Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-25, 19:36   #361
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

pierwszy raz słysze o poprawkach....!!!albo sie oczyszcza raz a dobrze a nie męczy buzie "poprawkami"
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 19:41   #362
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Smile Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Hm... Wiesz od razu i na stałe to Ci wszystko nie zniknie, ale twarz będzie oczyszczona z tzw. pryszczy i większości wągrów, potem sobie stosuj co tydzień jakieś maseczki, myj codziennie twarz specjalnymi żelami i będzie O.K.
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 19:51   #363
$Zuza$
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 52
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

oopprocz tego ze jest to roga impreza,to podoobno bardzieej szkoodzi niz pomaga. potem jest jeszccze gorzej.

a najgorsze sa "pARoWki", bo rozszerzają pory i slyszalam,ze cera jest p o tyym tragicczna
$Zuza$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 20:04   #364
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Thumbs down Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Co za bzdury....
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 20:06   #365
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez Gabi2
pierwszy raz słysze o poprawkach....!!!albo sie oczyszcza raz a dobrze a nie męczy buzie "poprawkami"
No u niej są takie poprawki,z jednej strony to dobrze, bo już dłużej bym nie wytrzymała,bo ogólnie mnie to wyciskanie bolało.No,ale niestety będę musiała się jutro znowu trochę pomęczyć, mówiła, że po jutrzejszym dniu będę bardziej zadowolona(no bo wiadomo twarz po takiej wizycie jest bardzo zmasakrowana i nie mogłam na siebie w lustrze patrzeć)no zobaczymy jak to jutro będzie wyglądało.
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 20:09   #366
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez $Zuza$
oopprocz tego ze jest to roga impreza,to podoobno bardzieej szkoodzi niz pomaga. potem jest jeszccze gorzej.

a najgorsze sa "pARoWki", bo rozszerzają pory i slyszalam,ze cera jest p o tyym tragicczna
z tymi parówkami to wcale nie jest tak jak mówisz. one rozszerzaja pory, ale nie na stale - tylko dla potrzeby oczyszczenia. po oczyszczeniu stosuje się d'arsonawalizacje(czyli zabieg prądami wysokiej czestotliwosci) i maseczke sciagającą, które bardzo dobrze zamykają pory a cera staje sie gładka i czysta.
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 20:15   #367
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez Gabi2
pierwszy raz słysze o poprawkach....!!!albo sie oczyszcza raz a dobrze a nie męczy buzie "poprawkami"
z jednej strony dobrze jest oczyscic skóre raz a dobrze, jak mówisz, ale czasem dla zbyt wrażliwej skóry jest to prawdziwa katorga(wyglada sie po tym naprawde źle), wiec niektóre kosmetyczki praktykuja takie poprawki, bo nie chcą męczyć buzi na pierwszym oczyszczaniu. czasem buzia jest zbyt sucha,zeby móc ją dobrze oczyscic i wtedy kosmetyczka daje zalecenia do pielegnacji w domu(maseczki nawilzające, kremy itd) i zapisuje Cie na kolejna wizyte, po jakims czasie(dwa, trzy tygodnie) aby doczyscic reszte. jest to bardzo dobre rozwiązanie
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-01, 18:35   #368
Gumisia
Raczkowanie
 
Avatar Gumisia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 150
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Ja byłam 3 tygodnie temu na oczyszczaniu. Kosmetyczka nie zmasakrowała mi twarzy, miałam lekkie czerwone ślady ale na drugi dzień nic nie było Miałam super twarzyczke jeszcze sie opaliłam więc normalnie cudo Ale niestety czar prysł Efekt utrzymał się 2 tygodnie a potem z dnia na dzień coraz więcej zaskórników. I znów mam całe czoło w tych okropnych grudach na które nie moge patrzeć ;(((
Gumisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 18:43   #369
Gumisia
Raczkowanie
 
Avatar Gumisia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 150
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki

Mam jeszcze pytanie czy po peelingu kawitacyjnym mozna sie opalać??
Gumisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 18:49   #370
maniooreczka_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 236
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki

A ja na odwrót pytam Czy po peelingu kawitacyjnym schodzi opalenizna?
maniooreczka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 19:04   #371
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

A ja się trochę boję tego oczyszczania, choć pewnie przydałoby mi się. Koleżanka kilka lat temu poszła na takie oczyszczanie i nabawiła się okropnych ropnych krost. Przedtem, z tego, co wiem, nie miała trądziku, a po tym zabiegu wyglądała okropnie - boki, żuchwa i broda pokryte czerwonymi wielkimi krostami, które leczyła chyba ze 2 lata antybiotykami. W tym czasie nie mogła używać żadnych podkładów itp., czuła się fatalnie z tymi zmianami. Być może miała pecha, może kosmetyczka nie miała największych umiejętności w tej kwestii, nie wiem, ale od tamtej pory obawiam się tego zabiegu. Gdyby u mnie powtórzyło się to samo, nie wiem, co by było z moją pracą, w której wygląd bardzo się liczy. Na szczęście nie mam trądziku, jedynie sporadycznie 1-2 krostki mi się pojawiają, więc póki co wystarczają mi maseczki oczyszczające.
Może skorzystałabym z tego zabiegu, gdybym znała dobrą, doświadczoną kosmetyczkę w okolicy mojego miejsca zamieszkania. Może jakaś wizażanka z lubuskiego/Zielonej Góry zna taką kosmetyczkę z Zielonej Góry lub okolic? Z góry dzięki za pomoc.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-01, 19:11   #372
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Dot.: pyt do p.Beaty

Można opalać się po peelingu kawitacyjnym , przez kilka dni po zabiegu radziłabym ostrożność w wystawianiu twarzy na słońce. Po peelingu kawitacyjnym opalenizna "schodzi" ,z tym ,że jest to zalezne od stopnia opalenizny, od tego czy naskórek jest przesuszony i się złuszcza , od tego czy wcześniej był robiony peeling. Na pewno cera będzie jaśniejsza po peelingu.
Szczecinianki zapraszam do mojego Studia na peeling kawitacyjny. Cena zabiegu 40zł ,skóra jest wcześniej odpowiednio przygotowywana tak aby efekty zabiegu były jak najlepsze. Co do pytań o gabinety wykonujące ten zabieg w Krakowie i w Warszawie niestety nie wiem, nie mam znajomych kosmetyczek w tych miastach.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 20:43   #373
maniooreczka_87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 236
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki

dziekuje za odpowiedz, a jeszcze o jednym zapomniałam. Pani Beato czy w trakcie miesiączki można udać się na ten peeling?
maniooreczka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 17:24   #374
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

jesli nie masz problemów z cerą (te pojedyncze krostki to normalna rzecz), to lepiej zrezygnuj z oczyszczania twarzy u kosmetyczki. lepszą metodą na wygładzenie i oczyszczenie buzi będzie peeling kawitacyjny (tzw ultradźwięki). zorientuj sie, czy gdzies w okolicy u Ciebie wykonują taki zabieg. jest to wygładzanie naskórka za pomocą ultradźwięków, zdecydowanie mniej inwazyjne niz czyszczenie mechaniczne, wiec na pewno kłoptów z cera po nim nie bedziesz miała - wrecz przeciwnie: skóra bedzie lepiej oddychać, stanie sie gładziutka i miękka
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 17:27   #375
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez Gumisia
Ja byłam 3 tygodnie temu na oczyszczaniu. Kosmetyczka nie zmasakrowała mi twarzy, miałam lekkie czerwone ślady ale na drugi dzień nic nie było Miałam super twarzyczke jeszcze sie opaliłam więc normalnie cudo Ale niestety czar prysł Efekt utrzymał się 2 tygodnie a potem z dnia na dzień coraz więcej zaskórników. I znów mam całe czoło w tych okropnych grudach na które nie moge patrzeć ;(((
niestety, tak to juz jest, ze po pewnym czasie od usunięcia zaskórnika, on pojawia sie znowu. dostaje taki sygnal, ze jest pusty i musi sie zapelnic.Czasem bez odpowiednich leków dermatologicznych samo oczyszczanie nie wystarczy, aby pozbyć sie tych "świństewek" na dobre
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 18:10   #376
Yomanda
Raczkowanie
 
Avatar Yomanda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 122
GG do Yomanda
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Ja juz zgupialam Moja cera jest w fatalnym stanie (pełno czerwonych blizn, zakornikow, i malych pryszczyków). Chodzilam do roznych dermatologow. Przepisywali mi mnostwo roznych lekow, po nich bylo jeszcze gorzej, niż jak teraz nie biore nic!! Jednak trądzik nadal jest niewyleczony:/ Nie wiem czy to paskudztwo kiedyś przejdzie. Chcialam isc na oczyszczanie do kosmetyczki, ale mi powiedziała że nie może podjąć sie tego bo cera jest niewyleczona Juz sama nie wiem co tu robić...........
__________________

'You Can Never Be Too Rich Or Too Thin'
Yomanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 18:13   #377
Yomanda
Raczkowanie
 
Avatar Yomanda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 122
GG do Yomanda
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

A co do zaskórnikow to polecam differin żel, wyrzuca on je na zewnatrz.
__________________

'You Can Never Be Too Rich Or Too Thin'
Yomanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 21:03   #378
monis:-)
Raczkowanie
 
Avatar monis:-)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 67
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

jak mozesz to napisz cos wiecej o tym Differin Żel,czy jest na recepte?ile kosztuje?no i czy serio dziala???pozdrowka,papa
monis:-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 22:31   #379
Yomanda
Raczkowanie
 
Avatar Yomanda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 122
GG do Yomanda
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Differin żel jest niestety na recepte (jest też differin krem, ale jak dla mnie żel jest lepszy - silniejszy), żel kosztuje mniej wiecej 30-40 zł, wiec troche drogo ale to silny lek. Na mnie działa bardzo dobrze, bo "wywala" spod skóry zaskórniki i krosty z białymi czubkami. Jednak jego wada jest to, że podrażnia i wysusza mi skóre, dlatego stosuję go co kilka dni głownie na noc.
Pozdrawiam
__________________

'You Can Never Be Too Rich Or Too Thin'
Yomanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-07, 21:17   #380
concha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 9
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Moja cera w zasadzie jest w porządku ale wyskoczyło mi ostatnio dużo tzw "jęczmieni" na powiekach, czy w ramach oczyszczania twarzy wchodzi rownież usunięcie czegoś takiego? czy tylko usuwane są wągry, zaskórniki etc Pytam bo nigdy nie byłam u kosmetyczki.
Ponadto, przez jaki okres czasu po oczyszczeniu twarzy nalezy unikać opalania (jeśli w ogóle nalezy unikać)?
concha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 11:39   #381
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez $Zuza$
a najgorsze sa "pARoWki", bo rozszerzają pory i slyszalam,ze cera jest p o tyym tragicczna
"Parowki(stosowane przy otwieraniu por skornych) moga prowadzic do pekania naczynek krwionosnych dlatego przy oczyszczaniu powinno sie stosowac maseczki spulchniajace"-tak twierdzi moja kosmetyczka.
Oczyszczanie za 50 zl? ...hm u mnie tyle to kosztowalo jakies 7 lat temu teraz to minimum 90 zl(bez maseczki z alg)
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 12:17   #382
Paulina1988
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1988
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: B-Z
Wiadomości: 986
GG do Paulina1988 Wyślij wiadomość przez MSN do Paulina1988
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

a jak to jest z usowaniem prosaków(mam troche na policzkach0 i na czym polega peeling kawitacyjny co daje i ile kosztuje??z gory dzieki za odpowiedzi
__________________
jednak Monachium
jednak zostaje tu na caly rok
bedzie dobrze.. MA BYC!
Paulina1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 12:47   #383
magi01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 16
GG do magi01
Question Dot.: Iść czy nie iść-doradźcie proszę!!!

dziewczyny o co chodzi z tymi kwasami? tzn co to za kwasy, gdzie je mozna kupic itd? i czy pomagaja?
magi01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 17:22   #384
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

A mojej koleżance kiedyś dermatolog powiedziała by nie leczyć mechanicznie cery trądzikowej, nie wyciskać u kosmetyczek, nie rabić niczego takiego tylko leczyć maścikami, czasami jakimiś antybiotykowymi ale nie drapać i nie wyciskać. Było to niestety już po wizycie mojej kumpeli u kosmetyczki z której wyszła cała wręcz obolała bo miała tego dość sporo i jej buzia była cała jakby pogryziona przez komary. Z domu przez 3 dni nie wychodziła. Pewnie różne są sposoby takiego oczyszczania i różne kosmetyczki ale ja osobiście nigdy nie poszłabym na takie coś bo też wiele o tym czytałam i raczej sie tego nie poleca..
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 19:03   #385
truscawa
Przyczajenie
 
Avatar truscawa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: mazowsze ;-)
Wiadomości: 2
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Chciałabym się wybrać do kosmetyczki (a raczej to ona przyjdzie do mnie. Dorabia sobie babka chodząć po domach) na oczyszczanie twarzy ale boję się. W sumie nie mam strasznej buzi, tylko kilka krostek, cały nos zaskórników (używałam differinu i dostałam uczulenia;/) i trochę czerwonych plamek. Wszystko fajnie chowa się pod podkładem ale wiecie, każy chce mieś śliczną buźkę. Powiedzcie mi proszę czy takie oczyszczanie może pogorszyć stan skóry czy faktycznie jest super na pryszcze.
Dziękuję i czekam na odpowiedz.
truscawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 19:55   #386
venus in furs
Rozeznanie
 
Avatar venus in furs
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 743
Dot.: Iść czy nie iść-doradźcie proszę!!!

a mnie mama ostatnio zaciagnela na oczyszczanie ultradźwiekami-wszystko wygladalo bardzo podobnie jak przy laserze ale zaplacilam 40 zl a efekt jest bardziej niz niezly
__________________
Włosy: jest APL, będzie MBL!

Moje włosowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona
venus in furs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 20:12   #387
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Mi dermatolog też stanowczo odradzała (a wręcz zabraniała) chodzić na oczyszczanie manualne. Tłumaczyła mi, że oczyszczanie skróry w przypadku cery tłustej, trądzikowej, skłonnej do nadmiernego łojotoku tylko zaogni zmiany, ponieważ takie wyciskanie krostek narusza ciągłość skóry, drażni ją. Skóra zaczyna się bronić, produkując jeszcze więcej łoju. Efekt jest taki, że przez około tydzień po oczyszczaniu może wydaje nam się, że skóra jest gładka jak pupcia niemowlaka, ale potem zaczyna się ponowny wysyp
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 20:19   #388
maaraa
Przyczajenie
 
Avatar maaraa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 18
Dot.: Oczyszczanie twarzy u kosmetyczki

Hmm ja na oczyszczanie twarzy chodze 'profilaktycznie" ehehe co pare miesiecy ) no i waidomo ze tak jak ona sama sobie twarzy nie obczyszcze i mi pomaga to po paru dniach jak odejdzie te zabarwienia twarz mam taka delikatna ehhe ale u kosmetyczki to boli jak cholera:/ chodz w sumie to duzo zalezy do samej kosmetyczki, przettem chodizlam do takiej co sie bawila z moja twarza z 3 godziny !:/ i bolajo jak nie wiem teraz chodze co tak to zwinnie robi ze 30 min i po bolu i tez nie boli tak barddzo
maaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 13:28   #389
Italiana
Raczkowanie
 
Avatar Italiana
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 80
Dot.: Iść czy nie iść-doradźcie proszę!!!

A co to jest te oczyszczanie ultradźwiękami? Jest to lepsze od lasera?
A byłaś tylko raz? I jaki był stan twojej buźki po takim zabiegu?
__________________
Italiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 17:18   #390
venus in furs
Rozeznanie
 
Avatar venus in furs
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 743
Dot.: Iść czy nie iść-doradźcie proszę!!!

nie wiem jak wypadaja efekty peelingu ultradzwiekami w porownaiu z laserem, ja tylko zestawilam swoje odczucia podczas zabiegu z opisami dziewczyn wyzej.bylam tylko raz,jakis miesiac temu i od tamtej pory pryszcze pojawiaja sie bardzo sporadycznie a podskórne wagry na zuchwie, ktorych sie probowalam pozbyc przez lata zniknely i jak na razie nie wrocily. mojej mamie natomiast po trzech zabiegach zmniejszyly sie przebarwienia-moja skora tez byla zreszta rozswietlona.Polecam

EDIT:wiadomosc z ostatniej chwili: to sie nazywa peeling kawitacyjny)
reszta w googlach
__________________
Włosy: jest APL, będzie MBL!

Moje włosowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona
venus in furs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-22 00:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.