Dieta Niełączenia - zaczynamy - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-06, 18:24   #1351
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

No zgadzam się tylko ja mam tak, że jak zacznę to mam ciężko skończyć Ale będę walczyć ze sobą, skoro wytrzymałam tydzień i żyję ..
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 19:18   #1352
absta
Zadomowienie
 
Avatar absta
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 509
GG do absta
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Cytat:
Napisane przez xxxxx25 Pokaż wiadomość

Do absta
Witaj w klubie ja też nie mogę schudnąć po ciąży, koszmar w ubiegłym roku stosowałam dietę cambridge, efekt był super i błyskawiczny. Waga spadła "z dnia na dzień", ogółem ok. 9 kg. Ale teraz po pół roku waga wróciła i jest + 9kg. Niestety, ale to jest moja wina, bo jadłam za dużo.
Dzisiaj znowu jest parę dkg mniej na wadze
Dużo w ciąży przytyłaś? Bo ja ponad 15 kilo do 20 nie pamiętam ile na początku ważyłam. No i jak dużego masz bobasa? Długo już próbjesz dojść do siebie?



U mnie dziś oki, znów dzień białkowy, a na kolację węgle. A zaraz wskakuję na steper, chociaż padam.

goslawa102 witam


Asi_ula (kurcze nie pamiętam którym imieniem miałyśmy się do Ciebie zwracać, wybacz) bądź twarda, uda Ci się wytrzymać.
__________________
11.03. - 67,5

Cel I: 62

Cel II:56

Edytowane przez absta
Czas edycji: 2009-01-06 o 19:19 Powód: dopisik
absta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 19:22   #1353
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Cytat:
Napisane przez asi_ula Pokaż wiadomość
No zgadzam się tylko ja mam tak, że jak zacznę to mam ciężko skończyć Ale będę walczyć ze sobą, skoro wytrzymałam tydzień i żyję ..

Dokładnie ! Mam to samo ! Wole nie zaczynać, bo jak zaczne to nie skonczy sie na 1 czy 2 kosteczkach tylko skonczy sie wraz z całą czekolada. Potem bedą wyrzuty sumienia które też trzeba będzie zagryźć , bo tylko jedzeniem moje sumienie można ukoić.
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 19:49   #1354
lisekZG
Rozeznanie
 
Avatar lisekZG
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 561
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Cześć dziewczyny

Wracam do Was

Tyle czasu mineło, po świętach i po Sylwestrze. Przed Świętami dałam ciała i waga mi wracała, na do dtaek sżły święta i bałam się ich strasznie, ze wróce do wagi poczatkowej, a schudłam kg

Czyli suma sumarum schudłam 4,2 kg przytyłam przed świetami, a teraz jestem w połowie tego co schudłam - czyli 2,5 kg mniej.
Ale staruje od nowa. Staram się nie łączyć.
Widzę, że nowych przybyło bardoz mnie to cieszy.

Moje dzidiejsze jedzonko:
- danio + banan
- banan + 2 mandarynki
- kiełbasa gotowana + łyżeczka koncentratu pomidorowego (czy to jest dozolone?)
- słałatka (filet z kurczka usamożony + pekińska + papryka + olej + ogórek + łyżeczka majonezu) => polecam.

I jak mój dziiejszey jadłospis??

Pozdro
__________________
Nie rezygnuj ze swojego celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie zajmie ci duzo czasu. Czas i tak upłynie.
lisekZG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 20:09   #1355
absta
Zadomowienie
 
Avatar absta
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 509
GG do absta
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Witaj Lisek miło Cię znów widzieć, nie tylko Ty jedna nawaliłaś, więc nie wnikaj
Mi po świętach wróciło duuużo. Znów zaczynam od 69 kilo, a było już prawie 66 no, ale mam nauczkę i zaczełam ćwiczenia, więc będzie dobrze.

Bierzemy się za siebie dziewczyny. Za rok na sylwestra pokazujemy się w super kieckach
__________________
11.03. - 67,5

Cel I: 62

Cel II:56
absta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 20:28   #1356
xxxxx25
Rozeznanie
 
Avatar xxxxx25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 838
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

[quote=absta;10373204]Dużo w ciąży przytyłaś? Bo ja ponad 15 kilo do 20 nie pamiętam ile na początku ważyłam. No i jak dużego masz bobasa? Długo już próbjesz dojść do siebie?
[quote]

Przytyłam 10kg i tak mi zostało, bobasek ma 2 latka a ja nadal walczę z nadwagą, może tym razem pójdzie mi lepiej
xxxxx25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 21:15   #1357
absta
Zadomowienie
 
Avatar absta
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 509
GG do absta
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

xxxxx25 na pewno się uda
Ja właśnie po prysznicu, a wcześniej 2 serie po 10 minut jestem zadowolona, ale jutro nie zwiększam, bo nie wyrobię. Muszę w końcu te palenie wywalić, bo oddechu mi brak
No, ale jak brać się za siebie, to na całej długości

Ja smaruję się serum Eveline Spa, czy coś w tym stylu. Po ćwiczeniach mam uczucie jakby mi skórę zdzierano, więc może coś tam działa. Centymetra dalej nie mam, więc mierzyć się nie będę...

Miłej nocki dziewczyny!!!
__________________
11.03. - 67,5

Cel I: 62

Cel II:56
absta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 21:21   #1358
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Powiedzialam sobie dosc!!!! Ile mozna zaczynac od nowa diete???To takie dołujące, ze jakis "smakolyk" typu czekolada, tlusty hamburger czy ociekajacy tluszczem kebab górują nad nasza motywacja.Nie moze tak byc Dziewczynki.Teraz powiedzmy sobie RAZ A KONKRETNIE! Na szczescie Swieta za nami i pokus mniej wiec do dziela.Chwalcie sie osiagnieciami, to wszystkich zmobilizuje Achhh pomyslcie o kusej bluzeczce i swietnych jeansach opinających zgrabną dupeczke.Czy jest cos lepszego niz spojrzenia męzczyzn? To lepsze niz jakis tam batonik, pffff...
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 21:25   #1359
celina4
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 202
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Witam


Absta ty zaczynasz od 69kg a ja bym chciała tyle ważyć już

Lepiej pójdę już spać co się będę dołować
celina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 21:48   #1360
absta
Zadomowienie
 
Avatar absta
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 509
GG do absta
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Celinka nie dołuj się i Ty do swojej wymarzonej wagi dojdziesz.
Ja po prostu chcę ważyć tyle mniej więcej co przed ciążą i to wszystko. Nie ma się co łamać.
No ale i ja idę już do łóżeczka, bo moja księżniczka rano wstanie, a mama jak zwykle po Wizażu nie wyspana HIHI
Głowa do góry, razem damy radę!
__________________
11.03. - 67,5

Cel I: 62

Cel II:56
absta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-06, 22:10   #1361
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Cytat:
Napisane przez absta Pokaż wiadomość
Asi_ula (kurcze nie pamiętam którym imieniem miałyśmy się do Ciebie zwracać, wybacz) bądź twarda, uda Ci się wytrzymać.
Hihi nie wiem czemu wszyscy mają problem z moim nickiem Mam na imię Aśka, nie Ula ) Co do trzymania, to wiem, że dam radę.. po prostu dziś mnie wyjątkowo ciągnęło

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Dokładnie ! Mam to samo ! Wole nie zaczynać, bo jak zaczne to nie skonczy sie na 1 czy 2 kosteczkach tylko skonczy sie wraz z całą czekolada. Potem bedą wyrzuty sumienia które też trzeba będzie zagryźć , bo tylko jedzeniem moje sumienie można ukoić.
Nie no, to ja całej od razu nie zjem, jakoś do tego momentu jeszcze się trzymam

Ja po świętach raczej nie przytyłam, wręcz przeciwnie. Nie objadałam się jakoś strasznie wtedy, teraz też uważam co jem i kiedy, więc myślę, że jest ok Przyzwyczaiłam się już do niełączenia, tak jakbym jadała w tym stylu zawsze
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 22:35   #1362
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

wlasnie zjadlam 6 czekoladowych cukierasow ... Jestem zalosna...
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 07:47   #1363
krwinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 64
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Witam, hmm a ja wczoraj też zrobiłam mały grzeszek, cały dzień się trzymałam, na kolację miał być kurczaczek, no i był ale z paroma frytkami, ehh za słaba wola i ulegam kuszeniu

a dziś:
S: serek wiejski z papryka i ogóreczkiem
IIS: 2* pomarańcza
O: Grahamka z ogóreczkiem i papryką
k: Sam Kurczaczek z warzywkami bez Frytek!!!!!!! (wytrzymam, wytrzymam)

a czy na podwieczorek może być filiżanka samej zupki pomidorowej?
krwinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 08:48   #1364
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Dzien dobry
Ja jakos się trzymam zasad chociaz nie mam za bardzo pomysłów "co jesc" wiec juz 3 dzień jem prawie to samo haha

Moja mama jest niemożliwa , zawsze kiedy mam diete robi same pyszności wczoraj np. pierożki 2 rodzaje .... (pokusiłam się tylko na 1 ) ....

Na lodówce mam przyklejone nogi jakiejś aktorki , i to mnie motywuje .... heh

powodzonka
MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 08:50   #1365
celina4
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 202
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Witam


Absta dzięki za pociechę.Każdy ma chyba gorsze i lepsze dni.
celina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 09:03   #1366
goslawa102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Ha! Pierwszy dzień za sobą oby tak dalej, żołądek chyba troszkę do innego jedzenia przyzwyczajony i ssanie przez cały dzień jak nie wiem...

Mam nadzieję że dzisiaj będzie już lepiej
Co do czekoladek to na szczęście nie lubię słodyczy, ale placki ziemniaczane...serek pleśniowy... i to w zabronionych połączeniach...mmm...

Miłego kolejnego dnia niełączenia
goslawa102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 09:04   #1367
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

To nie dieta 1000 kcal.Nie zadreczajcie sie kiedy zjecie raz na jakis czas kilka cukierkow.Mozemy je jesc.Nie mozemy lączyc. To nasza główna zasada.
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 10:10   #1368
absta
Zadomowienie
 
Avatar absta
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 509
GG do absta
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Cytat:
Napisane przez goslawa102 Pokaż wiadomość
Ha! Pierwszy dzień za sobą oby tak dalej, żołądek chyba troszkę do innego jedzenia przyzwyczajony i ssanie przez cały dzień jak nie wiem...
Jeśli ssie Cię z żołądku, to zjedz coś, byleby nie łącząc, z czasem i tak będziesz jadła coraz mniej lub mniejsze porcje. Czemu tak jest, to nie wiem, ale z tego co pamiętam u większości tak jest.

MorireAmore napisz, co lubisz jeść, może razem Ci coś wymyślimy?

Ja dzień od jajecznicy zaczełam, a teraz grzecznie z małą idę się dospać, bo muszę kilka dni odespać

Pozdrawiam!
absta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 10:42   #1369
Qubanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 79
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Cześć Dziewczyny!

Ale dzisiaj jest piękny, słoneczny dzień

Wczoraj udało mi się nie łączyć Poza tym byłam na jodze i mam dzisiaj tyle pozytywnej energii, że czuję, że mogę wszystko I o dziwo nie mam nawet wielkich zakwasów, ale swoje już odcierpiałam na deseczce po świetach

Plan na dziś:
S: owsianka na wodzie z 1/2 banana i garścią rodzynek
SII: jabłko
O: ryż (niestety biały) zapiekany z jabłkiem i cynamonem
P: jogurt truskawowy
K: zupa pomidorowa z makaronem
Jak będę nadal głodna to pewnie wsunę wafle ryżowe

Nie wiem, czy mam tak rozciągnięty żołądek, ale mimo sporych porcji jest mi bardzo trudno wytrzymać 3-4h między posiłkami i albo podjadam (neutrale), albo chodzę głodna (czego nienawidzę) Też tak macie, albo miałyście na początku niełączenia?

Ups, właśnie doczytałam, że goslawa102 też tak ma

Edytowane przez Qubanka
Czas edycji: 2009-01-07 o 10:54
Qubanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-07, 12:14   #1370
goslawa102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Dzięki absta trochę mnie pocieszyłaś

Qubanka to jest nas dwie co prawda już nie pierwszy raz na diecie ale od ostatniego razu trochę czasu minęło i chyba zapomniałam jak to jest. Ale nie ma tego złego i dzisiaj mam wrażenie że jest już lepiej

Qubanka a Ty który dzień?
goslawa102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 12:21   #1371
goslawa102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Nie dawno dołączyłam do tego przemiłego grona i tak sobie czytam troszkę...
i pozwolisz Dorotk@ że Cię zacytuję:
"Achhh pomyslcie o kusej bluzeczce i swietnych jeansach opinających zgrabną dupeczke.Czy jest cos lepszego niz spojrzenia męzczyzn? To lepsze niz jakis tam batonik, pffff... "

Jestem jak najbardziej za!!!
goslawa102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 13:04   #1372
Qubanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 79
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Cytat:
Napisane przez goslawa102 Pokaż wiadomość
Qubanka a Ty który dzień?
Hmmm, teoretycznie dzień 5, ale dopiero wczoraj po raz 1-szy nic nie połączyłam

Tak sie zastanawiam, czy jak już łączymy (gdzieś wyczytałam, że taki posiłek trawi się 6h, ale jak jestem w błędzie to poprawcie mnie) to czy nie lepiej jeść taki posiłek wieczorem, jak już nic po nim jeść nie będziemy Wiem, że to takie trochę 'oszukiwanie', ale jakby ktoś miał straszną ochotę, albo brak możliwości rozdzielenia (obiad u rodziców...) to czy to jest lepsze rozwiązanie niż np w ciągu dnia
Qubanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 15:58   #1373
xxxxx25
Rozeznanie
 
Avatar xxxxx25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 838
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Zmartwiłam się dzisiaj. Zjadłam wczoraj popołudniu 10 małych pierogów z kapustą i grzybami ( bez dodatków, same pierogi z wody ) i wiecie co. Dzisiaj ważyłam 40dkg więcej niz poprzedniego dnia Na tej diecie chyba nie mozna jeść pierogów .... Kto wie jak to jest z pierogami, jakie można jeść, kiedy i ile ?
xxxxx25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 16:09   #1374
absta
Zadomowienie
 
Avatar absta
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 509
GG do absta
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Pierogi z kapustą i grzybami są oki, tylko z mięsem są zakazane. Można jeść tyle, żeby się najeść. Zróbcie to, co ja, odstawcie wagę w trudno dostępne miejsce i ważcie się np co tydzień. Bo inaczej idzie zwariować.
Te 40 deko, to może być woda itp, nie ma co się przejmować
absta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 16:13   #1375
absta
Zadomowienie
 
Avatar absta
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 509
GG do absta
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Cytat:
Napisane przez Qubanka Pokaż wiadomość

Tak sie zastanawiam, czy jak już łączymy (gdzieś wyczytałam, że taki posiłek trawi się 6h, ale jak jestem w błędzie to poprawcie mnie) to czy nie lepiej jeść taki posiłek wieczorem, jak już nic po nim jeść nie będziemy Wiem, że to takie trochę 'oszukiwanie', ale jakby ktoś miał straszną ochotę, albo brak możliwości rozdzielenia (obiad u rodziców...) to czy to jest lepsze rozwiązanie niż np w ciągu dnia
Przeczytaj zasady, które są tutaj na górze we "wspólnym odchudzaniu". Wg tych zasad mamy swoje 10% nie dietetyczne. Więc jeśli raz na jakiś czas zdarzy się komuś połączyć, to nic się nie stanie. Wcześniej tu któraś wyliczyła, że to wychodzą chyba ze 3 czy 4 posiłki w ciągu tygodnia, które jeśli się "przegapi" to nic się stać nie powinno. Poczytaj dokładnie, to będziesz wiedziała o co chodzi...
Sory za post pod postem...
absta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 18:20   #1376
Qubanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 79
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Cytat:
Napisane przez absta Pokaż wiadomość
Przeczytaj zasady, które są tutaj na górze we "wspólnym odchudzaniu". Wg tych zasad mamy swoje 10% nie dietetyczne. Więc jeśli raz na jakiś czas zdarzy się komuś połączyć, to nic się nie stanie. Wcześniej tu któraś wyliczyła, że to wychodzą chyba ze 3 czy 4 posiłki w ciągu tygodnia, które jeśli się "przegapi" to nic się stać nie powinno. Poczytaj dokładnie, to będziesz wiedziała o co chodzi...
Sory za post pod postem...
absta ja wiem o tych 10%, tylko zastanawiam się czy ma jakieś znaczenie, że jemy łączony posiłek wieczorem (czyli najadamy się na noc i ten posiłek trawi się spokojnie przez te 6h zanim pójdziemy spać), czy w środku dnia i później teoretycznie nie powinno się jeść nic przez następne 6h co może z kolei wpłynąć na spowolnienie metabolizmu i wilczy głód

Niby bez sensu rozważania, ale lubię wiedzieć duuużo

A co do ważenia to absta ma rację, że nie powinno się ważyć zbyt często, bo można oszaleć Kiedyś wyczytałam, że nie powinno się też ważyć zaraz po przebudzeniu, do 1h po posiłku i przed @ bo nasza waga jest wtedy 'zafałszowana'
Qubanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 19:37   #1377
absta
Zadomowienie
 
Avatar absta
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 509
GG do absta
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

No, to ja napiszę tak, że nie wiem, czy taki posiłek ma znaczenie, ale ja wolę nie ryzykować jak bym zasmakowała w jakiejś dobrej kanapce z wędliką, czy czymś takim, to wiem, że rano by była powtórka. Ja już tak mam, więc jak nie łączę, to na całej długości.
Ogólnie jestem cienka w stosowaniu diet, dlatego wybrałam niełączenie, bo to w sumie nie dieta, chociaż czasem ciężko jest jedzenie wymyślać, ale trudno.

Właśnie nastawiam się psychicznie na steper, czyli gdzieś z pół godziny jeszcze posiedzę HIHI. Ale jak się zaczeło, to trzeba kończyć.

Muszę sobie też wydrukować taką książkę pt: Łatwy sposób na rzucenie palenia, to na steperku będę czytać siostra mi przesłała, ponoć bardzo skuteczna metoda, zobaczymy...
absta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 22:17   #1378
celina4
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 202
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Witam


Absta ja rzuciłam palenie od razu w jeden dzień.Ty zrób to teraz jak jesteś na diecie to masz szansę że nie przytyjesz.Ja zastępowałam papierosy czipsami to wiadomo jak się to skończyło.Chce się wtedy wszystkiego Ale już mi minęło 9 lat.

Ja się ważę raz w tygodniu zawsze w sobotę.Zobaczymy jak będzie teraz bo mam@.


Dobrej nocki
celina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 07:39   #1379
krwinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 64
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

hej a ja wczoraj miałam ciężki wieczór, bo przyszedł @( ehh no i nie wiem czy to łączenie czy nie ale był talerz zupki pomidorowej a potem batonik na osłodę cierpienia.

a dzis
S: bułka cebulowa z pomidorkiem i papryką
IIS: banan
o: serek wiejski
K: zupka pomidorowa
może jeszcze jakiś owoc- grejfrut



a czy ktoś zna jakiś fajny przepis na niełączoną sałatkę z awokado?
krwinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 13:56   #1380
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374
Dot.: Dieta Niełączenia - zaczynamy

Cytat:
Napisane przez krwinka Pokaż wiadomość
hej a ja wczoraj miałam ciężki wieczór, bo przyszedł @( ehh no i nie wiem czy to łączenie czy nie ale był talerz zupki pomidorowej a potem batonik na osłodę cierpienia.

a dzis
S: bułka cebulowa z pomidorkiem i papryką
IIS: banan
o: serek wiejski
K: zupka pomidorowa
może jeszcze jakiś owoc- grejfrut



a czy ktoś zna jakiś fajny przepis na niełączoną sałatkę z awokado?
Nie umarłas z glodu????Kobietko ze zaluj sobie. Ja na obiad pozwolilam sobie na frytki z surowka I to konkretna porcja, hehe
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.