Co zrobić gdy skrzywdziło, znów skrzywdziło się ukochaną osobę ? :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-22, 19:23   #1
Dirty Track
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Unhappy

Co zrobić gdy skrzywdziło, znów skrzywdziło się ukochaną osobę ? :(


Przez ostatnie dni w moim życiu nęka mnie wielki problem.
Wyjeżdżając w niedziele na małą wycieczkę z dziewczyną i jej rodzicami, oraz znajomymi, zachowałem się trochę nie w porządku wobec mojej ukochanej.
Ze złości na jej rodziców, ze nie puścili jej ze mną na wakacje nie chciałem jechać, ale ona mnie namówiła, pomimo, że nie chciałem nalegała i prosiła więc dla spokoju zgodziłem się. Później "odstawiłem" swoje głupie złości i obrażanie się na cały świat.
Dziewczyna bardzo się zdenerwowała, a ją jak się wkurzy to często wychodzi z siebie, choć tym razem było całkiem łagodnie.
Po powrocie do domu przestała się odzywać, wszystko jest inaczej niż zawsze, nie ma wspólnego zrozumienia, rozmów.
Poniedziałek w pracy bardzo długo się ciągnął, rano urwałem się chwilę i zadzwoniłem, ale ona leząc w łóżku ze złością krzyczała daj mi spokój, daruj sobie, mam cię dość...
Ciężko ale jakoś wytrzymałem do wieczora. Po pracy jakieś kilka sms'owych złości padło w jej i moim kierunku. Akurat potrzebowałem numer do jej kuzynki i chciałem by mi dała, bo miałem nieaktualny, na co ona bardzo się zdenerwowała i w efekcie nie dała mi numeru, choć powiedziałem dlaczego go potrzebuję.
Przed snem krótka rozmowa ale bez efektu, same oskarżenia wzajemne itd.
Wtorek, rano do pracy - myślę nie pisze jej, że jadę już, choć zawszę pisałem.
ok. 8.00 zapytałem czy już jedzie na naukę jazdy - odpowiedź padła że tak.
kilka smsów i napisała, że ona ma dziś wcześniej jazdę o pól godziny.
i urwała się rozmowa. ok 10.30 pisała, że jeszcze godzinka jej została i że ona już wczoraj wiedziała o tym że wcześniej będzie mieć Ja niestety nie wiedziałem.
Po jeździe ani słowa, czy wróciła czy co z nią... załamka, na szybko jakoś przed 13.00 udało mi się wyrwać na chwilkę i zadzwoniłem. Pytam: Co z tobą, dojechałaś już do domu na co ona : Tak, odpowiedziałem: Dziękuję ci że mi powiedziałaś, miła jesteś bardzo i się rozłączyłem.
Kiedyś na początku tej nauki jazdy umawiała się tak żebym mógł ją odbierać po jeździe albo zawieźć na jazdę, lecz teraz po jakimś czasie umawia się tak gdy jestem w pracy, albo tak jak jej autobusy nie pasują za bardzo
Nie wiem co o tym myśleć - wspominałem jej już o tym, że nie podoba mi się to co robi i chciałbym, aby umawiała się tak, żebym mógł po nią przyjechać, albo żeby miała się czym dostać do domu.
Niestety nie pomogło...Obawiam się, że coś nie tak jest między nią a tym instruktorem.
Jak wybierała gdzie pójdzie na kurs tłumaczyła się tylko tym, ze ten facet jest miły, fajny, dobrze uczy i nic innego nie mówiła...och aż boje się pomyśleć, że mogłem być ślepy
Dziś dowiedziałem się, że nie jeden z nią by chciał być, a ona była ze mną.

Jesteśmy/Byliśmy - (sam nie wiem jak to teraz nazywać) razem 4 lata i 9 miesięcy.
Zdarzało mi się, ze często ja raniłem, mówiłem w złości słowa których żałowałem, wcześniej byłem zazdrosny jak mało kto.
Takie ze mnie nic jest, wielkie dno ...
Wydaje mi się, że wniosłem w siebie i nasze życie wiele pozytywnych zmian choć moja osobowość wymaga wiele do poprawki jeszcze.
Jak zmienić się na lepsze ? Jak siebie zmotywować do pracowania nad swoimi nerwami, wybuchowością a zarazem pociągnąć za tym swoją druga połówkę, aby ona tez chciała walczyć ze swoimi słabościami.
Co mam teraz zrobić - chciałbym być znów numerem 1 w jej życiu, bo ona dla mnie zawsze będzie wartościową kobietą pomimo swoich wad.
Proszę pomóżcie !!!

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2008-07-23 o 22:13 Powód: uzupełnienie posta
Dirty Track jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 19:46   #2
Sinobroda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 403
Dot.: Co zrobić gdy skrzywdziło, znów skrzywdziło się ukochaną osobę ? :(

Nie mam wiele czasu, więc powiem prosto z mostu: stroisz fochy jak baba, nic dziwnego, że laska ma Cię dość. Pozdrawiam i życzę opamiętania!
Sinobroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 19:52   #3
PomylonaKsiezniczka
Wtajemniczenie
 
Avatar PomylonaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: za siedmioma gorami, za siedmioma rzekami...
Wiadomości: 2 534
Dot.: Co zrobić gdy skrzywdziło, znów skrzywdziło się ukochaną osobę ? :(

Ajajaj nie zgodze sie z Sinobroda(tzn. nie tak do konca).
Jesli chodzi o fochy to stroicie je obydwoje Ale przyznam tez,z e przeczytalam ten post i sie lekko usmiechnelam, bo widac, ze naprawde zalezy Ci na Twojej dziewczynie. Szczerze mowiac nie najlepsza jestem w doradzaniu, ale moze bys sprobowal spokojnie z nia porozmawiac, spotkac sie?? Bo rozmowy telefoniczne,sms-y to nie to samo.I jeden foch jest przyczyna drugiego, konflikty sie nawarstwiaja i tak ciagle. Spotkajcie sie, wytlumaczcie o co wam chodzi i moze uda wam sie dojsc do kompromisu, czego zycze Pozdrawiam
__________________



PomylonaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 22:02   #4
Dirty Track
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Co zrobić gdy skrzywdziło, znów skrzywdziło się ukochaną osobę ? :(

Cytat:
Napisane przez Sinobroda Pokaż wiadomość
Nie mam wiele czasu, więc powiem prosto z mostu: stroisz fochy jak baba, nic dziwnego, że laska ma Cię dość. Pozdrawiam i życzę opamiętania!
Jestem jaki jestem, ale staram się nie wstydzić samego siebie i naprawiać błędy, które popełniam w życiu. Bywa ciężko, ale za to efekt sprawia wiele radości mi i tym, którzy są w okół mnie - dlatego dalej chcę walczyć ze sobą i być tym kim ona chce bym był.
Dirty Track jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 11:29   #5
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Co zrobić gdy skrzywdziło, znów skrzywdziło się ukochaną osobę ? :(

Cytat:
Napisane przez Dirty Track Pokaż wiadomość
Przez ostatnie dni w moim życiu nęka mnie wielki problem.
Wyjeżdżając w niedziele na małą wycieczkę z dziewczyną i jej rodzicami, oraz znajomymi, zachowałem się trochę nie w porządku wobec mojej ukochanej.
Ze złości na jej rodziców, ze nie puścili jej ze mną na wakacje nie chciałem jechać, ale ona mnie namówiła, pomimo, że nie chciałem nalegała i prosiła więc dla spokoju zgodziłem się. Później "odstawiłem" swoje głupie złości i obrażanie się na cały świat.
Dziewczyna bardzo się zdenerwowała, a ją jak się wkurzy to często wychodzi z siebie, choć tym razem było całkiem łagodnie.
Po powrocie do domu przestała się odzywać, wszystko jest inaczej niż zawsze, nie ma wspólnego zrozumienia, rozmów.
Wiesz co, ja się jej wcale nie dziwię, że się wściekła. Pojechałeś z nią i jej rodzicami i robiłeś jej wstyd przed wszystkimi, strojąc fochy i obrażając się na cały świat. Chciałeś ją "ukarać" za to, że nie może z Tobą jechać na te wakacje...?

Wnioskuję z tego, że oboje jesteście bardzo młodzi.

Cytat:
Ciężko ale jakoś wytrzymałem do wieczora. Po pracy jakieś kilka sms'owych złości padło w jej i moim kierunku. Akurat potrzebowałem numer do jej kuzynki i chciałem by mi dała, bo miałem nieaktualny, na co ona bardzo się zdenerwowała i w efekcie nie dała mi numeru, choć powiedziałem dlaczego go potrzebuję.
Tu dla odmiany jej dziecinny foch i mała zemsta. Niestety, ale oboje zachowujecie się nieco dziecinnie.


Cytat:
Przed snem krótka rozmowa ale bez efektu, same oskarżenia wzajemne itd.
Wtorek, rano do pracy - myślę nie pisze jej, że jadę już, choć zawszę pisałem.
ok. 8.00 zapytałem czy już jedzie na naukę jazdy - odpowiedź padła że tak.
kilka smsów i napisała, że ona ma dziś wcześniej jazdę o pól godziny.
i urwała się rozmowa. ok 10.30 pisała, że jeszcze godzinka jej została i że ona już wczoraj wiedziała o tym że wcześniej będzie mieć Ja niestety nie wiedziałem.
Po jeździe ani słowa, czy wróciła czy co z nią... załamka, na szybko jakoś przed 13.00 udało mi się wyrwać na chwilkę i zadzwoniłem. Pytam: Co z tobą, dojechałaś już do domu na co ona : Tak, odpowiedziałem: Dziękuję ci że mi powiedziałaś, miła jesteś bardzo i się rozłączyłem.
Tutaj ja już zupełnie nie rozumiem. Piszesz jej, że jedziesz do pracy? A ona musi Ci się odmeldować, że wróciła do domu z jazdy? Nie przesadzasz? To taki problem, że ona ma wcześniej jazdę i - wiedząc o tym od doby - nie poinformowała Cię? Jaka dla Ciebie to różnica, te pół godziny?

Cytat:
Kiedyś na początku tej nauki jazdy umawiała się tak żebym mógł ją odbierać po jeździe albo zawieźć na jazdę, lecz teraz po jakimś czasie umawia się tak gdy jestem w pracy, albo tak jak jej autobusy nie pasują za bardzo
Nie wiem co o tym myśleć - wspominałem jej już o tym, że nie podoba mi się to co robi i chciałbym, aby umawiała się tak, żebym mógł po nią przyjechać, albo żeby miała się czym dostać do domu.
Niestety nie pomogło...Obawiam się, że coś nie tak jest między nią a tym instruktorem.
Jak wybierała gdzie pójdzie na kurs tłumaczyła się tylko tym, ze ten facet jest miły, fajny, dobrze uczy i nic innego nie mówiła...och aż boje się pomyśleć, że mogłem być ślepy
Może po prostu wygodniej jest jej umawiać się w jakichś tam godzinach, albo wtedy instruktor jest wolny, albo mniejszy ruch na mieście, albo z jakichś innych racjonalnych powodów jej tak odpowiada? Ma się umawiać koniecznie wtedy, kiedy Ty możesz ją zawieźć lub odebrać...?

Do tego wymyślasz jakieś dziwne rzeczy, jakieś zdrady z instruktorem. Masz chociaż jakiś powód, żeby to podejrzewać?

Dziwią mnie te problemy po 5 latach związku, bo brzmi to tak, jakby nastolatek usiłował kontrolować swoją dziewczynę, a ona się przed tym broniła. Te wszystkie smsy, telefony co chwilę, roztrząsanie czemu ona nie napisała że wróciła z jazdy (to chyba jasne czemu - bo jest zła).
Nie dramatyzuj już, tylko umów się z nią i pogadajcie "na żywo", wyjaśnijcie sobie wszystko, a pewnie związek wróci do równowagi.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 11:44   #6
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Co zrobić gdy skrzywdziło, znów skrzywdziło się ukochaną osobę ? :(

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja się jej wcale nie dziwię, że się wściekła. Pojechałeś z nią i jej rodzicami i robiłeś jej wstyd przed wszystkimi, strojąc fochy i obrażając się na cały świat. Chciałeś ją "ukarać" za to, że nie może z Tobą jechać na te wakacje...?

Wnioskuję z tego, że oboje jesteście bardzo młodzi.



Tu dla odmiany jej dziecinny foch i mała zemsta. Niestety, ale oboje zachowujecie się nieco dziecinnie.




Tutaj ja już zupełnie nie rozumiem. Piszesz jej, że jedziesz do pracy? A ona musi Ci się odmeldować, że wróciła do domu z jazdy? Nie przesadzasz? To taki problem, że ona ma wcześniej jazdę i - wiedząc o tym od doby - nie poinformowała Cię? Jaka dla Ciebie to różnica, te pół godziny?



Może po prostu wygodniej jest jej umawiać się w jakichś tam godzinach, albo wtedy instruktor jest wolny, albo mniejszy ruch na mieście, albo z jakichś innych racjonalnych powodów jej tak odpowiada? Ma się umawiać koniecznie wtedy, kiedy Ty możesz ją zawieźć lub odebrać...?

Do tego wymyślasz jakieś dziwne rzeczy, jakieś zdrady z instruktorem. Masz chociaż jakiś powód, żeby to podejrzewać?

Dziwią mnie te problemy po 5 latach związku, bo brzmi to tak, jakby nastolatek usiłował kontrolować swoją dziewczynę, a ona się przed tym broniła. Te wszystkie smsy, telefony co chwilę, roztrząsanie czemu ona nie napisała że wróciła z jazdy (to chyba jasne czemu - bo jest zła).
Nie dramatyzuj już, tylko umów się z nią i pogadajcie "na żywo", wyjaśnijcie sobie wszystko, a pewnie związek wróci do równowagi.
Mądrze i trafnie.

Zacznijcie ze sobą ROZMAWIAĆ JAK DOROŚLI LUDZIE. Bo na razie to wygląda jak fochy dwojga nastolatków. Zrobiłeś jej wstyd przed rodzicami. Przeproś ją, przeproś jej rodziców i czekaj na jej decyzję i reakcję, a nie dręczysz ją telefonami. Ona może, ale nie musi Ci wybaczać. A z tym instruktorem, to chyba szukasz pretekstu aby mieć i jej coś wygarnąć i nie czuć się jedynym złym wilkiem w tym związku. Cierpliwość, zaufanie i przede wszystkim dorosła, spokojna rozmowa. Zastanów się nad sobą - czemu się tak zachowałeś (bo nie puszczenie jej na wakacje to nie jest powód, sięgnij głębiej), czemu szantażujesz innych swoimi fochami i żalami? Nie przewidziałeś konsekwencji swoich czynów? Z Twojego opisu wynika, że chyba nie wydarzyło się to po raz pierwszy (takie szczeniackie zachowanie)?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 12:41   #7
FridaKahlo
Raczkowanie
 
Avatar FridaKahlo
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 443
Dot.: Co zrobić gdy skrzywdziło znów skrzywdziło się ukochaną osobę ? :(

Jak dzieci...
__________________
“Disobedience, in the eyes of anyone who has read history, is man's original virtue. It is through disobedience that progress has been made, through disobedience and through rebellion.”
Oscar Wilde


Teufel
FridaKahlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 14:00   #8
cytryna21
Raczkowanie
 
Avatar cytryna21
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 330
Dot.: Co zrobić gdy skrzywdziło znów skrzywdziło się ukochaną osobę ? :(

jak dzidzia się zachowałeś ad wakacji
większość kobiet lubi romantyczne przeprosiny! więc rusz główką i pomyśl o czym marzy! tylko nie dawaj jej samych kwiatów bo są zbyt banalne! No i musicie szczerze porozmawiać!
Widać że jej nie ufasz bo podejrzewasz że kręci z instruktorem do tego musi się odmeldowywać! Za bardzo ją kontrolujesz a ona chce być bardziej niezależna! daj jej trochę wolności nie musi Ci się z wszystkiego spowiadać!

skoro jesteś taki nerwus to lepiej trzasnąć drzwiami,wyjść się przewietrzyć niż palnąć coś głupiego a do rozmowy powrócić jak się trochę uspokoisz
cytryna21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 22:07   #9
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: Co zrobić gdy skrzywdziło znów skrzywdziło się ukochaną osobę ? :(

Gadasz jak mój były facet... jestem przerażona.. nie samym problemem ale tym : JA MUSZE JĄ ZAWIEŚĆ TU I TAM JA JĄ MUSZĘ ODEBRAĆ, JEZU ONA WSTAŁA RANO PÓŁ GODZINY WCZESNIEJ I MI NIC NIE POWIEDZIAŁA.

Wiesz co? byłam troche czasu w takim zwiazku i zwiałam z krzykiem. I do kogo uciekłam? Do faceta co wie co to znaczy jak chce pobyc sama i ma swoje życie.

Moze to trosze off top ale mysle ze niejako ma sie do problemu. Za bardzo jestecie od siebie uzależnieni. I dlatego potem takie problemy są. Powinno byc tak że ty jedziesz gdzie chcesz/mozesz/gdzie cie stać i ona tak samo, niekoniecznie z tobą.
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 22:17   #10
gazela12345
Raczkowanie
 
Avatar gazela12345
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 416
Dot.: Co zrobić gdy skrzywdziło, znów skrzywdziło się ukochaną osobę ? :(

nie ma pierwszej wiadomości ale z cytatów wnioskuje ze jesteście obydwoje "trochę" infantylni ile wy macie lat?


edit: o juz jest ta wiadomosc;p wczesniej jej nie bylo;p
__________________

- rowerek
- walczę o ładną cerę - Aknenormin od 15.02.2011...koniec 15.09
- praca licencjacka "obroniona"






If you ever need a helping hand you'll find one at the end of your arm...
gazela12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 23:05   #11
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Co zrobić gdy skrzywdziło, znów skrzywdziło się ukochaną osobę ? :(

dziewczynki powiedziały wszystko chyba....

ja dodam tylko że jak mam radzić to spróbuj zamilknąć na pół dnia, niech się uspokoi, pomyśli w zacziszu swojego pokoju. Napisz jej na dobranoc sms i zapytaj się jej w tym sms kiedy możecie sie spotkac żeby na spokojnie pogadać. ( mozesz zadzwonic ale bez nerwów, nie poruszaj drażliwych tematów tylko umów się na spotkanie) Jak już sie spotkacie spróbujcie spokojnie pogadać, i przeproś ją.

Trzymam kciuki....
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 23:19   #12
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374
Dot.: Co zrobić gdy skrzywdziło, znów skrzywdziło się ukochaną osobę ? :(

Yey...zauwazylam ze kiedy facet wypowiada sie na forum to zawsze/przewaznie zostaje "znokautowany", tu moze w malym stopniu ale jednak.Ma chłopak problem i trzeba mu jakos pomóc.Nikt nie jest idealny.On przyznal sie do błedu, mało tego.Wszedl na "babskie forum" aby zapytac NAS o zdanie!!!A wiec moja rada.Najlepiej kiedy z nia po prostu porozmawiasz.Nie smsy, nie telefonicznie.Rozmowa w cztery oczy.Powiedz jej że pracujesz nad swoimi wadami, że zalezy Ci na niej i na tym zwiazku.Ale jak to mówią "do tanga trzeba dwojga".Samemu nic nie zdziałasz.Poproś ją aby dala jeszcze szanse Waszemu związkowi.Przeciez po prawie 5 latach nie mozna sie rozstac ot tak.To nie jest powód.Postaraj sie dać jej wiecej przetrzeni, dziewczyna może tego potrzebuje.Nie moze...NA PEWNO.Kazdy człowiek potrzebuje przetrzeni i prywatnosci, której jak widze mało było Trzymam kciuki i mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni.Napisz nam o tym kiedy bedzie ok, a wierze, ze bedzie
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.