Isotrex i moje wątpliwości:( - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-08, 07:23   #121
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Powiedzcie mi czy dobrze zrobiłam: Wczoraj od rana łuszczy mi się broda i wokół ust. Reszta twarzy mocno ściągnięta. No i co kawałek ropne gule.
Zrobiłam maseczkę aspirynową, aby pozbyć się wiszących łuseczek. Cera wyglada lepiej.
Znowu wieczorem posmarowałam się Isotrexem. Czułam znowu przesuszenie, więc się mocno nawilżyłam kremem Toleriane.
Zastanawiam się tylko czy można używać Isotrexu na łuszczącą się skórę?
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 08:17   #122
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

ja robie tak, ze jak juz widze, ze skora bardzo sie luszczy to nie pakuje na to izotrexu tylko daje skorze odpoczac i ja nawlizam .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 19:44   #123
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

No to jestem ciekawa czy sobie nie zaszkodziłam wczoraj.
Dziś mocno się nawilżam i łuszczenie jest prawie niewidoczne.

W niedzielę znowu mam się isotrexować, więc mam jeszcze 2 dni na mocne nawilżanie.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-09, 15:32   #124
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

oto moje doświadczenia z isotrexinem: stosuję go od 3-4 m-cy. na początku zanim skóra się do niego nie przyzwyczaiła było koszmarnie: przesuszenia, łuszcząca się skóra podrażnienia...ale to mija przy regularnym stosowaniu.teraz już nic takiego nie czuję.stosuję go na noc na umytą suchą skórę a na dzień normaderm vichy. trudno mi powiedzieć czy działa? zniknęły mi potworne grudki na policzkach których nie dało się wycisnąć (poza tym i tak znów sie pojawiały)ale czy to jego zbawienny wpływ czy może zmiana aury na chłodniejszą zaskórniki na nosku i brodzie jakby w mniejszej ilości, ale niestety są, czasem jak wcześniej wyskoczy jakiś pryszczyk, wiec nie jest to dla mnie zadna super kuracja... no ale w sumie pisze w ulotce że trzeba go długo stosować zeby mieć efekty. poczekam do końca tubki i zobaczę
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 13:21   #125
_Jamaica
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 361
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Dziewczyny co na przebarwienia?? zastnawiałam się nad Acne-Derm ale boję się że ta cała kuracja bedzie za ciężka do mojej buźki
Blizny jednak pod wpływem samego isotrexu nie schodzą-niestety.
A co wy stosujecie na czerwone plamy na waszych buziach.
Szczerze to te blizny mnie już strasznie męczą
_Jamaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 16:06   #126
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

ja na blizny na razie nic nie stosuje . acne derm to to samo co skinoren, tak (bo juz sie pogubilam)?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 17:07   #127
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Cytat:
Napisane przez _Jamaica Pokaż wiadomość
Dziewczyny co na przebarwienia?? zastnawiałam się nad Acne-Derm ale boję się że ta cała kuracja bedzie za ciężka do mojej buźki
Blizny jednak pod wpływem samego isotrexu nie schodzą-niestety.
A co wy stosujecie na czerwone plamy na waszych buziach.
Mam ten sam problem...
Lekarka zapisała mi Skinoren, czyli odpowiednik Acne, z tego, co wiem. Ale nie sądzę, żeby to szybko zadziałało Myślę, że miną miesiące, zanim moja skóra będzie wyglądała przyzwoicie.
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-14, 15:48   #128
ungia
Zadomowienie
 
Avatar ungia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 897
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Drogie dziewczynki. Podpinam się pod wasz wątek z racji tego, że wczoraj lekarz przepisał mi Isotrex i nie wiem czy mam go stosować. Liczę na to, że mi coś doradzicie. Przeglądając wszystko co znalazłam na temat tego żelu mocno się zastanawiam czy go użyć. Lekarz przepisał mi go na blizny, które pojawiły się u mnie po złuszczaniach kwasem TCA. W sumie to tak do końca nie wiadomo czy to blizny czy rozstępy bo byłam już u dwóch dermatologów i żaden nie potrafi stwierdzić co to takiego. Założyłam o tym osobny wątek na biochemii. W każdym bądź razie chciałam się tego pozbyć lub przynajmniej zachamować dalszy rozwój tego. Dodam, że jestem świeżutko po złuszczaniu TCA, 4 dni temu dopiero zeszła mi skóra. Buzia jest bardzo wrażliwa, skóra cieniutka, pryszczy nie mam, zaskórników niewiele. Boję się ryzykować po tym co tu przeczytałam. Mam wrażenie, że kolejny raz trafiłam na złego lekarza. Co wy na to? Sarować się Izotrexem czy nie? Bardzo bym była wdzięczna za pomoc.
ungia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 17:11   #129
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

ungia ja bym na razie nie smarowala sie izotrexem. sama pisalas, ze minelo dopiero 4 dni od momentu zabiegu (to niewiele). poczekaj jakies 2-3 tygodnie.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 09:16   #130
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Weronisiu i jak tam buzia po izotrexie?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 15:22   #131
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Isotrex duży problem

Witam! Ostatnio dermatolog przypisała mi Isotrex. Mam go używać nakładając co drugi dzień, pierwszego dnia na 5 min i potem z każdym użyciem mam zwiększać czas o 5 min, aż dojdę do 2 h. Po tym czasie zmyć. Miałam zacząć dzisiaj, ale po tym co przeczytałam tutaj trochę się wystraszyłam. Nie wiedziałam, że to tak mocny lek. Nie mam dużego trądziku (ostatnio zrobiło mi się kilka ropnych pryszczy, ale już zeszły, na codzień męczę się z grudkami).Może nie powinnam go używać? Kupiłam sobie filtr Iwostin 25, ale PPD ma tylko 10 i teraz boję się, że to za mało do tak silnego leku i żałuję, że nie kupiłam 40. Może powinnam zmienić filtr? Już sama nie wiem co robić, poradźcie .
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-02, 21:39   #132
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Isotrex duży problem

up
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 07:57   #133
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Isotrex duży problem

Skoro wasza cera tak źle reaguje to może nakładajcie go punktowo tylko na krostki? Albo po prostu spowrotem do dermatologa i niech przepisuje coś innego...
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 12:20   #134
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Isotrex i filtr 25

Witam! Dermatolog przypisała mi Isotrex, na trądzik. Mam go używać co 2 dzień, najpierw nakładając na 5 min, potem przy każdym następnym użyciu zwiększać czas co 5 min, aż dojdę do 2 godzin, po tym czasie zmyć. Ten żel zawiera retinoidy (chyba jest dość silny, czytałam o wypalaniu skóry i zostawianiu blizn ). Muszę więc używać filtrów. Kupiłam filtr Iwostin Solecrin, SPF 25, ale niestety PPD (ochrona przed UVA które powodują przebarwienia) tylko 10. Boję się, że to za mało i nie wiem czy nie będę miała przebarwień . Nowego filtru aktualnie nie mogę kupić, chyba że uda mi się sprzedać ten który mam. Jeśli ten nie będzie wystarczająco wysoki to będę musiała rezygnować z Isotrexu, który już kupiłam . Nie wiem co powinnam zrobić? Zrezygnować z tego żelu? Poradźcie.
A i mam jeszcze jedno pytanie: czy podczas używania retinoidów mogę używać innych normalnych kosmetyków? (podkład, korektor, krem na trądzik, tonik).
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 11:05   #135
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Isotrex i filtr 25

podbijam
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 15:32   #136
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Isotrex i filtr 25

a masz paragon? jeśli tak, to spróbuj wymienić go w aptece na wyższy faktor. ja tak kiedyś wymieniłam kupiony przez pomyłkę tonujący filtr na bezbarwny. a jeśli nie, to sprzedaj na allegro
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 00:00   #137
MDMa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 114
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

właśnie dołączyłam do isotrexowej drużyny
stosuje go 3dni pod rząd i poźniej 3 przerwy
dermatolog przepisał mi go na zwęzenie porów, ale zaczęły mi się pojawiać małe pryszcze- narazie sobie z nimi radze
natomiast nie radze sobie z łuszczeniem. moja skóra zawsze była skłonna do przesuszeń, ale teraz to sie robi bardzo niefajne. Ostatnio nie moge nałozyć nawet podkładu.
Mam nadzieje, ze efekty będą już niedługo widoczne!
MDMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 10:14   #138
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Cytat:
Napisane przez MDMa Pokaż wiadomość
właśnie dołączyłam do isotrexowej drużyny
stosuje go 3dni pod rząd i poźniej 3 przerwy
dermatolog przepisał mi go na zwęzenie porów, ale zaczęły mi się pojawiać małe pryszcze- narazie sobie z nimi radze
natomiast nie radze sobie z łuszczeniem. moja skóra zawsze była skłonna do przesuszeń, ale teraz to sie robi bardzo niefajne. Ostatnio nie moge nałozyć nawet podkładu.
Mam nadzieje, ze efekty będą już niedługo widoczne!
mam nadzieje, ze stosujesz jakis krem nawilzajacy. tylko nie mozna go nakladac od razu na skore po nalozeniu izotrexu. trzeba odczekac min. godzine czasu. ponadto izotrex ma taka konsystencje, ze trzeba go zmyc, a dopiero potem nalozyc jakis krem.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 12:27   #139
MDMa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 114
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

zawsze nakładałam isotrex na nos, brodę i na czoło najczęściej na noc, a rano zmywałam oczywiście myjąc twarz. Początkowo żaden krem nawilżający nie pomagał, ale teraz jest już o wiele lepiej, bo przez pare dni miałam przerwe od tego żelu i na noc nakładałam krem bambino. Widzę poprawę- znikneły małe grudki i inne takie "wynalazki", ale pory są takie jak były. Teraz nakładam istotrex tylko na nosek.
MDMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-17, 15:32   #140
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Cytat:
Napisane przez MDMa Pokaż wiadomość
zawsze nakładałam isotrex na nos, brodę i na czoło najczęściej na noc, a rano zmywałam oczywiście myjąc twarz. Początkowo żaden krem nawilżający nie pomagał, ale teraz jest już o wiele lepiej, bo przez pare dni miałam przerwe od tego żelu i na noc nakładałam krem bambino. Widzę poprawę- znikneły małe grudki i inne takie "wynalazki", ale pory są takie jak były. Teraz nakładam istotrex tylko na nosek.
co do kremu bambino to byl na wizazu watek o nim. jak osobiscie nie stosowalabym go na buzie tylko jakis dobry krem nawilzajacy. nie stosuje co wieczor izotrexu. trzeba dostosowac czestotliwosc smarowania tym zelem do swojej cery.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 23:11   #141
MDMa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 114
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

krem bambino- pielęgnacyjny jest bardzo dobry na noc dla mojej cery, a co do isotrexu to napisałam, że teraz nakładam go tylko na nos- czyli, że go dostosowałam do siebie.
MDMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 07:57   #142
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

MDMa wydaje mi sie, ze mozesz nakladac izotrex na pozostale czesci buzi, jednak nie rob tego co wieczor, a np. co 3 dni. wtedy klopot z przesuszona cera na pewno bedzie mniejszy.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 11:46   #143
MDMa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 114
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

co? nie nakładam nigdzie więcej bo już tego nie potrzebuję. a przesuszonej skóry już nie mam bo sie wszystko unormowało.
ps. spojrz na posty wyżej jest napisane, że nie nakładam tego codzinnie tylko z przerwami.
MDMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 12:32   #144
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

czytam Twoje posty. wywnioskowalam z nich, ze nie stosujesz izotrexu na czolo i brode ze wzgledu na to, ze wlasnie strasznie przesuszala Ci sie skora. ponadto napisalas w swoim pierwszym poscie, ze czekasz na efekty (ktore bede niedlugo widoczne). zatem z Twojego postu mozna bylo wywnioskowac, ze stosujesz izotrex tylko na nos, a nie na cala twarz ze wzgledu na to, ze nie radzisz sobie z luszczeniem.

Cytat:
Napisane przez MDMa
natomiast nie radze sobie z łuszczeniem. moja skóra zawsze była skłonna do przesuszeń, ale teraz to sie robi bardzo niefajne. Ostatnio nie moge nałozyć nawet podkładu.
Cytat:
Napisane przez MDMa
a przesuszonej skóry już nie mam bo sie wszystko unormowało.
Cytat:
Napisane przez MDMa
Widzę poprawę- znikneły małe grudki i inne takie "wynalazki", ale pory są takie jak były.
Cytat:
Napisane przez MDMa
co? nie nakładam nigdzie więcej bo już tego nie potrzebuję.
widze rozbieznosci w Twoich wypowiedziach, wiec prosze nie tym tonem.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 18:57   #145
MDMa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 114
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

hm? uraziłam cie słowem "co?". juz sie nie wypowiadam w tym watku.
MDMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 23:22   #146
ciumciak
Raczkowanie
 
Avatar ciumciak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 104
Dot.: Isotrex duży problem

stosuje isotrexin co dwa dni na noc na zmiane ze skinorenem. Pierwszy raz nałozyłam z rana i była masakra :P słoneczko świeciło wiec miałam buraczka na całej twarzy!

teraz jest w miare ok, stosue od ok 2tyg. Bardzo wysusza mi się skóra, ratuje ją physiogelem. Po uzciu tego leku mam nmniejszy znacznie mniejszy problem grutkami a i buzia jest gładsza.

Po jakim czasie widac konkretne efekty? czy mogę się malować uzywając isorexu?
a moze wiecie czy pod podkłas moge uzyc skinorenu?
ciumciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 13:08   #147
kamcia1609
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Isotrexin

Witam wszystkich )

Isotrexin jest dostępny na receptę, chociaż jak wszyscy wiemy zależy to od pani która sprzedaje w aptece )

czytałam różne wpisy dotyczące tego specyfiku i wiadomo ze działa inaczej na każdą osobe. Ja go stosowałam 3 lata temu + zineryt , musze Wam powiedziec ze po miesiącu wszystko odstawiłam, bo cera była śliczna nic dodać nic ująć. Miałam spokój przez 3 lata w tym czasie na twarzy nie miałam kompletnie nic. Niestety teraz od jakiś dwóch tygodni znowu mi wyskoczyło pare syfków, ale tradzik znacząco różni sie od tego sprzed kilku lat. Teraz tylko na czole mam dość dużo nieropnych krost. Wiadomo ze jest to związane m.in z burzą hormonów, ponieważ jest w dość młodym wieku. Obecnie stosuje Dalacin T od 4 dni i widze juz znaczną poprawe, krosty przybierają kolor skóry i stopniowo krok po kroku wszystko sie zmniejsza.

Osobiście polecam Isotexin jak i Zineryt i Dalacin T. Tylko mówie wszystko zalżzy od trądziku.

Polecam branie cynku 1x dziennie, poprawia stan cery i motywuje ją do dalszego działania, jak i wpływa na dobry rozwój włosów i paznokci. Nie nalezy rónież zapominać o higienie, najlepiej jest przemywać cerę tonikiem 2x dziennie szczegolnie teraz w okresie letnim

Pozdrawiam serdecznie
Kamcia
kamcia1609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 21:22   #148
dianad
Raczkowanie
 
Avatar dianad
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 48
GG do dianad
Dot.: Isotrexin

Ja też co wieczór smaruję się ISOTREXINem. Na początku moja cera reagowała okropnie, łuszczyła się okropnie, była napięta, wyskoczyło bardzo dużo nowych syfków. Jednak po tygodniu męki wszystko się unormowało i jest coraz lepiej, ale to oczywiście kwestia indywidualna.
dianad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 18:04   #149
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Isotrex duży problem

Dziewczyny! po tym co przeczytałam mam pewne wahania by użyć Isotrexu. Poradźcie cos...
Po małym przestudiowaniu kilku stron @ nt. retinów itp. Nabyłam (BEZ RECEPTY) ten żel...
Jak mam go stosować (mam zaskórniki otwarte), co robić, bedzie on za silny jak na 1szy retinol?
Z początku myslałam żeby zostawić na noc, ale kate1991 pisze że doktor kazała jej zostawic na 5 min.

i czy to prawda że trzeba stosować odpowiednią ilosc gramów tego żelu (jest ona dopasowana do wagi) ??
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 17:33   #150
misicadomi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Isotrex i moje wątpliwości:(

Witam.
Ja od soboty używam isotrexu - z tym, ze po dwóch dniach skora powyzej ust zrobila sie czerwona i baaaardzo piecze dlatego tam narazie sie nie smaruje. i teraz mam pytanie - czytałam Wasze wczesniejsze wypowiedzi i sama nie wiem - mam stosowac ten isotrex codzien czy jak? lekarz mi kazal na wieczor codzien. Ale boje sie, ze dostane "podraznienia" na calej twarzy i bede jak czerwony burak xD a więc jak mi proponujecie?
misicadomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-21 15:17:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.