Fryzura... "na małpę"? :DD - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-05, 18:18   #331
GrassIsGreener
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 444
Dot.: Fryzura... "na małpę"? :DD

A mogłaby któraś z Was wkleić zdjęcie jak te fryzury wyglądają na falowanych włosach? Jestem strasznie ciekawa bo sama chciałabym się tak obciąć
__________________
GrassIsGreener jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 23:31   #332
Slodka_Stokrotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 22
Dot.: Fryzura... "na małpę"? :DD

Witam ja jestem posiadaczką małpki. Obcinam się tak juz do dwóch lat. Ostatnio zaczęłam zapuszczać włsoki. Nie byłam u fryzjera ponad 4 miesiące. Jednak mam kręcone włosky i wizyta była juz konieczna, możliwe bylo jednynie prostowanie. Niestety moja fryzjerka wpadła na pomysł aby moje wlosy bardzo i podkreślam bardzo wyciąć z objętości. Najzwyczajniej obcinała mi je przy skórze, wycinała....Teraz pomimo tego,ze mam włosy kręcone i skłonne do puszenia na główce mam wielką czapę. u Góry objętość jescze do zniesienia, a na dole 5włosów Nie wiem co mam teraz z tym zrobić ,zanim właosy przywrócą swoją objętość musi minac dużo czasu, a za miesiac mam ważna uroczytosć, Obecenie z włosami nie moge nic zrobić....kręcone wygladaja jak kupka siana, przesiwty mam pomędzy pasemkami na ramionach, a o prostowaniu mowy nie ma, tworzy sie mysi ogon ,podobnie to wygląda w kucyk. Jestem załamana. Wyrównanie wlosów nie wchodzi w gre, bo bym musialą je obciać do skóry.....Jestem wściekła na fryzjerke i zazdroszcze Wam cudownych gęstych włósów. Acha zapomnialam dodać, moje włosy z natury były gęste i grube (niestety juz czas przeszły po wizycie u mojej kochanej frzyjerki)Moze macie jakiś pomysł co mam zrobić? Chociaż wiem ze jedynym rozwiazaniem jest jedynie czekać ;/
Slodka_Stokrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 16:34   #333
sweetysyla
Raczkowanie
 
Avatar sweetysyla
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 97
Dot.: Fryzura... "na małpę"? :DD

Ja wybieram się w tym tygodniu do fryzjera z zamiarem zrobienia fryzurki "na małpę". Tylko nie wiem czy zdecydować się na grzywkę (chciałabym mieć taką na skos) ale mam kwadratową twarz i niskie czoło...Czy myślicie, że będzie mi pasować taki fryz?




Pe.Es.W załączniku dodaję fryzurę, którą mam na myśli.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg l_180c13b15be28c747b6cb59732c245c0.jpg (17,5 KB, 260 załadowań)
__________________



"Chcemy doświadczać tego, co obiecują nam katalogi biur podróży, szczęścia w wersji all inclusive. Podróżujemy, kupujemy, uprawiamy sporty ekstremalne, prowadzimy bujne życie towarzyskie, a nawet erotyczne. Ale za tym wszystkim jest pustka."
[Michel Houellebecq]






sweetysyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 17:12   #334
sweetysyla
Raczkowanie
 
Avatar sweetysyla
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 97
Dot.: Fryzura... "na małpę"? :DD

Cytat:
Napisane przez Slodka_Stokrotka Pokaż wiadomość
Witam ja jestem posiadaczką małpki. Obcinam się tak juz do dwóch lat. Ostatnio zaczęłam zapuszczać włsoki. Nie byłam u fryzjera ponad 4 miesiące. Jednak mam kręcone włosky i wizyta była juz konieczna, możliwe bylo jednynie prostowanie. Niestety moja fryzjerka wpadła na pomysł aby moje wlosy bardzo i podkreślam bardzo wyciąć z objętości. Najzwyczajniej obcinała mi je przy skórze, wycinała....Teraz pomimo tego,ze mam włosy kręcone i skłonne do puszenia na główce mam wielką czapę. u Góry objętość jescze do zniesienia, a na dole 5włosów Nie wiem co mam teraz z tym zrobić ,zanim właosy przywrócą swoją objętość musi minac dużo czasu, a za miesiac mam ważna uroczytosć, Obecenie z włosami nie moge nic zrobić....kręcone wygladaja jak kupka siana, przesiwty mam pomędzy pasemkami na ramionach, a o prostowaniu mowy nie ma, tworzy sie mysi ogon ,podobnie to wygląda w kucyk. Jestem załamana. Wyrównanie wlosów nie wchodzi w gre, bo bym musialą je obciać do skóry.....Jestem wściekła na fryzjerke i zazdroszcze Wam cudownych gęstych włósów. Acha zapomnialam dodać, moje włosy z natury były gęste i grube (niestety juz czas przeszły po wizycie u mojej kochanej frzyjerki)Moze macie jakiś pomysł co mam zrobić? Chociaż wiem ze jedynym rozwiazaniem jest jedynie czekać ;/

pozostaje Ci tylko czekać...
__________________



"Chcemy doświadczać tego, co obiecują nam katalogi biur podróży, szczęścia w wersji all inclusive. Podróżujemy, kupujemy, uprawiamy sporty ekstremalne, prowadzimy bujne życie towarzyskie, a nawet erotyczne. Ale za tym wszystkim jest pustka."
[Michel Houellebecq]






sweetysyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 19:51   #335
lunulka
Przyczajenie
 
Avatar lunulka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzura... "na małpę"? :DD

w załącznikach moja małpa...bo to co opisujecie to nie to to co mam to małpka choć troszku zarośnięta,nie chce mi sie do fryzjera iść
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jam.jpg (50,7 KB, 211 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie002.jpg (66,1 KB, 283 załadowań)
lunulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 19:49   #336
geografia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 7
małpka

wiec nie jestem pewna czy fryzura, ktora chce opisac tak sie nazywa ale mam zamiar wybrac sie do fryzjera i obciac wlosy tak ze gorna warstwa bedzie siegala do ramion a dolna bedzie troche dluzsza. Szczerze mowia nie wiem jak to wyglada wiec moglibyscie cos poradzic moze? czy warto sie tak obcinac, ewentualnie jakies zdjecia
geografia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 16:53   #337
majeczqaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzura... "na małpę"? :DD

Siema laski Dawno tu nikt nie zaglądał, ale może ktoś to przeczyta
a więc, ja od kilku lat cieniuję włosy. jakieś 2 lata bosko to wygląda... gdy mam rozpuszczone, ale ja mam strasznie gęste i grube włosy, elektryzują się bardzo, wiec je spinam w kitkę, koczek albo warkoczyki . a teraz chce zaszaleć, pozbyć się włosków i śmiało chodzić w rozpuszczonych, bo mi wiele wiele osób mówi ze lepiej mi właśnie w rozpuszczonych..
ja miałam taką samą sytuację jak dziewczyna która tutaj zaczęła ten temat, że mi mama i kilka jeszcze kobiet powiedziały że to "na małpę" nieważne, ja chcę (bo już od września(od ost. wizyty u fryzjera) włoski urosły) sobie ściąć na górze, tak całkowicie krótkie na kilka cm, i pozostawić te dłuższe włosy długie, może trochę emo ale mi się podoba. nie dość że się pozbywszy włosów nie będą tak geste, większość będzie krotka, to jeszcze będę mogla nosić rozpuszczone.


fakt faktem, ze kiedyś załowałam cieniowania. trenowałam koszykówkę, często były treningi, i spod wsuwek czy opaski włosy się wysuwały.. wnerwiające to było. ale teraz mam tylko WF, na kt. nie ma tak wielkiego "wysiłku" ani coś, aby fryzura była jakaś taka wiecie ew. jogging, taniec, ale to już swoją drogą i fryzura jakoś nie przeszkadza. w każdym bądź razie dla mnie komfort ma ogromne znacznie


a te zdjęcia kiedyś w necie znalazłam:
http://img222.imageshack.us/my.php?i...eztytuuvec.jpg

1. trochę niewypał, bo nie chcę czegoś takiego, więc pomińmy
2. no tu już bardziej. mam podobną długość, będą długie, a u góry króciuteńkie
3. właśnie coś takiego jak przy zdjęciu trzecim.
4. no o o o o!
5.też mały niewypał
6. no i właśnie taka grzyweczka do tego


kumacie?
majeczqaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 17:06   #338
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Fryzura... "na małpę"? :DD

Witam.

Po nieudanym eksperymencie z krótką fryzurą, wracam do stanu poprzedniego tj. włosy długie, do łopatek.

Wcześniej nosiłam fryzurę "na małpę" (praktycznie od czasów gimnazjum, przez liceum i teraz na studiach). Teraz pomyślałam o zmianie - chcę zapuścić sobie włosy do ramion i zrobić z nich "taflę", czyli łagodną fryzurę bez pazurków, strzępień etc.

Moja mama mi odradza twierdząc, że mam zbyt drobną, pyzatą buzię, którą owa "tafla" przytłoczy. No i rzecz jasna moja mama tradycyjnie ostaje za "małpą".
No i mam dylemat: "małpa" czy może "gładkie, proste"?

Dodam jeszcze, że mam sztywne, proste włosy.
Dodaję zdjęcie:


__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2010-03-22 o 12:10 Powód: Dodałam podpisy w celu uniknięcia kradzieży zdjęć
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 09:13   #339
industrydoll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzura... "na małpę"? :DD

Ja tam swoją "małpkę" robie sobie sama (Ścinam się tak już od jakiś 2,5 roku).Nie chodze po żadnych fryzjerach
industrydoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 13:40   #340
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Fryzura... "na małpę"? :DD

To jest fajna malpeczka. Ja mam juz podobna, tylko nieco krotsza.
Mam jeszcze pare fajnych malpek, ale w roznych miejscach na kompie. Jak by byla jakas chetna, to poszukam.
Samodzielnie czasem podcinam sobie grzywke, ale na sciecie calych wlosow wole sie nie porywac. Co innego farbowanie
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 23:07   #341
industrydoll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzura... "na małpę"? :DD

A no fajna
Moja jest koloru takiego kasztanu.A jeśli chodiz o ścięcie to po prostu maszynka idzie w ruch

Edytowane przez industrydoll
Czas edycji: 2010-03-05 o 23:33
industrydoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 19:52   #342
paolcia234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Question Dot.: Fryzura... "na małpę"? :DD

Hej!
Mam do was pytanko. Mam lekko podkęcone końcówki, gdybym zrobiła sobie fryzurę na małpę to włosy by mi się pokręciły czy były by proste?
paolcia234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 17:29   #343
Safu
Raczkowanie
 
Avatar Safu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 196
Dot.: Fryzura... "na małpę"? :DD

Cytat:
Napisane przez Chaos_Girl Pokaż wiadomość

no i właśnie to oraz to co przezentuje lunulka to są małpy.
A to co inne panie prezentują to nie wiem jak to nazwać, ale nie tak jak się tutaj pisze
to tak jakby nazywać irokezami tą fryzurkę modną ostatnio w męskich kręgach dresiarsko-bezguściarskich

Proszę:
http://farm3.static.flickr.com/2009/...cb93222403.jpg
http://www.przedmiescia69.republika.pl/obrazy/1a.jpg
http://karciaputa.cba.pl/wp-content/...inheadgirl.jpg
i tylko to są tru małpy, zapamiętać se!
__________________


Edytowane przez Safu
Czas edycji: 2011-02-05 o 17:36
Safu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 18:23   #344
aneczka1205
Przyczajenie
 
Avatar aneczka1205
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzura... "na małpę"? :DD

Hej Dziewczyny Mam pytanie jak prosiłyście fryzjerki żeby Was tak ścięła ?
aneczka1205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 18:39   #345
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Fryzura... "na małpę"? :DD

Najlepiej wydrukować zdjęcie. To się tyczy zresztą każdej bardziej skomplikowanej fryzury

Ja założyłam wątek, mój błąd, tak jak pisałam, zupełnie nie widziałam jak się nazywa ta fryzura. Ale przez te kilka lat tego wątku była o tym mowa wieeeele razy, więc powtarzać się nie będę
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 22:55   #346
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Fryzura... "na małpę"? :DD

Cytat:
Napisane przez aneczka1205 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny Mam pytanie jak prosiłyście fryzjerki żeby Was tak ścięła ?
Za pierwszym razem krok po kroku tlumaczylam co i jak. Jesli fryzjerka ma sprawna wyobraznie ( a chyba powinna), to zetnie, jak chcemy.
Zdjecia nie zawsze pomagaja. Czasem druga osoba widzi co innego, niz my
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.