studniówkowiczki 2010 :) cz II - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-19, 19:51   #1201
Miangi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 61
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez julajta Pokaż wiadomość
Mi się bardzo podoba, skąd jest?
Gdybym znalazła taką w jakimś sklepie..
Z all oczywiście
http://moda.allegro.pl/item847160941...ieczorowe.html
Miangi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 19:55   #1202
julajta
Rozeznanie
 
Avatar julajta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 625
GG do julajta
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez Miangi Pokaż wiadomość

No i właśnie, w tym problem, bo nie mogę sobie sukienki z Internetu zamówić, a tyle jest ładnych.. Nie wiem czy w sklepach coś znajdę
julajta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 19:59   #1203
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez L I L Y Pokaż wiadomość
mell myślisz, że te cienie będą odpowiednie do zrobienia smokey ?
http://allegro.pl/item845428599_lore...ka_zestaw.html


dobry jest ten 3 zestaw z Doutzen Kroes. jednak ja odradzalabym zakup cieni przez allegro. moga to byc podrobki a takie podrobki to zazwyczaj zwykly bubel ktory ciezko sie rozprowadza o malej zawartosci pigmentu przez co cienie nie daja takiego koloru jak powinny.

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez julajta Pokaż wiadomość
No i właśnie, w tym problem, bo nie mogę sobie sukienki z Internetu zamówić, a tyle jest ładnych.. Nie wiem czy w sklepach coś znajdę


ta sukienka jest boska.... oni szyja na miare wystarczy podac wymiary i masz sukienke idealna dla siebie
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 20:01   #1204
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
dobry jest ten 3 zestaw z Doutzen Kroes. jednak ja odradzalabym zakup cieni przez allegro. moga to byc podrobki a takie podrobki to zazwyczaj zwykly bubel ktory ciezko sie rozprowadza o malej zawartosci pigmentu przez co cienie nie daja takiego koloru jak powinny.
dzięki
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 20:20   #1205
żanetka91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 688
GG do żanetka91
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

http://www.tally-weijl.com/pl/collection.html
dziewczyny ratujcie:d Znacie piosenke ktora leci w tle?
__________________
Że miłość może przegrać,to fakt z którym nie umiemy się pogodzić.
- Rabindranath Tagore
żanetka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 20:26   #1206
jambose
Raczkowanie
 
Avatar jambose
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W ramionach Twych <3
Wiadomości: 358
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez EwelinQsia Pokaż wiadomość
mell no ja też mam w klasie taką dziewczyne, kasy od cholery, ciągle jakieś ciuchy, solarium, kosmetyki, ale chyba niestety ząbków nie myje i nie da się z dziewczyną rozmawiać z bliska. NAPRAWDE! Niby tak o siebie dba, a tu w najważniejszym aspekcie nie...
A ja mam taką wypindrzoną koleżankę:
CODZIENNIE nowa, inna bluzka (i to niezłe marki), buty wszystkich kolorów tęczy pasujące do bluzki/torebki. Najciemniejsza w szkole - solarium co tydzień. Kasy na wygląd wydaje mnóstwo. Ostatnio użalała się publicznie na to, że ludzie są tacy źli, że jest bieda na świecie, że dzieci chore, że w domu dziecka, że głodne, a ludziom szkoda pieniędzy.
Tak sobie pomyślałam... Gdyby oddała 1/4 tego, co wydaje miesięcznie na zakupy, kilkadziesięcioro dzieci miałoby codziennie obiady... Ale cóż, takich nie zmieni...
__________________
http://suwaczek.pl/cache/b01c2c4ee7.png
NASZ suwaczek

Maturzystka 2010

Prawko zdane za pierwszym podejściem - 28.10.2009 r.
jambose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 20:27   #1207
biala lila
Zadomowienie
 
Avatar biala lila
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 033
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

a ja mam straszny nastroj od wczoraj . po probie poloneza mialam wizyte u lekarza z tymi zlymi wynikami na tarczyce . myslalam ze bedzie ok a lekarz najpierw zrobil taki obszerny wywiad a pozniej zrobil mi USG i powiedzial ze mam guz na guzie na tarczycy i ze mam jakies zapalenie powazne i ze to nieuleczalne calkiem zlecil biopsje, boje sie

Marcin chcial sie spotkac w poniedzialek , bo w ten weekend ma zjazd a ja glupia powiedzialam ze nie chce go przemeczac po pracy nie wiem co mi odwalilo. on nalegal ze nie bedzie zmeczony a ja powiedzialam ze zobaczymy sie w pon po swietachteraz zaluje .

polonez o tyle fajny ze moge sie M. czesto przytulac. sam uklad zalosny.

na pocieszenie kupilam dzisaj w Vero modzie tiulowa bluzke w panterke z satynowa kokardka i botki zamszowe w ccc. oo i kolczyki . a nastroj dalej do nieczego.

to nie fair ze ja jestem chora przepraszam kochane, pogadajmy o studniowce
__________________
PM 5 września 2015

biala lila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-19, 20:29   #1208
jambose
Raczkowanie
 
Avatar jambose
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W ramionach Twych <3
Wiadomości: 358
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez aanek Pokaż wiadomość
mierzyłam takie wygodne,ale miałam ponad 182 cm więc odpadają ;-p
Też mam 182 cm A w dowodzie zapisane nawet 183 Kupiłam sobie buciki z 3cm obcasem, bo mój TŻ ma 187 cm, więc musiałam oszczędnie, żeby się nie czuł głupio
__________________
http://suwaczek.pl/cache/b01c2c4ee7.png
NASZ suwaczek

Maturzystka 2010

Prawko zdane za pierwszym podejściem - 28.10.2009 r.
jambose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 20:33   #1209
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez biala lila Pokaż wiadomość
a ja mam straszny nastroj od wczoraj . po probie poloneza mialam wizyte u lekarza z tymi zlymi wynikami na tarczyce . myslalam ze bedzie ok a lekarz najpierw zrobil taki obszerny wywiad a pozniej zrobil mi USG i powiedzial ze mam guz na guzie na tarczycy i ze mam jakies zapalenie powazne i ze to nieuleczalne calkiem zlecil biopsje, boje sie

Marcin chcial sie spotkac w poniedzialek , bo w ten weekend ma zjazd a ja glupia powiedzialam ze nie chce go przemeczac po pracy nie wiem co mi odwalilo. on nalegal ze nie bedzie zmeczony a ja powiedzialam ze zobaczymy sie w pon po swietachteraz zaluje .

polonez o tyle fajny ze moge sie M. czesto przytulac. sam uklad zalosny.

na pocieszenie kupilam dzisaj w Vero modzie tiulowa bluzke w panterke z satynowa kokardka i botki zamszowe w ccc. oo i kolczyki . a nastroj dalej do nieczego.

to nie fair ze ja jestem chora przepraszam kochane, pogadajmy o studniowce


biedna moja nie martw sie kochana.... wszystko bedzie dobrze
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 20:36   #1210
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

biala lila wszystko będzie dobrze moja mama miała 15lat temu operację na tarczycę, sporo guzów i do tej pory jest wszystko ok.. nic nie odrasta i wgl.. wiem, że dla Ciebie to żadne pocieszenie, ale nie martw się!


melleczka o ile dobrze pamiętam, to szukałaś kiedyś push-up do sukienki i kupiłaś w końcu taki silikonowy stanik.. ja żadnego sensownego nie znalazłam.. a ten silikonowy jak z powiększaniem? daje jakiś efekt? czy słabo raczej?
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.


Edytowane przez L I L Y
Czas edycji: 2009-12-19 o 20:38
L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 20:37   #1211
biala lila
Zadomowienie
 
Avatar biala lila
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 033
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
biedna moja nie martw sie kochana.... wszystko bedzie dobrze
mam nadzieje

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez L I L Y Pokaż wiadomość
biala lila wszystko będzie dobrze moja mama miała 15lat temu operację na tarczycę, sporo guzów i do tej pory jest wszystko ok.. nic nie odrasta i wgl.. wiem, że dla Ciebie to żadne pocieszenie, ale nie martw się!

wiesz ja sie boje teraz tej biopsji
__________________
PM 5 września 2015

biala lila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-19, 20:39   #1212
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez biala lila Pokaż wiadomość
wiesz ja sie boje teraz tej biopsji
Kochanie wszystko będzie dobrze! Na pewno to nie będzie nic złośliwego! Jesteś młodą dzielną dziewczyną! 3mam kciuki, wszystko będzie dobrze, wierzę w to!
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 20:39   #1213
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez L I L Y Pokaż wiadomość
biala lila wszystko będzie dobrze moja mama miała 15lat temu operację na tarczycę, sporo guzów i do tej pory jest wszystko ok.. nic nie odrasta i wgl.. wiem, że dla Ciebie to żadne pocieszenie, ale nie martw się!


melleczka o ile dobrze pamiętam, to szukałaś kiedyś push-up do sukienki i kupiłaś w końcu taki silikonowy stanik.. ja żadnego sensownego nie znalazłam.. a ten silikonowy jak z powiększaniem? daje jakiś efekt? czy słabo raczej?


kupilam ten silikonowy.... fajny jest.... co prawda nie powieksza jako tako ale ladnie zbiera piersi takze jest ten roweczek na ktorym mi zalezalo.... polecam... tylko jakbys chciala kupic to zwracaj uwage na to zeby byl z ramiaczkami, bez nich nie ma takiego efektu...
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 20:41   #1214
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
kupilam ten silikonowy.... fajny jest.... co prawda nie powieksza jako tako ale ladnie zbiera piersi takze jest ten roweczek na ktorym mi zalezalo.... polecam... tylko jakbys chciala kupic to zwracaj uwage na to zeby byl z ramiaczkami, bez nich nie ma takiego efektu...
oki, właśnie chyba tylko taki mi pozostaje.. bo są jeszcze takie koktajlowe, ale one to już w ogóle niby push-up a są normalne takie.. i wydaje mi się, że tylko spłaszczają jeszcze..
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 20:48   #1215
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez L I L Y Pokaż wiadomość
oki, właśnie chyba tylko taki mi pozostaje.. bo są jeszcze takie koktajlowe, ale one to już w ogóle niby push-up a są normalne takie.. i wydaje mi się, że tylko spłaszczają jeszcze..
to dobrze ze takiego nie kupilam... tez wlasnie nie mialam wyboru i sie na ten zdecydowalam... tylko radze ci wziac o rozmiar wiekszy niz nosisz normalnie... ja wzielam C bo nosze C i troszke chyba ciasny jest... tzn musze sie przylozyc do zakladania bo inaczej robia sie takie "buleczki" wiesz o co mi chodzi... ale znowu D by mi wystawal pod pacha...
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 20:50   #1216
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
to dobrze ze takiego nie kupilam... tez wlasnie nie mialam wyboru i sie na ten zdecydowalam... tylko radze ci wziac o rozmiar wiekszy niz nosisz normalnie... ja wzielam C bo nosze C i troszke chyba ciasny jest... tzn musze sie przylozyc do zakladania bo inaczej robia sie takie "buleczki" wiesz o co mi chodzi... ale znowu D by mi wystawal pod pacha...
http://allegro.pl/item854921913_bius...ielisty_b.html
taki masz?
a wiesz co, widziałam na all.. i nie wiem w końcu.. te silikonowe to mają takie normalne ramiączka? bo w opisach było, że mają na szyję, ale takie krzyżujące się na plecach, a ja potrzebuję takie normalne..
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 20:51   #1217
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez biala lila Pokaż wiadomość
a ja mam straszny nastroj od wczoraj . po probie poloneza mialam wizyte u lekarza z tymi zlymi wynikami na tarczyce . myslalam ze bedzie ok a lekarz najpierw zrobil taki obszerny wywiad a pozniej zrobil mi USG i powiedzial ze mam guz na guzie na tarczycy i ze mam jakies zapalenie powazne i ze to nieuleczalne calkiem zlecil biopsje, boje sie
wez sie w ogole nei martw, mam to samo.. guzkowata tarczyce plus zapalenie.. ktore prawdopodobnie bedzie do konca zycia - moja endokrynolożka tez to ma i zyje i ma sie dobrze swietna kobieta, nie dolowala mnie bo nie ma czym sie dolowac i jest zywym przyklaem ze z tym tez sie zyje ja biopsje mialam od razu, bez zapowiedzi troszke nieprzyjemne, msuialam miec dwa razy robione (czyli 4 wklucia) bo sie za malo pobieralo biore Euthyrox (tak jak i moja mama, ona miala wole, wycieto jej.. wiec wiadomo, dziedziczne).. ale spokojnie, bez paniki
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 21:03   #1218
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez L I L Y Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/item854921913_bius...ielisty_b.html
taki masz?
a wiesz co, widziałam na all.. i nie wiem w końcu.. te silikonowe to mają takie normalne ramiączka? bo w opisach było, że mają na szyję, ale takie krzyżujące się na plecach, a ja potrzebuję takie normalne..

dokladnie taki no te ramiaczka mozesz na 2 sposoby zalozyc.... ale np. tam gdzie ja kupowalam pani mi powiedziala ze sa specjalne ramiacza takie zeby plecy obnizyc tylko ze zwykle materialowe a nie silikonowe.... i je sie dopina do tego silikonowego biustonosza i masz tak jak normalne ramiaczka tylko to zapinanie z tylu ktore masz u normalnego biustonosza jest nizej.... tak ze sie nadaje do wycietych plecow tez.... jak znajde zdjecie to wkleje link

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

http://www.julimex.pl/go/_info/?id=523

kurcze ale to jest do zwyklego biustonosza jednak.... chyba ze zalozylabys do tego koktajlowego...

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

http://www.julimex.pl/go/_info/?id=458


mam dokladnie ten tej firmy...

tylko ja sie zastanawiam jak ta babeczka ma zrobione ze ma tak jak normalne ramiaczka....

ja za niego w sklepie placilam 29,90

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

http://www.julimex.pl/go/_info/?id=579

mam taka podwiazke tylko zamiast tiulu jest koronka tz placila za nia 5,90 a tu jest za 13
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 21:08   #1219
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

melleczka to najwyżej rozglądnę się za jakimś push-upem do większego dekoltu, a ten pasek to świetna sprawa wtedy będzie super nie słyszałam o czymś takim, a właśnie najbardziej to mi zależy żeby z tyłu zapięcia nie było widać, bo wystaje mi spod tych sukienek.
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-19, 21:12   #1220
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez L I L Y Pokaż wiadomość
melleczka to najwyżej rozglądnę się za jakimś push-upem do większego dekoltu, a ten pasek to świetna sprawa wtedy będzie super nie słyszałam o czymś takim, a właśnie najbardziej to mi zależy żeby z tyłu zapięcia nie było widać, bo wystaje mi spod tych sukienek.

wlasnie ja tez nigdy wczesniej o czyms takim nie wiedzialam do poki mi ta pani nie pokazala super sprawa naprewde.... nawet do letnich bluzek
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 21:14   #1221
evelinkiaaa
Rozeznanie
 
Avatar evelinkiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Sdl.
Wiadomości: 620
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

i ja się nie mogę doczekać kupna sukienki już...
za to dzisiejsze zakupy zaowocowały, kupiłam kreację sylwestrową

z przerażeniem patrze na termometr... -20
__________________
mój Ł.


ruszam tyłeczek
evelinkiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 21:20   #1222
anusiagd
Raczkowanie
 
Avatar anusiagd
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 239
GG do anusiagd
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez Beatagr3 Pokaż wiadomość
No z sukienką to właśnie miałam problem bo mam dość duży biust i było ciężko znaleźć taką sukienkę co leżała dobrze i w biuście i w pasie. Ale jednak na ciele leży i wygląda całkiem inaczej. A przecież to tylko jedna noc
miałam ten sam problem na szczęście udało mi się znaleźć sukienkę w której biust nie wygląda jak przygniecione jabłka, że tak się wyraże <lol2>

biala lila- nie martw sie skarbie, moja dobra kolezanka z klasy przechodzila to samo, były łzy, nerwy i niepotrzebny stres na szczescie wszystko bylo ok, biopsja jest tylko dla pewnosci! bierze lekarstwa i wszystko juz sie jej unormowalo ; ) na pewno wszystko bedzie dobrze!!


ej od 2 tyg nie jem slodyczy [a tak by sie teraz przydała serotonina <3] i dzisiaj jak kupowalam mamie pare ******* w 'Piotrze i Pawle' to tak zachcialo mi sie slodyczy ile tam bylo tych czekoladek Lindta Kinder itd mniam... ale musze wytrwac bo straaasznie sie zapuscilam, jak ostatnio dostalam zdjecia z Andrzejek to sie załamałam tym ze moge tak wygladac i wzielam sie za siebie. jest juz niezle, a do studniowki jeszcze duzo czasu tylko w swieta bedzie lipa ale dam rade bo mam silna wole ;D zaraz ide pocwiczyc i spac, z TŻtem do bani, grr, mam dość facetów chwilowo ;P

evelinkiaaa - pokaz co kupilas!

chcę wakacji,a wy?
__________________
Mój kanał na youtube: karmelowaherbata

"Raz się wiedzie dobrze, a raz bywa niefortunnie"

Edytowane przez anusiagd
Czas edycji: 2009-12-19 o 21:21
anusiagd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 21:26   #1223
evelinkiaaa
Rozeznanie
 
Avatar evelinkiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Sdl.
Wiadomości: 620
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez anusiagd Pokaż wiadomość
evelinkiaaa - pokaz co kupilas!

chcę wakacji,a wy?
ja też. generalnie ni elubię zimy, bo sie trzeba ciepło ubieraća mi zawsze gorąco
już pokazuję. foto robione telefonem więc od razu przepraszam za jakość... i moje nogi..niezgrabne
__________________
mój Ł.


ruszam tyłeczek
evelinkiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 21:29   #1224
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez evelinkiaaa Pokaż wiadomość
ja też. generalnie ni elubię zimy, bo sie trzeba ciepło ubieraća mi zawsze gorąco
już pokazuję. foto robione telefonem więc od razu przepraszam za jakość... i moje nogi..niezgrabne
bardzo ładna

ej jakie niezgrabne nogi co? co Ty chcesz?
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 21:34   #1225
evelinkiaaa
Rozeznanie
 
Avatar evelinkiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Sdl.
Wiadomości: 620
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez L I L Y Pokaż wiadomość
bardzo ładna

ej jakie niezgrabne nogi co? co Ty chcesz?
dobra dobra nie widzisz całości zdjęcia bo przycięłam... coś muszę zacząć z nimi robić jakieś ćwiczenia ale oczywiście mnie zima do tego nie nastraja... jakoś tu dzisiaj cicho...
__________________
mój Ł.


ruszam tyłeczek
evelinkiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 21:37   #1226
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez anusiagd Pokaż wiadomość
Lucka91-trzymamy kciuki, na pewno Ci się uda ;*
No jak bedziecie wszystkie trzymac to moze dam radę

A ja po wspolnym wieczorku z TŻ, ah jak miło bylo
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 21:42   #1227
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
No jak bedziecie wszystkie trzymac to moze dam radę

A ja po wspolnym wieczorku z TŻ, ah jak miło bylo

zazdroszcze... ja dzis siedzialam sama
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 22:03   #1228
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
zazdroszcze... ja dzis siedzialam sama
oj, ale ty w inne wieczory gdy ja bede siedziala sama bedziesz sie cieszyla TŻ, rownowaga musi byc :P glowa do gory
A po swietach bede miala tydzien wolną chatę, tż sie wprowadza No juz sie doczekac nie moge po prostu co sie bedzie dzialo
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 22:09   #1229
żanetka91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 688
GG do żanetka91
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Biała Lilo głowka do gory nie ma co sie marwic na zapasBEDZIE DOBRZE
Evelinkiaaa co ty gadasz tyle u nas stopni? Nie wyściubie nawet nosa na zewnatrz w takim razie
Anusiagd zazdroszcze wytrwałości,Ja od nowego roku robię kuracje 100dni bez napojow i słodyczyMam nadzieje ze dam rade
__________________
Że miłość może przegrać,to fakt z którym nie umiemy się pogodzić.
- Rabindranath Tagore
żanetka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 22:13   #1230
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: studniówkowiczki 2010 :) cz II

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
oj, ale ty w inne wieczory gdy ja bede siedziala sama bedziesz sie cieszyla TŻ, rownowaga musi byc :P glowa do gory
A po swietach bede miala tydzien wolną chatę, tż sie wprowadza No juz sie doczekac nie moge po prostu co sie bedzie dzialo

kurcze ale super macie.... moj ma 21 lat ale pewnie jego rodzice by sie rzucali jakby chcial sie tak wprowadzic do mnie....
tak wogole to mnie zdenerwowal... wie ze dzis mam dola, ze jest mi smutno i samotnie i zadnego slowa pocieszenia.... poszedl sie spotkac z kolegami... niech idzie ale napisalby chociaz cos w stylu "nie smuc sie" albo cos... ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhh

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

dziewczyny wiecie moze gdzie mozna kupic kosmetyki firmy Donegal?

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

biala lila : a ty powiedz swojemu M. zebyscie sie jednak spotkali wczesniej.... razem latwiej przetrwac trudne chwile
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.