Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :) - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: co zrobić by włosy znów były ładne,nie zniszcone?
używać odpowiedniego szamponu 78 3,86%
częściej myć 10 0,49%
stosować różnego rodzaju odżywki 1 413 69,85%
domowe sposoby 522 25,80%
Głosujący: 2023. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-03, 16:16   #931
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez samaraelf Pokaż wiadomość
gdzie mozna kupic ten olejek kokosowy?
Ja zamówiłam olejek kokosowy w sklepie z ziołami i produktami ziołowymi, więc może tam zapytaj?
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 16:23   #932
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
ja kupilam w sklepie ze zdrowa zywnoscia wlasnie. napisz jak na Ciebie dziala olej
Dobrze kosmitko dziś z braku laku (olejku kokosowego) mam na głowie oliwę z oliwek zmieszaną z olejkiem rycynowym
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 17:00   #933
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Pomoc wlosom zniszczonym prostowaniem

Cytat:
Napisane przez zadziorek Pokaż wiadomość
a te mikstury to w jakich proporcjach? chodzi mi głównie z miodem lub olejem kokosowym i naftą. Z jajkiem w ogóle nie chce, bo kiedyś sobie zrobiłam maseczke z jajka i potem niemiłosiernie mi włosy śmierdziały i znajomi sie pytali skąd taki zapach !!
Ja daje mniej wiecej wszystkiego po równo.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 17:09   #934
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez lutiana Pokaż wiadomość
Dobrze kosmitko dziś z braku laku (olejku kokosowego) mam na głowie oliwę z oliwek zmieszaną z olejkiem rycynowym
tez nakladam taka mieszanke, na zmiane z kokosowym. a nawet czasami zwykla oliwe
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 17:16   #935
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
tez nakladam taka mieszanke, na zmiane z kokosowym. a nawet czasami zwykla oliwe
Kosmitko czy przed każdym myciem nakładasz taką tłustą maskę na włosy? Nie są przez to obciążone?
Ja ostatnio nie miałam czasu akurat, żeby nakładać oliwę, ale wcześniej nakładałam co drugie mycie.
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 17:32   #936
zadziorek
Raczkowanie
 
Avatar zadziorek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 139
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Dziewczyny pomóżcie! Zakupiłam ojejek rycynowy oraz nafte kosmetyczną z witaminami A+E firmy Anna (były jeszcze jakieś inne, ale narazie postanowiłam wypróbować tę) i chcę coś położyć dzisiaj na noc na końcówki tylko co ojejek czy naftę ? I co zrobić żeby nic nie pobrudzić ?
__________________
"My nie tyle potrzebujemy pomocy przyjaciół co wiary, że taką pomoc możemy uzyskać."







zadziorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 22:03   #937
Frunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Question Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Witam
Mam nadzieje że dobrze trafilam i ktoras z was pomoze mi bo nie wiem co mam robic. Otoz zrobilam sobie trwala ale kompletnie mi sie nie podoba -wyszedl mi istny baran- a tak naprawde po wyschnieciu wlosow mam na glowie po prostu puch...JAK MAM TERAZ DBAC O WLOSY I DOPROWADZIC JE DO PIEKNEGO WYGLADU ? CO ZROBIC ZEBY JE NAWILZYC I CZY MOGE UZYWAC PROSTOWNICY?
POZDRAWIAM I DZIEKUJE ZA WSZELKIE RADY
Frunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-06, 10:13   #938
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez Frunia Pokaż wiadomość
Witam
Mam nadzieje że dobrze trafilam i ktoras z was pomoze mi bo nie wiem co mam robic. Otoz zrobilam sobie trwala ale kompletnie mi sie nie podoba -wyszedl mi istny baran- a tak naprawde po wyschnieciu wlosow mam na glowie po prostu puch...JAK MAM TERAZ DBAC O WLOSY I DOPROWADZIC JE DO PIEKNEGO WYGLADU ? CO ZROBIC ZEBY JE NAWILZYC I CZY MOGE UZYWAC PROSTOWNICY?
POZDRAWIAM I DZIEKUJE ZA WSZELKIE RADY
Musisz kupic szampon i odżywke nawilżajace jesli wlosy sa tylko przesuszone, badz regenerujące jesli sa dodatkowo zniszczone (np. połamane, rozdwojone końcówki itp). Możesz też kupic olejek rycynowy (2zł w aptece), kokosowy (9-11zł w sklepach ze zdrowa żywnoscia), nafte kosmetyczna (4-5zł w aptece) i robic sobie z nich różne maseczki (odpowiednio zastosowane, nawilżaja lepiej niż niektore odżywki). Nie radze prostowac bo może efekt bedzie zadowalający przez pewnien czas, ale potem wlosy zniscza sie jeszcze bardziej i trzeba bedzie odstawic prostownice, a wlosy beda wygladały gorzej niż teraz. Po umyciu/do modelowania używaj jakis kosmetyków ujarzmiających i modelujacych loki Poczytaj tutaj http://www.wizaz.pl/kosmetyki/kategoria.php?kat=194 Pozdrawiam
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 13:31   #939
barylator
Przyczajenie
 
Avatar barylator
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: zniszczone po rozjaśnianiu

nom z tym majonezem to chyba dobry pomysl bo ja przetestowalam rozne sposoby a z majonezem jeszcze nie probowalam z moich doswiadczen moge powiedziec tak:
-WAX ... odzywil wlosy (mam ten do wlosow blond) ale zaczely mi okropnie po nim wypadac,czytalam na forum o WAXie i pare osob mialo ten sam problem.
-loreal... (pomaranczowy) ladnie pachna po nim wlosy, wygladzil koncowki, ale nie dal dobrych efektow, wlosy nadal sa suche
-Nivea...(odzywka elastycznosc i blask) ładnie pachna wlosy, sa bardziej elastyczne, dobrze sie rozczesuja, ale nie nawilzyl ich sa nadal suche,
-Joanna (algi morskie odzywka) wlosy po 1 zastosowaniu sa bardziej puszyste,latwiej sie rozczesuja, koncowki sa mniej zniszczone, ale nadal po dalszym stosowaniu tak jak by przestawal dzialac albo wlosy sie przyzwyczaily i juz nie daje takich efektow,
-Marion (odzywka wlosy farbowane, zniszczone i suche) powiem szczerze ze po mimo ceny a jest ona najmniejsza sposrod tych wymienionych wyzej, moim wloson swietnie poprawil kondycje, wlosy sa mile w dotyku,miekkie, przestaly byc sztywne i klojace, czuje ze sa nawilzone, koncowki juz tak brzydko nie wygladaja,widac golym okiem ze sie bardziej blyszcza, swietnie pachna (zapach taki pudrowy jak ktos lubi) posiada 5 witamin(P,B5,H,A,E + ceramidy) jak dla mnie najlepszy
*Marion (odzywka do wlosow rozjasnionych, siwych i blond) takia samo dzialanie jak ta u gory marion rownie bardzo dobra dodatkowo posiada estrakt z limonki(a wlosy rozjasniane potrzebuja zakwaszania zeby zamknely sie łuski) dodatkowo zapobiega zołcieniu wlosow, nadaje im kolor platyny.
-Gliss kur (olejki pielegnujace) uzywam ok 4-5(bo inaczej sie wlosy przetluszczaja) razy na miesiac dobrze nawilza,wlosy sa bardzo wygladzone, przestaja byc szorstkie, koncowki nie sa sianowate,drapiace
-Pantene pro-v (kuracja na noc) pryskam wlosy dodatkowo na noc 2 razy w tygodniu. Intensywnie naprawia to co spowodowal rozjasniacz,pomaga naprawic uszkodzenia moim zdaniem naprawde dobry.
-Pantene pro-v (intensywna regeneracja bez splukiwania) zawsze po kazdym myciu wcieram odzywka bez splukiwania pantene, uzywalam innych wielu innych ale do tej pory stoja na polce, zadna nie byla tam dobra jak pantene
Uzywalam roznych odzywek z joanny, jakis nieznanych nazw,ale efektow nie widzialm jak po tych co wymienilam (gliss kur, pantene,marion) ale duze znaczenie maja wlosy nie dla wszytkich beda tak samo skoteczne. pozdrawiam
ps ten majonez mnie jednak przekonal trzeba sprobowac przeciesz w majonezie skladnikiem sa jajka i oliva, wiec to prawie to samo co domowe sposoby zołtko+oliva, czytalam tu na forum ze niektore nakladaja smietane ta najbardziej % albo plukaja mlekiem
barylator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 16:12   #940
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: zniszczone po rozjaśnianiu

Wax to bardzo dobre rozwiazanie jesli chcemy zadbac o nasze "przyszłe" włosy ( działa dobrze na porost, włosy rosną szybciej , są gęstsze i silniejsze. Ale Wax nie daje wizualnych i dotykowaych efektow, bo to tez nie jego zadanie. Włosy spalone rozjasnianiem sa jakby dziurawe , te dziury mozna wypełnic stosując profesjonalne kosmetyki z odpowiednimi elementami. Niestety drogeryjne kosmetyki tego nie zapewniają, maja je natomiast jak juz wspomniałam niektóre kosmetyki profesjonalne specjalnie do takiego l" leczenia " włosów stworzone np seria Loreal Absolut Repair, Kerastase - cement, lub Matrix Biolage seria wzmacniająca. Warto zaisnewstowac w takie kosmetyki, bo różnica między nimi a tymi drogeryjnymi jest ogromna, co widac szczególnie na dłuższa metę.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 17:11   #941
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: zniszczone po rozjaśnianiu

Moim włosom pomógł jedwab.
izzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 18:37   #942
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: zniszczone po rozjaśnianiu

ja tez rozjasniam wlosy mam dlugie ale cieniutkie
wspieram je waxem (poleconym przez Was)
jedwab wcieram w koncowki
szampon vichy z kielkow pszenicy dobrze nawilza wlosy
ale ciegle szukam nowosci...
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-09, 22:49   #943
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Mam pytanie, ale nie krzyczcie, bo nie czytałam całgo wątku.

Mam problem z nagminnie rozdwajającymi się końcówkami. Nie wiem, czemu, bo używam odżywek do zniszczonych włosów, regularnie końcówki ścinam, używam tylko suszarki, a poza tym zabezpieczam końcówki termoochronnymi kosmetykami... I nic. Jak się rozdwajały, tak bez zmian.
Idę niedługo je ściąć i zastanawiam się, co zrobić, żeby jak najdłuzej utrzymać końcówki w względnie dobrym stanie. Jakieś porady, pomoc, cokolwiek?
invissible jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 09:54   #944
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez lutiana Pokaż wiadomość
Kosmitko czy przed każdym myciem nakładasz taką tłustą maskę na włosy? Nie są przez to obciążone?
Ja ostatnio nie miałam czasu akurat, żeby nakładać oliwę, ale wcześniej nakładałam co drugie mycie.
nie przed kazdym, absolutnie... tak raz na tydzien albo rzadziej. wczesniej nakladalam przed kazdym myciem wieczorem olej kokosowy, ale wlosy sa juz we wzglednym stanie a ja sie rozleniwilam kiedy nakladalam rycynowy, oliwe z oliwek i nafte to wlosy po umyciu byly ladne, ale nastepnego dnia byly bardziej tluste i obciazone niz zwykle. juz nie potrzebuje takie zmasowanego ataku
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 13:38   #945
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
nie przed kazdym, absolutnie... tak raz na tydzien albo rzadziej. wczesniej nakladalam przed kazdym myciem wieczorem olej kokosowy, ale wlosy sa juz we wzglednym stanie a ja sie rozleniwilam kiedy nakladalam rycynowy, oliwe z oliwek i nafte to wlosy po umyciu byly ladne, ale nastepnego dnia byly bardziej tluste i obciazone niz zwykle. juz nie potrzebuje takie zmasowanego ataku
Mam już mój olejek kokosowy, jeszcze nie nakładałam go na włosy w takiej ilości jak zwykle dawałam oliwę z oliwek, ale troszkę go podgrzałam i odrobinę roztarłam w dłoniach a potem wtarłam w końcówki tak jak daję czasami jedwab, efekt super, włosy ujarzmione i błyszczące no i zapach fajniejszy niż np. rycynowego czy oliwy z oliwek. Rycynowy mi się kończy i nie wiem czy będę go jeszcze używać, chyba wolę kokosowy
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 10:35   #946
Ruda Kasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 6
A JEśLI NIE chce obcinać włosów? Czy można je skutecznie odbudować?

Ja rozumiem, że najlepszym sposobem na odbudowanie włosów jest ich podcinanie, obcinanie itp, ale czy doprawdy nie ma żADNEGO sposobu, by tego uniknąć. Mam zniszczone końcówki, a obsesyjnie zapuszczam włosy. I nie chce ich obcinać!!!
__________________
W Marzeniach Wszechświat potajemnie sprzyja. Naprawdę! Spróbuj marzyć!!!!
Ruda Kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 10:37   #947
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: A JEśLI NIE chce obcinać włosów? Czy można je skutecznie odbudować?

po 1 to nie to forum.

po 2 - to skorzystaj z wyszukiwarki forum.

slowa kluczowe: WAX, olejek rycynowy, nafta.
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 11:01   #948
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: A JEśLI NIE chce obcinać włosów? Czy można je skutecznie odbudować?

Cytat:
Napisane przez Ruda Kasia Pokaż wiadomość
Ja rozumiem, że najlepszym sposobem na odbudowanie włosów jest ich podcinanie, obcinanie itp, ale czy doprawdy nie ma żADNEGO sposobu, by tego uniknąć. Mam zniszczone końcówki, a obsesyjnie zapuszczam włosy. I nie chce ich obcinać!!!
możesz używać jakiś odżywek na końcówki.
Ja nie lubię chodzić do fryzjera i udaję się tam tylko raz na rok nie przejmuje się specjalnie podniszczonymi końcówkami chociaż u mnie nie wygląda to najgorzej. Ważna jest odpowiednia pielęgnacja. Musisz sama popróbować, co najbardziej odpowiada Twoim włosom.
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 16:22   #949
tysia_15
Chi~
 
Avatar tysia_15
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 074
GG do tysia_15
Dot.: A JEśLI NIE chce obcinać włosów? Czy można je skutecznie odbudować?

nie no, znowu...

może techniczne powinno być zablokowane dla nowych użytkowników? żartuję, ale który to wątek w tym tygodniu?
__________________
Bez pracy i największy talent nie da ci nawet kolacji.

Zobacz, co słychać na moim blogu
tysia_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 16:55   #950
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: A JEśLI NIE chce obcinać włosów? Czy można je skutecznie odbudować?

pytania do redakcji (bravo) o co wam biega?
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 17:30   #951
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: A JEśLI NIE chce obcinać włosów? Czy można je skutecznie odbudować?

Wątek przeniosłem na odpowiednie forum
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 18:34   #952
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

hejka
przejżałam jedną stronkę, i wszystkie coś polecacie. aż się w głowie zakręciło. a ja chcę was się zapytac, czy są jakieś naprawdę dobre sposoby na rozdwojone końcówki oprócz fryzjera? fryzjerka mimo mojej woli wolała pofantazjowac i zamiast końcówek połowa włosów poszła już nigdy do niej nie zajdę
ale puki co chcę odzyskac własne włosy, a zcinając dalej tego nie zrobię. końcówki mam już porozdwajane, i nic tylko rozpaczam aha - niedawno zaczęłam suszyc i prostowac włosy, no i mi się zrobiło z nich takie siano prostownice już odstawiłam, ale i tak robią mi się głujpie loczki
chcę zacząc używac szamponu i odżywki pantene pro v (mocne włosy czy coś takiego) i maseczkę pantene pro v intensywna regeneracja. myślicie że mi pomogą te kosmetyki?
i czy powinnam coś jeszcze robic oprócz używania specjalnego szamponu, odżywki i maseczki?
błagam, ratujcie
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 22:47   #953
pris
Raczkowanie
 
Avatar pris
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 67
Dot.: zniszczone po rozjaśnianiu

Wax, zdecydowanie.
U mnie działa też... krem Nivea położony jako maska
Poza tym dobrze spytać się fryzjera o sugestie, pójść do hurtowni fryzjerskiej (na allegro bywają podróbki) i kupić dobrą odżywkę, szampon, maskę. Jak masz kasę - coś pod prostowanie, czy dodatkowe serum na końcówki.
Sprawdziłam u siebie - działa, jest naprawdę dobrze i nie ma porównania z tym co było pół roku temu.
Co do marek to są różnice zdań, bo osobiście nie poleciłabym Goldwell ani Kerastase (poza "rytuałem odbudowy" Kerastase w salonie, ale to już profesjonalnie, pod lampą jest robione; w domu z ampułką cementu - nie do odtworzenia), doraźnie pomoże L'Oreal Expert Absolut Repair i Intense Repair (baaardzo obciąża i przetłuszcza w efekcie), do pielęgnacji przy układaniu wg. mnie nie ma nic lepszego niż SP Wella. Itd.
Każdy ma swoje zdanie i doświadczenia.
Obecnie zupełnie przypadkiem "wpadłam" na Farouk CHI i bardzo mi się podoba. No, poza olejkiem pod prostownicę, bo cuchnie jak nieboskie stworzenie
pris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 10:53   #954
uwielbiamlato
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

A czy ktoś próbował tego: adres usunięty przez moderatora
jest naprawde super, ja widze efekty juz po tygodniu stosowania

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-12-18 o 19:03
uwielbiamlato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 14:33   #955
piceofme
Przyczajenie
 
Avatar piceofme
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 14
Dot.: Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - Wątek Zbiorczy :)

Polecam Ci zabiegi w salonach . Ja ostatnio bylam i naprwde pomoglo ,
mialam saune z jakas ziolowa odzywka za tylko 20 zl a efekt wielki.
__________________
8.12.07-brak cukru w herbacie
27.12.07-jem do 18.00 codziennie
pije duzo wody z cytryna
28.12.07-rozpoczynam akcje "stop
pomaranczowej skorce"!
piceofme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 14:46   #956
diffek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 20
Dot.: Zniszczone włosy

jejuu a ja mam taki problem z moimi wlosami bo mam strasznie cienki i jeszcze na dodatek zniszczone

juz zreyzgnowalam z ich prostowania zeby ich stan sie poprawil nie wiem jak to moje kolezanki robia ze prostuja codziennie a i tak maja ladne wloski

zaczelam stosowac caly komplet pantene intensywna regeneracje czyli szampon odżywke krem i odzywke bez splukiwania podczas mycia juz czuje jak sie robia mieciutkie ale potem jak wyschna do nie sa zadowalajace

ile wogole trwa taka "odnowa" wlosow, czy dobre jest to co reklamuja z gliss kur co w miesiac odbudowuje zniszczenia?? bo bardzo nie chce isc scinac
diffek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 18:44   #957
martaxxx2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 22
Unhappy Odnowa zniszczonych rozjasnianiem blond wlosow Pomocy

Witam Was! Rozjaśniam włosy od kilku lat na bardzo jasny blond-platyne.Do tego czasem je prostuję,suszę,kręcę,nawi jam na wałki itd.Mam włosy sporo za ramiona. Są wysuszone na wiór,urywają sie w rękach,łamią,sa matowe,do tego wypadają.Jak je zregenerowac?Czy możecie mi polecić jakieś profesjonalne fryzjerskie kosmetyki?Albo jakies triki aby odnowic wloski?Nie chce sie bawić w wax bo od niego żółkną mi włosy,ani w naftę itd. bo efekty sa znikome,żadne sklepowe odżywki cudów nie uczynia!Łykam tabletki merz special,zauwazylam ze rosna mi szybciej wlosy ale wciaz wypadaja,Czekam na Wasze sugestie
martaxxx2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 17:01   #958
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Odnowa zniszczonych rozjasnianiem blond wlosow Pomocy

Witaj

Niestety cudów nie ma i nic nie jest w stanie z włosów bardzo zniszczonych zrobić zdrowych. Oczywiście najlepiej by było dać odpocząc włosom od wszystkiego (rozjasnianie,suszenie,pr ostownica). Ponac dobra jest odzywka Kallos kokosowa dostepna w sklepach fryzjerskich, ja miałam odzywke z jedwabiem z serii Sleek Line i ładnie nawilza włoski. W takich sklepach fryzjerskich mozna dostac tanie i dobre odzywki. Po nalozeniu odzywki na wlosy nałoz czepek foliowy i podgrzej całość suszarką (lepiej zadziala). Oczywiscie polecam jeszcze jedwab w płynie.
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 17:38   #959
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Odnowa zniszczonych rozjasnianiem blond wlosow Pomocy

to juz chyba 10 post o tym samym! ja znam jeden na to sposob-WYSZUKIWARKA!!
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 08:36   #960
kosmatek16
Raczkowanie
 
Avatar kosmatek16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 99
Cool Dot.: Odnowa zniszczonych rozjasnianiem blond wlosow Pomocy

Cytat:
Napisane przez martaxxx2 Pokaż wiadomość
Witam Was! Rozjaśniam włosy od kilku lat na bardzo jasny blond-platyne.Do tego czasem je prostuję,suszę,kręcę,nawi jam na wałki itd.Mam włosy sporo za ramiona. Są wysuszone na wiór,urywają sie w rękach,łamią,sa matowe,do tego wypadają.Jak je zregenerowac?Czy możecie mi polecić jakieś profesjonalne fryzjerskie kosmetyki?Albo jakies triki aby odnowic wloski?Nie chce sie bawić w wax bo od niego żółkną mi włosy,ani w naftę itd. bo efekty sa znikome,żadne sklepowe odżywki cudów nie uczynia!Łykam tabletki merz special,zauwazylam ze rosna mi szybciej wlosy ale wciaz wypadaja,Czekam na Wasze sugestie
hej ja do niedawna borykalam sie z tym samym problemem co ty wiem sama ze jasne blond wlosy = suche wlosy dlatego trzeba o nie szczegolnie dbac sama jestem uzalezniona od prostownicy ale staram sie ograniczac stosowanie a jesli juz prostuje to z kosmtetykami ktore chronia przed wysoka temperatura jesli suszysz wloski suszarka to rob to tylko zimnym strumieniem powietrza no i polecam Ci profesjonalne kosmetku do wlosow suchych i zniszczonych np Loreal absolut repair no i oczywiscie jedwab do wloskow chociaz kropelke dzienie na koncowki aaa i jeszcze radze zebys podciela wloski chociaz centymetr albo dwa ! pozdrawiam
__________________
i powtarza się w kółko ta sama scena ... - urodziłaś sie k**** to księżniczką nie umrzesz! .
kosmatek16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-04 10:01:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.