszczerbku. Fiolety pewnie też jakieś się tam znajdą.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 13:06   #4424
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ice znalazłam informację, że Fix+ kosztuje 42zł za 30ml.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 15:47   #4425
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
ice, ja też miałam polecać kredki Longlasting, ale może zajrzyj na stoisko Manhattan. Ja mam brązową wodoodporną kredkę tej firmy i jest super, jedynie pod koniec dnia mi się zbiera trochę w załamaniu powieki, ale na bazie trzyma się bez uszczerbku. Fiolety pewnie też jakieś się tam znajdą.
Dzięki, obadam, ale nie wystawiasz jej najlepszej recenzji tym że się zbiera.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ice znalazłam informację, że Fix+ kosztuje 42zł za 30ml.
O, super, dziękuję. To na pewno kupię, nawet jakbym potem musiała dokupic jednak utrwalacz.

Podobno mam już maseczkę Bingo w domu, będę testować może dzisiaj.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 16:23   #4426
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

ice, mi się powieki pocą, a przez filtry to już w ogóle często mi się kredki szybko rozmazują Dlatego moja opinia może nie być do końca sprawiedliwa

Fajny dzień dziś miałam, sporo czasu spędziłam na krakowskim rynku, bo miałam tam parę załatwień firmowych. Dobrze tylko, że zdążyłam wrócić do biura przed nadejściem deszczu i gradu, bo nie miałam parasola
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 19:05   #4427
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A chlebek z tego przepisu http://notatnikzprzepisami.blogspot....zytnim_17.html Nieskromnie powiem, ze wyszedl pyszny! Jeden zrobilam solo, drugi z pomidorami suszonymi. Jutro zaczynamy zabawe od nowa, tylko chyba tym razem odpuscimy sobie to jedno odgazowywanie. U mnie i tak ciasto roslo dopiero w tej ostatniej 3-4-godzinnej fazie.
No to muszę go wypróbować! Ja robiłam już 2 razy z przepisu Tatter Jest super - taki mocno razowy, ma intensywny smak... Tylk odługo rośnie i wczoraj pękł na górze, bo za krótko wyrastał (a rósł chyba 5 godzin!) I robiłam jeszcze ten - taki hm... moi dziadkowie kupują chleb Sitek, w małej piekarni obok siebie, bardzo go lubię - i ten ma właśnie taki smak A poza tym robiłam jakiś na drożdżach, dobry był, ale tylko pierwszego dnia (choć zazwyczaj pierwszego dnia znikał) Jak znajdziesz jeszcze jakiś dobry przepis, to daj znać


Ice, ja niestety nie znam takiej fioletowej kredki... mam tylko mocno fioletową z Nyxa - z serii glide on czy jakoś tak...

Już się dziś dobrze czułam, dziękuję wszystkim za życzenia zdrowia Byłam dzisiaj nawet na zakupach krótko, ale jak treściwie Kupiłam granatową spódnicę i fioletowo-fiołkową bluzkę (bardzo podoba mi się ten kolor) w Camaieu. Potem poszłam na chwilę do Promodu i wyszłam z jasno żółtą bluzką (musiałam ją kupić - była przeceniona na 19 złotych) i spodniami... koralowymi I tyle, jak doszłam do Zary miałam wyładowane torby i nie chciało mi się mierzyć nic, ale będę tam musiała wrócić, bo podobały mi się miętowe spodnie Organzzy i biały żakiet...
Kosmetyków nie kupiłam żadnych i obawiam się, że jak będę dalej szaleć ubraniowo, to nie kupię w tym miesiącu niczego No ale kosmetyków mam wystarczająco, a ubrań na wiosnę za mało
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 19:17   #4428
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Rzyrfako właśnie dostałam kupony LifeStyle z Super Pharm - jeśli masz kartę to pewnie też dostaniesz - żel Effaclar jest za 19,99zł zamiast 33,99zł
co z tymi próbkami i odlewkami?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 19:50   #4429
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Dotarły mydełka z Lawendowej Farmy - jak to wszystko pachnie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-31, 06:44   #4430
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Już się dziś dobrze czułam, dziękuję wszystkim za życzenia zdrowia Byłam dzisiaj nawet na zakupach krótko, ale jak treściwie
Pokaż ciuszki

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dotarły mydełka z Lawendowej Farmy - jak to wszystko pachnie
Kusisz...

A mi się wczoraj urwało zapięcie (zatrzask z takim dzyndzelkiem) w mojej ulubionej etorebce (ta pomarańczowa, którą zamówiłam jesienią) To przez to, że za dużo naładowałam do środka i po prostu zapięcie nie wytrzymało. Tata spróbuje naprawić a jak nie to może do kaletnika trzeba będzie iść.
Tak czy inaczej może to dobry moment żeby kupić na wiosnę nową torebkę...w H&M podobały mi się 2, ale w sumie z etorebki też wypatrzyłam 3 modele, które mogłabym mieć Ta niebieska najbardziej mi się podoba, ale ma właśnie identyczne zapięcie jak to, które mi się urwało.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Molly.jpg (14,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nancy.jpg (13,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zuzanna.jpg (13,2 KB, 13 załadowań)
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2012-03-31 o 06:47
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 11:29   #4431
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Kochanie pokaż spodnie
U mnie w pracy wrócił temat dress code i nie mogę nosić jeansów nawet w piątki Ja wszystko rozumiem, rodzaj pracy zobowiązuje do tego, żeby nie chodzić w dresach, albo mini, ale żeby nawet jeansów Mam nadzieję, że m-c, dwa i znowu przycichnie
Przez to wszystko odeszła mi ochota na dzisiejsze zakupy, które miałam w planach, bo po co kupować wiosenne ciuchy jak nawet nie będę miała ich gdzie założyć, bo w pracy spędzam większość czasu

Isa ta malinowa jest fajna, widziałaś może real zdjęcia?

Ice ja mam fiolet z Gosha (jedną wodoodporną ze stałej kolekcji i 2 zwykłe z limitowanki) i to są moje ukochane kredki Ta wodoodporna trwa i trwa na oku. Mam też ciemniejszą z Clinique, też fajna. Popatrz na Gosha

Chyba mogę już podsumować marzec. Kupiłam 1(!) rzecz a zużyłam niby tylko 5, ale w tym puder mineralny,tusz i dwufazę, więc uważam ten m-c za bardzo owocny
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2012-03-31 o 11:30
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 12:49   #4432
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Karolina, nie widziałam real fotek, wątek etorebkowy został zamknięty, nie wiem o co chodziło, ale chyba o kody?

EDIT: A jednak poszperałam i są jakieś fotki: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...3&postcount=77
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2012-03-31 o 12:58
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 23:29   #4433
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A widzisz, a do mnie wczoraj konsultantka pisała czy coś chcę z Avonu i odpisałam, że nie, bo nawet od nowego roku nie miałam żadnego katalogu w łapkach.
Teraz zamawiała z kat. 5, więc muszę zobaczyć co fajnego jest w następnym

Czytam właśnie, że wczoraj straszne pożary traw znów były na Ruczaju. Jak szłam z Bonarki to widziałam te kłęby dymu i straże jeździły jak szalone. Ludzie są niepoważni z tym wypalaniem, jeszcze przy takim wietrze
Ja sobie sciągam pdfy z wątku ze zdjęciami i mam 2 do przodu więc sobie mogę zaplanować co kiedy najtaniej dostać

Też nigdy tego nie rozumiałam. Cejrowski kiedyś tłumaczył że to ma sens tylko w przypadku słabej jakości gleby w gorącym klimacie- podobno rzeczywiście użyźnia.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Następny za 2 minuty, owszem ale było ryzyko że będzie bez automatu biletowego a do takich czasem nie wsiadam.

Też muszę w końcu kupić niebieskiego Garnierka, tonik by mi się bardzo przydał odkąd mam te silikonowe kwasy Pharmaceris, bo teraz rano domywam twarz micelem po nich.

Ja nie znam nic lepszego niż kawa, ale ja nigdy nie robiłam z fusów tylko po prostu z mielonej. Teraz już nie mogę sobie na to pozwolić bo mamy taki marny odpływ w kabinie, że TŻ by mnie chyba udusił, bo od kawy na bank by się zapchał.

Wczoraj poczyniłam pierwsze zakupy do makijażu ślubnego - tak jak pisałam bazę L'oreal i bazę pod ciebie Lumene. Poza tym jeszcze kliknęłam maseczkę błotną Bingo, muszę się zacząć regularnie maseczkować.
To teraz będziesz miała łatwiej- ponaklejali nalepki informacyjne na wagony przy tych drzwiach, których najbliżej się mieści automat nawet

Hmm, przy tym 5% nie miałam nawet uczucia że toto silikonowe jest a też nie lubię.

A jak robisz? z żelem pod prysznic zwykłym? Już mam prawie całą 300ml miskę to bym sobie ukręciła może jak wrócę ze świąt od babci

Uwielbiam Lumene- na początku nie mogłam się przestawić z Inglota bo ta była kryjąca jak podkład. I mi się to takie dziwne wydawało żeby nie wyrównać kolorytu powiek. Ale potem sie nauczyłam dawać rozświetlacz pod łuk brwiowy więc praktycznie całe oko od rzęs do brwi mam umalowane i juz mi nie przeszkadza Natomiast cienie nakładam bez uprzedniego przypudrowania jej jak każą na ulotce i jest super.
Maseczki to i mi się kończą, może jakoś dociągnę przez kwiecień na resztkach TBS i Bielendy a potem na majowych targach uzupełnię chociaż Seaweed jest tak genialny, że jestem w stanie wydać te 50 zł regularnej ceny za takie efekty jakie daje
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Potrzeba mi kolejnej porady fioletowej kredki do oczu szukam, widocznie fioletowej ale stonowanej, może być z drobinkami. Polecacie coś rozsądnego cenowo co się bardzo długo trzyma?
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Em dzięki, ta pierwsza najfajniejsza kolorystycznie, a 08 słaba, nie widać że to fiolet. Szkoda że po 1 warstwie wygląda tak jak wygląda, ja nie znoszę kredek których muszę nakładać więcej niż jedną więc odpada.

Może jeszcze ktoś ma jakieś typy?
Ja mam tę Essence, jak chcesz mogę przynieść to sobie pomaziasz ale wg mnie jest taka smutna i w sumie solo to jej nie używam.
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Rzyrfako właśnie dostałam kupony LifeStyle z Super Pharm - jeśli masz kartę to pewnie też dostaniesz - żel Effaclar jest za 19,99zł zamiast 33,99zł
co z tymi próbkami i odlewkami?
Akurat Effaclar mnie wysuszał i nie lubię Dzięki za propozycję póki co i tak mam te 2 TianDe w kolejce więc nieprędko kupię następne
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ice ja mam fiolet z Gosha (jedną wodoodporną ze stałej kolekcji i 2 zwykłe z limitowanki) i to są moje ukochane kredki Ta wodoodporna trwa i trwa na oku. Mam też ciemniejszą z Clinique, też fajna. Popatrz na Gosha

Chyba mogę już podsumować marzec. Kupiłam 1(!) rzecz a zużyłam niby tylko 5, ale w tym puder mineralny,tusz i dwufazę, więc uważam ten m-c za bardzo owocny


W sumie przyjrzałabym się jej, ze swatchy kojarzę że jest żywa tylko nigdy jej nie zmacałam osobiście bo zawsze trafiałam na bezradność konsultantek w kwestii zastrugania testera a potem zapomniałam o niej i kupiłam Essence.


U mnie super, z pielegnacji nadal tylko jedno mydełko liczy się do zakupów Kilka rzeczy w przedwyjazdowym prezencie od Mag dostałam-doliczam 2 pełnowymiarowe a reszta do miniaturek; a tych żeli do mycia twarzy od mamy w sumie nie liczę, jak potestuję i zdecyduję się na przygarnięcie to doliczę w kwietniu
Póki co ukradłam mamie do testów szampon tej marki na objetość- składowo bardzo dobrze sie prezentuje i nawet po suszarce włosy były mięciutkie!
Ale wróćmy do podsumowań. zużyć w pielegnacji dokonałam całe 8 a więc rekordowy bilans -5 w kolorówce jest zużycie- korektor Delii do brwi poszedł nie kupiłam nic, od Mag mam eyeliner i lakier. Także też super, jestem bardzo zadowolona.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 05:54   #4434
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Ale mi się nic nie chce Dobrze, że nadchodzący weekend będzie dłuższy o 1 dzień, bo jestem jakaś wypompowana ostatnio.

Tacie udało się naprawić moją torebkę, więc zakup nowej póki co odkładam

Wczoraj zrobiłam listę zakupów, bo mi się parę rzeczy kończy i jak pójdę do Ross. to trochę zbankrutuję. Muszę kupić: farbę Casting, żel pod prysznic (mam ochotę na te indyjskie żele Palmolive), balsam lub masło do ciała (mam 2 resztki smarowideł: mleczko i mus Garnier i nic więcej ), żel do golenia, zmywacz do paznokci, odżywkę do włosów. Jeszcze chcę obadać te szminki L`Oreala i jeśli mi się któraś spodoba to zapewne kupię
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 09:57   #4435
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Pokażę wam moje buciki ślubne, zakupiłam w piątek https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1333141697

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
ice, mi się powieki pocą, a przez filtry to już w ogóle często mi się kredki szybko rozmazują Dlatego moja opinia może nie być do końca sprawiedliwa
Ale ja szukam kredki idealnej, nie lubie strasznie nietrwałych i mam wysokie wymagania, wiec Twoja opinia jest dla mnie cenną wskazówką.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ice ja mam fiolet z Gosha (jedną wodoodporną ze stałej kolekcji i 2 zwykłe z limitowanki) i to są moje ukochane kredki Ta wodoodporna trwa i trwa na oku. Mam też ciemniejszą z Clinique, też fajna. Popatrz na Gosha
O dzięki, o Goshu wstępnie myślałam, muszę iść pomaziać.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
To teraz będziesz miała łatwiej- ponaklejali nalepki informacyjne na wagony przy tych drzwiach, których najbliżej się mieści automat nawet
Ano wiem, widziałam. Ułatwienie duże.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A jak robisz? z żelem pod prysznic zwykłym? Już mam prawie całą 300ml miskę to bym sobie ukręciła może jak wrócę ze świąt od babci
Tak, ja zawsze z żelem pod prysznic robiłam. Czasme jeszcze dolewałam oliwki dla niemowląt i dosypywałam cukru.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Uwielbiam Lumene- na początku nie mogłam się przestawić z Inglota bo ta była kryjąca jak podkład. I mi się to takie dziwne wydawało żeby nie wyrównać kolorytu powiek. Ale potem sie nauczyłam dawać rozświetlacz pod łuk brwiowy więc praktycznie całe oko od rzęs do brwi mam umalowane i juz mi nie przeszkadza Natomiast cienie nakładam bez uprzedniego przypudrowania jej jak każą na ulotce i jest super.
Ja miałam starszą wersję tej bazy i strasznie lubiłam, mam nadzieję że nowa też jest taka dobra. Tylko starą pamiętam że koniecznie trzeba było pudrować.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Maseczki to i mi się kończą, może jakoś dociągnę przez kwiecień na resztkach TBS i Bielendy a potem na majowych targach uzupełnię chociaż Seaweed jest tak genialny, że jestem w stanie wydać te 50 zł regularnej ceny za takie efekty jakie daje
Mi maseczka Bingo już przyszła i jest masakra bo jest strasznie miętowa i nie byłam w stanie trzymać jej na twarzy dłużej niż 5 minut i to z zaciśniętymi zębami bo nie dość że skóra piekła, to jeszcze lało mi się z nosa i z oczu. Efekt oczyszczania dobry ale nie wiem czy dam w ogole radę jej używać.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja mam tę Essence, jak chcesz mogę przynieść to sobie pomaziasz ale wg mnie jest taka smutna i w sumie solo to jej nie używam.
Dzięki, ale nie trzeba, zdjęcia em wystarczą żeby wiedzieć, że jej nie chcę.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wczoraj zrobiłam listę zakupów, bo mi się parę rzeczy kończy i jak pójdę do Ross. to trochę zbankrutuję. Muszę kupić: farbę Casting, żel pod prysznic (mam ochotę na te indyjskie żele Palmolive), balsam lub masło do ciała (mam 2 resztki smarowideł: mleczko i mus Garnier i nic więcej ), żel do golenia, zmywacz do paznokci, odżywkę do włosów. Jeszcze chcę obadać te szminki L`Oreala i jeśli mi się któraś spodoba to zapewne kupię
Też muszę iść na zakupy do Rossmanna bo mi się kończy sporo rzeczy i też koniecznie chcę te żele Palmolive. I jeszcze tonik Garnier, Lactacyd i jakiś mocny krem do rąk bo mam ostatnio przesuszone.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 10:07   #4436
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

ice, bardzo ładne buty. Wytrzymasz w nich tyle czasu?
Ja wciąż nie mam żadnej sukienki na ślub, nie mówiąc już o butach.

Najmocniejszy krem do rąk jakiego do tej pory używałam to Avene Cold Cream. klik

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

fuksja, widzę Cię. Co u Ciebie?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 10:17   #4437
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Jak rozepchnę prawego w palcach to wytrzymam. Ja lubię szpilki i dobrze się w nich czuję.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 10:31   #4438
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
fuksja, widzę Cię. Co u Ciebie?
A podczytuję Was regularnie.

U mnie w miarę dobrze, chociaż miałam też trochę problemów. Na szczęście chyba powoli wychodzę na prostą.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 10:45   #4439
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Organzza, skąd jest ta sukienka i ile kosztowała? Nie mogę nic znaleźć na wesele mojego brata.
kupowałam tu, cena to 75zł
podobne widziałam w Orsayu
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Potem poszłam na chwilę do Promodu i wyszłam z jasno żółtą bluzką (musiałam ją kupić - była przeceniona na 19 złotych) i spodniami... koralowymi
fajnie, że zakupy się udały
i podobnie jak Karolina jestem ciekawa tych spodni
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Wczoraj zrobiłam listę zakupów, bo mi się parę rzeczy kończy i jak pójdę do Ross. to trochę zbankrutuję. Muszę kupić: farbę Casting, żel pod prysznic (mam ochotę na te indyjskie żele Palmolive), balsam lub masło do ciała (mam 2 resztki smarowideł: mleczko i mus Garnier i nic więcej ), żel do golenia, zmywacz do paznokci, odżywkę do włosów. Jeszcze chcę obadać te szminki L`Oreala i jeśli mi się któraś spodoba to zapewne kupię
chyba teraz są w promocji te żele kupiłabym, ale to są dla mnie zapachy za ciężkie na wiosnę/lato, teraz zdecydowanie wolę owocowe, zakup tych odłożę do jesieni
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Pokażę wam moje buciki ślubne, zakupiłam w piątek https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1333141697
bardzo ładne będziesz miała do nich rajstopy/pończochy?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 10:48   #4440
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki- część XII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
bardzo ładne będziesz miała do nich rajstopy/pończochy?
Tak, niestety muszę. Wiem że mi zaraz pewnie napiszesz że sie nie powinno do peep toe mieć pończoch, ale nie musisz, bo wiem i ignoruję ten fakt.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.