Majowe Panny Młode - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-11, 18:36   #1861
wina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 28
Dot.: Majowe Panny Młode

anagat bardzo ładna suknia
faktycznie styl podobny, a propo butów to bardzo ładne zakupiłaś
można wiedzieć gdzie?
wina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 19:33   #1862
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

A dziękuję Buciki kupiłam na allegro za 80 zł nowe, skórzane.Ale.. jak już pisałam nie wiem czy będą dobre , bo idą do Polski do rodziców, a nie do mnie( za przesyłkę zażyczyli sobie wartość butów).

A co do braku marynarki na poprawinach, to ja jednak jestem na NIE.
Goście przyjdą elegancko w gajerkach, a pan młody jak jakiś niedorostek w koszuli?
Ale to na pewno zależy od stylu wesela, od tego jacy są goście i jaka para..
Więc ogólnie czy gajer czy nie...zabawa ma być przednia

Za godzinkę idę na basen..
Buziaki!!

P.S. właśnie się dowiedziałam ,że butki do domu przyszły i są podobno bardzo ładne, wygodne i dobre na moją siostrę, więc na mnie też powinny być

Edytowane przez anagat
Czas edycji: 2010-03-11 o 19:40
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 19:58   #1863
wina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 28
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja we wtorek kupiłam buty, pochodziłam pół godziny i na następny dzień szybciutko je oddałam, masakraaaa jakie niewygodne, w sklepie zmierzyłam i były dobre rzeczywistość się inna okazała. Także ciesze się że buty dotarły i mam tylko nadzieję, że będą wygodne
wina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 10:20   #1864
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kobzalka Pokaż wiadomość
A mi się wydaje, że diadem wcale do takiej sukni nie będzie pasował:ni e: Za to kwiat jak najbardziej, będzie subtelnie i elegancko
A subtelnie i elegancko z diademem nie jest? pasuje, pasuje, tylko kazdy ma inny gust Suknia jest lekka, sprawia wrazenie zwiewnej, w zalacznikach propozycje. Kwiat tez pasuje oczywiscie
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 10:22   #1865
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Wina, śliczna sukienka Chyba w stylu do mojej podobna , co? Też taka grecka, też z aplikacją pod biustem.

Stanik.. NIGDY nie doszywajcie założonego stanika do sukienki.. Albo normalny i niedoszyty albo wszyte do sukni miseczki.

Zrobiłam kiedyś tak na pewną imprezę... i wszystko popękało (stanik się trzyma na gumie.. ty się ruszasz i normalne szycie pęknie) , a ja miałam tylko stres, że mi stanik widać..grrrr

A czy któryś z waszych TŻ idzie dwa dni z rzędu w tym samym gajerze??
tez bym sie bala nie miec stanika, albo miec doszywany gdzies do sukni. W koncu w tancu moze cos puscic i niechcacy cos wyskoczy i co wtedy?

Moj bedzie mial 2 gajery, tzn 1 juz ma na poprawiny a bardzo podobny bedzie slubny, tylko troche ciemniejzy (grafit z polyskiem).
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 10:45   #1866
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Eh dziewczyny, ja sobie wczoraj uświadomiłam, ile trzeba jeszcze pozałatwiać, a nie chce się i nie ma kiedy Nie mamy obrączek, nie mamy nic dla TŻ, biżuterii nie mam, nie wiem jaka fryzura i makijaż, nie mam nikogo, kto go zrobi, nie wiem, jakim autem będziemy jechać, jaki bukiet. No po prostu nic nie mam
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 10:59   #1867
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Eh dziewczyny, ja sobie wczoraj uświadomiłam, ile trzeba jeszcze pozałatwiać, a nie chce się i nie ma kiedy Nie mamy obrączek, nie mamy nic dla TŻ, biżuterii nie mam, nie wiem jaka fryzura i makijaż, nie mam nikogo, kto go zrobi, nie wiem, jakim autem będziemy jechać, jaki bukiet. No po prostu nic nie mam
ojjj... to troche sie pospiesz! Ja wczoraj dzwonilam do jednej makijazystki to mi powiedziala ze juz na sierpien ma umowione dziewczyny!!! Co do auta to tez się spręż my nasze w zeszłym roku zamawialiśmy i już wśród 3 jakie gość miał zostało 1 ale akurat to które chcieliśmy.
A dla TŻ tez nic nie mamy ale 20 i 21 poswiecamy na zakupy całe dla niego i dla mnie na poprawiny sukienka, buty, na slub futerko (bo 1 maj to raczej zimno zeby z golymi plecami chodzic).

A w ogole to mam glupie pytanie... Sluchajcie najpierw powinna mnie uczesac fryzjerka czy umalowac kosmetyczka? Chodzi o to ze ja mam grzywke i nie wiem czy mi jej podczas malowania kosmetyczka nie "zwichrzy" ale mam problem...
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 11:03   #1868
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez mgosiekm Pokaż wiadomość
ojjj... to troche sie pospiesz! Ja wczoraj dzwonilam do jednej makijazystki to mi powiedziala ze juz na sierpien ma umowione dziewczyny!!! Co do auta to tez się spręż my nasze w zeszłym roku zamawialiśmy i już wśród 3 jakie gość miał zostało 1 ale akurat to które chcieliśmy.
A dla TŻ tez nic nie mamy ale 20 i 21 poswiecamy na zakupy całe dla niego i dla mnie na poprawiny sukienka, buty, na slub futerko (bo 1 maj to raczej zimno zeby z golymi plecami chodzic).

A w ogole to mam glupie pytanie... Sluchajcie najpierw powinna mnie uczesac fryzjerka czy umalowac kosmetyczka? Chodzi o to ze ja mam grzywke i nie wiem czy mi jej podczas malowania kosmetyczka nie "zwichrzy" ale mam problem...
Najpierw fryzjer, potem kosmetyczka
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 11:44   #1869
karolcik85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 154
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez mgosiekm Pokaż wiadomość
ojjj... to troche sie pospiesz! Ja wczoraj dzwonilam do jednej makijazystki to mi powiedziala ze juz na sierpien ma umowione dziewczyny!!! Co do auta to tez się spręż my nasze w zeszłym roku zamawialiśmy i już wśród 3 jakie gość miał zostało 1 ale akurat to które chcieliśmy.
A dla TŻ tez nic nie mamy ale 20 i 21 poswiecamy na zakupy całe dla niego i dla mnie na poprawiny sukienka, buty, na slub futerko (bo 1 maj to raczej zimno zeby z golymi plecami chodzic).

A w ogole to mam glupie pytanie... Sluchajcie najpierw powinna mnie uczesac fryzjerka czy umalowac kosmetyczka? Chodzi o to ze ja mam grzywke i nie wiem czy mi jej podczas malowania kosmetyczka nie "zwichrzy" ale mam problem...
Jej dopiero teraz na makijaż się umawiasz? Ja juz w październiku sie zapisałam i juz było "krucho" z terminem. A co do kolejności fryzjera i makijażu to tak jako powiedziała woda sodowa. Ja tez mam grzywkę, ale większą szkodę mogłoby wyrządzić mycie/układanie włosów z pełnym makijażem niż makijaż z grzywką. Nie martw się, na pewno grzywka będzie nienaruszona.
__________________
21.02.2010 - koniec złudzeń, zaczynam od początku...
22 maja 2010
karolcik85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 11:51   #1870
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja się aż tak o terminy makijażystek czy fryzjerek nie obawiam, bo mieszkam w niewielkiej mieścinie, zakładów jest kilka, śluby tego dnia są dwa Najwyżej pójde nieumalowana Na co dzień tego nie robię, to po co mam na ślub?
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 13:42   #1871
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez karolcik85 Pokaż wiadomość
Jej dopiero teraz na makijaż się umawiasz? Ja juz w październiku sie zapisałam i juz było "krucho" z terminem. A co do kolejności fryzjera i makijażu to tak jako powiedziała woda sodowa. Ja tez mam grzywkę, ale większą szkodę mogłoby wyrządzić mycie/układanie włosów z pełnym makijażem niż makijaż z grzywką. Nie martw się, na pewno grzywka będzie nienaruszona.
No teraz, obdzwonilam juz ze 20 roznych makijazystek i kazda miala wolny termin 1 maja, bo to malo oblegany termin. Jedna mi powiedziala nawet ze sie teraz nie ma sensu umawiac, ze wystarczy jak 3 tyg przed zadzwonie, ale ta chyba jakas nieprofesjonalna była, bo miala mi na smsa odpisac w sprawie terminu i juz 2 dni czekam, a wiecznie czekac nie bede wiec ja olalam
No i wlasnie sie umowilam dzisiaj do dziewczyny jednej i 17 mam probny
Dzieki za odpowiedz.
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 15:14   #1872
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja makijażystkę umówiłam w styczniu, fryzjer sam mnie wpisał na czesanie bo stwierdził, że potem może być już za późno, bo kto inny się wpisze na ten dzień.

Wczoraj zamówiłam 2 welony - długi na ślub i krótki na wesele. Czeka mnie jeszcze zamówienie jakiejś etoli albo bolerka, kupienie pończoch i bielizny. Ale to już w przyszłym miesiącu. Czeka nas jeszcze wycieczka do Niemiec po alkohol - mamy bliziutko z naszego dzikiego zachodu, a ceny są dużo niższe, za to lepsza jakość. Szybko ten czas leci... dopiero zaręczony były, a tu już ślub za niecałe 2 miesiące!
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 15:19   #1873
karolcik85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 154
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja też się na codzień nie maluję, dlatego właśnie w dniu ślubu chcę mieć profesjonalny makijaż. Dziewczyna przyjedzie do mnie do domku, więc nie muszę jechać specjalnie 30 km do Lublina, a wiadomo w dniu ślubu czasu nie za dużo.
Co do terminu to w Lublinie jest taki "standard" jeśli chodzi o makijażystkę (nie kosmetyczkę, bo w zakładzie jest na pewno łatwiej o termin).
Dobrze że Wy nie macie z tym problemu.
Mgosiekm cieszę się że się udało.
A propos ile płacicie za makijaż ( i próbny i ten ślubny). Mnie to wyniesie 120zł za każdy, przynajmniej próbny mógłby być troszkę tańszy
__________________
21.02.2010 - koniec złudzeń, zaczynam od początku...
22 maja 2010
karolcik85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 15:34   #1874
wina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 28
Dot.: Majowe Panny Młode

mgosiekm tez mam grzywkę i co sie z tym wiążę ten sam problem jednak najpierw tak czy tak fryzura potem makijaż, w praniu wyjdzie co się stanie z naszymi grzywkami po wizycie u pani makijażystki

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

mgosiekm dziękuję za propozycję fryzur pierwsza z trzech jest bardzo ładna
wina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 15:57   #1875
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Majowe Panny Młode

Próba 40 zł, ślubny 100 zł. Ceny chyba przyzwoite. Do mnie makijażystka też przyjedzie do domu. Na próbę tylko muszę jechać do niej.
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 16:20   #1876
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Mgosiek, mi nie ma co wypadać Więc opcja bez stanika jak najbardziej realna.
No i mam normalne ramiączka( jak zresztą same na zdjęciu widziałyście), więc nie ma co wypaść, ani się zsunąć.

Ale kupiłam dziś stanik biały w PRIMARKU i miszeczki z niego mi się bardzo podobają,,, więc chyba kupię drugi i poproszę,żeby wraz z innymi przeróbkami wszyli mi te miski do sukienki.

Fryzjerkę umówiłam 19 llutego.. i wtedy miałam próbną.
Makijaż zrobi mi córka znajomej mojej mamy, kosmetyczka. Nie mam pojęcia ile weźmie. STawiam na 50 zł za ślubny.. no i może ze 30 zł jeśli próbny będzie chciała mi zrobić.. ale to i tak na tydzień przed ślubem.

Mój TŻ będzie miał chyba ten sam garnitur na poprawinach, zmieni się koszulę, ściągnie kamizelkę i jazda.
Za to uparł się jak osioł i nie chce butów, które mi sie podobają.. bo mają czuby (czyt. są zwężane ) Świetnie w nich wyglądał, są teraz( no przynajmniej w Ire) super modne, pasują nie tylko do gajeru, są skórzane i nie za drogie.. No i gadaj tu z facetem, uparł się jak mół.
Uduszę go jeszcze przed tym ślubem

P.S. też uważam ,że diademik pasuje do takiej 'greczynki', więc śmiało
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 16:23   #1877
wina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 28
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja jestem już umówiona do makijażystki, umawiałam się jakieś trzy tygodnie temu, a o cenę nie pytałam. Mam blisko bo zakład widać z okna mieszkania rodziców gdzie będę poranek przed ślubem
wina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 19:18   #1878
khadhija
Raczkowanie
 
Avatar khadhija
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 74
Dot.: Majowe Panny Młode

Kochane w końcu zakupiłam buty-oto one!
__________________
Nasz Ślub 22.05.2010
khadhija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 19:28   #1879
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Khadhija, super butki Jaki masz obcas?? Bo Jakiś strasznie wysoki mi się wydaje

Dziewczyny, zmierzyłam ten mój cyc, niby wyszło 65G.. ale ja w to nie wierzę. Kupiłam sobie dziś stanik 70 C i niby fajno wygląda, ale tak mnie ściska, że tylko godzinkę w nim wytrzymałam.
Ale żeby sie upewnić,że mam rację i jednak standartowy 75B jest dla mnie najlepszy(push up oczywiście) zamówiłam na e-bayu stanik 65 G z wonderbra ( też push-up). Hehe, chcę to cudactwo zobaczyć na swoich cyckach
Ja po prostu nie mogę jak mnie coś gniecie czy ściska, a w życiu mi żaden stanik 75 w obwodzie się nie podnosił ani nie przesuwał. Zobaczymy. Dam wam znać.

P.S. idziemy dziś na Avatara żeby zdążyć zanim puszczać skończą

Buziaki , lecimy!!!
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 19:34   #1880
khadhija
Raczkowanie
 
Avatar khadhija
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 74
Dot.: Majowe Panny Młode


Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Khadhija, super butki Jaki masz obcas?? Bo Jakiś strasznie wysoki mi się wydaje
Dzięki,mam 7cm
__________________
Nasz Ślub 22.05.2010

Edytowane przez khadhija
Czas edycji: 2010-03-12 o 19:35
khadhija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 20:16   #1881
wina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 28
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez khadhija Pokaż wiadomość
Kochane w końcu zakupiłam buty-oto one!
Mierzyłam te buty, są bardzo wygodne lecz obcas jeśli chodzi o mnie zbyt wysoki, więc nie mogłam sobie na nie pozwolić. Dobry wybór

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Dziewczęta czy pierwszy taniec będzie u was grac zespół muzyczny czy będzie to podkład plus jaka to będzie piosenka
wina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 22:18   #1882
NiesfornaC
Raczkowanie
 
Avatar NiesfornaC
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 131
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zmierzyłam ten mój cyc, niby wyszło 65G.. ale ja w to nie wierzę. Kupiłam sobie dziś stanik 70 C i niby fajno wygląda, ale tak mnie ściska, że tylko godzinkę w nim wytrzymałam.
Ale żeby sie upewnić,że mam rację i jednak standartowy 75B jest dla mnie najlepszy(push up oczywiście) zamówiłam na e-bayu stanik 65 G z wonderbra ( też push-up). Hehe, chcę to cudactwo zobaczyć na swoich cyckach
Ja po prostu nie mogę jak mnie coś gniecie czy ściska, a w życiu mi żaden stanik 75 w obwodzie się nie podnosił ani nie przesuwał. Zobaczymy. Dam wam znać.
Ja wcześniej tez nosiłam 75b push-up, ale odkąd zmierzyłam idealnie dobrany 65E, to push-upy poszły do kosza Cycki wyglądają sto razy lepiej!
Dobrze dobrany biustonosz po podniesieniu rąk do góry nie powinien się nic a nic unieść do góry.

A tak odnośnie ślubu to dziś z TŻ kupiliśmy garnitur! Huraaa!
Strasznie się cieszę bo myślałam że nigdy go nie wyciągnę na te zakupy. I poszło całkiem sprawnie, w 3 sklepie, 3 przymierzony garnitur i leży idealnie, nie potrzeba żadnych poprawek
Jest lekko połyskujący, taki jasny szary, pod światło wpadający lekko w błękit. Tylko teraz mam problem jaką kamizelkę do tego dobrać ??? :| Wcześniej miał być garnitur szaro stalowy a kamizelka w delikatnym różu, ale teraz do tego przez ten błękit to już chyba róż nie pasuje...

No i może głupie pytanie, ale jakoś się na tym nie znam, bo mój TŻ zakłada garnitur raz czy dwa w roku
Skarpetki czarne czy dopasowane kolorem do garnituru ??? :|
__________________
Nasz Wielki Dzień!
22 maj 2010 rok
NiesfornaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-12, 23:19   #1883
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

7cm obcasik to powinno być spoko myślałam,że więcej. Moje mają 6 cm.

Co do stanika , mi się naprawdę nigdy żaden stanik nie przesuwał- ani w górę , ani w dół. Ja mam klepsydrowatą sylwetkę z szeroką klatą, może to dlatego?? Bo moim koleżankom, które mają wąskie ramiona, to zawsze do góry podjeżdżał
Dziś walczę ze sobą w tym 70C. Żebra mnie bolą No nic zobaczymy czy da radę w tym 65e czy nie

Gratulację z okazji kupna garnituru Super.
Ja tam na skarpetach i gajerach się nei znam, ale co jak co czarne skarpety do jasnego..to jakoś mi nei pasuje;/
Avatar nie w moim stylu, choć efekty fajne..

Dodam zdjęcie stanika

Edytowane przez anagat
Czas edycji: 2010-03-12 o 23:22
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 07:53   #1884
khadhija
Raczkowanie
 
Avatar khadhija
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 74
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez wina Pokaż wiadomość
Mierzyłam te buty, są bardzo wygodne lecz obcas jeśli chodzi o mnie zbyt wysoki, więc nie mogłam sobie na nie pozwolić. Dobry wybór

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Dziewczęta czy pierwszy taniec będzie u was grac zespół muzyczny czy będzie to podkład plus jaka to będzie piosenka
U Nas piosenka na pierwszy taniec to : Lighthouse Family - Ain't No Sunshine When She's Gone : http://www.youtube.com/watch?v=r920QgrvfQU- taniec do niej to rumba.Piosenka puszczona z oryginalnego podkładu(nie wyobrażam sobie pierwszy taniec zaśpiewany przez zespół)
__________________
Nasz Ślub 22.05.2010
khadhija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 09:13   #1885
wina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 28
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez khadhija Pokaż wiadomość
U Nas piosenka na pierwszy taniec to : Lighthouse Family - Ain't No Sunshine When She's Gone : http://www.youtube.com/watch?v=r920QgrvfQU- taniec do niej to rumba.Piosenka puszczona z oryginalnego podkładu(nie wyobrażam sobie pierwszy taniec zaśpiewany przez zespół)

Bardzo fajna piosenka, ja jestem na etapie wybierania piosenki dla mnie i P. i nie chciałabym aby była to taka obleciana piosenka tylko coś oryginalnego.
wina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 09:24   #1886
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

My mamy DJ, więc spokojnie piosenka będzie puszczona. Szkoda, że nie wiemy jaka i jak się do niej pobujamy i w ogóle... Bo z nas to dwie lewe nogi do tańca

Odnośnie skarpetek, to ja ostatnio tylko przeczytałam, że powinny być takie do kolan najlepiej, żeby młodemu łydek ani nic nie było widać. Specjalne ślubne skarpetki
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 09:38   #1887
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość

Dziewczyny, zmierzyłam ten mój cyc, niby wyszło 65G.. ale ja w to nie wierzę.
65 G???? Ty to masz czym oddychac!!!
Ja sie dzisiaj zdziwilam, bo zmierzylam stanik, ktory pani gorseciarka uszyla mi namiare i co?? I mi cycki zmalaly! Miski sa za duze (odstaja), bede musiala w kwietniu isc zeby zaszewki zrobila

Khadhija butki full wypas - zobacz moje bardzo podobne do Twoich są tutaj -> http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1267690025

karolcik85 ja za próbę płacę 60 zł a za właściwy w dniu ślubu 90 zł. Ale jedna pani powiedziala mi 150 za probny a 200 za wlasciwy ja nie wiem sluchajcie czy ten "utwalacz" do makijazu jest taki drogi czy one sie tak cenia... bez przesady znowu! Ja moja wyszukalam przez ogloszenia drobne w necie w moim miescie, nie bralam z salonu bo tam wlasnie niebotyczne ceny krzycza.
Za fryca jak gadalam z nia przez telefon to proba gratis a w dniu slubu 100 zł.. ale zobaczymy czy taniosc nie idzie z jakoscia

Danaeee84 słuszna uwaga nie pomyslalam o lydkach pana mlodego ;D

wina u mnie pierwszy taniec bedzie grac is piewac zespol (wokalistka) Paulla - Od dziś a czemu ta? Bo po pierwsze jest krotka, a po drugie jest na tyle wolna ze nie potrzeba do niej specjalnych umiejetnosci tanecznych a po 3 podoba nam sie tekst no i ta piosenka przypomina nam o naszym poznaniu sie (tak tak jestesmy z soba dopiero rok i 2 miesiace ). Z reszta jakos to ma byc polskie i tradycyjne wesele i jakos nie widze siebie z dzikim szale przy muzyce z płyty...
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka


Edytowane przez mgosiekm
Czas edycji: 2010-03-13 o 09:46
mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 11:45   #1888
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

mgosiekm, toć ja właśnie bez biustu prawie jestem,, A miseczka z tego co wyczytałam na lobby małobiuściastych tak na prawdę nie odzwierciedla wielkości cyca. Możesz mi wierzyć, biust mam bardzo mały, jak 13 letnia dziewczynka ( od tego czasu przestał mi rosnąć)

Piosenka będzie: Once upon a December. Do tego walc wiedeński Ćwiczymy.
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 20:07   #1889
blekitka
Raczkowanie
 
Avatar blekitka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 365
Dot.: Majowe Panny Młode

Dziewczyny
mam pytanie czy macie jakiś wpływ na ubranie świadków czy jest to wam obojętne jak będą ubrani...?!
blekitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 20:28   #1890
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja tylko zabroniłam świadkowej zakładania białej bądź jasnej kiecki
Generalnie może wybierzemy Jej coś razem, bo idziemy niedługo okupować sklepy, jak tylko dojadę do domu...
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:31.