Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-20, 18:33   #2131
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: nadmierne pocenie się

To przez deo z aluminium, który zapycha pory i potem przestaje działać. Ja używałam rexony a potem cuchnęłam bardziej i plamy pod pachami i tak były -
a potem zrobiłam sobie sama dezodorant, będzie już ze 3 miesiące ..
Plamy były nadal ale pot był bez zapachu
Teraz wystarcza mi najprostszy ziółkowy psikacz z rossmana, taki z alterry i się praktycznie nie pocę. Nawet gdy zapomnę popsikać to nie ma tragedii
Przepisy na mój deo: na necie pod nazwą 'dyi dezodorant', z oleju kokosowego, skrobii ziemniaczanej, sody oczyszczonej i olejków eterycznych
Działanie tego jest tak proste jak cepa, soda oczyszczona ma zasadowe ph w którym bakterie nie mogą żyć, olej kokosowy jest antybakteryjny, olejki nadają zapach
Gdybym potrzebowała to zamówiłabym też to http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/DEO...t-zapachow/507
sól cynkowa kwasu rycynowego podobno działa
Z początku się można pocić bardziej - organizm jest tak szczęśliwy, że się może pocić, że wydziela nadmiar potu a potem się uspokaja
Dobrze jest móc siedzieć w domu w trakcie wprowadzania tych zmian (ustabilizowałam się bardziej przez 'przegapianie' dezodorantowania)
Ważna jest też dieta, bo jak jesz zupki chińskie, chipsy i fast foody to będziesz tym śmierdzieć ;p
Nigdy nie stosowałam tych wszystkich blokerów i nie pozwoliłabym, by coś tak truło mój organizm. Po to mamy gruczoły potowe by się pozbywać tego syfu z organizmu
To wszystko zależy od Ciebie i chcesz uwierzyć, że mniej znaczy więcej
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 19:44   #2132
kskocka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 32
Dot.: nadmierne pocenie się

ja mogę polecić etiaxil, jedyny antyperspirant, który na mnie działa teraz dostępny również jako etiaxil plus z ulepszonym składem, dopiero go testuję, więc narazie nie moge za wiele o nim powiedzieć
kskocka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 20:56   #2133
koralkowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4
Dot.: ANTYPERSPIRANT - jaky wybrać przy nadmiernym poceniu - ZBIORCZY

No co do hormonów, to biorę tabletki antykoncepcyjne, ale już kilka lat. W lutym robiłam badania krwi i przy okazji hormon tarczycy. Wszystko gra. Ale żeby zrobić wiarygodne badania musiałabym odstawić tabletki
A i zaryzykowałam i kupiłam Odaban w sprayu. czytałam, że istnieje gwarancja zwrotu pieniędzy, 60 dni od daty zakupu. Używam go już trzeci dzień (na razie pod pachy i na kark) i jak na razie nie chcę go zwracać
koralkowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 22:47   #2134
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: nadmierne pocenie się

Generalnie to nie powinno się zapychać gruczołów potowych, to jest sposób organizmu na usuwanie toksyn i regulację temperatury. O ile Twoje pocenie nie wynika ze stresu, to prawdopodobnie z nadmiaru toksyn w organizmie co warto by było zredukować. Problem może też wynikać z nowinek hormonalnych.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 12:56   #2135
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: nadmierne pocenie się

antidral i nie ma problemu przy najmniej u mnie
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 21:36   #2136
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: nadmierne pocenie się

ja polecam Antidral, tylko trzeba smarowac na noc najlpiej i rano zmywac, bo robi plamy na ciuchach.
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 21:39   #2137
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: nadmierne pocenie się

boże nauka czytania ze zrozumieniem w tym kraju leży kwiczy i zdycha powolnie...
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-08, 07:20   #2138
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: nadmierne pocenie się

rob kapiele w szałwi
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 07:46   #2139
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: nadmierne pocenie się

Gdzieś czytałam o piciu szałwii, ale jakoże jest to także składnik Perspi Block (na mnie nie działało nawet w minimalnym stopniu) śmiem wątpić w skuteczność tej metody. Podobno skuteczne (nie testowałam jeszcze) są teżkąpiele w szałwii, mięcie, rumianku i czymś tam jeszcze. Ma to działać na całe ciało.
Ja staram się unikać też jedzenia ostrych potraw, bo podkręca to temperaturę ciała i wzmaga pocenie się.
Są też zabiegi jak ostrzykiwanie botoksem lub jonofereza. Ale to raczej miejscowo na stopy, dłonie i pachy.
Wątpię, że istnieje lek lub zabieg na całe ciało. Poza tym blokowanie kanalików na całym ciele mogłoby być szkodliwe. Można chyba tylko zwalczać przyczyny.
A z którą częścią ciała masz największy problem? Sprawdzałaś czy nadpotliwość u Ciebie nie jest objawem choroby?
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 08:39   #2140
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: ANTYPERSPIRANT - jaky wybrać przy nadmiernym poceniu - ZBIORCZY

Etiaxil skutecznie blokuje u mnie pocenie pod pachami ale odnoszę wrażenie ze niestety mocno pocą mi inne części ciała tj stopy i ręce :/ musze sie wybrać do lekarza..


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 13:51   #2141
Specjalista Aspazji
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 43
Dot.: nadmierne pocenie się

Przy nadmiernej potliwości nawet preparaty apteczne mogą nie wystarczyć. Jeśli środki typu Antidral czy Etiaxil nie przynoszą efektów, może warto zastanowić się nad wykorzystaniem toksyny botulinowej, stosowanej w walce z nadpotliwością. Taki zabieg powinien zaradzić problemowi na ok. rok, a po upływie tego czasu można go powtórzyć.
Specjalista Aspazji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-25, 19:10   #2142
MarekAD78
Przyczajenie
 
Avatar MarekAD78
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wronki
Wiadomości: 3
GG do MarekAD78
Dot.: nadmierne pocenie się

Cytat:
Napisane przez kskocka Pokaż wiadomość
ja mogę polecić etiaxil, jedyny antyperspirant, który na mnie działa teraz dostępny również jako etiaxil plus z ulepszonym składem, dopiero go testuję, więc narazie nie moge za wiele o nim powiedzieć

napisz jak będą już jakieś wnioski, kiedyś korzystałem z etiaxilu i jedyny efekt to swędzenie...
__________________
Zapraszam na http://adwokat-markowski.pl/specjalizacje/
MarekAD78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 19:12   #2143
Marcin_619
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 483
Dot.: nadmierne pocenie się

Cytat:
Napisane przez MarekAD78 Pokaż wiadomość
napisz jak będą już jakieś wnioski, kiedyś korzystałem z etiaxilu i jedyny efekt to swędzenie...
moze stosowales na podrazniona skore? np. po goleniu swedzi okropnie
__________________
[eucerin][/eucerin]
Marcin_619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 19:37   #2144
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

szałwię piłam, jadłam specjalne cukierki szałwiowe, ale jakoś efekt był mizerny chociaż może za krótko stosowałam tą metodę. Ja jak szukałam info na temat tego jak leczyć znalazłam ten film https://www.youtube.com/watch?v=E6g-vk7fBs0 czy ktoś z was może po zabiegu jest i się podzieli wrażaniami?
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 14:35   #2145
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: ANTYPERSPIRANT - jaky wybrać przy nadmiernym poceniu - ZBIORCZY

jak problem jest poważny to może dobrze byłoby się wybrać po poradę do dobrego lekarza? I może bardziej skuteczny byłby zabieg tutaj http://beautytest.pl/nadpotliwosc/ znalazłam trochę informacji na temat skutecznego zabiegu, co na pewno pomoże się problemu z nadmiernym poceniem pozbyć
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 18:39   #2146
Offculla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 25
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

a jakie macie zdanie o Eucerin intensive 72h lub tym 48h?? mają dobre działanie czy tak niekoniecznie?? nie wiem czy jest sens kupować. antidral niestety na mnie nie działa już
Offculla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 11:56   #2147
koralkowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4
Dot.: nadmierne pocenie się

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Generalnie to nie powinno się zapychać gruczołów potowych, to jest sposób organizmu na usuwanie toksyn i regulację temperatury. O ile Twoje pocenie nie wynika ze stresu, to prawdopodobnie z nadmiaru toksyn w organizmie co warto by było zredukować. Problem może też wynikać z nowinek hormonalnych.

Co do termoregulacji i wydalania toksyn z organizmu, to znalazłam informację na stronie Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego że: „Główne zadanie wydzielania potu to termoregulacja a nie oczyszczanie ciała z toksyn. Ksenobiotyki (związki obce dla organizmu) usuwane są z organizmu na drodze metabolizowania ich przez wątrobę i wydalania z moczem. Gruczoły ekrynowe (czyli te odpowiadające za funkcje termoregulacyjne) okolic pachowych to zaledwie 1% wszystkich gruczołów ekrynowych znajdujących się na ciele. Stosowanie antyperspirantów nie może więc wpływać ani na funkcje termoregulacyjne, ani tym bardziej na „wydalanie toksyn z organizmu”.
Co Wy na to?
koralkowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 14:36   #2148
bossnenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 45
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

A co jeśli kosmetyki i suplementy nie działają?? Moja kuzynka to chyba większość tych preparatów wypróbowała i niewielki efekt :/
bossnenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 22:22   #2149
chybatomam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: nadmierne pocenie się ...

Witam! Mnie pomogło dużo odstawienie białka pod każda postacią czyli mięso, masło, mleko, grochy, a w ich miejsce kasze, warzywa, owoce, herbatka z kopru, oliwa z oliwek , dobre probiotyki, dużo wody i soku z ogórków kiszonych i systematyczny ruch na świeżym powietrzu a potem prysznic gorący na zmianę z zimnym. Natomiast odstawiłem wszystkie antyperspiranty. Nie jestem lekarzem ale po tygodniu takiej dietki zauważyłem poprawę. Myślę, że jeszcze tydzień nie zaszkodzi.
Życzę sukcesów . Pozdr.
chybatomam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 23:56   #2150
Arbuz81
Przyczajenie
 
Avatar Arbuz81
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 10
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

Też miałam problem z nadmiernym poceniem się w okolicach pach. Wiem, że może to być bardzo stresujące i obniża pewność siebie. Na początku próbowałam różnych środków kupowanych w drogeriach, ale mi to raczej nie pomagało. Musiałam iść do lekarza, aby coś mi poradził. Sądze, że jak ktos ma problem z nadmierną potliwością to też powinien iść do lekarza.
Arbuz81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 19:53   #2151
bossnenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 45
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

A co sądzicie o czymś takim ?Ciekawa jaka jest tego skuteczność
bossnenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-21, 10:43   #2152
Arbuz81
Przyczajenie
 
Avatar Arbuz81
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 10
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

Ale po co od razu korzystać z czego co jest permanentne? Twoje problemy mogą minąć z wiekim.
Arbuz81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 09:46   #2153
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Arbuz81 Pokaż wiadomość
Ale po co od razu korzystać z czego co jest permanentne? Twoje problemy mogą minąć z wiekim.
Nie znikną Ja mam problem z poceniem się rąk od okresu dojrzewania (do teraz, a mam już 39 lat) i jedynie mi botoks pomaga. Ale zaciekawił mnie ten MiraDry, chociaż cena straszna. Ciekawe czy na dłonie też można.

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez koralkowo Pokaż wiadomość
Co do termoregulacji i wydalania toksyn z organizmu, to znalazłam informację na stronie Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego że: „Główne zadanie wydzielania potu to termoregulacja a nie oczyszczanie ciała z toksyn. Ksenobiotyki (związki obce dla organizmu) usuwane są z organizmu na drodze metabolizowania ich przez wątrobę i wydalania z moczem. Gruczoły ekrynowe (czyli te odpowiadające za funkcje termoregulacyjne) okolic pachowych to zaledwie 1% wszystkich gruczołów ekrynowych znajdujących się na ciele. Stosowanie antyperspirantów nie może więc wpływać ani na funkcje termoregulacyjne, ani tym bardziej na „wydalanie toksyn z organizmu”.
Co Wy na to?
Też tak uważam.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 10:14   #2154
Carolinnez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 6
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

Robienie sobie botoxu na pocenie jest duzym wydatkiem, szczególnie na większe partie ciała. Są teraz dostępne preparaty które pomagają na ograniczenie potliwości ale jak we wszystkim tak i tutaj ważna jest systematyczność w stosowaniu. U mnie generalnie problem jest taki że się pocę a pot w połaczeniu z każdym, dosłownie KAŻDYM konwencjonalnym antyperspirantem kisł i zaczynał w połowie dnia mi przeszkadzać (... Po obejrzeniu reklamy w tv kupiłam sobie w aptece najtańszy antyperspirant do łykania w tabletkach (ma takie opakowanie zielono biale, a w składzie już wspomnianą szałwię i jeszcze pachnotkę) i do tego taki sam dezodorant w kulce mineralny który nie ma żadnego zapachu, po upływie 2 tygodni łykania tego i 2_krotym użyciu deo czuję różnicę i wreszcie nie wstydzę się na spotkaniach biznesowych.
Carolinnez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 00:21   #2155
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

U mnie problemem są dłonie. Pod pachami pocę się jak zwykły śmiertelnik (zazwyczaj jak mi za ciepło) i tu zwykły antyperspirant załatwia sprawę.
Ale dłonie to zupełnie inna bajka.Obojętnie czy mi zimno czy gorąco, nie ma to znaczenia - jak się stresuję to z nich woda leci (powstają takie duże krople potu) a łapy robią się zimne. Tragedia.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 14:09   #2156
Arbuz81
Przyczajenie
 
Avatar Arbuz81
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 10
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

Ja akurat mam problem z poceniem sie pod pachami, ale tylko w okresie letmin. Zauważyłam, że pocę się trochę bardziej niż inni. W tym okresie muszę korzystać z pomoc różnych antyperspirantów itd. Lekarz powiedział, że ja to już tak po prostu mam. Korzystałem z różnych kuracji, ale zaostałam przy medispirancie. Korzystam z żelu pod przyszni i kulki <ciach> Kulkę używam, kiedy idę tańcować ... bo zawsze to daj mi trochę więcej komfortu ... jak pomysle, że mój partner miałby czuć pot podczas tańca ... to mi się słabo robi :/
__________________
---------------------------
Arbuz

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-02-15 o 15:56
Arbuz81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 16:25   #2157
nono12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Post jak wyeliminoować przykry zapach potu?

Mimo, że bardzo o siebie dbam( myje się dwa razy dziennie, używam dezodorantu, balsamu, perfum) to wciąż bardzo się pocę, a ten pot ma taki zapach jak bym nie myła się od długiego czasu. To przykry problem, gdyż jestem dziewczyną, a używałam wielu środków przeciw poceniu i przykremu zapachowi lecz żaden nie działa. Być może to prze nie zdrowe odżywianie, ale nie umiem tego zmienić. Proszę o poradę jak chociaż zmniejszyć ten brzydki zapach.
nono12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 11:29   #2158
swtkiwi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

Dziewczyny! Napiszę Wam co mi pomogło Może któraś się skusi, a może nie.

Otóż mój problem zaczął się bardzo dawno temu - pocące się pachy, stopy i dłonie. Z pachami miałam tak wielki kłopot, że nawet w zimie miałam mokrą bluzkę - masakra. Z tym na szczęście się uporałam już kilka lat temu - pomógł i ETIAXIL, jeszcze ten, który był w większym opakowaniu i tylko jednego rodzaju. Dłonie i stopy niestety zostały... W sumie nie wiem co gorsze! Stosowałam już Medispirant w żelu, znów Etiaxil i nic... Dłonie mi się tak łuszczyły, że żaden krem nie pomagał. Na stopy również nic - czy ciepło, czy zimno, czy chodziłam, czy leżałam - mokre! Gdy ubrałam sandały stopy mi się ślizgały jakbym nie wytarła stóp po kąpieli... Całkiem niedawno zaczęłam przeglądać internet aby znaleźć jakieś "cudo" albo "nowość". Ktoś gdzieś napisał o jonoforezie. Wypożyczenie sprzętu - 300 zł, zabiegi u kosmetologa nie mniej, a na urządzenie na własność niestety nie było mnie stać. Zaczęłam czytać opinie ludzi, którzy to stosowali (jest ich niewiele) i przekonało mnie to, aby jakoś spróbować tej jonoforezy

Na allegro znalazłam jakiegoś gostka, który sprzedawał "urządzenie" własnej roboty - kupiłam. Mój facet mnie wyśmiał, bo to co mi przyszło to 2 brytfanki (aluminiowe-do pieczenia), 2 ręczniczki, 2 baterie 9V i 3 kabelki "krokodylki"... No ale ja czułam, że muszę tego wypróbować Szczerze? Nie żałuję. Po 10 "zabiegach" czułam, że moje stopy są suche, zrobiłam jeszcze 2 dla podtrzymania. Wygląda to tak - do brytfanek wkładacie ręczniczki, wypełniacie wodą, podłączacie kabelki do baterii, a następnie do brytfanek i wkładacie stópki. Moczycie przez 10-12 minut, następnie zmieniacie kabelki (żeby prąd płynął w drugą stronę) i znów wkładacie stópki na 10-12 minut. Takie zabiegi trzeba powtarzać codziennie przez 10-12 dni. Mi pomogło. Teraz mogę chodzić w sztucznych skarpetkach i trampkach i mam suche stopy
Teraz robię zabiegi na dłonie

Uwaga - te zabiegi mają kilka przeciwwskazań, np. ciąża, rozrusznik serca itp.
Jeśli któraś z Was chciałaby otrzymać ode mnie instrukcję obsługi (taką, którą dostałam od gościa z allegro), piszcie PW na pewno wyślę!
Nie propaguję tu żadnych nielegalnych i niecertyfikowanych urządzeń, każdy robi wszystko na własna odpowiedzialność. Chcę się tylko podzielić tym, co pomogło mi!
swtkiwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 21:16   #2159
Shaney1117
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Pocenie się rąk

Mam problem dotyczący pocenia się rąk. Mam tak jak tylko zaczyna się robić ciepło, więc okres wakacji nie jest moim ulubionym. Myślałam o zakupie Perspiblock i chciałabym się dowiedzieć czy to mi coś pomoże czy nie.
I lepiej Perspiblock czy Perspiblock Forte ?
Shaney1117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 11:29   #2160
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: jak wyeliminoować przykry zapach potu?

Sama sobie odpowiedziałaś na to pytanie. Skoro żadne środki stosowane na zewnątrz nie działają to problem leży w środku. Poczytaj, jakie jedzenie nasila ten problem i postaraj się wyeliminować te składniki.
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-01 15:58:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.