Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara) - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-12, 14:34   #3751
martynkaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 29
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

podglada ten watek od samego poczatku ale jakos wczesniej nie mialam odwagi sie udzielic. teraz jestem smuszona wlasnie z powodu 100dniowki jestem w trakcie szycia bialej sukni S tylko ze w czarnym kolorze :-P moglyscie doradzic co do tego? kompletny brak pomyslow jak narazie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg normal_hq_%286%29.jpg (24,2 KB, 214 załadowań)
martynkaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 15:06   #3752
grizz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 980
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

Cytat:
Napisane przez martynkaS Pokaż wiadomość
podglada ten watek od samego poczatku ale jakos wczesniej nie mialam odwagi sie udzielic. teraz jestem smuszona wlasnie z powodu 100dniowki jestem w trakcie szycia bialej sukni S tylko ze w czarnym kolorze :-P moglyscie doradzic co do tego? kompletny brak pomyslow jak narazie
ja bym zrobiła kok taki jak ma S i koniecznie wpleść taką opaske tylko oczywiście w kolorze czarnym pod kolor sukienki,byłoby extra ^^
__________________
grizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 15:08   #3753
grizz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 980
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
w załączniku zdjęcie blake lively na złotych globach
wydaje mi się że ta sukienka ją pogrubia trochę

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
ona w ogóle jest jakaś DUŻA, nie gruba, bo jest raczej szczupłą osobę ale jest duża mimo tego
hmm ona jest szczupła-nogi i wysoka,ale ma bardzo kobiece biodra,uda a tak przyległej do ciała sukience nie wygląda to dobrze

ale włosy
__________________
grizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 15:27   #3754
kostka307
Rozeznanie
 
Avatar kostka307
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 655
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

Cytat:
Napisane przez martynkaS Pokaż wiadomość
podglada ten watek od samego poczatku ale jakos wczesniej nie mialam odwagi sie udzielic. teraz jestem smuszona wlasnie z powodu 100dniowki jestem w trakcie szycia bialej sukni S tylko ze w czarnym kolorze :-P moglyscie doradzic co do tego? kompletny brak pomyslow jak narazie
Cytat:
Napisane przez grizz Pokaż wiadomość
ja bym zrobiła kok taki jak ma S i koniecznie wpleść taką opaske tylko oczywiście w kolorze czarnym pod kolor sukienki,byłoby extra ^^
Hm ten kok wyglądał super na białym przyjęciu ale wydaje mi się ze na studniowke może być za mało elegancki osobiscie włosy zostawiłabym rozpuszczone, najlepiej po wcześniejszym spotkaniu z lokówką jakiś efektowny łańcuszek i złote eleganckie sandałki.
A jakbyś zdecydowała się na taką fryzurę jak ma S - http://blog.mjtrim.com/2008/09/12/gossip-girl-serenas-ribbon-headband/ może się porzydac
Btw gratuluję pomysłu uszycia takiej sukienki na studniówkę, koniecznie się później pochwal jak wyszlo
__________________
-So the lion fall in love with the lamb..
-What a stupid lamb.
-What a sick, masochistic lion.


XOXO

Edytowane przez kostka307
Czas edycji: 2009-01-12 o 15:30
kostka307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 15:36   #3755
grizz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 980
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

Cytat:
Napisane przez kostka307 Pokaż wiadomość
Hm ten kok wyglądał super na białym przyjęciu ale wydaje mi się ze na studniowke może być za mało elegancki osobiscie włosy zostawiłabym rozpuszczone, najlepiej po wcześniejszym spotkaniu z lokówką jakiś efektowny łańcuszek i złote eleganckie sandałki.
ja uważam,że ta fryzura nadaje się na studniówke,niektórzy się tak czeszą na ślub ,chociaż też wole rozpuszcone włosy zawsze i wszędzie...
__________________
grizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 15:38   #3756
kostka307
Rozeznanie
 
Avatar kostka307
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 655
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

Cytat:
Napisane przez grizz Pokaż wiadomość
ja uważam,że ta fryzura nadaje się na studniówke,niektórzy się tak czeszą na ślub ,chociaż też wole rozpuszcone włosy zawsze i wszędzie...
Może i tak, ja sugeruję się tym jak wygl S a ona miała tego koka w takim lekkim nieładzie,także na studniówkę co nieco bym w nim zmieniła
__________________
-So the lion fall in love with the lamb..
-What a stupid lamb.
-What a sick, masochistic lion.


XOXO
kostka307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 16:20   #3757
martynkaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 29
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

ja niestety z natury mam bardzo pokrecon wlosy nad czum ubolewam wiec nielad na glowie niestety i tak bedzie.
dziekuje bardzo za stronke
a co dziewczynki myslicie o czerwonych dodatkach do tej sukienki??
martynkaS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 16:25   #3758
Niecodzienna
Zadomowienie
 
Avatar Niecodzienna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: duszą na Śląsku, ciałem w Krakowie
Wiadomości: 1 341
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Dobry Boże, walczę z aparatem od godziny i dalej żadne zdjęcie mnie nie satysfakcjonuje Na wszystkich wyglądam jak zdeformowany karzeł, zaraz się zastrzelę ;( Ponadto w moim domu nie ma ANI JEDNEGO zakamarka, w którym byłoby jakkolwiek dobre światło do zdjęć. Czy to jest możliwe?!
Jak nie stracę nerwów i nie roztrzaskam aparatu o podłogę to może pod wieczór wcisnę jakieś zdjęcie maturkowego zestawu.
Mam tą samą sytuację! A do tego żadnej ściany "wolnej", żebym mogła strzelić zdjęcie bez bałaganu typu telewizor, drzwi czy szafa . A jak już coś znajdę, gdzie wystarczy tylko przestawić np. lustro, to jest to miejsce pod światło!

Cytat:
Napisane przez martynkaS Pokaż wiadomość
podglada ten watek od samego poczatku ale jakos wczesniej nie mialam odwagi sie udzielic. teraz jestem smuszona wlasnie z powodu 100dniowki jestem w trakcie szycia bialej sukni S tylko ze w czarnym kolorze :-P moglyscie doradzic co do tego? kompletny brak pomyslow jak narazie
A może srebrne dodatki?? Np. taka opaska, jaką ma S i srebrne buty
Pytanie:
Nie pamiętacie może takiej strony, gdzie pojawiały się ubrania z Gossip i dokładny opis jakie to są ciuchy? Klikało się najpierw chyba na postać, potem na odcinek, pojawiał się obrazek ubrania i obok obrazki takich ubrań ze sklepu? Podobnie z fryzurami i makijażem? Dwoję się i troję, ale nie potrafię znaleźć ;/ Myślałam, że to youknowyouloveme.org ,ale nie potrafię tam czegoś takiego znaleźć...
__________________

So where is the passion, when we need it the most?

Edytowane przez Niecodzienna
Czas edycji: 2009-01-12 o 16:26
Niecodzienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 16:29   #3759
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

Moje zmagania z aparatem dobiegły końca, ale nie dlatego, że osiągnęłam zamierzony rezultat, tylko straciłam cierpliwość :P A więc dziś macie mnie w jakiejś niewyraźnej, mrocznej wersji. Wyglądam co najmniej dziwnie, opaska dziwnie ułożyła się na głowie, oksfordy jakieś takie brudne, a miny są do pozazdroszczenia :P Zdecydowanie to nie mój dzień, jeśli chodzi o wychodzenie na zdjęciach po ludzku.
Jutro wciskam się w czerwoną spódnicę i czarną koszulę, jak nie będę miała odruchów wymiotnych na widok aparatu to może i pstryknę sobie fotę :P

PS: Zanim wyszłam z domu na maturkę zdjęłam opaskę z głowy, bo stwierdziłam, że kokarda pod szyją i na głowie to już zbyt duże krejzolstwo ;D
PS2: Lepiej by wyglądało bez sweterka, aczkolwiek koszula jest niesamowicie prześwitująca, a ja nie mogłam rano znaleźć niczego pod spód xD
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg violet2.jpg (37,4 KB, 219 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg violet.jpg (55,3 KB, 173 załadowań)
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'

Edytowane przez konopia
Czas edycji: 2009-01-12 o 16:37
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 16:53   #3760
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Moje zmagania z aparatem dobiegły końca, ale nie dlatego, że osiągnęłam zamierzony rezultat, tylko straciłam cierpliwość :P A więc dziś macie mnie w jakiejś niewyraźnej, mrocznej wersji. Wyglądam co najmniej dziwnie, opaska dziwnie ułożyła się na głowie, oksfordy jakieś takie brudne, a miny są do pozazdroszczenia :P Zdecydowanie to nie mój dzień, jeśli chodzi o wychodzenie na zdjęciach po ludzku.
Jutro wciskam się w czerwoną spódnicę i czarną koszulę, jak nie będę miała odruchów wymiotnych na widok aparatu to może i pstryknę sobie fotę :P

PS: Zanim wyszłam z domu na maturkę zdjęłam opaskę z głowy, bo stwierdziłam, że kokarda pod szyją i na głowie to już zbyt duże krejzolstwo ;D
PS2: Lepiej by wyglądało bez sweterka, aczkolwiek koszula jest niesamowicie prześwitująca, a ja nie mogłam rano znaleźć niczego pod spód xD
śliczna bluzka!
a ta spódnica nie jest przypadkiem na ciebie za duża? Tak dziwnie się układa na drugim zdjęciu, no i te buty, ja bym stawiała na klasyczne czółenka do takiego stroju, te buty są płaskie?
Brak obcasów i taka dł spódnicy skraca nogi
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 17:05   #3761
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
śliczna bluzka!
a ta spódnica nie jest przypadkiem na ciebie za duża? Tak dziwnie się układa na drugim zdjęciu, no i te buty, ja bym stawiała na klasyczne czółenka do takiego stroju, te buty są płaskie?
Brak obcasów i taka dł spódnicy skraca nogi
Dzięki
Haha, no właśnie buty są całkiem wysokie :P są w załączniku To po prostu wina aparatu i zdjęcia, było zrobione zbyt nisko, bo nie miałam na czym oprzeć aparatu i poszła w ruch jakaś komoda (statyw oczywiście zepsuty xD) A drugie zdjęcie jest w ogóle klęczące Dlatego tak się układa spódnica Mówiłam, że nie miałam ręki do zdjęć, chwytałam się wszelkich sposobów Jedno wiem - fotografem to ja nie zostanę!
A czółenka to swoją drogą, tylko nie ta pogoda za oknem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg deich3.jpg (23,6 KB, 17 załadowań)
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 17:07   #3762
grizz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 980
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

Cytat:
Napisane przez martynkaS Pokaż wiadomość
ja niestety z natury mam bardzo pokrecon wlosy nad czum ubolewam wiec nielad na glowie niestety i tak bedzie.
dziekuje bardzo za stronke
a co dziewczynki myslicie o czerwonych dodatkach do tej sukienki??
Cytat:
Napisane przez Niecodzienna Pokaż wiadomość
A może srebrne dodatki?? Np. taka opaska, jaką ma S i srebrne buty
ja tez bym dobrała srebrne dodatki.Niecodzienna ma racje
czerwony i czarny- nie podoba mi sie takie połączenie kolorów z tą sukienką
__________________

Edytowane przez grizz
Czas edycji: 2009-01-12 o 17:12
grizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 17:19   #3763
Niecodzienna
Zadomowienie
 
Avatar Niecodzienna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: duszą na Śląsku, ciałem w Krakowie
Wiadomości: 1 341
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

grizz-->Sorki, że odbiegam od tematu. Widzę ostatnio niezły szał na pkt Edwarda i innych wampirów. W klasie wszystkie oszalały, osobiście jeszcze nie miałam z nim styczności,ale taka 'afera',więc chyba i ja się skuszę
__________________

So where is the passion, when we need it the most?
Niecodzienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 17:32   #3764
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
w załączniku zdjęcie blake lively na złotych globach
wydaje mi się że ta sukienka ją pogrubia trochę

Blake ma ładną kobiecą figurę czyli pełne biodra i niestety ta sukienka ją bardzo poszerza optycznie właśnie w biodrach

Cytat:
Napisane przez martynkaS Pokaż wiadomość
podglada ten watek od samego poczatku ale jakos wczesniej nie mialam odwagi sie udzielic. teraz jestem smuszona wlasnie z powodu 100dniowki jestem w trakcie szycia bialej sukni S tylko ze w czarnym kolorze :-P moglyscie doradzic co do tego? kompletny brak pomyslow jak narazie
ja jestem za np malutkim diademem we włosy,bransoletką i koczykami-wkrętami, (żadne wiszące)

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Moje zmagania z aparatem dobiegły końca, ale nie dlatego, że osiągnęłam zamierzony rezultat, tylko straciłam cierpliwość :P A więc dziś macie mnie w jakiejś niewyraźnej, mrocznej wersji. Wyglądam co najmniej dziwnie, opaska dziwnie ułożyła się na głowie, oksfordy jakieś takie brudne, a miny są do pozazdroszczenia :P Zdecydowanie to nie mój dzień, jeśli chodzi o wychodzenie na zdjęciach po ludzku.
Jutro wciskam się w czerwoną spódnicę i czarną koszulę, jak nie będę miała odruchów wymiotnych na widok aparatu to może i pstryknę sobie fotę :P

PS: Zanim wyszłam z domu na maturkę zdjęłam opaskę z głowy, bo stwierdziłam, że kokarda pod szyją i na głowie to już zbyt duże krejzolstwo ;D
PS2: Lepiej by wyglądało bez sweterka, aczkolwiek koszula jest niesamowicie prześwitująca, a ja nie mogłam rano znaleźć niczego pod spód xD
śliczna bluzeczka a mi się skojarzyłaś z francuską tylko berecika mi brakuje
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 17:43   #3765
picnic
Rozeznanie
 
Avatar picnic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 563
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Moje zmagania z aparatem dobiegły końca, ale nie dlatego, że osiągnęłam zamierzony rezultat, tylko straciłam cierpliwość :P A więc dziś macie mnie w jakiejś niewyraźnej, mrocznej wersji. Wyglądam co najmniej dziwnie, opaska dziwnie ułożyła się na głowie, oksfordy jakieś takie brudne, a miny są do pozazdroszczenia :P Zdecydowanie to nie mój dzień, jeśli chodzi o wychodzenie na zdjęciach po ludzku.
Jutro wciskam się w czerwoną spódnicę i czarną koszulę, jak nie będę miała odruchów wymiotnych na widok aparatu to może i pstryknę sobie fotę :P

PS: Zanim wyszłam z domu na maturkę zdjęłam opaskę z głowy, bo stwierdziłam, że kokarda pod szyją i na głowie to już zbyt duże krejzolstwo ;D
PS2: Lepiej by wyglądało bez sweterka, aczkolwiek koszula jest niesamowicie prześwitująca, a ja nie mogłam rano znaleźć niczego pod spód xD
Śliczna opaska, a bluzka sprawia, że zestaw nie jest monotonny
picnic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 18:26   #3766
grizz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 980
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

Cytat:
Napisane przez Niecodzienna Pokaż wiadomość
grizz-->Sorki, że odbiegam od tematu. Widzę ostatnio niezły szał na pkt Edwarda i innych wampirów. W klasie wszystkie oszalały, osobiście jeszcze nie miałam z nim styczności,ale taka 'afera',więc chyba i ja się skuszę
ja co prawda jestem 21letnią studentką, ale i tak film mi się podobał(mimo,ze szaleją za nim nastolatki ) i Edward mimo,że ma "17" lat myślę,że to idealny facet
film polecam jest naprawde przyjemny ,w czwartek wybieram się na niego 2raz
__________________

Edytowane przez grizz
Czas edycji: 2009-01-12 o 18:30
grizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 18:38   #3767
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Dzięki
Haha, no właśnie buty są całkiem wysokie :P są w załączniku To po prostu wina aparatu i zdjęcia, było zrobione zbyt nisko, bo nie miałam na czym oprzeć aparatu i poszła w ruch jakaś komoda (statyw oczywiście zepsuty xD) A drugie zdjęcie jest w ogóle klęczące Dlatego tak się układa spódnica Mówiłam, że nie miałam ręki do zdjęć, chwytałam się wszelkich sposobów Jedno wiem - fotografem to ja nie zostanę!
A czółenka to swoją drogą, tylko nie ta pogoda za oknem
aa no to te klęczenie wyjaśnia wszystko
w każdym bądź razie b. ładny zestawik a bluzka to poprostu obłed
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 18:51   #3768
serenavanderwoodsen
Zadomowienie
 
Avatar serenavanderwoodsen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 421
GG do serenavanderwoodsen
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

Cytat:
Napisane przez grizz Pokaż wiadomość
ja co prawda jestem 21letnią studentką, ale i tak film mi się podobał(mimo,ze szaleją za nim nastolatki ) i Edward mimo,że ma "17" lat myślę,że to idealny facet
film polecam jest naprawde przyjemny ,w czwartek wybieram się na niego 2raz
Moim prywatnym zdaniem...film jest beznadziejny. Aktorzy, szczególnie Edward, źle dobrani. Nie potrafili zagrać swoich ról. Wiem, że ciężko jest znaleźć człowieka o boskości boga, który na dodatek by to idealnie zagrał, ale!...według mnie Robert nie najlepiej zagrał Edwarda. Zero seksu, romantyzmu, sarkazmu. Ogólnie może być, ale kompletnie nie do porównania z moim książkowym Edwardem.
No i z doświadczenia mojego wynika, że film podoba się głównie tym, co nie czytali książki. No i amerykańskim nastkom. Ale tym to łatwo dogodzić.

Ciekawe, czy można przekombinować jakiś wniosek o dofinansowanie do Unii Europejskiej. Na kasę na zakupy! Hm...kręcisz film i potrzebujesz charakteryzacji, strojów....

Kupiłam sobie szare nie do końca rurki, takie serenowate. Ale najbardziej wielbię moje karmelowe, hm, saszki? Były chyba w Avanti albo w innym Hot!Shop.
Nie, nie wkleję zdjęć .

Edytowane przez serenavanderwoodsen
Czas edycji: 2009-01-12 o 18:53
serenavanderwoodsen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 19:08   #3769
cheshire-cat
Zadomowienie
 
Avatar cheshire-cat
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 149
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

Cytat:
Napisane przez Niecodzienna Pokaż wiadomość
Pytanie:
Nie pamiętacie może takiej strony, gdzie pojawiały się ubrania z Gossip i dokładny opis jakie to są ciuchy? Klikało się najpierw chyba na postać, potem na odcinek, pojawiał się obrazek ubrania i obok obrazki takich ubrań ze sklepu? Podobnie z fryzurami i makijażem? Dwoję się i troję, ale nie potrafię znaleźć ;/ Myślałam, że to youknowyouloveme.org ,ale nie potrafię tam czegoś takiego znaleźć...
http://www.dresslikegossipgirl.webs.com/ to ta stronka, tyle że na razie zmiana szablonu
Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Dzięki
Haha, no właśnie buty są całkiem wysokie :P są w załączniku To po prostu wina aparatu i zdjęcia, było zrobione zbyt nisko, bo nie miałam na czym oprzeć aparatu i poszła w ruch jakaś komoda (statyw oczywiście zepsuty xD) A drugie zdjęcie jest w ogóle klęczące Dlatego tak się układa spódnica Mówiłam, że nie miałam ręki do zdjęć, chwytałam się wszelkich sposobów Jedno wiem - fotografem to ja nie zostanę!
A czółenka to swoją drogą, tylko nie ta pogoda za oknem
dobry but
__________________

You can't help that... we're all mad here

cheshire-cat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 19:30   #3770
Alpenliebe
Rozeznanie
 
Avatar Alpenliebe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 863
GG do Alpenliebe
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

A tak w ramach off topu ja uważam ze "Zmierzch" był extra. To mój drugi po GG ulubiony film. Ok gg to serial, no ale jedna kategoria .
__________________
p - e - r - f - e - k - c - j - a
xoxo
.you know, you love me.
Alpenliebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 19:48   #3771
Cyss
Rozeznanie
 
Avatar Cyss
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zawiercie / Lublin
Wiadomości: 606
GG do Cyss
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

A jak tam dziewczynki, po dzisiejszym angielskim (nie, nie ma offtopa, zaraz zapytam, jak byłyście ubrane ;D)?

Jutro mam rozszerzony wos -_-'. Ciekawe, jaki temat szanowne CKE wymyśliło -_-.

Jakie plany ubraniowe na jutro? Szaro-czarno-różowo-biała plisowana spódnica w kratkę, biała koszula zapinana pod szyję, a pod ową szyją czarna wstążka zawiązywana na kokardkę i czarne oxfordy
__________________
http://modna-komoda.blogspot.com
http://facebook.com/modnakomoda
...
WPiA UMCS - V ROK


Cyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 21:01   #3772
Alpenliebe
Rozeznanie
 
Avatar Alpenliebe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 863
GG do Alpenliebe
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

Ja dzisiaj miałam na sobie brązową bluzeczkę na dł. rękaw u góry wiązaną na kokardkę. Do tego białą koszulę w granatowe paseczki na kr. rękaw (lekko bufiaste rękawki) do tego brązowe spodnie, torba w kratę brązowa, dodatki, sweter brązowy i balerinki szaro - białe. Całość utrzymana w stylu B.

W weekend biore sie za handmade. Dam zdjecia jak cos zrobie :P.

Nowa notka na www.alpenka.blogspot.com

Aha i musze coś dodać. Moja koleżanka (bardzo bliska) uwielbia styl B. I ma króliczkę. Gdyby nie to że króliczkę nazwała zamim obejzała GG pewnie nazywałaby sie Blair

No więc z racji że umiem szyć, mam maszynę, a króliś siedzi na balkonie prawie caly dzien bo lubi, a jest zimno zostałam wręcz "psychicznie" zmuszona do uszycia jakichś Blairowatych ciuszków dla królicza . Tak oto powstał beżowy sweterek, biała pelerynka i...biały berecik .Królik dzielnie i bez oporu nosi ubranka, widać mu w nich cieplej

Ciekawe co jeszcze będę musiała stworzyć dla tego zwierza . Chociarz to w sumie nie mus a przyjemność. Wyszkolę się w szyciu.


Rośnie nam pierwsza, miniaturowa, zwierzęca BLAIR
__________________
p - e - r - f - e - k - c - j - a
xoxo
.you know, you love me.

Edytowane przez Alpenliebe
Czas edycji: 2009-01-12 o 21:05
Alpenliebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 21:16   #3773
Niecodzienna
Zadomowienie
 
Avatar Niecodzienna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: duszą na Śląsku, ciałem w Krakowie
Wiadomości: 1 341
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

Cytat:
Napisane przez cheshire-cat Pokaż wiadomość
http://www.dresslikegossipgirl.webs.com/ to ta stronka, tyle że na razie zmiana szablonu
Dziękuję!

Co do ciuchów, to ja dzisiaj byłam tak, jak jutro wstawię do Szafy (eklerka.blogspot.com ;p ;p), czyli zupełnie nie w stylu GG. Ale OBIECUJĘ na wszystko, że jutro ubiorę się jak B! Inaczej nie ruszę się z domu.
__________________

So where is the passion, when we need it the most?
Niecodzienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 21:28   #3774
kostka307
Rozeznanie
 
Avatar kostka307
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 655
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

Cytat:
Napisane przez Alpenliebe Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj miałam na sobie brązową bluzeczkę na dł. rękaw u góry wiązaną na kokardkę. Do tego białą koszulę w granatowe paseczki na kr. rękaw (lekko bufiaste rękawki) do tego brązowe spodnie, torba w kratę brązowa, dodatki, sweter brązowy i balerinki szaro - białe. Całość utrzymana w stylu B.

W weekend biore sie za handmade. Dam zdjecia jak cos zrobie :P.

Nowa notka na www.alpenka.blogspot.com

Aha i musze coś dodać. Moja koleżanka (bardzo bliska) uwielbia styl B. I ma króliczkę. Gdyby nie to że króliczkę nazwała zamim obejzała GG pewnie nazywałaby sie Blair

No więc z racji że umiem szyć, mam maszynę, a króliś siedzi na balkonie prawie caly dzien bo lubi, a jest zimno zostałam wręcz "psychicznie" zmuszona do uszycia jakichś Blairowatych ciuszków dla królicza . Tak oto powstał beżowy sweterek, biała pelerynka i...biały berecik .Królik dzielnie i bez oporu nosi ubranka, widać mu w nich cieplej

Ciekawe co jeszcze będę musiała stworzyć dla tego zwierza . Chociarz to w sumie nie mus a przyjemność. Wyszkolę się w szyciu.


Rośnie nam pierwsza, miniaturowa, zwierzęca BLAIR
Ah a ja jakieś 2 lata temu miałam czarnego króliczka i po przeczytaniu książki ochrzciłam go własnie Blair
Niestety do czasów serialu śp. króliczek B już nie dożył .. ;p

Ja dzisiaj miałam na sobie czarne krótkie szorty, prostą biała koszulę i kardigan w romby ale wychodziłam tylko do CH więc na górę ubrałam czarny płaszczyk, czarne botki do kostek na obcasie (okrutnie się ślizgałam na dworze ale jakimś cudem dotarłam do domu w całości ) , ogromna czarna torba i czarna opaska z kokardą. W efekcie byłam cała na czarno i wyglądałam niemalże jak B na pogrzebie
A jutrzejszy zestaw juz gotowy na wieszaku - czarne rurki, koszulka z krotkim rekawem w czarno-szare prążki i szara dzianinowa kamizelka a'la ta S z pierwszego sezonu, pokazywałam ją jakiś czas temu. + długi łancuszek i ogromna torba .
__________________
-So the lion fall in love with the lamb..
-What a stupid lamb.
-What a sick, masochistic lion.


XOXO

Edytowane przez kostka307
Czas edycji: 2009-01-12 o 21:37
kostka307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 21:56   #3775
Alpenliebe
Rozeznanie
 
Avatar Alpenliebe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 863
GG do Alpenliebe
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

Mój manekin na razie stoi jeszce goły bo myślę w co sie ubrać
__________________
p - e - r - f - e - k - c - j - a
xoxo
.you know, you love me.
Alpenliebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 22:52   #3776
Niecodzienna
Zadomowienie
 
Avatar Niecodzienna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: duszą na Śląsku, ciałem w Krakowie
Wiadomości: 1 341
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

Kilka fotek, żeby dobrze rozpocząć jutrzejszy dzień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20071110_8afc2f44583e2a73576b0Avhhs0h29Xs.jpg (19,7 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20080102_3b888d6d51485c408a95aAhQ9Uri2OHa.jpg (26,7 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a-taylor-made-star_352x520.jpg (26,2 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg black-and-white-blake.jpg (22,9 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chace-crawford-and-taylor-momsen_521x705.jpg (48,4 KB, 216 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ed-westwick-stylin.jpg (47,9 KB, 40 załadowań)
__________________

So where is the passion, when we need it the most?
Niecodzienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 22:52   #3777
Niecodzienna
Zadomowienie
 
Avatar Niecodzienna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: duszą na Śląsku, ciałem w Krakowie
Wiadomości: 1 341
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jessica-szohr-has-purple-shoes_521x802.jpg (58,4 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg k-swiss-model_435x534.jpg (29,7 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg momsen-t_521x736.jpg (56,7 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_035.jpg (20,9 KB, 205 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg smiling-taylor.jpg (48,0 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg taylor-momsen-style-watch.jpg (66,1 KB, 97 załadowań)
__________________

So where is the passion, when we need it the most?
Niecodzienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-12, 23:30   #3778
karoola0
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 518
GG do karoola0
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

Cytat:
Napisane przez Niecodzienna Pokaż wiadomość
Kilka fotek, żeby dobrze rozpocząć jutrzejszy dzień
jutrzejszy dzień z pewnością się dobrze rozpocznie obejrzymy nowy odcinek
karoola0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 06:11   #3779
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

A ja już wstałam i już włączyłam sobie żeby na wieczór było co oglądać w przerwie w nauce
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-13, 08:59   #3780
picnic
Rozeznanie
 
Avatar picnic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 563
Dot.: Styl S i B z Gossip Girl (Plotkara)

Ja już mam 30%, po szkole reszta i będzie oglądanko

Btw, znalazłam ten zestaw na lookbook'u i od razu mi się z S. skojarzył
http://lookbook.nu/look/59961-metro
picnic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.