Potrzebuję pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-19, 16:33   #1
Astal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 18
Unhappy

Potrzebuję pomocy


Kurczę, przemogłam się, no nie wierzę. A więc chciałam zasięgnąć waszej porady. Chciałabym zmienić coś w sobie, bo na razie jest kiepsko. Do tego straszliwie zniszczyłam sobie włosy przy schodzeniu z czarnych na blond, teraz mam ciepły brąz co chyba nie bardzo mi pasuje. Chciałabym wiedzieć jakie kolory mi pasują, jak powinnam się malować (teraz głównym elementem makijażu są bardzo mocno podkreślone czarną kredką oczy). Kolor włosów naturalny jest na tej fotce z krótszymi włosami. Oczy mam niebieskie, bardziej chłodne, brak piegów. Powinnam raczej ściąć włosy, ale chyba krótkie nie za bardzo mi pasują. O dziwo cerę mam bladą ze skłonnościami do przebarwień, a naturalnie mam bardziej złotawe włosy, co się kłóci z definicją kolorystycznego lata. Jaki kolor włosów, fryzurę byście mi polecali? Jaki makijaż i kolory do mnie pasują? Da się coś ze mną zrobić czy od razu skakać z mostu? xD Poradźcie mi coś, bo już patrzeć na siebie nie mogę.
Ps. na jednej fotce wycięta "gęba" bo wyszłam okropnie, ale na tej fotce widać najlepiej że mam takie złotawe włosy z natury.
Astal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 18:35   #2
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Potrzebuję pomocy

na pewno powinnaś zmienić oprawki, lub sprawić sobie soczewki
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 19:27   #3
Astal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 18
Dot.: Potrzebuję pomocy

Dzięki, chciałam zmienić oprawki, ale nie wyglądam najkorzystniej w tych nowoczesnych. Może faktycznie powinnam zrezygnować z okularów i sprawić sobie soczewki.
Astal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 19:45   #4
stalowamagnolia
Wtajemniczenie
 
Avatar stalowamagnolia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 2 152
Talking Dot.: Potrzebuję pomocy

najładniej moim zdaniem wyglądasz na fotce 3 i4. ta fryzurka do Ciebie pasuje!no i racja-trzeba pozbyc się szkiełek

powodzenia

stalowamagnolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 19:47   #5
Astal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 18
Dot.: Potrzebuję pomocy

Dziękuję wam kochane za szybie odpowiedzi A ja już chciałam ścinać te kudły xD A w jakim kolorze włosów mnie widzicie?
Astal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 00:46   #6
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Potrzebuję pomocy

Mi sie w tych swoich naturalnych podobasz najbardziej. Te ciemne jakos tak Cie przytlaczaja i mi nie do Ciebie nie pasuja. Tak sztucznie i nie za specjalnie wygladasz.

Widzialabym Cie w jakims zlotawym (ew. delikatniemiedzianym) blondzie, z innymi oprawkami (badz soczewkami) i delikatnym makijazu. Raczej bez grzywki, a jesli juz, to w podobnej do tej z drugiego zdjecia .

Nie potrzebnie tak na sile uciekasz od "natury" .
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 09:59   #7
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Potrzebuję pomocy

a ja bym jednak przyciemniła je troszkę,
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-20, 11:26   #8
florka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa, Mokotów
Wiadomości: 119
Dot.: Potrzebuję pomocy

Najnardziej podobasz mi się na zdjęciu 3 i 4, fryzura i kolor bardzo Ci pasują. Nadają pazur
florka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 14:12   #9
Astal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 18
Dot.: Potrzebuję pomocy

Jaka różnica w zdaniach
Ostatnio miałam blond, co prawda bardziej taki żółtawy, ale wszyscy stwierdzili, że mi nie ładnie w żółtym blondzie. Potem miałam ciemne i się dowiedziałam, ze za ciemne. Chyba pozostaje mi tylko brąz i mój naturalny kolor, ale zanim odrosną mi moje włosy to wieki miną. No, mogę się jeszcze ogolić na łyso szmyrk czyli ogólnie bardziej delikatnie tak? Ostatnio rzucił mi się w oczy orzech laskowy z Castingu, ładny odcień.
http://www.bazarek.pl/produkt/0/2342...owy-nr643.html
A z ciemniejszych może ciemny mahoń?
http://www.bazarek.pl/produkt/0/1907...hon-nr-51.html

Ale tak ogólnie powinnam bardziej postawić na jaśniejsze, delikatniejsze fryzury/kolory/makijaże czy raczej właśnie coś z "pazurem"?
I dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Astal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 14:22   #10
AneczkaBee
Raczkowanie
 
Avatar AneczkaBee
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 274
Dot.: Potrzebuję pomocy

Moim zdaniem cos z pazurkiem ; ) i szybko zmienic te oprawki ; P + dodatkowo na niektore okazje soczewki ; )
AneczkaBee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 15:34   #11
Astal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 18
Dot.: Potrzebuję pomocy

Okulary w sumie i tak tylko do czytania A soczewki już sobie załatwiam
Astal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-20, 16:18   #12
zara82
Przyczajenie
 
Avatar zara82
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: Potrzebuję pomocy

Moim zdaniem najlepiej by ci było w jasnych brązach - może coś w stylu koloru kawa z mlekiem. Albo jakiś ciemny blond z tym, że w ciepłej tonacji.

Co do fryzury - to wydaje mi się, że taka by się dobrze komponowała http://republika.pl/blog_kz_3529687/...er_fryzura.jpg

No i chyba warto zainwestować w soczewki
zara82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 16:38   #13
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Potrzebuję pomocy

Cytat:
Napisane przez agacia_cz Pokaż wiadomość
na pewno powinnaś zmienić oprawki, lub sprawić sobie soczewki
Popieram Patanty sa bardzo fajne, wiem bo sama nosze same szkielka bez oprawy
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 20:46   #14
BEATA8976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 110
Dot.: Potrzebuję pomocy

3 i 4 jest super i nic nie zmieniaj poza oprawkami oczywiście.
BEATA8976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 21:39   #15
rielka90
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 466
Dot.: Potrzebuję pomocy

a ja sie bede upierala na jasniejszy kolorek wlosow.
a co!

ten ciemny wg mnie za bardzo Cie przytlacza i tak samo
ta prosta grzywka.
Sproboj moze zapuscic grzywke,zaczesywac ja na bok
i pofarbowac wlosy na cieply braz lub jakis miodowy odcien
__________________
zapuszczam włoski.... aż do ślubu
jest 80cm



-naiwność łatwowiernego baranka?
być może, ale dobrze mi z tym...
rielka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 21:47   #16
Astal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 18
Dot.: Potrzebuję pomocy

Myślicie, ze takie ciepłe odcienie mi pasują? Jestem kolorystycznym latem i z tego co wyczytałam powinnam mieć zimne odcienie na włosach
Astal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 21:55   #17
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Potrzebuję pomocy

Cytat:
Napisane przez Astal Pokaż wiadomość
Jaka różnica w zdaniach
Ostatnio miałam blond, co prawda bardziej taki żółtawy, ale wszyscy stwierdzili, że mi nie ładnie w żółtym blondzie. Potem miałam ciemne i się dowiedziałam, ze za ciemne. Chyba pozostaje mi tylko brąz i mój naturalny kolor, ale zanim odrosną mi moje włosy to wieki miną. No, mogę się jeszcze ogolić na łyso szmyrk czyli ogólnie bardziej delikatnie tak? Ostatnio rzucił mi się w oczy orzech laskowy z Castingu, ładny odcień.
http://www.bazarek.pl/produkt/0/2342...owy-nr643.html
A z ciemniejszych może ciemny mahoń?
http://www.bazarek.pl/produkt/0/1907...hon-nr-51.html

Ale tak ogólnie powinnam bardziej postawić na jaśniejsze, delikatniejsze fryzury/kolory/makijaże czy raczej właśnie coś z "pazurem"?
I dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Ten orzech laskowy - super,mysle, ze bys wnim bardzo ladnie wygladala. No chyba, ze by Ci zupelnie co innego wyszlo . Ten drugi kolor za ciemny moim zdaniem.

Co do reszty powiem tak - fryzury raczej jasniejsze i delikatniejsze, ale pazur czemu nie? Przeciez nie koniecznie trzeba do pazura ciemnych wlosow, zawsze mozesz troche z makijazem poszalec . Oczywiscie, wszystko z umiarem (i ta delikatnosc i ten pazur) .

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Astal Pokaż wiadomość
Myślicie, ze takie ciepłe odcienie mi pasują? Jestem kolorystycznym latem i z tego co wyczytałam powinnam mieć zimne odcienie na włosach
Latem? Nie bylabym tego taka pewna . Poza tym kazda pora roku ma mnostwo podtypow, roznie to bywa .
Zreszta, te Twoje naturalne wlosy to raczej nie maja zbyt chlodnego odcienia .
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 22:17   #18
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Potrzebuję pomocy

mnie sie bardzo podobasz na 3 fotce mam pytanko jaka to farba na czwartym zdjeciu? zakochałam sie
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 22:23   #19
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Potrzebuję pomocy

na 3 i 4 fotce najpiękniej, zupełnie nie ta sama osoba lepiej z ciemniejszymi, podkreśla to oczka i fajne usta
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-20, 22:52   #20
Astal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 18
Dot.: Potrzebuję pomocy

szmyrk
Dziękuję, spróbuję z tym orzechem, kusi mnie ten kolor Połączenie delikatności i pazura, ciekawe wyzwanie
kamciurka
Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. To zdjęcie z wakacji, gdzie tak często zmieniałam kolor włosów i tak różnymi szamponami i farbami cudowałam. To był jakiś szampon, który z takiego rubinowego mi się tak sprał.
rielka90
No nie wiem, grzywka mi wadzi od pewnego czasu, ale bez niej czuje się idiotycznie, mam za duże czoło. Myślałam o zapuszczeniu jej i ścięciu tak bardziej na ukos, ale to dopiero w wakacje.
kasiaen1
Dziękuję, też myślę że niby w ciemniej mi lepiej, ale jednak jednak jakoś nie znalazłam jeszcze takiego ciemnego koloru w którym nie czułabym się dobrze. Ogólnie najlepiej czułam się w mahoniu, ale podobno wyglądałam najgorzej:brzyda l:


Poza tym chciałabym podziękować za tyle komentarzy. Myślałam, że góra jedna osoba odpowie i to do tego coś w stylu "Szkoda klawiatury na ciebie"


Chociaż mam teraz mętlik, jedni sądzą, że lepiej w grzywce i w ciemnych, inni, że lepiej w jaśniejszych i ciepłych odcieniach. Z ciemnymi wyglądam starzej (normalnie 50 na karku ).
Co do soczewek już prawie załatwiłam, to jedyna rzecz co do której jesteście tak zgodni, więc w akcie buntu chciałam je podeptać, ale bezpiecznie wylądowały w futerale. Będę je nosiła, dopóki nie dostanę soczewek, a potem to już raz na rok w szczególnym przypadkach.
Astal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 23:11   #21
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: Potrzebuję pomocy

No to i ja się dorzucą z opinią
Zacznijmy od tej grzywki-wydaje mi się, że nie masz aż tak wysokiego czoła, żeby zasłaniać je grzywką. Nawet mam takie wrażenie, że zaburza on proporcje Twojej twarzy i górna część robi się taka króciutka, a od policzków w dół strasznie wydłużona... Byłabym za zapuszczeniem włosów, tak żeby pasma przy twarzy sięgału najkrócej do brody, a reszta była kilkanaście cm dłuższa i lekko wycieniowana. Co do koloru to albo złoty blond, albo ciepły brąz z 4 fotki.
Masz bardzo ładne usta i oczy. Chociaż te ostatnie giną pod grzywką i okularami. Dlatego jestem za likwidacją tej pierwszej i zamianą tych drugich na soczewki. I podkreślaj te swoje atuty makijażem! Bo masz co podkreślać!
Przede wszystkim inwestuj w dobre odżywki, żeby jakoś uratować włosy.
I mogę się mylić, bo specem od analizy kolorystycznej nie jestem, ale pasujesz mi raczej do ciepłego typu-do wiosny, niż do chłodnego lata...
karolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 00:19   #22
Astal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 18
Dot.: Potrzebuję pomocy

karolanka
Przekonałaś mnie, zapuszczę grzywkę, sama się z nią męczę, ale z grzywki trudno mi "wyjść". Wezmę się w sobie i ją zapuszczę. Wyobraziłam sobie tą fryzurę, którą proponujesz i poradzę się fryzjera, bo w sumie lubię zmiany.Może wiosną jestem Sęk w tym, że ja podkreślam makijażem i oczy i usta i w sumie przedobrzam. Na fotkach tak tego nie widać, ale normalnie mój make-up wygląda tak : kreski na górnych i dolnych powiekach, tusz do rzęs, korektor, fluid, róż, błyszczyk, pomadka i nie wiadomo co jeszcze. A nie wiem czy mi to tak bardzo pasuje, szczególnie tak bardzo mocno podkreślone oczy. Co do włosów, kuruje je na razie, bo biedne tyle przeżyły w te wakacje.



Astal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 00:30   #23
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Potrzebuję pomocy

jeśli chodzi o makijaż to przy takim ładnym kształcie i kolorze oczu, nie ma opcji żeby przedobrzyc w podkreślaniu ich ja sie trzymam grzywki..ślicznie jest z prostą i ciemnymi włosami. z jasnymi- Ty mówisz ze staro..a wlasnie ja widze w jasnych włosach małą dziewczynke najbardziej widzi mi się właśnie coś wpadającego w fiolet i przydymione oczy do tego
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 14:46   #24
Astal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 18
Dot.: Potrzebuję pomocy

kasiaen1
Poczułam się malutka. Kurczę ale zamieszanie. Jedni mówią że bez grzywki, w jasnych, inny, ze w ciemnych, z grzywką. Myślałam jeszcze o takiej grzywce opadającej na 1 oko, takiej, hmm... Coś takiego:
http://e.snobka.pl/sn908/6dcbc0bb000842a4484ce890
Fiolet okey, ale przydymione oczy mi nie pasują, ja próbowałam z ciemnym szarym, z czarnym i dałam sobie spokój. Wyglądam jak upiór. Chyba, że bym spróbowała jakoś inaczej, ale najbardziej mi się podoba taki klasyczny smokey eye, a mi w nim nie ładnie.
Ogólnie nie dobrze jak mam dużo czerni na twarzy, przy twarzy, bo wyglądam straszliwie wręcz blado. A wracając do koloru włosów, myślałam, żeby nie katować ich farbą, tylko jakiś szampon bez amoniaku nałożyć. Jednak jestem w kropce, bo w końcu nie wiem czy ciemne te włosy, czy jasne. Z brązowych i tak już jasnych na razie nie zrobię, mogę nadać im tylko jakieś np. rude refleksy. Muszę Was zanudzać, przepraszam.


Astal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 15:46   #25
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Potrzebuję pomocy

Cytat:
Napisane przez karolanka Pokaż wiadomość
I mogę się mylić, bo specem od analizy kolorystycznej nie jestem, ale pasujesz mi raczej do ciepłego typu-do wiosny, niż do chłodnego lata...
Mi tez, choc tez nie jestem "specem" .
Bylabym tez w stanie zgodzic sie z Toba w kwestii grzywki .

Cytat:
Napisane przez Astal Pokaż wiadomość
Chociaż mam teraz mętlik, jedni sądzą, że lepiej w grzywce i w ciemnych, inni, że lepiej w jaśniejszych i ciepłych odcieniach. Z ciemnymi wyglądam starzej (normalnie 50 na karku ).
Co do soczewek już prawie załatwiłam, to jedyna rzecz co do której jesteście tak zgodni, więc w akcie buntu chciałam je podeptać, ale bezpiecznie wylądowały w futerale. Będę je nosiła, dopóki nie dostanę soczewek, a potem to już raz na rok w szczególnym przypadkach.
Otoz to... nie warto sie postarzac . Reszte swoich spostrzezen dotyczacych ciemnych wlosow wyrazilam juz wczeniej, wiec sie nie bede powtarzac.
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 18:20   #26
Astal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 18
Dot.: Potrzebuję pomocy


Co do typu, jeszcze spytam, widziałam tu gdzieś na forum takie tematy odnośnie analizy kolorystycznej.
Astal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.