Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :) - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: co zrobić by włosy znów były ładne,nie zniszcone?
używać odpowiedniego szamponu 78 3,86%
częściej myć 10 0,49%
stosować różnego rodzaju odżywki 1 413 69,85%
domowe sposoby 522 25,80%
Głosujący: 2023. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-23, 18:39   #841
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: moj sposob na zniszczone wloski:)

Dla mnie to nie babranina tylko raczej ratowanie zniszczonych włosów. Efekt jest pożądany, nie wypadanie więc...
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-23, 20:32   #842
agusiamatyldka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 254
Dot.: moj sposob na zniszczone wloski:)

cement z kerastase nakladam na mokre wloski chroni przed temperatura ale sam (zuzylam 2 opakowania) niewiele mi pomagal...dopiero to wszytsko razem dalo efekty a najbardziej ta maseczka z pantene jst super
agusiamatyldka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 08:27   #843
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Zniszczone końcówki

Czesc mam straszny problem z koncowkami po prostownicy.Poradzcie co jest dobre na koncowki ,jakie preparaty????No i czy lepsze sa w konsystencji kremu czy w sprayu???Z gory dziekuje.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 19:49   #844
zielonejabłuszko
Raczkowanie
 
Avatar zielonejabłuszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 126
Dot.: Zniszczone końcówki

najlepiej było by nie prostować i po problemie...
ale sama wiem jak ciężko zrezygnować z prostownicy:P
zielonejabłuszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 21:21   #845
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Zniszczone końcówki

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Wyjęłaś mi to spod palców .
spod palow


poszukaj troche a na pewno znajdziesz. Ja Ci dam zaczepienie: WAX, olejek rycynowy, serum z Avonu, nafta kosmetyczna a reszty poszukaj na forum sama...co i jak stosowac
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 15:29   #846
Fryzjer-Bartek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 19
Dot.: Zniszczone końcówki

Jeśli chcesz ochronić włosy przed wysoką temperatura prostownicy to zdecydowanie użyj do tego preparatów w formie oleistej jak np CHI Silk Infusion Farouka (używa się tylko kropelki, a mimo to dobrze chroni), jeśli natomiast chcesz utrwalić efekt prostych włosów to lepsze do tego są kosmetyki w formie mleczka.
Fryzjer-Bartek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 16:32   #847
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: Zniszczone końcówki

po 1. koniec z prostownicą
po 2. końcówki trzeba ściąć
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-28, 14:21   #848
Monisia_1331
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_1331
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Ostatnio kupilam Gliss Kur Gleboka regeneracja 19 - fluid mysle ze jest dobra,a poza tym uzywam jedwabiu i serum na zniszczone koncowki z Avon-u. Oczywiscie nie stosuje wszystkich kosmetykow na raz
Uwazam ze nie powinno sie przyzwyczajac wlosow do danego produktu bo po jakims czasie on i tak nie bedzie dzialal,ale tez nie powinno sie ich ciagle zmieniac.
Monisia_1331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 20:19   #849
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Monisia a jak sprawuje sie to serum z Avonu ?
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 21:34   #850
Justyneczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 227
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Mimi1990 Pokaż wiadomość
Ja nie umiem dobrac sobie szamponu i odzywki Zmieniam je co chwile a to zle dla wlosow Ostatnio mialam Shauma z maslem shea i nic mi nie dalo fajnie pachnie ale to wszystko Jaki mam kupic ??

Hmmm to w końcu częste zmienianie szamponu jest złe? Ja za każdym razem zmieniam szampon, lepiej jest używać ciągle tego samego?
Justyneczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 08:50   #851
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Monisia_1331 Pokaż wiadomość
Ostatnio kupilam Gliss Kur Gleboka regeneracja 19 - fluid mysle ze jest dobra,a poza tym uzywam jedwabiu i serum na zniszczone koncowki z Avon-u. Oczywiscie nie stosuje wszystkich kosmetykow na raz
Uwazam ze nie powinno sie przyzwyczajac wlosow do danego produktu bo po jakims czasie on i tak nie bedzie dzialal,ale tez nie powinno sie ich ciagle zmieniac.
ja mam ten fluid i dla mnie tragedia... wlosy sa szorstkie, nie daja sie rozczesac, matowe. jest okropny. moze przez ten denat w skladzie... w sklepie nie zwrocilam uwagi, bo na pewno bym nie kupila.
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 09:44   #852
Justyneczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 227
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Ja miałam fajne mięciutkie włoski po tych malutkich kuracjach SWISS O PAR. Naprawdę polecam, jest dużo rodzaji ja najczęściej używałam różanej, do włosów suchych i zniszczonych.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f1cea7d56ac946d707de808d470aadb8.jpg (37,7 KB, 72 załadowań)
Justyneczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-29, 14:02   #853
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Dla moich biednych, zmęczonych farbowaniem, prostowaniem włosków ratunkiem okazało się podcięcie . Teraz są gładkie, lśniące, super się układają i rosną zdrowe. To najważniejsze . Osobiście polecam odżywke w spreyu GlissKur olejki pielęgnacyjne do suchych końcówek, Pantene Program Odnowy. Ten zestaw naprawdę mi pomaga .
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 14:26   #854
Monisia_1331
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_1331
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Cytat:
Napisane przez talus Pokaż wiadomość
Monisia a jak sprawuje sie to serum z Avonu ?
Wiesz co,ogolnie jest dobre ale nie nalezy uzywac go za duzo bo jest tluste i szybko wlosy tluscieja.Ja klade taka mala kropelke na dlon,rozcieram i nakladam na koncowki.

Cytat:
Napisane przez Blondyneczka17 Pokaż wiadomość
Dla moich biednych, zmęczonych farbowaniem, prostowaniem włosków ratunkiem okazało się podcięcie . Teraz są gładkie, lśniące, super się układają i rosną zdrowe. To najważniejsze . Osobiście polecam odżywke w spreyu GlissKur olejki pielęgnacyjne do suchych końcówek, Pantene Program Odnowy. Ten zestaw naprawdę mi pomaga .
Tez uwazam ze najlepsze jest podciecie wloskow,no i dopiero potem uzywac srodkow na zniszczone wlosy.Moje wlosy ostatnimi czasy sa w naewt dobrej kondycji

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
ja mam ten fluid i dla mnie tragedia... wlosy sa szorstkie, nie daja sie rozczesac, matowe. jest okropny. moze przez ten denat w skladzie... w sklepie nie zwrocilam uwagi, bo na pewno bym nie kupila.
widzisz nie kazdemu pasuje ten sam typ kosmetykow,moze akurat dla Twoich wlosow ten fluid nie jest odpowiedni,a moze jest dobry dla mnie tylko dlatego ze nie uzywam go caly czas i uzywam tez innych srodkow do wlosow i w konsekwencji daje to dobry rezultat

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-10-02 o 08:31 Powód: post pod postem
Monisia_1331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 14:34   #855
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Justyneczkaa Pokaż wiadomość
Hmmm to w końcu częste zmienianie szamponu jest złe? Ja za każdym razem zmieniam szampon, lepiej jest używać ciągle tego samego?
Hm...Ja nie używam ciągle tego samego szmponu do włosów. Zmieniam je ciągle i nie mam wrażenia aby to szkodziło moim włosom. Wręcz przeciwnie. Na nowy szampon reagują z "entuzjazmem" a im dłużej go używam tym bardziej włosy się do niego przyzwyczajają. I wtedy mam wrażenie że szmpon przestaje na nie działać.
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 14:35   #856
Monisia_1331
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_1331
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
Hm...Ja nie używam ciągle tego samego szmponu do włosów. Zmieniam je ciągle i nie mam wrażenia aby to szkodziło moim włosom. Wręcz przeciwnie. Na nowy szampon reagują z "entuzjazmem" a im dłużej go używam tym bardziej włosy się do niego przyzwyczajają. I wtedy mam wrażenie że szmpon przestaje na nie działać.
Tez tak uwazam
Monisia_1331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 15:00   #857
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Monisia dzięki.
A co do szamponu, to również nie stosuje jednego i tego samego. Sądzę,że takie zmiany nie wpływają niekorzystnie na stan moich włosków
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 15:02   #858
paulinaz
Przyczajenie
 
Avatar paulinaz
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 6
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

pomyslalam ze ten przepis bedzie tu pasował:

Na problemy z kondycją włosów oraz nadmierną ich utratą (pow. 150 włosów dziennie) najlepsze są maseczki z nafty. Już dawno nasze babcie odkryły nieocenione jej właściwości jak dostateczne odżywienie i natłuszczenie włosów po trwałej ondulacji i wysuszających zabiegach chemicznych, a w skrajnych przepadkach do leczenia miejscowej łysiny u starszych jak i młodszych. W tamtych czasach jedyną niedogodnością pozostawał charakterystyczny, trudny do wypłukania zapach nafty, co przestało niepokoić odkąd w drogeriach i aptekach pojawiła się oczyszczona nafta kosmetyczna (koszt ok. 3-4zł).
Prosty przepis na kurację regenerującą to maseczka w proporcjach: 2 łyżki nafty, 2 łyżki oleju rycynowego, 1 żółtko - należy dokładnie wymieszać, miksturę nałożyć na skórę głowy następnie rozprowadzić na całej długości włosów, założyć czepek, owinąć głowę ręcznikiem. Pozostawić maseczkę na noc, zmyć nad ranem – liczba myć wedle uznania. Regularnie powinno się ją stosować na początku co tydzień, kiedy dojdzie do widocznej poprawy - co dwa tygodnie, a gdy włosy osiągną wymarzoną kondycję, wystarczy raz na miesiąc.
paulinaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 15:08   #859
Monisia_1331
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_1331
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez paulinaz Pokaż wiadomość
pomyslalam ze ten przepis bedzie tu pasował:

Na problemy z kondycją włosów oraz nadmierną ich utratą (pow. 150 włosów dziennie) najlepsze są maseczki z nafty. Już dawno nasze babcie odkryły nieocenione jej właściwości jak dostateczne odżywienie i natłuszczenie włosów po trwałej ondulacji i wysuszających zabiegach chemicznych, a w skrajnych przepadkach do leczenia miejscowej łysiny u starszych jak i młodszych. W tamtych czasach jedyną niedogodnością pozostawał charakterystyczny, trudny do wypłukania zapach nafty, co przestało niepokoić odkąd w drogeriach i aptekach pojawiła się oczyszczona nafta kosmetyczna (koszt ok. 3-4zł).
Prosty przepis na kurację regenerującą to maseczka w proporcjach: 2 łyżki nafty, 2 łyżki oleju rycynowego, 1 żółtko - należy dokładnie wymieszać, miksturę nałożyć na skórę głowy następnie rozprowadzić na całej długości włosów, założyć czepek, owinąć głowę ręcznikiem. Pozostawić maseczkę na noc, zmyć nad ranem – liczba myć wedle uznania. Regularnie powinno się ją stosować na początku co tydzień, kiedy dojdzie do widocznej poprawy - co dwa tygodnie, a gdy włosy osiągną wymarzoną kondycję, wystarczy raz na miesiąc.
Mamy XXI wiek,napewno sa srodki kosmetyczne ktore poprawiaja kondycje wlosow i nie koniecznie musza to byc domowego sposobu.Ludzie w tych czasach sa tak zabiegani(wiekszosc) ze nie maja czasu przygotowywac magicznej mikstury, w dodatku trzymac jej na wlosach bog wie ile i na koncu zmywac to z wlosow przez kilka "godzin" zeby potem nie byly tluste.Takie jest moje zdanie.
__________________
10 LAT Z MOIM SKARBEM


"Dance is a universal language. Dance is freedom and dance is life...Dance4live"
Monisia_1331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-30, 22:56   #860
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Cytat:
Napisane przez Justyneczkaa Pokaż wiadomość
Ja miałam fajne mięciutkie włoski po tych malutkich kuracjach SWISS O PAR. Naprawdę polecam, jest dużo rodzaji ja najczęściej używałam różanej, do włosów suchych i zniszczonych.
co to za produkt? ile kosztuje? gdzie go mozna dostac?

Cytat:
Napisane przez paulinaz Pokaż wiadomość
pomyslalam ze ten przepis bedzie tu pasował:

Na problemy z kondycją włosów oraz nadmierną ich utratą (pow. 150 włosów dziennie) najlepsze są maseczki z nafty. Już dawno nasze babcie odkryły nieocenione jej właściwości jak dostateczne odżywienie i natłuszczenie włosów po trwałej ondulacji i wysuszających zabiegach chemicznych, a w skrajnych przepadkach do leczenia miejscowej łysiny u starszych jak i młodszych. W tamtych czasach jedyną niedogodnością pozostawał charakterystyczny, trudny do wypłukania zapach nafty, co przestało niepokoić odkąd w drogeriach i aptekach pojawiła się oczyszczona nafta kosmetyczna (koszt ok. 3-4zł).
Prosty przepis na kurację regenerującą to maseczka w proporcjach: 2 łyżki nafty, 2 łyżki oleju rycynowego, 1 żółtko - należy dokładnie wymieszać, miksturę nałożyć na skórę głowy następnie rozprowadzić na całej długości włosów, założyć czepek, owinąć głowę ręcznikiem. Pozostawić maseczkę na noc, zmyć nad ranem – liczba myć wedle uznania. Regularnie powinno się ją stosować na początku co tydzień, kiedy dojdzie do widocznej poprawy - co dwa tygodnie, a gdy włosy osiągną wymarzoną kondycję, wystarczy raz na miesiąc.
ale to musi byc strasznie niewygodne spac w nocy z taka papka na glowie? a co gorsze mozna sie rozchorowac od takiego kompresu....

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-10-04 o 12:03 Powód: post pod postem
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 12:30   #861
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Justyneczkaa Pokaż wiadomość
Ja miałam fajne mięciutkie włoski po tych malutkich kuracjach SWISS O PAR. Naprawdę polecam, jest dużo rodzaji ja najczęściej używałam różanej, do włosów suchych i zniszczonych.
jak dla mnie ich efekt byl slaby, ale co dla kogo
Cytat:
Napisane przez Monisia_1331 Pokaż wiadomość
widzisz nie kazdemu pasuje ten sam typ kosmetykow,moze akurat dla Twoich wlosow ten fluid nie jest odpowiedni,a moze jest dobry dla mnie tylko dlatego ze nie uzywam go caly czas i uzywam tez innych srodkow do wlosow i w konsekwencji daje to dobry rezultat
ja tez go nie uzywalam caly czas - wrecz przeciwnie - po pierwszym uzyciu dalam mu jeszcze druga szanse za jakis czas i stanowczo NIE. rowniez uzywam wielu innych srodkow do wlosow.
Cytat:
Napisane przez Monisia_1331 Pokaż wiadomość
Mamy XXI wiek,napewno sa srodki kosmetyczne ktore poprawiaja kondycje wlosow i nie koniecznie musza to byc domowego sposobu.Ludzie w tych czasach sa tak zabiegani(wiekszosc) ze nie maja czasu przygotowywac magicznej mikstury, w dodatku trzymac jej na wlosach bog wie ile i na koncu zmywac to z wlosow przez kilka "godzin" zeby potem nie byly tluste.Takie jest moje zdanie.
ale srodki domowe daja o wiele lepsze rezultaty niz te chemiczne kosmetyki ktore kupujemy w drogeriach. sa nafaszerowane czym tylko sie da i dlatego przynosza szybkie rezultaty. ale na dluzsza mete maja swoje skutki uboczne ktore i tak musimy znosic i regenerowac dalej. przy babcinych maseczkach konieczna jest regularnosci i cierpliwosc w wyczekiwaniu na efekty, a nie kazdego na to stac. wiem po sobie
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 14:13   #862
Monisia_1331
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_1331
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

"Ten kosmetyk nie dzila,tamten tez nie, jeszcze inny tez jest zly..." to co Wy dziewczyny robicie z wlosami ze sa takie zniszczone ze nic im nie pomaga?? Uwierzcie mi moje wlosy po 4-krotnym rozjasnianiu Joanna byly w okropnym stanie,ale jakos ich stan znacznie sie polepszyl
__________________
10 LAT Z MOIM SKARBEM


"Dance is a universal language. Dance is freedom and dance is life...Dance4live"
Monisia_1331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 14:39   #863
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Monisia_1331 Pokaż wiadomość
"Ten kosmetyk nie dzila,tamten tez nie, jeszcze inny tez jest zly..." to co Wy dziewczyny robicie z wlosami ze sa takie zniszczone ze nic im nie pomaga?? Uwierzcie mi moje wlosy po 4-krotnym rozjasnianiu Joanna byly w okropnym stanie,ale jakos ich stan znacznie sie polepszyl
To jest tak: doradzać można, wymienić się opiniami. Ale tak na prawdę to czy dany kosmetyk (szampon,odżywka) jest dobry można stwierdzić na 100% tylko wtedy kiedy się samemu go wypróbuje. Kupuję jakąś odżywkę-dla mnie jest świetna, mam po niej włosy takie, jakie chciałam mieć itd.. Ale już koleżanka powie że ta odżywka jest beznadziejna bo na nią nie działa. Wszytsko zależy od włosów-od ich rodzaju. Od stopnia ich zniszczenia .Również od rodzaju skóry głowy. Stąd potem tak skrajne opinie w KWC, że w sumie człowiek to czyta i nie wie co ma zrobić -kupć? nie kupić? Jak czytam wątki i widzę że jakiś kosmetyk jest wychwalany przez innych (a ja wcześniej o nim nie słyszłam) to go kupuję. I albo mi przypasuje albo nie. I tak metodą prób i błędów doszłam mniej więcej do tego co służy moim włosom a co szkodzi.
Tak jak napisała wyżej Monisia:"Nie każdemu pasuje ten sam typ kosmetyków".
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 15:20   #864
Monisia_1331
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_1331
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
To jest tak: doradzać można, wymienić się opiniami. Ale tak na prawdę to czy dany kosmetyk (szampon,odżywka) jest dobry można stwierdzić na 100% tylko wtedy kiedy się samemu go wypróbuje. Kupuję jakąś odżywkę-dla mnie jest świetna, mam po niej włosy takie, jakie chciałam mieć itd.. Ale już koleżanka powie że ta odżywka jest beznadziejna bo na nią nie działa. Wszytsko zależy od włosów-od ich rodzaju. Od stopnia ich zniszczenia .Również od rodzaju skóry głowy. Stąd potem tak skrajne opinie w KWC, że w sumie człowiek to czyta i nie wie co ma zrobić -kupć? nie kupić? Jak czytam wątki i widzę że jakiś kosmetyk jest wychwalany przez innych (a ja wcześniej o nim nie słyszłam) to go kupuję. I albo mi przypasuje albo nie. I tak metodą prób i błędów doszłam mniej więcej do tego co służy moim włosom a co szkodzi.
Tak jak napisała wyżej Monisia:"Nie każdemu pasuje ten sam typ kosmetyków".

__________________
10 LAT Z MOIM SKARBEM


"Dance is a universal language. Dance is freedom and dance is life...Dance4live"
Monisia_1331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-01, 18:07   #865
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Monisia_1331 Pokaż wiadomość
"Ten kosmetyk nie dzila,tamten tez nie, jeszcze inny tez jest zly..." to co Wy dziewczyny robicie z wlosami ze sa takie zniszczone ze nic im nie pomaga?? Uwierzcie mi moje wlosy po 4-krotnym rozjasnianiu Joanna byly w okropnym stanie,ale jakos ich stan znacznie sie polepszyl
bo jedna lubi jak wlosy sa wygladzone i proste, a druga jak puszyste i niesforne. juz ich odzywki, maski i sposoby nie beda ze soba wspolgraly. jezeli jedna osiagnie efekt ktory chciala miec druga to jej nie podpasuje kosmetyk i nie bedzie go chwalila. jedne wlosy maja wieksza tendencje do zniszczen, rozdwajania i ogolnego zlego stanu a inne mniej. jedna osoba moze rozjasniac, prostowac i bedzie miala w miare ladne wlosy, a druga moze nawet suszarki nie uzywac, podcinac regularnie i farbowac co jakis czas a bedzie miala polamane i zniszczone wlosy. kazdy wlos ma inna odpornosc na poddawanie roznym zabiegom. to juz od nas nie zalezy, z takimi wlosami sie urodzilysmy. pozostalo sie z tym pogodzic i szukac kosmetykow ktore odpowiadalyby indywidualnym potrzebom. a ze kazda z nas ma tu prawo sie wypowiedziec wiec jedna cos chwali a druga ma wprost odwrotna opinie. tak to juz bedzie
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 07:49   #866
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
bo jedna lubi jak wlosy sa wygladzone i proste, a druga jak puszyste i niesforne. juz ich odzywki, maski i sposoby nie beda ze soba wspolgraly. jezeli jedna osiagnie efekt ktory chciala miec druga to jej nie podpasuje kosmetyk i nie bedzie go chwalila. jedne wlosy maja wieksza tendencje do zniszczen, rozdwajania i ogolnego zlego stanu a inne mniej. jedna osoba moze rozjasniac, prostowac i bedzie miala w miare ladne wlosy, a druga moze nawet suszarki nie uzywac, podcinac regularnie i farbowac co jakis czas a bedzie miala polamane i zniszczone wlosy. kazdy wlos ma inna odpornosc na poddawanie roznym zabiegom. to juz od nas nie zalezy, z takimi wlosami sie urodzilysmy. pozostalo sie z tym pogodzic i szukac kosmetykow ktore odpowiadalyby indywidualnym potrzebom. a ze kazda z nas ma tu prawo sie wypowiedziec wiec jedna cos chwali a druga ma wprost odwrotna opinie. tak to juz bedzie
Dokładnie tak! A dzięki temu że piszecie, dzielicie się opiniami można naprawdę znaleźć coś dla siebie. Np. ja bym nigdy sama nie wpadła na olejek rycynowy gdyby nie to forum i pewnie nigdy bym nie wpadła na Kallosa Ani na jedwab Farouka
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 10:02   #867
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

dziewczynki a ja juz mam dosc swoich wloskow Czasami wydawało mi sie ze widze poprawe ale jednak jej nie ma
Uzywam Seboradinu, Waxu i olejku rycynowego juz dlugo. Moje wosy jak byly sianowate tak sa dalej Podcinam, dbam a to na nic. najgorsze jest to jak czasem sie spiesze i umyje tylko szamponem (bez odzywki) to wtedy masdakra czy ja juz do konca zycia musze uzywac odzywek
poradzcie;(
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 10:58   #868
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Asik_ Pokaż wiadomość
dziewczynki a ja juz mam dosc swoich wloskow Czasami wydawało mi sie ze widze poprawe ale jednak jej nie ma
Uzywam Seboradinu, Waxu i olejku rycynowego juz dlugo. Moje wosy jak byly sianowate tak sa dalej Podcinam, dbam a to na nic. najgorsze jest to jak czasem sie spiesze i umyje tylko szamponem (bez odzywki) to wtedy masdakra czy ja juz do konca zycia musze uzywac odzywek
poradzcie;(
a próbowałaś dodać na końcówki kilka kropel nafty po umyciu włosów? u mnie to się świetnie sprawdziło a dowiedziałam się o tym oczywiście z wizażu
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-02, 11:09   #869
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez izia17 Pokaż wiadomość
a próbowałaś dodać na końcówki kilka kropel nafty po umyciu włosów? u mnie to się świetnie sprawdziło a dowiedziałam się o tym oczywiście z wizażu
Nie probowalam Czyli szykuje mi sie kolejny zakup dzieki za opd Pozytam o tym na wizazu
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 10:03   #870
Justyneczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 227
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
co to za produkt? ile kosztuje? gdzie go mozna dostac?
JA go kupiłam w zwykłej drogerii za 2.20 za saszetkę taką. Tam jest napisane że to jest 1 porcja jednak na moje mega "grube" włosy starczała ona od 2 do 3 razy także na pewno nie jest to ryzykowny zakup, że pieniądze wyrzucone w błoto. Kosmicie nie pomógł, ale może pomóc Tobie, za takie pieniądze myslę że warto spróbować. Z tego co wiem można je dostać w rossmanie, jest wiele różnych rodzajów. Dla mnie bardzo fajna.
Justyneczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-04 10:01:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:24.