Majowe Panny Młode - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-05, 18:51   #1771
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Majowe Panny Młode

Powiem wam szczerze, ze strasznie mnie bulwersuja te teksty o oplatach w kosciele My drugi slub, koscielny, bierzemy we wrzesniu w Hiszpanii. Pytalismy sie od razu na wstepie (bo wlasnie nasluchalam sie od kolezanek), ile sie placi. Ksiadz (z klasztoru o nazwie znanej na cala Europe) wybaluszyl oczy, ze w ogole o cos takiego sie pytamy i wytlumaczyl, ze u nich mlodzi (jesli chca) wrzucaja koperte do tych skrzynek, co przy wejsciu stoja na kosciol, na ubogich, itd. albo np. zapraszaja ksiedza po mszy na wesele. Powiedzial, ze konkretne oplaty sa w kosciolach bardzo starych, zabytkowych, bo traktuja to jako datek na remont (w stylu tej katedry w Barcelonie, o ktorej nawet ostatnio ksiazka byla ).
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 19:26   #1772
karolcik85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 154
Dot.: Majowe Panny Młode

No niestety ślub, nie mówiąc o weselu, co jest oczywiste jest wieelkim biznesem. Księża tak krytykują ludzi którzy nie są małżeństwem, bo boli ich najbardziej to że nie zarobią na tym. Ja chciałam ślub u zakonników, bo wiem że pieniądze które damy za ślub pójdą na bazylikę właśnie a nie nowy samochód księdza. Tżta kuzyn jest księdzem, co pół roku zmienia samochód, bo taki "stary" to już be, a taki laptop, a taki telefon, a to tu wczasy a tu. Żyć nie umierać. A "normalny" człowiek tyra jak głupi. Oczywiście nie wszyscy tacy są, ale często widać takie podejście niestety, co jest przykre, bo nie liczą się młodzi którzy zaczynają nowe życie, tylko to ile włożą do koperty..
No to nam się temat zrobił kopertowy.
P.s Rocki zazdroszczę podejścia księdza, u nas też powinni tak traktować tą ceremonię, ale niestety jest jak jest.
__________________
21.02.2010 - koniec złudzeń, zaczynam od początku...
22 maja 2010
karolcik85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 21:59   #1773
editt007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 69
Dot.: Majowe Panny Młode

Dziewczyny ja za nic jeszcze nie płaciłam księdzu a byliśmy u niego 2 razy. Wywiad i protokół już spisany, mamy też kartki na spowiedz.
W sprawie dekoracji kościoła rozmawiałam z siostrą zakonną bo ona się tym zajmuje i powiedziała że tylko na kwiaty i zaproponowała że moge nawet z nią jechać na giełde kwiatową i sama wybrać kwiaty.
Jeśli chodzi o USC to mama TZ jest kierownikiem
__________________
lada dzień ...
editt007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 11:00   #1774
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Majowe Panny Młode

Dziewczyny tak czytam te wasze posty na temat księży, nauk, kościoła... powiedzcie, dlaczego zdecydowałyście się na ślub kościelny, skoro nie zgadzacie się z tym czego kościół wymaga? Przecież byłyście świadome tego ze są nauki, poradnia... Nie lepiej było uniknąć tego wszystkiego i po prostu wziąć tylko cywilny? To taka moja mała refleksja...

Ja jestem po pierwszej przymiarce sukni. Jak zobaczyłam ją wiszącą na wieszaku już gotową i z moimi poprawkami o które prosiłam, to aż mi dech zaparło. Wygląda jak z bajki! Zrobiłam zdjęcie, ale jest w komórce i przez to że zgubiłam kabelek to nie mogę go a razie wrzucić na komputer.
Buty też już mam. Ale jeszcze ich nie widziałam"na żywo" bo leżą w domu u rodziców. Jutro do nich jadę to je oglądnę i przymierzę.
Teraz zostały mi dodatki- etola, welon, torebeczka na błyszczyk, telefon, drobiazgi... Ale od czego mamy allegro

Mieliśmy już 2 spotkania kursu przedmałżeńskiego. Jest rewelacyjny. Chodzimy tam z przyjemnością bo mamy niesamowitą okazję poznać się jeszcze lepiej i porozmawiać o wielu naprawdę ważnych rzeczach. Dostajemy za każdym razem "zadanie domowe". Ostatnio było to wypisać nasze marzenia na za rok, 5, 10, 20 lat. Okazało się że mamy takie same Tak więc kurs przedmałżeński może być naprawdę czymś fajnym, na co się idzie z przyjemnością. Zostały nam jeszcze 3 spotkania przed ślubem i jedno pół roku po ślubie
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 11:46   #1775
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez aniielica Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak czytam te wasze posty na temat księży, nauk, kościoła... powiedzcie, dlaczego zdecydowałyście się na ślub kościelny, skoro nie zgadzacie się z tym czego kościół wymaga? Przecież byłyście świadome tego ze są nauki, poradnia... Nie lepiej było uniknąć tego wszystkiego i po prostu wziąć tylko cywilny? To taka moja mała refleksja...



Mieliśmy już 2 spotkania kursu przedmałżeńskiego. Jest rewelacyjny. Chodzimy tam z przyjemnością bo mamy niesamowitą okazję poznać się jeszcze lepiej i porozmawiać o wielu naprawdę ważnych rzeczach. Dostajemy za każdym razem "zadanie domowe". Ostatnio było to wypisać nasze marzenia na za rok, 5, 10, 20 lat. Okazało się że mamy takie same Tak więc kurs przedmałżeński może być naprawdę czymś fajnym, na co się idzie z przyjemnością. Zostały nam jeszcze 3 spotkania przed ślubem i jedno pół roku po ślubie
Tak jak Wigilia, Wielkanoc, różaniec przed pogrzebem, roraty i takie tam.. dla mnie to wszystko to TRADYCJA .
Wiem, że osoby wierzące mogą być takim podejściem zbulwersowane, ale jakoś mało mnie to rusza. Ślub w urzędzie stanu cywilnego?? Blee..
A potem moje dziecko nie będzie mogło do komuni przystąpić i będzie sie czuło gorsze od rówieśników??

Super ,że miałaś świetny kurs.. nasz był NUDNY jak flaki z olejem, ksiądz niezbyt lotny. A ile się nasłychałam o różnych badaniach medycznych dowodzących ich racji... a jak spytałam się o konkretne artykuły, nazwę pisma medycznego , w których te badania zostały opublikowane, to zostałam zbyta.. a chętnie bym poczytała dobry artukuł o 100% skuteczności stosowania naturalnych metod antykoncepcji

Z drugiej strony, ja się nie bulwersuję,że trzeba zapłacić.. po prostu ja mam interes, oni są wykonawcą usług. I tyle.
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 13:22   #1776
Ahsa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 195
Dot.: Majowe Panny Młode

my dzisiaj zamówiliśmy obrączki i stanik na dziś (bo na ślub będę musiała kupić mniejszy zapewne)
Ahsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 15:25   #1777
wina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 28
Dot.: Majowe Panny Młode

Witajcie dziewczyny w klubie. Ja też panna młoda majowa

Edytowane przez wina
Czas edycji: 2010-03-06 o 15:27
wina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-06, 15:40   #1778
wina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 28
Dot.: Majowe Panny Młode

Malwina
wina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 17:12   #1779
khadhija
Raczkowanie
 
Avatar khadhija
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 74
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez wina Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny w klubie. Ja też panna młoda majowa
Witaj wśród Nas Napisz cos o sobie,skąd jestes?co masz juz załatwione?
__________________
Nasz Ślub 22.05.2010
khadhija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 18:21   #1780
ruda2112
Raczkowanie
 
Avatar ruda2112
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 432
Dot.: Majowe Panny Młode

Wyżej piszecie o kosztach - że bardzo duże itp, lepiej posłuchajcie u nas jaki cennik proboszcza zastosował.
500 zł - ślub - dla księdza
200 zł organista
200 zł kościelny i 150 zł zapowiedzi
-------
1.050,00 zł - zabierzcie bogatym i dajcie jeszcze bogatszym ;(
ruda2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 21:02   #1781
wina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 28
Dot.: Majowe Panny Młode do khadhija

Jestem z Tarnowa woj. małopolskie. Mam 24 lata pracuje i studiuję
8.05.2010 r biorę ślub w parafii mojego narzeczonego tj. http://adt.sl.pl/index.php?option=co...fia&id_par=217 a weselicho będzie w Tarnowie w domu weselnym: http://www.hotel-marion.pl/.

Mamy załatwione: (powiedzmy, że kościół bo jeszcze nie do końca ale msza zamówiona), salę, orkiestrę, fotografa, ja mam suknię. Na próbnej fryzurze byłam ale nie spełniła moich oczekiwań więc muszę coś nowego wyszukać. Ale pani fryzjerka zamówiona i pani makijażystka też. Zamówiłam biustonosz silikonowy w poniedziałek powinien być.
Do zrobienia : kupić buty, obrączki oglądałam ale sama i jedne bardzo przypadły mi do gustu, garnitur dla narzeczonego plus jego cała wyprawka buty itd. Plus masa innych rzeczy nad którymi tracę powoli kontrolę
wina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-06, 21:32   #1782
editt007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 69
Dot.: Majowe Panny Młode

no właśnie ja muszę wyruszyć na poszukiwanie stanika. Mam taki jeden,ale nie spełnia moich oczekiwań. Przykleja się go a właściwie miseczki do ciała ale to się tak licho trzyma.. wrzuććie jakieś fotki swoich pleasee to może coś odgapie :P
__________________
lada dzień ...
editt007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 22:39   #1783
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez editt007 Pokaż wiadomość
no właśnie ja muszę wyruszyć na poszukiwanie stanika. Mam taki jeden,ale nie spełnia moich oczekiwań. Przykleja się go a właściwie miseczki do ciała ale to się tak licho trzyma.. wrzuććie jakieś fotki swoich pleasee to może coś odgapie :P

Hehe.. chcesz na cyckach zdjęcie?? Czy bez??;p;p
Żartuję.. ja ogólnie do staników awersję ciężką mam.. W ogóle bym chciała nie ubierać..Moja suknia ma jakieś tam miseczki wszyte.. może wystarczy??

Buziole
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 08:17   #1784
wina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 28
Dot.: Majowe Panny Młode

Moja suknia też ma wszyte miseczki ale pani w salonie powiedziała, że lepiej mimo wszystko będzie założyć silikonowy stanik. Ja kupiłam na allegro taki za parenaście złotych jak nie będzie pasować to kupię coś lepszego.

We wtorek idę na przymiarkę mojej sukni załączę zdjęcia
wina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 14:56   #1785
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Majowe Panny Młode

Czesc Wina - chetnie popatrze na Twoje zdjecia dom weselny (hotel?) bardzo elegancki. My mamy wesele na dzialkach, ale sala jest zrobiona typowo pod sluby, chrzty i komunie, rowniez sylwestry i inne imprezy tematyczne

My ju zmamy wszystko na cacy, u narzeczonego wkosciele za zapowiedzi zawolal "tylko" 50 zl , balam sie ze bedzie wiecej.

Teraz tylko ubior dla pana mlodego i dla mnie sukienka i buty na poprawiny

Obraczki juz mamy, odebralismy w lutym jedyne... 1400 zł - auć

editt007 ja swoj szylam na miare bo mam ciezki biust i niestety wszystkie te bardotki "gotowe" mi "opadaly". Wyglada baaardzo srednio ale za to nie ma prawa mi nic wypasc - mam nadzieje

aniielica niezgadzam sie z tym co glosi kosciol albo raczej co opowiadaja do Poradniach Zycia Rodzinnego, ktore do w Warszawie sa przy Poradniach Rodzinnych Lekarzy a nie przy kosciolach (podobno), poniewaz nie zgadzam sie z tym aby ktos tak mocno ingerowal w moje zycie osobiste. Sa rozne przyczyny dla ktorych stosuje sie np antykoncepcyjne srodki hormonalne (mowie tu o tabletkach), np dla wyregulowania okresu (np. zespol jajnikow policystycznych) kiedy okresu sie nie ma przez kilka miesiecy i mowienie w Poradni przez pana ktory nawet ginekologiem nie jest ze to jest grzech jest dla mnie smiechem na sali... ale coz. jak tu ktos wczesniej napisal - to jest TRADYCJA! Wiec nie wyobrazam sobie wziac tylko cywilny.

anagat hehe ja jakbym stanika nie miala to by mi bimbaly chyba pepek zakryly ja nie lubie miec tam "luzno".

ruda2112 a co teraz nie kosztuje ;| slub koscielny nie powinien w ogole wiazac sie z zadnymi oplatami, chcoiaz wiesz juz rozumiem parafie w ktorej bierzemy slub, no bo kwiaty, dekoracja, dywan tez musza przygotowac, jakos przystoic krzeselka... no i samo to ze go udzielaja... ale nie rozumiem ksiezy w parafiach innych ktorzy pobieraja oplaty za wystawienie swistka papieru i co zajmie mu 3 minuty wypisanie! Niby co laska, ale nie mniej niz 50 zl :|
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka


Edytowane przez mgosiekm
Czas edycji: 2010-03-07 o 15:05
mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 17:30   #1786
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

editt007 ja swoj szylam na miare bo mam ciezki biust i niestety wszystkie te bardotki "gotowe" mi "opadaly". Wyglada baaardzo srednio ale za to nie ma prawa mi nic wypasc - mam nadzieje


anagat hehe ja jakbym stanika nie miala to by mi bimbaly chyba pepek zakryly ja nie lubie miec tam "luzno".

Haha moje bimbały Ostatnio z moim pięknym rozmawiałam i się mnie pyta, kiedy mi cycki urosły( tzn jak byłam nastolatką) I się sami z pytania śmialiśmy.. bo ja hmm mam 26 lat i nadal czekam<lol>az mi raczą urosnąć

P.S. podjęłam dziś męską decyzję..muszę zgubić sadełko.. kilka dni temu kupiłam dobrą wagę elektroniczną.. no i się zdziwiłam uhhh grrr
Muszę do ślubu zgubić 6 kg.. Jak Wy to robicie ,że gubicie?? Blee więc dietka mne czeka.. no i spadam, bo idziemy na basen
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 18:09   #1787
wina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 28
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja tam nie staram się nic zgubić, w końcu mam suknię na wymiar czyli trzeba mieć już stałą wagę dziewczyny nie odchudzajcie się
wina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 19:23   #1788
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja tam bym wolała przytyć... Kiedyś czytałam artykuł, że kobiety bardzo często tyją po ślubie i wierzę, że to się sprawdzi i z 10kg mi dojdzie
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 20:27   #1789
wina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 28
Dot.: Majowe Panny Młode

Oby to przytycie po ślubie u mnie nie weszło w życie Ale komu na tym zależy to życzę z całej pary
wina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 20:57   #1790
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Wina, moja sukienka będzie na mnie dobra jak schudnę.. Nie będzie problemu... a kurcze rozleniwiłam się w tej Irlandii i tak mi 5 kg do przodu się pojawiło.. a nie bardzo mi się to podoba. Szczególnie, że mam problemy z kręgosłupem i żylakową perspektywę o genetycznym podłożu a waga na to dobrze nie działa.. a jeszcze za jakiś niecały roczek chciałabym ,żeby mi mój TŻ dzidziusia sprawił, a wtedy to też kg się nabędzie.. więc start lepiej mieć lżejszy
Ja dziś po basenie Na obiadek warzywka z łososiem pieczonym a na kolację twarożek z ogóraskim, i pomidorkiem
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 21:18   #1791
khadhija
Raczkowanie
 
Avatar khadhija
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 74
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Wina, moja sukienka będzie na mnie dobra jak schudnę.. Nie będzie problemu... a kurcze rozleniwiłam się w tej Irlandii i tak mi 5 kg do przodu się pojawiło.. a nie bardzo mi się to podoba. Szczególnie, że mam problemy z kręgosłupem i żylakową perspektywę o genetycznym podłożu a waga na to dobrze nie działa.. a jeszcze za jakiś niecały roczek chciałabym ,żeby mi mój TŻ dzidziusia sprawił, a wtedy to też kg się nabędzie.. więc start lepiej mieć lżejszy
Ja dziś po basenie Na obiadek warzywka z łososiem pieczonym a na kolację twarożek z ogóraskim, i pomidorkiem
Ja też muszę 5 kg schudnąc!!!!a o dzidzię od razu po ślubie będziemy się starać-bynajmniej tak jest w planach
__________________
Nasz Ślub 22.05.2010
khadhija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 08:22   #1792
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Majowe Panny Młode

Laski ja schudłam 7 kg w okresie od listopada do lutego a zrobilam to tak, ze jem 3 razy dziennie rano obfite sniadanie, ze sie prawie turlam (zazwyczaj sa to platki z mlekiem, parowki lub kanapeczki) potem (wiem wiem drastycznie) ale tylko 1 duzy jogurt, 1 serek taki homegenizowany, pije duzo wody, kawe, obiad (jesli chce mi sie cos upichcic) to jem ziemniaczki z jakims miesem lub zupka. Ostatni posilek maksymalnie o 17:00.
Zadna dieta cud po prostu nie najadam sie wieczorem. A jak ja przezylam swieta, wszystkie pizze, kebaby na ktore nieraz chodzimy i nie przytylam to nie wiem... ;|
Glownie chodzi o silna wole. Nieraz jak czulam sie glodna (np w pracy) to kupowalam wczesniej pokaznego banana i pomarancza - bardzo sycą - a ja mam baaardzo powolną przemianę materii więc łatwo mi wchodzi tłuszczyk w biodra i brzuch :| Gwarantuję wam ze przez 2 miesiące jestescie w stanie zrzucić MINIMUM 4 kg!
I mowie Wam zadne diety - najlepsza jest dieta MŻ (mniej żreć).
Jak czujecie sie nieraz wieczorem bardzo głodne ugotujcie sobie 2 jajka na twardo i zjedzcie je i do tego np mały jogurt 0% (np danone). Kalorii poniżej 200 a bedziecie nasycone
takie to troche oszukiwanie siebie, no ale jestem zdesperowana. Jak zaczynalam diete wazylam 75.5 kg (koniec pazdziernika 2009) teraz wazne 68.2 (w czwartek sie wazylam waga elektroniczna). Takze wszystko jest do zrobienia. Trzymam kciuki!

PS. Cel do 1 maja jeszcze 3 kg wiec mozemy sie motywowac razem

khadhija my tez od razu po slubie bedziemy czynic starania o dzidzie, dlatego do slubu zalezy mi na figurze, a potem sila rzeczy zobaczymy jak bedzie... I jesli na Twoim avatarze to Ty to ja nie wiem z czego chcesz sie odchudzac :|
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka


Edytowane przez mgosiekm
Czas edycji: 2010-03-08 o 08:28
mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 09:46   #1793
jasiulek
Raczkowanie
 
Avatar jasiulek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 391
GG do jasiulek Send a message via Skype™ to jasiulek
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez editt007 Pokaż wiadomość
no właśnie ja muszę wyruszyć na poszukiwanie stanika. Mam taki jeden,ale nie spełnia moich oczekiwań. Przykleja się go a właściwie miseczki do ciała ale to się tak licho trzyma.. wrzuććie jakieś fotki swoich pleasee to może coś odgapie :P
Na życzenie wklejam mój nabytek wraz z gatkami Stanik dość duży bo noszę 75D, ramiączka ma odpinane, ale jest to generalnie krój bardotki i nawet na dużym biuście wygląda (i trzyma się) ekstra

Wina, witaj

Co do odchudzania, ja też od października do lutego schudłam 6kg, tak sama z siebie, dobre geny się odezwały A o dzidzie będziemy starać się od kwietnia
__________________

7 cs...
39/40 -czekamy, kruszynko!
jasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 10:02   #1794
lady22nn
Raczkowanie
 
Avatar lady22nn
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 213
Dot.: Majowe Panny Młode

my o dzidzi nawet jeszcze nie myslimy.Najpierw chcemy nacieszym sie soba.W planach dopiero za kilka lat.
lady22nn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 10:09   #1795
karolcik85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 154
Dot.: Majowe Panny Młode

Jasiulek bardzo ładny ten Twój komplecik. Mam podobny, ale stanik okazał się za duży bo schudłam Nie wiem gdzie ja teraz znajdę 65D, jak z 70 miałam problem. Myślicie że bez stanika to nie bardzo pod suknię?
Co do chudnięcia to na szczęście samo mi się chudnie przed ślubem, zobaczymy co będzie po.
__________________
21.02.2010 - koniec złudzeń, zaczynam od początku...
22 maja 2010
karolcik85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 10:15   #1796
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Majowe Panny Młode

Gratuluję chudnięcia dziewczyny!

Baaardzo ładny i sexy komplecik
Moj szyty na miarę nie jest takie ładny ale najwazniejsze ze trzyma wszystko na miejscu, a tez mam rozmiar dosc niewymiarowy bo 70C/D zalezy jaka rozmiarowka i gdzie

karolcik85 a dlaczego nie? Jesli dobrze czujesz sie bez stanika Ale pod biustem to sama nawet mozesz sobie zrobic zaszewki zlapac po bokach i zwęzic a jak nie to do gorseciarki - napewno ci zmniejszy od reki
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 10:18   #1797
jasiulek
Raczkowanie
 
Avatar jasiulek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 391
GG do jasiulek Send a message via Skype™ to jasiulek
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez karolcik85 Pokaż wiadomość
Jasiulek bardzo ładny ten Twój komplecik. Mam podobny, ale stanik okazał się za duży bo schudłam Nie wiem gdzie ja teraz znajdę 65D, jak z 70 miałam problem. Myślicie że bez stanika to nie bardzo pod suknię?
Co do chudnięcia to na szczęście samo mi się chudnie przed ślubem, zobaczymy co będzie po.
Cytat:
Napisane przez mgosiekm Pokaż wiadomość
Gratuluję chudnięcia dziewczyny!

Baaardzo ładny i sexy komplecik
Moj szyty na miarę nie jest takie ładny ale najwazniejsze ze trzyma wszystko na miejscu, a tez mam rozmiar dosc niewymiarowy bo 70C/D zalezy jaka rozmiarowka i gdzie

karolcik85 a dlaczego nie? Jesli dobrze czujesz sie bez stanika Ale pod biustem to sama nawet mozesz sobie zrobic zaszewki zlapac po bokach i zwęzic a jak nie to do gorseciarki - napewno ci zmniejszy od reki
Dzięki
Karolcik, ja kupowałam swój w Esotiq-nie dośc, że ceny przystępne to i kroje są tam rewelacyjne. I o ile pamiętam, Twoje rozmiary też były
__________________

7 cs...
39/40 -czekamy, kruszynko!
jasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 11:23   #1798
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Dziewczyny, a Wy jesteście pewne tych swoich rozmiarów staników? Bo większość kobiet nosi źle dobrane... Ja na przykład przeszłam z 70B (byłam święcie przekonana, że tak powinnam mieć) na 60D i różnica jest kolosalna... Na modowym jest temat o dobrze dobranych stanikach - naprawdę warto
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 11:26   #1799
karolcik85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 154
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez jasiulek Pokaż wiadomość
Dzięki
Karolcik, ja kupowałam swój w Esotiq-nie dośc, że ceny przystępne to i kroje są tam rewelacyjne. I o ile pamiętam, Twoje rozmiary też były
Jasiulku ja też kupiłam w Esotiq swój komplecik, ale nie było wtedy za dużo rozmiarów. To było juz jakiś czas temu, więc może coś będzie teraz w moim rozmiarze, ewentualnie spróbuję z tą gorseciarką tylko nie wiem czy w Lublinie gdzieś znajdę. Rozejrzę się, w ostateczności pójdę bez stanika, choć wygodniej byłoby jednak "z". Dzięki dziewczynki
Przy okazji wszystkiego naj naj z okazji naszego święta, żeby wszystko się ułożyło jak sobie planujecie

edit: ja zawsze byłam zadowolona z doboru swojego rozmiaru, jakoś nie widzę różnicy po prostu, więc nie ma dla mnie sensu płacić za stanik który ma inną rozmiarówkę jak to u innego producenta 100zł więcej bo się inaczej nazywa. 250 czy 300 zł za stanik który założę raz (w dodatku nie podoba mi się) to dla mnie za duży wydatek. Wolę zostać jednak przy moim esotiq.
__________________
21.02.2010 - koniec złudzeń, zaczynam od początku...
22 maja 2010

Edytowane przez karolcik85
Czas edycji: 2010-03-08 o 11:34
karolcik85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 11:34   #1800
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Majowe Panny Młode

w Esotiq mają rozmiary 65 D, ale trzba akurat trafić na nową dostawę, bo bardzo szybko się rozchodzą. Ja noszę taki rozmiar i udaje mi się znaleźć staniki.

My z dzieckiem poczekamy jeszcze kilka lat. Najpierw chcemy kupić mieszkanie, zmienić samochód no i pobyć trochę ze sobą
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.